>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.06.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ: Więcej niż 2,5 bramki, więcej niż 1,5 kartki i więcej niż 8,5 rzuty rożne w meczu
Kurs: 7,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Trzeba przyznać, że bukmacher bet-at-home wystawił naprawdę ciekawą ofertę na to spotkanie. Można znaleźć kilka ciekawych typów i moim zdaniem ja taki znalazłem. Uważam, że taki kurs na ten typ to przesada. Na over 2,5 kur jest ok. 2,2. Powyżej 1,5 kartki w meczu to naprawdę nie jest wiele i nie wierzę, że nie będzie przynajmniej dwóch kartek. Stawka meczu jest ogromna, będą nerwy, przepychanki itp. więc nie ma szans, żeby nie było choć dwóch kartek. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to nie jestem ekspertem od ich typowania, ale czy 9 rzutów rożnych na mecz to jest wiele? Moim zdaniem jest to niezbyt duża liczba. Obie drużyny potrafią zdobywać rzuty rożne, potrafią atakować skrzydłami, pewnie oddadzą sporo strzałów na bramkę, więc rożnych powinno być sporo. Najtrudniejszym typem wydaje się być ten over 2,5 goli, ale po takim kursie warto zagrać ten typ, przynajmniej taka jest moja opinia.
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
DYSCYPLINA: Piłka Nożna, Polska - II liga
GODZINA: 17.00
SPOTKANIE: GKS Bełchatów - Błękitni St. Szczeciński
TYP: 1
KURS: 2.20
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA:
Dziś zapraszam na ostatnią kolejkę naszej II ligi. Spotkają się sąsiadujące ze sobą drużyny w tabeli - dziewiąty GKS podejmie ósmy zespół Błękitnych ze Stargardu. Tzw. mecz &#39;o nic&#39;. Jedynie mogący zamienić te zespoły miejscami, co i tak nic nie daje...
Nie będę rozpisywał się na temat formy i możliwości obu ekip, bo to &#39;tylko&#39; II liga, i finisz tych rozgrywek. Idę w kierunku gospodarzy ze względu na atut własnego boiska i... dość dobry kurs. To mi wystarcza, aby postawić na zwycięstwo bełchatowian. Powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 16:00
Spotkanie : Kalmar : Orebro
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1.86
Bukmacher : Unibet
Spotkanie dwóch drużyn u których defensywa nie jest najlepszą formacją i tak gospodarze jak na razie na miejscu 14 z bilansem 2-2-7 no i br 9:20 , u siebie 2-1-3 i br 7:9 czyli stosunek bramek zarówno ogólny jak i u siebie na minus , goście bilans 3-3-5 i br 9:17 natomiast wyjazdy 0-2-3 i br 3:8 i tu podobnie jak gospodarze same minusy , Kalmar w ostatnim meczu u siebie pokonał Sundsvall 3:0 natomiast goście w ostatniej kolejce u siebie pokonali Sirius 2:1 tak więc w obu przypadkach over 2.5 pokryty , no i jak to u mnie H2H - a tu chyba większość spotkań z overem 2.5 , poprzedni sezon 3:2 i 2:1 stąd sumując słabą obronę i ostatnie wygrane obu drużyn liczę na over 2.5 !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kanada - USA
Typ: USA (-1,5 w setach)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, gdzie oferta jest obfita i można znaleźć dużo ciekawych spotkań, a jednym z nich chciałbym się podzielić które w moim odczuciu jest warte grania każdych pieniędzy. W dniu wczorajszym rozpoczęła się długo wyczekiwana Liga Światowa, a więc obie reprezentacje mają za sobą już po jednym meczu w I dywizji. Reprezentacja klonowego liścia niespodziewanie pokonał bardzo dobrze spisująca się w ostatnim czasie reprezentację Belgii 2:3, natomiast USA przegrało swój pierwszy mecz z mocno obsadzonym Serbami którzy w tym starciu byli murowanym faworytem, jednak Amerykanie nie grali w tym meczu w pełni sił stąd taki, a nie inny rezultat. Moja propozycja na dzisiaj skierowana jest w stronę reprezentacji Stanów Zjednoczonych którzy są bardzo doświadczeni w tego typu imprezach i zwykle walczą o najwyższe cele. Tak jak wspomniałem w pierwszym meczu większość podstawowych zawodników nie zagrała, a skład był mocno przebudowany nowymi obiecującymi młodymi zawodnikami. W dniu dzisiejszym Amerykanie zagrają za pewne składem wyjściowym i najmocniejszym gdyż mecze pomiędzy tymi reprezentacjami są dla jednych jak i drugich bardzo ważne nie tylko ze względów sportowych. Stawiam dzisiaj na wielokrotnie utytułowanych i doświadczonych brązowych medalistów z Rio którzy dzisiaj na pewno zagrają na swoim przyzwoitym poziomie i łatwo wygrają dzisiejsze spotkanie, dlatego myślę że końcowy wynik na tablicy świetlnej będzie wskazywał 0:3 lub 1:3 dla USA.
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA French Open
Godzina: 11:15
Spotkanie: Cornet Alize - Radwańska Agnieszka
Typ: Alize Cornet -4,50 gema
Kurs: 5.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kwadrans po 11:00 zacznie się mecz Frrancuski Alize z Polką Agnieszką. Uważam że to już jest ten moment i to bardzo oczywisty, gdzie przegra mecz Polka, jak na każdym Roland Garros. Agniecha nie potrafi grac na cegle. Nie ma siły i gra jak pod wiatr. Ona zawsze się obraża na cały świat na French Open. Zawodniczka gospodarzy ma to wszystko czeka nie ma Agnieszka, a najważniejsze ma charakter! Uważam że wygra minimum 5 gemami Alize Cornet. Ona ze Strycova pokazała jak jest mocna ofensywnie i cały czas gra do przodu. To będzie 62: 6:2 dla Cornet!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
S 28

shaqualaka

Użytkownik
DYSCYPLINA - Piłka Nożna , Finał LM
SPOTKANIE - Juventus-Real
TYP -1/-2,5
KURS - 5,4
BUKMACHER - Fortuna
ANALIZA:
Witam wszystkich serdecznie. Na dziś wybrałem powyższe spotkanie, gdyż uważam, że dziś na stadionie w Cardiff może wydarzyć się wszytsko i dziś analizuję tylko na podstawie przeczucia. Dodam tylko, iż sam gram to w dublu z Malmo. Dziś kieruję mną przeczucie, czasem lepsze czasem gorsze, ale w LM dziją się cuda, dlatego można ryzykować. Więc tak po krótkiej analizie. Juventus w tym sezonie spisuje się fenomenalnie na każdym spotkaniu, mimo iż czasem zremisują czy przegrają ( tak jak Real), forma piłkarzy jest niesamowita. Stara dama ma do siebie to, że formacją to ona wychodzi tylko na chwil. Niesamowite jest to jak oni zmieniają taktykę w trakcie meczu. A obrona formuje takie szyki, że tylko pozazdrościć. Co do Realu. Real jak to Real doszli do finału uczciwie i po ciężkich meczach. Ronaldo i spółka od początku meczu podejrzewam będą chcieli przechylić szalę spotkania na swoją korzyść, wiadomo jak to dopolony Cristiano z kolegami z drużyny, ciągle łudzą się, że światło Realu będzie błyszczeć po wsze czasy, ale ktoś musi im to ukrócić i podejrzewam zrobi to doświadczony Juventus, który zachwyca w tym roku niesamowicie. Powtarzam, iż dziś tylko lecę na przeczuciu. Real będzie naciskać i zdobyć gola z całej siły, opanowany, doświadczony i spokojny Juventus to wykorzysta i skontruje ze dwie trzy akcje z czego min. 1 wykorzysta. Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Szwecja
Godzina: 18.00
Spotkanie: Jonkopings Sodra-Malmo FF
Typ: Obie Ekipy Strzela bramke w 1wszej polowie
Kurs: 5.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kazdy z moich typow jest ryzykowny,jednak na kazdy sa zawsze fajne szanse wejscia ???? nie inaczej jest i tym razem-gdzie dzis przenosimy sie do Szwecji aby zagrac ultraciekawy mecz. Zmierza sie w nim druzyny Jonkopings oraz Malmo. Co sprawia ze ide w ten typ? Po pierwsze oczywiscie spore spadki w Szwecji-zawsze mnie to przekonuje ;)
Po 2gie-Malmo niedawno bolesnie przegralo z Norkkoping-na pewno dzis beda chcieli ukasisc i przejac inicjatywe od samego poczatku-mysle ze uda im sie to,jednak szansa ze gospodarze odpowiedza dosc szybko jest spora ;)
Co do pozostalych akcentow sportowych- z pewnoscia Liga Szwedzka jest to liga z reguly overowa,a dzis szanse na ten over widze ponownie,gdyz linie ofensywne beda raczej mocne i sprzyjajace strzelaniu bramek ???? Nawet pogoda Szwecji bedzie dzis sprzyjac zawodnikom ????
(Z pozostalych spotkan godnymi uwagi jest zaklad,ze obie ekipy strzela bramke w 1wszej polowie po kursie 5.10 w meczu Kemi-JJK ( Finlandia ) oraz mecz 4tej Ligii opolskiej Gracze-Kedzierzyn. Zaklad na Kedzierzyn,gdzie istnieje wysoka szansa Ustawionego spotkania. Wyjsciowy kurs powinien oscylowac miedzy 3.00 a 5.00,jednak szybko moze spadac ;) )-Wszystkie typy oczywiscie sa poza konkursem ;)
Zycze wszystkim Grajacym i Typujacym powodzenia !
⛔100
 
D 27

domek1990

Użytkownik
DYSCYPLINA: Siatkówka plażowa
GODZINA: 12:00
SPOTKANIE: Krasilnikov/Liamin - Rudol/Szałankiewicz
TYP: 2:0
KURS: 2.05
BUKMACHER: 1xbet
Dziś o 12 odbędzie się pierwszy z ćwierćfinałowych meczów mężczyzn w Moskwie. Tutaj zdecydowanym faworytem spotkania są Krasilnikov/Liamin, którzy w 1/8 finału dość łatwo i szybko wygrali z ciekawą para austriacką Doppler/Horst. Rosjanie prezentują się na tym turnieju znakomicie. Posiadają bardzo dobre warunki fizyczne, gdzie widać to na siatce, czy to w ataku jak i w bloku. Potrafią też z zagrywki zdobywać serami punkty. Wyrastają u siebie w Moskwie na jednych z faworytów do medali. Ich rywali będzie polska para, która niespodziewanie znalazła się już tak wysoko. Biało czerwoni mają problemy z atakiem i grą na siatce, strasznie nierówni są w tym elemencie. Mają zawsze w meczu kilka przestojów gdzie rywale zdobywają kilka punktów z rzędu. Dość dobrze wyglądają w przyjęciu ale wydaje się że Rosjanie mając taką zagrywkę rozbiją ich w odbiorze. Szykuje się łatwe i szybciutkie spotkanie dla gospodarzy.
✅105
 
dtype 0

dtype

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: dokładny wynik 2:2
Kurs: 13
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W finale Ligi Mistrzów spotkają się dwie fenomenalnie spisujące się w tym sezonie drużyny, które za wszelką cenę będą starały się zdobyć puchar. Mecz od początku będzie otwarty więc możemy się spodziewać wielu bramek. Juventus jak i Real mają z przodu zawodników klasy światowej, którzy tego wieczoru na pewno nie będą marnowali dogodnych sytuacji.
⛔100
 
N 45

najlepszygracz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: over 1.5 w 1. połowie
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Potencjał ofensywny obu drużyn jest ogromny. Zacznijmy od Realu Madryt - tutaj bramkę może strzelić każdy zawodnik. Najbardziej oczywistym wyborem jest Cristiano Ronaldo (25 goli), później Benzema (11 goli), Isco (10 goli w sezonie), Casemiro (4 gole), Ramos (7 goli). Dodajmy jeszcze bramkarza Realu - Keylor Navar aka &quot;dziurawe ręce&quot; i mamy pełen obraz drużyny Realu. Prawie pewna jest strata gola po stronie Realu - 30 ostatnich spotkań tylko sześć zakończyło się bez utraty gola. Grali z takimi &quot;tuzami&quot; jak Gijon, Leganes czy Betis i każdy strzelił im gola. Przyjrzyjmy się Juventusowi tutaj na 30 ostatnich meczy aż 17 zakończyło się bez utraty bramki. Strzelcy bramek - Paulo Dybala (11), Mandzukic (7), Gonzalo Higuain (24). Tak naprawdę nie chce mi się tego liczyć, ale przyjrzałem się kursom bukmacherów i najbardziej prawdopodobne scenariusze i wartościowe typy widzę w under 0.5 bramki w całym meczu, obecnie 7.50 niestety spadł, bo inni gracze myślą podobnie, że może zakończyć się bezbramkowym remisem. Inne możliwości szybka utrata gola przez jednego z finalistów i tym samym linia na overy w pierwszej połowie może stać się realna - over 1.5 - kurs 3.35, over 2.5 9.50 Zdecydowanie jeden z najbardziej przeszacowanych kursów, za wysoki co do prawdopodobieństwa, bo według mnie szanse są większe niż 1 na 9 rozegranych meczy się tymi drużynami w przypadku overa 2.5 w pierwszej połowie. Jednym słowem valuebet. Nie jestem pogromcą bukmachera i ze względu na regulamin konkursu, którym kurs powyżej 5.00 nie zostanie mi dopisany czyli będę stratny mimo ewentualnego trafienia typu, wiec nie będę tak bardzo ryzykował i zostanę przy typie over 1.5 w pierwszej połowie. Co też jest dosyć sporym valuebetem. Liczę na słabą dyspozycję Navasa oraz jego błędy. Na koniec dodam, że żaden z wariantów mnie nie zaskoczy i liczę się z możliwością porażki. W bukmacherce istnieje takie powiedzenie, kto gra puchary ten jada suchary, wiec radzę się zbytnio nie napalać z obstawianiem Ligi Mistrzów, ani z żadnymi innymi pucharami włączając to również mistrzostwa jeśli chodzi o piłkę nożną.
✅235
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Iran-Brayzlia
Typ: Brazylia(-2,5)
Kurs: 1,60
Bukmacher: forbet

dla obu ekip jest po początek sezonu reprentacyjnego, Brazylia ma zdecydowanie większe ambicje i potencjał, dla obu drużyn LŚ jest głównym turniejem sezonu, dlatego też uważam ze wczorajsza porażka z Polakami zadziała na Brazylijczyków jak płachta na byka i gładko ograją Persów. Dla mnie drużyna Iranu jest sporo przeceniana, i nie ma większych szans z najlepszym zespołami w stawce. Punktów będą szukać na swoim specyficznym terenie.
⛔100
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Niemcy (w Niemczech)
Typ: (ilość punktów w meczu ) OVER 136.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:



Drugi dzień pierwszego weekendu z Ligą Światową . W III dywizji dojdzie dziś do starcia pomiędzy Niemcami i Austrią. Wczoraj Niemcy gładko pokonali Kazachstan 3:0 natomiast Austriakom został przyznany walkower w meczu z Wenezuelą gdyż rywale nie zdążyli na to spotkanie ???? Nie mam wątpliwości , że dla naszych zachodnich sąsiadów nie będzie to kolejny spacerek. Austria to nie Kazachstan. W maju potrafili oni pokonać Słowację , doprowadzić do tb w meczu z Holandią. Jednak najważniejszą kwestią w tym starciu jest kadra Niemiec. Kadra w której zabraknie takich nazwisk jak Grozer , Kaliberda , Bohme , Schops , Steuerwald czy Coling. To wszystko podstawowi zawodnicy reprezentacji którzy dostali wolne po majowych elimnacjach. Nie uważam , że Niemcy to spotkanie przegrają jednakże nie będzie już tak łatwo jak wczoraj. Jak już wspomniałem Austriacy mieli wczoraj wolne co też w jakimś stopniu może zadziałać na ich korzyść. Spodziewam się przynajmniej jednego seta dla gości aczkolwiek nawet w przypadku 3-0 linia 136.5 może zostać przekroczona. Kursy na Austrię od rana spadają i wcale mnie to nie dziwi. Moim zdaniem , OVER 136.5 w tym pojedynku to typ dnia. Polecam ????
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Belgia-Serbia
Typ: Serbia -2,5 seta
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Witam,dużo pisał nie będę bo jestem na telefonie i różnie to czasami wychodzi.
Dziś zapraszam na mecz siatkówki gdzie zmierzy się nie słaba Belgia z moim kandydatem i obecnie top 5 najlepszych drużyn siatkarskich świata.
Wczoraj Serbia ograła USA 3:1 a Belgia niespodziewanie uległa Kanadzie.Serbowie mają zdecydowanie mocniejszy skład ,tutaj nie ma co nawet porownywac i sądzę że dzisiejszy mecz pewnie wygrają. W ostatnich meczach między tymi drużynami zawsze był Over 3.5 seta ,dziś myślę że jest szansa na pojedynek 3 setowy i wygrana Serbii bez straty seta.
Stawka płaska bo typ delikatnie ryzykowny ale warto zagrać singla.
Powodzenia !
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Japonia - Portugalia
Godzina: 15:00
Typ: 2
Kurs: 1,99
Bukmacher: eFortuna

Witam, zapraszam dziś na Ligę Światową w siatkówce. Moim zdaniem znalazłem dość ciekawy typ na dzisiaj po kursie niezłym. Przed nami mecz pomiędzy Japonią a Portugalią. Obie ekipy nie są jakąś potęgą w siatkówce i szczerze nie rozumiem faworyzowania przez buków Japonię, zwłaszcza co pokazały obie ekipy wczoraj. A więc do konkretów.
Japonia wczoraj rozbita przez Słowację 0:3 20:25 20:25 25:27. Przez Słowację która jest słaba więc widać jaki poziom prezentuje Japonia. Zaś Portugalia powalczyła i nawet mogła wygrać z Australią, dobry mecz zagrali, porażka 2:3 ale w tie breaku 18:20. Nawet zaryzykuję i zagram czyste zwycięstwo Portugalii.
Powodzenia.
✅99
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Eliteserien
Godz: 18:00
Spotkanie: StabÌk IF - Lillestrøm SK
Typ: StabĂŚk IF
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 12 serię gier norweskiej Eliteserien.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Nadderud Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe StabĂŚk IdrĂŚtsforening a w gości przyjedzie zespół Lillestrøm Sportsklubb.
StabĂŚk IF w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobył 18 punktów co daje obecnie im wysokie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Lillestrøm SK plasuje się na przedostatniej 15 pozycji w norweskiej Eliteserien ze zdobytymi 11 oczkami w swoich 11 rozegranych spotkaniach.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 przegrana i bilans bramek 9-5 zaś goście w delegacjach 1 wygrana, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 5-7.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy którzy dobrze weszli w nowy sezon ligowy i u siebie grają bardzo dobrze przegrywając tylko raz z silnym Molde a goście na początku tego sezonu grają słabiutko co pokazuje ich miejsce w tabeli ligowej do tego na wyjazdach też im za dobrze nie idzie a ich remis ostatnio z Rosenborgiem to moim zdaniem czysty farcik co nie zmienia postaci rzeczy że moim zdaniem wygrają gospodarze na swoim Nadderud Stadion.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Real Madryt
Typ: Modrić kartka tak
Kurs 5 (5,5)
Buk Unibet
Analiza:
Prawdę mówiąc ten kurs mnie trochę zaskoczył, bo po pierwsze jest ogromna różnica między kursem na ten typ a chociażby na typ że Ramos (2,2) bądź Casemiro (1,9) dostanie kartkę, po drugie to jest finał i raczej nikt nie będzie uważał na to czy dostanie kartkę czy też nie liczy się końcowy sukces. Po trzecie Modrić to zawodnik środka pola a tutaj walka jest zawsze najgorętsza a chorwat nie unika walki ani gry w defensywie więc ten kurs jest dla mnie ciut za wysoki. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Felix Brych, który raczej nie należy do arbitrów, którzy rzadko sięgają do kieszonki.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: Real (-1,5)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj fajny kurs złapany na bramkę Bilińskiego, szkoda dla niego że ten sezon się kończy. Dzisiaj próbuję mecz hitowy. Mam pełen szacunek dla Juventusu, tego jak grają. Natomiast dzisiejszego zwycięstwa nad świetnym Realem nie widzę. Real na ten moment to drużyna kompletna, wiele razy w tym sezonie udowadniali. Real główną przewagę nad Juve ma w tym, że ma piekielnie mocną ławkę rezerwowych. Widzę wszędzie, że jest spory entuzjazm w stronę Juventusu. Typ ten nie jest podyktowany tym, że Real niewiadomo jak zamiecie Włochów. Klucz dla Realu to szybko otworzyć mecz, natomiast jeśli to się stanie Real prawdopodobnie nie cofnie się do głębokiej defensywy, bo po prostu to nie jest ich gra. Wtedy można się spodziewać, że Juve będzie się coraz bardziej otwierało, co Real potrafi wykorzystać i ten handicap w takim przypadku byłby bardzo prawdopodobny. Poza tym lubię grać na przełamanie jakiejś serii, a dzisiaj Real może zostać pierwszym w historii CL obrońcą tytułu - kurs przyjemny także próbuję i liczę na ciekawe widowisko ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus vs Real
Typ: Sami Khedira otrzyma kartkę
Kurs: 4,35
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Kurs taki wysoki przez to że Khedira bardzo mało miał kartek W Serie A, bo zaledwie dwie. Problem jest taki że tam się inaczej sędziuje i pada bardzo mało kartek. Juve w swojej lidze jest hegemonem, więc często wygrywają bez większego wysiłku. W Serie A prawie w każdym meczu przeważa więc defensywa najczęściej ma mało do roboty. Dzisiaj to Real będzie stroną dominującą, a Khedira to w końcu defensywny pomocnik więc kurs bardzo zawyżony. Zwłaszcza że Khedire w sumie z Realu wyrzucili bo nie był potrzebny więc w meczach przeciwko byłym drużyną często zawodnicy dostają kartki, nawet nie za same faule tylko za jakieś prowokacje. W tym sezonie Ligi Mistrzów zagrał 10 meczy i w aż trzech dostał kartkę, dzisiaj mecz z wielkim ciśnieniem więc kurs z kosmosu.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finał Ligi Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: over 3.5
Kurs:3,9
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Mecz absolutnie nieprzewidywalny, ale kto nie ryzykuje ten się nie bawi:) Patrząc na ostatnie wyczyny obu drużyn zdecydowanie gram dzisiaj na overka w każdej postaci. Mam nadzieję, że nie będziemy mieli powtórki z finału ligi europejskiej, który był nudny jak flaki z olejem. Liczę na bardzo ofensywną postawę nie tylko realu, ale przede wszystkim Juventusu, który ma świetnych i doświadczonych graczy w ofensywie. Mam tu na myśli Higuaina i Dybale oczywiście, ale pozostali gracze też potrafią strzelać. Po drugiej stronie Cristiano Ronaldo i mam nadzieję, że Isco i Benzema też dołożą po bramce i będzie to ciekawy mecz. Mój scenariusz w tym spotkaniu to Karne i zwycięstwo Juventusu, a w regulaminowym czasie 3:3 i polecam kurs na bet-at-home na ten wynik 82:1!!. To jak najbardziej realny wynik obie drużyny zagrają ofensywnie i 3 bramki to dla jednych jak i drugich kasza z mleczkiem. Oczywiście na potrzeby konkursu gram tylko over 3,5, żeby nie przedobrzyć.
Powodzenia!
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Real Madryt
Typ: Juventus Łączna liczba strzałów na bramkę (w tym dol.czas) over 5,5
Kurs 2.55
Buk

Za niespełna godzinę przy obecności 75k widzów na stadionie Millenium Stadium w Cardiff odbędzie się finał LM pomiędzy Juventusem a Realem.Moim zdaniem (może nie aż takim zdecydowanym) ale faworytem są Włosi, buki sądzą inaczej, linie na Juve są niższe po lepszych kursach i to jest super.
Juventus w tym sezonie gra fenomenalnie, ich gra jest bardzo solidna, taktyka dopracowana na ostatni guzik, czy to u siebie, czy na wyjeździe potrafią grać konsekwentnie co zaowocowało ich miejsce w tegorocznym finale jak i zdobycie mistrzostwa kraju.Real co prawda jest w tym samym miejscu, również zdobyli mistrzostwo, ale ich gra znów w tym sezonie aż tak równa nie była, można powiedzieć częściej się potykali, mieli problemy, jednak w kluczowych momentach w drodze do sukcesu dawali rady tak więc są tam gdzie chcieli.Myślę że w meczu typy lepiej kierować w Włochów, raz że są gwarancją solidności co udowodnili grą przez cały rok, no i kursy pod Juve są po lepszych liniach i kursach.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom