>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.10.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 5 Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maidstone - Bromley
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Może ktoś jeszcze skorzysta z tego typu, szybka analiza gdyż bardzo wpadł mi w oko ten typ z przyjemnym kursem według mnie zawyżonym za pewne z tego względu, że h2h nie jest sprzyjające gospodarzom ale to jest teraz inna drużyna i mecze z przeszłości mają bardzo nie wielki wpływ na ten mecz. Generalnie Bromley to jest typowy zespół własnego obiektu i przeważnie tam łapią punkty na wyjazdach grają padake w ostatnich 5 meczach żadnego zwycięstwa i nic nie wskazuje na zmianę tego wyniku, zaś gospodarze świetnie radzące sobie u siebie 5 ostatnich meczy żadnej porażki grają bardzo dobrze i urwiądzisiaj 3 pkt słabemu Bromley.
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Puchar Ligi
Godzina: 20:45
Spotkanie: Flint Town United - TNS
Typ: over 3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybieram typ w 1/8 Pucharu Ligi w Walii. Zmierzy się w nim drużyna występująca na co dzień w &quot;Cymru Aliance&quot; (po naszemu to 3 liga) z wielokrotnym mistrzem Walii i aktualnym liderem w obesnym sezonie (ostatnie 6 lat na najwyższym stopniu podium).
Zapewne dla gospodarzy to duże wydarzenie, do miasta przyjeżdża drużyna bardzo utytułowana. Faworyt wydaje się tutaj oczywisty, kursy na wygraną gości oscylują w granicach 1,1 - 1,15 więc nie warte gry.
Gospodarze na 3 mecze u siebie w tym sezonie jak na razie osiągnęli dobre wyniki: 2-1, 1-1, 3-0. Jak widać w każdym meczu strzelili bramkę, i spodziewam się, że dzisiaj przy małym rozluźnieniu gości tą 1 bramkę strzelą.
TNS jest tutaj jednak zdecydowanym faworytem i sami powinni te 3-4 bramki strzelić. Taki wynik 1-3 mi się tutaj widzi.
✅ 65
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia - Vanarama Nationa League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maidstone - Bromley
Typ: remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: forbet

Analiza:
Zaskakujący wysoki kurs na remis tych drużyn. Wystarczy się przyjrzeć jak wygląda bilans spotkań u siebie drużyny gospodarzy - aż 4 remisy jak do tej pory... Jeśli chodzi o drużynę Bromley i to jak spisuje się na wyjazdach to również jak do tej pory remisowali dwa razy.. drużyna ta raczej na wyjazdach nie wygrywa ale potrafią jej rośli obrońcy się postawić i zagrać na remis... dzisiejsze spotkanie głównie będzie opierać się na walce i obronie. 1 pkt dla Bromley na dosyć trudnym terenie ich uszczęśliwi. Drużyna gospodarzy nie ma jakichś maestrów ofensywy. Z takimi drużynami gra się najgorzej gdyż postawiony autobus to nie lada wyzwanie. Żadnej angielskiej drużynie z niższych lig nie pasuje grać typowego ataku pozycyjnego.. Maidstone przeplata remisy z zwycięstwami, myślę , że dzisiaj będzie remis. Wejdzie? Daj reputkę!!
⛔ 100


 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Maroko
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Wydad - Berkane
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 3,45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Wydad na własnym stadionie spisuje się świetnie i ostatnio prawie zawsze wygrywa. Mobilizacja w ich szeregach również powinna być spora, ponieważ Berkane również jest zespołem z czołówki. Goście na wyjeździe grają dość przeciętnie i tracą sporo bramek. To jednak mecz pucharowy, do którego można podejść zupełnie inaczej, ale prestiż wciąż gra tutaj sporą rolę. Goście przegrali w końcu zaledwie 2 spotkania na ostatnich 11. Myślę, że pod względem bramkowym będzie gorąco, ponieważ żaden zespól nie może tego odpuścić, a poziom prezentowany przez te drużyny jest w kraju bardzo wysoki.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom