>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 3.06.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Paryż
Godzina: 11.00
Spotkanie: Keys - Buzarnescu
Typ:
Buzarnescu
Kurs: 2,34
Bukmacher: efortuna
Analiza: Od jakiegoś czasu obserwuje Rumunkę i w tej chwili gra bardzo dobry tenis. To, że pokonała Switolinę jest pokłosiem jej dobrej formy w ostatnich tygodniach i nie było w tym przypadku. Keys niby wygrywa gładko na RG ale juz zwycięstwo z Osaką było dla mnie dużą niespodzianką. Nie rozpisuje się, mam nosa na win Rumunki dzisiaj.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Keys - Buzarnescu
Typ: Keys
Kurs: 1.63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Myślę że w tej parze 1/8 możemy zagrać na Madison. Amerykanka. Choć obie panie w dobrej formie, to uważam, że to właśnie Keys wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Rumunka już raz zaskoczyła i wygrała mecz 2-0 w którym nie była faworytką, ale dzisiejsza przeciwniczka to już inna ranga. Spotkanie będzie z pewnością zacięte.
Dopiero przed chwilą przeglądałem ofertę i kiepsko, że wstawiam analizę na 10 min przed rozpoczęciem, jednak zdecydowałem się na to spotkania, bo uważam, że kurs warty jest gry.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅63
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fortuna
Analiza:
Długo się zastanawiałem co wybrać na dzisiaj, mecze bardzo równe i zdecydowałem się
zagrać dokładny wynik 3:1 dla Goffina. Dlaczego?
Belg jest o klasę lepszym zawodnikiem, super regularny, ale zdarzają mu się przestoje
słabsze gemy serwisowe, dlatego sądzę że jedyne co może zrobić Włoch w tym meczu
to ugrać seta, a że gra sezon życia to myślę, że to zrobi, może nawet będzie to pierwszy set,
bo Goffinowi nie raz się zdarzyło przespać początki spotkań. Z drugiej mniej merytorycznej strony
jak już ktoś zauważył, czesto w tegorocznym RG zdarzają sie wyniki 3:1 dla duzych faworytów meczy. ????

⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: 3-0
Kurs: 2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Krótko i na temat. Obie drużyny są w przebudowie, obie nie wypracowały jeszcze optymalnego składu na najważniejsze imprezy, które odbędą się w niedalekiej przyszłości. Liga narodów - następca Ligi światowej to swego rodzaju podwórko właśnie do budowy zespołów na przyszłość. Nasza reprezentacja radzi sobie niespodziewanie świetnie. Każdy bowiem brałby 5 pierwszych zwycięstw ze stratą tylko 1 seta w ciemno. Nikt nie twierdził, że będziemy słabi, ale tak pewnych zwycięstw chociażby z Rosją czy Francją chyba również nikt nie przewidział. Niemcy pozbawieni swojego asa Grozera zawsze grali o poziom niżej. Tylko jedna wygrana z Chinami plasuje ich obecnie na 14 miejscu tabeli. Myślę, że dzisiaj tego wyniku nie poprawią. Wygrana naszej drużyny jest raczej pewna pytanie tylko w jakim stosunku. Biorąc wszystko pod uwagę łapię kurs 2 dla wygranej na czysto przez naszą ekipę. Liczę na lepszy występ Konarskiego, który wczoraj grał o klasę niżej niż potrafił. Zatorski również powinien zapomnieć o wczorajszym meczu. Mieszanka doświadczenia i młodości pozwala nam jednak na roszady.
Życzę powodzenia!
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - Mistrzostwa drużynowe
Godzina: 15:00
Spotkanie: Anglia - Belgia
Typ: Anglia
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Na niedzielne popołudnie chciałbym zaproponować typ z dyscypliny darta i meczu już ćwierćfinałowego pomiędzy Anglią i Belgią. Oprócz tych zespołów została jeszcze Szkocja, Holandia, Japonia, Niemcy, Walia i Australia. Najciekawsze mecze w tej fazie to zdecydowanie Walia z Australią i moja Anglia z Belgią. Powiem krótko - faworytemm w moich oczach są Anglicy i zdziwił mnie nawet wysoki kurs na ich zwycięstwo. Gra zespołowa w tej fazie w darcie polega na tym, iż rozgrywane są trzy pojedynki. Dwa singlowe i jeden deblowy. W reprezentacji Anglii gra Mistrz Świata Rob Cross, a także człowiek, który na zawołanie rzuca maxy - Dave Chisnall. W Belgii gra Huybrechts - doswiadczony już, chociaż bez większych sukcesów. Zajmuje 14 miejsce w rnkingu światowej federacji PDC. Jego partnerem jest Dimitri van den Bergh, który zajmuje dopiero 36 miejsce. I to może być najsłabszy punkt tej reprezentacji. Podejrzewam że Rb Cross zagra z Huybrechtsem, więc tutaj faworyt będzie tylko jeden. W razie jakiejkolwiek niespodzianki, tak jak to było w poprzedniej rundzie (Cross przegrarł z P.Lim) w grze deblowej idzie przechylić szalę na swoją stronę. Anglia pokonał Singapurczyków aż 4:1. Myślę, że każdy aspekt jest po stronie reprezentacji Anglii i t na nich stawiam czyste zwycięstwo. Powodzenia!
⛔100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Brazylia
Typ: Obie drużyny strzelą gola? - Tak
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Ostatnie dotarcia i sprawdziany przed mundialem. Obie ekipy mają już wyłonionych graczy którzy pojadą na mistrzostwa. I przyznam szczerze że patrząc na skład Brazylii, na ostatnią formę graczy którzy się w niej znajdują...widzę przyszłych finalistów. Tak to w każdym razie wygląda na papierze, a jak się okaże to czas pokaże i boisko zweryfikuje jak to mawia nasz trener. Można się spodziewać że i jedni i drudzy mimo towarzyskiego charakteru potraktują ten mecz poważnie. Brazylia to oczywiście faworyt tego meczu, niespodzianką byłoby dla mnie gdyby ani razu nie udało im się Chorwacji nakłuć. Siła Chorwacji natomiast moim zdaniem tkwi w mocnej drugiej linii. Myślę że można się już teraz spodziewać dłuższego czy krótszego udziału Modricia czy Rakiticia w tym meczu. Największą niewiadomą pozostaje, i moja nadzieja tkwi właśnie w tym czy ci genialni gracze ze środka pola znajdą choć raz sposób na zasieki drużyny Brazylii. Liczę na przebłysk geniuszu któregoś z tych graczy, może na chwilę nieuwagi spowodowanej rotowaniem w składzie przeciwnika. Mimo że ostatnio strzelanie nie wyglądało najlepiej w ich wykonaniu, a przeciwnik jest z absolutnego topu to myślę że choć raz się to uda. Warto dodać że mecz odbędzie się na neutralnym terenie - na Anfield w Liverpoolu.
Flashscore
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Nice I Liga

Godzina: 12:45

Spotkanie: Chojniczanka – Drutex-Bytovia

Typ: 1 (Handicap 0:1)

Kurs: 2,80

Bukmacher: Forbet

Analiza


Na dziś proponuje mecze w polskiej 1 lidze, tak naprawdę mecz bez wyjątkowego ciężaru gatunkowego. Dla obu ekip sezon tak naprawdę się już zakończył drużyna gości jest pewna utrzymania drużyna gospodarzy w ostatnim meczu przegrała wysoko z liderem (5-1) i została pozbawiena złudzeń o walkę o ekstraklasę. Choć moim zdaniem złudzeń zostali pozbawieni już jakiś czas temu, a rozpędzonej Miedzi nie potrafili się po prostu przeciwstawić. Pomimo wysokiej porażki stawiam na drużynę gospodarzy raz, że grają u siebie, dwa, że wygrali tam ostanie 3 mecze, a trzy przy wygranej utrzymają miejsce na podium (3) tak na pocieszenie. Drużyna gości na wyjeździe gra słabo w całym sezonie odnotowali 2 zwycięstwa 6 remisów i 8 porażek bramki 13-21. Co do historii to w meczu w tym sezonie na boisku w Bytovie Chojniczanka wygrała gładko 3-0, jeśli zaś mówimy o meczach w Chojnicach to odnotowano 2 zwycięstwa gości 2 gospodarzy i raz padł remis, ale przy typowaniu historią sugeruje się bardzo rzadko.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj, Primera Division (Apertura)
Godzina: 22:30
Spotkanie: Deportivo Capiata - Olimpia Asuncion
Typ: 2
Kurs: 1,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela prezentuje się tak

Do końca rozgrywek zostały 2 kolejki i Olimpia jest już pewna mistrzowskiego tytułu. Deportivo Capiata jest kompletnie bez formy i od 7 meczy z rzędu nie wygrali spotkania notując 5 porażek i 2 remisy. Do tego wszystkiego to dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane w stolicy Paragwaju Asuncion na obiekcie Estadio Defensores del Chaco i stadion powinien być wypełniony po brzegi głównie kibicami Olimpi. Myślę, że różnica w klasie między tymi dwoma drużynami jest nader widoczna i Olimpia nie powinna tutaj mieć problemów z wygraniem tego meczu. Raz, że rywal kompletnie bez formy, dwa mecz rozgrywany w Asuncion i trzy na papierze zespól ze stolicy kraju jest zdecydowanie mocniejszy. W zespole nie ma większych problemów z kontuzjami i zagrają praktycznie w najmocniejszym składzie. Publiczność będzie ich mocno wspierać aby podziękować za wywalczone mistrzostwo i nie widze tutaj innej opcji jak zwycięstwo Olimpi.
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Chorwacja A1 Play off
Godzina: 20:00

Spotkanie: Cibona - Cedevita
Typ: Cedevita -5 pkt AH OT

Kurs: 1.94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie nr 4 w tej parze. 1 spotkanie miało bardzo nieprzewidywalny wynik i Cibonaa wywiozła z hali rywala zwycięstwo. Game 2 to bardzo kontrolowane zwycięstwo Cedevity w hali rywala 73:82 po niezłej grze Ukicia, Cherrego i Stipanovicia którzy łącznie rzucili 50 pkt w tym meczu. Game 3 to znów hala gości i pewna zwycięstwo 81:54. Tutaj także wydaje mi się, że spotkanie będzie kontrolowne przez Cedevitę. Cibona mimo posiadania atutu własnego parkietu nie mają silniejszego rosteru czy to patrząc na s5tkę czy ławkę. W game 1 zaskoczyli ale 2 ostatnie spotkanie nie mieli już pomysłu na grę. W ostatniej konfrontacji to była dominacja i blow out pełną gębą.Linia jest bardzo krótka i warto wg mnie spróbować bo kadrowo i doświadczeniem Cedevita bije rywala.
W h2h w ostatnich 10 spotkaniach 8 wygrała Cedevita i 2 razy Cibona była górą . Pokazuje to także potencjał obu ekip.
✅94
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Esport Counter Strike CS:GO DreamHack
Godzina: 17:00

Spotkanie: Roque - Fragster
Typ: Roque

Kurs: 1.72
Bukmacher: efortuna
Analiza: Witam. Dziś gram bezpieczniej niż ostatnio i oby się opłaciło. Na papierze Roque wygląda lepiej, Rickeh, czy Hiko to bardzo dobrzy gracze ze sporym doświadczeniem. Wspomaga ich Sick i uważam, że Roque jest ogólnie lepsze pod każdym względem od Fragster. Będziemy mieć minimum 2 mapy także wątpie by Fragster zaskoczyło dzisiaj i wywalczyło zwycięstwo z Roque, tym bardziej, że walka jest o slot na DreamHakca. To znaczy po tym meczu będą mieć jeszcze jedno spotkanie z dużo cięższym przeciwnikiem, ale myślę, że to Roque znajdzie się w finale. Powodzenia.
✅72
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz Towarzyski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Arabia Saudyjska - Peru
Typ: Peru strzeli powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,79
Bukmacher: Milenium
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu kontrolnym przed MS na boisku w St. Gallen ( Szwajcaria) zagrają ze sobą reprezentacje Arabii Saudyjskiej i Peru. Faworytem tej konfrontacji są zawodnicy z Ameryki którzy mają serię 13 kolejnych meczy bez porażki gdzie tylko w 4 spotkaniach strzelili mniej niż 2 bramki. Reprezentacja Peru to drużyna, która nie ma jakiś znakomitych piłkarzy, może oprócz Farfana, ale ich atutem jest kolektyw i to ich największy plus. Arabia na 10 ostatnich meczy zanotowała 4 porażki, 4 zwycięstwa i 2 remisy tracąc w nich 14 bramek a strzelając 11. Idąc dalej patrząc na zdobycze bramkowe to można zauważyć że Arabia Saudyjska strzeliła przynajmniej jedną bramkę w swoich ostatnich 3 a Peru w ostatnich 10 meczach. A że Peru jest lepszą drużyną to wydaje mi się że 2 bramki spokojnie strzelą drużynie z Azji.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Siatkówka, Srebrna Liga Europejska
Godzina: 20:15
Spotkanie: Macedonia - Łotwa
Typ: (handicap 1,5:0) - 2
Kurs:
2.06
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj jest sporo fajnych typów z siatkówki, lecz większość z nich zostało już tutaj podane, dlatego zagłębiam się dosyć daleko. W pierwszym meczu między tymi drużynami Łotwa wygrała gładko 3:0 wygrywając sety kolejno do 17, 16 i 19. Macedończycy nie potrafili stawić żadnego oporu. Ogólnie rzecz biorąc, Łotwa bardzo dobrze się przygotowała do tego turnieju, są na pierwszym miejscu z kompletem 4 wygranych i tylko jednym straconym setem, który stracili w meczu ze zdecydowanym faworytem tej grupy - Austrią. Jeżeli dzisiaj uda im się zgarnąć 3 punkty to zapewnią sobie pierwsze miejsce w grupie i do drugiego meczu z Austrią będą mogli podejść na kompletnym luzie, a wiadomo, na pewno nie będą chcieli ryzykować i zostawiać sobie wszystko na ostatni mecz z potencjalnie lepszą drużyną. Spodziewam się dzisiaj nawet 0:3 dla Łotwy, jednak gram trochę bezpieczniej. Pozdrawiam! ;)
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów
Godzina: 17.40
Spotkanie: Brazylia - USA
Typ: USA +2.5

Kurs: 1.51
Bukmacher: fortuna
Analiza
Przy dwóch takich drużynach nawet przy takim składzie USA i tym, że to turniej w Brazylii to Jankesi nie powinni zostać zmieceni w trzech setach. Gra Brazylijczyków nie zachwyca tak jak było to kilkanaście lat temu, nie ma Lucarelliego, na pewno mocnym atutem to świetni rozgrywający i super atakujący. Skład Brazylii choć w większym stopniu przypomina najmocniejszą ekipę jako mogą złożyć niż ma to miejsce w drużynie USA to galaktyczny nie jest. USA mimo, że punkty pojedyncze potracili to nadal jest to drużyna niepokonana no i z obecnym składem na tym turnieju nie powinni być chłopcami do bicia w meczu z Brazylią.
✅51
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Flamengo RJ - Corinthians SP
Typ: gol gości
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek pierwszej drużyny Flamengo z obecnie 6 Corinthians. W Brazylii jest kilka szlagierów, które można określić mianem &quot;bez faworyta&quot;, jednym z takich meczy jest właśnie ten pojedynek.
Obie drużyny grają także w Copa Libertadores co wymusza na trenerach częste rotacje. Jeśli chodzi o potencjał kadrowy, to proporcje minimalnie na korzyść Flmanego, które w swoim składzie ma perłę - Viniciusa Jr, który trafi do Realu Madryt za 2 lata za rekordową kwotę 50 milionów, a chłopak nie skończył jeszcze 18 lat, poza tym weteran Diego oraz solidny pomocnik Paqueta. W składzie &quot;Mocarnych&quot; można wyróżnić Claytona, czy Rodriguinho (obecnie najlepszego strzelca w lidze dla gości)
W Brazylii często triumfują drużyny które grają u siebie, jednak w tym przypadku typ wcale nie wyklucza ewentualnego i prawdopodobnego zwycięstwa Flamengo. Mimo wszystko goście nie mogą sobie pozwolić na zbyt dużą stratę punktów, bo przy bardziej zagęszczonym terminarzu - będzie ją trudno odrobić.
Przewidywany wynik: 1-1
⛔100
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 20.15
Spotkanie: St. Luis Cardinals - Pittsburgh Pirates
Typ: St. Luis Cardinals
Kurs: 1.8
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
St. Luis podchodzi do tego spotkania wystawiając pitchera Wacha, który jest w sezonie 6-1, ERA 2.71, 63IP, 53 KS. Ostatnie 3 mecze to imponująca ERA 1.86, 2-0 W-L. Ponadto ciekawa notka na MLB.com ktora mowi ze jest w dobrej i co najwazniejsze dla Cards stabilnej formie, kiedy to nie przegrał od debiutu, ktory mial miejsce w marcu. Wydaje sie pewniakiem. Dla Pittsburgh pitcherem bedzie Nick Kingham który jest 2-1 W-L, 24IP, ERA 3.75, 25 Ks. Ostatnie 3 to juz nie tak imponujace jak u Wachy czyli 1-1 i ERA 5.29 17 IP. Warto przypomniec ze jedyny perfekcyjny mecz jaki mial ten mlody zawodnik, dla ktorego bedzie to dopiero 5 mecz w MLB to spotkanie wlasnie przeciwko St. Louis co tez pewnie odzwierciedlone jest w kursach ktore nie sa zbyt zanizone na faworyta. Kingham oddal w kolejnych 3 spotakanich przynajmniej 3 runy wiec w formie nie jest dobrej i watpie czy przypomni sobie to co gral z St. Louis.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Godzina: 16.25
Spotkanie: N. Djokovic- F. Verdasco
Typ: ponad 160,5 minuty
Kurs: 1,88
Bukmacher: unibet
Analiza:
Wszytko ma w swojej głowie Dasko jeśli sie nie spali myślę ze możemy zobaczyć długi ciekawy mecz- obaj bardzo doświadczeni ograni wiadomo Serb faworytem ale po takich kursach nie warto...Dasko gra naprawdę dobry turniej dla mnie jeśli będzie rzucał po korcie Novaka biegał do każdej piłki jest wstanie zmusić Serba do popełnia błędów a wtedy set to minimum co tu Hiszpan jest wstanie ugrać....wiadomo całkiem realne jest tu 3-0 dla Nole po 2 powiedzmy wyrównanych setach i w trzecim odjazd ale Serb gra co raz lepiej pewniej ale zdarza mu sie ze po prostu jakiś mecz nie wyjdzie ułoży sie po jego myśli...h2h 10-4 dla Nolego ale sporo spotkań o stawkę w turniejach wielkoszlemowych było długi zaciętych.Tutaj ten bet na minuty w meczu jest bardzo fajny bo...moze byc taibrek set długi pod godzinę grania jeśli Dasko ugra seta jestem pewny ze panowie tuta pograją co najmniej 160 minut.Kluczowy ważny 1 set i dobre wejście w mecz dobry serwis i...
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Brazylia
Typ: Chorwacja ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz ten będzie rozegrany na neutralnym terenie, więc tu nie ma przewagi żadnej z ekip. Brazylia jest faworytem, ale Chorwacja również ma bardzo mocną reprezentację. Ich siłą jest bardzo mocna formacja pomocy, mają tak wielkie gwiazdy. W związku z tym ta reprezentacja potrafi sobie stwarzać okazje, natomiast z wykończeniem ich bywa różnie. Większa motywacja będzie u Chorwatów. Wiadomo, że na Brazylię każdy się spina i chce się pokazać z jak najlepszej strony. Brazylia myślami już jest przy mundialu i do tego meczu może podejść różnie. Brazylia ma świetną obronę, ale myślę, że tuż przed mistrzostwami mogą się aż tak nie przykładać do defensywy, nie ma co ryzykować kontuzji. Spodziewam się tu otwartego meczu i wielu bramek, w tym przynajmniej dwóch dla Chorwacji.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Izrael 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hapoel Holon - Hapoel Eliat
Typ: over 166,5
Kurs:
1,95
Bukmacher: forbet
Analiza:

W Izraelu postrajkowali, pokrzyczeli, pogrozili bojkotem rozgrywek ale ostatecznie graja dalej. I dalej na parkietach szaleja grupy młodych streetbalowych chłopców z USA. Mimo że to juz playoffy to nasze druzyny nie myslą o obronie. Po dwoch meczach jest 1:1, w pierwszym rzucili 172 pkt, w drugim 186. Kadrowo silniejszy wydaje sie H.Holon, ktry zajał w rundzie zasadniczej drugie miejsce...Hamilton, Alexander, Holloway to nieźli gracze jak na tamtejsze warunki. Eliat takich graczy nie ma...ale przeciwstawia ambicje i bombardowanie kosza rywali trojkami.
✅95
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LEB Plata Hiszpania
Godzina: 19.00
Spotkanie: Real Canoe - Alicante
Typ: Alicante (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
LEB Plata, trzeci poziom rozgrywkowy w Hiszpanii i czwarty mecz finału fazy play off, jak na razie 2-1 prowadzi Real Canoe (wygrane 84-74 i 72-70, porażka 60-87) - finał rozgrywany do trzech zwycięstw. Real Canoe rundę zasadniczą zakończyli na dziewiątej pozycji i bilans 14-16 - play off: ćwierćfinał 3-0 z La Roda, półfinał 3-2 z Albacete. Alicante zajęli trzecie miejsce w tabeli z bilansem 21-9 - play off: ćwierćfinał 3-2 z Navarra, półfinał 3-0 z Avila. Pisałem już o tej parze w dziale tematycznym, przypomnę tylko najistotniejsze według mnie rzeczy - &quot;Ekipa gospodarzy dzisiejszego meczu to beniaminek tych rozgrywek, z kolei Alicante już od czterech sezonów w LEB Plata i w każdym roku grają w play off (dwa razy ćwierćfinał, raz półfinał i teraz finaliści). Nie śledzę jakoś mocno tych rozgrywek, jedynie suche wyniki plus jakieś statystyki, poczytałem teraz troszkę więcej o tych zespołach, przeglądając ich spotkania i wyszło mi, że za zdecydowanego faworyta powinna uchodzić tutaj drużyna Alicante. Szersza, bardziej doświadczona kadra, lepsze wyniki dotychczas i co chyba najważniejsze dużo większe doświadczenie w tych rozgrywkach, co może pomóc w tych kluczowych teraz spotkaniach. Co sezon są coraz bliżej tego upragnionego awansu, więc może już najwyższa pora tym razem uzyskać promocję do LEB Oro.&quot; Może ten wynik w finale, jak na razie nie po myśli Alicante, ale wydaje się, że mają odpowiednie argumenty sportowe, żeby zwycięstwem tutaj wyrównać stan tej rywalizacji i decydujący mecz zagrać na własnym parkiecie. Są w takiej sytuacji, że nie ma już miejsca na kolejną wpadkę i samo to powinno być ogromną mobilizacją dla nich. Dodatkowym bodźcem do lepszego zaprezentowania się może też być wsparcie z trybun - wyczytałem na oficjalnej stronie klubu, że wybiera się na to spotkanie spora grupa kibiców Alicante, więc może &quot;poniosą&quot; też dopingiem swoich ulubieńców do zwycięstwa. W rundzie zasadniczej Alicante pokonało ekipę dzisiejszych gospodarzy dwukrotnie 78-62 i 78-72.
✅76
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Szwajcaria
Typ: over 4
Kurs: 4,70
Bukmacher:LVBET

Oczywiście to jest mecz towarzyski, więc nie ma się co rozpisywać. Spotkanie może się zakończyć 0:0, a możemy też zobaczyć grad bramek. I ja idę w tę drugą opcje. Ostatnie mecze towarzyskie to po sześć bramek strzelonych przez obie drużyny, a więc styl gry jest jak najbardziej ofensywny. Nie wydaje mi się, żeby którakolwiek strona miała się w tym meczu czaić i rozgrywać piłkarskie szachy. Mundial coraz bliżej, a najlepszą obroną jest atak i tutaj trzeba to udowodnić. Liczę na meczy od bramki do bramki i szybkie rozwiązanie bramkowego wora ????
Kurs jest jak najbardziej w porządku. Na oddsportal są umiarkowane spadki, więc coś może być na rzeczy. Przewiduję oczywiście wygraną Hiszpanii 4:2.
Pozdrawiam!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom