>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.10.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: ESL NY, CS GO.
Godzina: 03:30
Spotkanie: Na&#39;Vi vs Virtus.pro
Typ: Virtus.pro -1.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kurde pisze z tableta i z gory przepraszam za brak polskich znakow:-( i troszke krotko.
Nie spie dzis w nocy bo nasi rodacy rozgrywaja przepiekny turniej! Virtus.pro po pokonaniu SK 2:1 pokazalo ze jest aktualnie numerem jeden w swiecie csgo. Ich doswiadczenie polaczone z wieloletnia wspolpraca i niewiarygodnymi umiejetnosciami daje przewage nad wiekszoscia zespolow. Dlaczego typuje az tak pewnie ich zwyciestwo? W polfinalach polacy mieli owiele trudniejszego przeciwnika mimo przeciwnosci w postaci przegrania swojej mapy po dogrywce, zaskoczyli wszystkich na overpassie wygrywajac po 3 dogrywkach!!! Po czym rozgromili brazylijczykow na de_nuke. Natus Vincere zas dostalo mniej wymagajacego przeciwnika aczkolwiek nie jakiegos ogora do bicia. W ich meczu bylo widac ze edward sized i guardian bardzo odstawali od inconsistent simple&#39;a i swietnego flamiego. W druzynie Polskiej widac bylo pelne zgranie kazdy gral na bardzodobrym poziomie. Niedoceniany i hejtowany Pasha zdobyl najwiecej fragow w calej serii i ratowal 2 razy szanse o dogrywke na mirage i overpasie dokonujac dwa niebywale clutche. Bialy i Snax totalnie w swoich najlepszych formach. Taz standardowo. Neo zas pokazal na Overpassie ze jest bogiem i legenda tej gry. Ze byl jest i bedzie niekwestionowanym mistrzem.
Poprzednie spotkanie tych 2 druzyn skonczylo sie wygrana navi, lecz bylo to na trainie ktory widac nie lezy ostatnio naszym i przegrali takze na SK na trainie w grupie.
Przewiduje ze VP zbanuje dusta i overpassa pickujac cbble. Na&#39;Vi usunie cache i nuke pickujac mirage i 3 mapa to bedzie train, ktory nie bedzie potrzebny bo Virtus.pro wygra gladko 2:0.
⛔100
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Pekin
Godz: 15:00
Spotkanie: Makarova - Radwańska
Typ: wygra Makarova
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tydzień temu w poprzedniej konfrontacji obu Pań typowalem zwycięstwo Rosjanki i poniosłem porażkę, którą się w ogóle nie przejmuje. One są nieuniknione i nie ma typera który wszystko trafia. Liczy się skuteczność/yield jak i dobór odpowiedniego value oraz końcowy zysk. A z tym nie mam żadnego problemu. Od dawna odnoszę zysk na koniec kazdego miesiąca odpowiednio stawkujac i inteligentnie zarządzając budżetem. Ja porazek sie nie boję ! I wiem że będą , bo muszą być ! Wracając do dzisiejszej konfrontacji ciągle widzę w tym spotkaniu tj w zwycięstwie Makarovej ogromne value z dużymi szansami na pozytywny rezultat. Ostatnio całkowicie była wybita z rytmu. Za to Radwanska gra ciągle bardzo poprawnie. Czekam na gorszy mecz Polki w początkowej fazie turnieju. Ja sie nie poddaje i spodziewam sie go dzis. Czas na bezradność i obrażenie się na cały świat na korcie w wykonaniu Polki. W pierwszej rundzie było widać gorsza dyspozycję serwisowa Radwańskiej jak i duzo gorszą skuteczność wygrywanych punktów przy własnym podaniu. Wszystko nadrabiala w obronie. Makarova bardzo pozytywnie zaskoczyła demolujac wręcz w pierwszej rundzie Vesnine. Takiej gry od niej dziś oczekuje. Ma być mocno, agresywnie i skutecznie. Ma zamykać oczy, ale i trafiać w kort. Spodziewam się ciągłej presji na rywalce w wykonaniu Rosjanki. Musi dzis zaryzykowac i zdominować ta konfrontacje. Głównym czynnikiem jest tu skuteczność i swoboda gry i to zaprezentuje Makarova ! Jest ona wstanie wygrać z każdym bardzo szybko jak i odnieść błyskawiczną porażkę. To ona ma większą siłę, moc oraz agresję i czas to w końcu wykorzystać. Osobiście inwestuje 3j na zwycięstwo @ 3.95 i 10j na handicap + 5.50 gema @ 1.70 w stronę Makarovej. Możliwe jest także 2-0 w setach Makarova @ 6.70. Polecam ten typ ! I zapraszam do mego tematu. Życzę Wszystkim Powodzenia !
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWAJCARIA: Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Wil - Schaffhausen
Typ: over 2.5
Kurs: 1,73
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Zaplecze Super Ligi w Szwajcarii. Na dziś proponuję mecz drużyn, które lubią być overowe. Na wstępie napiszę, że dla bardziej odważnych graczy proponuję typ over 3.5 po kursach 2.50-2.80. W tym sezonie zespoły będą walczyć o drugą lokatę gdyż kwestia awansu wydaje się być rozstrzygnięta jeśli popatrzymy na wyniki lidera z Zurichu, który szybko zamierza powrócić do Super League.
Typ wybrałem głównie mając na uwagę wyniki jakie padają gdy Wil gra u siebie z Shaff:
Wil Schaffhausen 3 : 0
Wil Schaffhausen 3 : 2
Wil Schaffhausen 3 : 4
Wil Schaffhausen 5 : 2
Dziś faworytem do wygrania są gospodarze. Goście w tym sezonie rozegrali 4 mecze w delegacji i zdobyli 6 punktów (2-0-2). Więc upatruję gole z ich strony. Wil u siebie jeszcze nie doznali goryczy porażki. Po 4 meczach przed własną publicznością mają 8 punktów.
Stawiam dziś na 2-1 dla gospodarzy.
✅73
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Chiny, ATP - Beijing
Godzina: 13:30
Spotkanie: Lucas Pouille - Yen-Hsun Lu
Typ: Lucas Pouille wygra 2-0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj typ 1/16 turnieju ATP rozgrywanego w Pekinie pomiędzy Lucas&#39;em Pouille i Yen-Hsun Lu. Francuz jest ostatnio w świetnej formie - bardzo dobry występ na US Open gdzie eliminował między innymi Rafaela Nadala, a pod koniec września wygrał turniej w Metz w półfinale i finale ogrywając odpowiednio wyżej rozstawionych Davida Goffina 2-0 i Dominic&#39;a Thiem&#39;a 2-0. Yen-Hsun Lu (63 m. w rankingu) z ostatnich 10 rozegranych meczów wygrał 5 i 5 przegrał z czego ani razu nie wygrał z zawodnikiem wyżej notowanym. Wszystkie wygrane zaliczył z zawodnikami z poza pierwszej setki rankingu. Będący w świetnej formie Lucas Pouille jest za mocny dla Taiwańczyka. Typuję wygraną Francuza bez straty seta.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Mohammedia
Godzina: 11:30
Spotkanie: Ignatik - Diez
Typ: DW 2-1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy mecz niestety zwrot. Więc dziś próbujemy znowu DW. Mecz na maczce w Marokko między Kanadyjczykiem Diez oraz Białorusinem Ignatik. Faworytem jest oczywiście Ignatik. Ale to nie może dziwić. Jest to zawodnik co ma serwis lepszy. Dużo lepsze przyłożenie z głębi kortu. Ostatnio finał przegrany z Martererem oraz ćwierćfinał przegrany z Andujarem. Forma więc jest na niezłym poziomie. Na mączce może się pochwalić rekordem 159/103 oraz w tym sezonie 28/14. Jeśli chodzi o Diez&#39;a jest to zawodnik bez serwisu bez siły rażenia. Typowy przebijak. Dlatego myślę, że z takim stylem gry jedynie co może wyszarpać ugrać w tym meczu to set. Na clay legitumuje się bilansem 217/156 oraz w tym sezonie 48/20. Cyferki niezłe, ale skala przeciwników też nie robi szału. Stawiam na 2-1 dla lepszego zawodnika.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Division 2 Norra Götaland
Godzina: 19:00
Spotkanie: IFK Uddevalla - IF Grebbestads
Typ: 1
Kurs: 1,68
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie z niższej ligi rozgrywkowej w Szwecji. Jest to spotkanie z odpowiednika 4 ligi. Liga ta jest podzielona w Szwecji na 7 grup geograficznie. W tej grupie spotyka się dzisiaj zespół z 2 miejsca z zespołem z miejsca 5. Pozwolę tutaj sobie wkleić tabelę.

Jak widać ciasno na górze i oba zespoły dzielą tylko 3 punkty a do końca rozgrywek zostały już tylko z tym meczem 3 kolejki. Jeżeli dzisiaj goście nie wygrają to ciężko będą mieli aby załapać się na miejsce 2 premiowane awansem. Póki co Uddevalla lepiej sobie radził na wyjazdach jak w meczach u siebie. Na własnym stadionie zanotowali bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, co w meczach u siebie daje im dopiero 11 miejsce. Grebbestads z kolei i w meczach u siebie i w meczach wyjazdowych zajmuje 6 miejsce. Na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw, 1 remisu i 5 porażek. Ze statystyk wychodzi zatem, że albo wygrają gospodarze albo goście, najmniej prawdopodobny jest remis. Ja skłaniam się jednak ku gospodarzom tego meczu. Myślę, że dzisiaj wygrają i polepszą nieco statystyki w meczach u siebie. Zespół ten zagra praktycznie najmocniejszym składem. W zespole nie ma poważniejszych absencji. Drużyna przyjezdna z kolei zagra dzisiaj bez pierwszego bramkarza Gerda, podstawowych obrońców Norena, Broberga i rezerwowego Qeriqi, rezerwowych pomocników Kristofferssona i Stenströma i podstawowego napastnika Henrikssona. Zwłaszcza z obroną na ten mecz mają problem goście i myślę, że Uddevalla dzisiaj to wykorzysta. Na ten mecz według mnie
gospodarze są mocniejsi i uważam, że statystyki w meczach u siebie poprawią i zdobędą dzisiaj 3 punkty, które mocno przybliżą ich do awansu do wyższej ligi.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 0

bozek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,
Godzina:20:30
Spotkanie: Le Havre -Sochaux
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher:Oddsring

Gospodarz 11 miejsce w tabeli,goscie 5 miejsce leczy mysle ze gospodarze w tym meczu wygraja przy wlasnej publicznosci.Obstawiam wynik 2-1.
kiepska analiza
(nie żartujmy sobie, są jakies granice)
 
piwaronp 61

piwaronp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Carpi - Pisa
Typ: X2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spośród dzisiejszej niezbyt bogatej oferty postanowiłem przyjrzeć sie spotkaniu drużyn z środkowej części tabeli Włoskiej Serie B.
Gospodarze: Na 6 rozegranych meczy zdobyte 9 pkt z czego tylko jedno zwyciestwo u siebie na stadionie
Goście: 6 rozegranych meczy, zdobyte 11pkt w tym dwa remisy na meczach wyjazdowych.
Bezpośrednie spotkania miedzy obiema druzynami prezentuja sie następująco:
Pisa - Carpi 2:1
Pisa - Carpi 2:1
Pisa - Carpi 2:1
Carpi - Pisa 2:2
Statystyki oraz niezły kurs na zwyciestwo gości z podpórka przemawiają za mną aby zagrać w ten sposób.
To mój pierwszy post wiec z gory dziekuje za wyrozumiałość i uwagi.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 4

fuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Wil 1900 - FC Schaffhausen
Typ: Wil 1900
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj proponuje spotkanie Szwajcarskiej Challenge League FC WiL 1900 zmierzy sie z FC Schaffehausen Typuję zwycięstwo gospodarzy którzy są faworytem i po słabszym początku sezonu grają coraz lepiej i powinni to udowodnić w tym meczu. Przed sezonem wymieniano FC Wil jako kandydatów do walki z Zurichem o pierwsze miejsce premiujące awans do Super Ligi. Wil zajmuje czwarte miejsce w lidze 4 zwycięstwa na 5 meczy na wyjeździe 4:0 z Chiasso ostatnio zanotowali więc morale wysokie. A z drugiej strony Schaffenhausen które grają dokładnie odwrotnie do Wil na początku sezony grali calkiem nieźle a teraz spisują się fatalnie Nie potrafili ostantio wygrać z przedostatnią drużyną w tabeli i to u siebie na boisku. brakować będize też w dzisiejsyzm meczu Karima Rossi na którym opiera się cała ofensywa zespołu. Ostatni ich wspólny mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy dziś wynik może być równie okazały jednakże wcześniej pojawiły się już typy na zwyciestwo WIl z handicapem dlatego stawiam na bezpieczne zwycięstwo drużyny gospodarzy.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Bundesliga
Godzina:15:00
Spotkanie: Hannover Burgdorf - Fuchse Berlin
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 2.25
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Witam. Kolega wyżej mnie wyprzedził, ponieważ chciałem napisać analizę do handicapu na Fuchse, ale dzięki temu znalazłem chyba nawet lepszy typ. Otóż prowadzenie zespołu z Berlina do przerwy oraz końcowe zwycięstwo. Moim zdaniem tak wysokie kursy na zwycięstwo oraz handicapy na rzecz Fuchse Berlin są spowodowane tylko i wyłącznie perspektywą gry w środę z THW Kiel. Dużo czytałem o tym meczu w Niemieckich mediach tematycznych i nie znalazłem tam nic co mogłoby osłabiać dziś zespół ze stolicy oprócz grania 2 meczy w ciągu 3 dni. Moim zdaniem ten aspekt będzie miał minimalny wpływ, ponieważ Erlingur Richardsson ma do dyspozycji bardzo szeroką i co najważniejsze wyrównaną kadrę, dlatego ma komfort rotacji bez utraty jakości na parkiecie. W składzie są choćby czterej aktualni mistrzowie Europy: Drux, Wiede, Struck i jeden z najlepszych bramkarzy świata Hainevetter. W składzie są również tak uznani zawodnicy jak: Chorwaci: Gojun, Kozina i Vukovic ; Szwed Zachrusson, Serb Nenadic czy Islandczyk Elisson. Odkąd trener Richardsson objął stery stołecznego klubu to jego podopieczni grają genialnie. Wygrali we wszystkich z ośmiu ostatnich kolejkach ubiegłego sezonu Bundesligi, zostali Nieoficjalnymi Mistrzami Świata wygrywając Super Globe w finale we wspaniałym stylu pokonując zespół gwiazd z Karabaticiem i Hansenem na czele. Na początku tego sezonu Fuchse gra również genialnie. Wygrali wszystkie mecze do tej poty rozegrane.
Teraz co do samego typu. Oglądałem 2 z 5 meczów w Bundeslidze Fuchse i to co zauważyłem to od pierwszego gwizdka Sebastian Wiede i spółka ruszają do ataku i próbują rozstrzygnąć losy spotkania już po 30 minutach gry.
Wyniki Fuchse (do przerwy)
vs Wetzlar 27-22 (14:12)
vs Minden 36-26 (20:13)
vs Bergischer 31-20 (15:10)
vs Balingen 31-20 (13:11)
vs Bittenfield 28-25 (15:12)
Dziś spodziewam się że Fuchse będzie chciało tak jak we wcześniejszych meczach ruszyć do ataku i szybko wypracować sobie spokojną przewagę, żeby stracić jak najmniej sił i przystąpić do rywalizacji z Kiel jak najlepiej przygotowanym. Moim zdaniem Fuchse nie może odpuścić takiego meczu, ponieważ wyniki ze słabszymi rywalami później decydują o kolejności na koniec sezonu. Kto zaliczy jak najmniej wpadek bedzie mistrzem Niemiec, bo mecze pomiędzy pretendentami do tytułu (Fuchse Berlin, THW Kiel, Rein Neckar Lowen, Flensburg) zazwyczaj są wyrównane i punkty zdobyte w tych meczach się równoważą.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - Reserve League 1A
Godzina: 20:00
Spotkanie: KVC Westerlo - KV Kortrijk
Typ: KV Kortrijk
Kurs: 2.10
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Gospodarze jeszcze bez zwycięstwa do tego fatalny bilans bramkowy 5:15 czego efektem jest ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna gości również nie imponuje jak do tej pory 8:12 z bilansem 1-z, 1-r, 4-p. Ta jedyna wygrana to ostatnie spotkanie na własnym stadionie i w pięknym stylu pokonanie znacznie wyżej notowanym Standardem Liege. Chcąc nie chcąc liczę tutaj na kolejny dobry mecz ekipy Kortrijk i drugie zwycięstwo z rzędu o co w mojej ocenie nie będzie trudno mając na uwadze fatalny zespół gospodarzy zwłaszcza w defensywie.
✅ 110
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Stuttgart - Furth
Typ:
BTS
Kurs:
1.61
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 20:15 odbędzie się mecz kończący 8 kolejkę 2 Bundesligi w Niemczech. Do Stutgartu przyjeżdża ekipa Furth. Faworytem do zwycięstwa są gospodarze. Ja jednak zagram BTS. Typ oparty głównie na statystykach:
Stuttgart u siebie:
Stu - Bru 2:0;
Stu - Hei 1:2;
Stu - St.P 2:1;
Stu - Fur 3:1; towarzyski
Stu - Brn 4:0; towarzyski
Na ostatnie pięć pojedynków ekipa dzisiejszych gospodarzy za każdym razem zdobywała bramkę. Ostatni mecz, w którym nie zdobyli bramki u siebie odbył się w kwietniu 2016 gdzie Stuttgart przegrał z Dortmundem 0:3.
Furth na wyjeździe:
Nur - Fur 1:2;
Dus - Fur 1:1;
Nor - Fur 1:4; puchar
Han - Fur 3:1;
Stu - Fur 3:1;towarzyski
W ostatnich pięciu pojedynkach na wyjeździe ekipa Furth zawsze znajdowała drogę do bramki rywala. Należy zaznaczyć, że ostatni mecz w którym Furt nie zdołała strzelić bramki odbył się w styczniu 2016r. w meczu towarzyskim z Luzerne 1:0. To daje nam 17 meczów (towarzyskie, liga, puchar) w których przynajmniej raz pokonali bramkarza swoich przeciwników na wyjeździe.
Podsumowując uważam, że jeśli obie ekipy zagrają na swoim normalnym poziomie powinniśmy zobaczyć bramki po obu stronach. Pozdrawiam
⛔100

 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia 2 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mioveni - Ramnicu Valcea
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uboga ta dzisiejsza oferta, ale znalazłem dość spoko kursik 1.95 na Mioveni (7 w tabeli) które u siebie gra bardzo dobrze.... po 4 meczach 4 zw i bramki 9-1
dzisiejszy rywal Ramnicu Valcea(11 w tabeli) wyjazdy zalicza dość średnio póki co i po 5 meczach 1-2-2 bramki 5-8
Liga 2 w Rumuni jest dość ciekawą ligą obfitującą w bramki, więc obaw o wynik 0-0 raczej nie można mieć
Co do H2h obydwu zespołów kiedy to Mioveni jest gospodarzem 8 meczy 6zw-1rem-1por co ważne porażka ostatnio tj. 17.10.2015r więc jest skaza do zmazania ????
Na dodatek mecz przed własną publicznością powinno ułatwić Mioveni zwycięstwo
przypomnę że ostatni mecz obydwu drużyn odbył się na stadionie Ramnicu Valcea i Mioveni wygrało tam 0-2 ????
Obie drużyny wyceniane przez transfermarkt.pl na 2.80 mln euro... więc pokazuje to zbliżony poziom obydwu drużyn... ale tak jak mówiłem Mioveni u siebie lubi podejmować Ramnicu Valcea i podejrzewam minimalne zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy ????
kurs 1.95 bardzo fajny... ????
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Liga Rumunia
Godzina:
19:30
Spotkanie:
Concordia - Pandurii
Typ:
X HT
Kurs:
2,05
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Spotkanie gospodarzy ktorych typuje sie do walki o utrzymanie w tym sezonie z druzyna ktorą jak sie przewiduje bedzie walczyć o jak najwyzsze miejsce przed faza play-offów. Gospodarze o wiele lepiej radzą sobie z obroną niż z atakiem o czym swiadczy fakt ze w 10 spotkaniach strzelili dopiero 5 bramek ale za to wywiezli ostatnio 3 punkty z Bukaresztu ogrywajac tam faworyzowane Dinamo (1-0) Staty z tego spotkania tu: http://www.flashscore.com/match/Ak49...h-statistics;0

Goscie kiepsko rozpoczeli sezon, jest to spowodowane licznymi zmianami w kadrze zespolu jakie mialy miejsce w okienku letnim ale z czasem ich pozycja w tabeli na pewno bedzie rosła w góre. To oni beda faworytem tego spotkania.

Moj typ opieram na bardzo dobrych statystykach: na 10 spotkan tych zespołów w tym sezonie Concordia remisowała do przerwy 9 razy, Pandurii natomiast 8 remisów do przerwy.
Na 4 ostatnie spotkania ligowe tych druzyn 3 rowniez konczyly sie remisem do przerwy. Kurs dobry do grania.

Remis do przerwy @ 2,05 bet365
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godz: 14:00
Spotkanie: Kuzbass - -Bielgorod
Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: bet365
Jak dla mnie to ustawianie -Bielgorod jako faworyta to nie porozumienie. -Bielgorod ma kłopoty finansowe, ani jednego obcokrajowca, są gwiazdy takie jak Muserski czy Tietiuchin ale dwa mecze i dwie porażki i dziś będzie trzecia. Problem -Bielgorod ma na przyjęciu bo gra tam dwóch dziadków Tietiuchin i Khtey. Zwłaszcza Khtey to już nie ten poziom co kilka lat temu. Za to Kuzbass to połączenie młodości z doświadczeniem. Do Kuzbassu dołączył znakomity młodzian Poletaev, który w dwóch pierwszych wybranych meczach grał kosmos. Fajny zespół ma ten Kuzbass co pokazali w piątek gdy pokonali znacznie mocniejsze od -Bielgorod Dynamo Moskwa 3-1, tam był kurs wtedy 3,40 na Kuzbass i ja to grałem też.
⛔100
 
stanley-63 808,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna 2 Bundesliga
Godz: 20:15
Spotkanie : Stuttgart-Furth
Typ : Gr.Furth
Kurs : 4.75
Bukmacher : Bwin
No parę analiz na to spotkanie zostało napisanych i w/g kolegów to gospodarze zgarną pełną pulę ja pójdę w drugą stronę i typuję zwycięstwo gości , faktem jest iż VfB gra całkiem dobrze i widać że weszli na właściwy tor aby osiągnąć końcowy sukces i wrócić w szeregi 1 Bundesligi ale czasami może się i zdarzyć słabsze spotkanie bo i wielcy futbolu takie mają przykład wczorajsze mecze w Bundeslidze i nie tylko , wśród gości zapewne też jest apetyt na końcowy sukces bo jakby inaczej , Furth w 3 meczach wyjazdowych 1-1-1 czyli nie jest to tragedią , ostatni wyjazd to wygrana z Nurnberg 2:1 wcześniej remis na trudnym terenie Dusseldorf a dużo nie brakło aby wywieżli 3 pkt , dziś także trudny teren ale myślę że VfB będzie miało słabszy dzień i goście odniosą 2 zwycięstwo wyjazdowe w tym sezonie a H2H pokazuje iż wygrana tu na Mercedes-Benz Arena miała już miejsce to czemu by nie powtórzyć tego sukcesu dziś , ja na to liczę !
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Chiny, ATP - Beijing
Godzina: 13:30
Spotkanie: Lucas Pouille - Yen-Hsun Lu
Typ: Lucas Pouille -2.5 gema
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Sądzę, że Pouille pewnie ogra swojego przeciwnika. Zakładałbym 6:3 , 6:3, ale przy 6:4,7:6 zakład też wchodzi. Francuz jest o wiele lepszym tenisistą, natomiast jego przeciwnik nie jest raczej szalenie wymagającym przeciwnikiem. Jeśli serwis będzie funkcjonował to Francuz nie pozostawi mu złudzeń. Psychicznie też myślę, że Pouille nastawiony jest na coś więcej niż 1 runda, po odbyciu tak dalekiej podróży, zwłaszcza że jest on w stanie powalczyć co najmniej o top8 tego turnieju.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Pekin
Godz: 15:00
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Jekaterina Makarowa
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po niecałym tygodniu obie zawodniczki spotykają się znowu - i znowu będzie 2:0 dla Agi. Tak jak Kuzniecowa powoli staje się złym duchem Radwańskiej, tak Makarowej może się kojarzyć nasza tenisistka. Więc po pierwsze - statystyka. Na siedem meczów siedem kończyło się wynikiem 2:0. Pięć razy wygrała Polka, dwa razy Rosjanka. Zresztą wszystkie mecze od olimpiady kończyła na 2:0 lub 0:2. I tu po drugie - wynika to z charakterologii Makarowej: po wygraniu pierwszego seta dostaje kopa, jeśli przegra - flaczeje, tak jak w ostatnim meczu z Agą w Wuhan (do 4 i do 1). Zakładam, że nasza chce coś ugrać w Azji, by nie prysł mit królowej jesieni, więc zechce się postarać i nie odpuści 1 seta. Jeśli nie odpuści, 2:0 ma w kieszeni.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Niemcy oberliga hessen
Godz: 15.00
Spotkanie : Hessen Dreieich - Lehnerz
Typ : 1
Kurs :2.10
Bukmacher : Sportingbet
Analiza : Witam wszystkich dziś podtrzymać passe będzie dość ciężko ponieważ wały wybór i to dość wyrównany w analizach. Wudaje mi się ze udało mi się jednak znaleźć mecz który będzie dość ciekawy pod względem kursów.
Wiec dziś przenosimy się na boiska niemieckie gdzie lider tutejszej ligi będzie podejmował drużynę zajmująca 3 miejsce.
Gospodarze w tym sezonie przegrali tylko raz i to z drużyną która prawdopodobnie będą się bili o bezpośredni awans do wyżej klasy rozgrywkowej. W tym sezonie wygrywali cały czas nie zależnie czy u siebie czy na wyjeździe. W 10 meczach zdobyli 28 bramek i 12 stracili co pokazuje ich siłę owensywna dzięki czemu zdobyli juz 27 pkt.
Drużyna gości gra w kratkę raz wygrywa raz remisuje w 11 meczach zgromadziła 22 pkt. Strzeliła 24 bramki i straciła ich aż 17 z czego aż 4 w ostatnim meczu wyjazdowym przeciwko drużynie z górnego srodka tabeli (6 miejsce ). Drużyna goście grała jak na razie z drużynami dość przeciętnmi. 2 mecze z drużynami z pierwszej 6 ligi z jedną zremisowali 2-2 z drugą przegrali 4-1. Witać po tym ze to drużyna do ogrywania drużyn słabszych nie liczących się w lidze. Ze sredniakami i drużynami które chcą powalczyć o awans juz tak dobrze się nie wiedzie.
H2h tych drużyn to niby jedna wygrana gości i jeden remis ale ja bym na to ni zwracal uwagi ponieważ gospodarze są w gazie i spokojnie powinni tu wbić kilka bramek.
Dodatkowo polecam over 3.5 w tym meczu po kursie 2.07 w oddsring
Z Fartem ....
✅110
 
P 0

pr3zes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga, II
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Stuttgart - G.Furth
Typ:
BTTS + OVER 2.5
Kurs:
2.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Prawdę mówiąc większość była już powiedziana wyżej. Stuttgart traci 4 pkt do miejsca zapewniającego awans do I Bundesligi. Greuther Furth traci 2 oczka do Stuttgartu. Oba kluby mierzyły się ze sobą w Bundeslidze tylko w jednym sezonie. Podzielili się wtedy po 3 punkty. Aktualnie, jedna z najlepszych defensyw w lidze - Stuttgart, który stracił 6 goli w 7 meczach może być postrachem ligi, jednak gdy spojrzymy na moc ofensywną? nie robi to na nikim wrażenia. Dorobek 9 bramek to raczej nie jest liczba, która satysfakcjonuje włodarzy i kibiców. Najlepszym strzelcem drużyny jest Christian Gentner, czyli już 31-letni pomocnik, jego dorobek to 3 bramki. Wierzę, że w końcu napastnicy się obudzą i postraszą rywali. Goście nie strzelili gola tylko 1 spotkaniu. Według mnie gospodarze wygrają ten mecz i będzie to dość dobry spektakl obwity w gole!
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom