>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.04.2023 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 3. Kwietnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Valencia – Vallecano
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.41
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Sytuacja klubu j Valencia jest tragiczna, nie tylko finansowo tam źle się dzieje ale także sportowo, ekipa w strefie spadkowej i potrzebuje punktów jak tlenu. Jak na razie to była dla nich dobra kolejka bo przegrał Espanyol oraz Cadiz czyli ekipy bezpośrednie znajdujące się przed Valencia, tak więc jest szansa wyjścia ze strefy spadkowej i to trzeba dziś zrobić. Zobaczymy co dziś zobaczymy w wykonaniu tej ekipy na boisku bo grają strasznie nierówno na pewno a gdy muszą zaatakować trochę wyżej, mocniej z ekipami grającymi intensywnie w ofensywie to mają wielkie problemy w defensywie. Vallecano było rewelacją ale podobnie jak to już miało miejsce im dalej w sezon tym coraz gorzej i aktualnie ekipa z bardzo słabą serią, ekipa bardzo żałuje tych ostatnich występów bo uciekają im puchary ale ciągle są w grze ale potrzeba przełamania, ta przerwa myślę że sprawiła że ekipa trochę zresetowała głowy i dziś zobaczymy tą wersję z dynamiczną grą w przodzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga Portugal
Godzina: 21:15
Spotkanie: Famalicao - Arouca
Typ: X2
Kurs:
1.84
Bukmacher: STS
Analiza:

W meczu 26 kolejki ligi portugalskiej zmierzą się dwie ekipy, które ostatnio notują dobre rezultaty - Famalicao i Arouca. Wyżej w tabeli jest Arouca, która jest na 6 miejscu. Famalicao zajmuje miejsce 10. Arouca ma realne szanse na to, żeby powalczyć o udział w europejskich pucharach, bowiem tylko 3 punkty dzielą ją od piątej w tabeli Vitorii Guimaraes i w tym meczu w przypadku zwycięstwa tę stratę odrobią.
Arouca nie przegrała 4 kolejnych meczów z rzędu. Ograła ona po 2:0 Casa Pię u siebie i Vitorię Guimaraes na wyjeździe. Zremisowała także na wyjeździe 0:0 z Boavistą Porto i 1:1 u siebie z Pacos Ferreira.
Arouca nie przegrała także 4 kolejnych spotkań z Famalicao. Trzykrotnie triumfowali - 2 razy wygrali 2:1, raz 4:1 a raz padł remis 0:0.
Myślę, że gości w tym spotkaniu stać przynajmniej na remis a może nawet na zgarnięcie 3 punktów.

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Maroko
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Karacjew - Passaro
Typ: Karacjew
Kurs: 1.76
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Pobieram ten typ z miłą chęcią. Karacjew gracz bardziej doświadczony. Co prawda może I nawierzchnia ziemna nie jest Jego ulubiona, ale potrafił właśnie na niej pokonać w dwóch setach chociażby Miedwiediewa. Szukając dalszych pl rozegrał juz w tym sezonie jeden mecz na tej nawierzchni co prawda przegrany, ale przetarcie było. Włoch w tym roku jeszcze nie rozegrał żadnego meczu na tej nawierzchni. W ostatnim swoim meczu Passaro skreczował co także daje do myślenia odnosnie jutrzejszego spotkania. Karacjew rozegrał solidny turniej na nawierzchni twardej w Pune w tym sezonie. Od początku sezonu Passaro nie może pochwalić się jakimiś sukcesami, gra mocno w kratkę. Popełnia dość dużo błędów serwisowych, słabo na returnie. Myślę, że Karacjew jest na tyle klasowym zawodnikiem, ze powinien spokojnie odnieść zwyciestwo w tym meczu. Pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzinna: 02:30
Spotkanie: Denver - GSW
Typ: wygrana GSW+S.Curry +26.5 pkt ( betbuilder)
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sezon zasadniczy zbliża się ku końcowi. W Konferencji zachodniej jest ciasno. Golden State potrzebuje zwycięstwa. Na razie są w czołowej szóstce, ale na plecach siedzą im Clippersi, New Orleans i Lakersi. Denver zbudowalo taka przewagę, że ich pierwsze miejsce jest niezagrożone. Od kilku spotkań nie gra ich Lider Jokic, który boryka się z kontuzją łydki. W tym spotkaniu niewiadomo czy zagra, nawet jeśli tak to nie wiem czy jest sens na siłę go wystawiać. Bardziej przyda im się na Play-offy. Również niepewny jest występ Jamala Murraya, który nie zagrał w ostatnim spotkaniu z powodu kontuzji kolana. Bez nich Denver wygląda blado. GSW musi wygrywać jeśli nie chce rozgrywać dodatkowych spotkań. Do typu dorzucam punkty ich lidera a więc Curry'ego, bo kto ma im pomóc w wygranej jak nie on.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Valencia – Vallecano
Typ : gol w obu połowach
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Valencia to już nie ta sama ekipa, która swego czasu miała takie nazwiska jak David Villa, David Silva czy David Albelda, ale w dalszym ciągu przewija się tutaj kilka ciekawych nazwisk, które miewają przebłyski. W przypadku Rayo Vallecano można mówić o mniejszym bogactwie kadrowym, ale większym zgraniu. Ekipa z Madrytu miała swój najlepszy moment we wcześniejszej fazie sezonu, a teraz coraz częściej zdarza jej się łapać gorsze rezultaty, co idealnie pokazuje bilans ostatnich 5 spotkań i brak choćby jednego zwycięstwa. Początkowo rozpatrywałem typ obie strzelą (myślę że taki scenariusz będzie miał miejsce, ale już sam gol Rayo także ma ciekawy kurs, bo na różnych bukach ponad 1.50. Warto zaznaczyć, że oba zespoły podchodzą do tej rywalizacji praktycznie bez kontuzji, co daje dużą szanse na bardzo interesujące widowisko. Dodatkowo każda z nich potrzebuje punktów, szczególnie Valencia która gra przed własną publicznością i w ostatnim meczu uległa dość kompromitującej wysokiej porażce aż 0 - 3 z Atletico Madryt. Typ to ponownie jak wczoraj - gol w obu połowach.

110
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1696
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Charleston cley
Godzina 16.15
Spotkanie :
S.Zhang - J.Grabner
Typ Zhang
Kurs 1.93
Forbet :
Chinka ewidętnie w kryzysie do tego chyba jakieś kłopoty zdrowotne ostatnio kteczuje i przegrywa ale i przeciwniczki miała trudne.Do tego ma juz 34 lata i będzie powoli zmierzac ku emeryturze.
Na grabner wystawili 1.8 i leciutko ja tu faworyzują , moze bo Grabner lepiej gra na cleyu.Hm ostatnio dałem jej szanse w meczu z Brengele w Linz i nie uniosła.
A tutaj ten amerykanski cley , w dodatku ja pamietam i trzecią runde na Garossie Chinki.Ostatnio widziałem jej pojedynek w Miami z Zheng młodszą rodaczką i nie wygladała źle choc nie wygrała
W mojej opini Shuai to dwa rozmiary kapelusza wieksze niż Niemka.
Moze i bez formy to jeden.
I bedzie szukała przełamania.Dobra okazja.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis ziemny
godzina: 16:00
spotkanie: Jaume Munae vs Elliot Benchetrit
typ: Elliot Benchetrit
kurs: 6,50
bukmacher: Etoto

Witam!

Pierwsza runda turnieju w Marakeszu, gdzie spotka się Hiszpan w roli faworyta i Francuz z marokańskim paszportem.

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2316177 - zestawienie owej pary; (obaj praworęczni, grali dwa razy i bilans 2-0 dla Hiszpana)

https://www.oddsportal.com/tennis/morocco/atp-marrakech/munar-jaume-benchetrit-elliot-IeLXmJSt/ - dwa typy na dwóch typujących na Hiszpana

Podział stawek w Efortuna: 100% na Hiszpana. (ale kursy na spadły z 1,13 na 1,11 a na Marokańczyka z 6,40 na 6,20)

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Premier League 2
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Liverpool u21–Brighton u21
Typ:BTS
Kurs:1,53
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Próbuję dzisiaj znowu BTS. Gra 3 z 7 różnica 7 pkt a więc nie tak wiele. Oba zespoły dużo strzelają no i dosyć słabo bronią odpowiednio bilans 37-26 i 41-36 choć w tej klasyfikacji Brighton nieco gorszy. Jeśli chodzi o ostatnie mecze to Liverpool 3/5 BTS w ostatnich meczach a Brighton 4/5. W ostatnim pojedynku bezpośrednim było 1-1. Ogólnie dosyć często gram te ligę na BTS ponieważ pada tutaj sporo bramek i ten rodzaj typu wpada często. Nie ma kalkulowania. Sądzę że tutaj będzie również over 2,5. Powodzenia:)

53
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1696
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Everton– Tottenham
Typ : Superbets : Tottenham wygra i wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 3.75
Bukmacher: superbet
Analiza:


Początkowo miałem iść w over 7.5 roga Tottenhamu po kursie bodajże jak dobrze pamiętam jakieś 4.70, ale jednak wybieram ten zakład.
To co może tu martwić to 2 rzeczy : Tottenham ostatni raz z Evertonem na wyjeździe wygrał w 2018 roku, czyli dość dawno. Druga rzecz która martwi, to to że Tottenhamowi nie idzie ostatnio na wyjazdach i ostatnie wyjazdowe zwycięstwo miało miejsce ponad 2 miesiące temu.
Idę jednak w ten zakład, bo po wczorajszej wtopie United sytuacja zrobiła się arcykorzystna dla Tottenhamu bo przy dzisiejszym zwycięstwie mogą wykonać i MU i Newcastle i usadowić się w tabeli na miejscu gwarantującym LM. Motywacja po stronie gości powinna być ogromną. Cały mecz powinien być raczej pod ich dyktando. Spodziewam się masy ataków przez całe spotkanie a przy tym rogi być powinny. Nie gram tego overu 7.5 tylko dlatego, że jak goście szybko wyszli by na prowadzenie dwubramkowe lub większe to mogą trochę z tonu spuścić i opcja większej ilości rogów Tottenham wydaje mi się bezpieczniejsza.
Jeszcze parę słów o gospodarzach . Są w strefie spadkowej i punktów potrzebują jak tlenu, ostatnio grają nawet nieźle. Myślę, że jednak dziś nie zagrają jakoś ofensywnie i nie otworzą się zbytnio bo wiedzą, że Tottenham by ich bezlitośnie skarcił kontrami. Myślę, że przed meczem gospodarze s ciemno braliby remis i 1 pkt.
Podsumowując uważam, że układ tabeli jaki mamy teraz mocno zmotywuje Tottenham, odniosą w końcu zwycięstwo, będą atakować i nabija więcej rzutów rożnych od rywala.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Irlandia Płn.
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ballymena Utd. - Glenavon
Typ: BTTS
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Glenavon to zdecydowanie najbardziej overowa drużyna w lidze. Blisko połowa meczów z ich udziałem kończy się minimum czterema bramkami, niezależnie od strony, która zdobywa bramkę. Co ciekawe, rozkład goli "zdobytych i straconych rozkłada się mniej więcej równomiernie. To oznacza, że warto analizować BTTS-y z ich udziałem i taki właśnie typ chcę dzisiaj zaproponować. Obie ekipy bronią się przed spadkiem, i obie są względnie bezpieczne. Widać to choćby w ostatnich kolejkach, gdzie tych goli nie ma zbyt wiele. Jednak opierając się na bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami śmiem twierdzić, że szanse na BTTS są nieco wyższe, niż proponuje bukmacher. W czterech ostatnich bezpośrednich meczach strzelono w sumie 19 bramek, co daje w uśrednieniu 4,75 gola na mecz. I w każdym przypadku obie drużyny strzelały bramkę. Stawiam dzisiaj na bramkowy remis, ale do typów dnia zadowolę się BTTS-em.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Extraliga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Dynamo Pardubice vs Ocelari Trzyniec
Typ: Lukas Sedlak + Martin Ruzicka: każdy zawodnik zdobędzie przynajmniej 1 punkt w punktacji kanadyjskiej
Kurs: 2.70
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Dynamo od początku tego sezonu typowane było jako główny kandydat do mistrzostwa.
Nic w tym dziwnego, jeżeli przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek dokonał mocnych transferów, jak na warunki czeskiej ekstraklasy. Motywacja jest spora, ponieważ projekt ten obchodzi za chwile swoje 100-lecie istnienia i w tej kampanii liczy się tylko złoto. Kadra ekipy z Pardubic była silna, ale brakujący element doszedł w połowie sezonu 2022/2023. Mowa tutaj o Lukasie Sedlak, który po odejściu z Traktora Czelabińsk próbował swoich sił w NHL. Niestety jego przygoda z najlepszą ligą hokeja na świecie szybko się skończyła i czy to w Colorado Avalanche, czy to Philadelphia Flyers nie spełnił oczekiwania trenerów i włodarzy. Center miał jednak możliwość powrotu do kraju i zdecydował się na Dynamo, gdzie jest kluczową postacią. Wczoraj popisał się dwoma trafieniami, które przybliżyło zespół z Pardubic do mistrzostwa. Naturalnie do tego jeszcze daleka droga, ale Lukas świetnie rozumie się z Tomasem Hyką i Davidem Cienciala, tworząc najmocniejszą trójkę napastników w Extralidze. Czy dzisiaj także zostanie bohaterem gospodarzy?

Ocelari to zupełne przeciwieństwo Dynama w tym sezonie. Obrońca tytułu skazywany był na porażkę w obecnych rozgrywkach, ale doświadczenie aktualnego jeszcze Mistrza czeskiej ekstraklasy procentuje. Wydawało się, że już w serii ze Spartą Praga goście zakończą kampanię 2022/2023, ale nic bardziej mylnego. Świetnie w bramce spisywał się goalie Ondrej Kacetl, który bronił bardzo trudne strzały, ale ofensywa Trzyńca także była na medal. Szczególnie skuteczność w PP jest na wysokim poziomie, a za ten element gry odpowiedzialny jest Martin Ruzicka, czy Tomas Marcinko. Ta dwójka doświadczonych graczy kolokwialnie mówiąc, ciągnie atak Ocelari i gdyby nie ten duet, to trudno wyobrażać sobie równą walkę przyjezdnych z Pardubicami. W tym wszystkim jest nasz rodzynek Aron Chmielewski i Polak potrzebuje przełamania. Oczywiście spełnia swoje zadania na lodzie, ale powinien dorzucić więcej punktów w kanadyjce. Czy stać Trzyniec na wyrównanie w serii z głównym kandydatem do mistrzostwa?

Oglądałem wczorajsze zmagania, przygotowując się niejako do dzisiejszej analizy. Dynamo górowało nad wieloma elementami gry, ale Ocelari było w stanie się odgryzać i w mojej opinii kluczowa będzie skuteczność w PP. Jest to starcie back-to-back i zmęczenie z każdą minutą będzie narastać. Z tej okazji przygotowałem zakład specjalny w BETFAN, który mówi o tym, że liderzy Pardubic oraz Trzyńca będą cieszyć się z punktu w kanadyjce. Myślałem tutaj o Tomasie Hyka, ale ostatecznie zdecydowałem się na Lukasa Sedlaka z ramienia gospodarzy i Martina Ruzicki ze strony gości. Są to dwaj najlepsi napastnicy swoich drużyn. O centrze Dynama pisałem wyżej, a lidera Ocelari nie trzeba przedstawiać. Gdy tylko pojawia się PP, to Martin jako pierwszy wyjeżdża na lód i tworzy zagrożenie pod bramką przeciwnika. Sedlak na 4 rozegrane spotkania w play-off ma 7 punktów, a Ruzicka 10 oczek na 12 meczów. Wczoraj obaj zaliczyli gole lub asysty. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja, Superettan
Godzinna: 19.00
Spotkanie: Orgryte Goteborg - Eskilstuna
Typ:
Orgryte
Kurs:
2.03
Bukmacher:
Betfan
Analiza:

Jeffrey Aubynn zrezygnował z funkcji asystenta trenera w Malmo FF i przejął główną odpowiedzialność w Orgryte. Do swojej dyspozycji Aubynn dostał topowy skład jak na Superettan, w którym wyróżniają się przede wszystkim napastnicy Hakan Lundberg, Noah Christoffersson i Mubaraak Nuh oraz pomocnik Amel Mujanic. Po zeszłorocznym fatalnym sezonie ("czerwono-niebiescy" walczyli o utrzymanie w Superettan i niewiele brakowało, by ją opuścili) OIS mierzy znacznie wyżej (zapowiada walkę o czołowe lokaty w tabeli). Dzisiaj premiera na Bravida Arenie i Orgryte należy uważać za faworyta.
Goście wzmocnili się kilkoma ciekawymi nazwiskami i mają nadzieję na poprawę swoje lokaty w rankingu w porównaniu z zeszłym rokiem. Jednak łatwo nie będzie, bo zespół zimą opuścili dwaj bramkostrzelni napastnicy Andre Alsanati (Sirius) i Amar Muhsin (Helsinborg), a także kluczowy środkowy obrońca Abdelkarim Mammar Chaouche (Degerfors). To istotne osłabienia kadrowe i tego tria graczy nie udało się zastąpić przed startem rozgrywek w zadowalający sposób. Wyjazdowa gra w poprzednim roku była słaba i w premierze ligi będzie ciężko choćby o punkt,
Orgryte "z wiarą patrzy w przyszłość" z "nowym głosem" na ławce trenerskiej w postaci Jeffreya Aubynna i silnym kadrowo zespołem. Dzisiaj u siebie na plastikowy dywan Bravida Areny w zawita Eskilstuna. AFC to "plac budowy" pod względem składu i drużyna przed startem sezonu wydaje się niezwykle trudna do umiejscowienia w tabeli.
Orgryte ma imponujący skład i chce być czołową drużyną Superettan. I na inaugurację sezonu powinno sobie poradzić na swojej sztucznej nawierzchni Bravida Arena z AFC Eskilstuna, która . składem nie dorównuje jakością gospodarzom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
czaro82 408,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Serie A
Godzina. 20 : 45
Spotkanie. Sassuolo - Torino
Typ. Sassuolo
Kurs. 2.48
Bukmacher. fortuna
Analiza.

Dziś wieczorem w spotkaniu zamykającym 28 kolejkę Sassuolo podejmować będzie Torino. Sąsiedzi ze środka tabeli którym raczej nie grozi ani spadek ani też walka o jakiekolwiek puchary. Kilka absencji podstawowych graczy w zespole gości, największą bolączką brak napastnika Wybrzeża Kości Słoniowej Karamoh. Nigeryjski obrońca Aina oraz pomocnik Ilic także leczą kontuzję. Z bezpośrednich pojedynków ciężko typować tutaj faworyta, tak więc idę w stronę ekipy Sassuolo która w ostatnich meczach prezentuje troszkę lepszą formę niż dzisiejszy rywal. Dodatkowym atutem jest także własna publiczność i liczę że przy gorącym dopingu komplet pkt zostanie u gospodarza. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Resovia Rzeszów : GKS Tychy
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.00
Bukmacher : ETOTO

Obie drużyny są w nie za bardzo komfortowej sytuacji bo obie mają tylko 4 punkty przewagi nad spadkiem tak więc nikt zapewne nogi nie będzie odstawiał zresztą obie drużyny należą do tych które tych karteczek już trochę nałapali a już Tyszanie słyną ze sporej ilości i to nie tylko żółtek bo choćby mecz z Wisłą w Krakowie i po drugiej żółtej Radecki opuszcza plac gry , pierwszy mecz pokazał że sporo możemy się spodziewać 25 fauli 6 żółtek i czerwień , dziś liczę na powtórkę z rozrywki , sędzią jest Jacek Malysek 11 meczy 3 czerwone z tego 2-ie w meczach z udziałem zarówno Resovii jak i Tyszan , pachnie czerwienią !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Francja - National
Godzina. 18 : 30
Spotkanie. Concarneau - Sedan
Typ. Concarneau
Kurs. 1.70
Bukmacher. fortuna
Analiza.
Dziś w ramach 27 kolejki francuskiej National dojdzie do pojedynku pomiędzy Concarneau i Sedan. Gospodarze na chwilę obecną zajmują 4 miejsce z dorobkiem 44 punktów mając na koncie 13 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek a ich bilans bramkowy to 40-29. Concarneau walczy w tym sezonie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, więc dziś zechcą zdobyć 3 punkty i tym samym awansować w tabeli ligowej na 2 miejsce. Gospodarze na swoim boisku mają serię 3 kolejnych meczy zwycięskich i liczę, że dziś podwyższą tą serię. Sedan w tabeli ligowej zajmują 10 miejsce z dorobkiem 35 punktów po tym jak zanotowali 9 zwycięstw, 8 remisów i 9 porażek strzelając przy tym 32 bramki i tracąc 36. Przyjezdni mają serię 5 kolejnych meczy bez zwycięstwa i dziś też liczę na ich kolejne potkniecie. Większą determinację będą mieli gospodarze, którzy mają o co grać w tym spotkaniu i dlatego liczę na ich 3 punkty.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rozebetonu 36,2K

rozebetonu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue2
Godzina: 20:45
Spotkanie:
EA Guingamp-Girondins Bordeaux
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,95
Bukmacher: BetX
Analiza:
Poniedziałkowe spotkanie na drugim poziomie rozgrywkowym we Francji. Goście są faworytem, grają ostatnio bardzo dobrze, a jeśli wygrają awansują na drugie miejsce premiowane awansem. Gospodarze to typowa druzyna środka tabeli, która większość punktów zdobywa na wyjazdach. Mimo częstych porażek u siebie, Guingamp rzadko nie strzela w tych meczach gola, w pięciu ostatnich meczach u siebie, niezależnie od wyniku rywalizacji, strzelali minimum jednego gola. Żyrondyści strzelali gole w sześciu ostatnich meczach wyjazdowych z rzędu. Te statystki oraz wysoki kurs powodują, że chętnie stestuje taki typ! Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: Empoli - Lecce
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.0
Bukmacher: betclic


Witam. Spotkanie jak nic pachnie remisem. Nie dość, że wcześniejsza forma na to wskazuje. To jeszcze z punktu widzenia tabeli podział punktów byłby wygodny dla obu drużyn. I obie myślę wzięłyby to z pocałowaniem ręki.
Ale do sedna. Jestem ciekaw co jedni i drudzy zaprezentują po przerwie reprezentacyjnej. Na ten moment wiemy, że u gości zabraknie wypożyczonego z Barcy Umtiti. Zaś w Empoli dobrze spisującego się bramkarza Vicario. Goście poprzednie mecze mieli z serii tych cięższych. I praktycznie od czterech potyczek nie udało im się zainkasować bramki. Myślę, że na tym będzie dzisiaj skupiona uwaga.
U gospodarzy było podobnie z tym, że trafiali pojedyncze bramki.
Przy dwóch obronach które ostatnimi czasy nie spisywały się najlepiej strzelić bramki będzie łatwiej niż zwykle, więc z moich skromnych, skomplikowanych obliczeń wychodzi dziś BTS jak nic.
Polecam również over 2.5 o dobrym kursie @2.44. Wyczuwam dziś odblokowanie strzeleckie i to, że zobaczymy większą niż standardowo liczbę bramek.
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Estoril
Godzina: 17.30
Spotkanie: Schwartzman - Cecchinato
Typ: Schwartzman 2:1
Kurs: 3,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obaj panowie grają trochę poniżej swoich możliwości. Cecchinato robi to już znacznie dłużej. Schwartzman jest na tej ścieżce nieco krócej, ale też zawodzi niemal na całej linii. Stąd moje przypuszczenie, że będzie szło równo, ale jednak lepiej wypadnie w tym meczu Argentyńczyk i to on zgarnie pulę, czyli wygra to spotkanie. Stawiam na decidera, bo obaj coś tam przebijają, szczególnie Schwartzman lubi pograć dłużej, więc mecz może trwać i trwać. Włoch nie rzadko przegrywa pierwsze rundy, tak więc wszystko pasuje. No zobaczymy. Dziękuję i pozdrawiam!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga 2
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Albacete - Las Palmas
Typ: X2
Kurs: 1.52
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Witam, dziś jest poniedziałek 3 kwietnia, zaczynamy nowy tydzień. Mój kolejny typ dotyczy drugiej ligi hiszpańskiej . W La Lidze 2 dziś jedno spotkanie , o godzinie 21 zmierzą się Albacete Balompie oraz Las Palmas . Szykuje się fajny mecz, ponieważ obie drużyny są wysoko w tabeli i zapewne będą walczyć o awans do La Ligi. Albacete plasuje się na 6 miejscu , Las Palmas jest pozycję wyżej . Mimo że to sąsiedzi w tabeli, to obie drużyny dzieli aż 7 punktów. Albacete ma ich 52 , a Las Palmas 59. Moim typem na to spotkanie jest remis lub wygrana gości. Las Palmas jest zespołem , który razem z Levante ma najmniej porażek w lidze spośród wszystkich drużyn , tylko 4. Pozostałe mecze 15 razy wygrywali oraz odnieśli aż 14 remisów. Albacete również sporo remisuje , ma ich 13 , oraz 13 wygranych i 7 porażek . Las Palmas ma najlepszą defensywę w lidze, ponieważ stracili tylko 22 gole w 33 meczach. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się wygraną Albacete 2:1, od tamtej pory Las Palmas rozegrało 14 meczy o stawkę , i przegrało w nich w regulaminowym czasie tylko raz, miało to miejsce 18 marca na wyjeździe z Tenerife. Myślę, że mecz będzie wyrównany , ale uważam że goście nie przegrają i tak typuję .

52
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1696
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom