>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.12.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Puchar Świata Niżny Tagił
Godzina: 16:00
Spotkanie: Najlepszy z trójki zawodników: Tande D.A.-Forfang J.A.-Eisenbichler M.

Typ: Eisenbichler
Kurs: 3.10
Bukmacher: Milenium

Analiza:
Wczoraj pięknie wszedł wysoki kurs z ręcznej. Dzisiaj uważam, że typ z mniejszym ryzykiem. Gram na Eisenbichlera mimo tego, że wczoraj zajął najgorszą pozycję z tej trójki. Myślę, że wczoraj był za bardzo spięty. Spójrzmy na jego wyniki poza konkursem. Wygrał kwalifikacje, wygrał serie próbną, wygrał trening, a na drugim tylko Wellinger był od niego lepszy. Spójrzmy na jego rywali. Norweg Tande, któremu najlepiej wyszły skoki w konkursie. W kwalifikacjach, treningach i serii próbnej aż tak nie błyszczał. Forfang to samo, raz był drugi, bodajże w kwalifikacjach, reszta skoków też bez szału. Co prawda najważniejsze są skoki w konkursie, ale mam takiego &#39;&#39;czuja&#39;&#39; że Niemiec stanie dzisiaj na podium, a kto wie może i wygra. Poza tym trzeba też brać pod uwagę to, że wczoraj niektórym zawodnikom bardziej wiało pod narty (np. skok Deschwandena w 1 serii) , a innym mniej . Jeżeli dzisiaj nie będzie silnego wiatru pod narty, to Norwedzy nie będą już aż tak mocni. Eisenbichler jest zawodnikiem, który ma duży potencjał, w końcu musi to pokazać i myślę, że dzisiaj to zrobi. Sądzę, że obaj Norwegowie skończą dzisiaj poza podium. O zwycięstwo powalczą Eisenbichler, Freitag i może Wellinger czy Kraft.
✅ 210
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gibraltar
Godzina: 16:30
Spotkanie: Europa FC vs Gibraltar United
Typ: Gibraltar United +1,5 handi
Kurs: 2,03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Myslę , ze buki ponownie wystawili za wysokie kursy na Gibratalr United . Ciagle nie docieniaja tego klubu .
Dzis jest ostatni mecz obu druzyn przed 2 miesiacami przerwy w rozgrywkach i obie druzyny chca jak najlepiej sie zaprezentowac .
Gibraltar United z tego co czytalem i widzialem ciezko od kilku dni trenuje do tego meczu i jest wielka mobilizacja w ich szeregach. Ostatnio notuja slabsze wystepy. Szczegolnie mecz sprzed tygodnia , gdzie prowadzili 2-0 i zremisowali 2-2 ich zabolal. Na pewno dzis beda chcieli wypasc zdecydowanie lepiej. Do tego z druzynami z czolowki jak Lincoln , St.Joseph itp graja bardzo dobrze .
Europa FC maial slaby poczatek ,ale ostatnio graja bardzo dobrze. Jednak 3 latwe wygrane z rzedu odniesli z zespolami z dolnej czesci tabeli .
⛔ 100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Wisła : Górnik
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna
Jak wiemy z początkiem sezonu w meczach Górnika z Zabrza dosyć często pojawiała się czerwona kartka czy też karne teraz od jakiegoś czasu to się uspokoiło ale myślę że dziś na stadionie miejskim im Henryka Reymana powinno iskrzyć , Wisła ostatnio w niezłej formie no a rewelacja sezonu Górnik zapewne tanio skóry nie sprzeda a zawodnicy uwierzyli w siebie i w to że z każdym mogą powalczyć o komplet pkt . Wisła w tym sezonie ukarana 45 żółtkami bez czerwieni jak dotąd natomiast Zabrzanie jak już wspomniałem na początku już trochę tych kartek i to czerwieni uzbierali ( 4 czerwone ) i także 45 żółtek no i dla mnie najważniejsze to sędzia którym jest Daniel Stefański i to na niego liczę bo zaglądając do jego statystyk to w meczach z udziałem Górnika pokazał 3 czerwone a w meczach Wisły 9 stąd liczę że dziś może być ostro i któryś z fauli pan Daniel podciągnie pod brutalny i pokaże czerwoną !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Typ: strzeli gola: Carlitos lub Angulo
Kurs: 1.60
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Dzisiejszego dnia będziemy świadkami ekstraklasowego hitu pomiędzy Wisłą a Górnikiem.
Serce podpowiada wygraną gości, gram jednak (bardzo) bezpiecznie i typuje w tym meczu strzelców.
Dwójka Hiszpanów gra główne role w swoich drużynach, choć ich styl gry znacznie się różni. O ile o graczu Wisły możemy mówić jak o swego rodzaju playmakerze, to Igor Angulo jest typowym snajperem z zimną krwią, który to co ma chce zamienić na bramkę. Za powodzeniem mojego typu przemawia również fakt, że oboje gracze są w swoich drużynach egzekutorami jedenastek (swoją drogą wyczuwam w tym spotkaniu rzut karny) .
Podsumowując uważam że któryś z przytoczonych zawodników zamieni swoją sytuację na gola. Stawka 9/10.
Powodzenia i pozdrawiam
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
smajters 37

smajters

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Typ: under 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Milenium
Analiza: Witam twardych graczy, dzisiaj mam ryzykowny typ na under 2,5 w meczu Wisły. Większość meczów w Krakowie na stadionie Wisły kończy się wynikami bardzo niskimi. Ostatni over 2,5 padł 4 Listopada, kiedy wygrali 3:0 gospodarze a tak to na 8 meczów w roli gospodarza mają az 6 meczów poniżej 2,5 bramki. Dzisiaj mamy mecz na szczycie tabeli i wydaje mi się, ze mecz może się rozstrzygnąć jedno bramkowym prowadzeniem którejś z drożyn lub remisem 1:1, ale kto wie? Zobaczymy dzisiaj wieczorem, ale życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieje ze komuś pomogłem podjąć decyzje co obstawić. Niech wam się nadzieje i z Fartem!
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cuprum Lubin - Czarni Radom
Typ: 2
Kurs:
2,27
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Po takim kursie śmiało wchodzę w zwycięstwo gości. Czarni Radom z meczu na mecz grają zdecydowanie lepiej. Złej gry i mało zgrania z początku sezonu można powiedzieć, że nie ma już śladu. Oczywiście czasem zagrają gorsze spotkanie ale to raczej z własnych błędów - przykład ostatni mecz z JSW gdzie popełnili mnóstwo błędów.
Jeśli chodzi o ekipę gospodarzy to ich forma spadła oczywiście jest to spowodowane z tym, że w zespole są kontuzje chodzi głównie o Estończyka R. Taht oraz Ł. Kaczmarka, który od jakiegoś czasu walczy z kontuzjami, ostatnio wrócił i zagrał ale nie na swoim poziomie teraz także jego występ stoi pod znakiem zapytania. 4 ostatnie spotkania to 4 porażki 0:3 z JSW, 2:3 z Resovią, 0:3 z Olsztynem i 2:3 z Gdańskiem.
Radom to solidna drużyna, która jeśli wejdzie dobrze w mecz i zagrywka będzie działać to potrafią napsuć krwi najlepszym przykładem jest mecz ze SKRĄ 2:3 czy rozbicie Olsztyna 3:0.
Dla mniej odważnych +1,5 seta moim zdaniem bardzo prawdopodobne, ja jednak wchodzę w zwycięstwo.
Powodzenia
✅ 127
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division B Grupa 4
Godzina: 17:00

Spotkanie: Villanovense - Merida
Typ: Merida
Kurs: 3,15 efortuna

O meczu:
Mecz co tu dużo mówić, nie pachnie zbyt ładnie. Spotkanie dwóch wyrównanych drużyn - gospodarze 8 miejsce, 24 punkty, bilans meczów: 6-6-4, goście natomiast 11 miejsce w tabeli, bilans meczów 6-5-5 i 23 punkty na koncie. Forma obydwóch zespołów wyrównana, Villanovense na ostatnie 5 spotkań zdobyło 10 punktów, Merida w ostatnich 5 kolejach zdobyła 8 oczek. Sęk jednak w tym, że od kilku sezonów te drużyny naprzemiennie wygrywają oraz remisują. Tak prezentuje się H2H:
Merida AD - Villanovense 2 : 2
Villanovense -
Merida AD 1 : 0
Villanovense - Merida AD 0 : 1
Merida AD - Villanovense 2 : 2
Villanovense -
Merida AD 2 : 1
Merida AD - Villanovense 1 : 1
Merida AD -
Villanovense 1 : 0
Villanovense -
Merida AD 2 : 1

Co widzimy? (od dołu) Villanovense - Merida - Remis - Villanovense - Remis - Merida - Villanovense - Remis. Jeżeli tendencja się utrzyma, to dzisiejszym wygranym powinna być drużyna Meridy. Można spróbować, być może niższe klasy rozgrywkowe w Hiszpanii rządzą się swoimi prawami i nie są tak czyste jakby się mogło wydawać. Jedyne co mnie martwi, to ostatnie 5 spotkań Villanovense u siebie - nie przegrali ani jednego. Jednak każda passa kiedyś się kończy, a są przesłanki że nastąpi to właśnie w dniu dzisiejszym. Kursy na gości spadają, mecz za lekko ponad godzinę, więc jeżeli ktoś chce spróbować, to musi zdecydować się w miarę szybko.
⛔ 100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda B - 4
Godz: 17:00
Spotkanie: CF Villanovense - Mérida AD
Typ: CF Villanovense
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 17 serii gier hiszpańskiej Segunda B - 4 w którym na Estadio Romero Cuerda zmierzą się ze sobą miejscowe Club de Fútbol Villanovense a w gości przyjedzie drużyna Mérida Asociación Deportiva.
CF Villanovense w tym sezonie ligowym w 16 meczach zdobyło 24 punkty co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś Mérida AD plasuje się na 11 pozycji zdobywając 23 oczka w swoich 16 spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie 5 zwycięstw, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 8-4 natomiast goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 3-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie pokonywali już lepsze ekipy w delegacjach żeby dać przykład Extremadury oraz Huelvy i oba te zespoły grają lepiej na wyjazdach niż Mérida AD strzelając więcej a tracąc mniej goli w delegacjach do tego gospodarze grają dużo lepiej u siebie niż na wyjazdach i bilans bezpośrednich spotkań z gośćmi u siebie mają na plus mianowicie 3-1 i nie patrzę jak kolega wcześniej na ogólne tylko te u siebie bo gospodarze są u siebie mocni a goście grają lepiej u siebie na wyjazdach strzelają mało bramek i tracą ich sporo i mają problemy z grą na Estadio Romero Cuerda co moim zdaniem kolejny raz kończy się dla nich porażką i komplet ligowych oczek pozostanie przy zespole Club de Fútbol Villanovense
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manchester City - West Ham
Typ: over 4,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Czekałem do ostatniej chwili ze skladami żeby się upewnić czy City wystąpi w najlepszym składzie. Tak - poza Fernandinho gra najlepsza jedenastka. Co tutaj powiedzieć, West Ham ma bardzo słaba obrone, tracą sporo bramek. Nie zagra kilku podstawowych graczy. City zaś musi nadal punktować, wczoraj United skompletowali trzy punkty wiec nie może dojść do niespodzianki. Każdy zdaje sobie sprawę z siły ofensywnej Manchesteru, strzelają wiele bramek u siebie. Mam jednak nadzieję że West Ham tez pokaże coś w ofensywie i zdoła zdobyć bramkę. Mecz powinien być ofensywny, goście nie skupiają się za bardzo na obronie ale tutaj będą musieli zagrać rozważnie. City standardowo przycisnie rywala i biorąc pod uwagę mecz o nic w środku tygodniu, liczę ze dadzą maksa.
⛔ 100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cuprum Lubin - Czarni Radom
Typ: DW 3:0
Kurs: 3.60
Bukmacher: forBET
Analiza: Spotkanie sąsiadujacych w tabeli drużyn. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest drużyna z Lubina gdzie jest duże zainteresowanie siatkówką. Cuprum ostatnie dwa mecze u siebie przegral pechowo po 3:2 z Resovia i Treflem. Blisko bylo wygranych 3:0 ponieważ w obydwu tych spotkaniach Cuprum wygrywał 2:0 w setach. Dzisiaj rywal znacznie słabszy, Radom slaby w zagrywce, mysle ze ten czynnik zawazy w duzej czesci na przewadze Lubinian. Patrzac na pierwsze szostki, Lubin ma przewage na wszystkich pozycjach, szczegolnie rozegranie i atakujacy. Mowa o Masnym i najskuteczniejszym zawodnikiem plus ligi Kaczmarkiem, ktory prezentuje poziom reprezentacyjny. Cuprum musi wygrac za 3 punkty, aby zblizyc sie do szostej Resovii. Nie widze innego wyniku w tym meczu jak 3:0 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, SERIE A
Godzina: 20:00
Spotkanie: Santos -Avai
Typ: Santos
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Santos zajmuje obecnie 4 miejsce w lidze. U siebie przegrywa bardzo rzadko. Potrafi pokonać drużyny pokroju Gremio czy Corinthians. Stosunek bramek jako gospodarz 24:11. Naprzeciw Avai, które zajmuje dalekie 18 miejsce. Stosunek bramek jako gość 13:27. Jeśli wygrywają to bardzo rzadko. W bezpośrednich starciach Avai nie potrafi wygrać od 2010 roku. Santos ma szansę pogonić czołówkę, ponieważ drużyny przed nimi w tabeli odpuszczają mecze po ciężkich meczach pucharowych. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom