>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.10.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga II
Spotkanie: Bochum-Nurnberg
Typ: Suma bramek gości over1.5
Kurs: 2.62
Godz: 18:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna spadkowicza z Bundesligi już chyba swoje przegrała w tym sezonie, i żeby zachować szanse na czołowe lokaty musi ostro wziąć się do roboty. Tak samo jak w przypadku Wolfsburga (chociaż ten znowu zawiódł, chyba im płacą za pudła a nie za bramki ) goście dzisiejszego spotkania stwarzają dużo sytuacji, ale są nieskuteczni. Już w ostatnim meczu coś ruszyło. Drużyna pokonała u siebie mocny zespół Kaiserslautern. (przyp 3:2) zatem ogromnie niezadowoleni kibice odzyskali trochę wiary w swój zespół. Dzisiaj rywal znowu trudny, chociaż rozbity w ostatniej kolejce przez Heidenheim 5:0! W tym też upatruje szanse dla Norymbergii, którą naprawdę stać na wpakowanie przynajmniej dwóch goli ekipie Bochum. Dla mniej odważnych polecam X2 w tym meczu.

Pozdrawiam
⛔ 100
 
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHolandia Jupiler League Godzina: 20:00
Spotkanie: Eindhoven – RKC Waalwijk
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet365
Analiza:


RKC Waalwijk, na pewno wiele osób zna i kojarzy ten klub z Eredivisie ponieważ 17 z ostatnich 20 lat spędzili właśnie w pierwszej lidze. Przez te 3 sezony na zapleczu ekstraklasy spisywali się wyśmienicie i zajęli dwa razy 2-gie miejsce a, w sezonie 2010/2011 zakonczyli na pozycji lidera ulegając tylko pięciokrotnie przez cały sezon. Dziś jest 9 kolejka a Waalwijk przegrał już 6 razy. Nie wiem czy jakieś zmiany zaszły w składzie po spadku czy po prostu słabsza dyspozycja, ale jak na razie Waalwijk jest głównym pretendentem do spadku jeszcze niżej z taką grą. Tydzień temu przegrali 0-4 z drużyną Achilles 29 która znajdowała się na ostatniej pozycji w tabeli. Niestety ostatnią lokate przejeli goście i nie wydaje mi się aby mogło się to zmienić po dzisiejszej kolejce. Drużyna Eindhoven przez ostatnie 20 lat grała tylko na zapleczu Ekstraklasy. Bliscy awansu byli w sezonie 2011/2012 i 2013/2014 gdzie zajęli 3 i 6 miejsce ale, przegrali w barażach. Nie można całe życie być w cieniu PSV i może w końcu nadszedł ten sezon kiedy Eindhoven ma szanse na awans. Jak na razie spisują się bardzo dobrze z bilansem 6-0-2 i 4 miejscem w tabeli. Przegrali jedynie ze spadkowiczami (NEC Nijmegen i Roda Kerkrade) w dodatku na wyjeździe. Dzisiaj gospodarze podejmują słabiutki RKC Waalwijk i nie pozostaje im nic innego jak zdobycie kolejnych 3pkt w drodze do awansu. Tym bardziej nie mogą odpuścić tego meczu ponieważ w przyszłej kolejce grają z FC Oss które potrafi napsuć krwi każdej drużynie z Jupiler League. Chciałem grać HC -1,5, ale zdecydowałem się na bezpieczniejszy typ bo całkiem przyzwoitym kursie. Polecam i pozdrawiam.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
turi13 39

turi13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Erste Liga
Spotkanie:Lask Linz - Austria Lustenau
Typ: 1
Kurs: 1,80
Godz: 18:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie. Gospodarze zajmują obecnie 2 lokatę z bilansem meczy 7-3-2 oraz stosunkiem bramek 19:9. Goście natomiast znajdują się obecnie na 8 pozycji, bilans meczy 3-4-5, stosunek bramek 19:18.
Ostatnie 5 meczy gospodarzy wygląda następująco:
26/09/14 EL Linz - St. Polten 2:1
22/09/14 ÖSPA Lankowitz - Linz 0:3
19/09/14 EL Hartberg - Linz 2:2
16/09/14 EL Kapfenberg - Linz 1:1
12/09/14 EL Linz - FAC Vienna 5:1
Ostatnie 5 meczy gości:
26/09/14 EL Austria Lustenau - Liefering 5:2
19/09/14 EL Austria Lustenau - Innsbruck 1:1
15/09/14 EL FAC Vienna - Austria Lustenau 3:3
12/09/14 EL Austria Lustenau - Kapfenberg 1:3
29/08/14 EL St. Polten - Austria Lustenau 1:1
Ostatnie mecze gospodarzy jak widać - wyglądają lepiej.
Dodam jeszcze, że Gospodarze nie przegrali w tym sezonie na swoim podwórku wygrywając 5 meczy i 1 remisując strzelając przy tym 12 bramek i tracąc zaledwie 3.
Goście natomiast bilans meczy wyjazdowych: 1-2-2 i stosunek bramek 6:9
Reasumując. Niezła forma gospodarzy, pokazują siłę na swoim stadionie. Liczę, że te aspekty zadecydują o trafności mojego typu.
pozdrawiam !
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 176,1K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: Regionalliga Bayern - Kolejka 14
Godzina: 20:00
Spotkanie: Garching - Nurnberg II
Typ: X
Kurs: 3.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Obie druzyny osiagaja podobne wyniki i sasiaduja w tabeli. Gospodarze sa o jedno oczko wyzej na 13 natomiast goscie na 14 czyli na miejscu spadkowym. Gospodarze u siebie przegrali tylko raz (3-2-1) w ostatnim meczu jak rozegrali u siebie z druga druzyna Bayernu 1-2 ktora jest w swietnej formie. Tutaj troche dziwi ze nie sa faworytem (2.8 - 2.5), bo druga druzyna Nurnberg jak do tej pory na wyjeździe jeszcze nie wygrała (0-2-3). Jak pokonali Furth II ktory rowniez sąsiaduje z nimi w tabeli to czemu nie mieliby pokonac Nurnberg II? Jesli jednak zobaczymy na forme obu zespolow na przestrzeli calego tego sezonu to nie widac tutaj zdecydowanego faworyta, typuje wiec bramkowy remis.
⛔ 100
 
drumandbasser 4

drumandbasser

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Nationalliga A Szwajcaria
Spotkanie: EV Zug - Kloten Flyers
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godz: 19:45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Zapraszam dzisiaj wszystkich w świat hokeja.. a dokładnie do ligi szwajcarskiej proszę się tylko nie sugerować ilością moich postów.. ???? Miejsce w lidze: Zug jest (6)szósty, Kloten (12)dwunasty ( ostatnie miejsce ). Ostatni mecz Zug zagrał tak jak chciałem, czyli rozjechał przedostatni w tabeli Fribourg 6:1 u siebie. Wcześniejsze 3 mecze rozgrywał na wyjeździe i nieznacznie przegrał z klasowymi drużynami ( Saipa - w Lidze Mistrzów, Geneve Servette ) Ostatnie 5 meczy u siebie wygrane pod rząd ( w tym 1 po dogrywce z mocnym Davos ). O ostatnim w tabeli Kloten nie chce mi się pisać, ponieważ nie ma oczym ( 10 meczy przegranych pod rząd na wyjeździe ). Po ostatnim meczu Zug wskoczył w końcu na odpowiednie tory we własnej hali. Mój pewniak. Pomogłem? Kliknij &#39;Dzięki&#39;.
✅ 100
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Godzina: 20:30
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Witam, na dzisiaj kieruję się na polską ekstraklasę. Spotkanie, które według mnie warto zagrać. Tak jak kolega wcześniej wspomniał Wisła ma złą passe, a Jagiellonia ostatnio ładnie gra, ale przyjrzyjmy się tej złej passie (przypominam, że to 3 porażki). Porażka z Lechem pucharowa, do przewidzenia, bo rezerwy wyszły, Smuda sprawdził tylko skład. Porażka z Legią, to moim okiem jak oglądałem mecz wynik też wypaczony, do strzelenia pierwszej bramki przez Legie Wisła grała dobry mecz, dopiero po straconej bramce coś się zawiesiło, ale atakowali dalej i strata dwóch bramek w końcówce, no ale to już efekt większych najazdów Wisły. Bramka była ze spalonego, dlatego uważam, że gdyby spalony był odgwizdany to jednak lepiej by to wyszło. No i na koniec derby, przyznam słaby mecz, pechowa strata bramki w ostatniej minucie, ale derby zawsze się swoimi prawami rządzą. Jedyne co mnie niepokoiło przy tym typie to słabsza dyspozycja Stilica ostatnio, ale mimo wszystko ma on umięjętności spokojnie wystarczajacę na polską lige. Jagiellonia w lidze, ostatnio 4:2 z Podbeskidziem u siebie i piękna gra młodego Mystakowskiego. Wygrana w Pucharze Polski z Chrobrym Głogów i remis z Górnikiem Łęczną na wyjeździe. Wisła u siebie jest mocna, może nie aż tak jak w tamtym sezonie, ale grają dobrze, kibice, którzy już od dłuższego czasu zagrzewają ich do gry po zwolnieniu Bednarza. W ostatnim meczu Guzmics i Głowa pokazali się z bardzo dobrej strony i dzisiaj powinni też skutecznie odpychać ataki Jagiellonii. W tym spotkaniu mimo ostatnich meczów przemawiających troszkę bardziej za Jagiellonią gram na wygraną Wisły, są mocni i wydaje mi się, że wrócą dzisiaj na fotel lidera. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Iran Pro League
Godzina: 15:50
Spotkanie: Naft Masjed Soleyman - Foolad
Typ: 1 połowa - Foolad
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam wszystkich! Wybrałem na dziś spotkanie (trochę egzotycznej) irańskiej Pro Leauge w którym zmierzą się okupujący ostatnie miejsce w tabeli beniaminek - Naft Masjed Soleyman i aktualny mistrz kraju, drużyna Foolad. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście. Co prawda przegrali w tym sezonie 2 spotkania, ale ich gra ustabilizowała się już i powoli wracają na właściwe tory. Naft Masjed są &quot;Czerwoną latarnią&quot; ligi i nie zdołali wygrać choćby jednego spotkania. Jak dotąd 5 razy remisowali i tyle samo razy kończyli mecz jako przegrani. Moim skromnym zdaniem w tym spotkaniu stoją na straconej pozycji... Mistrzowie nie będą chcieli tracić dystansu do lidera , pewnie wygrają i od samego początku bedą chcieli zaznaczyć swoją przewagę w tym meczu. Myślę, że śmiało można postawić ich prowadzenie po pierwszych 45 minutach. Dla mniej odważnych polecam zagrać po prostu 2 w całym spotkaniu. Życzę wszystkim dużych wygranych w ten piękny,słoneczny,jesienny piątek ???? Pozdro600
⛔ 100
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.HNL
Godzina:18:00
Spotkanie: NK Zagrzeb - Slaven Belupo
Typ: over 2,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dzisiaj chorwacja i mecz 6 drużuny do której w gości przyjezdżaja piłkarze Slaven Belupo z ostatniego miejsca. Zaczne od gospodarzy, którzy po 10 kolejkach mają 3 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki, bramki 15-18, z czego u siebie bilans 2-1-2 bramki 8-8.
Goście po 10 kolejkach 2-2-6, bramki 6-20 z czego w delegacji 0-0-5 bramki 0-15!! Można by powiedzieć, że nic tylko grać na gospodarzy przy tak fatalnym bilansie wyjazdowym gości po kursie w granicach 2.15, ale wg mnie jest jeden haczyk mianowicie w bezpośrednich spotkaniach Slaven wygrywał aż 22 razy, padło 6 remisów i 8 razy wygrywał Zagrzeb. Niby to tylko statystyki, ale w ostatnich 5 spotkaniach 3 razy wygrali piłkarze Belupo. Ja gram over bramkowy ze względu na słabą obronę w obu zespołach i historię starć, gdzie tylko w tych 5 ostatnich spotkaniach pokrył się 3 razy. Myślę, że będzie się działo w tym meczu zwlaszcza, że po kilku słabych występach Slaven od 3 meczy nie przegrał, a Zagrzeb zaliczył 2 porażki z rzędu, więc motywacji nie powinno zabraknąć. Powodzenia
⛔ 100
 
M 2

miszka6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Belgia, Jupiter League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Westerlo - Gent
Typ: X2
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Zapraszam na spotkanie na szczycie belgijskiej Pro League pomiędzy Westerlo i Gent. Osobiście obstawiam na zwycięstwo Gent, jednak daję typ z podpórką.
W obecnym sezonie obie ekipy rozpoczęły zmagania w rodzimej lidze na wysokim poziomie. Po 9 kolejkach, Westerlo z dorobkiem 17pkt plasuje się na 2 miejscu, natomiast Gent z 16pkt jest na 3 miejscu. Gent, po średnim początku sezonu, w ostatnich kolejkach złapał wiatr w żagle. Ostatnie 3 kolejki ligowe to aż 7 punktów. Czego mogą obawiać się przyjezdni? Westerlo strzeliło do tej pory najwięcej bramek (21) w lidze, a aż 9 z nich strzelił Frederic Gounongbe, reprezentant Beninu. Zatrzymanie tego napastnika będzie kluczem do sukcesu.
Przy wyborze tego typu przyjrzałem się meczom bezpośrednim. W ciągu ostatnich 4 lat, Gent ogrywał Westerlo 4 krotni, raz remisując.
Dla odważnych polecam zagrać 2.
Powodzenia
✅ 44
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Almere - Nijmegen
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W piątkowy wieczór zapraszam do Holandii, gdzie na zapleczu Eredivisie, rozegrany zostanie mecz, pomiędzy Almere City oraz NEC Nijmegen. Faworytem są obecnie liderujący w tabeli goście. Podopieczni Alexa Pastoora mają najlepszą defensywę (4 wpuszczone gole w 8 meczach) oraz drugą najlepszą ofensywę. W meczach na wyjeździe radzą sobie bez zastrzeżeń. W 4 potyczkach, 3-krotnie zgarniali pełną pulę. Gospodarze z kolei, póki co radzą sobie bardzo kiepsko. Przede wszystkim tracą dużo goli (średnio ponad 2 na mecz), co jest jak najbardziej na rękę, skutecznemu napadowi z Nijmegen. Z dotychczasowych 8 spotkań, wygrali tylko 2 i to z drużynami, które zajmują dolną część tabeli. Od ekip &quot;z czuba&quot;, notorycznie zbierali oklep. Osobiście liczę dzisiaj na przełamanie Sjoerda Arsa - najlepszego strzelca NEC, który od dwóch spotkań nie może pokonać golkipera przeciwników. Niemniej myślę, że nie ma co doszukiwać się tu jakiejś sensacji, gdyż przed meczem niewiele na to wskazuje. Różnica klas obu zespołów jest widoczna już przed pierwszym gwizdkiem. Almere nie powinno stanowić dla graczy z Nijmegen, żadnych problemów.
✅ 60
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - France, Ligue1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reims - Bordeaux
Typ: 2 (-0,75 HA)
Kurs: 2.48
Bukmacher: Pinnacle Sports

Mecz pomiędzy ekipą 19 i 2 ekipą francuskiej ekstraklasy. Bordeaux plasuje się na 2 miejscu po 5 wygranych 2 remisach i przegranej. Reims z kolei 19 lokatę zawdzięcza 2 zwycięstwom, remisowi i aż 5 porażkom. Bilans bramkowy Żyrondystów to 15:8, Reims natomiast 8:19. Kolega MATCYP napisał już wcześniej o problemach gospodarzy więc nie będę tego powtarzał. Pomimo tych problemów uważam że będzie to zacięty mecz, rozgrywany bardziej w środku pola, niż pod bramkami. Gospodarze będą gryźć trawę o punkty, a goście na pewno chcieliby wywieźć 3 pkt i już wieczorem znaleźć się na pozycji lidera.
Typ na zwycięstwo już padł, wiec stawiam na Bordeaux z niewielkim handi. Przewiduje w tym meczu dwa możliwe scenariusze: pierwszy, ze gospodarze postawia &quot;autobus&quot; a ewentualne bramka dla gości padnie w samej końcówce meczu; drugi, że Bordeaux przyciśnie mocno już od pierwszego gwizdka, szybko zdobędzie bramkę i będzie kontrolować spotkanie dobijając swoich przeciwników drugim a może i kolejnymi trafieniami. Osobiście uważam, ze drugi scenariusz wobec zaistniałych problemów gospodarzy jest zdecydowanie bardziej możliwy - stąd mój typ.
Jak będzie dowiemy się dziś wieczorem, wszak to sport i wszystko jest możliwe.;)
Nawiązując do wczorajszego typu: brawa dla Legii ???? ???? ????
⛔ 100
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Blackpool - Cardiff
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie z Championship. Czerwona latarnia ligi Blackpool podejmować będzie spadkowicza z Premiership, Cardiff. Zespół z Bloomfield Road w tym sezonie jako jedyny zespół nie wygrał choćby meczu i z zaledwie trzema punktami okupuje ostatnią pozycję w ligowej tabeli. Głównym problemem Blackpool jest plaga kontuzji, która ciągnie się za nimi w tym sezonie. Również w tym meczu zabraknie kilku ważnych graczy dla tego zespołu. Pomimo tego wydaję się, że zespół powoli staję na kolana po wykonaniu kilku późnych trasferów tego lata - w ostatnich trzech meczach zdobył 2 ounkty, co prawda to tylko dwa remisy i porażka, ale po fatalnym starcie bez punktów jest to niezły początek. Napewno i w tym meczu pierwszym celem będzie zdobycię choćby punktu i odbicie się troche od dna. Co do Cardiff to zespół z środka tabeli w tym sezonie bilans 3-4-3, jadą do Blackpool z serią trzech spotkań bez porażki, jednak ważniejsze dla zakładu na który stawiam jest fakt, że na wyjazdach Cardiff w tym sezonie jeszcze nie wygrało, a na pięć spotkań zremisowało aż 4 i 1 przegrało. Myślę, że zarówno Blackpool jak i Cardiff nie będą w stanie dzisiaj zdobyć kompletu punktów i mecz skończy się remisem.
⛔ 100
 
D 12

dzony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sittard - Volendam
Typ: 2 (-1AH)
Kurs: 2,42
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz 9 kolejki drugiej ligi holenderskiej. Sittard podejmuje Volendam. Gospodarze okupują przedostatnie miejsce w tabeli, natomiast goście aspirują do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej - obecnie są na trzecim miejscu. W poprzednim sezonie oba mecze pomiędzy tymi drużynami to zwycięstwa Volendam. Goście nie stracili punktów na wyjeździe, co więcej wygrywali wysoko. Sittard wygrał tylko dwa mecze do tej pory, jednak były to mecze wyjazdowe ze słabymi drużynami, a u siebie przegrali wszystko i nie strzelili nawet gola! Sittard dwa ostatnie mecze na swoim boisku przegrał z Rodą i Eindhoven po 0:2, czyli drużynami sąsiadującymi z Volendam.
Polecam również grać handicap europejski oraz over.
Zwrot
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RUMUNIA: Liga I
Godzina:17:30
Spotkanie:FC Brasov -CSMS Iaşi
Typ;1
Kurs: 2,09
Bukmacher:Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz ligi rumuńskiej goście w dziewięciu meczach nie odnieśli jeszcze zwycięstwa notując 4 remisy i 5 porażek bilans bramkowy 5-14.Dodatkowo dzisiaj wystąpią mocno osłabieni bez wielu graczy:M.Mitić (4/0 m) Mihalache (7/0 m) L.Mihai (2/0 m) Ciucur (7/0 m) Wesley (5/1 f) Akinsola (2/0 f) i A.Olah (9/0 d) oni wszyscy nie zagrają dzisiaj.Z drugiej strony gospodarze wyjdą z pełnym składzie ,zajmują aktualnie 12 miejsce z 10 punktami na koncie bilans bramkowy 11:14. Mają słabą obronę ,ale mają dobrych graczy w ofensywie. Wszystkie 11 goli zostało strzelonych przez czterech graczy. Constantinescu M. (4 bramki), Purece F. (3 gole), Aganovic A. (2 gole.) I Grigorie S. (2 gole). Jak dla mnie Brasov powinni dzisiaj wygrać.
✅ 109
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
d4n3k 30

d4n3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Godzina: 20:30
Typ: Wisła -1,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Moja Jagiellonia wybiera się do nieźle grającej w tym sezonie Wisły, napędzanej przez przeżywającego odrodzenie Stilicia. Ostatnie dwa mecze dla Wiślaków były lekko mówiąc nie udane. Nie wierzę, że nie wyjdą podwójnie zmotywowani na to spotkanie, pałając rządzą zmazania plamy na honorze po dwóch porażkach w prestiżowych spotkaniach.
Jagiellonia nie przegrała od 4 spotkań. Dlaczego nie przegrała? Bo grała w żelaznym ustawieniu defensywnym z Wasilukiem i Baranem na bokach. Do tego to będzie trzeci mecz po odejściu Daniego. Pierwszy w Łęcznej był żenujący w ofensywie, a nie ma co się podniecać siłą ofensywną zespołu po pokonaniu na własnym boisku Podbeskidzia z ręcznikiem w bramce.
Po poniedziałkowej potyczce kontuzjowani byli Grzyb i M. Baran. O ile ten pierwszy może zagrać(ale czy na 100%?) o tyle drugi prawdopodobnie nawet nie wybrał się do Krakowa. Kto zamiast Barana na prawą stronę? Ktoś z duetu Modelski/Waszkiewicz. Obaj według 99% (1% to ich rodziny i znajomi) kibiców Jagi obaj nie nadają się nawet do gry w trzecioligowych rezerwach. Gdy, któryś z tych panów występował na boku obrony Jaga prawie zawsze kończyła z bagażem bramek. Dla mnie każdy inny wynik niż porażka Jagi będzie niespodzianką, a dlaczego -1,5? Bo Jaga lubi szybko dostawać bramki na wyjazdach, a później to już otwarta droga do skontrowania zółto-czerwonych.
⛔ 100
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Mons debel
Spotkanie: Begemann /Knowle - Kontinen/Marray
Godzina: 16.00
Typ: 1
Kurs: 1.72
bet365
Na dzisiaj spotkanie debla, gdzie moim zdaniem wyraźnym faworytem jest para Begemann/Knowle. wyglądają tutaj bardzo dobrze, wygrywając pewnie swoje mecze. szczególnie Begemann świetne wyniki w tym roku, również w parze z Hasse&#39;m. Kontinen z Marray&#39;em bardzo rzadko w parze, poza tym umiejętności deblowe jak dla mogę gorsze niż przeciwników. Łatwiejszą mieli drabinke, ale dziś zakończą swój byt w tym turnieju. Kurs jak dla mnie za wysoki.
✅ 72
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Godzina: 17:30
Spotkanie: FC Brasov - Iasi
Typ: FC Brasov wygra 2 połowę meczu
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj na stadion gospodarzy przyjedzie beniaminek - CSMS Iasi. Faworytem bukmacherów jak i moim jest drużyna gospodarzy.

FC Brasov na własnym stadionie radzi sobie dobrze, w tym sezonie na 4 spotkania wygrali 2, 1 zremisowali i 1 przegrali. Ich bilans bramkowy to 7 strzelonych i 4 stracone. Poprzedni sezon również pokazał, że Brasov u siebie jest mocne.. W klasyfikacji końcowej (meczy u siebie) zajęli wysoką 7 lokatę na 18 możliwych. Rozegrali 17 meczy, 7 wygrali, 6 remisów oraz 4 porażki, strzelając przy tym 24 gole i tracili 18.

Iasi w tym sezonie bardzo słabo w meczach wyjazdowych. Zagrali ich 4 z czego tylko wywieźli 1 punkt, oraz strzelili 1 bramkę, a stracili ich 5. W tamtym sezonie beniaminek w niższej lidze na wyjazdach radził sobie bardzo dobrze, ale to moim zdaniem dzisiaj nie będzie miało dużego znaczenia.. Rozegrali 11 meczy z czego 8 wygrali i 3 przegrali, a bilans bramek to 18 strzelonych oraz 7 straconych.

H2H - na stadionie gospodarzy było takich spotkań 4, z czego gospodarze 3 razy wygrywali, natomiast tylko 1 raz przegrali (1:0, 2:0, 2:0, 1:2 (chronologicznie)).

Dzisiaj nie widzę innej opcji jak wygrana FC Brasov i właśnie na nich gram. Iasi w tym sezonie nie mogą się odnaleźć w wyższej klasie rozgrywkowej i dzisiaj też się nie zapowiada na to, aby mieli nagle pokonać w meczu wyjazdowym silnych gospodarzy na własnym stadionie. Polecam typ, kursy już spadły od rana.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Y 118

yasiu1

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Extraliga, Czechy
Spotkanie: Zlin - Sparta Praga
Typ: 2
Kurs: 1.95
Godz: 17:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie to ma moim zdaniem wyraźnego faworyta. Zespół Sparty Praga jest czołową drużyną ligi czeskiej w ostatnich latach. Na potwierdzenie tych słów warto zwrócić uwagę na tabelę poprzedniego sezonu zasadniczego, który Sparta zakończyła z imponującym dorobkiem 107 punktów. Obecny sezon nie rozpoczął się najlepiej dla zespołu ze stolicy Czech. W pierwszych czterech spotkaniach ligowych odnosząc tylko jedno zwycięstwo (na inauguracje z Pilznem). Obecnie jednak widać wyraźną zwyżkę formy Sparty, o czym świadczą kolejne trzy przekonujące zwycięstwa w rozgrywkach ligowych. Jeżeli chodzi o Żlin widać wyraźnie, że zespołowi temu kompletnie nie idzie. W obecnym sezonie przegrali wszystkie ligowe spotkania. Ich bilans po 6 kolejkach to 0 punktów, 10 strzelonych i 24 stracone bramki. Jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z planem to Sparta Praga powinna odnieść przekonujące zwycięstwo, a kurs myślę, że jest warty zagrania.
⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - VfB Stuttgart
Typ: under 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Inauguracyjny mecz 7. kolejki Bundesligi zostanie rozegrany w Berlinie. Do stolicy na Olympiastadion przyjedzie drużyna Stuttgartu. Osobiście nie spodziewam się tutaj wielkiego widowiska.
Zacznijmy od tego, że jest to starcie ekip z dolnej części tabeli, odpowiednio 14 i 15. Obie drużyny, choć mają większe plany, uwikłały się póki co w walkę o utrzymanie. Nie prezentują się w tym sezonie z najlepszej strony, a szczególne problemy mają z grą do przodu.
Hertha przed sezonem straciła swojego najlepszego strzelca - Adrian Ramos został sprzedany do Dortmundu. Berlińczykom nie udało się znaleźć godnego nastepcy. Bo umówmy się, Julian Schieber to nie jest zawodnik gwarantujący odpowiednią ilość bramek w sezonie. Drużyna wogóle pozbawiona jest takiego... dowódcy, który z poziomu boiska krzyknąłby na kolegów, natchnął do większego wysiłku. Piłkarsko wyróżnia się lewoskrzydłowy Valentin Stocker, ale mnie bardziej chodzi o typ lidera, kapitana. Tego w Berlinie brakuje. Od dobrych kilku lat Hertha spoczywa w maraźmie środka tabeli, wyłączając epizod spadków i awansów na przestrzeni 2010-2013. Spójrzmy na ostatnie wyniki: 0:1 z Augsburgiem, 1:0 z Wolfsburgiem, 2:2 z Freiburgiem, 1:3 z Mainz... Rywale nie z najwyższej półki, a mimo to ugrane 4 punkty. Styl w jakim uczyniła to Hertha również pozostawia wiele do życzenia.
Stuttgart to ciekawsza historia. Ekipa w tym sezonie bardzo underowa, w sześciu kolejkach padło 5 underów. Jedyny wyjątek miał miejsce w zeszłym tygodniu, remis 2:2 z Borussią, choć to był dość specyficzny mecz. Die Schwabben nieźle bronią, lecz również mają problemy ze strzelaniem bramek. Bilans bramkowy na poziomie 4-9, co daje średnią 0,66 gola na mecz. Nie bardzo ma kto strzelać, choć teoretycznie nazwiska w ataku spore - Martin Harnik czy Vedad Ibisević. Ostatnim czasem jednak na czołową postać ataku wyrósł Daniel Ginczek, który jest jednak kontuzjowany i prędko na boiskach Bundesligi go nie zobaczymy. Podobnie kontuzje leczą Mohammed Abdellaoue i Daniel Didavi. Linia obrony, o którą wszak dzisiaj nam rozbija się analiza, składająca się z Daniela Schwaaba i Antonio Rudigera na środku (a w obwodzie doświadczony Karim Haggui). Solidny bramkarz Sven Ulreich, który jednak z jakiegoś nieznanego mi powodu ostatnio zasiadł na ławce, zmienił go Thorstem Kirschbaum. Może mieć to jakiś związek z pojawieniem się Jensa Lehmanna na stanowisku dyrektora sportowego.
Obie ekipy w tym sezonie prezentują raczej siermiężny styl, i grają po prostu nienajlepiej. Spodziewam się ciężkiej przeprawy dla obu stron i dużej ilości walki w środku pola. Bramek kto strzelać nie ma, a obrona Stuttgartu wygląda całkiem nieźle. Stąd też moja propozycja.
⛔ 100
 
B 0

brachex

Użytkownik
Dyscyplina: Scotish Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kilmanrock - Dundee Utd
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam Serdecznie,
w dniu dzisiejszym polecam zagrać na Dundee Utd w meczu z Kilmanrockiem.
W ostatnich 10 potyczkach pomiędzy tymi zespołami aż 8 krotnie wygrywał zespół z Dundee , raz był remis oraz jedna wygrana dzisiejszych gospodarzy.
Wszystkie mecze między tymi drużynami obfitowały w duże ilości bramek.
W dniu dziejszym nie powinno być inaczej, Dundee obecny lider Szkockiej ekstraklasy do tej pory 3 razy wygrywał i raz odnotwał porażkę na wyjeździe łącznie zdobywając 19 oczek w 8 meczach. Natomiast Kilmanrock zdobył ich 14.
Przypuszczam, że dzisiejszy mecz zakończy się wygraną gości oraz mecz będzie obfitował w bramki.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom