>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.03.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serbia, Super Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Zemun - Javor
Typ: wygrana Javor
Kurs: 4,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś próbuję pograć m.in. na Javor w lidze serbskiej. To spotkanie drużyn znajdujących się w grupie spadkowej. Zespół Zemuna zajmuje 11-ste miejsce, a przyjezdni 14-ste. Mój typ jest pochodną kilku czynników. Pierwszy to wygrana Javora przed tygodniem z Mladost 3-0, grając większość meczu w osłabieniu. Jeśli to zwycięstwo odbywało się tylko i wyłącznie na boisku to szacun... Drugi to kuszący kurs i większość wg stawki zagra na Zemun, a to jednak sprzedajna liga i możemy się spodziewać wygranej gości. Kolejny z argumentów, jest taki, że drużyna Zemuna nie jest jakoś dużo lepiej dysponowana i Javor najzwyczajniej w świecie stać na wygraną w tym spotkaniu.
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - UK Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Paul Hogan - Jeffrey de Zwaan

Typ: Jeffrey de Zwaan
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zostaję w dyscyplinie Darta i moja propozycja będzie na zawodnika z Holandii - Jeffreya de Zwaana, który wyeliminował już w pierwszej rundzie aktualnie chyba najlepszego zawodnika na świecie, swojego rodaka. Chodzi oczywiście o Michaela van Gerwena, a pokonał go wynikiem 10:8. Jeffrey de Zwaan, który zajmuje dopiero 84 miejsce w rankingu już wcześniej &quot;wpadł mi w oko&quot;. Myślę, że za jakiś czas będzie w co najmniej TOP32 i uczestniczył regularnie z czołówką w najlepszych turniejach. Jak na razie walczy w UK, a jego kolejnym rywalem jest Paul Hogan. Ten znowu na papierze jest dużo słabszy od Holendra i myślę, że to będzie widać w dzisiejszym pojedynku. Hogan w ogólnie nie ma styczności z profesjonalistami, a jedynie ma szansę zaistnieć właśnie w aktualnym turnieju. Nie potrzeba tutaj żadnych eliminacji, dlatego bierze w nim udział. Rok temu jednak doszedł do 1/8 finału, czyli rundę dalej niż jest aktualnie. Zanotował też ćwierćfinał w grudniowych Mistrzostwach Świata BDO (słabsza federacja). De Zwaan może ostatnio wielu meczów nie wygrywał, ale jego rywale byli z całkowitej czołówki (m.in Chisnall, z którym akurat wygrał, ale Bunting, Gurney, czy wspomniany Michael van Gerwen to już niestety porażki). We wczorajszym meczu z MVG grał na średniej 96 oczek, czyli bardzo solidna statystyka. Poza tym wbił aż 6 maxów, przy dwóch tylko van Gerwena. C/o na 40%, choć z bardzo niskimi wyzerowaniami. Tu może być jedyny mankament Holendra. Tak czy inaczej Paul Hogan nie powinien zagrozić w powodzeniu naszego typu. Mecz jak na razie można typować do 15:00, ale myślę, że godzina rozpoczęcia samego meczu będzie dużo późniejsza. Powodzenia!
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 17:00
spotkanie : Troyes-Psg
typ: troyes powyżej 1.5 goli
stawka: 5.20
bukmacher: fortuna
Ja osobiście zaszaleję myślę,że psg na wyjeździe będzie grało jak to się mówi na odbębnienie 90 minut mając na uwadze niekomfortową sytuacje w lidze mistrzów przegrana 3:1 z realem.Kiedyś pisałem ,że psg może być czarnym kuniem lm jednak po tym co zobaczyłem w meczu z realem nie mam wątpliwości ,że to jednak real przejdzie.Jak wiemy nie zagra Neymar a w meczu z realem to jednak on robił jakąś robotę i to on stwarzał zagrożenie pod bramką navasa tam we dwóch pokryli Cavaniego i to wystarczyło by odciąć go od piłki nie licząc jednej sytuacji to był niewidoczny w tym meczu.Dziś myślę ,że psg przyjedzie do troyes na piknik i zwiedzanie.Gram malutkiego wariata choć statystyki za tym nie przemawiają. oczywiście w dzisiejszym meczu nie zagra również Cavani
⛔ 100
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja SHL
Godzina: 15:15
Spotkanie: Frolunda - HV 71
Typ: Ilość bramek (60min.) 4,5+

Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj proponuję hokej szwedzki gdzie zmierzy się bardzo fajnie ostatnio grająca Frolunda z gorzej grającą drużyną HV 71. Dzisiejsze spotkanie uważam, że będzie należało do Frolundy, która narzuci tempo gry i gra będzie ofensywna jak to miało miejsce w ostatnich meczach. Frolunda na ostatnie 5 meczy ma 16 strzelonych i 13 straconych bramek, co jest bardzo dobrym prognostykiem. Co do drużyny HV 71 wygląda to podobnie 13 strzelonych i 15 straconych. Uważam, że w dzisiejszym meczu nikt z nich nie zamierza grać defensywnie i bramki zaczną się sypać już w 1 tercji. Dodatkowo w Frolundzie gra lider klasyfikacji strzelców, który jest w wysokiej formie i dzisiaj za pewne poprawi swoje statystyki. Powodzenia ????
✅ 74
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 19:00
Spotkanie: Murcia - Barcelona
Typ: Murcia (bez dogrywki)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnio typowałem przeciw Barcelonie w Eurolidze i weszło bez problemu. Teraz bardziej ryzykownie, bo w rodzimej lidze. Jednak aktualna dyspozycja koszykarzy z Katalonii nie wróży im sukcesu w tym spotkaniu. Zresztą kursy na gospodarzy od wczoraj mocno spadły, co też wskazuje na fakt możliwości przegrania tego meczu przez gości.
Barcelona co prawda zajmuje w tabeli 3 miejsce (26 pkt 13-0-1-6), ale w 5-ciu ostatnich meczach przegrała aż 3, z nie koniecznie klasowymi rywalami.
Murcia zajmuje aktualnie 10 miejsce (20 pkt 10-0-2-8) i walczy o udział w play off (8 pierwszych drużyn w tabeli).
Kilkanaście ostatnich meczy bezpośrednich wygrała Barcelona, za wyjątkiem jednego... ostatniego ???? . 29.10.2017 Barca przegrała u siebie z Murcią 94:97, to też o czymś świadczy. Życzę powodzenia!
⛔100
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Derby-Fulham
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzis proponuje spotkanie pomiedzy czołowymi druzynami angielskiej championship. Derby zajmuje obecnie 4 pozycje a Fulham 5. Obie druzyny jak widac walcza o awans. Na ostatnie 5 spotkan miedzy nimi padly az 3 remisy, ponadto sa to druzyny ktore wogole bardzo czesto remisuja jak do tej pory Derby 12 razy a Fulham 11 razy z czego w ostatnich 5 spotkaniach Derby zremisowalo az 3 razy. Zespol Fulham nie przegral ostatnich 12 meczy, bedzie to na pewno zaciete spotkanie i w perspektywie awansu remis zadowoli obie ekipy.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hamburger SV - 1. FSV Mainz 05
Typ: 1
Kurs: 2,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela dla formalności

Hamburg u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek i pod względem meczy domowych jest drugą najgorzej grającą drużyną. Mainz z kolei na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 4 remisy i 7 porażek i pod względem wyjazdów zajmuje 3 miejsce od końca. W tym momencie gospodarze grają najgorzej z całej ligi ale dla mnie tutaj sprawa jest prosta i jeśli Hamburg dzisiaj nie wygra no to według mnie już ich nic nie uratuje przed spadkiem. Trafiają dziś na najlepszego rywala do przełamania się i wyjścia z marazmu 8 meczy bez zwycięstwa. W tym roku Hamburg jeszcze nie wygrał meczu i z kim chcą wygrać jak nie z zespołem Mainz ? Tak jak napisałem wyżej jeśli dziś gospodarze nie wygrają to lecą z ligi (według mnie oczywiście). Mainz też nic wielkiego nie gra, jest przed Hamburgiem i ten mecz gospodarze muszą wygrać, dla nich to spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Wprawdzie w ostatnim wyjazdowym spotkaniu zespół z Moguncji wygrał w Berlinie z Herthą 2-0 ale dzisiaj próbuję na przełamanie w stronę tego słabiutkiego Hamburga.
Absencje w Hamburgu:
obrońca Ekdal (13 występów w tym sezonie), pomocnicy Ito (12 występów w tym sezonie), Holtby (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Muller (1 występ w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Wood (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Mainz:
pod znakiem zapytania stoją występy drugiego bramkarza Zentnera (15 występów w tym sezonie), pierwszego bramkarza Adlera (9 występów w tym sezonie), pomocnika Oztunali (16 występów w tym sezonie) i napastnika Berggreena (12 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southampton - Stoke
Typ: 1
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Święci ostatni raz na swoim obiekcie wygrali 26 listopada kibice długo muszą czekać na wygraną na St. Mary&#39;s mają dzisiaj idealną okazję na zgarnięcie 3 oczek i na oddalenie się od strefy spadkowej. The Potters jest chyba najgorszą drużyną grającą na wyjazdach w lidze mają 54 stracone bramki defensywa gra totalny piach i święci to dzisiaj wykorzystają, lepszej okazji na uwolnienie się od tej klątwy na swoim obiekcie nie będą mieli. Nie ma większych absencji u gospodarzy spodziewam się ofensywy od pierwszych minut i na gładką wygraną każdy inny wynik będzie dla mnie mega niespodzianką. Powodzenia.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Spal - Bologna
Typ: obie strzelą i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.50
Bukmacher: forBet
Analiza:
Za kilka minut mecz, więc dzisiaj na szybko. Serie A i mecz pomiędzy ekipami Spal i Bologna. Obie drużyny średnio prezentują się w tym sezonie, jednak w tym meczu wyczuwam dużą liczbę bramek. Spal u siebie potrafi jednak te bramki strzelać oraz walczą również o utrzymanie i będą walczyć do końca. Bologna jednak moim zdaniem łatwo się nie podda, dlatego też stawiam na BTTS i również to, że ktoś zada decydujący cios. Bramek może być nawet więcej, ja jednak stawiam na to, iż obie strzelą i liczba bramek będzie większa niż 2.5. U siebie Spal zdołali wbić nawet Lazio dwie bramki, jednak faktem jest również to, iż bardzo dużo goli tracą. Zapowiada się otwarty mecz z dużą liczbą bramek według mnie, a jak będzie naprawdę - zobaczymy ???? Oglądamy i kibicujemy ⚽
⛔ 100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Esport –LEAGUE OF LEGENDS: Championship Series (Ameryka Północna)
Godzina: 23:00
Mecz: Team Liquid – 100 Thieves
Typ: 100 Thieves wygra
Kurs: 2,38
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie drużyny zajmują trzecie miejsce ze stosunkiem 7 win / 5 lose, jednak to 100T są na fali wznoszącej, w zeszłym tygodniu dosłownie zmietli ówczesnego vicelidera – C9. TL to drużyna złożona z supergwiazd – rzadko takie drużyny wypalały, jednak początek tego sezonu mógł być obiecujący dla kibiców Teamu Liquid. Ostatnie 2 tygodnie Liquid zwiastują spadek formy i wędrówka w dół tabeli. I o ile przegrać z liderem to nic zaskakującego, tak przegrać z ostatnią drużyną (Golden Guardians), która naprawdę prezentuje się bardzo blado, jest ciężkie do wybaczenia. W grach drużyny TL widać w ostatnich grach zamieszanie, brak racjonalnie podejmowanych decyzji, dzięki którym upatruje zwycięstwo 100 Thieves. 100T na pewno jest podbudowane ostatnią wygraną, a gra toczy się o PlayOffy – każde zwycięstwo może być ważne.
Podsumowując:
– 100T na fali wznoszącej
– TL na fali spadkowej
– 100T wygrało pierwszy mecz (kiedy TL wyglądało bardzo mocno) – przewaga psychologiczna
Ryzyko: do gry wchodzi patch 8.4, który zmienia bardzo dużo dla rozgrywek profesjonalnych (widać to szczególnie po wczorajszych europejskich grach, gdzie faworyci z góry tabeli przegrywali – G2, Fnatic), jednak sądzę, że gra jest warta świeczki. Drużyny adaptują się do nowej mety, jednak kurs 2,38 jest na tyle zachęcający, że warto zagrać, bo 100T nie są skazani na klęskę, a ja stawiam ich w roli faworytów.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Hannover 96
Typ: BTS = NIE
Kurs: 2,14
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Za duzy BTS dla mnie na ten mecze . Powinien byc okolo 1,7 , a jest okolo 2 .
Za dobrze tez wyglada h2h i ostatnie mecze , a oni dali takie BTS .
Moze byc cos na rzeczy , nie wiem .
✅114
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham - Huddersfield
Typ: Harry Kane strzeli bramke
Kurs: 1,52
Bukmacher: expekt
Analiza: Kane w dobrej formie, trafia do siatki przeciwnika bardzo często i przede wszystkim skutecznie. Tottenham gra dopiero w środę w LM wiec dzisiaj na pewno będzie maksimum z ich strony, poza tym traktuja ligę bardzo poważnie wiec nie ma mowy o tym ze odpuszcza Huddersfield. Kane lubi strzelać u siebie. Dzisiaj powinien dostać sporo podań i mam nadzieje ze uda mu się wykorzystać choć jedno i zamieni je na bramke.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis ziemny - ATP Sao Paulo
18:30
Jarry N. - Zeballos H.
Zeballos H.
1,97 w 1x bet
H2H 1:2 z lat 2014-2016 czyli dość dawno, a wszystkie te spotkania były dość zacięte. Szokujące jest na pewno to, że w 2014 roku Jarry miał jakieś 18 lat, a już wtedy grał zacięte spotkanie z Zeballosem. Prawdopodobnie dzisiaj będzie tak samo.
Jarry (artykuł o nim) gra od Qutio świetnie, ma na rozstawieniu naprawdę dobre ziemne nazwiska, jednak tutaj już w Sao Paulo w przeciwieństwie do Rio traci w każdym spotkaniu seta. Zeballos też tutaj ciągle 3 setówki, ale on grał mniej przed tym turniejem.
Sięgam pamięcią i Zeballos przypomina mi się z turnieju w Chile którego już nie ma, gdzie po genialnym występie w finale pokonał samego Nadala. Typ na wyczucie, tak po prostu.
Mój marzec Typy Dnia:
+33
1
- 1
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mattersburg - Admira
Typ: 2
Kurs: 4.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Drużyna Mattersburga niepokonana na własnym obiekcie od 30.09.17 roku, zajmująca 6. lokatę w austriackiej
Bundeslidze. Każda seria się kiedyś kończy, a dziś goszczą ekipę Admiry Wacker Modling, która zajmuję trzecią
pozycję. Zatem rywal nie byle jaki, a kursy uważam za zawyżone i spróbuję wrzucić do konkursu właśnie ten typ.
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lazio - Juventus
Typ: 1
Kurs: 3,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Najciekawsze moim zdaniem spotkanie tej kolejki jeśli chodzi o poziom sportowy, bowiem zmierzą się w nim odpowiednio trzecia i druga drużyna Serie A. Bukmacherzy faworyzują nieznacznie gości i nie ma się czemu dziwić skoro Juventus wygrał 6 ostatnich spotkań ligowych z rzędu a w meczach w delegacji w tym sezonie na 13 pojedynków wygrał 11 przy bilansie bramkowym 32-11. Lazio tymczasem co prawda wygrało dwa ostatnie mecze ligowe, ale wcześniej zanotowało 3 przykre porażki, m.in. z Napoli 4-1 i Milanem 2-1. Przed własną publicznością Lazio w tym sezonie ma bilans 7-2-3 i bramki 31-13. Statystki zdecydowanie lepsze mają goście. W tym sezonie jednak mimo słabych statystyk w Turynie to Lazio przerwało jesienią zwycięską passę Starej damy wygrywając niespodziewanie 2-1. Nie zdziwię się jak ten wynik powtórzy się dziś, bowiem ostatnie mecze Juventusu to ich straszne męczarnie, najpierw z Torino a następnie w pucharze z Atalantą. Gołym okiem widać brak Hiuguaina, który jednak napędzał te akcje Juve. Co prawda do składu powrócił Dybala, ale on jeszcze potrzebuje czasu na dojście do wysokiej formy. Lazio jest na fali, co prawda przegrali w karnych mecz z Milanem w pucharze Włoch, ale w lidze awansowali ostatnio na 3 miejsce i zrobią wszystko aby tę pozycję utrzymać, bo pierwsze 4 to ich cel na ten sezon a mecz z Juventusem, wygrana w tym meczu może ich znacznie do tego celu przybliżyć. Liczę dziś na Immobile i Savića, którzy przed własną publicznością mogą zagrać dziś koncertowo. Stawiam na zwycięstwo Lazio.
Przewidywane składy:
LAZIO (3-4-2-1): Strakosha – Bastos, de Vrij, Radu, Basta, Parolo, Leiva, Lulic, Milinkovic-Savic, Luis Alberto, Immobile
JUVENTUS (4-3-3): Buffon – Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Alex Sandro, Khedira, Pjanic, Matuidi, Dybala, Mandzukic, Douglas Costa.
⛔100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast - Górnik
Typ:
handicap 1:0 / Górnik
Kurs: 5.9

Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na sobotę wybrałem dość ryzykowny ale jak najbardziej prawdopodobny typ. Moim zdanie Piast jest jednym z kandydatów do spadku a Górnik ma realne szanse na podium Ekstraklasy. Po takim sobie początku rundy wiosennej liczę na przebudzenie Górnika i kontynuację strzeleckiej przygody Angulo co powinno dać wysokie prowadzenie.
▶zwrot
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: fortuna
Dziś doskonała okazja dla Pingwinów na przerwanie passy 3 porażek z rzędu. O ile z Floridą i Boston na wyjeździe mogły się zdarzyć to u siebie z NJ Devils była pewnie zaskakująca. Przejdźmy do meritum, NY Islanders są po dwóch przegranych z rzędu z Montreal Canadiens. Ostatni mecz właśnie dzisiejszej nocy, bardzo szalony, odrabianie strat przez Islanders ale w efekcie końcowym wysoka porażka. Teraz podróż do Pittsburgha i walka z rywalem z dywizji. Dużo absencji w NY Islanders, słabsza forma Lee, Tavaresa oraz Barzala przekłada się na wyniki. Bardzo lubię drużynę z Nowego jorku, jednak ostatnia wygrana miała miejsce 17 lutego. Skład przeciętny, ale drużynę poznaję się po tym jak kończy. Dziś świetna okazja do pokazania swoich umiejętności z lepszym rywalem. Ostatni mecz przeciwko PIT to początek roku w Nowym Jorku i porażka 0:4 Wyspiarzy.
Pingiwny mają 3 porażki z rzędu i dziś chyba trafił się rywal do ogrania. Jedynie boję się jak zawsze o motywacje gospodarzy, bo już wiele razy się wyłożyłem na takich meczach. Kluczową informacją jest wciąż absencja Murray. Jeżeli spojrzymy na statystyki to Pingiwny obecnie są najlepiej grającą drużyną w lidze. Ponad 26% wykorzystanych przewag to obecnie najlepszy wynik. Cieszę się z takiego meczu, bo obie drużyny jak dla mnie grają otwarty hokej.W meczach NYI pada średnio ponad 6 bramki na mecz, to wystarczjący powód aby obejrzeć ten mecz. Gram dziś stawkę 9 na 10 bo lepszej okazji na wieczór chyba nie znajdę. Powodzenia.
⛔100
 
B 5

bialyyy21

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna : liga wloska - serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Napoli - AS Roma
Typ : 1 i powyzej 1,5 bramki
Kurs : 1,79
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Na dzis wybieram mecz ligi wloskiej pomiedzy Napoli a AS Roma. Druzyna z Neapolu na pewno bedzie chciala wygrac to spotkanie poniewaz celem nr 1 na ten sezon to wygranie ligi, a jest ku temu szansa. Napoli pewnie wygrywa ostatnio swoje mecze ( poza pucharami ). W tej kolejce jeszcze Juve gra na wyjezdzie z Lazio i moze zgubic punkty, wiec bylaby okazje odskoczyc w tabeli. Roma w tygodniu gra mecz Ligi Mistrzow z Szachtarem u siebie i musi wygrac ten mecz jak chce grac dalej w pucharach. Uwazam, ze dzis Roma nie postawi zbyt wysokich wymagan druzynie z Neapolu. Powinni to wygrac 2:0 lub 3:1.
Powodzenia !!
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna : Portugalia 1 liga
Godzina : 19.15
Spotkanie : Benfica - Maritimo
Typ : Benfica - 1.0
Kurs : 1,40
Bukmacher : Lvbet
Analiza :
Na dziś proponuję dość bezpieczny typ z Ligi Portugalskiej. Zwycięstwo Benfici więcej niż jedną bramką, w przypadku wygranej jednym golem zwrot. Benfica goni Porto i nie może sobie pozwolić na stratę punków. W tym sezonie na 11 spotkań u siebie wygrała 10, jedyny remis w meczu derbowym ze Sportingiem. Maritimo słabsze niż w poprzednim sezonie, na miejscu 8 w tabeli, ponadto jest to zespół własnego boiska. W h2h Benfica u siebie wygrała ostatnie 11 spotkań z Maritimo, z czego 8 więcej niż jedną bramką.
✅40
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leganes - Malaga
Typ: gol Malagi
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek klubów, które w ostatnim czasie przechodzą spory kryzys.
Z jednej strony Leganes, które zapowiadało się na rewelacje tego sezonu i nawet były ambicje na grę w finale Pucharu Króla, jednak porażka z Sevillą aktywowała łańcuch słabych meczy tej drużyny, co skutkuje spadkiem na 16 miejsce tej drużyny i różnicą tylko, albo aż 10 punktów nad 18 miejscem (spadkowym).
Jeśli chodzi o Malagę, to grają dno od początku tego sezonu ligowego, ale nie jest to drużyna z którą można strzelić gładko 3 gole i wygrać - jeśli przegrywają to zazwyczaj w minimalnych rozmiarach (1-0 / 2-1) - są mimo wszystko niewygodną ekipą.
W tym meczu spodziewam się przede wszystkim walki ze strony Malagi i minimum 1 gola po ich stronie. Obie drużyny grają słabo w defensywie, ale z przodu są w stanie strzelić po 1 golu.
Przewidywany wynik meczu 1-1 / 2-1 dla Leganes
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom