>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.05.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 3. Maja



Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20-45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: Zakwalifikuje się - Bayern
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
&quot; Ta Liga mistrzów nas kiedyś wykończy&quot; krzyczał podczas pierwszego
spotkania komentator NC+, bodajże Rafał Wolski. Strach więc myśleć, co
może się dziać podczas rewanżu w Monachium. Wynik z pierwszego
spotkania nie mógł być lepszy, to istna zapowiedź piłkarskiego
spektaklu. Jak pewnie większość fanów futbolu widzę ten mecz tak.
Sędzia gwiżdże po raz pierwszy, rusza bawarski walec i... no właśnie
wydawałoby się, że strzela trzy, cztery bramki.
Powiedzieć, że Bayern jest w stanie odrobić stratę z Madrytu to jak
nie powiedzieć nic. Jeśli tylko będą pilnować się w obronie, to nie
widzę innego scenariusza jak PEWNY awans gospodarzy. Fakt, że są
trochę pod formą mnie absolutnie nie przekonuje. Zdominowali ekipę
Diego Simeone na wyjedzie (posiadanie 70%, porzeczka), zdominują u
siebie. Z masy okazji jakie sobie stworzą coś na pewno wpadnie, oby po
strzałach RL9.
Dla mnie typ dnia, mam nadzieję, że trzeci trafny w maju, powodzenia ;-)
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20-45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: Bayern do zera
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeżeli już Bayern ma awansować, to musi to wygrać w regulaminowym czasie gry do zera. Przegrali 0-1 w Madrycie i jakakolwiek bramka Atletico powoduje, że muszą strzelić aż 3. Z kim jak z kim, ale z Atletico raczej nie ma takiej opcji. Idę raczej w kierunku 1-0 i dogrywki... Obydwie drużyny oszczędzały swoje gwiazdy w spotkaniach ligowych, w Bayernie nie grał Lewandowski, Lahm, Costa, Vidal. W Atletico ich największa gwiazda Griezmann musiał wyjść w 55 minucie, bo musieli wygrać z Rayo. Wyszedł i od razu strzelił. Zapowiada się super mecz. ZAtem odliczajmy godziny do rozpoczęcia meczu
100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina:3:30
Mecz:Spurs-Thunder
Typ:Thunder
Kurs:4.10
Buk: bwin
Analiza: Nikomu raczej nie polecał bym mojego typu na dziś bo jest bardzo wątpliwe zwycięstwo gości po pierwszym meczu w którym Spurs zwyciężyli ponad 30 punktami. Jednak ja jak co rok zresztą wierzę w Oklahome mimo fatalnego trenera jakiego mają bo Donovan to jest jakieś nieporozumienie. A po drugiej stronie mistrz Popovich więc gdzie tu sens typować Grzmoty? Po prostu Westbrook i Durant to moim zdaniem 2 i 3 najlepsi koszykarze na świecie.Jeśli ten duet ma przetrwać muszą wygrać w tym roku mistrzostwo i nie ukrywam że ja myślę podobnie bo jak nie dojdą choćby do finałów to Durant pewnie pozegna się z Oklahoma i przeniesie swoje talenty do stolicy gdzie się wychował a może jeszcze gdzieś indziej.Póki co ja cieszę się że gra z Westbrookiem. Spurs zagrali koncertowo mecz 1, wszystko im wychodziło ale nic dwa razy się nie zdarza.Aldridge trafial nawet off balance shooty za 3 punkty! Sick! Kawhi Leonard grał jak DPOY jakim jest w istocie ale tylko wg tymi którzy go wybrali 2 rok z rzędu.Nie zgadzam się z tym wyborem a jeśli wy się zgadzacie to obejrzyjcie mecze Whiteside&#39;a i sobie ich porownajcie.Ta nagroda już dawno straciła na znaczeniu moim zdaniem. Oby sędziowie nie gwizdali pod gospodarzy bo w tych Play-offs sędziowie gwizdza pod Spurs i Warriors aż strach! Oby dziś stał się cud na który liczę bez jakiś mega podstaw.Jednak to NBA i wszystko jest możliwe.Chcę maj zacząć od mocnego uderzenia bo znów zawalilem poprzedni miesiąc nie typujac w 2.oatatnie dni co dało by mi podium lub nawet wygraną jednak nie napisałem analiz na g7 w Miami i zabrakło naprawdę niewiele.Dla mnie 7 miejsce w kwietniu to bolesna porazka a wręcz upokorzenie.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium vs Atletico
Typ: Over 5.5 kartek
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Jutro mecz o final LM.
Spotkanie zostanie rozegrane w Monachium,tak wiec faworytem do wygrania bedzie Bayern.
Pierwszy mecz wygralo Atletico 1:0,podopieczni Simeone wykorzystali slaba gre w pierwszej polowie Bayernu,ktory nie mial zbyt wielu okazji bramkowych.
Piekna bramke strzelil po indywidualnym rajdzie Saul.
Po zmianie stron gospodarze zamurowali sie na wlasnej murawie i tylko szczescie sprawilo,ze utrzymali czyste konto.Bayern cisnal i byl w drugiej polowie zespolem lepszym,jednak nie udalo sie nic strzelic.Swojej sytuacji moze zalowac Torres,ktory w drugiej polowie mogl dobic Bawarczykow,jednak pilka po jego strzale trafila w slupek.
Nie bawie sie w to,kto awansuje bo moze byc roznie - jedna bramka Atletico i Bayern moze sobie nie poradzic.
Zaklad na kartki wydaje sie byc dobrym wyborem zwlaszcza patrzac na gre Atletico.
Jutro zapewne goscie zamuruja dostep do wlasnej bramki a Bayern bedzie prowadzil gre i probowal jak najszybciej odrobic strate.
Bardzo ciekawie powinno byc na skrzydlach,glownie za sprawa Douglasa Costy i Ribery&#39;ego,ktorzy jutro beda odpowiedzialni za rajdy i wrzutki w pole karne.Kto oglada mecze to wie,w jakiej formie jest glownie byly zawodnik Szachtara,powstrzymac go jest ciezko,zapewne bedzie troche fauli na nim.
Do tego dojda nerwy,pytanie kto pierwszy strzeli bramke,jesli Atletico to Bayern bedzie zmuszony do odwaznej gry i atakow,z kolei jesli strzeli Bayern to pewnie gra sie uspokoi bo nie sadze,zeby Atletico od razu probowalo wyrownac.
Filipe Luis jest zawodnikiem,ktory powinien m.in.otrzymac kartke,kurs na niego wynosi 2.50.
W pierwszym meczu o dziwo tylko Saul otrzymal kartke w ekipie Atletico,z kolei czterech graczy Bayernu zobaczyli zolta kartke.
Bedzie na pewno nerwowo na boisku co spowoduje zwiekszona ilosc fauli,gracze Atletico nie beda sie patyczkowac i ataki Bayernu beda przerwyac faulem,gospodarze z kolei im dluzej beda sie starac o gola tym bardziej beda zdenerwowani co tez moze spowodowac ostrzejsza gre i faule.
Kto wie,czy nie zobaczymy tez jutro czerwonej kartki.
100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZ NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Clevland-Atlanta
Typ: 2/1
Kurs: 6.75
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Spotkanie numer jeden w kolejnej rundzie Play Off, Clevland trafił tym razem na ekipę Atlanty , która w poprzedniej rundzie wyeliminowała ekipę z Bostonu wygrywając po spotkaniach 4:2, gospodarze jutrzejszego spotkania rozbili w 4 spotkaniach ekipę Detroit i w żadnym z tych spotkań nie byli zespołem gorszym na pewno ekipa gospodarzy jest obecnie w bardzo wysokiej formie i dla mnie jest zdecydowanym faworytem do wyjścia zwycięsko z tej pary , Atlanta ma spore problemy z grą na wyjazdach i w ostatnich 6 meczach wyjazdowych zagrała słabo notując tylko 1 wygraną oraz aż 5 spotkań konczyła porażkami, na tym parkiecie w ostatnich latach też nie grało im się łatwo przeważnie notowali porażki, ja na jutro bym zaryzykował i zagrał na wygraną gości do połowy oraz na wygrana gospodarzy na koniec spotkania, moim zdaniem bardziej przemęczona ekipa gości tylko dwie kwarty będzie w stanie nawiązać walkę z silniejszym oraz bardziej wypoczętym rywalem, który zagrał w play Offach 2 spotkania mniej.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20-45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: x2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś pierwsze rewanżowe spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów! Do Bawarii zawita ekipa z Madrytu, która to po pierwszym spotkaniu prowadzi po wygranej skromnej bo skromnej 1-0 ale według mnie na wagę złota aby awansować do wielkiego finału! Goście w La Liga jak i w Lidze Mistrzów mało tracą bramek i na pewno Bayernowi który gra mega ofensywną piłe nie będzie tak łatwo strzelić jakiejś brameczki dobrze zorganizowanej defensywie z Madrytu! Bayern także ostatnio nie zachwyca w lidze chodź wygrywa mecze ale ostatnie 1-1 z M gladbach napa mnie przekonaniem że będzie niespodzianka w tym meczyku. A przy dobrej grze z kontry Atletico na czele z Torresem i Griezmannem coś mogą strzelić z przodu i wtedy będzie klęska Bayernu! Remis albo wygrana gości jak dla mnie bardzo wchodzi w grę!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Madryt pierwsza runda
godzina : zaplanowana na 12.00
spotkanie: Kevin Anderson - Gael Monflis
TYP wygra pierwszego seta i przegra mecz Gael Monflis
kurs 13
williamhill
Analiza : Typ z gatunku marzenia ściętej głowy , do zagrania za drobne , szanse na wejscie słabiusieńkie ale.
Gael w znakomitej formie ostatnio doszedł do finału w Monte Carlo ( bez starty seta )a w finale uległ Rafie 2:1.Gael ostatnio mocno zaczyna , gra skoncentrowany ciekawe co robił po turnieju w Monaco i czy jutro nie będzie jeszcze w wakacyjnym nastroju.
H2H Kevina i Gaela 3 :0 na korzyść Francuza ale te mecze grane doś dawno 2 na hardzie i jeden na mączce wygrał Monflis ale były to dość wyrównane mecze.Ostatni grali dwa lata temu na mączce własnie w Monte Carlo wygrał 2:0 Gael ale w drugim secie po Tiebreacku .Kevin Anderson w tym roku mało się pokazuje , forma jego więc raczej wielce zagadkowa , ale to gość który potrafi odpalic nagle z formą choć zwykle w okolicach Wimbledonu i Us Open .
No ale jakby jutro doszło do decydującego seta a Anderson wszedł w mecz i w swój najlepszy serwis ..... to może być róznie.Ale bardzo dużo tutaj tych gdyby.
100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: X
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bet365
Jutro o godzinie 20.45 w Monachium odbędzie się rewanżowe spotkanie półfinały Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem, a Atletico Madryt. Podopieczni Diego Simeone prawdopodobnie przyjadą naładowani na maksa, aby ugrać korzystny wynik i zagrać w tegorocznym finale Ligi Mistrzów. Zespół z Madrytu ważne spotkania gra w tym sezonie na pełnej petardzie i pokonując m.in FC Barcelonę pokazali, że są w stanie dokonać rzeczy niemożliwych i pokonać każdego. Według mnie Bayern nie będzie w stanie zwyciężyć w jutrzejszym meczu, w LM idzie im ledwo, ledwo - już z Juventusem byli w niezłych tarapatach, ale szczęście ostatecznie stało po ich stronie. Guardiola pewnie chciałby pożegnać się z kibicami w Bawarii wygraniem Ligi Mistrzów, ale któregoś dnia Atletico będzie musiało podnieść ten puchar do góry i obstawiam, że to będzie w tym sezonie - nikt ich nie powstrzyma. Simeone potrafi w stu procentach wykorzystać potencjał swoich piłkarzy i odpowiednio ich zmotywować na takie mecze. Ciężko będzie im wygrać na wyjeździe na stadionie Bayernu i myślę, że te spotkanie zakończy się remisem co pozwoli awansować do finału zespołowi ze stolicy Hiszpanii.
100
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20-45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: Atletico Madryt - Suma goli: over 0,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betano
Analiza:
Bardzo prawdopodobny typ.Bayern będzie musiał się odsłonic, trzymać piłkę i próbować sforsować dobrze zorganizowana obronę Atletico. Idealny układ dla ekipy Simeone, która tylko będzie czekać na kontry. Nawet w przypadku, gdy Bayernowi uda się strzelic jedną lub dwie bramki w co wątpie to sytuacja się odwraca i to Atletico musiało by zagrać agresywniej i skuteczniej w ofensywie co może zaowocowac strzeloną bramką. Obie ekipy wiedzą o co grają, Atletico ma lepszą sytuację z pierwszego starcia. Na pewno zdają sobie sprawę, że strzelona bramka na wyjeździe może kompletnie &#39;zabić&#39; mecz i ja w to wchodzę.
✅70
 
verno 638,3K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godzina: 02:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins v Washington Capitals
Typ: Pittsburgh OT
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 02:00 na CONSOL Energy Center ekipa Pittsburgh Penguins zmierzy się z Washington Capitals. Wynik serii to 1-1, Pingwinom udało się wygrać na tafli rywala i zaczyna robić się niebezpiecznie. Po serii z Rangersami naprawdę gospodarze przykuli moją uwagę i uważam że mogą wygrać tą serie, ekipa ofensywna ale też radzi sobie w defensywie a do tego Murray. Pingwiny są w dobrej sytuacji i zrobią wszystko aby wygrać te 2 mecze u siebie bo to ich znacznie przybliży do przejścia dalej. Drużyna gości niema co tu dużo pisać po prostu Top1 aczkolwiek chyba za bardzo podjarali się w regularze i teraz mają kłopoty. Jak na taką drużynę to ciężka seria z Flyers, niby 4-2 co i tak te 2 zwycięstwa za dużo. Podsumowując Pingwiny ambitne bardzo dobrze wyglądają super ofensywa a Capitals moim zdaniem powoli brakuje paliwa po regularze.
70
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 03.05.2016 3-35
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
typ: suma punktów, asyst i zbiórek gracza: Westbrook poniżej 40
kurs: 1.87
buk: betsson
Analiza:
Drugi mecz Spurs i Thunder powinien być bardziej wyrównany jak to pierwsze starcie, gdzie Ostrogi rozbiły przyjednych 124-92. Choć to gospodarze wciąż są faworytem tego meczu jak i całej rywalizacji to nie wierze w to, ze zespół z Oklahomy tak łatwo złoży broń. Spurs to zespół grający bardzo zespołowo, każdy pojedyńczy gracz jest ważnym elementem układanki Grega Popovicia. Nie ważne czy jest to gracz startowy, czy gracz nr osiem czy dziewięć. Inaczej jest w OKC, gdzie są dwaj liderzy - Durant i Westbrook. To od ich postawy zalezy jak prezentuje się cały zespół. W pierwszym meczu zagrali słabo, stąd taki a nie inny wynik meczu. Dziś z pewnością będą chcieli zmazać plamę po kiepskim początku w półfinale konferencji zachodniej, ale będzie to niezmiernie trudne zadanie. Obaj liderzy będą z pewnościa starannie pilnowani przez graczy gospodarzy, którzy akurat należa do najlepszych defensorów całej ligi. Westbrook zmagać się bedzie z Tony Parkerem czy Dannym Greenem, natomiast Durant stanie naprzeciw najlepszemu obrońcy ligi Leonardowi. Moim zdaniem oboje sobie znów nie pograja tak jak nas do tego przyzwyczaili w trakcie sezonu regularnego. Russell potrafił seryjnie notować triple-double, w pierwszych sześciu meczach play-off zawsze sporo brakowało, jedynie w ostatnim meczu z Dallas otarł się o TD notując 36 oczek, 9 asyst i 12 zbiórek. No ale nie można porównywać Dallas do San Antonio, co juz było widac w sobotnią noc. Uważam, ze i dzisiaj bedzie podobnie. Westbrook znany jest z tego, ze lubi sam grać i często rzuca z nieprzygotowanych pozycji, co przekłada się pózniej na słabą skuteczność. W tym roku to ok 45%, w play-off 43%, a w pierwszym meczu zaledwie 26% przy zaledwie pięciu trafionych rzutach na dziewiętnaście prób. Świetna defensywa Spurs nie pozwala rozwinąc skrzydeł rozgrywjącemu Thunder, co nie pozwala też na skuteczną walkę pod tablicami, choc w tym aspekcie to najlepszy rozgrywający w całej lidze. Czy Westbrook jest wstanie uzbierac w sumie czterdziesci punktów, zbiórek i asyst?? Jeśli Spurs zagrają na podobnym poziomie w defensywie jak w pierwszym meczu to bedzie to raczej niemożliwe. Uważam, że Russ po raz kolejny zagra poniżej swoich mozliwości
100
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, Super Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie:
Cukaricki - Vojvodina Novi Sad
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojedynek trzeciej i czwartej siły serbskiej patrząc na tabele z poprzedniego sezonu. Zespół z przedmieść Belgradu jest obecnie zdecydowanie na fali pokonując w dwoch ostatnich kolejkach swoich stołecznych rywali Partizana i Czerwoną Gwiazdę ... oba spotkania wyjazdowe! Wygrane identycznie 2-1.
Pavlovic w kosmicznej formie, 6 bramek w ostatnich 3 spotkaniach ...gospodarzom tylko cud juz moze zabrac puchary (w poprzednim roku pechowo odpadli w drugiej rundzie eliminacji z azerską Gabalą) a jesli uda sie wykorzystac tymczasową obnizke formy Crveny to mozna i powalczyc o całą pulę choć szanse są niskie.
Gościom o puchary bedzie juz bardzo trudno, ostatnio dostali zadyszki, mysle ze sezon sie dla nich juz zakonczyl i wszyscy w klubie zdaja sobie z tego sprawe.
100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL - Play Off, Ćwierćfinał
Godzina: 2.00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: Bet - At - Home
Analiza:
Witam, po miesięcznej przerwie postanowiłem wrócić do typowania i oczywiście coś ugrać. Mojej uwadze padł mecz Pingwinów, którzy są na fali i sporo wskazuję na to, że ugrają ten mecz. Jednak goście to nie byle kto, moim zdaniem zasługują na finał, wpadka z Flyers i 2 ostatnie mecze z Pingwinami to po prostu zlekceważenie przeciwnika. Oglądałem jeden mecz z pingwinami (ten w którym wygrali w dogrywce), pozwolili na za dużo i myślę, że dobrze o tym wiedzą. Wiem ilu jest fanów Pingwinów na świecie i na tym forum, jednak wygranej Pingwinów na 100% nikt nie jest pewny, i jestem o tym przekonany. Dawałbym tu takie 60/40 na Pingwiny, jednak moim skromnym zdaniem warto zaryzykować, bo mecz na pewno będzie bardzo ciekawy i zacięty, warto zarwać nockę. Powodzenia! ;)
100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 15:00
Spotkanie: Carreno-Busta - Dimitrov
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O proszę, Dimitrov w kolejnym turnieju na ziemnej, ciekawie. Na wstęp dostaje finalistę z Estoril który to poległ po 3 setowym pojedynku z Almagro. Poległ, to nie znaczy, że był gorszy. Bardzo wyrównany bój, tenis na wysokim poziomie, odporność psychiczna powiedzmy, że bardzo dobra porównując go tutaj z Dimitrovem - podróbką Federera, kolesiem, który jak coś mu nie idzie, to łamie rakietę za rakietą, jak w ostatnim meczu finałowym, w którym to złamał chyba ich z 5. Dodatkowo olewał wszystko, oddał ostatniego seta do zera, dostał ostrzeżenie, już drugie, po którym przegrał mecz. Koleś jest fatalny i nigdy w życiu już na niego nie postawię. Nie potrafi serwować, jego serwy zupełnie jak z WTA- każde stracone praktycznie podanie ze Schwartzmanem. Mój faworyt, w porównaniu do Dimitrova umie trzymać swoje podanie bardzo dobrze, Almagro to wymagający rywal, który potrafił go przełamać. Dimitrov tego nie zrobi i śmiało gram na Bustę.
125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Pilka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: w meczu zostanie przyznany rzut karny
Kurs: 4,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Atletico Madryt wygrało pierwszy mecz 1:0. Wygrali przewagą tylko jednego gola, ale nie stracenie bramki na własnym stadionie to jest bardzo dobry wynik, bo teraz wystarczy im, że strzelą jednego gola, a wtedy Bayern Monachium będzie potrzebować aż trzech. Sytuacja Bayernu nie jest więc zbyt dobra i o awans do finału może być bardzo ciężko. Jedno jest pewne- Bayern będzie atakował przez zdecydowaną część meczu. Pokazała już to druga połowa meczu z Madrycie, gdzie Bayern atakował, a Atletico skupiało się na obronie, wyprowadzając od czasu do czasu kontratak. Mnie podoba się typ na to, że zobaczymy w tym meczu rzut karny. Okazji w tym meczu nie powinno zabraknąć. W Madrycie sporo się działo, a w Monachium powinno być jeszcze lepiej, bo Bayern musi mocniej atakować, a Atletico jak zwykle kilka dobrych kontrataków przeprowadzi. Wobec tego będą szanse na faul w polu karnym i rzut karny. Trzeba też trochę inaczej spojrzeć na ten mecz. Jaki finał byłby atrakcyjniejszy z marketingowego punktu widzenia: kolejne derby Madrytu(bo Real jest faworytem w dwumeczu z Manchesterem i to oni mają większe szanse, więc zakładam ich awans), czy Bayern - Real? Raczej to drugie. Jeśli Bayern będzie miał problemy, to kto wie, czy nie zobaczymy jakiegoś karnego z kapelusza, żeby pomóc Bayernowi awansować. W meczach Bayernu takich spornych sytuacji typu przyznać karnego czy nie nie brakuje. Tam ma kto wymusić karnego albo dobrze symulować. Coś mi mówi, że w tym meczu będzie rzut karny, a to czy zostanie wykorzystany, to już dla mojego typu nie jest istotne.
300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 01:10
Spotkanie: San Fransisco Giants - Cincinnati Reds
(Johnny Cueto vs. Brandon Finnegan)
Typ: San Fransisco Giants -1,5
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dla mnie mecz dnia. Głównie dlatego, iż jestem wielkim fanem Cueto. Świetny pitcher, który większość kariery spędził właśnie w Cincinnati. W zeszłym roku w lipcu przeszedł do Kansas City Royals, z którymi zdobył World Series a teraz gra w San Fran.
W czasie gry dla Redsów imponował niskim ERA i świetną kontrolą. Teraz też ma bardzo dobre staty. 4-1, 2.65 ERA i 33K. Do tego dochodzi świetna znajomośc pałkarzy rywala.
Kolejne argumenty za typem dostarczane są przez kolegów z pola. SFG to 8ma ofensywa i 3cia defensywa ligi. Wczoraj ładnie obili świetnego pitchera Noah Syndergaarda z New York Mets.

Reds zaś, mają bilans 10-15. Na ostatnie 10 gier wygrali tylko 2. Są 22 ofensywą ligi i mają 28mą obronę.

Staty Finnegana: 1-1, 3.86 i 23K.

Statystycznie, wg mnie, wszystkie atuty są po stronie SFG.
Powodzenia
110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:30
Mecz: San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder
Typ: -8.5pkt San Antonio
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak dla mnie Spurs to finalista konferencji zachodniej tegorocznych rozgrywek. San Antonio wygrali pierwszy mecz 124-92, bo grali na dobrym procencie w przeciwieństwie do Thunder, ale jak to się mówi gra się tak jak przeciwnik pozwoli, a dla przykładu Leonard pozwolił Westbrook na 5 celnych rzutów na 19 z gry. Spurs niesamowicie silni, a tegoroczny nabytek Aldridge szybko w komponował się w zespół, co pokazał m.in.w poprzednim meczu zdobywając 30 pkt. W pierwszej rundzie San Antonio łatwo o grali Memphis, wygrywając spora ilością punktów, 106-74,94-68,96-87,116-95. Dzięki słabe mu rywalowi Popovic mógł dać odpocząć gwiazdom, wiec nie powinni mieć problemu w tym meczu z kondycja. Spurs mają wszystko, silna pierwsza piątkę, dobra ławkę, mnóstwo talentu i co ważne na tym etapie rozgrywek wielkie doświadczenie. Oklahoma może nawiąże walkę, ale wydaje mi się, że ewentualnie na swoim parkiecie. Trener Popovic pod koniec sezonu zasadniczego pozwalał odpocząć swoim kluczowym zawodnikom, ratował składem, stad czasami wynik był odmienny od oczekiwanego, teraz to nie wchodzi w grę. W dodatku ma wszystkich do dyspozycji. Fakt, gwiazdy OKC gorzej niż ostatnio nie zagrają, ale nadal to za mało na Ostrogi grające na swoim parkiecie. SAS wygrają to pytanie tylko jaka różnica punktów. Kurs poniżej 2 mnie nie interesuje. Typuje, że wygrają min 9 punktami.
Pomogłem? Kliknij&quot;dzieki&quot;
100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 00:00
Spotkanie: Tigre - Lanus
Typ: X
Kurs: 3.45
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 13 kolejki argentynskiej Primera Division. Zmierza się Tigre i Lanus. Obie ekipy dysponuja bardzo dobrym atakiem. Tigre w 12 meczach strzeliło 18 bramek, Lanus jest na czele ligi z 23 bramkami ale o tym pozniej. Tigre potrafi u siebie strzelac wiec sadze ze postawi twarde warunki Lanus. U siebie bilans 13:7 w 6 meczach to dobry rezultat choc druzyna to tylko srodek tabeli. Ostatnio wygrali 2 mecze u siebie po 2:0 w tym z Boca Juniors. Lanus z kolei jasne jest liderem, tylko 1 porazka w 12 meczach. Na wyjazdach bilans 4-1-1 ale na wyjazdach w tej lidze nie gra sie tak latwo. Faworyt to goscie ale sadze ze gospodarze urwą choc punkt. Ostatnie 4 potyczki bezposrednie na wyjazdach to tylko 1 zwyciestwo Lanus 3:2. Reszta to albo Tigre albo remis. Wszystkie mecze na styk.
100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: kornery over 10,5
Kurs: 2
Bukmacher: bet 365
Analiza:
No i wracamy do Ligi Mistrzów. Pierwszy rewanżowy mecz CL odbędzie się w Monachium gdzie miejscowy Bayern podejmie graczy Atletico Madryt. Jak wiadomo w pierwszym pojedynku lepsi okazali się gracze Diego Simeone
wygrywając 1 do 0. Czy Bayern odrobi straty i awansuje do finału - całkiem prawdopodobne. Bardzo dobry mecz do obstawiania rożnych. Zakładam, że bawarczycy rozpoczną od ataków i ostrzału bramki Oblaka. Świetna forma
bramkarza może dać nam kilka kornerów. Simeone najprawdopodobniej ustawi obrońców bardzo blisko siebie co moim zdaniem zmusi Gaurdiole do gry skrzydłami. Costa, Coman a może Ribery(nie wiem na kogo postawi trener)
potrafią hasać skrzydłami i grać centry, kolejna możliwość na kornery. W przypadku ewentualnej bramki gospodarzy goście z Madrytu również powinni zaatakować i &quot;nabić&quot; trochę rożnych. W poprzednim pojedynku mieliśmy 10 kornerów chociaż były szanse ku temu aby było ich znacznie więcej. Reasumując powinniśmy oglądać mecz ofensywny z dużą ilością akcji, które mam nadzieje przyniosą nam minimum 11 kornerów. Pozdrawiam
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom