>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 30. Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Toronto-Charlotte
Typ: over 210,5
Kurs 3.15
Buk Unibet
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie najlepszej Ligi Koszykarskiej czyli NBA, w którym ekipa Toronto w swoim parkiecie podejmowała będzie ekipę Charlotte. Gospodarze w tym spotkaniu według bukmacherów sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Toronto juz zapewniło sobie udział w dalszej fazie play-off , jednak dalej gospodarze tempa nie zwalniają , ostatnie 10 spotkań przed własną publicznością i 8 razy pokonana granica 100 punktów, ogółem gościom w tej hali do tej pory nie grało się za dobrze , ostatnie 9 spotkań to aż 7 porażek i zaledwie 2 wygrane zespołu przyjezdnych, Charlotte również mnóstwo punktów traci na wyjazdach, dlatego cięzko im wygrywać tam spotkania i bardzo często grają w kratkę , tu jak wspomniałem wcześniej gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, ale myśle że warto w tej konfrontacji postawić na over w punktach bowiem linia ustawiona jest niezwykle nisko jak na spotkanie z udziałem zespołu Toronto , który pod względem rzuconych oczek na swoim parkiecie jest na 2 pozycji w konferencji wschodniej, stawiam na bardzo interesujące widowisko.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Miami
Godz: 17:00
Spotkanie: Federer - Berdych
Typ: Federer 2-0
Kurs: 1,70
Buk: Pinnacle
Analiza:
Ćwierćfinał w Miami na przeciwko siebie staną, Roger Federer oraz Tomas Berdych. Nie mam żadnych wątpliwości kto będzie górą w tym pojedynku i myślę, że większość osób, które choć trochę interesują się tenisem zgodzi się ze mną. Wielki Roger Federer, musiałem tak napisać ponieważ to co pokazuje w tym sezonie Fedex jest niesamowite! Od początku roku prezentuję kapitalną formę czego efektem był 18 wielkoszlemowy tytuł a także niedawne zwycięstwo w prestiżowym Indian Wells. Obecnie na kortach Miami również pewnie zmierza do finału gdzie w dotychczasowych 3 pojedynkach nie przegrał jeszcze seta. Na jego drodze stanie dziś Tomas Berdych, dla wielu jeden z nie do końca spełnionych talentów tenisa, któremu na pewno nie można odmówić umiejętności. Jednak jego cechą charakterystyczną jest mentalność przegranego, przywara ta często powoduję, że przegrywa on mecze zanim wyjdzie jeszcze na kort. Przegrywa je z samym sobą... być moze brakuje mu wiary we własne możliwości nie mi to teraz jednak oceniać. W dotychczasowych pojedynkach obu panów mamy bilans 11-5 jednak ostatnie pojedynki to ewidentna deklasacja Króla Rogera, jak choćby ten tegorocznego Australian Open gdzie bardzo szybko załatwił sprawę w 3 setach. Dziś nie widzę innego wyniku niż 2-0 dla Szwajcara. Berdych pewnie jak to ma w zwyczaju już pogodził się z porażką i wyjdzie z nastawieniem dopełnienia formalności aa Federer, no cóż, jest jak wino i oby tak jak najdłużej bo z przyjemnością ogląda się takich wirtuozów tenisa jak on. Powodzenia!
⛔100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:30
Spotkanie San Antonio - Golden State
Typ: 2 (z dogrywką)
Kurs 2.70
Buk bet365
Analiza:
Dziś nie gram na Pelicans, zwyczajnie za 1,50 się nie opłaca. Rozważałem mocno pójście w Wizards po kursie 3,15, którzy grają z najbardziej frajerską organizacją w lidze czyli Los Angeles Clippers, ale jednak GSW są dla mnie dużo pewniejsi do obstawiania, a kurs podobny. Myślę, że 2 z 3 drużyn: Atlanta, Indiana, Charlotte wygrają swoje mecze, co patrząc na kursy (kolejno 1,70; 2,70; 3,05) może być opłacalne, za drobne pogram także na Bucks, bo buki lekko przesadziły z kursem na nich (3,90), zwykly value bet, ale fakt że Milwaukee złapali ostatnio super formę. Zadanie na dziś dla zespołu z Oakland będzie mega trudne. San Antonio cały czas walczy o 1 miejsce w konferencji i na dodatek grają u siebie, mają do Golden 3 winy straty, ale zarazem 1 mecz mniej rozegrany, także za chwile mogą być tylko 1 wygraną za GSW. W GSW dalej nie gra Durant, ale radzą sobie świetnie bez niego, przypominają ponownie bardzo mocno drużynę sprzed roku, czyli zabójcza ofensywa, bardzo skuteczna defensywa, do tego świetna gra rolesów, a przede wszystkim Andre Iguodali. Wczoraj udało się wygrać z Rockets, czemu więc nie dziś ze Spurs? Fakt są back to back i to kolejny mecz na wyjeździe, ale nie załamywałbym się tym. Spurs ostatnio wygrali 5 spotkań z rzędu w tym rozgromili słabego formą mistrza z Cleveland, ale ich star power (Aldridge, Leonard) mnie nie przekonuje na tle gwiazd z Kaliforni, uważam że zadaniowców mają też troszeczkę gorszych. Uważam po prostu że Golden ma lepszy skład i pomimo niesprzyjających okoliczności, dziś będą chcieli udowodnić wszystkim kto jest najlepszy w lidze i przypieczętować jedynkę na zachodzie. Powodzenia!
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Primera A.
Godz: 01:00.
Spotkanie: Atletico Nacional - Independiente Santa Fe.
Typ: Zwycięstwo gospodarzy.
Kurs: 1.68
Buk: Unibet.
Analiza: Witam. Już za około godzinę zostanie rozegrany mecz na gorącym terenie, bowiem w Kolumbii swoje spotkania rozgrywają zespoły w ramach spotkań pierwszej ligi. Do Medellin - stolicy karteli narkotykowych - przyjeżdża zespół z Bogoty. Historia spotkań obu zespołów jest dość wyrównana, jednak obecna kampania jest znacznie bardziej udana dla gospodarzy. Podopieczni Santiago Escobara (przypadek?) są bowiem do tej pory jedyną niepokonaną drużyną w lidze (bilans pojedynków 6-2). Mimo tego, iż są zespołem, który ma najmniej rozegranych spotkań w lidze, plasuja się na znakomitej 2 lokacie i mogą pochwalić się okazałym bilansem bramkowym 16-2 (w domu 8-1, stracona bramka z liderem rozgrywek w ostatnim pojedynku ligowym). Dodajmy do tego, iż 5 z 8 potyczek rozgrywali dotąd na wyjeździe, a mimo wszystko zdołali trzykrotnie wrócić z tarczą, a dwukrotnie dzielili się łupem punktowym z rywalem. Komfrotem jest więc to, iż kolejne 2 spotkania (w tym to, którego szczegóły właśnie przybliżam) rozegrają na własnym terenie. Mało tego - ostatni mecz Los Verdolagas rozgrywali 19 marca! Mieli więc wiele czasu na odpoczynek, udoskonalenie taktyki, a piłkarze zapewne są głodni gry, co powinno pozytywnie wpłynąć na widowisko (oczywiście ze wskazaniem na mojego faworyta). Warto także dodać, że wicelider tabeli zostawił w pokonanym polu na Estadio Atanasio Girardot ekipy takie jak obecny lider tabeli Independiente Medellin (w dodatku był to pojedynek arcytrudny, bo derbowy!) pokonując ich 3-1, czy zajmujący najniższy stopień podium zespół CD Jaguares (wygrana 2-0). Dzisiejsza wygrana pozwoli im cieszyć się z pozycji fotelu lidera.
Goście to natomiast drużyna, która radzi sobie dobrze, jednak głównie u siebie (3 zwycięstwa i remis). Wyjazdy w ich wykonaniu nie wyglądają już tak kolorowo (1-3-1). Jeśli spojrzymy również na to to, że większość delegacji El Expreso Rojo to konfrontacje ze znacznie słabszymi rywalami - z dolnej połówki tabeli - to dzisiejsze zadanie będzie wyjątkowo trudne dla podopiecznych Gustavo Costasa. Los Cardenales ostatni mecz rozgrywali 26 marca, a więc czasu na odpoczynek nie było zbyt wiele, a spotkanie dało im w kość, bowiem musieli gonić wynik - ostatecznie zwyciężyli 2-1 na własnym terenie. To, że Santa Fe to ekipa własnego boiska świetnie pokazują właśnie ostatnie 2 mecze (notabene rozgrywane z jednym rywalem) - gdzie w pierwszym ulegli aż 3-0 na wyjeździe, a po niespełna tygodniu zrehabilitowali się na Estadio Nemesio Camacho El Campin w opisywanym już powyżej boju.
Dzisiejszy mecz gospodarzi powinni spokojnie wygrać - mają bowiem o co grać, na pewno ich celem jest liderowanie w tabeli. W dodatku mają atut własnego boiska, co w Kolumbii jest naprawdę sporym handicapem. Piłkarze z Bogoty odbyli długą podróż (420km, około 9h ze względu na stan dróg) i na pewno odczuli dyskomfort.
Kursy poszybowały już w dół, mam nadzieję, że spotkanie zaowocuje korzystnym wynikiem dla gospodarzy. Trzymam kciuki za gładkie zwycięstwo Zielonych. Liczę, że gładko poskromią Lwa z Bogoty.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger ST Brieuc [ATP]
Godzina: 13:30
Spotkanie: T.Kamke - O.Otte
Typ: T.Kamke
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie, mimo że to tylko challengery, Kamke o klasę lepszy. Nie będę się rozpisywać, Otte ma gorszy serwis oraz return. Kamke jest zdecydowanie bardziej ograny, nawet na challengerach grał z zawodnikami o niebo lepszymi od dzisiejszego przeciwnika, jak dla mnie typowa 2-setówka.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria, NLA
Godzina: 20:15
Spotkanie: SC Bern - HC Lugano
Typ: SC Bern
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W półfinale szwajcarskiej ligi hokejowej drużyna z Berna podejmuje HC Lugano. Stan tego półfinału przed tym spotkaniem to 3:1 dla SC Bern. Jednego zwycięstwa brakuje gospodarzom do tego, aby zapewnić sobie występ w finale i myślę, że dzisiaj wywalczą awans, pokonując przyjezdnych z Lugano. SC Bern w rundzie zasadniczej było najlepszą drużyną tej ligi. HC Lugano zajęło miejsce 7 a w ćwierćfinale dość niespodziewanie wyeliminowali drugi po rundzie zasadniczej Lions Zurych, wygrywając ten ćwierćfinał 4:2.
Obecnie w tej rywalizacji drużyna SC Bern jest w lepszej dyspozycji. HC Lugano wygrało jedynie pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy tymi ekipami a w trzech kolejnych górą byli gospodarze dzisiejszego spotkania. Dwukrotnie wygrali 4:1 a raz 3:1.
Drużyna z Berna jest zdecydowanym faworytem, jeśli chodzi o typowanie finalisty NLA. Sądzę, że ten finał zapewnią sobie już dziś, mimo że Lugano to wcale nie jest słaby rywal i ich udział w półfinale na pewno jest niespodzianką.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina:19:00
Spotkanie: Rhein Neckar - Kiel
Typ: Kiel
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, niestety wczorajsze spotkanie z ligi francuskiej mocno rozczarowało, a pierwsza połowa w wykonaniu Chambery wyglądała tragicznie. Mimo to dzisiaj ponownie stawiam na ręczną i arcy ciekawe spotkanie rewanżowe w Lidze Mistrzów mężczyzn. Będzie to mecz dwóch silnych i doskonale nam znanych zespołów z jednej z najsilniejszych lig, a więc Bundesligi pomiędzy gospodarzami dzisiejszego widowiska Rhein Neckar którzy wywieźli bardzo dobrą zaliczkę z Kiel i wygrali 24:25, w meczu tym od początku gra się nie układała THW i był moment że Rhein Neckar odskoczył nawet na cztery, pięć bramek. Jednak gospodarze pierwszego meczu szybko się ogarnęli i do pierwszej połowy przegrywali tyko dwiema bramkami. Drugą część wygrali 14:13 jednak w konfrontacji rewanżowej są dla mnie cichym faworytem i mogą sprawić sporą sensacje wygrywając ten mecz, dlatego linia +2,5 w kontekście tego spotkania jest bardzo silna którą również polecam bo goście za wszelką cenę będą chcieli wygrać to spotkanie minimum jedną bramką lub więcej, a to spowoduje że mecz będzie wyrównany do ostatnich minut i żadnej z drużyn nie uda się odskoczyć na więcej niż dwie bramki. Gospodarze dzisiejszego widowiska są ostatnio w formie, gdyż wygrali ostatnio w lidze wysoko z Lemgo 28:33, wcześniej ograli THW Kiel 24:25 oraz wygrali u siebie z Minden 26:20. Natomiast THW Kiel wygrało ostatnio ciężki mecz ligowy z bardzo niewygodnym Hannoverem 26:27, ulegli na własnym parkiecie Rhein Neckar 24:25 oraz doświadczyli sromotnej porażki w Paryżu 42:24 gdzie zostali totalnie rozbici.Jednak jest to zespół z którym trzeba się zawsze liczyć i jestem przekonany że wyciągnęli dużo wniosków po ostatnim przegranym meczu, dlatego stawiam na nich w meczu rewanżowym.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Division 1
Godzina: 13:30
Spotkanie: Mazandaran - Baderan Tehran
Typ: Remis
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jedna z ostatnich szans na zyskanie punktów w tym miesiącu, więc wracam do swojej ulubionej ???? &quot;remisowej&quot; ligi irańskiej. Jak już wspomniałem analizując mecz 13.03, jest to liga chyba z największą ilością meczów z rozstrzygnięciem remisowym. Po uprzednim udanym zresztą typowaniu, tym razem mecz pomiędzy 8 drużyną w tabeli Mazandaran (11-9-8) a 7 drużyną Baderan Teheran (10-12-6). Obie drużyny zgromadziły po 42 punkty, sąsiadują ze sobą w tabeli i Baderan na 5 ostatnich meczów zremisował 4.Wszystkie te fakty przemawiają za tym, że i tym razem padnie remis. Dodam i powtórzę raz jeszcze, że kursy na remis w tej lidze są dużo niższe niż w innych ligach. To też świadczy o tym, że bukmacherzy również uważają iż w tej lidze częściej padają remisy. Życzę powodzenia!
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, 1st Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Roskilde - Skive IK
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski na szczycie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii.
Tabela wygląda tak:

Jak widać bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Gospodarze jak wygrają to zbliżą się do Skive i do lidera i uciekną czwartemu w tabeli Vendyssel. Skive z kolei jeżeli tutaj wygra wyprzedzi lidera i jeszcze bardziej ucieknie swemu dzisiejszemu rywalowi. Roskilde u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali do tej pory 4 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Skive jest w wysokiej formie i w tym roku w oficjalnym spotkaniu jeszcze nie ponieśli porażki wygrywając swoje wszystkie 4 mecze ligowe. Roskilde z kolei w ostatniej kolejce uległo liderowi tabeli zespołowi Hobro przegrywając 1-2 u siebie pierwszy raz od 14 sierpnia tamtego roku. Niedosyt po meczu był bardzo duży, bo liczyli na dużo więcej i mieli swoje okazje ale zabrakło wykończenia i zespół musiał przełknąć gorycz porażki. Dzisiaj spotyka się z wiceliderem i ja w tym meczu typuję zwycięstwo FC Roskilde. Oba zespoły walczą o awans i ten mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Skive w tym roku jeszcze nie przegrało ale każda seria się kiedyś kończy i moim zdaniem nastąpi to dzisiaj. Gospodarze mają bardzo ciekawy skład i u siebie po porażce z Hobro dzisiaj myślę, że zgrają mocno podrażnieni po tamtej porażce, bo jak pisałem wyżej wcale tamtego meczu nie musieli przegrywać, bo swoje szanse mieli ale zabrakło szczęścia. Skive z kolei jest po bardzo ciężkim meczu u siebie z Naestved, który wygrali 2-1 ale od 39 min przegrywali 0-1 i gole zdobyli dopiero w 85 min i w doliczonym czasie gry. Mecz ten rozgrywany był 4 dni temu i pod tym względem więcej czasu na odpoczynek i regenerację miała drużyna Roskilde, bo oni swój ostatni mecz z Hobro grali 10 dni temu. Dzisiejszych gości tamto spotkanie kosztowało wiele sił i według mnie może się dzisiaj odbić na ich dyspozycji. W lepszej formie fizycznej na ten mecz powinien być zespół Roskilde i to na nich dzisiaj stawiam. Drużyna ta u siebie rzadko kiedy w lidze przegrywa i po takiej porażce w ostatniej kolejce nie chce mi się wierzyć aby przegrali drugie spotkanie z rzędu przed własną publicznością. Za Skive przemawia fakt, że są w dobrej formie i w tym roku jeszcze nie przegrali ale jak pisałem każda passa się kiedyś kończy a gospodarze u siebie są takim zespołem, który jest w stanie tę passę przerwać. Gospodarze nawiązali współpracę sponsorską z firmą PwC, firmą świadczącą usługi księgowe, audytorskie i doradcze, który w Danii jest liderem na rynku a więc potężny to partner w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.
✅63
 
M 0

marcino45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, 1st Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Roskilde - Skive IK
Typ: 2
Kurs: 4,45
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Mecz piłkarski na szczycie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii.
Tabela wygląda tak:

Ja natomiast stawiał bym odwrotnie niz przedmowca. Tak to bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Sekive jest w bardzo dobrej formie i mysle że wyprzedzi lidera i znacznie odskoczy od Roskilde.
Pozdrawiam
kiepska analiza
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, 1st Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Roskilde - Skive IK
Typ: Skive over 1.5 gola
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet
No to ja dołożę parę zdań do tego meczu , tak jak koledzy wyżej uważam że bardzo ważny mecz zarówno dla jednych jak i drugich a każdej z drużyn będzie zależeć na komplecie pkt a żeby tak było są potrzebne bramki i jak daję typ na gole , liczę że goście są w stanie zdobyć te dwa gole jak to daję w typie , wprawdzie ich bilans na wyjazdach nie jest fantastyczny 4-2-6 i br. 14:16 ale ostatnie 3 wyjazdy to 3 zwycięstwa i tak z Nykobing 3:2 z Vejle 2:0 i Naestved 3:2 , wspomnę jeszcze o jednym wyjazdowym meczu z liderem Hobro i porażka 2:1 czyli na trudnym terenie zdołali zdobyć bramkę , patrząc na H2H to widać że gościom nie raz taka sztuka zdobycia 2 bramek się udała choćby wynik z poprzedniego sezonu tutaj 4:3 dla gospodarzy stąd u mnie over 1.5 gola w stronę gości !
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina:19:00
Spotkanie: Anadolu Efes - Olympiakos
Typ: Olympiakos -4.5 pkt OT
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill
Przesadzone kursy na gospodarzy którzy mimo posiadania atutu własnej hali nie prezentują aż tak dobrej formy aby tutaj być murowanym faworytem. Olympiakos w ostatnich tygodniach mocno niedoceniana ekipa w delegacjach. Pokazywali, że nawet bez czołowych graczy ten team stanowi kolektyw .
Goście z Pireusu 3 miejsce w Eurolidze - 19-9 bilans i dobre 8-5 w spotkaniach on road. Wciąż Olympiakos posiada bardzo mocną kadrę gdzie ławka a także s5tka gra na wyśmienitych cyferkach w defensywie czy też po atakowanej stronie parkietu. Dobrze funkcjonuje obwód i tutaj znów liczę na dobrą skuteczność w 3 pkt rzutach . Olympiakos wygrywało ostatnio w Belgradzie z Red Star czy też z Maccabi Tel Aviv albo z Unicsem Kazań gdzie kursy także wzrastały na nich. Z Fenerbahce także mocno niedocenieni gdzie przegrali tylko 67:64. Gospodarze mają pewne 6 miejsce i tutaj także nie powinni się zabijać o zwycięstwo. Bilans 15-13 i dla mnie wciąż Turcy to drużyna na dużo niższym poziomie organizacyjnym niż Olympiakos. W ostatnim meczu w tej hali h2h 87:91 także z pozycji doga wygrało Oly które nota bene już w tym sezonie ograło blow outem 90:66 Efes we własnej hali pokazując swoją siłę i potwierdzając moje słowa. Wg mnie kursy są przebite na gospodarzy którzy nie przegrali od 6 spotkań. Jednak patrząc na wyniki z tego sezonu widoczne są porażki w Stambule w Abdi Ä°pekçi Arena z Realem Madryt 78:80, Zalgirisem Kowno 71:86 czy też ostatnio mocna wtopa z Bambergiem 68:87 .
Moim zdaniem po takim kursie jest ogromne value i szansa na doświadczony klub z Pireusu.
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania: 1st Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Roskilde - Skive IK
Typ: DW 2-1
Kurs: 8,00
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Zaczynam od tego :grin:
Słabe to tochę, jeden bierze typ na mecz, drugi dokłada bramki, trzeci inny typ????? Nie można znaleść samemu typ, tylko sępić na innym?!?!? Żenada.
Trudno - niech będzie żenada, wybieram taki typ bo dziś oferta tak bogata, że biorę pierwszy typ z rzędu Ha Ha :grin:
Nie ukrywam, że liczę tu na wysoki kurs, który jeszcze dziś daje (po raz ostatni legalnie :razz ???? Całoroczny.
Jako podstawę biorę pod uwagę zarówno mimo wszystko większe szanse u siebie Roskilde (w ogóle to w ostatnich 6 meczach wiecej wygrywało Roskilde (3) niż Skive (1) !), a po drugie sugeruję sie typem z ostatniego meczu miedzy tymi drużynami, w której padł właśnie taki wynik - czego sobie i innym życzę HOWGH !!! (albo AMEN - jak ktoś woli !)
kiepska analiza
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: :hokej: Czechy,Play Off
Godz: 17.20
Spotkanie: Mountfield HK - HC Kometa Brno
Typ: Remis
Kurs: 4.20
Buk: Bwin
2 mecz serii,Kometa prowadzi 1-0
Wczoraj rozegrany został pierwszy mecz tej serii w Hradcu.Goście wygrali 2-0,ale mecz był bardzo zacięty i wyrównany.Drugi gol strzelony do pustej bramki.Ciężko wyłonić faworyta tej serii.
Brno pokazało już,że ma ambicje na mistrzostwo, pewnie pokonując Spartę w serii 4-0.W Pradze wygrali oba mecze,w tym jeden po dogrywce. Mountfield po wczorajszej porażce będzie chciał się odegrać,ale mam wrażenie,że Kometa ze swoją obroną tak łatwo się nie da,a nawet jeśli to będą odrabiać straty.Jest więc duża szansa na remis.Nie rozwijam się zbytnio bo mecz za niedługo.Transmisja na ctsport.Polecam ;)
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź - Dąbrowa Górnicza
Typ: powyżej 4,5 seta
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami mecz o 5 miejsce pomiędzy ŁKS Łódź a Dąbrową Górniczą. W rundzie zasadniczej to Dąbrowa Górnicza zajęła 5 miejsce wyprzedzając ŁKS aż o 10 punktów.
ŁKS miał 13 zwycięstw i 13 porażek natomiast Dąbrowa miała 17 zwycięstw i 9 porażek lecz co jest bardziej istotne ŁKS grając u siebie miała bilans bardzo dobry bo 9 zwycięstw i 4 porażki. Może mało bo tylko 3 razy mecz kończyły po tie breaku. 3:2 z Wrocławiem, 3:2 z Budowlani Toruń i 3:2 z Treflem. Dąbrowa zaś grając na wyjazdach 8 razy wygrały a 5 krotnie przegrywały. Dąbrowa zagrała natomiast 4 tie breaki z KSZO Ostrowiec, Wrocławiem, Muszyną i Piłą.
W tym sezonie obie ekipy rozegrały ze sobą 2 spotkania i niespodziewanie oba mecze wygrały właśnie siatkarki z ŁKS - 2 razy 3:1.
Ja jednak dziś typuję, że mecz rozstrzygnie się po 5 setach.
Powodzenia.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów EHF
Godzina: 19:00
Spotkanie: RNL - THW Kiel
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: b365
Analiza:
Na start coś koło 3.00 na Zebry, a i tak już myślałem o czymś w ich stronę. Z biegiem czasu wszystko szło w stronę Lwów, więc tylko z korzyścią dla mojego tropu. Zdecydowanie faktem numer jeden za gospodarzami i obrońcami jednobramkowej zaliczki z pierwszego meczu jest brak Dule Duvnjaka, który najpewniej wypadł co najmniej do końca sezonu. Chorwat często ciągnął grę THW, jednak nie przesadzajmy. Gisalson dalej do dyspozycji ma wielu grajków z samego topu. Tak Vujin, jak i Weinhold są w stanie pociągnąć grę zespołu. Dochodzi Ekberg, który potrafi nie mylić się z karnych i rzucać z niewielkiego kąta. Solidne lewe skrzydło, a i tak głównie mój bet oparłbym na defensorach zespołu z Kilonii. Przede wszystkim Wiencek potrafi robić robotę, a do tego nie zapominajmy o Landinie i Wolffie. Przecież ci bramkarze także nieraz wygrywali w pojedynkę mecze, czy to w klubie, czy w reprezentacji. Najbardziej obawiałbym się o lewe rozegranie, jak i środek. Bylik i Nilsson nie zawsze potrafią zagrać na swoim optymalnym poziomie. To jednak nie daje aż takich argumentów, by taka marka była takim dogiem. Jasne, że mogą szykować się słabsze czasy dla THW, ale nie oznacza to, żeby aż tak deprecjonować ich możliwości. Po drugiej stronie reńskie Lwy, które przecież potrafiły grać tak słabo pod koniec fazy grupowej. Wyraźnie polegli w Celje i na własnym parkiecie przegrali z Pickiem. Ostatnie wyniki wyglądały trochę lepiej, ale zauważmy, że oprócz pierwszego meczu ekipa Jacobsena nie mierzyła się z jakimiś tuzami. Dodatkowo spojrzałby na pojedynki między topowymi siódemkami w Niemczech. Tam często własny parkiet nie daje wielkiego atutu i nieraz przyjezdni zgarniali pełną pulę. W pierwszym meczu widzieliśmy niewysoki wynik, więc myślę, że Lwy mogą próbować skupić się na bardzo szczelnej defensywie, żeby nie polec ewentualnymi bramkami na wyjeździe, a taki scenariusz powinien pozytywnie działać w stronę dodatniego handicapu na Zebry.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKI RĘCZNEJ! TRWA POSZUKIWANIE ZNAWCY TEJ DYSCYPLINY WEJDŹ, WYKAŻ SIĘ, ZDOBĄDŹ RANGĘ!
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wozniacki - Pliskova
Typ: DW 0-2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś z uwagi na mały wybór postanowiłem zaryzykować w tenisie. Półinał turnieju w Miami. Dunka Wozniacki zagra z Czeszką Karoliną Pliskovą. Ostatnie spotkanie między zawodniczkami zakończyło się zwycięstwem Pliskovej 2-0, było to w lutym w Doha. Poprzednie pojedynki to zwycięstwa Wozniacki 3x(2-1). Liczę na dobry pierwszy serwis Pliskovej i przełamania ze strony Czeszki, gdyż wydaje mi się, że Carolina ma słabszy serwis. Stawiam na pewne zwycięstwo młodszej zawodniczki.
⛔100
 
P 6

parchapet

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Lega Pro - Group B
Godzina: 20:45
Spotkanie: Reggiana vs Pordenone
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Pordenone w świetnej formie. Ostatnie 3 mecze wygrane w przepięknym stylu. W przeciwieństwie do Reggiana, która od 4 mecze nie wygrała spotkania... Dodatkowo mecze bezpośrednie na korzyść gości i 3 punkty dzisiejsze zapewnią Pordenone 3 miejsce. Myślę, że mecz wart uwagi jak i kurs.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom