>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.11.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Szwecja Basketligan
Godzina: 19:04
Spotkanie: Boras Basket - Nassjo Basket
Typ: Boras -12,5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prawie wszyscy grają dziś hurtem piłkę nożną, a ja mam nadzieję na znalezienie trafnego typu w szwedzkiej lidze koszykówki. Gospodarze Boras to obok Lulei i Sodertalje faworyt do wygrania tych rozgrywek. Sezon zaczęli słabo i aktualny bilans to 3-2, jednak porażek doznali z wymienionymi wcześniej drużynami. U siebie w ostatnim meczu wygrali z Norrkoping różnicą 21 punktów. Ponadto ograli Umea różnicą 38 punktów i Jamtland 6 punktami. Jak więc widać z drużynami słabszymi wygrywają i robią to raczej przekonywująco. Boras dużą przewagę nad swoim dzisiejszym rywalem na na pozycjach rozgrywającego i skrzydłowego, gdzie grają dobrze punktujący Amerykanie Washington i Wright. Na pozycji centra w Boras gra...Shaq ;-) Hines. Podsumowując drużyna gospodarzy ma bardziej wyrównany skład, gra u siebie, ma lepszą ławkę rezerwowych. Wszystko to w moim odczuciu zaowocuje trafnym typem
⛔100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
LE
19 00
Qabala vs St Etienne
Qabala lub remis
1.95
Bet365
Witam, kto by pomyślał że legia tak się spisze i nie odda punktów królewskim. Ja jednak sądze że warunki w których grali piłkarze zidana nie pozwoliły im tego meczu wygrać gdyż nie są do nich przyzwyczajeni, no ale mniejsza z tym. Dziś biorę pod lupę mecz którego nikt jeszcze tu nie poruszył.Qabala to mocny zespół ze wschodu i myślę że grając u siebie napewno nie pozwolą wygrać gościom z francji, poza tym byle jaka drużyna jadąca w tamte tereny zazwyczaj te spotkania remisuje albo przegrywa więc nie sądze że francuzi pokonają drużynę oddaloną o kilka tysięcy km od nich same warunki pogodowe im nato moim zdaniem nie pozwolą. Tym bardziej że gospodarze na swoim terenie w lidze spisują się świetnie poza tą w wpadką z mainz a st etienne na wyjazdach nie prezentuję się idealnie no ale kto wie co będzie. dla mniej ryzykonych można postawić że francuzi nie będą mieć czystego konta po 1.61 gdyż uważam że gospodarze na bank strzelą gola. Powodzenia
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP 1000 - Paris
Godzina: nie szybciej niz 19:30
Spotkanie: Tsonga - Nishikori
Typ: 1
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siema, no to odrazu powiem co mnie skłoniło do tego typy który uważam za wielce prawdopodobny. Kurs moim zdaniem wysoki i nawet rośnie, jak wiecie hala bercy będzie mocno dopingować. Tsonga to jeden z ulubieńców Francuzów.
Japończyk awans do Londynu już ma dawno zapewniony i jak znam tego gościa nie zmotywuje się na 100% do tego meczu kiedy wszyscy będa przeciwko niemu. Każdy wie że Kei swoje problemu zdrowotne ma regularnie więc czy oby na pewno będzie ryzkowal jakas kontuzja? jak dla mnie Kei często kalkuluje gra na pół gwizdka a jak rywal daje szanse to wtedy próbuje. Moim zdaniem za Tsonga stoi zbyt dużo argumentów, 1- to że wciąż walczy o Londyn i jeszcze szanse ma, pomimo że zostało już tylko jedno miejsce i berdych ma przewage. Kolejnym czynnikiem jest SERWIS Tsonga ostatnimi czasy serwuje naprawde bardzo dobrze gdzie z Ramosem nie dał Hiszpanowi żadnych BP. Japoniec przegrywa swój serwis regularnie, fakt że Kei to wyższa półka niż Ramos i on returnować potrafi o wiele lepiej, ale jak dla mnie to na dziś za mało.
H2h na korzyśc Japońca ale dziś Tsonga to inny człowiek i na pewno nie stoi tutaj na straconej pozycjii, jak dla mnie Ten mecz Tsonga powinien wygrac i to być może w 2 setach !
Dodam że japoniec nie lubi jak ktos gra mu na Bekhend, a Tsonga jak tylko może to obiega swoj bekhend i wali przepotężne forhendy po crosie albo konczy po lini.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Beachsoccer - International Cup
Godzina: 14.30
Spotkanie: Polska - ZEA
Typ: over 7,5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Naszym piłkarzom z plaży czegoś jeszcze brakuje: ogrania, szczęścia, sprytu? W turnieju będącym odpowiednikiem Pucharu Konfederacji nie byli gorsi od Brazylii, w połowie 2 tercji prowadzili 2:1, ale jak było widać w powtórkach na zwolnionym tempie, wolne dla Canarinhos to teatr jeszcze lepszy niż wczorajszy &quot;faul&quot; na Bale&#39;u na linii pola karnego (ktoś jeszcze widział ripley w zbliżeniu, na którym widać, jak spryciarz zahacza lewą stopą o prawą łydkę?). Wcześniejszy mecz z Tahiti (aktualny wicemistrz świata) też mogli wygrać.
Ale widać moc. O ile obie grupy w turnieju ukształtowały się w podobny sposób, czyli dwóch faworytów, którzy mają po 6 punktów i grają między sobą o 1 miejsce i dwóch outsiderów (0 pkt i też grają między sobą), to Polska spośród nich była o pięć długości przed innymi w dziele zepsucia faworytom ich świętowania. 4:5 z Tahiti i 2:5 z Brazylią to nie odpowiednio 3:7 i 1:11 ZEA z tymi drużynami. W drugiej grupie Egipt i Stany odstają po równo i jeszcze wyraźniej.
Wyobrażam sobie, że Polska, która cały czas może jeszcze świętować awans na MŚ, z lekkim niedosytem, ale głodna bramek i wygrywania, poprawi sobie nastrój w meczu ze średniakiem. Nasi zbyt często na takich fajnych, egzotycznych turniejach nie bywali, więc teraz mogą spuścić hamulec i trochę postrzelać. Prz dobrych wiatrach sami mogą wrzucić ósemkę, a zakładam, że Emiraty też coś ustrzelą i będzie np 6:2, 7:3 lub zgoła 9:2 czy jakiś inny hokej. Czas jest, ochotę do gry też widzę, spiny nie ma, piasek dobry. Why not?
⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U17
Godzina: 16:00
Spotkanie: Izrael U17 - Armenia U17
Typ: Izrael U17 -2
Kurs: 2.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz EURO U17. Zacznijmy od ekipy gości. Są to zazwyczaj &quot;dostarczyciele&quot; punktów dla mocniejszych ekip i remis ostatnio z ekipą Polski można nazwać wpadką naszych. Głęboko w historię nie ma co zaglądać bo reprezentacje co roku się zmieniają. Aczkolwiek nie wierzę, że w tym roku nagle Ormianie zaczną grać dobrze. Gospodarze natomiast to solidna ekipa, która w tegorocznych mistrzostwach odpadła w drugiej rundzie ze względu na bardzo ciężką grupę przegrywając skromnie 0:1 z mocnymi Hiszpanami i Belgami. Uważam, że dziś gospodarze zdecydowanie wygrają różnicą co najmniej 3 bramek.
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Ajax - Celta Vigo
Typ: X
Kurs: 3,65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj postaram trafić coś w meczu Ajaxu z Celtą. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się remisem 2:2.Tak jak sie spodziewałem poziom meczu był dobry, 2 najlepsze drużyny z grupy G. Obie walczą o 1 pozycję i w tym meczu chciała wygrać jedna i druga. Celta strzeliła gola w około 80 minucie i zakończyło się 2:2. Dzisiaj myślę że nie będzie inaczej. Ajax u siebie może i jest dobry, wygrał w końcu 6 meczy z rzędu, ale też trzeba zauważyć z kim. Wszystkie te wygrane są to mecze ze średniakami ligi holenderskiej, i większość z tych drużyn jest na ostatnich pozycjach w lidze. Celta na wyjazdach nie jest mocna. Przegrała z Villareal 0:5, remis z Las Palmas 3:3. Ten mecz będzie na pewno wyrównany, są to waleczne drużyny i chcą zdobywać 3 pkt. Celcie bardziej zależy bo jeżeli obie drużyny wygrają swoje pozostałe mecze to drużyna Vigo wyjdzie z 1 miejsca tylko gdy wygra dziś z Ajaxem. Drużyna z Amsterdamu będzie grała u siebie i jest to lekka przewaga, jeśli dobrze staną w obronie to padnie mało goli i spotkanie zakończy się remisem. Tak też myślę i stawiam na remis. Kurs bardzo dobry, a typ jak dla mnie nawet pewny.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Austria-Roma
Typ: Roma pierwsza 7 rożnych
Kurs: 2.55
Bukmacher:betano
Ciekawa sytuacja w grupie D, po 3 kolejkach każda drużyna ma szanse na awans.Dzisiaj druga Roma z 5 pkt, jedzie do lidera z Wiednia z taką samą ilością punktów, w Rzymie przed tygodniem padł remis 3-3.
Faworytem tego spotkania są wciąż Rzymianie o czym świadczy min kurs, gospodarze strzelając 3 gole na boisku rywala z pewnością z większą odwagą wyjdą na rywala, ale to może się także okazać wodą na młyn.
Roma z pewnością powinna w tym sezonie powalczyć w tych rozgrywkach, a może nawet pokusić się o trofeum oraz bilet do finałów LM.
Mecz powinien być dzisiaj zacięty, jednak to goście powinni więcej działać w ofensywie, być może szybko i łatwo nie zgarną w meczu 3pkt, ale to oni powinni prowadzić więcej ataków, tak więc zagram w tym meczu na rożne.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
Godz: 20:00
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Serbia (+2,5)
Kurs: 2,10
Buk :bet365:
Witam wszystkich w kolejnym dniu. Dzisiaj mimo bardzo bogatej oferty z różnych dyscyplin, osobiście zdecydowałem się ponownie na piłkę ręczną, a konkretnie spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy pomiędzy naszą reprezentacją Polski, a nieobliczalną reprezentacją Serbii. Mój dzisiejszy typ to opcja handicapu azjatyckiego na korzyść naszych rywali z którymi zawsze nam grało się ciężko.W ostatnich kilku latach reprezentacja Serbii rozwinęła się na tyle dobrze, że jest w stanie z nami nawiązać wyrównaną walkę bądź nawet wygrać co dla mnie nie będzie wcale niespodzianką. Trzeba powiedzieć jasno, że od wielu lat gramy tymi samymi zawodnikami którzy nie mają po dwadzieścia lat tylko dużo więcej, dlatego oglądając mecze naszej reprezentacji mimo, że sukcesów było dużo nie widzę tej iskry, mam to na myśli roszady w kadrze, nie stawia się na młodych, obiecujących szypiornistów, a liczy cały czas na starych graczy, którzy mam wrażenie że swoje najlepsze lata mają za sobą i czują się wypaleni. Takie są moje odczucia, natomiast w Serbii jest odwrotnie więcej stawia się na młodych zawodników z których później rodzą się zawodnicy światowego formatu. Ostatnie mecze Serbów przeplatane są słabszą i dobrą grą: wygrana z Rosją dwa razy 28:23 i 27:25 mimo że to mecze towarzyskie to pokonanie reprezentacji Rosji jest nie lada wyczynem, dalej porażka z Węgrami tylko jedną bramką 26:25 i ostatni mecz również z Węgrami gdzie ulegli 30:25 w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. Jeśli godzi o naszą reprezentację to wiadomo, że niedosyt jest po tym jak ulegliśmy w walce o brąz z reprezentacją Niemiec 25:31 na igrzyskach olimpijskich w Rio. Ważnym czynnikiem są też mecze bezpośrednie jakie miały miejsce, skupie się na ostatnich trzech mimo znacznej różnicy lat: Polska - Serbia 25:24, Serbia - Polska 20:19 i ostatni mecz Polska - Serbia 29:28. Jak widzimy różnica bramkowa to jeden dlatego nie sądzę żeby któraś z reprezentacji wygrała więcej niż dwoma bramkami.
⛔100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce - Manchester United
Typ: 1DNB
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W United jest trochę syfu, głównie przez wyniki ligowe. Irytacja sięgnęła zenitu i patrząc na grę w spotkaniach chociażby ze Stoke czy Burnley, a później na ich końcowe wyniki, to nie ma się czemu dziwić. Mourinho wylądował na trybunach i na dodatek nie poprowadzi zespołu w niedzielnym spotkaniu na Liberty Stadium. W tygodniu, oczywiście rutynowa fala krytyki, dot. tego, że Ibra nie strzela, Pogba gra słabo, a Michitarian nie gra w ogóle. Niemniej, pojawiła się jeszcze jedna ciekawa sytuacja - do treningów wrócił Schweinsteiger. Czyżby ktoś się tutaj z kimś przeprosił w zaciszach klubowego budynku? Z której strony by nie patrzeć, jest ogromne zamieszanie. Presja jest na boiskach ligowych i zawsze na nich będzie, tutaj gromienie w Lidze Europy nie daje ani chwili oddechu, ani nie podnosi pewności siebie. Nie mówiąc już o opinii publicznej.
Z drugiej strony Fenerbahce. No cóż, 12 lat temu także zebrali lanie na Old Trafford, by w meczu domowym wziąć srogi rewanż. Tyle, że ten dwumecz był w LM, czyli w miejscu, w którym teoretycznie te kluby powinny występować. Niemniej, dzisiaj zapełni się cały stadion i fanatyczna publiczność będzie oczekiwać czegoś więcej, aniżeli 0-3 do przerwy i honorowej bramki Robina van Persiego, aby się wszyscy trochę &quot;pocieszyli&quot;. Ostatnio bardzo dobry mecz w lidze, który bez wątpienia miał służyć do złapania rytmu przed czwartkiem.
United przyjadą bez Bailly&#39;ego, Smallinga, Valencii oraz, o dziwo, Carricka. Czyli w środku pola znowu zagramy bez odpowiedniego balansu i spokoju.
✅163
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Braga - Konyaspor
Typ: 2
Kurs: 7.50
Bukmacher: Bet365
Według mnie to jeden z trzech meczów, w których możliwa jest niespodzianka (patrząc na kursy). Braga w obecnym sezonie jeszcze nie wygrała z nikim mocniejszym. Wygrywać wygrywa, lecz ze słabiakami, albo co najwyżej ligowymi średniakami. W grupie LE jeszcze nie wygrali, jak do tej pory 2 remisy i porażka. Ok, mają atut własnego boiska, na którym ciężko ich pokonać, ale co więcej? W obecnej chwili wydaje się że chyba nic.
Konyaspor również ostatnio nie zachwyca. Słabe miejsce w lidze, ostatnie w grupie LE... Ten mecz to dla nich ostatnia deska ratunku jeżeli chodzi o dalszą grę w europejskich pucharach. Na ligę mają jeszcze kupę czasu, więc ta może poczekać. Patrząc na ich formę z końcówki poprzedniego sezonu to naprawdę robi wrażenie. Mieli passę 19 kolejnych spotkań bez porażki. Nie wiem co się stało, że forma upadła, ale myślę, że prędzej czy później nadejdzie taki dzień, w którym znów wróci...
Nie patrząc na kursy, oceniłbym to spotkanie na 50/50. Ale piłka nożna to piłka nożna, tutaj dzieją się cuda, co oglądać mogliśmy chociażby wczoraj.
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Southampton FC - Inter Mediolan
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Powiedziane zostało już wszystko na temat tego meczu i był typ na 1 i 2. Tutaj praktycznie paść może każdy wynik, ja obstawiam remis. Dlaczego? Oba zespoły pozbawione swoich atutów ofensywnych; Inter Joveticia i Brozovicia, natomiast u gospodarzy o wiele więcej ich wypada, ale najważniejszym jest brak Longa. Inter z nowym trenerem będzie chciał zamieść śmieci pod dywan i zakończyć czarną serię porażek na gruncie rywala. Do tego idealna szansa - średnio grający ostatnio Southampton. Jednak fajerwerków się nie spodziewam. Gospodarze nie strzelają zbyt wiele, każdy mecz praktycznie kończył się golem, raz wygrali wysoko u siebie ze Spartą. Dzisiaj przeciwnik bardziej wymagający, czego doswiadczyli na wyjeździe we Włoszech. Typuję remis głównie za sprawą braków w ataku obu drużyn oraz tym, że podział punktów byłby zadowalający dla obu zespołów.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna / Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Serbia
Kurs: 5.00 @ bet365

Dziś nasza drużyna narodowa bez gwiazd, czyli odpada nam B. Jurecki (9/33) oraz
A. Wiśniewski (9/18) - oboje zakończyli kariere. Dodatkowo kontuzjowani są
P. Chrapkowski (9/12), K. Bielecki (9/11), K. Lijewski (5/15). Debiut w tym meczu
dla Krzysztofa Łyżwy i Adriana Nogowskiego.
Powyższe statystyki zawodników czyli (mecze / gole) są z Rio de Janeiro.
Nasza drużyna ostatnie bezpośrednie spotkanie z nimi wygrała 29:28, tak więc nie można
mówić w żadnym wypadku o tym że Serbia jest tu niefaworytem. Uważam tak widząc to,
jakie kursy tu wystawili bukmacherzy.
Oczywiście kibicuje naszym lecz kurs jest bardzo kuszący a niespodzianki się zdarzają,
czego idealnym dowodem jest tu wczorajsze prowadzenie 3:2 Legii nad Realem.
Patrząc na statystyki to Serbowie czują się znakomicie w roli faworytów lecz co
dzisiejsze spotkanie pokaże, to wszystko przed nami.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Anderlecht - Mainz
Typ: over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Liga Europejska nie jest dla mnie osobiście czymś na czym można dużo zarobić, ale na dziś znalazłem jedno interesujące spotkanie w grupie C gdzie Anderlecht będzie podejmowała przed własną publicznością Mainz, mimo że pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1 dziś liczę na większa ilość bramek bo okazji w tym pierwszym meczu było sporo ku temu by było wyżej. Tą swoją grę na bramki opiera na prostym argumencie oglądałem już kilka spotkań ekipy Niemieckiej w tym sezonie i to zespół bardzo ofensywnie usposobiony z mnóstwem błędów w defensywie. Potrafią atakować dużą ilością graczy, starając się szybko przenosić piłkę w pole karne rywala, naprawdę potrafią tworzyć tych sytuacji bardzo dużo. Defensywa przy takie grze momentami wygl ą da tragicznie, mnóstwo miejsca, proste indywidualne błędy. Wystarczy popatrzeć na statystyki w Bundeslidze 16 strzelonych, przy 15 straconych tylko cztery ekipy są gorsze w tym aspekcie i te suche statystyki jak wspomniałem dobitnie odzwierciedlają wydarzenia na boisku i sposób gry. To samo oglądaliśmy w dwóch spotkaniach Ligi Europejskiej 1:1 z St. Etienne ale sytuacji było całe mnóstwo i 2:3 z Gabala. Gospdoarze również w świetnej formie strzeleckiej a to zasługa naszego Teodorczyka oraz po prostu młodego składu który więcej ma do zaaferowania w ataku. Statystyki w lidze to średnia dwóch bramek na mecz strzelanych i jednej traconej. Przyznam że w akcji w tym sezonie ich nie widziałem ale Belgowie zawsze byli zespołem grającym piłkę na tak i patrząc tylko na statystyki ta tendencja jest zachowana a tak naprawdę wystarczy mi to co widziałem po grze gospodarzy którzy będą mieli dziś wiele sytuacji bramkowych ale też na pewno nie ustrzegą się błędów w defensywie bo to u nich ostatnio norma. Jeśli chodzi o Ligę Europejską to w każdym meczu strzelali i tracili po bramce.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina 19:00
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - AZ Alkmaar
Typ: powyżej 2,5 goli w meczu
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza: To dwie drużyny, które preferują grę ofensywną. Maccabi w 3 meczach strzeliło 5 bramek a straciło 6. Poza tym Alkmaar słabo broni (5 bramek w plecy z Zenitem), zdobyli zaledwie 1 pkt w LE. Ponadto w pierszym meczu tych zespołów padł wynik 2-1 dla maccabi, więc myślę że w tym meczy padnie więcej niż 2,5 bramki.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympiakos vs CSKA
Typ: CSKA -3
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Olympiakos kontra CSKA mecz zaliczany do klasyku europejskiego basketu. Gospodarze z bilansem 3-1 plasują się w czołówce Euroligi. Nie ma co im ujmować grają fajną koszykówkę zarówno w ataku jak i obronie. Spora w tym zasługa legendy greckiej koszykówki Spanoulisa który wraz z Lojeskim świetnie się uzupełniają. Do tego grają we własnej hali gdzie nie raz niesieni dopingiem swoich fanów potrafili wygrać każdy mecz. Jedno ale na przeciw nich stanie CSKA. Bez dwóch zdań najlepsza europejska drużyna. Bilans 4-0 skład kompletny przewaga w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła to wszystko jest po stronie CSKA. I to właśnie składem i doświadczeniem rosyjska drużyna powinna zrobić przewagę. Mimo że to wyjazd ciężki teren to obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.
✅110
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – LE - kolejka.4
Godzina: 21:05
Spotkanie: Ajax Amsterdam – Celta Vigo
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3,52
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W lidze europejskiej już 4 kolejka i czas na rewanże. W jednej z grup do Holandii zawita hiszpańska Celta. Stawiam tutaj na co najmniej 4 bramki w spotkaniu, ze względu na ostatnie wysokie wyniki gości z Hiszpanii.
Ajax po 3 meczach lideruje w swojej tabeli z 7.punktami na koncie (bramki 5:3). W pierwszym spotkaniu ograł na wyjeździe grecki Panathinaikos 2:1. W kolejnym meczu , już u siebie , wygrał minimalnie , bo tylko 1:0 z belgijskim St. Liege i ostatnio na wyjeździe remis 2:2 w Hiszpanii. Ajax w ostatnich 6 meczach, granych w różnych rozgrywkach, trzy razy zaliczył over 3,5 :
6:1 w pucharze Holandii z Kozakken Boys
2:2 z Celtą
3:2 z Utrechtem
Natomiast w ostatnich 5 spotkaniach domowych – 3 x padł over 3,5:
3:2 Utrecht
5:1 Zwolle
5:0 Willem
Celta w grupie na 2.miejscu z 5 pkt. (bramki również 5:3). Oprócz remisu z Ajaxem, wygrana u siebie z Panathinaikosem 2:0 oraz remis 1:1 w Belgii. Ostatnie spotkania Celty obfitują w bardzo dużą ilość goli. W ostatnich 5 spotkaniach gości padło w sumie aż 27 bramek , co daje średnio 5.4 gola na mecz !!! :
3:3 z Las Palmas
4:1 z La Corunią
2:2 z Ajaxem
0:5 z Willareal
4:3 z Barceloną
Spodziewam się, iż goście również w tym spotkaniu podtrzymają świetną passę wysokich overów. Wydaję się , że właśnie te dwie drużyny, po 6.kolejce, będą cieszyły się z awansu do kolejnej rundy, jednak jeśli w drugim spotkaniu wygra którakolwiek ze stron, a tu padnie np. remis, to na 2 kolejki przed końcem praktycznie każda druzyna będzie miała szansę na awans. Dlatego spodziewam się w tym meczu usilnych ataków z obu stron , co powinno skutkować sporą ilością bramek , gdyż każdy zespół będzie chciał wygrać to spotkanie.
Powodzenia !
✅252
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
halomilo 60

halomilo

Użytkownik
Niezła gra Dimitrova w pierwszym secie, masa (jak na djoka) błędów pozwoliła na zdobycie seta i pokryć linie.
Pouille - Murray over 19,5
Rivalo : 1,80 (gram akurat tam bo dali mi bonus reload 100% do 300zł, możecie zapytać support&#39;u)
Francuz grając u siebie zmierzy się z pretendentem do pierwszej rakiety świata Andym.
Murray będzie za pewnie piekielnie zmotywowany przez cały pobyt w paryżu, ponieważ ma szanse dokonać czegoś wielkiego, jednak dziś stanie mu zmierzyć się ze stosunkowym młodym tenisistą który to w ostatnim czasie osiągnął bardzo dużo. Wiadomo kto jest tu faworytem, lecz myślę że męcz będzie zacięty, a Andy będzie miał problem aby przełamać serwis francuza. Prawdopodobnie Pouille będzie miał dużo trudniejsze zadanie niż dimitrov z rozchwianym djoko, ale da rade. Liczę na pare momentów dekoncentracji ze strony vice lidera.
Nieregulaminowy zapis typu
⛔100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – LE - kolejka.4
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce – Man Utd
Typ: 1 -0.5
Kurs: 3,2:
Bukmacher: B365
Analiza:
United ostatnio gra piach. Mimo, że to moja ulubiona drużyna to nie postawię na nich.
Pogba totalnie bez formy, gole u siebie w LE nie zmieniły nic w jego grze.
Brak maty w podstawowym składzie na duży minus. Rooney od pierwszych minut na ataku, no proszę.
W obronie ROJO i BLIND co nie jest najlepszym połączeniem.
Plusem jest tylko herrera i rashford.
Własny teren pozwoli gospodarzom na lepszą grę, o dziwo Van Persie na ławce ale pewnie go trzymają na koniec.
1-0 dlagosporzardy
✅220
 
O 26

oracle77

Użytkownik
yscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina 19:00
Spotkanie: Astra Giurgiu- Viktoria Plzen
Typ: Karny-Tak
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Obie drużyny mają jeszcze duże szanse na zajęcie 2. miejsca premiowanego awansem-Astra ma 3 pkt., Plzen 2 pkt., a czołówka po 5pkt. Grali ze soba 2 tyg. temu zacięty pojedynek, w którym był karny dla Czechów. Dziś równiez oczekuję meczu walki z kilkoma kartkami ( 2 tyg. temu 4 były) i ostrą walką w polu karnym, co zaowocuje bardzo prawdopodobnym karnym. Są to zespoły z &quot; naszej części Europy&quot; i dla nich LE to możliwość zarobienia kilku Euro więcej do i tak skromnego budżetu.
W 2 na 3 meczach tych drużyn były jedenastki w tej edycji LM.
2 dni temu też typowałem karnego dla Borussii Monchengladbach w meczu z Celtami- karny był , ale dla Celtów. Dziś gram ostrożniej, a kurs jest dobry.
Powodzenia
Darz buk
⛔100
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, eliminacje do ME
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Polska wygra różnicą 1-3 bramki
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ach, głowa pęka od czytania tych bzdur na forum o dzisiejszym meczu w ręczną. Jedni piszą, że bramki dzisiaj zdobywać dla Naszych będzie MARCIN Lijewski (ostatni występ w kadrze styczeń 2013), albo podają info wyssane z palca, że nie zagrają dzisiaj Kola (Karol Bielecki), albo Krzysiek Lijewski. Jeszcze lepsze info ktoś zapodał, że dzisiaj kluczową postacią naszej drużyny będzie Przemek Krajewski, a od rana wiadomo, że nie znalazł się w kadrze na dzisiejsze spotkanie. Cóż, co do samego meczu, gramy w Ergo Arenie, hali bardzo szczęśliwej dla nas. Absencje w spotkaniu to brak przede wszystkim Piotrka Chrapkowskiego i Krajewskiego, a także nieobecnego już od czasu Igrzysk w Rio - Michała Jureckiego. Z Serbami graliśmy wielokrotnie i za każdym razem się męczyliśmy. W kadrze Serbów zabraknie dzisiaj: Darko Stanicia, Momira Ilicia, Marko Vujina i Alema Toskicia. Mimo tych absencji moim zdaniem zespół z Bałkanów posiada -drużynę, która napsuje nam dzisiaj krwi, dlatego znalazłem na całorocznym interesujący zakład, którym się z Wami chcę podzielić, gdyż Polacy w szczypiorniaka dostarczają nam wiele emocji, a nie spodziewam się dzisiaj pogromu ze strony ekipy prowadzonej przez Tałanta Dujszebajewa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom