>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.02.2024 (sobota)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ślepsk Suwałki - Barkom Kazany Lwów
Typ: powyżej 180,5
Kurs:
1,80
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:

Według mnie kursy mocno zaniżone na gospodarzy, Ślepsk Suwałki w nie najlepszej formie 6 porażek i 4 zwycięstwa w ostatnich 10 spotkaniach. W ostatnich 5 spotkaniach w 4 z nich co najmniej 4 sety. Porażka z Czarni Radom 1:3 gdzie Czarni nie zagrali w swoim optymalnym zestawieniu na pewno zrobiła negatywne wrażenie dla kibiców Suwałk jak i samych siatkarzy.
Dziś co prawda u siebie z Ukraińskim Barkom Lwów, którzy także grają dla mnie poniżej oczekiwań, ostatnie 2 spotkania to 2 porażki 0:3 z Gdańskiem i Warszawą a nie ma co się oszukiwać mają w swoim składzie Tupchii, Palonsky, Gueye czy Kovalov, którzy są solidnymi siatkarzami to co najmniej postawić się w meczu jest to wymagane.

W tym sezonie Barkom u siebie już wygrał z Suwałkami 3:1 gdzie kursy były identyczne i kurs na Barkom 3 wszedł bardzo gładko jednak sety były bardzo zacięte i overek wszedł również spokojnie. Dziś liczę, że obie drużyny nie odpuszczą, zagrają ambitnie i będzie walka o te punkty dlatego idę w over punktowy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Astoria Bydgoszcz - Politechnika Opolska
Typ: Astoria handicap -8,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:


Analiza:

Astoria u siebie, a na wyjeździe to zupełnie dwa inne zespoły. U siebie bydgoski zespół ma bilans 10-0. Większość spotkań Astoria wygrywa bardzo wysoko. Na wyjazdach natomiast bilans 6-7, niedawno porażka z Tychami. Niedawno do zespołu dołączyli Goodwin i Pluta. Ważną wiadomością jest, że dziś ma zagrać Mateusz Kaszowski, który jest ważną postacią zespołu. Nikt sobie nie wyobraża braku awansu drużyny, która kadrowo zdecydowanie przerasta 1. ligę. Goście to solidny zespół, ale bez większych gwiazd w składzie. Ostatnio przegrali z Radomiem, z którym bydgoski zespół dwa tygodnie wygrał 30 oczkami. Astoria jest faworytem i u siebie powinna wygrać dość spokojnie.

188
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +3156
kagain 12K

kagain

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Granada - Las Palmas
Typ: Las Palmas i poniżej 3.5 gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/23-kolejka-laliga-zaległe-31-01-5-02-2024.170339/post-7243464

Analiza:
Na wstępie zaznaczam że typ uznaję za ryzykowny i nikogo nie namawiam do grania, nie mogę jednak przejść obojętnie obok takiego kursu.
Długo zastanawiałem się dlaczego buki tak faworyzują gospodarzy i wydaje mi się że chodzi o ostatnie transfery. Granada stoi przed bardzo trudnym zadaniem walki o utrzymanie i władze klubu zdały sobie sprawę że bez wzmocnień nie będzie to możliwe. W związku z tym w zimowym okienku do samego końca na Nuevo Los Carmenes był duży ruch, przyszli miedzy innymi Kamil Piątkowski, Martin Hongla (i to faktycznie powinny być niezłe wzmocnienia), Faitout Maouassa, Kamil Jóźwiak, Theodor Corbeanu i Facundo Pellistri.
Z drugiej strony odszedł właśnie najlepszy zawodnik - Bryan Zaragoza, którego Bayern postanowił ściągnąć już teraz z powodu plagi kontuzji. Kto w takim razie będzie odpowiadał teraz za strzelanie bramek? Takie asy jak Uzuni i Boye? Na Las Palmas (druga najlepsza defensywa w lidze!) to raczej nie wystarczy. Z kolei Pellistri czy Corbeanu to zawodnicy z potencjałem, ale dopiero co dołączyli do ekipy i trudno oczekiwać że będą od razu wygrywać mecze.
Myślę wyniki Granady faktycznie się poprawią, ale niekoniecznie już teraz, trener Medina będzie musiał to wszystko poukładać.
Porażki "tylko" 0:1 z Betisem i Atletico mogą być dobrym prognostykiem jeśli chodzi o defensywę, ale Las Palmas to też nie ogórki, w poprzedniej kolejce na tle Realu Madryt zaprezentowali się naprawdę fajnie.
Do tego dorzucam under 3.5 gola, który wydaje się być formalnością - wszystkie mecze Kanarków w lidze w tym sezonie były under 3.5

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Esport, League of Legends, LEC
Godzina: 17
Spotkanie: BDS - Team Heretics
Typ: 1 mapa Sheo over 2,5 zabojstw
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/league-of-legends-sezon-2023.164184/post-7243490




Hej dzis w rundzie play off spotka sie zespol Jankosa Heretics, z druzyna BDS. Faworytami jest druzyna BDS, ktora w rundzie zasadniczej wygrala z Heretics. Dzis mecz w BO3, zapowiada sie ciekawie. Mnie Heretics nie przekonuje, szczegolnie ich MidLaner Perkz, najlepsza czasy ma za soba. Lubi potrollowac gierki, i juz mechanicznie widac, ze odstaje od najlepszych Mid lanerow w Lecu. Typ to powyzej 2,5 zabojstw jgl BDS. Sheo nie nalezy do topowych jgl w Lecu, ale jest dosc solidny i nie ma az tak chwiejnej formy w poszczegolnych meczach. Dzis w JGL zmierzy sie z Jankosem i mysle, ze tutaj to on bedzie gora, dolozy do tego min 3 zabojstwa na mapie 1. Licze ze picknie jakiegos Xina, badz innego carry jgl. Duzo fachowcow zapowiada szybkie 2-0 dla Heretics, ja bym nie byl tego taki pewien, mysle ze TH jest w stanie mape urwac. Powodzenia

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom