>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.05.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus Turyn
Typ: Handicap (1:0) - 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Myślę, że torpeda z Monaco zostanie dzisiaj zatrzymana. Bardzo lubię zespół z Monaco, ale dzisiaj nadejdzie kres ich przygody z Ligą Mistrzów. Wprawdzie przed nami 2 mecz, ale już dzisiaj Juventus będzie chciał sobie zapewnić awans do finału, w którym zagra z Realem. Najlepsza na świecie defensywa nie da pograć piłkarzom Monaco tak jak zrobili to poprzednicy (Boursia, Manchester City). Zresztą w lidze francuskiej Monaco z reguły traci jakąś bramk i to z przeciętniakami. A tu przyjeżdża znakomita drużyna z Turynu. Pokuszę się nawet o tezę, że Juventus jest w dużo lepszej dyspozycji od PSG, a jak wiemy Ci pogonili Monaco 5:0. Wiem wiem, że tam grał mocno okrojony skład, ale wielu zawodników z pierwszego składy wystąpiło w tym spotkaniu i grubo dali ciała.. Być może gdyby nie zamach w Dortmundzie wszystko potoczyłoby się inaczej i Monaco w ogóle nie przeszłoby do półfinału... ale nie ma co gdybać. Podsumowując liczę dzisiaj na świetną włoską defensywę i przeciętną defensywę Monaco, która powinna wpuścić 2-3 bramki. Powodzenia!
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Monaco - Juventus
Typ:
Monaco kornery over 5,5
Kurs:
2,2
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dzisiaj zapowiada się świetne spotkanie. Monaco podejmuje u siebie przyjezdnych z Turynu. Uważam, że to gospodarze są faworytem spotkania wbrew kursom wystawionym przez buki. Monaco gra w tym sezonie świetny football. Są o krok od Mistrzostwa Francji i nie stoją na straconej pozycji w walce o finał LM. Co prawda przegrali finał pucharu z PSG ale tam grał drugi garnitur ekipy Monaco. Jeśli Monaco chce myśleć o awansie to musi wywalczyć u siebie jak najlepszy wynik. Zakładam, że powinni atakować od pierwszych minut i osiągnąć jakąś zaliczkę przed bardzo trudnym rewanżem w Turynie. Monaco jest dla mnie overową drużyną jeśli chodzi o kornery:
Mon - Tou 11:2;
PSG - Mon 13:1;
Lyo - Mon 7:6;
Mon - Bor 5:3;
Mon - Dij 15:4;
Na ostatnie pięć pojedynków trzykrotnie pokrywali podany przeze mnie over.
Mecz może się różnie potoczyć ale nie chce mi się wierzyć aby Jardim Leonardo grał na 0 do 0. Spodziewam się ataków gospodarzy, które przy odrobinie szczęścia powinny dać nam kilka kornerów. Pozdrawiam

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Joao Domingues - Kevin Anderson
Typ: 1
Kurs: 4.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Domingues, 23-latek od gospodarzy. W poprzedniej rundzie po zaciętym meczu pokonał Edmunda (7:6 w trzecim secie), także grać potrafi. Dla Andersona nie jest to ulubiona nawierzchnia i turniej, w którym kiedykolwiek by coś ugrał. Spójrzmy na to co zrobił Istomin, który przegrał 2:6 2:6 w pierwszej rundzie z Ferreirą Silvą - innym nowicjuszem z Portugalii. O Istominie wspominam też dlatego, że podobnie jak Anderson, w sobotę rozpoczyna kwalifikacje do turnieju w Madrycie. Podobnie z innych turniejów odpadli już Coric czy Bellucci, inni kwalifikanci. Czy Anderson będzie się tutaj totalnie wysilał, mając na uwadze te kwalifikacje, wątpię. Myślę, że decydujący będzie pierwszy set, jeśli tutaj Domingues się postawi, co jest mocno prawdopodobne, to Anderson może powoli odpuszczać. W ewentualnym ćwierćfinale czeka na niego Gasquet lub Berlocq, więc bardzo mocny rywal, także nie sądzę, aby nastawiał się na sukces w Estoril i powalczy o udział w Madrycie, nieporównywalnie ważniejszym turnieju.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Juventus
Typ: Monaco HT
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czy wierzycie , że defensywie Starej Damy uda sie powstrzymać dziś lidera Ligue1 ?
Ja nie wierze .
W ćwierćfinale ograli faworyzowane BVB , nie przegrali u siebie od 18 grudnia 2016 ( omijam mecz pucharowy z PSG) , druzyna z księstwa jest niesamowicie mocna , a u siebie jeszcze bardziej .
Juve Lider włoskiej Serie A jest juz praktycznie mistrzem tego sezonu . Maja na koncie rownie wybitna serie zwyciestw ( od stycznia ) .
Monaco bez Bakayoko , Boschilii i Carrillo . Dla juve osłabieniem bedzie brak Sami Khedria , który musi pauzowac za kartki po meczu z Barcelona .
Mój typ spowodowany jest tym , żę gospodarze duzo strzelaja i duzooo sobie wypracowuja sytuacji do strzelenia gola ..
Składy :
Monaco: Subasic - Mendy, Glik, Jemerson, Dirar - Lemar, Dirar , Sidibe, Silva - Falcao, Mbappe
Juventus: Buffon - A. Sandro, Chiellini, Bonucci, Alves - Marchisio, Pjanic - Mandzukic, Dybala, Barzagli - Higuain
⛔ 100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus
Typ: 1/1
Kurs: 5.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Widzę, że to jest mecz dnia i chyba co trzeci typ dzisiaj na temat drugiego półfinały LM. Ja stawiam dzisiaj na Monaco. Jak dla mnie, to jest drużyna sezonu LM 2016/17. Miła niespodzianka i czarny koń tej edycji LM. Po stronie Juventusu dzisiaj pewnie nie zagrają Khedira, Rugani i Pijaca. Liczę dzisiaj na &quot;Blitzkrieg&quot; w wersji Monaco, czyli w pierwszej połowie wywalczą sobie prowadzenie a w drugiej połowie gra na szybkie kontry. Innej szansy dla Monaco nie widzę, inaczej Juventus nałoży im ich styl gry, zremisują, a do Turynu już nie będzie po co jechać.
⛔ 100
 
typer.grzegorz 6

typer.grzegorz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W Księstwíe Monako zapowiada się ciekawe spotkanie . Napewno nie takie jednostronne jak wczoraj między Realem a Atletico. Rewelacja Monaco choć nie wiem czy taka rewelacja jak po paru latach detronizują w Ligue 1 Paris w walce o mistrzostwo. Zasługa tutaj leży zwłaszcze w obronie para Jemerson i Glik oraz w rewelecyjnym ataku gdzie króluje Mbappe i Falcao. Przekonała się o tym boleśnie Borussia w ćwierćfinale. Juventus to zelażna defensywna i jej filar ponad 40-letni Buffon w bramce. Choć ostatnio Juve to też nie defensywa w ataku dwaj Argentyńczycy Dyabala i Higuain. Barcelona przekonała się o tym boleśnie. Do tego Juve nie straciło wogóle bramki w playoff , a Monaco straciło ich 9 , ale strzeliło 12. Jednak włosi są zbyt doświadczeni , jeśli Barcelona nie zdołała to i Monaco będzie miało problem. 2:1 dla Juve
✅ 150
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus
Typ: Mbappe Lottin kartka
Kurs: 7.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nie ma co się oszukiwać, typ dość ryzykowny i do grania za drobne. Istnieje jednak nieco przesłanek, które powodują iż szanse jego wejścia wydają mi się nie aż tak strasznie małe jak wskazywałby kurs. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na sytuację mentalną Kyliana. Gra sezon życia, przebojem wdarł się na czołówki gazet, usłyszał o nim świat, a ten chłopak ma przecież dopiero 18 lat. Ciśnienie dzisiejszego spotkania jest ogromne, Mbappe znajduje się pod szczególną presją, ten mecz jest bezpośrednią walką o finał Ligi Mistrzów i wejście do historii futbolu. Poza tym spotkanie to zapowiada się inaczej niż poprzednie wielkie boje Monaco w LM. Zarówno z City jak i Borussią zespoły grały otwartą piłkę i na murawie królowała ofensywa. Juventus nie przyjeżdża dziś do Monaco wściekle atakować, nie leży to w ich tożsamości. Środek pola może być bardzo zagęszczony, formacje blisko siebie, ścisk i mało miejsca, a w obronie niesamowici mimo upływu lat Bonucci, Buffon i Chiellini. W tym spotkaniu Jardim będzie musiał świetnie taktycznie ustawić zespół, ponieważ Juventus nie wybacza żadnych błędów. Choć nie cenię bardzo Maxa Allegriego, to jako tako zdołał utrzymać styl, który prezentowany był przez Juve za czasów Conte. To wciąż niezwykle solidna maszyna, która nigdy chyba nie odda nikomu mistrzowskiego tytułu we Włoszech. Brak Khediry może być sporym osłabieniem ponieważ zawodnik ten wykonuje na boisku dużo tzw. czarnej roboty. Wracając jednak do typu, myślę iż Kylian Mbappe dziś nie dostanie zbyt wiele przestrzeni i będzie to rodzić jego frustrację. Oczy całego sportowego świata będą w dużej części zwrócone dziś na tego chłopaka, który będzie starał się udowodnić swój talent. Czuję, że przy prowokacyjnych zachowaniach rywali oraz frustracji rodzącej się z powodu niemożności pokonania zasieków obronnych, Lottin może dopuścić się jakiegoś nieodpowiedzialnego występku skutkującego pokazaniem kartki przez sędziego.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom