>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.09.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia National League
Godzina 20:45
Spotkanie : Woking : Torquay United
Typ : powyżej 2.5 gola
Kurs : 1,71
Bukmacher : Totolotek 
 

Kolega Stanley już opisał statystyki w tym meczu. Ja pomimo wysokich średnich gości idę trochę ostrożniej i wybieram typ na over 2,5 gola. Goście mają bilans bramek 12:14  co daje średnią 3.3 gola na mecz i 3 miejsce w tej klasyfikacji w lidze  , gospodarze ze średnią 2.8 w połowie stawki, ale to jest cały czas 2,8 gola w meczu. Jak dołożymy do tego mecze H2H gdzie w 10 ostatnich spotkaniach over 2,5 padł aż 8 razy to wychodzi dziś strzelanina. Mam tylko nadzieję, ze utrzymają dyspozycję strzelecka z ostatnich kolejek i wpadną minimum 3 bramki.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Anglia, 5 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stockport - Fylde
Typ: powyżej 2,5 goli
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Na dzisiaj oferta w kopaną uboga ale jak prawie nigdzie nie grają to zawsze grają w Anglii i nie inaczej jest dzisiaj. Co prawda to spotkania w niższych ligach czy pucharze EFL Trophy ale te akurat często obfitują w dużą ilością goli. Wybrałem spotkanie w 5 lidze, gospodarze na 6 miejscu, goście na 14. Głównie gram ten typ ze względu na dokonania ekipy Fylde na wyjazdach, 4 spotkania i 4 overy (wygrana 2:1, porażka 1:4 i dwa remisy po 2:2). Gospodarze na 4 spotkania tylko 1 over po zwycięstwie 3:2, do tego dwie wygrane po 2:0 i porażka 0:1. Faworytem wydają się być gospodarze i dzisiaj powinni wygrać ale liczę, że goście się postawią i patrząc na ich dokonania na wyjazdach w tym sezonie są w stanie strzelić bramkę jak robili to do tej pory i pomogą pokryć over bramkowy. Kurs jak na over 2,5 w etoto w porównaniu z innymi bukami zachęcający do gry.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom