>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.02.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 16:00 (Uwaga - można obstawiać tylko do 14:45)
Spotkanie: Oberstdorf - 3 Konkurs Indywidualny
Typ: Zostanie pobity rekord skoczni
Kurs: 4.25

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś ostatni konkurs w Oberstdorfie i mam wrażenie że organizatorzy mogą z tego względu chcieć tutaj w miarę możliwości zwiększyć emocje. Na przykład przez podniesienie belki trochę wyżej niż dotychczas, jeśli wiatr na to pozwoli. Szczególnie że wczoraj się to opłaciło, gdy w drugiej serii oglądaliśmy dalekie, ale i bezpieczne skoki. Rekord należy do Daniela Andre Tande który wynosi 238.5 metra. Potrzebujemy więc dziś skoku na 239 metr. Wczoraj Markusowi Eisenbichlerowi zabrakło półtora metra do takiego wyniku. Przedwczoraj Piotrkowi Żyle zabrakło trzech metrów. Mam wrażenie że zawodnicy uczą się tej skoczni coraz bardziej poprzez kolejne, regularne skoki na tym samym obiekcie, nie skacząc w międzyczasie na innym. Dzięki temu większość osiąga coraz dalsze skoki. Obecny rekord nie jest aż tak wyśrubowany moim zdaniem, tak jak to wczoraj Przemek Babiarz ujął. Myślę że przy wysokiej belce i dobrym podmuchu wiatru dla dobrego zawodnika może się to dzisiaj udać.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Portugalia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Madeira - Sporting
Typ: Powyżej 54,5
Kurs: 1,89
Bukmacher: LVBet

W dniu dzisiejszym przygotowałem bardzo mocne zdarzenie z ligi portugalskiej pomiędzy Madeira, a Sportingiem. Gospodarze w tym sezonie grają dość równo i utrzymują wysoką skuteczność rzutową na własnym parkiecie. Po drugiej stronie, stanie zespół niewątpliwie jeden z najsilniejszych w swojej lidze i oczywiście będzie tutaj faworytem. Madeira u siebie prezentuje się znacznie lepiej niż w meczach wyjazdowych i jest w stanie dzisiaj sprawić niespodziankę, chodź będzie o to trudno. Sporting Lizbona, to zespół który bardzo mocno podkręca tempo gry i wywiera presję na swoim przeciwniku, co nieraz bywa zgubne, zwłaszcza przy bardziej doświadczonych drużynach. Moja propozycja skierowana jest w Over +54,5 po kursie 1,89 jaki obecnie widnieje na LvBet. Linia jest jak najbardziej do pokrycia, a w bezpośrednich starciach tych zespołów była pokrywana z nawiązką. Ciekawostką jest, to że w ostatnich jedenastu spotkaniach tych drużyn, linia była pokrywana z dużym zapasem, a w 2018 grali ze sobą trzykrotnie i wyniki były mocno overowe: 31:25; 31:29; oraz ostatni pojedynek 34:29. Oczywiście każdy mecz jest inny, jednak Sporting zawsze lubił podkręcać tempo i narzucać swoje warunki gry. Madeira, to jeden z solidniejszych zespołów ligi portugalskiej, a u siebie zawsze pokazuje pazur i gra jak równy z równym przeciwko czołówce. Obydwie drużyny, są w świetnych formach o czym świadczą ostatnie wyniki i gra. Liczę na mocno zacięty pojedynek, okraszony dużą ilością bramek.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nimes vs Montpellier
Typ: Nimes -1 handi
Kurs: 5.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Malo buki wierza w zwyciestwo Nimes z dwoch prostych powodow. Nimes nie wygrywa, A montpellier z kolei nie przegrywa. Ale kazda seria, jesli tak to mozna okreslic kiedys sie konczy. Montpellier gra gleboko od obrony. Od bardzo dawna. Ale kiedy sa w stanie pressingu, i jeszcze do tego straca gola, ich gra zmienia sie o 180 stopni. Wtedy otwieraja tyly i brna do ataku, zapominajac o obronie. To oczywiscie tylko mozliwy przebieg wydarzen, ale jesli Nimes pojdzie do ataku, to na taki wlasnie licze. Gospodarze beda grali bez wiekszych absencji kadrowych, wiec licze na dobra gre..
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Segunda Division B (Grupa 4)
Godzina: 20:00
Spotkanie: UD Melilla - Talavera CF
Typ: 1
Kurs: 1,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zaczynamy jak zawsze od tabeli:

Gospodarze u siebie mają na koncie 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast Talavera na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Dzisiaj szykuje się bardzo ciężki mecz dla gości. Długa i męcząca podróż, bo Talavera leży w środkowej Hiszpanii, natomiast Melilla w północnej Afryce w Maroku. Gospodarze u siebie to ciężka twierdza do zdobycia i dzisiaj nie daję większych szans zespołowi Talavery i ci co lubią ryzykować bardziej, mogą tutaj popróbować pograć na Melillę z handicapem -1.5
Oprócz męczącej podróży, drużyna gości ma problemy kadrowe i dzisiaj nie zagra aż 6 piłkarzy. Są to Martin, Melchor, Nandi, Quaye, Jonxa i Juanra. Bardzo liczę u gospodarzy na dobry występ nowego napastnika Moha Traore, który został wypożyczony z chorwackiej drużyny Istra. Co tutaj dużo pisać Melilla mierzy w tym sezonie w awans i jeżeli im się to marzy to takie mecze jak ten dzisiejszy musza wygrywać z tak osłabionym rywalem. Więcej o nieobecnościach w drużynie Talavery możecie poczytać tutaj:
https://cadenaser.com/emisora/2019/02/01/ser_talavera/1549012050_389738.html
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Campeonato de Portugal
Godzina: 16:00
Spotkanie: Merelinense - Vilaverdense

Typ: Remis
Kurs: 4.27
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Idę za ciosem, wczoraj zabrakło jednej bramki ze strony gości, dzisiaj liczę że będzie inaczej. Po raz drugi typ na remis, po raz kolejny w meczu gdzie faworytem są gospodarze. Tym razem przenosimy się jednak do Portugalii. Merelinense to najczęściej remisująca drużyna w lidze (8 remisów w 18 potyczkach), do tego ostatnio przegrali aż 0-4 z rezerwami Chaves (z którymi paradoksalnie parę kolejek temu Vilaverdense zremisowało 2-2). Tutaj aż takiej tragedii nie powinno być, bo przyjeżdża właśnie Vilaverdense, a więc ekipa z zaledwie jedenastoma oczkami na koncie. Dlaczego więc gram w tym meczu remis? Tak jak mówiłem, gospodarze nie powalają stylem, co pokazał dobitnie ostatni mecz. Ale oprócz tego warto rzucić okiem w bezpośrednie starcia - na pięć ostatnich spotkań pięć remisów. Nie będę ukrywał, że typ opieram właśnie na H2H i liczę na kolejny remis w tej parze.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Leicester - Manchester Utd
Typ: bts
Kurs: 1,55
Godz: 15:05
Bukmacher: totolotek
Analiza: Dzisiaj o godzinie czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 25 kolejce Ligi Angielskiej pomiędzy zespołami Leicester i Manchester United. Gospodarze zajmują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów, natomiast goście z dorobkiem 45 punktów plasują się na 6 pozycji. Uważam, że w gościach drzemie sportowa złość po ostatnim remisie przed własną publicznością i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy i gości. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości , którzy będą chcieli utrzymać kontakt z pierwszą czwórką. Gospodarze na pewno nie odpuszczą, więc dzisiejsze spotkanie będzie bardzo emocjonujące. W mojej opinii zarówno gospodarze jak i goście zdobędą dzisiaj gola. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eibar - Girona
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Solidne u siebie EIbar zagra z nieobliczalną drużyną Girony. Eibar radzi sobie wyśmienicie na Estadio Municipal de Ipurua. We wszystkich meczach domowych zawsze zdobywali przynajmniej 1 gola, poza starciem z Villarreal gdzie było 0-0.
Także tracą sporo bramek, chociaż ostatnie 2 mecze na 0 z tyłu. Girona najbardziej lubi grać spotkania w których nie jest faworytem / jest skazywana na porażkę. Drużyna skuteczna do bólu i dwóch super-ofensywnych Portu i Stuani, którzy dają sporo goli. Biorąc pod uwagę dyspozycje EIbar u siebie i potencjał Girony, BTS ma sens w tym spotkaniu.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Betis Sevilla - Atletico Madryt
Typ: Atletico ha -1,0
Kurs: 3,55
Buk: Unibet (z rodzimych buków LVBET proponuje również taki kurs)
Analiza:
Moją rywalizację w TD rozpoczynam od hitu tej kolejki La Liga pomiędzy Betisem a Atletico Madryt. Na to spotkanie czekam z równą niecierpliwością jak na starcie na Stadio Olimpico w Rzymie. Dwa zespoły bardzo bogate personalnie, grające ostatnio bardzo dobrą piłkę no i będzie okazja obserwować wzmocnienia poczynione w ostatnich dniach. z jednej strony Alvaro Morata, który z miejsca musi pokazać swój potencjał, pod nieobecność Diego Costy. Z drugiej strony młody &quot;artysta futbolu&quot;, przypominający młodego Messiego - Lainez Leyva. Ale do rzeczy...
Stawiam dziś na Los Colchoneros z paru względów. Przede wszystkim podopieczni Diego Simeone są zdecydowanie bardziej wypoczęci. Mieli trzy dni więcej odpoczynku co na tym etapie rozgrywek jest szalenie ważne, przy tak dużym natężeniu spotkań, tym bardziej że 4 dni temu Betis w Copa del Rey przeciwko Getafe musiał grać dogrywkę, a więc kolejne minuty w nogach. W kontekście tego meczu szalenie ważny jest też wczorajszy rezultat na Camp Nou, gdzie Barcelona straciła punkty z Nietoperzami z Valencii. Atleti ma ogromną szansę zbliżyć się na jedynie 3 &quot;oczka&quot; do Dumy Katalonii a mając w perspektywie bezpośrednie spotkanie z Katalończykami sprawę mistrzostwa na nowo sprawi otwartą. Dla mnie większego znaczenia to nie ma, ale wiem że spora część ludzi tutaj bardzo lubi statystyki, więc w tym miejscu warto dodać że na Estadio Benito Villamarin osttanio Betis wygrał z Atletico w 2006 roku. Od tamtej pory w 11 spotkaniach 8 razy wygrywali stołeczni oraz notowane są 3 podziały punktów. Simeone dzisiaj będzie chciał wygrać za wszelką cenę, jest szansa dojść do Barcelony na 3 punkty i Atleti nie moga wypuścić tej okazji z rąk i stawiam że pewnie wygrają na Villamarin z lekko zmęczonym po Pucharze Króla Betisem. Powodzenia!
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Betis Sevilla - Atletico Madryt
Typ: Atletico i obie strzelą
Kurs: 4.80
Buk: Fortuna
Analiza:
Atletico przed trudnym zadaniem, bo raz, że sami na wyjazdach grają średnio 3-6-1 to Betis u siebie szczypiorkiem nie jest 5-3-3. Jednak Atleti ma zdecydowanie lepszą kadrę i czas najwyższy zacząć na wyjazdach punktować jak należy. Skład mają nieporównywalnie lepszy, sytuacja w tabeli i tak jest całkiem dobra bo są na pozycji wicelidera ze stratą 6 punktów do Barcelony z jednym spotkaniem mniej. Wczoraj Barcelona zgubiła dwa punkty, więc dobra sytuacja na zmniejszenie dystansu. AM na wyjazdach tylko w 3 na 10 meczów zachowali czyste konta, Betis za to tylko 2 razy nie strzelił gola u siebie na 11 meczów. Tak więc liczby wyglądają korzystnie na BTS. BTS/2 taki wynik padł np w meczu z Realem Madryt, była 2:1 dla Królewskich. Atletico Madryt przeważnie na wyjazdach zawodziło często traciło bramkę, ale również same strzelało i kończyło się to remisami, teraz jest szansa na zbliżenie się do Barcy, rywal jest wymagający, nie powinni go zlekceważyć. Jak dla mnie szykuje się tu ciekawy mecz.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eibar - Girona
Typ: Girona
Kurs:
5.00
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Wiem, że Eibar dobrze gra u siebie, wygrał trzy ostatnie mecze z Gironą, a goście nie zagrają w pełnym składzie (brak choćby Borja Garcii i Espinosy - podstawowego pomocnika i obrońcy). Ja jednak tutaj widzę sprawę otwartą w tym meczu. Finalnie Eibar ma tylko dwa punkty przewagi nad Gironą i zaledwie trzy nad strefą spadkową, ogólnie tabela La Liga od połowy w dół jest mega wyrównana. Girona w tygodniu zakończyła rozgrywkę w Pucharze Króla odpadając z Realem, wcześniej udało się wyeliminować bardzo niespodziewanie Atletico po remisie 3:3 w Madrycie, więc była to fajna przygoda. Eibar u siebie mecze znakomite (3:0 z Realem czy Espanyolem), przeplata ze słabymi, ale trzeba im oddać to, że rzadko u siebie przegrywa. Ja bym jednak nie ulegał jakimś zachwytom. Remisy ze słabym Villarrealem, będącą wtedy w dołku Valencią, stracony w ostatniej minucie punkt z Levante (4 gole stracone w tym meczu), kilka wyjazdowych porażek, powodują, że tak jak pisałem finalnie Eibar ma tylko dwa punkty przewagi nad dzisiejszym rywalem. Girona dużo strzela i traci w ostatnim czasie, licząc Puchar Króla nie wygrali aż od jedenastu spotkań. Problemem Girony są częste kontuzje, brak stabilizacji, grali co trzy dni, teraz mogą się już skupić tylko na lidze. Wydaje mi się, że taki kurs jest lekko przesadzony. Goście mają indywidualności (Portu, Stuani), które mogą przechylić szalę na ich stronę. A Eibar tak jak pisałem, potrafi zagrać mizernie z przodu u siebie, natomiast Girona potrafiła mieć okresy, że traciła mało goli. W ostatnich pięciu spotkaniach ich przeciwnikami były: dwukrotnie Real, Barcelona, Atletico i Betis. Nie dziwi więc fakt wielu straconych goli. Eibar to jednak inna półka. Liczę na nowe rozdanie w wykonaniu Girony. O zwycięstwo będzie na pewno trudno, ale jest to do zrobienia, a kurs zachęcający.
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sporting - Benfica
Typ: X
Kurs: 3,15
Bukmacher: forBet
Analiza:

Poprzednia analiza (Napoli wygra i obie drużyny strzelą) na ⛔. Po Quagliarelli i jego kolegach spodziewałem większego zaangażowania i chęci powalczenia o punkty, co niestety nie miało miejsca i ostatecznie drużyna Sampdorii wyjechała z Neapolu bez punktów jak i bez gola.
Na dziś wieczór hit ligi portugalskiej, a w nim zmierzą się ze sobą Sporting i Benfica. Derby Lizbony zawsze są wielkim wydarzeniem sportowym, które przyciąga wzrok wielu kibiców w Portugalii, ale i w całej Europie.
https://www.flashscore.pl/tabela/jLu3HHTl/0QiQ7l0h/#table;overall
W tabeli po 19 kolejkach Sporting zajmuje 4 m-ce z dorobkiem 39 pkt. Gospodarze obok Bragi jako jedyni nie dali się pokonać na własnym boisku, co niewątpliwie będzie sporym atutem w dzisiejszym spotkaniu. Sporting w tym sezonie pogubił jednak sporo punktów na wyjazdach przez co strata do liderującego Porto wynosi aż 10 &quot;oczek&quot;.
Goście, odwieczny rywal derbowy przystąpią do tego meczu w roli faworyta choć w tabeli są tylko jedno miejsce wyżej. Benfica ma 45 pkt. i by liczyć się w walce o mistrzostwo będzie chciała rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. W meczach wyjazdowych Benfica prezentuje się całkiem dobrze (7-1-2) , a utracone punkty były raczej przypadkowymi wpadkami, które nie zachwiały dobrej dyspozycji podopiecznych trenera Bruno Lage.
Spośród 5 ostatnich meczy, aż 4 z nich kończyły się remisowo, co razem z sąsiedztwem w tabeli i faktem, iż jest to derbowy pojedynek pozwala mi wierzyć, że dzisiejsze spotkanie Sportingu z Benficą zakończy się remisem.
⛔100
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Godzina: 18.00
Spotkanie: AZS Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia
Typ: AZS Gorzów Wielkopolski (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rozgrywki naszej rodzimej ligi - Gorzowianki szóste miejsce z bilansem 8-5, Arka pozycja wicelidera tabeli i bilans 12-2. Drużyna AZS-u ostatnio słabsza passa - cztery porażki z rzędu (puchar Polski, EuroCup, liga) i o ile w rozgrywkach europejskich nie można było raczej spodziewać się, że wyeliminują silny Lyon, to już w pucharze krajowym i lidze, te wyniki mogły i powinny być lepsze (w pucharze grały z osłabionymi Toruniankami, a liga to pojedynek ze słabszymi jednak personalnie Lubliniankami), najwyższa pora powalczyć o przełamanie tych słabszych wyników, bo to nie jest drużyna, która powinna aż tyle kolejnych spotkań przegrywać. Personalnie wyglądają naprawdę dobrze - Papova, Atkins, Zoll-Norman, Linskens, Prezelj czy Juskaite, może trochę odstaję polska część rotacji, bo tylko trochę więcej grające Stelmach czy Fikiel (polskie obywatelstwo), to chyba jeszcze za mało - ale ogólnie, dla mnie, to mocne zestawienia. Zresztą w naszej lidze, poza Polkowiczankami, które są trochę ponad pozostałą stawkę, te kolejne czołowe zespoły są bardzo zbliżone i tam za każdy wynik, jest chyba bardziej odpowiedzialna dyspozycja w danym dniu, niż rzeczywisty potencjał w kadrze. Gorzowianki mocno chciały powalczyć w europejskich pucharach, to traktowały priorytetowo, teraz po odpadnięciu z EuroCup, całą swoją siłę na pewno skupią na lidze, więc może będzie to już odczuwalne w tym spotkaniu. Ekipa Arki ostatnio bez Allen (13,4pkt/4,5zb) i Misiek (6,3pkt/4zb), nie wiem do końca jak ta sytuacja wygląda w tym spotkaniu i czy będą mogły zagrać, ale jeżeli te nieobecności się potwierdzą, to na pewno nic komfortowego - bo o ile takie nieobecności nie są zauważane w starciach z tymi teoretycznie słabszymi jak np. Ostrów Wielkopolski, to już Gorzowianki mogą na tych nieobecnościach skorzystać. Spróbuję tutaj pójść w stronę drużyny, która powinna być tutaj bardziej zdeterminowana do zwycięstwa po tej serii porażek, jeżeli uda się poprawić tę dyspozycję, bo personalnie, tak jak wspominałem wcześnie według mnie, nie odstają w żadnym stopniu, to mogą i powinny powalczyć o pełną pulę.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Deportivo Alaves
Typ: Real -2
Kurs:
2,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Może zacznę od tego, że Real Madryt w końcu zaczął jakoś grać i nie mówię tutaj o samych wynikach ale o jego stylu a zaczęło się to od meczu z Sevillą gdzie styl naprawdę mógł się podobać... Do formy doszli w końcu L. Modrić, Casemiro no i w końcu z kapitalnej strony pokazuje się K. Benzema, który strzela, dogrywa i pokazuje się bardzo często do gry. Po kontuzji wrócili już G. Bale i od razu strzelił gola, M. Asensio więc trener ma już większe pole manewru no i w końcu Real strzela bramki, w ostatnich 3 meczach strzelili 11 bramek. Jeżeli chodzi o Alaves to po kapitalnym początku chociaż i tak nadal są w świetnej sytuacji bo zajmują 6 lokatę ale widać, że powietrze troszkę spadło, dochodzą do tego braki kadrowe T. Inui (udział w kadrze), R. Ely, D. Rolan czy A. Marin.
Stawiam w tym meczu na przekonujące zwycięstwo Królewskich minimum 3 bramkami.
✅166
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - Jupiler Pro League
Godz: 20:00
Spotkanie: Sint-Truidense V.V. - K.A.S. Eupen
Typ: Sint-Truidense V.V.
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Belgii gdzie w tamtejszej Jupiler Pro League na Stayen zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 24 serii gier miejscowe Koninklijke Sint-Truidense Voetbalvereniging a w gości przyjedzie zespół Königliche Allgemeine Sportvereinigung Eupen.
Sint-Truidense V.V. w tym sezonie ligowym w swoich 23 meczach zdobyli 36 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej natomiast K.A.S. Eupen plasuje się na 10 pozycji w tabeli belgijskiej Jupiler Pro League ze zdobytymi 28 oczkami w swoich 23 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 zwycięstw, 5 remisów oraz przegrana i bilans bramek 18-11 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, remis oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 9-21.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim Stayen gospodarzy którzy u siebie w tym sezonie ligowym grają bardzo dobrze potrafiąc ograć Anderlecht, zremisować ze Standardem Liege oraz minimalnie przegrać z Genk prowadząc w tym spotkaniu już 2 razy do tego ostatnio oprócz trochę spuszczającego z tonu japończyka Kamady na szczęście dla zespołu obudzili się Boli oraz Botaka czyli bramki drużyna strzela nadal a goście na wyjazdach już 21 goli straconych do tego na wyjazdach grają po prostu słabiej i moim zdaniem liczący gospodarze na stratę punktów przez Anderlecht na ciężkim terenie w Liege bardzo się zmotywują i zrobią swoje wygrywając w tym spotkaniu na swoim terenie.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina : 21:00
Spotkanie: Lyon - PSG
Typ: Lyon
Kurs: 3,75
Bukmacher : efortuna
Analiza:
Lyon 3 zwycięstwa z rzędu, jest w formie, gra u siebie. PSG oczywiście jest faworytem, nie przegrali w lidze, ale piekielnie ciężko jest nie przegrać meczu cały sezon. Wystarczy lepszy dzień Lyonu, gorszy PSG, może czerwona dla PSG... Widzę sporą szansę na ten typ.
Lyon u siebie ostatnio słabo można nawet powiedzieć, ale dzisiaj dadzą z siebie wszystko, na pewno chcą być pierwszymi którzy utrą nosa psg
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Portugalia 1 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting - Benfica
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 2.25
Bukmacher: forbet
Analiza:

Derby Lizbony, Sporting na 4 miejscu, Benfica na 3 pozycji. Sporting u siebie 9 zwycięstw i 1 remis. Benfica na wyjeździe 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Kieruję się głownie h2h i faktem, że w Portugalii w meczach &quot;wielkiej trójki - Porto, Benfica, Sporting&quot; często zdarzają się remisy. W regulaminowym czasie 5 z ostatnich 6 spotkań tych drużyn na boisku Sportingu zakończyło się remisem. Liczę na kolejny remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - WNCAA
Godzina: 20:00
Spotkanie: Elon - Kobiety - Delaware - Kobiety
Typ: Delaware - Kobiety
Kurs: 2.144
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoly przed sezonem byly typowane dosc wysoko w konferencji, ale na ten czas lepiej prezentuje sie Delaware.
Po kolei jednak...
Elon 7-12 i zaledwie 2-6 w konferencji i ten zespol w zaden sposob nie przypomina juz zespolu z poprzedniego sezonu, gdzie bylo 25-8 i 14-4 w konferencji. W tym sezonie sklad Elon jest bardzo mlody, nie ma tutaj zadnej seniorki.. Dodatkowo zespol juz na starcie sezonu dostal niemały cios, kiedy wypadla po meczu z NC z gry Graves, DPOY z poprzedniego sezonu w konferencji. Warto tez powiedziec, ze Mercer, jedna z liderek tej druzyny w ostatnich meczach radzi sobie bardzo slabo.
Jesli o same wyniki chodzi.. Dziewczyny w konferencji ograly tylko Hofstre oraz College of Charleston, w skrocie dwie bardzo slabe druzyny, w konferencji chyba nawet najslabsze.
Poza tym nie udalo sie z NE, UNCW, TOW, W&amp;M, JM i DRE. Szczegolnie te dwa ostatnie mecze z Madison (-52) i Drexel (-15) byly bardzo bolesa lekcją.
Jesli o Delaware chodzi.. Dziewczyny jeszcze przed sezonem dostaly cios, bo z powodu kontuzji na caly sezon wypadla Enabosi. To musialo zabolec, ale zespol calkiem niezle go zniosl, a nawet bez niej w skladzie przecież i tak Delaware bylo stawiane wysoko.
W sumie nic dziwnego, bo w porownaniu do zeszlego sezonu do gry wrocily DeFreese, Gonzales, Kargo oraz Lawrecne, cztery starterki.
Ponad to do gry wrocila Makeda, ktora last season zagrala tylko w czterech starciach, a ktora cyferki wykrecala niezle, nadal zreszta to robi. Dodając do tego Fr Dickey wygląda to wszystko na pewno nieźle, moim zdaniem lepiej niz po stronie Elon.
Co do samych wynikow.. Delaware w konferencji zaczelo raczej kiepsko, od 0-3 przegrywając z JM, DRE oraz TOW. Pozniej przyszla demloka z Hofstra, planowana i niestety kolejna porazka tym razem z NE. Od tego meczu jednak zespol zanotowal trzy kolejne zwycięstwa, z UMCW, College of Charleston oraz W&amp;M last match na wyjezdzie. Co wazne wszystkie te zwycięstwa byly wysokie i szczegolnie takie rozmiary wygranych z UNCW, czy W&amp;M moga sie podobac.
Jak dla mnie Delaware powinno tutaj podtrzymac tą niezla passe.. Forma na korzysc Blue Hens, sklad rowniez, także po takim kursie wedlug mnie obowiązkiem jest sprobowac.
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2019
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Kyren Wilson - David Gilbert (wynik po pierwszej sesji 5-3)
Typ: TOTAL CENTURIES UNDER 0.5
Kurs: 2.61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Po pierwszej sesji wynik dość ciasny, chociaż wydawało się że kiedy Wilson wyszedł na prowadzenie 4-1 to tu skończy się pogromem. Ma się wrażenie że to Kyren kontroluje wydarzenia na stole. Kilka wysokich brejków z obu stron, ale generalnie to sporo gry taktycznej i odstawnych co pasuje Wilsonowi. Jak wspomniałem, wynik dość ciasny, co może zwiastować długi wieczór dzisiaj, ale równie dobrze mecz może się zamknąć przed przerwą regulaminową, wszak Wilsonowi potrzeba tylko 4 frejmów do tytułu (finał grany do 9 wygranych frejmów). Dlatego moim zdaniem obraz meczu się nie zmieni, kontrola Wilsona, zamęczanie rywala odstawnymi i spokojne ciułanie punktów potrzebnych do wygrania frejma. Bez fajerwerków, ale skutecznie i zdyscyplinowanie taktycznie, bo taka jest jego natura. Liczę że wieczorem pograją 4-6 frejmów i nie padnie w nich brejk 100+. Trochę zabawowo, ale po obejrzeniu pierwszej sesji myślę, że jest na to szansa, a kurs kuszący.
✅161
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Roma - Milan
Typ: powyżej 25,5 fauli
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Spotkanie dwóch drużyn bezpośrednio uwikłanych w walkę o występ w LM. Rama na 5 miejscu z 1pkt straty do 4 Milanu. W zasięgu tych ekip jest jeszcze tylko 3 Inter gdyż strata do Napoli jest już ogromna. Zespoły przystępują do tego spotkania w jakże odmiennych nastrojach, Roma w tygodniu została upokorzona w 1/4 pucharu Włoch przegrywając na wyjeździe z Fiorentiną aż 1-7, natomiast Milan wyeliminował Napoli po dwóch bramkach Piątka.
Gospodarze zapewne będą chcieli jak najszybciej zmazać plamę z tego ostatniego spotkania i zagrają twardo i ostro, goście z kolei będą chcieli wywieźć przynajmniej 1pkt.
Na ostatnie 5 spotkań w Rzymie linia została pokryta 3 razy: 29, 38, 37, raz było blisko 24 a ostatnim razem bardzo daleko bo tylko 17 fauli. Dzisiaj jednak liczę na scenariusz z faulami w granicach 30 wszak sam Piątek swoją grą potrafi na sobie zarobić parę przewinień jak i sam walcząc o piłkę popełnia przewinienia.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina : 21:00
Spotkanie: Lyon - PSG
Typ: psg - 1ha (zwrot Przy wygranej 1 golem
Kurs: 2,45
Bukmacher : lvbet
Analiza:
Nie ma co analizować. Psg już ma tytuł mistrzowski zapewniony. Dzisiejszy mecz nawet jeśli przegraną, to nic wielkiego w walce o Ligue 1 się nie wydarzy. Już teraz mają nad drugim Lille 10 pkt przewagi i trzy mecze mniej. Nad trzecim Lyonem przewaga 16 oczek i dwa spotkania mniej.
Tak jak jeden z kolegów wcześniej pisał, to dla PSG ten mecz to egzamin przed LM.
Brak Neymara zapewne spowodował takie wahania w kursach, lecz patrząc na pozostałe nazwiska, które biegają w barwach Paryża, to nie mam złudzeń że dziś trzy punkty pojadą do stolicy Francji. Bilans 18 wygranych i dwóch remisow u żadnej porażki w lidze mówi sam z siebie, że w tej chwili nie ma nawet drużyny goniącej. W Ligue liczy się tylko PSG, a w takich meczach jak dziś muszą to udowadniać. Stawiam na 3-1 dla gości.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom