>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.07.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na środę - 3. Lipca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Copa Ameryka
Godzina : 2:30
Spotkanie : Brazylia : Argentyna
Typ : czerwona kartka w meczu / tak
Kurs : 3.35
Bukmacher : STS

Półfinał Copa Ameryka i mecz Brazylii z Argentyną powinien być bardzo emocjonujący , Brazylijczycy w fazie grupowej z bilansem 2-1-0 i br 8:0 , no i wspomnę o kartkach a tych zobaczyli 4 , Argentyna natomiast zajęła w grupie B drugie miejsce z bilansem 1-1-1 i br 3:3 i już po tych meczach to chyba Brazylijczycy powinni zameldować się w finale Copa ale statystyki nie grają , zapomniałem o kartka w fazie grupowej otrzymanych przez Argentynę a tu mamy cyferkę 8 , widać że dosyć często przekraczali przepisy , w tym dzisiejszym meczu chyba a może na pewno najważniejszym dla obu drużyn liczę że nie będzie fair-play i fauli będzie od groma , w ostatnim ich wspólnym meczu a był to mecz towarzyski w pażdzierniku ubiegłego roku Brazylia pokonała Argentynę 1:0 a meczu który sędziował pan doktor F Brych było aż 7 żółtych kartoników z czego 2 dla Brazylii a 5 dla Argentyny , porównując kartki obu drużyn z tego Copa Ameryka to liczę że Argentyńczycy w tym meczu również mogą nałapać sporo kartek a że to spotkanie niezwykle ważne to liczę że i czerwień może być pokazana , zresztą i kursy na ten kolor kartonika nie są wygórowane na tą chwilę sts ma największy natomiast u innych 2.80 czy 2.9 , zobaczymy jak będzie ale fauli spodziewam się mnóstwo zarówno z jednej jak i drugiej strony !

  100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:30
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: Argentyna więcej celnych strzałów
Kurs: 3.10
Bukmacher: Etoto

Według mnie dobra linia do pogrania, Argentyna oddaje trochę mniej strzałów od Brazylijczyków na tym turnieju ale są o wiele bardziej skuteczni.Brazylia średnio 21 strzałów/mecz, a Argentyna 14 jednak średnia celnych z tego jest podobna w okolicach 5.5 celnych/mecz więc tutaj u Argentyńczyków celowniki lepiej ustawione. Obrona nie najlepsza więc możliwe, że będą gonić wynik i wtedy trochę pograją piłką co może się przełożyć na więcej okazji. W dodatku dobrze wykonywane rzuty wolne, a Brazylijczycy sporo tu faulują więc mogą być kolejne okazje. Do tego Messi mógłby wreszcie wrzucić wyższy bieg bo jeszcze jakiegoś fenomenalnego spotkania nie miał, a mecze w grupie były na ryzyku i nie wiele brakło żeby odpadli z tej grupy. No i też nie stawiałbym tutaj ogólnie Brazylii w roli aż takiego faworyta żeby wystawiać 1.85 vs 4.50 na wynik meczu, z Paragwajem było dominando ale brakowało tej skuteczności, podobnie z Wenezuelą, Argentyna lepiej wykorzystuje swoje okazje i nie skreślałbym ich tak szybko.

  100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Copa America
Godzina : 2:30
Spotkanie : Brazylia - Argentyna
Typ : Argentyna więcej niż 3.5 rożnych
Kurs : 1.74
Bukmacher : ETOTO
Analiza:Ta edycja Copa America pokazuje, że każdy może wygrać z każdym i wcale nie zdziwiłby mnie finał Argentyna - Peru, czyli dwie drużyny, które są skazywane na pożarcie - szczególnie Argentyńczycy, którzy mieli podobno nie wyjść z grupy, a z każdym kolejnym meczem grają coraz lepiej.
Brazylia mimo że jest gospodarzem i dysponuje największym potencjałem kadrowym - także nie zachwyca. Poza efektownym zwycięstwem z Peru (5-0), zanotowali 2 słabsze mecze (0-0) z Wenezuelą i Paragwajem, dodatkowo wygrana z Boliwią, która była najsłabszą drużyną na CA. W tym meczu Argentyna musi zagrać uważnie z defensywie i korzystać ze stałych fragmentów gry. 
Próg 3.5 nie jest wcale aż tak duży, tym bardziej że w przypadku szybkiego gola Brazylijczyków - Argentyna musi gonić wynik, równie dobrze może być szybkie 1-0 dla Argentyny i gra z kontry co także może dawać rzuty rożne. Liczę na awans Argentyny do finału.

  74
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Copa America
Godzina : 2:30
Spotkanie : Brazylia - Argentyna
Typ : Brazylia -1.5 gola
Kurs : 3.55
Bukmacher : LVbet

Wzbudzający wiele emocji mecz, co z resztą widać po typach powyżej. Ja jednak skupiam się na wyniku końcowym i golach, bo gra Argentyny mnie w ogóle nie przekonuje. Przegrali dość poważnie z Kolumbią, zremisowali z Paragwajem (a warto nadmienić, że mieli naprawdę tonę szczęścia w tamtym meczu). Idąc dalej - wygrana z Katarem, który już był chyba lekko pogodzony z odpadnięciem (takie odniosłem wrażenie, kiedy z szacunkiem traktowali rywali. Porównując to do ich pojedynku z Kolumbią, gdzie zawodnicy silili się na hiszpańskie "pu*a" w stronę sędziego - dziwna przemiana w ciągu 48h :D ). Potem spotkanie z Wenezuelą - liczyłem, że odpadną już tam, ale szybki gol zweryfikował przebieg meczu. W rzeczywistości, Wenezuela miała swoje sytuacje, żeby wyrównać, ale Argentyna się zamurowała, a potem wyczekała na błąd obrońcy i było pozamiatane.

Brazylia gra co drugi mecz dobrze. Przyzwoicie z Boliwią (3:0), niemrawo z Wenezuelą (0:0), potem kanonada z Peru (5:0) i męczarnie z Paragwajem z czerwoną kartką. Myślę, że wyjdą bardzo skoncentrowani, bo Argentyna już od paru lat pokazuje, że można ją wypunktować (słabe sparingi, bardzo slaby występ na mistrzostwach świata).

  255
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina  siatkówka
Godzina: 13:30
Spotkanie : Chiny - Turcja
Typ : Turcja dw 3:0
Kurs: 4,00
Bukmacher: sts
Analiza: 
Gospodynie Final Six w swoim pierwszym meczu podejmują Turczynki, które w zeszłym roku doszły do finału, gdzie musiały uznać wyższość Amerykanek. Chinki wygrały fazę zasadniczą z bilansem 12-3. Musiały uznać wyższość jedynie reprezentacji USA, Brazylii i Rosji. Oprócz pierwszego przystanku Ligi Narodów, gdzie występowały rezerwowe to Chiny grały swoim najsilniejszym składem, który prezentował się świetnie i pokonywał bardzo pewnie rywalki. W Nankinie jednak Chinki wystąpią w zupełnie innym zestawieniu. Trenerka Jenny Lang Ping zaszokowała, gdy podała czternastkę na ten turniej.  Postanowiła ona dać szansę gry w zawodach mniej doświadczonym siatkarkom, co oznacza, że w turnieju finałowym nie zobaczymy choćby Zhu Ting, Xia Ding, Yuan Xinyue, Zhang Changning czy Yingying Li. Te zawodniczki w tych rozgrywkach były najważniejszymi postaciami drużyny. W sumie zdobyły blisko 500 punktów dla swojej reprezentacji. Jedyną siatkarką z tego pierwszego składu, która zagra w Final Six to atakująca Xiangyu Gong.  W dodatku zespołu podczas spotkań w Nankinie nie poprowadzi Lang Ping, a jej asystent An Jiajie. Tak więc Chiny na ten turniej wystawiają rezerwy, które mogły zagrać ze sobą niedawno w turnieju Ligi Narodów w Brazylii. Tam przegrały nawet z Rosją, która w tegorocznych rozgrywkach zajęła dopiero 14 miejsce. Azjatki w składzie zbliżonym do tego zaprezentowały także w turnieju Montreux Masters, który wygrała reprezentacja Polski. W nim zajęły 6 miejsce, a w meczu o piątą lokatę przegrały właśnie z Turcją. Potencjał kadrowy Chinek w obecnym zestawieniu jest słaby i mimo tego, że grają u siebie ciężko będzie im coś osiągnąć. 
Reprezentacja Turcji w fazie zasadniczej miała bilans 11-4 i zajęła w niej 5 pozycję. Przegrała z drużynami Japonii, Włoch, Chin i Belgii. Szkoleniowiec Giovanni Guidetti w Nankinie będzie chciał powtórzyć wynik sprzed roku, kiedy to jego drużyna dotarła do finału. Turczynki w Final Six wystąpią w najsilniejszym zestawieniu. Do składu wróciła przyjmująca Hande Baladin, która ostatnio leczyła uraz, ale teraz powinna być ważną postacią drużyny. Główna gwiazda reprezentacji to atakująca Ebrar Karakurt, w tych rozgrywkach zdobyła w sumie 217 punktów. Atakuje ona na bardzo wysokim procencie skuteczności, a do tego dokłada mocną zagrywkę z wyskoku. Ważną zawodniczką jest także Meliha Ismailoglu, która znajduje się wysoko w klafiykacji najlepiej przyjmująych, a do tego skutecznie kończy ataki. Skład Turczynek jest młody, ale świetnie zgrany ze sobą. Większość zawodniczek występuje w Vakifbanku i Eczacibasi, czyli dwóch najsilniejszych klubach Europy. Reprezentacja Turcji w swojej grze nie popełnia dużo błędów. To bardzo dobrze zbilansowana drużyna. Rozgrywająca Cansu Ozbay szuka często gry ze środkowymi , a w ofensywie wykorzystuje praktycznie wszystkie swoje koleżanki. 
Obie reprezentacje spotkały się w fazie zasadniczej. Wówczas Chinki w swoim najsilniejszym zestawieniu wygrały bez straty seta. Teraz sytuacja jest jednak zupełnie inna. Turcja występuje w swoim optymalnym składzie, a gospodynie grają rezerwami. Dużo więcej jakości w takim zestawieniu mają ubiegłoroczne finalistki. Kursy na wygraną Turcji mocno spadają. Pierwotnie kurs był 3,30, aktualnie jest już 1,60, a do rozpoczęcia meczu spodziewam się, że spadnie jeszcze mocniej. Nie widzę tutaj innej opcji niż pewna wygrana Turczynek.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina : Piłka nożna / Copa America
Godzina : 2:30
Spotkanie : Brazylia - Argentyna
Typ : Brazylia win
Kurs : 1.9
Bukmacher : STS 

Już wcześniej pisałem, że będę konsekwentnie stawiał przeciw Argentynie, po tym jak obejrzałem jej mecze w fazie grupowej, a w szczególności pierwszą połowę z Paragwajem, Wenezuelę przeszli, tu nie daję im większych szans (nie to, że nie lubię Argentyny).
Ostatnie 5 meczy między tymi drużynami to 3-1-1 dla Brazylii, z czego wygrane 3 mecze wszystkie do zera. Nawet pokusiłbym się na granie do zera w tym meczu, ale obawiam się, że Messi coś wciśnie. Oby był fajny mecz, dla tych którzy oglądają - przyjemnego seansu.

100
Powtórzony typ
(typ mnie ryzykowny niż podany wcześniej Brazylia -1.5 i jako taki jest traktowany jako powtórzenie, odsyłam do Regulaminu)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Godzina: 02:30
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: Brazylia HT/FT
Kurs: 2.79
Bukmacher: Fortuna

W meczach obu drużyn zawsze trzymam stronę Canarinhos. Po prostu sympatyzuję z tą drużyną od MŚ w Korei i Japonii, z wielkim Ronaldo w składzie. Dzisiaj w nocy będzie podobnie. Faworytem bukmacherów są gospodarze turnieju i nie ma co się dziwić. Faktycznie Brazylijczycy nie grają nic specjalnego w tym turnieju. Ich jedyne przekonujące zwycięstwo, to wygrana 5-0 z Peru. Gdy popatrzymy w stronę Albicelestes, to zobaczymy dokładnie do samo. Ta reprezentacja mnie nie przekonuje. Na papierze zawsze wyglądają solidnie, bo z przodu mają Di Marię, Messiego, Aguero, czy ostatnio Lautaro Martineza, ale dla mnie to wciąż kolos na glinianych nogach. Przeważnie wygląda to tak, że piłki są kierowane do Messiego, a ten ma się martwić o to, co z nią dalej zrobić. Widziałem screeny nawet z tego Copa America, gdzie Messi jest osamotniony w ataku, a przecież nie jest jedynym ofensywnym zawodnikiem tej reprezentacji. Dla mnie ten mecz wygra Brazylia, bo tworzą lepszy zespół. Owszem, mogą "męczyć bułę", ale drużynowo są lepiej złożonym kolektywem, niż ich południowi sąsiedzi. W dodatku też mają indywidualności. Co prawda nie takie jak postać Messiego w Argentynie, ale Coutinho, Firmino, Gabriel Jesus, czy Willian także potrafią rozstrzygać losy meczu swoimi akcjami. Obrona Argentyny robi częściej błędy, a to może okazać się kluczowe. Jeden błąd może zadecydować o tym, która z tych drużyn awansuje do finału. W dodatku Kanarki nie straciły podczas CA bramki, a Franco Armani wyciągał piłkę z siatki trzy razy. W konkursie na forum obstawiłem, że Brazylia będzie prowadzić do przerwy i ostatecznie wygra mecz. Skoro tutaj koledzy uprzedzili mnie z m.in. czystym typem na Brazylię, to próbuję Canarinhos HT/FT. Więcej argumentów widzę po stronie Brazylii. Jedna bramka może ustawić to spotkanie, jak już wspominałem. Liczę, że strzelą ją gospodarze i dowiozą zwycięstwo do końca spotkania, a być może pokuszą się o kolejne trafienie.

  179
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Godzina: 02:30
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ:  Messi strzeli
Kurs: 3.75
Bukmacher: sts

Już tyle zostało powiedziane o tym meczu, że nie ma co się powtarzać. Brazylia lepsza kadrowo, jednak mają całe 30 minut więcej wybiegane przez ostatni bój z Paragwajem. Co prawda na tym turnieju nie stracili jeszcze bramki, ale kiedyś ta seria musi się skończyć. Gdy dwie najlepsze ekipy turnieju spotykają się w półfinale to musi się dziać. Może nie będzie to szalony mecz z masą bramek, jednak mam przeczucie, że końcowy wynik może być nieco zaskakujący . Jeśli wygraną Argentyny można za takowy uznać oczywiście. Będzie to wyrównany mecz jak dla mnie, a Leo może pokazać swój geniusz właśnie w tym meczu. 

  100
 
K 10

kacpersky191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Godzina: 02:30
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: BTS
Kurs: 2.20
Bukmacher: STS

Wszystkie oczy zwrócone dzisiaj na ten mecz, również liczę na mecz walki, sporo kartek i przebłyski gwiazd. Kun, Messi i spółka rozkręcają się z meczu na mecz i spokojnie mogą pokonać solową akcją Allisona, szczególnie, że brazylijczyków na tym turnieju taka paczka jeszcze nie sprawdzała. Brazylia strzelać potraf co udowadnia często jak przychodzi ważny mecz, również super nazwiska i bramkostrzelni gracze przy słabej obronie Argentyny 1 spokojnie  gola powinni strzelić. Całe playoffy underowe to na przekór serii liczę dzisiaj na gole.


  100
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gold Cup
Godzina: 04:00
Spotkanie: Haiti - Meksyk
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna

W swoim pierwszym Typie Dnia proponuję over 3.5 gola w meczu Haiti - Meksyk. Oba zespoły są w dobrej formie na tym turnieju, Haiti w ćwierćfinale sensacyjnie pokonał Kanadę 3:2. Haiti we wszystkich dotychczasowych meczach tegorocznego Gold Cup strzelił min. 2 gole, Meksyk w każdym spotkaniu (z wyjątkiem ćwierćfinału z Kostaryką zakończonego wynikiem 1:1) minimum 3. Jednocześnie zarówno Haiti, jak i Meksyk tylko raz zachowały czyste konto. Wiele wskazuje więc na to, że zobaczymy ciekawe spotkanie z dużą ilością bramek zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Kursy na over 3.5 gola cały czas spadają, ja zagrałem to zdarzenie kilka dni temu po kursie 3.20, obecnie kurs wynosi 2.75.

Ponadto oba zespoły grały ze sobą tylko raz, 10 lat temu padł wynik 4:0 dla Meksyku.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Godzina: 2:30
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: Argentyna powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Według mnie jest to przedwczesny finał- kto wygra ten wygra całe rozgrywki. Ja bardzo liczę na Argentynę. Tak wielkiemu piłkarzowi jak Messi należy się sukces w reprezentacji. Messi był tego bardzo bliski w ostatnim Copa America, jednak po karnych przegrali z Chile. Argentyna grała wówczas z przewagą zawodnika, niesamowicie dominowali, ale nic nie wpadło. Był też bardzo blisko zdobycia mistrzostwa świata w 2014 roku, jednak tam też w finale przegrali w dogrywce, a grali z Niemcami. Czuję, że to Copa America będzie dla nich zwycięskie. Argentyna świetnie zagrała pierwsze minuty z Wenezuelą, gdzie bardzo ich przycisnęli, co zaowocowało zdobytą bramką. Potem było już spokojniej i Argentyna wygrała 2:0. Brazylia się nie popisała z Paragwajem. Gola nie straciła, ale Paragwaj miał wiele dobrych okazji. Ostatnie bezpośrednie mecze pomiędzy tymi reprezentacjami były zwykle underowe. Liczę na to, że ten mecz będzie inny. Argentyna ma w swoim składzie tak mocnych napastników, że na dwa gole ich stać nawet grając przeciwko Brazylii.

  100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Godzina: 2:30
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: Brazylia i obie strzelą
Kurs: 4,40
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Wielkie piłkarskie święto dla kibiców na całym świecie, o tym meczu zostało napisane już praktycznie wszystko, po bardzo underowych ćwierćfinałach liczę, że w kolejnej rundzie zobaczymy kilka bramek. W dzisiejszym klasyku stawiam mimo wszystko na gospodarzy, mimo, że ich ostatnie bezpośrednie mecze na to nie wskazują liczę na gole z obu stron. Moja pierwsza myśl to było zagrać, że Canarinos strzelą powyżej 1,5 gola @2,15, ale jednak Argentyna ma niesamowitego Messi'ego i uważam, że przynajmniej raz pokona golkipera gospodarzy, widzi mi się tu 2:1, może 3:1 dla Brazylii, jest to typ na przysłowiowe przeczucie, ponieważ żadne statystyki tego nie pokazują, mimo kiepskich boisk na które narzeka wiele osób liczę, że dzisiaj padnie kilka goli z obu stron i przynajmniej jedna więcej dla gospodarzy, kurs na takie zdarzenie kusi i zamierzam go pobrać. Tak jak już ktoś napisał jest to przedwczesny finał i drużyna, która tu awansuje powinna zdobyć Copa America 2019, ale to oczywiście tylko teoria, na tych mistrzostwach mimo wszystko lepiej wyglądają gospodarze, chociaż tez miewają przestoje oraz kiepskie mecze, ale na takie spotkanie myślę, że wyjdą mega zmotywowani piłkarze obu reprezentacji i zobaczymy wielkie piłkarskie święto.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Bejsbol-MLB
Godzina: 04:10
Spotkanie: San Diego Padres - San Francisco Giants 
Typ: San Diego Padres -1 HC
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Analiza



Dobra jakby tu zaczac, mialem obrac kurs na ktorys z meczy na Under jak Typ Dnia ale zmienilem zdanie aby uderzyc w mecz Sand Diego nie chodzi tutaj o to ze tamte mecze sa mniej pewne ale jednak za atakuje mecz , mam jakies dobre przeczucie aby zagrac na San Diego a mam ku temu rowznie argumenty aby uderzyc w gospodarzy , to nie jest tak ze jest to zaklad na nos. Wczorajszym meczu wygralo SF dosc wysoko  odziwo ale SD wystawilo przecietnego miotacza ktory na dodatek zle wszedl w mecz poczym zostal szybko sciogniety, a miotacz SF - Jeff Samardzija rzuca poprawnie i tak dobrze rzucal ze wytrzymal 8 inningow(rund). A San Diego ratowalo sie Bullpenem ale to byla woda na mlyn dla gosci. Dzisiaj mamy nowy dzien , nowe zestawienie, dlaczego dzisiaj mialo by wygrac San Diego? Lepszy miotacz kontra gorsza ofensywa ,plus lepsza ofensywa
a gorszy miotacz San Francisco , wiec to sie rowna Miotacz i ofensywa lepsza niz miotacz i ofensywa gosci ,tak to wyglada na papierze a jak wyglada? ,przedjdzmy do analizy.



Zacznijmy od gosci bo to oni maja byc na straconej pozycji i inaczej to nie wyglada. Wystawiaja dzisiaj miotacza Tyler Beede ten miotacz slawi sie paskudnym(niewiem czy odpowiednie slowo uzylem ale co tam) wskaznikiem chodu/przejsc majac 15.4%(BB% widac na czerwono) co czyni go na dzisiejszej tablicy numerem jeden tej niechlubnej statystyce malo tego rowniez pod wzgledem ERA 6,45 jak i SIERA 5,56 (przewidywana ERA pod koniec sezonu na podstawie wszystkich obecnych danych sezonu) jest tez numerem jeden(czyli najgorszy), wracajac do czystych liczb jego SO/BB 39/28 daje marny wskaznik 1,39 a na wyjezdzie rzuca owiele gorzej niz w domu, wyjazd SO/BB 24/20 to wskaznik 1,20 -bardzo slabo . wysoki WHIP 1,93 , rowniez dopuszcza sie wiecej home-runow na wyjezdzie - Wszystkie te statystyki krzycza ale ktore nie krzycza? Jedyny plus po jego stronie to to ze San Diego sie daje dosc czesto wyaltowywac majac 26,4% SO ( widac to na niebiskow w statystyce OppK% ale cos z tego Ofensywa San Diego ma kilku zabojczych palkarzy a Tyler Beede ma wysoki wskaznik chodu co nie jest okej i zawsze unikam stawianie na tych miotaczy bo powoduje unich duzy stres i nerwowosc to juz lepiej zeby mial mniej strajkow i niski wskaznik chodu.






Powyzej Ofensywa San Diego stoi na bardzo dobrym poziomie w statystyce wOBA i ISO w ciagu ostatnich 14 dni (nie wiesz co to jest przeczytaj na stronie szostej o tych dwoch statystykach) 


San Diego wystawia solidnego miotacza Matt Strahm a jezeli sie myle to napewno solidnego rzucajacego w domu i mimo tego ze ma bilans 3W-6L ERA klo 5,0 czy tam wyzej nie boje sie o nim tak pisac, jego ERA w karierze to 3,69 - owszem odnotowal lekki zjazd z forma w tym sezonie ale jest to miotacz o sporym potencjale , ten leworeczny miotacz ma dobry match-up przeciwko San fransisco poniewaz oni slabo sobie radza z leworecznymi miotaczami w lidze



Wracajac do statystyk Strahm-a mozna zuwazyc ze rozegral mniej meczy w domu niz na wyjezdzie jego SO/BB 71/16 dajac mu znakomity wskaznik 4,4 (patrz Beede) trzyma niski procent chodu 5.1% (BB%)jest czwarty od gory dzisaj czyli bardzo wysoko a w ostatnich14 dniach z szedl na 2,4% w chodzie jego przewidywana SIERA jest nizsza niz ERA moze nie duzo ale jego plusem jest to ze gra dzisiaj usibie , niski procent chodu oraz przyzwoity wskaznik wyaltowan 22,4% dobrze o nim siwiadcza.

Przejdzmy do ofensywy Gigantow oni mimo ze wygrali dwa osotatnie mecze, oni sa ostatni w lidze przecowko leworecznym miotacza w .225 Batting average(srednia uderzen calego zespolu), oraz ich ops jest na samym dnie ligi 637 OPS



Ofensywa wOBA Gigantow ostatnio troche sie obudzilala ale sadze ze jest to przebudzenie na chwile ,poniewaz ogolna ich statystyka jest dretwa.



W ISO okropnie stoja pod wzgledem tej statystyki , poprostu wiekszosc liczb nie klamie i ciezko jest to zignorowac co wdiac na papierze poprostu zaufam lepszej ofensywie i lepszemu miotaczowi - wybieram San Diego dzisiaj jak Typ Dnia a dobra Typ Nocy.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Godzina: 12:00
Spotkanie: Cueves - Vesely 
Typ: Powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.68
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Dużo ciekawych spotkań dzisiaj na Wimbledonie, ja wybrałem pojedynek pomiędzy Urugwajczykiem i Czechem. Vesely zdecydowany faworyt bukmacherów, ja widzę to trochę inaczej ale nie aż tak żeby grać zwycięstwo Cuevesa. Moim zdaniem w tym meczu zobaczymy więcej setów niż 3, doświadczony Urugwajczyk łatwo skóry nie sprzeda. Mam dziwne wrażenie że to spotkanie zakończy się po 5 setach ale aż tak odważnie grał nie będę. W tym starciu nie widzę kandydata do wygrania 3:0 stąd mój typ. Kurs przyzwoity więc pozostaje spróbować i poczekać na rozstrzygnięcie.

  68
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pukon 977K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaLa Liga Femenina Argentyna
Godzina: 01.00
Spotkanie: Berazategui - Rocamora
Typ: Berazategui -10pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.72
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Argentyńska Liga Femenina i pierwszy mecz barażu (rywalizacja do dwóch zwycięstw) o wejście do Final Four drugiego turnieju mistrzowskiego, pojedynek pomiędzy drużyną Berazategui a ekipą Rocamora. Rozgrywki kobiece w Argentynie podzielone są na dwa mistrzowskie turnieje - w pierwszym zwyciężyły dzisiejsze gospodynie, w finale pokonując Quimsa 57-45, natomiast Rocamora odpadła w półfinale FF po porażce właśnie z Quimsa 80-44, wcześniej też wzięli udział w barażu do Final Four (pokonali Velez 2-0). Runda zasadnicza drugiego turnieju mistrzostw - Berazategui piąta pozycja w tabeli z bilansem 2-6, Rocamora czwarta pozycja i bilans 3-5, zwycięzca barażu zagra w półfinale Final Four z ekipą Quimsa, liderem rundy zasadniczej, druga para półfinałowa to Velez i Obras. Do drugiego turnieju mistrzowskiego, zespoły przystępują znacznie wzmocnione (obowiązek posiadania w kadrze co najmniej jednej zagranicznej zawodniczki na tym etapie), z tym że dzisiejsi rywale, akurat nie zmieniały sporo w swoich kadrach - Berazategui z racji świetnego występu w pierwszej części mistrzostw, zachowały swoją kadrę, dodając jeszcze jedną z najmocniejszych w tej lidze zawodniczek Durso (ostatni liderka drugoligowej hiszpańskiej Almerii), z kolei Rocamora dodała D´Agostino i Rios. Spore zaskoczenie w postaci tak słabych wyników mistrzyń pierwszej części mistrzostw, nawet pomimo bliskiego wyniku w większości tych porażek, to jednak można i trzeba było wymagać od nich zdecydowanie lepszych rezultatów, po tak świetnym początku tego sezonu. Z kolei ekipa Rocamora już drugi raz weźmie udział w barażu o Final Four, i tak już sporo osiągnęły w tym sezonie, przy według mnie, nie najmocniejszym zestawieniu kadrowym z całej stawki.
Dzisiejszy mecz rozegra się też przy kilku nieobecnościach z obu stron, z tym że zdecydowanie mocniej powinna to odczuć ekipa Rocamory, gdzie zabraknie kluczowych ogniw - Camila Suarez i Malvina D’Agostino na zgrupowaniu reprezentacji U19 przed zbliżającymi się MŚ, ta pierwsza to liderka ekipy, najlepszy strzelec - 15,4pkt z drugiej części mistrzostw, (17,1pkt cały sezon), do tego na testy/turniej uniwersytecki we Włoszech wyjechały Ornela Pag i Candela Ruffino, kolejne mocne ogniwa zespołu, zdobywające odpowiednio Pag - 14pkt (cały sezon 12,5pkt), Ruffino 7,1pkt (8,5pkt). Po stronie Berazategui na zgrupowaniu U19 są Victoria Gauna (5,5pkt), Sofia Wolf (4,4pkt) i Candela Gentinetta (1,8pkt), dwie pierwsze to zawodniczki wchodzące z ławki, solidne zmienniczki, pewnie ich brak komplikuje trochę możliwości rotacji trenerowi, ale to nie są tak kluczowe straty jak po stronie ekipy rywalek. W rundzie zasadniczej w grach pomiędzy tymi zespołami, wygrywały gospodynie Berazategui 72-52, Rocamora 65-58, nieobecne dzisiaj zawodniczki po stronie Rocamory zdobywały w tych spotkaniach odpowiednio Pag 2pkt i 18pkt, Ruffino 2pkt i 10pkt, Suarez 21pkt i 11pkt, z kolei nieobecne po stronie gospodyń dzisiejszego meczu rzucały tam Gauna 6pkt i bez punktów, Wolf bez punktów i 2pkt, Gentinetta dwa razy bez punktów - co też może obrazować, jak te nieobecności mogą wpłynąć na wynik zespołu. Może się pomylę tutaj, ale dla mnie drużyna Berazategui, która jest znacznie silniejsza personalnie od rywalek, w dodatku mocno osłabionych, powinna zaznaczyć swoją przewagę i solidnym zwycięstwem otworzyć serię w tym barażu, może też podrażnione tą słabszą drugą częścią mistrzostw będą potrafiły wrócić tutaj do swojej świetnej dyspozycji z początku sezonu.

  72
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
carmensandiego 72

carmensandiego

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 03:00
Spotkanie: Golden State Warriors vs Los Angeles Lakres
Typ: 1 -5,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zauważyłem, że każdy się rzucił na dzisziejszy hit i chyba słusznie, mecz na pewno ciekawy i warty obejrzenia, ale czy do obstawiania? A szczególnie przeciwko Brazylii.. Wracając.. Golden vs LA, wynik może być tylko jeden, wygrana gospodarza dużą różnicą punktów, ja wybrałem bezpiecznąlinie 5,5. LA ma bardzo słaby sezon do Sumoner ligi, gdzie Warriorsi nie wyglądają tak źle, jest to początek nowego sezonu, więc pod uwagę biorę najbardziej aktualną formę i skład, gdzie obie te rzeczy są na korzyść Warriorsów. Nie potrzeba nic dodawać LA po prostu nie ma kim grać. 

  100
 
 
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny  /  WIMBLEDON 
Godzina. 15 : 30 ( może się opóźnić )
Spotkanie. Khachanov - Lopez 
Typ. Lopez 
Kurs. 2.13
Bukmacher. fortuna
Analiza. 

Witam wszystkich, dziś popołudniu zmierzą się ze sobą 23 letni Rosjanin Karen Chaczanow nr 9 rankingu ATP który zagra Feliciano Lopezem obecnie na 54 pozycji. 
Spora różnica wieku bo aż 15 lat starszy od swojego rywala jest leworęczny Hiszpan który znacznie lepiej radzi sobie na tej nawierzchni od młodszego rywala. Stawiam na bardziej doświadczonego który również dysponuje mocnym serwisem, lecz przedewszystkim jest świetnym deblistą doskonale radzącym sobie na przy siatce. Wachlarz zagrań technicznych typu mocno podcinany slajs robi niezłą robotę na trawiastych kortach, do tego skróty grane przez Hiszpana to bedą elementy z którymi ciężko będzie umiał sobie poradzić Chaczanow. 
Panowie grali ze sobą dwukrotnie na twardej nawierzchni i gorą w tych pojedynkach był młodszy z graczy który na hardzie czuję się znacznie lepiej. Dziś będzie okazja na rewanż dla Lopeza i śmiem twierdzić że ją wykorzysta.

  100
 
Z 647,3K
Dyscyplina : Koszykowka Filipiny
Godzina : 10:30
Spotkanie : Kia Picanto - NorthPort Batang Pier
Typ :1
Kurs : 2,70
Bukmacher :Forbet
Analiza: Columbian Dyip narazie w tym sezonie spisuje się bardzo przeciętnie i zajmuje teraz dalekie 11 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali oni 2 zwycięstywa i 6 razy schiodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej jednak kolejce spisali się bardzon dobrze i po niesamowitym pojedynku pokonali San Miguel Beermen.134-132.Ich rywale koszykarze North Port batang Pier dla odmiany maja bardzo udany początek sezonu i teraz plasują się na 2m miejscu wb tabeli.Na ten ich wynik składa się 7 odniesionych zwycięstw i tylko 2 mecze przegrali.W swoim ostatnim meczu jednak zaznali porażki przegrywając w3ysoko 97-87 z Phoenix Fulmasters.Myśle że tutaj jkażdy wynik jest miożliwy.

  100
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Wimbledon
Godzina : 13:30
Spotkanie : Kubot/Mello - McLachlan/Struff
Typ :Kubot/Mello (-1,5 seta)
Kurs : 1,98
Bukmacher :STS

Obrońcy tytułu są w tym meczu faworytem bukmachera i moim również. Para ta niedawno była w finale turnieju w Halle gdzie musiała uznać wyższość pary Klaasen/Venus przegrywając ten mecz 1-2 w setach. W tym roku Łukasz i Marcelo zagrali ze sobą 6 meczy na nawierzchni trawiastej z których wygrali 4 a w 2 schodzili z kortu pokonani. Oprócz wspomnianego finału w Halle sytauacja taka miała miejsce Holenderskim Hertogenbosch gdzie pokonała ich para Inglot/Krajicek.
Naturalizowany Japończyk McLachlan ma na koncie tytuł z tego roku z kortów trawiastych. Wygrał on challenger w Surbiton, ale wówczas partnerował mu Hiszpan Granollers. W tym sezonie na kortach trawiastych zagrał 9 spotkań i bilans ma naprawdę dobry bo wygrał z tych 9 meczy aż 7.
Struff z kolei legitymuje się deblowym bilansem spotkań ka kortach trawiastych wynoszącym 2 zwycięstwa i 2 porażki. Oba te zwycięstwa odniósł w Halle gdzie przeszli przez 2 rundy i zostali zatrzymani przez swoich dzisiejszych przeciwników czyli parę Kubot/Mello przegrywając 4-6,4-6. Ogólnie para ta grała z Kunotem/Mello 3 razy i wszystkie te mecze przegrała. Dodatkowo Struff ma na koncie wygrany mecz singlowy z Albotem i w perspektywie jutrzejszy mecz drugiej rundy.z Fritzem. Wszystko to skłania mnie do takiego typu.

  98
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom