>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3 września (Piątek)

Status
Zamknięty.
K 1

kubusek19

Użytkownik
Czechy U21 - Niemcy U21
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsson
Stawka: 5/10
Analiza:
Typ dnia jak dla mnie ???? Młodzieżowa reprezentacja Niemiec nie ma już szans na awans, więc ich trener postanowił powołać zupełnie nowy zespół na te spotkanie, większość zawodników zagra ze sobą po raz pierwszy. Czesi grają u siebie, wygrali też pierwsze spotkanie w Niemczech 2:1. Nasi sąsiedzi zajmują pierwsze miejsce w grupie z przewagą 2 punktów nad Islandią, ale mają jeden mecz rozegrany więcej, więc nie mogą być pewni pierwszego miejsca w grupie. Ambicji na pewno więc im nie zabraknie. Obserwuje kursy od wczoraj, które lecą bardzo w dół. Mecz rozpoczyna się o 18.30.
Tabela grupy 5:
1 Czech Republic 6 18
2 Iceland 7 16
3 Germany 6 8
4 Northern Ireland 6 4
5 San Marino 7 0
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
Czechy U21 - Niemcy U21
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsson
Stawka: 5/10
Analiza:
Typ dnia jak dla mnie ???? Młodzieżowa reprezentacja Niemiec nie ma już szans na awans, więc ich trener postanowił powołać zupełnie nowy zespół na te spotkanie, większość zawodników zagra ze sobą po raz pierwszy. Czesi grają u siebie, wygrali też pierwsze spotkanie w Niemczech 2:1. Nasi sąsiedzi zajmują pierwsze miejsce w grupie z przewagą 2 punktów nad Islandią, ale mają jeden mecz rozegrany więcej, więc nie mogą być pewni pierwszego miejsca w grupie. Ambicji na pewno więc im nie zabraknie. Obserwuje kursy od wczoraj, które lecą bardzo w dół. Mecz rozpoczyna się o 18.30.
Tabela grupy 5:
1 Czech Republic 6 18
2 Iceland 7 16
3 Germany 6 8
4 Northern Ireland 6 4
5 San Marino 7 0


PROSZE O USUNIECIE TEGO POSTA BO NIE ZAUWAZYLEM ZE TEN TYP BYL JUZ GRANY.

W takim razie gram ten typ
Mecz: Czechy U21 - Niemcy U21 (0:1)
typ;1
Buk:BAH
kurs 3.60
Typ dnia jak dla mnie ???? Młodzieżowa reprezentacja Niemiec nie ma już szans na awans, więc ich trener postanowił powołać zupełnie nowy zespół na te spotkanie, większość zawodników zagra ze sobą po raz pierwszy. Czesi grają u siebie, wygrali też pierwsze spotkanie w Niemczech 2:1. Nasi sąsiedzi zajmują pierwsze miejsce w grupie z przewagą 2 punktów nad Islandią, ale mają jeden mecz rozegrany więcej, więc nie mogą być pewni pierwszego miejsca w grupie. Ambicji na pewno więc im nie zabraknie. Obserwuje kursy od wczoraj, które lecą bardzo w dół. Mecz rozpoczyna się o 18.30.
Tabela grupy 5:
1 Czech Republic 6 18
2 Iceland 7 16
3 Germany 6 8
4 Northern Ireland 6 4
5 San Marino 7 0

⛔ 100

Redwitz // Minusowe punkty otrzymujesz oczywiście za powtórzony Typ. Miałeś wystarczającą ilość czasu, żeby sprawdzić czy ktoś Cię nie wyprzedził z analizą. Masz również odpowiedni temat, w którym należy zgłaszać takie sytuacje. Mam nadzieje, że to Cię czegoś nauczy.
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Spotkanie: Łotwa - Chorwacja
Typ: 1X
Kurs: 2.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W obstawianym prze ze mnie meczu eliminacyjnym do Euro2012 zmierzą się drużyny Łotwy i Chorwacji. Faworytem bukmacherów jest ekipa dzisiejszych gości czyli Chorwacji. Jednak wydaje mi się że przed druzyną przyjezdnych staje nieco trudniejsze wyzwanie niż by sugerował ustalony przez bukmacherów kurs. Łotwa to dość nie obliczalny zespół szczególnie na własnym boisku. Oczywiście Łotysze żadnymi potentatami nie są, ale uważam że równorzędną walkę z też przecież nie jakąś wybitną ekipa z Półwyspu Bałkańskiego są w stanie nawiązać. Jeśli na przestrzeni ostatniego roku byli w stanie zremisować u siebie z takimi drużynami jak Rosja i Szwajcaria dlaczego nie mają tego powtórzyć z porównywalną poziomem z tymi rywalami Chorwacją. Myślę że o zwycięstwo gospodarzom może łatwo nie być, choć przy odrobinie szczęścia jest ono jak najbardziej realne. Bardziej prawdopodobnym rezultatem wydaje się być remis... hmm myślę 1:1
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Białoruś
Typ: Francja/Francja (HT/FT)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś Francuzi podejmą Białoruś i będzie to dla tej reprezentacji prawdziwy test. Laurent Blanc wprowadził w kadrze swoje porządki i bardzo dobrze, powiem więcej, tą grupę piłkarzy po prostu trzeba było rozbić. Największym błędem Domenecha moim zdaniem nie były nietrafne decyzje, tylko to, że nie poszedł od razu na wojnę, jaką wypowiedzieli mu tacy, jak Anelka, tylko bawił się z nimi, rozpieszczając ich. Teraz tego nie ma, a w kadrze grają równie dobrzy gracze. Adil Rami, Tremoulinas, M&#39;Vila, atak złożony z gwiazd ligi: Hoarau, Remy i Gameiro czy powracający Saha nie odstają poziomem od grupy rządzącej w dawnej kadrze. Powrót Maloudy czy Diaby&#39;ego również doda sporo atutów Francuzom i moim zdaniem pierwszy poważny mecz po rewolucji zakończy się dla nich szczęśliwym rezultatem, czyli pewnym zwycięstwem nad, co tu mówić, słabym rywalem.
⛔ 100
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Estonia - Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 1,45
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
Eliminacje do polsko-ukraińskiego EURO czas zacząć na dobre. Pierwsza kolejka, według nowych przepisów UEFA odbędzie się nie w sobotę, jak dawniej, a w piątek. Jest kilka ciekawych spotkań na dziś, mi osobiście bardzo spodobał się kurs na Włochów w wyjazdowym spotkaniu z Estonią.
Jest to spotkanie w grupie C. Obok tych dwóch drużyn, w tej grupie grają jeszcze: Serbia, Irlandia Północna, Słowenia i Wyspy Owcze. Jest to jedyna grupa, w której jest trzech finalistów mundialu.
Dlaczego stawiam na Włochów? Po pierwsze chcą oni wziąć rewanż za klęskę w RPA. Mecz z Estonią ma być początkiem nowej ery Squadra Azzura. Po MŚ drużynę objął nowy szkoleniowiec – Cesare Prandelli. W swojej ojczyźnie jest on bardzo cenionym fachowcem i kibice we Włoszech wiążą z nim olbrzymie nadzieje.
Prandelli odmienił drużynę. W 23-osobowej kadrze jest ledwie 10 zawodników, którzy grali na afrykańskim mundialu. To pokazuje, że w końcu ktoś zdecydował się zrezygnować z niezwykle zdolnego niegdyś, ale teraz już wypalonego pokolenia. Na ich miejsce są nowi. Największe zmiany zaszły w obronie, która teraz będzie wyglądała następująco: Molinaro-Chiellini-Cassani-Bonucci. W bramce, wobec kontuzji ikony włoskiej reprezentacji od kilku lat – Gianluigiego Buffona stanie Salvatore Sirigu z Palermo.
Pomimo zmiany szkoleniowca atmosfera w kadrze nadal nie jest najlepsza. W swoim debiucie Prandelli przegrał 0-1 z WKS. Teraz jest ostatnia szansa, aby przekonać do siebie kibiców, każda strata punktów może już nie zostać wybaczona.
Estończycy przystępują do tych eliminacji bez większych nadziei. Ich realne możliwości to czwarte miejsce i taki wynik zostanie uznany za pozytywny. Jeśli chodzi o mecz z Italią to nikt nie robi sobie nadziei – to Włosi są zdecydowanymi faworytami.
Stawiam na Squadrę Azzurę.
✅ 45
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Luksemburg - Bośnia i Hercegowina
Typ: Over 4.5
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bwin
Podczas pierwszej kolejki eliminacji Euro 2012 znalazłem kilka bardzo ciekawych spotkań i typów przede wszystkim na linie bramkowe. Opisać się zdecydowałem się tylko jedno z braku czasu. W grupie D rywalizować będą Francuzi, Rumunii, Bośniacy, Albańczycy, Białorusini oraz Luksemburczycy. Dzisiaj w tej grupie najłatwiejsze zadanie czeka tych trzecich, którzy pojechali do Luksemburgu. O potencjale, sile ofensywnej Bośni chyba każdy już słyszał. Na przestrzeni ostatnich lat zrobili bardzo duże postępy, a ich poziom reprezentacyjny bardzo podskoczył. Podstawowi zawodnicy reprezentacji są gwiazdami w swoich klubach. Kto nie słyszał o takich zawodnikach jak Edin Džeko, Zvjezdan Misimović czy Zlatan Muslimović. Nie bez powodu wymieniłem tych zawodników. Ta trójka w ostatnich eliminacjach do Mistrzostw Świata w RPA zdobyła razem 18 bramek. Pewnie gdyby nie fakt, że trafili do grupy razem z Hiszpanią, która wygrała wszystko zobaczylibyśmy ich na Mistrzostwach Świata. Oczywiście zajęli drugie miejsce, ale w barażach nie dali rady Portugalczykom. Luksemburg także może poprzednie eliminacji do światowego czempionatu zaliczyć do udanych. W swojej grupie zdobyli, aż pięć punktów co jest jak na ten malutki kraj fantastycznym osiągnięciem. Udało im się pokonać na wyjeździe drużynę Szwajcarii, która później przecież awansowała do mistrzostwa świata. Oprócz tego zanotowali także dwa remisy po 0:0 z Mołdawią. Jednak to były tylko przebłyski co widać było po wynikach. U siebie oprócz wspomnianego meczu z Mołdawią wszystko przegrywali i co ważne zawsze padał tam wynik over 2.5 bramki. Bośniaków we wtorek czeka pierwszy z meczów o sześć punktów. Będą grali w Sarajewie z Francuzami, więc dzisiaj muszą sobie spokojnie ograć Luksemburg. Tak, aby w weekend skupić się tylko na następnym rywalu. Sądzę, że wynik w okolicach 0:3, 0:4 jest możliwy. Z takim potencjałem w ataku Bośniacy powinni bez problemu strzelić kilka bramek. Jako ciekawostkę dodam, że w kadrze na to spotkanie znaleźli się dwaj zawodnicy polskich klubów czyli Semir Štilić z Lecha oraz Gordan Bunoza z Wisły. Jednak szansę na ich występ w tym spotkaniu są niewielkie.
⛔ 100
 
K 0

krzysiek2207

Użytkownik
Spotkanie: Estonia - Włochy -2
Typ: Włochy
Kurs: 4.30
Bukmacher: Tobet
Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Estonii i Włoch. Mecz odbędzie się w Estonii ale moim zdaniem nie jest to żaden atut gospodarzy na mistrzów świata z 2006 roku. Grupa Włochów na pozór może wydawać się łatwa ale taka w rzeczywistości nie jest i aby awansować z pierwszego miejsca Włosi muszą wygrywać takie mecze i nie mogą sobie pozwolić na porażkę z drużyną Estonii. Włosi w grupie zagrają między innymi z Irlandią Północną, Serbią, Słowenią i każda z tych drużyn może pokusić się o sprawienie &quot;niespodzianki&quot; i awansować z pierwszego miejsca. Warto dodać że Estonia grała swój pierwszy mecz parę dni temu i go &quot;wymęczyła&quot; z Wyspami Owczymi 2:1. Włosi to jest potencjał i na pewno zechcą zmazać złą plamę z MŚ z Afryki.
⛔ 100
 
R 0

rysiek88

Użytkownik
spotkanie:Mołdawia-FInladnia
typ:Finladnia wygra a liczba goli z odbytych łacznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
kurs:4,25
nukmacher:gamebookers
analiza:
Dzisiaj o godzinie 18-30 rozpocznie sie mecz pomiedzy Mołdawia a Finladnia.
Faworytem tego spotkania sa goscie lecz bukmacherzy tak abrdzo nie faworyzuja Finladni.
Oceniajac pilkarska finow mysle z enikt sie nie obrazi jak pwoiemz e sa sredniakami europejskimi natomiast MOŁdawia nie stoi zbyt dorze wtabelach Fifa.
Zespoł z finlandi to druzyna ktora nie odpuszcza i dazy do z wycieztwa do samego końca.
Graja oni dobrze na wyjazdach nawet kiedys przekonalismy sie o tym przegrywajac z nimi w eliminacjach do euro 2008 3-1 na wlasnym boisku ????
Moldawianie sa typowani przez ekspertow za chlopcow do bica w tej grupie ???? oczywisice tez san marino.
Finlandia nie moze pozwolic sobie nastrate punkto z takim przeciwnikiem jak Mołdawia maja wgrupie o wiele grosniejszych przeciwnikow Szwedow Holendrów.
Mysle ze finlandia wygra i postrzela pare bramek Mołdawi.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Liechtenstein - Hiszpania godz. 20:45
Typ: Hiszpania -3.0
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Najlepsza drużna globu a także obrońca tytułu na Starym Kontynencie w jednym Hiszpania rozpoczyna dzisiaj zmagania w eliminacjach do Euro 2012. Na początek mecz z outsiderem Liechtensteinem. Pytanie na to spotkanie nie jest kto wygra a ile Hiszpania jest wstanie strzelić bramek rywalowi i jak wysoko wygra. Ja obstawiam, że będzie to dość przekonujące zwycięstwo zespołu z Półwyspu Iberyjskiego dlatego typuje zwycięstwo z handicapem -3.0.
Zagłębianie się w składy i statystyki jeśli chodzi o ten mecz jest bez sensu. Hiszpania jest drużyną o kilka klas lepszą, można powiedzieć, że obie ekipy dzielą lata świetlne. Vicente del Bosque wie jak prowadzić gwizdy Hiszpańskie dzisiaj będziemy mieli okazję zobaczyć na boisku Fernando Torresa i Andresa Iniestę zawodników których del Bosque nie powołał na towarzyski mecz z Meksykiem. Gospodarze maja natomiast swoje problemy kadrowe Hans-Peter Zaugg próbuje jakoś &quot;ruszyć&quot; tą drużynę ale z miernym skutkiem, odsuną kilku kluczowych zawodników z kadry co według mnie nie wydaje się najlepszym posunięciem.
Typ na mecz to pewna i wysoka wgrana ekipy z Półwyspu Iberyjskiego.
✅ 65
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Spotkanie: Liechtenstein - Hiszpania (20:45)
Typ: Ilość rzutów rożnych - Over 12
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet365
Będzie to 1 mecz tych drużyn w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2012 które odbędą się w Polsce i na Ukrainie. W roli gospodarza wystąpi słabiutka drużyna, a podejmować będą oni obecnych Mistrzów Europy i Świata. Różnica w poziomie pomiędzy tymi drużynami jest ogromna. Zresztą wskazuje na to również kurs wystawiony na Hiszpanię na poziomie 1.01. Ja jednak postanowiłem zaproponować w tym meczu inny typ, po dużo lepszym kursie i wydaje mi się, ze całkiem dużym prawdopodobieństwem wejścia. Mowa oczywiście o ilości rzutów rożnych. Jak już pisałem goście mają olbrzymią przewagę nad Liechtensteinem i powinni praktycznie cały czas atakować ich bramkę. Oczywiście nie wszystko wpadnie do bramki i dlatego liczę na bardzo dużą ilość rzutów rożnych w tym meczu. Na ostatnich Mistrzostwach Świata sama Hiszpania potrafiła przekroczyć taki prób rożnych i tutaj liczę na to samo, a być może i gospodarze coś dołożą od siebie.
✅ 240
 
K 0

kukocz21

Użytkownik
Spotkanie: Litwa - Szkocja
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego meczu mają rozbudzone apetyty i nie wyobrażają sobie innego rezultatu jak zainkasować komplet punktów w starciu z reprezentacją Szkocji. Założeniem naszych sąsiadów jest wygrać wszystkie mecze u siebie, bo tylko to da im choć cień szansy na końcowy sukces.
Na korzyść Litwinów przemawia fakt, że wielu z nich grało/gra w Scottish Premier League: Marius Zaliukas (Hearts), Andrius Felicka (Rangers – wypożyczony do Aberdeen), Saulius Mikoliunas, Deividas Cesnauskis, Linas Pilibaitis, Kestutis Ivaskevicius i Ricardas Beniusis (wszyscy dawniej Hearts), Andrius Skerla (dawniej Dunfermline) i nie obce są im tajniki gry na Wyspach.
Będzie to czwarty dwumecz Litwy ze Szkocją, którego stawką jest gra w Mistrzostwach Europy. Na niekorzyść tych ostatnich przemawia fakt, że na wyjeździe zdołali wygrać tylko raz - 2:1 we wrześniu 2006 r., w kwietniu 2003 r. ulegli 0:1, a we wrześniu 1998 r. mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Piątek, 3 września, godzina 20:15
LitwaSzkocja
Litwa.: Paulius Grybauskas, Giedrius Arlauskis, Zydrunas Karcemarskas; Marius Stankevicius, Arunas Klimavicius, Tadas Kijanskas, Ramunas Radavicius, Andrius Skerla, Marius Žaliukas; Kestutis Ivaskevicius, Mindaugas Panka, Deividas Cesnauskis, Edgaras Cesnauskis, Deividas Semberas, Saulius Mikoliunas, Vytautas Luksa, Dominykas Galkevicius, Linas Pilibaitis; Darvydas Sernas, Tomas Danilevicius, Andrius Velicka, Robertas Poskus, Ricardas Beniusis.
Szkocja: Charlie Adam, Christophe Berra, Kris Boyd, Kirk Broadfoot, Scott Brown, Graham Dorrans, Darren Fletcher, Steven Fletcher, Matt Gilks, Paul Hartley, Alan Huston, Chris Iwelumo, David Marshall, Lee McCulloch, James McFadden, Allan McGregor, Stephen McManus, Kenny Miller, James Morrisom, Steven Naismith, Barry Robson, Andy Webster, David Weir, Steven Whittaker.
Sędzia: Cüneyt Çakır (Turcja)
⛔ 100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: Anglia - Bułgaria
Anglia - Gole na drużynę
Typ: 2-3
Kurs: 1,92
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Oczywistym jest, że zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Jednak Bułgaria to nie są chłopcy do bicia, jak niektóre z reprezentacji bałkańskich krajów, typu Macedonia czy Albania. Grali na Euro 2004 i na pewno chcą zagrać ponownie. Według mnie nie należy spodziewać się wielkiego pogromu w tym meczu. Uważam, że Anglicy strzelą 2 lub 3 bramki. Bułgarzy będą liczyć wyłącznie na kontry, a przeciwko takiemu rywalowi nie gra się łatwo. Anglicy powinni mieć inicjatywę w tym spotkaniu przez 90 minut, ale jednak Bułgaria to nie San Marino, któremu strzela się po 10 bramek. Oczywiście po strzeleniu pierwszego gola Anglikom będzie łatwiej, ale pytanie kiedy to nastąpi? Osobiście nie zdziwiłbym się, gdyby po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. Jednak eliminacje do Euro to nie zabawa i gospodarze w końcu wyjdą na prowadzenie. Jeśli nastąpi to już w pierwszej połowie, to według mnie Anglicy nie pójdą od razu za ciosem, tylko będą chcieli spokojnie kontrolować wynik. Jednak coraz większy napór ze strony Bułgarów zmusi ich w drugiej połowie do strzelenia drugiej bramki, która załatwi sprawę. Jeśli Anglicy obejmą prowadzenie w drugiej połowie, to drugą bramkę też powinni strzelić, tylko trocję później.
⛔ 100
 
J 0

jolikopio

Użytkownik
Spotkanie:MVV Maastricht-RBC Roosendaal
Typ:1
Kurs: 1.90
Buk:Bet-at-home
Analiza
Dzisiaj o godzinie 20 na stadionie De Geusselt w Maastricht dojdzie do spotkania w ramach czwartej kolejki drugiej ligi holenderskiej pomiędzy Mvv Maastricht a RBC Roosendaal.
W tym sezonie zespół z Maastricht jeszcze nie przegrał i zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 5pkt.Roosendaal natomiast do tej pory wygrał tylko raz i z dorobkiem 3pkt zajmuje 12 miejsce. Patrząc tylko na tabele tego sezonu myślę że faworyta bym nie wskazał ,jednak moją uwagę zwróciły ostatnie pojedynki tych zespołów gdzie to Maastricht był gospodarzem.Na 6 ostatnich meczów gospodarze wygrali pięć razy i raz zremisowali aplikując dzisiejszym gościom aż 19 bramek i tracąc tylko 4.Maastricht wygra dzisiaj raczej dwoma bramkami ,ale z racji że to mój pierwszy typ w tym miesiącu to nie będę się wychylał i dam czystą 1.
⛔ 100
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Portugalia - Cypr
typ: Portugalia hcp -2.5
kurs: 2.75
bukamcher: Betgun
Portugalczycy inna piłkarska półka niż piłkarze z Cypru. W miejsce Crisa został powołany Ricardo Quaresma który w Turcji odzyskał dawną formę i będzie bardzo niebezpieczny. Defensywa gospodarzy bardzo szczelna, z liczącymi się w Europie nazwiskami np Carvalho, Alves, Miguel. A z przodu jest kims straszyć: Nani który ostatnio poczynił postępy w Man Utd, ciągle tak samo skuteczny jak x lat temu Liedson lub Danny. W środku pola też jest w kim wybierać: Veloso, Meireles, Moutinho, Fernandes. Nie widzę na Cyprze piłkarza który mógłby pociągnąć ten zespół do pozytywnego wyniku. Portugalczycy siądą od 1 minuty, lubią aplikować dużo bramek - udowodnili to na MŚ w meczu z Koreańczykami.
⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Belgia - Niemcy
Typ: Niemcy wygrają, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: gamebookers
Analiza: O pierwsze punkty w grupie A powalczą dziś Belgowie, którzy przed własną publicznością podejmować będą brązowych medalistów tegorocznego Mundialu - Niemców. Faworyt jest oczywisty.
Ostatnie lata to seria niepowodzeń reprezentacji Belgii, gdyż od czasu MŚ w Korei i Japonii nie udało się jej awansować to żadnego turnieju. Obecna kadra składa się w dużej mierze z młodych (a nawet bardzo młodych, jak choćby Lukaku czy Hazard), ale utalentowanych piłkarzy, którzy na co dzień reprezentują najmocniejsze kluby Europy.
W składzie Niemców nie zobaczymy dziś jedynie Michaela Ballacka, którego w roli kapitana ponownie zastąpi Philipp Lahm, a w środku pola Khedira i Schwiensteiger, którzy wywiązują się ze swojej roli znakomicie.
Jeżeli chodzi o czysto statystyczne spojrzenie na ten pojedynek, to wynik inny niż zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów będzie nie małą niespodzianką, gdyż za każdym razem, gdy dochodziło do bezpośrednich konfrontacji pomiędzy oboma zespołami, zawsze zwycięsko wychodzili z nich Niemcy.
O ile piłkarze Joachima Loewa nie zlekceważą rywala, to nie powinni mieć dzisiejszego wieczoru większych problemów z odniesieniem pierwszego zwycięstwa w tych eliminacjach. Nie wykluczam jednak ambitnej postawy Belgów, która może przynieść im bramkę. Mój typ: 2:1 dla Niemców.
Składy:
Belgia: Bailly - Alderweireld, van Buyten, Kompany, Vermaelen - Vertonghen, Simons - Fellaini - Hazard, Dembelé - Lukaku
Niemcy: Neuer - Lahm, Mertesacker, Jansen, Badstuber - Schweinsteiger, Khedira - Müller, Özil, Podolski - Klose
⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie: Liechtenstein - Hiszpania
Typ: HC 5:0 - 2
Kurs: 4,35
Bukmacher: Bet-at-home
Dzisiaj o 20:45 Liechtenstein i Hiszpania rozpoczynają eliminacje do Euro 2012. Nie będę się tu długo rozpisywał bo czas nagli. Hiszpania to obecny mistrz Świata i Europy. Swoją klasą przewyższa gospodarza tego meczu o kilka razy. W swoim składzie ma nieprzeciętnych graczy, którzy potrafią wziąść ciężar gry na swoje barki i rozstrzygnąć mecz (Villa, Torres, Iniesta, Xavi, Fabregas, Silva, Navas). Hiszpania potrafiła pokonać Polskę 6:0, więc czemu nie miałaby zrobić tego z teoretycznie słabszym przeciwnikiem :grin:. Jeśli będzie im się tylko chciało, a myślę że będzie, bo przecież są profesjonalistami to wygrają ten mecz nawet i większą ilością goli, żeby dobrze rozpocząć te eliminacje. Co do Liechtensteinu to za dużo o tej drużynie nie można napisać. Będą starali się bronić i stracić jak najmniej goli.
⛔ 100
 
K 65

konji

Użytkownik
Spotkanie: Francesca Schiavone - Alona Bondarenko
Typ: Schiavone wygra 2-0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny dzień zmagań w wielkoszlemowym US Open zbliża się ku końcowi. Jako jedne z ostatnich w dniu dzisiejszym, na Grandstadzie zagrają Włoszka Francesca Schiavone i Ukrainka Alona Bondarenko. Reprezentantka Italii jak burza przechodzi kolejne rundy spotkań. W dwóch dotychczasowych spotkaniach oddała rywalkom zaledwie 4 gemy! Nieco gorzej (choć i tak zwycięsko) radziła sobie Alona, która w bólach przeszła pierwszą rundę -wygrana w 3. setach z Verą Dusheviną- by w drugiej odprawić (również nie bez problemów) Amerykankę Melanie Oudin. Świeżość wydaję się być zatem atutem Schiavone. Choć w rankingu WTA obie panie plasują się dość wysoko (odpowiednio 7. i 33. miejsce) to Włoszka w bezpośrednich konfrontacjach wypada lepiej (4-3). Ogromna jest także różnica w doświadczeniu obu pań. Bondarenko znana jest bardziej z gry deblowej ze swoją siostrą Kateriną i w grze pojedynczej nie prezentuje się równie okazale. Choć Włoszka także nie stroni od debla (7 tytułów mistrzowskich), mimo wszystko w turnieju singlistek zdaje się być faworytką tego meczu, a być może i jedną z pretendentek do wygrania całego turnieju.
✅ 110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom