>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.06.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 3. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis RG
godzina: 14:45
spotkanie: Sasza Zverev vs Rafael Nadal
typ: Sasza Zverev - 1,5 seta
kurs: 4,80
bukmacher: efortuna

Czyli 3:0 lub 3:1 dla Niemca; w etoto tylko 4,10; sts 4:70.


Cudów nie ma: bilans między Panami 3-6 na korzyść Nadala. (1-3 na mączce). Ale to Niemiec jest mistrzem olimpijskim, wybił tenis z głowy Djoko rok temu w Tokio ( znaczy w półfinale odprawił ). Jutro czas na Nadala, i myślę że stanie się to nawet w 3 setach na korzyść Zvereva.
Szasza odpawił Alcazara w stosunku 3:1 co pokrywa mój handikap. Myślę że odprawi Nadala w tym samym stosunku, oddając góra jedneg seta.

https://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-french-open/nadal-rafael-zverev-alexander-8nROoUI7/ - tu typy na 1 lub 2

https://www.oddsportal.com/tennis/f...rafael-zverev-alexander-8nROoUI7/#ah;2;1.50;1 - typy na handi -1,5

Pozdrawiam

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA, Liga A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Dania
Typ:
Remis
Kurs: 4.05
Bukmacher: STS
Analiza:

Dania po świetnym EURO pewnie awansowała na Mundial w Katarze, z pierwszego miejsca. Francja co prawda też zajęła 1 miejsce w kwalifkach, jednak w końcówce potraciła punkty z Ukrainą oraz Bośnią. W tym spotkaniu dużo będzie zależeć od zaangażowania obu ekip. Część zawodników może podejść na zbyt dużym luzie do meczów Ligi Narodów, niektórzy troche nie wiedzą jak to traktować, kiedyś zamiast ligi były przecież mecze towarzyskie. Francuzi są oczywiście faworytami, jednak liczę na to, że wśród gwiazd Trójkolorowych może pojawić się zbyt małe zaangażowanie przez co szanse, że wygrają się zmniejszą.O graczy duńskich się nie martwię - ci zawodnicy powinni chcieć się jak najlepiej pokazać na tle silnego rywala, grają bowiem w dużo słabszych klubach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 7,5K

unfuckingbelievable

Użytkownik
Dyscyplina: Roland Garros
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ruud - Cilic
Typ: Cilic
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pozornie Ruud jest skrojony o wiele lepiej pod spotkanie na kortach ziemnych aczkolwiek Cilic wyhodował tutaj taką dyspozycje, serwis, wyrzucający forhend i psycha w ważnych momentach, jak przy obronie małych piłek meczowych w deciderze z Rublevem, że kurs aż krzyczy aby iść w kierunku Chorwata. Doświadczenie po stronie Marina, był już kilkukrotnie w finale wielkiego szlema, wie z czym to się je. Cilic to bierze i gra w finale z Nadałem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis RG
Godzina: 14.45
Spotkanie: Nadal - Zverev
Typ: Nadal / under 33,5 gema
Kurs: 2,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie najlepszy początek moich Typów Dnia w czerwcu. Może do trzech razy sztuka? Nadal po wyeliminowaniu swojej największej turniejowej przeszkody powinien mieć już z górki a że to nie młokos jak Rune, nie spocznie na laurach, tylko postawi swoje warunki i zwyczajnie wygra bez tracenia dodatkowej energii. Zverev gra dobre zawody. Skarcił Alcaraza. Serwuje świetnie i uważa na swój czajnik. Nie mówię, że będzie łatwo. Ale Nadal zaprezentuje swój wachlarz możliwości i Zverev się zagotuje. Moim zdaniem dojść może do tie-breaka. Przypuszczam, że w 1.secie. Później już będzie tylko gorzej dla Niemca. Przewidywany wynik: 76 64 63. W przypadku 4 setów linię underową pokryje przykładowo 62 36 61 63.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
Typ: Nathan MacKinnon strzeli gola (razem z dogrywką)
Kurs: 2,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to drugie spotkanie tej serii. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Colorado Avalanche 8:6. Tak jak się spodziewałem Edmonton Oilers zdecydował się na wymianę ciosów. Myślę, że Oilers znowu się na to zdecydują, mają ku temu odpowiedni skład i nic mądrzejszego raczej nie wykombinują. Podałem typ na gola MacKinnona przy okazji poprzedniego spotkania i zdobył on jedną bramkę. Styl gry Edmonton bardzo pasuje MacKinnonowi. W tym sezonie drużyny te grały ze sobą łącznie cztery mecze i Nathan MacKinnon zdobył bramkę we wszystkich czterech. Mecz znowu powinien być bardzo dynamiczny, więc MacKinnon swoje okazje będzie miał i oby choć jedną z nich wykorzystał.

125
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1736
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
Typ: Ryan Nugent-Hopkins powyżej 2.5 celne strzały (razem z dogrywką)
Kurs: 2,20

Bukmacher: Fortuna
Analiza: podoba mi się Kanadyjczyk w tych play off. Jest w pierwszej 15 najlepiej punktujących zawodników co mocno świadczy o niezłej formie. Kolega wyżej wspomniał że zapowiada nam się otwarty mecz i trudno się z tym nie zgodzić. Siła rażenie w obu ekipach jest ogromna. Niemniej Edmonton moim zdaniem ma mniej do zaoferowania między słupkami. W wielu spotkaniach musieli gonić wynik. Dzisiaj może być podobnie. Wiemy że druga porażka będzie mocno krzyżowała plany w awansie. Edmonton z pewnością rzuci wszystko co ma. Kanadyjczyk w obecnej formie wyrasta na dobre uzupełnienie największych gwiazd Oilers. Myślę że linia jest Niska i warta gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
guriii 8,3K

guriii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA - Liga A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja vs Austria
Typ: Chorwacja wygra
Kurs: 2.12
Bukmacher: STS
Analiza: Niestety w poprzednim meczu Serbia mimo lepszej gry nie wygrała z Norwegią.. taka jest piłka!
Przejdźmy więc do tego piątkowego starcia..

Chorwacja nie przegrała żadnego spotkania od euro 2020 w którym odpadła w 1/8 z Hiszpanią ale nie oddała tego meczu łatwo, myślę że każdy kto interesuje się piłką pamięta ten bój i zwrot akcji.
Austria wygrała tylko 2 mecze z ostatnich pięciu i grała z dość słabymi reprezentacjami..
Chorwacja na ten mecz przywiezie z pewnością mocny skład i powinni pokonać słabą Austrię.
Dodatkowy atut = mecz na swoim terenie w mieście Osijek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Seria B
Godzinna: 02:30
Spotkanie: Sport Recife – Ponte Preta
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 3.55
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Gospodarze to spadkowicz z Seria A który ma za cel szybki powrót i jak na razie realizacja tego zadania jest na dobrym poziomie bo są w czwórce ale tam ścisk jest spory i wszystko w dwie kolejki może się odwrócić i mogą być w drugiej połowie tabeli, dlatego ważne jest by nie tracić tego kontaktu na tym etapie sezonu i takie mecze u siebie trzeba wygrywać tym bardziej że w dwóch ostatnich spotkaniach to zaledwie jeden punkt zdobyty bez zdobytej bramki, grając u siebie po tych dwóch meczach będą chcieli się odegrać i myślę że tutaj mocno ruszą do przodu. Goście tuż nad strefą spadkową ale mają tylko oczko przewagi nad ostatnim zespołem tak więc raczej brak punktów dzisiaj będzie oznaczała spadek do niebezpiecznej strefy, jak do tej pory bez zwycięstwa na wyjeździe ale też terminarz trudny Vasco, Bahia to zespoły bijące się o awans, dziś rywal również mocny ale myślę że dziś zaryzykują chcąc przełamać się na wyjeździe, nie są faworytem dlatego czuje że dziś faktycznie zagrają z większym ryzykiem w defensywie, grając odważniej i wyżej.

255
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1145
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ITF Surbiton
Godzina: 11-00
Spotkanie: M.Brengle - A.Rodionova
Typ: Rodionova +1.5 seta
Kurs: 1.93

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dużo meczów 50/50 jutro w tenisie, a ja zdecydowałem się na ten: generalnie obie zawodniczki raczej unikające długich wymian. Rodionova jest bardziej ograna na trawnikach, ale przede wszystkim ją od Amerykanki różni to, że nie ma sytuacji gdzie ona albo wygrywa 6-1 albo przegrywa 6-1, może spokojnie trzymać się w grze i czekać. Z Brengle sytuacja jest inna - więcej siły niż rozumu, dużo bombardowania z forehandowej strony i jak siedzi to jest wynik, ale jak nie trafia to leży niesamowicie. Co prawda h2h na trawie 1:0 Brengle (2:1 ITF Nottingham), ale też nie na sucho. Myślę, że Australijka póki co grała z mocniejszymi rywalkami (jeśli brać pod uwagę 2 mecze - bo Ula Radwańska to żart xD), ale Amerykanka w sumie grała z zawodniczkami bez serwisu, a wcale nie były to gładkie zwycięstwa. Arina Rodionova ma też więcej do zaoferowania przy siatce, co zawsze jest cenne w starciach na trawie, bo serve&volley grany z taką zawodniczką 0-1-kową jak Brengle może być kopalnią punktów. Dużo w tym spotkanie będzie zależne od tego kto pęknie na serwisie, ale uważam że Brengle nie wygra tego spotkania w 2 setach, o ile ogółem wyjdzie zwycięsko.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +360
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Garros
Godzina 17.30 pewnie ulegnie
Kacper Rud - Marin Cilic
Typ Cilic handicap - 1.5 seta
Forbet
Kurs 3,8
Analiza:
Norweg świetny , jeden z liderów następnej generacji 23 lata i półfinał French Open ma zadatki na duże granie zwłaszcza na tej nawierzchni , faworyt według rynków bukmacherskich , Viking.
Cilic trochę dziwna postać .Urodzony w świetym Medziugorie dzisiaj Bośnia i Hercegowina , góral, reprezentant Chorwacji.
Kiedyś trzecią rakieta globu , moim zdaniem siódmą rakieta ostatniej dekady .Bezdyskusyjnie w formie.
Po pierwsze pierwszy raz w półfinale w Paryżu, wcześniej 2 ćwierćfinały 2017i2018 , 3;0 z Medvedevem i 3:2 z Rublovem , w ostatnim meczu 33 asy 4 w pierwszych dwóch gemach serwisowych, to wygląda bardzo
groźnie !!! Na tyle groźnie by pójść dziś w Doga.
Doświadczenie , jeden triumf wielkoszlemowy i 2 finały , jest spora szansa na trzeci .
W h2h 2;0 DLA Norwega , jeden mecz na cleyu w ubiegłym roku 2;0 Rud w Rzymie. Ale drugi set bez przełamań i wynik Tiebreka 8:6 więc na styku.
Typ na czysty win już zajęty więc próbuję handicap - 1.5 seta w agresywniejszej opcji.
W poprzedniej rundzie Rublev który nie dawno wygrał z Novakiem w Belgradzie , pokonując nr1 w decydującym secie 6:0
Na pierwszy rzut oka dzisiejsze zadanie przed Marinem nawet łatwiejsze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA - Liga A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja vs Austria
Typ: Austria strzeli gola w obu połowach
Kurs:5.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obie reprezentacje grają swoj pierwszy mecz po kilku miesiącach przerwy i tak naprawde trudno przewidzieć jaka będzie forma poszczególnych gwiazd. Chorwacja to przede wszystkim mocna linia pomocy, ale bardzo przeciętna defensywa. W przypadku Austrii można wypowiadać się podobnie, chociaż tutaj najmocniejszym punktem wydaje się być atak z Arnautoviciem i Sabitzerem na czele. Spodziewam się niespodziewanego rezultatu, już od rana kursy na Austrię cały czas spadają, co prawda sam mecz nie zapowiada się overowo, jednak gol Austriaków i to szybki na pewno by go otworzył. Atakuje duży kurs, więc celuje w gol austriaków w obu połowach. Alternatywnie można zagrać gola gości na podbitkę do dubla lub po prostu ich dwa gole.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +789
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rolland Garros
Godzina: 14:45
Spotkanie: Nadal - Zverev
Typ: poniżej 40,5 gema
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawa opcja na undera. Można połączyć ze zwycięzcą meczu w celu podbicia kursu ale ja narazie tak nie ryzykuje. Kurs na Nadala zbyt niski, więc trzeba byłoby zaryzykować dokładny wynik, czyli 3:1 lub 3:0. Nie spodziewam się tutaj 5 setowego pojedynku. Nadal po morderczej batalii wyeliminował Djoko i jest na ostatniej prostej do wygrania Rolland Garros, prawdopodobnie ostatni raz w karierze. Rafa jeśli będzie w pełni zdrów po ćwierćfinałowym meczu, powinien rozprawić się ze Zverevem. Nadal po wyeliminowaniu najgroźniejszej przeszkody nie spocznie na laurach, tylko jeszcze bardziej go to napędzi. Zna bardzo dobrze stawkę o jaką gra i stan swojego zdrowia, więc jeśli ból nie przeszkodzi mi w grze to under 41 gema powinien wejść spokojnie. A jeśli nie będzie w pełni zdrowy to wtedy Zverev powinien się z nim rozprawić również w miarę szybko.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA, Liga C
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazachstan - Azerbejdżan
Typ: Kazachstan
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Na dzisiaj proponuje wygraną Kazachstanu w lidze C. Obie ekipy w ostatnim czasie prezentują podobny poziom oraz mają podobny potencjał piłkarski. Goście jednak od roku nie odnieśli zwycięstwa, a grali przecież z takimi ekipami jak Mołdawia, Luksemburg, Katar czy Malta. Teraz jadą na kolejny trudny teren do Kazachstanu, a dokładniej do Astany na Arenę gdzie można grać jedynie na sztucznej murawie. Ten atut na pewno jest po stronie gospodarzy, którzy już są przyzwyczajeni do tego boiska i gry na nim. Na dodatek w ostatnim czasie zespołu Azerbejdżanu im leży. Wygrali z nimi trzy z ostatnich pięciu spotkań oraz jedno przegrali i jedno zremisowali. Na pewno na boisku powinniśmy zobaczyć kilku graczy, którzy obecnie grają w Astanie, a więc jest to kolejny plus w stronę gospodarzy. Nie jest to zbyt wymagająca analiza, a propozycje wydaje się być dobra, tym bardziej po takim kursie.

180
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2381
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje Pucharu Narodów Afryki
Godzina: 15:00
Spotkanie: Komory - Lesotho
Typ: Komory
Kurs: 1.71

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwsza kolejka kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. W tym spotkaniu zmierzą się dwie teoretycznie najsłabsze drużyny w grupie. Jednak w mojej opinii nie powinno się skreślać dzisiejszych gospodarzy w grze o awans. Wydaje mi się, że są oni w stanie spokojnie wygrać to spotkanie i pokazać, że odstają poziomem od drużyn pokroju Lesotho.

Komory sensacyjnie awansowały na poprzedni Puchar Narodów Afryki, wyprzedzając w grupie Kenię oraz Togo. W dodatku nie przegrały one żadnego spotkania na własnym stadionie! Zremisowały 0:0 z Togo, wygrały 2:1 z Kenią i zremisowały 0:0 z Egiptem, który został wicemistrzem Afryki!

Na samym turnieju również pokazali się z niezłej strony. Mieli naprawdę ciężką grupę, ponieważ mierzyli się w niej z Gabonem, Maroko i Ghaną. Jednak jakoś udało im się z niej wyjść, dzięki zwycięstwu nad Ghaną. Była to oczywiście zasługa możliwości awansu z trzeciego miejsca. W fazie play-off trafili na gospodarzy - Kamerun. Chyba większość z Was pamięta, jak gospodarze traktowali Komory i Gambię, z którymi mierzyli się w 1/8 i w ćwierćfinale PNA. Strasznie małe pokoje dla gości, jedna łazienka na kilkanaście osób, łóżka w których nie mogli spać sami. Jedna wielka masakra.
Jednak największą niedogodnością Komorów w tamtym spotkaniu był... brak bramkarza! Kontuzje oraz Covid wykluczyły wszystkich nominalnych goalkeeperów, a federacja nie pozwoliła na dowołanie kolejnych zawodników. Z tego powodu między słupkami bramki stanął... lewy obrońca.
Jakby tego było mało, to Komory już w siódmej minucie otrzymały czerwoną kartkę. Mimo tylu przeciwności losu trzeba przyznać, że sprawiły ogromnie dużo problemów gospodarzom, bowiem wygrali oni jedynie 2:1.

W mojej opinii, Komory mają dużo lepszą kadrę od Lesotho. Mają w swoim składzie takich grajków jak Selemaniego, który od dwóch sezonów jest gwiazdą ligi belgijskiej. El Fardou Ben od czterech sezonów jest najlepszym strzelcem Crveny Zvezdy. Youssouf M’Changama, który w ostatnim sezonie wykręcił świetne liczby na zapleczu francuskiej ekstraklasy i prawie ze swoją drużyną uzyskał awans. Poza tym wszyscy pozostali grają w ekstraklasie Holandii, Cypru lub w drugiej/trzeciej lidze francuskiej.

Kadra Lesotho natomiast składa się w dużej mierze z zawodników ligowych. A liga Lesotho raczej nie stoi zbyt wysoko w rankingach. Ta reprezentacja ma w swojej kadrze dwóch zawodników, którzy w teorii grają w lidze RPA. Jednak tylko w teorii, bo w praktyce to grzeją tam ławe. Liczę, że różnica klas między obiema tymi ekipami jest na tyle duża, że Komory spokojnie wygrają to spotkanie.

71
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2020
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Poznań
Godzina: 13:00
Spotkanie: Barrios - Bergs
Typ: Bergs
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Początkowo chciałem pójść w stronę wyższego kursu z rumuńskiego ITF’a, co również wydaje mi się dość prawdopodobne do wejścia, aczkolwiek prognoza pogody na tamtejsze rejony szybko mnie zniechęciła, a więc jedziemy na Poznań.
Młody Belg jest w świetnej dyspozycji, co udowadnia z meczu na mecz. Rzuca się do gardła przeciwnikom i stara się narzucić swoją gre i tłamsić oponenta w zarodku, co ostatnimi czasy zdaje egzamin, bo na ostatnie 7 meczów wygrał aż 6. W Poznaniu wyglada znakomicie, najpierw odesłał do domu bez zbędnych problemów Argentynczyka Mene, a wczoraj również w 2 setach zmiótł z kortu faworyzowanego Galana. Barrios upuścił seta ze słabiutkim Arnaboldim i nie można o nim powiedzieć nic więcej niż to, że gra totalnie w kratkę i jest typowym ziemniakiem z Ameryki Południowej, co będzie sprzyjało Bergsowi, bo jednak Europejczycy na challengerowych mąkach na Starym Kontynencie, według zauważonego przeze mnie przez dłuższy czas trendu, radzą sobie lepiej. Panowie spotkali się ze sobą rok temu również na cegle i góra był właśnie Zizou.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +403
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ Super Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Shandong Taishan vs Zhejiang Professional
Typ: BTTS + powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Zmiany w Super Lidze


Od ostatniego meczu w Super Lidze minęło pół roku i wiele przez ten czas się wydarzyło. Przede wszystkim spotkania będą rozgrywane w trzech bańkach. Są to Dalian, Haikou i Meizhou. Dalian Pro, Meizhou Hakka będą mogły powiedzieć o atucie własnego boiska, ale jak pokazały poprzednie sezony chińskiej ekstraklasy, nie jest to tak istotne, gdy pozostałe zespoły są w stanie przyzwyczaić się do braku gry na własnych obiektach. Liczą się przede wszystkim umiejętności i jakość kadry. Być może normalność powróci w przyszłych rozgrywkach, ale na razie trzeba cieszyć się z tego, co jest. Ważną informacją jest fakt, że kibice mogą kupować bilety na najbliższe wydarzenia i nie będziemy oglądać meczów widmo. To zawsze jest jakiś pozytyw.

Kilka projektów upadło i jednym z nich jest były klub Adriana Mierzejewskiego, a więc Chongqing Liangjiang Athletic. Już od dłuższego czasu mówiło się o problemach finansowych tego zespołu i ostatecznie ogłoszono upadłość. Na miejsce tej ekipy pojawiło się Dalian Pro, które zaliczyło pół roku temu spadek z elity. Jedyny Polak będzie w tych rozgrywkach występował w Henan Songshan Longmen i jest to dobry wybór, ponieważ drużyna ta notuje regularny progres i kto wie, może tym razem powalczy azjatyckie puchary. Wraz z Henrique Dourado oraz z Fernando Karanga, mogą stworzyć groźny tercet. Zatrzymajmy się chwile na tamtejszej Lidze Mistrzów. Faza grupowa została rozegrana w kwietniu i część przedstawicieli Super Ligi wysłała do Tajlandii młodzież, albo tak jak Shanghai Port wycofał się z rozgrywek. Związane to było z nałożeniem długiej kwarantanny po powrocie i tym samym kluby nie chciały ryzykować brakiem odpowiednich przygotowań do nowego sezonu. Jak widzimy powyżej, wiele działo się przez te pół roku przerwy od Super Ligi.

Skupmy się teraz na rywalizacji mistrza z beniaminkiem chińskiej ekstraklasy. Dla formalnych gospodarzy poprzedni sezon był świetny. Przypomnijmy, sięgnęli po mistrzostwo oraz po FA Cup, a więc po krajowy puchar. Podwójna korona spowodowała, że apetyty na zaistnienie w azjatyckiej Lidze Mistrzów były spore, ale wygrał rozsądek i przymusowa kwarantanna była nie do przejścia. Śmiało możemy powiedzieć, Że Shandong Taishan dysponuje jednym z najmocniejszych zespołów w Super Lidze i liderzy po niedawnych sukcesach nie opuścili drużyny. Marouane Fellaini, Moises, Son Jun-Ho, Pedro Delgado są głodni kolejnych osiągnięć i ciekawy jestem, czy wraz ze swoim klubem będą w stanie obronić zdobytych tytułów. Jedno jest pewne, formalni gospodarze będą ponownie liczyć się w walce o najwyższe cele.

Ich rywal Zhejiang Professional wreszcie awansował do elity. Przypomnijmy, że już w drugi sezon z rzędu zespół ten rywalizował w barażach o promocję. Za pierwszym razem się to nie udało i porażka z Wuhan stała się faktem. Tym razem mierzyli się z Qingdao FC i tym razem wyszli z dwumeczu zwycięsko. Jest to ciekawy projekt, który jest w stanie namieszać w Super Lidze i znajdziemy w nim wiele interesujących piłkarzy. Warto spojrzeć na Matheusa, który jest wiekowy, ale jego technikę będziemy dalej podziwiać. Nyasha Mushekwi jest niezwykle skutecznym napastnikiem, a taki gracz w chińskiej ekstraklasie jest na wagę złota. Czy beniaminek zaskoczy dzisiaj mistrza?

Jest to pierwsze oficjalne spotkanie tych drużyn od kilku dobrych miesięcy i możemy spodziewać się nieco sparingowego klimatu. Jasne, były treningi i przygotowania do startu sezonu, ale ciężko jest od razu wskoczyć na odpowiedni poziom. Jestem zdania, że ujrzymy tutaj bramki, bo oba kluby mają kim straszyć w ofensywie i chęć grania będzie ogromna. Pobieram sobie typ na BTTS i over 2.5 trafień. Jako że beniaminek wraca po kilku latach do elity, to oba zespoły nie mierzyły się ostatnio zbyt często ze sobą, ale jak już do tego dochodziło to h2h wskazuje nam bramki. Z jednej strony mamy takich piłkarzy Marouane Fellaini, Moises, Son Jun-Ho, Pedro Delgado, z drugiej Matheusa, Nyasha Mushekwi, czy też Franko Andrijasevic. Liczę na emocjonującą inaugurację nowej kampanii Super Ligi!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Słowacja
Typ: Słowacja
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Analiza:

Białoruś na stadionie w Serbii, a dokładniej w Nowym Sadzie podejmie dziś Słowację. I tu już widzę pierwszy argument za zwycięstwem drużyny, która wystąpi dziś jako gość. Białoruś nie zagra na boisku w swoim kraju, co oznacza, że nie wystąpi tu przewaga własnego terenu. Kolejnym argumentem według mnie jest siła składu obu ekip. Według Transfermarktu drużyna Białorusi wyceniana jest na około 14 milionów euro. Ich dzisiejszy przeciwnik, a więc drużna Słowacji na tym samym portalu wyceniana jest na prawie 130 milionów. Co prawda połowa z tej kwoty to wartość największej gwiazdy Słowaków, czyli Milana Skrinara(65 milinów euro). Oczywiście pieniądze nie grają, ale zawodnicy drużyny z Białorusi są mi całkowicie anonimowi. W większości grają w rodzimej lidze. Po stronie Słowaków jest kilku bliżej znanych mi piłkarzy takich jak wcześniej wspomniany Skrinar, Lobotka, Duda czy Kucka. Kolejnym argumentem jest forma jaką prezentowały obie ekipy w ostatnich eliminacjach do Mistrzostw Świata. Białoruś zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie pokonując jedynie na własnym boisku Estonię i przegrywając wszystkie pozostałe mecze. Słowacy również nie zakwalifikowali się na Mundial, ale pozostawili po sobie znacznie lepsze wrażenie zajmując trzecie miejsce w grupie za Chorwacją i Rosją. W mojej opinii Słowacy lepiej prezentują się w obronie niż ataku, ale sądzę, że uda im się dziś pokonać bramkarza gospodarzy chociaż raz. Myślę, że zobaczymy dziś zwycięstwo Słowaków, pewnie bez straty bramki.

65
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +560
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP – Roland Garros
Godzina: 14:45 CET
Spotkanie: Rafael Nadal - Alexander Zverev
Typ: Czas trwania meczu (minuty) - Powyżej 180.5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betcris
Analiza:


Linia na czas trwania meczu o 20min niższa niż u innych buków i to już niezły powód do zagrania. Widać Betcris spodziewa się szybkiej trzysetówki. Ale obawiam się że nawet przy tylko 3 setach (domyślam że oni typują 3-0 dla Nadala) taka linia na czas trwania jest do ogarnięcia. Niemal dokładnie rok temu Nadal ograł Zvereva w Rzymie w dwóch dość „krótkich” setach 6-3 6-4 a mecz trwał 121 minut, więc po godzinę na seta. Po prostu każdy mecz z udziałem Nadala „trwa i trwa mać” cytując klasyka polskiej myśli politycznej. Teraz zagramy przynajmniej 3 partie, a nie wykluczone że obaj zawodnicy podzielą się setami, a jeśli nawet nie to przynajmniej że będą 1-2 przedłużone sety, może jakiś tiebreak. Będzie na to duża szansa zwłaszcza jeśli ruski Niemiec będzie serwował tak pewnie jak w meczu z Alcarazem, bez tego Rafa go wciągnie w swoją grę i pożre. Tak czy siak taka linia wydaje się sporo zaniżona, zresztą inne buki myślą podobnie, i jako taka warta zainteresowania.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS

72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +440
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna, NB I, Węgry
Godzina: 18.45
Spotkanie: Szeged - Veszprem
Typ: Under 59.5 bramek
Kurs: 1.93
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Bez zaskoczenia w finale PO na Węgrzech, w pierwszym spotkaniu Szeged podejmie Veszprem (rewanż 11 czerwca) i pomiędzy tymi dwiema drużynami rozstrzygnie się los mistrzostwa kraju, można by rzec po raz kolejny, bo od sezonu 2000/01 tylko te dwie drużyny zdobywają mistrzostwo, choć o wiele częściej robiło to Veszprem, bo Szeged udała się ta sztuka od tamtej pory tylko trzy razy. W każdym razie nie skreślałbym tu Szeged w tym dwumeczu, mogą obronić mistrzostwo, bo tylko na nim się już skupiają, Veszprem będzie miało w głowie jeszcze Final 4 w Lidze Mistrzów i spotkanie z Vive w półfinale. Ja jednak idę w tym meczu w under, wiadomo, że Veszprem to ekipa, która posiada bardzo dużą siłę rażenia, ale Szeged u siebie powinno narzucić swoje warunki, a ich domeną jest defensywa, ale też mecze bezpośrednie pomiędzy tymi ekipami nie obfitują w zbytnią ilość bramek, w tym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą trzy razy, dwukrotnie w lidze i padało w tych meczach 52 i 56 bramek, oraz raz w pucharze, gdzie obejrzeliśmy 57 bramek. Szeged musi dzisiaj zagrać rozważnie, dzisiejsza porażka oddali ich sporo od mistrzostwa, bo na terenie Veszpremu ciężko będzie o zwycięstwo, a co dopiero odrobienie strat.

93
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +557
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom