>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.06.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, WTA
Godzina : 17:00
Spotkanie : Halep - Świątek
Typ: Dokładny wyniki: 2-1
Kurs: 3,95
Bukmacher: Forbet
Analiza :
Dziś popołudniu zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie, pomiędzy doświadczoną Simoną Halep, a Naszą reprezentantką Igą Świątek. Rumunka dochodząc do tej rundy pokonała Tomljanovic 2-1, Linette 2-1 i Curenko 2-0. Iga na swojej drodze miała Janicijevic 2-0, Wang Q. 2-0 i Puig 2-1. Nie ma co się oszukiwać w tym spotkaniu zdecydowaną faworytką jest Rumunka, rozpędza się w tym turnieju i na pewno Jej doświadczenie pomoże w dzisiejszym spotkaniu. Iga zbiera dopiero niezbędne ogranie w turnieju wielkiego szlema. Na pewno powalczy w tym spotkaniu, jednak uważam, że stać ją tutaj tylko na wygranie jednego seta. Dlatego typuje dokładny wynik 2-1 dla Rumunki.

  100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina : Żużel, Premiership
Godzina : 20:30
Spotkanie : Kings Lynn Stars - Wolverhampton
Typ: R.Schlein over 9.0 pkt [ liczą się wszystkie starty zawodnika]
Kurs: 2,00
Bukmacher: Forbet
Analiza :

Na dziś zostały zaplanowane dwa spotkania w Angielskiej Premiership.
Ja wybrałem na analize typ z spotkania Kings Lyns vs Wolverhampton, do ligi wraca Craig Cook i to powinno być spore wzmocnienie.
Moja propozycja na to spotkanie to over punktowy Rorego Schleina - uważam, że zdobędzie min 10 punktów a nawet jak zdobędzie 9 pkt to będzie zwrot - mniej niż 9 pkt wg mnie nie zdobędzie - jedzie z numerem 5 czyli teoretycznie łatwiejszym bo z rezerwowymi w pierwszych biegach w dodatku Schlein to najlepszy zawodnik Wolverhampton w tym sezonie - średnia biegowa 2,081, wyjazdowa równie dobra bo 2,00, tak więc licze na to,że Rorego zobaczymy w biegu 15 - czyli pojedzie 5 startów a może i 6 jak Wolverhampton będzie przegrywało więcej niż 6 punktami a w forBecie liczą się wszystkie starty zawodnika tak więc szansa na to jest spora.
Ostatni mecz wyjazdowy Schleina w lidze Angielskiej to zdobycz punktowa: tylko 5+1 w 4 biegach,ale jechali z Belle vue czyli z liderem a teraz jadą z teoretycznie wiele łatwiejszą drużyną bo z "Gwiazdami".

  100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna/ mecz towarzyski U21
Godzina : 21:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ :2
Kurs: 3.55
Bukmacher :fortuna

Belgowie dysponuja znakomita reprezentacja mlodziezowa, malo kto jest z nimi w stanie chocby zremisowac, wg mnie sa wyraznie silniejsi w tej kategori wiekowej od grajacej nierowno Francji, oczywiscie to mecz sparingowy i roznie moze byc, ale z takim kursem szkoda tego nie pograc.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom