>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 30.03.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 30. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Dania /
Godzina : 16:00
Spotkanie: Midtjylland - Nordsjaelland
Typ: Midtjylland / BTTS
Kurs: 2.55
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:

Spotkanie dwóch drużyn grających o coś. Gospodarze walczą o tytuł mistrzowski , goście o LE a obydwie ostatnimi tygodniami nie przegrywają i zbierają cierpliwie punkty. W dziewięciu ostatnich potyczkach między sobą padały hokejowe wyniki ( 2:3 , 3:1 , 1:4 , 4:3 ,3:3) sądzę że podobnie będzie i tym razem. Początkiem marca doszło do analogicznego spotkania gdzie gospodarze przegrywali już 1:3 i uratowali remis w ciągu dwóch minut. Te zespoły uwielbiają grać ofensywnie i nie przykładają za bardzo wagi do gry obronnej w bezpośrednich potyczkach jak widać. Myślę że tym razem Midtjylland wygra ten ważny mecz w aspekcie walki o tytuł , ale straci gola.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy 2 Bundesliga
Godzina 13:00
Spotkanie : Union : Paderborn
Typ : Paderborn
Kurs : 3.65
Bukmacher : Unibet
Typ możemy podciągnąć pod s/f ale to sport i piłka gdzie wszystko możliwe , Union walczy o bezpośredni awans i są od tego celu blisko bo zaledwie 3 pkt do drugiego Hamburga , jakby tego było mało grają u siebie gdzie w tym sezonie jeszcze nie polegli 9-4-0 i br 26:6 no i nic wiecej nie trzeba dodawać , Paderborn na miejscu 7 ale do końca sezonu jeszcze sporo kolejek bo aż 8 a oni tracą do dzisiejszego rywala 6 pkt tak więc jak chcą jeszcze włączyć się do walki o awans to niestety ten dzisiejszy mecz trzeb wygrać , jest jeden mocny jak dla mnie argument a mianowicie Paderborn dla Unionu jest niewygodnym rywalem , sporo już punktów w przeszłości z ta druzyną pogubili punktów a i bywało tak że polegli u siebie , wiem dawne dzieje ale fakt jest faktem , liczę że kiedyś ta pierwsza porażku Unionu u siebie może się zdarzyć i liczę że to będzie właśnie w tym meczu , jak będzie zobaczymy !
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina : 15:30
Spotkanie: Miedź - Zagłębie Sosnowiec
Typ: X2 i obie strzelą
Kurs: 2.85
Bukmacher : forbet
Analiza:
Zagłębie gra bardzo ofensywnie i nie ma nic do stracenia. Musi tu zdobyć minimum jeden punkt, a najlepiej wygrać. Ostatnie mecze w wykonaniu Zagłębia to mnóstwo pecha. Kilka razy byli lepsi a przegrywali. Miedź za to gra w kratkę i miewa słabe mecze. Liczę jutro na ładną ofensywną grę Zagłębia z większą ilością szczęścia i wygraną. Obrona jednak pozostawia wiele do życzenia i pewnie jakąś bramkę stracą. Asekuracyjnie proponuje opcje z podpórką.
⛔100
 
expande 6,7K

expande

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska / 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn vs GKS Jastrzębie
Typ: 1
Kurs: 3.30
Bukmacher:
iforbet
Analiza:
Analiza nie wniesie nic czego nie widać ..
Stomil ostatnimi czasy wykonał sporo dobrej pracy na drodze ku chwale utrzymania się w 1szej lidze
Ostatni mecz z Rakowem zakończył się wynikiem 1-1 , kto oglądał mecz ten wie że gracze z Olsztyna grali z liderem prawie jak równy z równym , szkoda tylko tego gola z 3ciej minuty
Nowy inwestor znowu zwiększył kwotę pożyczki przez co myślę że gracze dostaną kolejny impuls do lepszej gry
Następna sprawa- GKS ostanie dwa mecze to porażki
H2H- Jeden mecz 1-2 dla Gości
Rożnica w tabeli ? Jest bardzo ciasno ledwie 5 pkt,
Mnie kusi kurs i postanowiłem się też wybrać na mecz :&gt;
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Meksyk Ascenso MX Clausura
Godzina : 03:30
Spotkanie: Venados FC - Leones Negros UDG
Typ: Asian -1 Venados
Kurs: 3.20
Bukmacher : unibet
Analiza:
Z racji, że jutro nie mam zbytnio czasu na szukanie sposobu na zarobek, więc znalazłem wam coś na noc (mam nadzieję). Jest dziś w nocy pare ciekawych spotkań, ale to szczególnie zwróciło moją uwagę. Sugerując się zeszłym sezonem, czy chociażby wartością drużyny na transfermarkt to faworyt jest jeden ... goście. Dlaczego więc idę aż tak mocno w kierunku gospodarzy? Kursy.. Bardzo mocno spadły na Venados. Nie mam pojęcia co spowodowało taki obrót spraw, ale wystarczy spojrzeć na kursy. Zapewne, bym ruszył inne spotkanie, gdyby nie fakt, że na jednym z bukmacherów po godzinie 22:30 kurs na handicap spadł aż o 0.45 właśnie na taki bet. Jest to bukmacher azjatycki, także tym bardziej przykuło moją uwagę. Możliwe, że ktoś tam grubo wszedł właśnie w taki bet, a skoro Unibet jeszcze śpi to łapię kurs. Zobaczymy jak to się potoczy ;) Liczę, że z rana będzie zielono, chociaż kompletnie nic z rzeczy &quot;czystych&quot; na to nie wskazuje.
Hazard powoduje uzależnienie, graj mądrze i nigdy nie krzycz na innych jak jego typ nie wejdzie ????
To tak na wszelki wypadek ???? Powodzenia!
▶zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pukon 962,7K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Extraliga Słowacja
Godzina: 18.00
Spotkanie: Handlova - Komarno
Typ: Komarno (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.60
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej słowackiej Extraligi - ekipa gospodarzy siódma pozycja w tabeli i bilans 12-19, drużyna gości szóste miejsce z bilansem 13-18. To spotkanie zadecyduje o tym, kto wystartuje do play off z wyższego, szóstego miejsca, tym samym uniknięcie już na starcie bardzo silnej drużyny Levice. Bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi zespołami, to +8pkt na korzyść Komarno (dwie wygrane Komarno 89-72 i 88-83 po dogr. i jedna wygrana po stronie Handlova 82-68). Ta przewaga Komarno nie jest na tyle duża i wydaje się, że nie będą &quot;kalkulowali&quot;, tylko powalczą tutaj o pełną pulę. Ekipa gospodarzy jest trzy dni po ostatniej ciężkiej grze (83-78 z BKM Lucenec), zwycięstwo wywalczone dużym nakładem sił, jednak z najsłabszą ekipą ligi i przy wąskiej kadrze (siedmiu graczy z realnym wpływem na wynik), więc może to też będzie odczuwalne, Komarno pauzowali w poprzedniej kolejce. Poza tym wszystkim, według mnie, Komarno jest drużyną silniejszą personalnie - duże doświadczenie w kadrze, praktycznie od początku sezonu stabilny skład, wzmocniony jeszcze o Brooksa, który już wyrósł na lidera drużyny (16,5pkt/9,8zb/6,8as). Wydaje mi się, że ten potencjał w drużynie powinien uzyskiwać zdecydowanie lepsze wyniki i to miejsce w tabeli, chyba nie oddaje rzeczywistych możliwości tej drużyny. Z drugiej strony Handlova, ekipa z wieloma zmianami kadrowymi w trakcie sezonu - z klubem pożegnali się m.in. Mikulic, Harris, Darley czy Goodwin, przyszli Harada czy Ross-Miller, trudniej chyba o większą stabilizację kadry przy tylu zmianach. W ich ostatniej grze, przez uraz nie mógł zagrać Cekovsky (12,8pkt/8,6zb), nie znalazłem informacji czy będzie mógł tutaj wystąpić, jeżeli nie wykuruje się jeszcze, to też spore osłabienie. Komarno w swojej ostatniej grze wypuścili z rąk wydawałoby się pewną już wygraną (100-109 po 2dogr. z Zilną), gdzie w regulaminowym jeszcze czasie koncertowo zmarnowali wielką szansę zwycięstwa, takie gry czasami potrafią mocniej zmobilizować, na takiej sportowej złości udowodnić, że potrafią jednak zagrać skuteczniej i przede wszystkim z większą koncentracją przez całe spotkanie. Może się po raz kolejny pomylę, ale dla mnie Komarno jest w tym zestawieniu silniejszą personalnie drużyną, mieli też trochę więcej czasu na spokojniejszy trening, rywale krótko po ciężkiej grze, co też może być odczuwalne. W dodatku Komarno po tej pechowej porażce (czy też na własne życzenie), to też powinno ich odpowiednio zmobilizować do zmazania obrazu z tamtej gry. No i przede wszystkim walka o wyższą pozycję przed play off, co też musi być odpowiednim bodźcem do zaprezentowania się tutaj z jak najlepszej strony.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:15
Spotkanie: OKC - Denver
Typ: handicap Denver -2.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: totolotek
Nie rozumiem tak wysokiego kursy na gości z Denver. Co prawda grają b2b ale wczorajszy mecz rozstrzygnął się praktycznie w drugiej kwarcie i starterzy z Denver byli oszczędzani, nikt z pierwszej piątki nie zagrał nawet 30min więc dzisiaj powinni być w miarę wypoczęci. Grali między sobą 3 razy w tym sezonie i każde spotkanie wygrywało Denver ze sporym zapasem w dodatku George gra z jakimś urazem, a całe OKC ostatnio dosyć słabo.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Arizona Coyotes
Typ: Podwójna szansa ( kara czasowa ) : 1X
Kurs: 1.51
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Wczorajszy typ nietrafiony z powodu złej analizy za co przepraszam, źle spojrzałem na tabele obie drużyny mają praktycznie zapewnione rozgrywki w PO. Przechodząc do spotkania Avalanche, co prawda znajdują się oni w strefie która daje awans do Play-off ale pozycję za nimi zajmuje Minnesota Wild, która posiada 4 punkty mniej. Do końca sezonu zasadniczego obu drużynom zostało do rozegrania 5 spotkań. Patrząc na resztę spotkań obu ekip, Avalanche powinno spokojnie awansować do rozgrywek Play-off ale jak to w sporcie, wszystko może się wydarzyć. Poprzednio moja propozycja na over karnych minut Avalanche weszła bez większego problem, co prawda myślałem że to obrońcy wyłapią kary a było na odwrót, wszystkie kary otrzymali napastnicy ???? W rankingu najbardziej falujących drużyn w NHL nic się nie zmieniło, Avalanche dalej utrzymuje się na drugiej pozycji ze średnią 9.9 karnych minut na mecz, za to przeciwnicy Arizony otrzymują ich 8.1 Podsuowujac, biorąc pod uwagę statystki oraz sytuację w jakiej znajduje się drużyna z Colorado myślę że i tym razem nas nie zawiodą. Uważam że od samego początku Colorado zacznie atakować przeciwnika a w późniejszej fazie meczu nie będą chcieli stracić wyniku co przełoży się na liczne przewinienia.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Stoke City – Sheffield Wed
Typ: over 3.5
Kurs: 5.50
Bukmacher: unibet
Analiza:

Chyba czas to spróbować bo kursy mega kuszące. Stoke gra straszną piłkę dla oka i z takiej gry nie będzie szybkiego powrotu do elity, nic im też nie grozi jeśli chodzi o dolne rejony. Sezon zakończą gdzieś zapewne w środku tabeli. Ostatnio nie przegrywają ale też nie wygrają i te trzy mecz z rzędu bez strzelonej bramki i bez straconej bramki „kują mnie w oko” taka seria nie może trwać jeszcze jeden mecz, do tego bez spotkania z overem 2.5 też długo to trwa. Grają u siebie gdzie kibice i tak są zawiedzeni brakiem walki o awans, trzeba im coś pokazać a przecież ta kadra nie jest zła by grać bardziej piłką. W styczniu zmienili trenera który też by się utrzymać musi zacząć coś pokazywać że ten zespół będzie wstanie z nim na ławce walczyć o awans w przyszłym roku. Rywal co dobre dla typu przyjeżdża tutaj wygrać bo by pozostać w walce o awans w play-off musi ten mecz wygrać i co ważne nie jest to ekipa która broni i gra asekurancko z pierwszej dziesiątki mają najgorszy bilans bramek straconych z przekroczoną liczbą 50 bramek, potrafią przy tym atakować. Mają bardzo fajnie zróżnicowany atak, trener ma w kim wybierać. Ostatnio bardzo dobra forma strzelecka i 4:2 z Blackburn Rovers. Pierwszy mecz tych ekip to 2:2 czyli to co dziś potrzebuje. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie jestem pewien że goście postawią na swoją piłkę, będą tutaj szukać zwycięstwa i tym samym ofensywnej gry, niewiadoma to Stoke ale czuje że tutaj zdają sobie sprawę że trzy ostatnie mecze to remisy 0:0 i że trzeba spróbować czegoś innego tym bardziej przed własną publicznością.
⛔100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaDania,Play off
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Midtjylland-Nordsjaeland
Typ: powyzej 4.5 gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,
Mamy dzis walke zespolow z gornej czesci tabeli w Dani.
Gospodarze walcza o mistrza.
Krotka analiza ,bo mamy bez owijania bardzo overowe zespoly.
Ich ostatnie spotkanie z marca to 3:3
Na ostatnie 10 spotkan gospodarze strzelali w kazdym.Goscie na ostatnie 10 strzelali w 9.
Na ostatnie 10 meczy miedzy soba oba zespoly strzelaly sobie w 9 meczach.
Srednia na mecz to 4 dla gospodarzy i 3.5 dla gosci.
Miod,malina jezeli chodzi o gole.
Bardziej pewny wydaje sie byc typ 1/bts za 2.55 ale pod konkurs daje over 4.5 i niech sie dzieje,bo widowisko gwarantowane!
Pozdrawiam
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chiny, CBA - Play Off
Godzina: 12:35
Spotkanie: Beijing - Shenzhen
Typ: over 199,5 pkt
Kurs: 1,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Myślę, że dosyć nisko wystawione linie jak na chińską koszykówkę, a walki z pewnością tutaj nie zabraknie.
Shenzhen dosyć niespodziewanie przegrali 2 pierwsze starcia play-off na własnej hali, ulegając kolejno 96:106 i 88:104. Gdy jednak popatrzymy w tabelę, to zauważymy, że Shenzhen w tym sezonie gra dosyć nietypowo, zdobywając o wiele więcej punktów na wyjazdach niż w domu. Jako gospodarz na tle tabeli wyglądają jako typowy średniak ligi. Do tego seria, w której jest już 2:0 dla Beijing, będzie wymuszała ofensywną grę przyjezdnych, bo dla nich, tutaj z pewnością liczy się tylko zwycięstwo.
W ostatnich 9 domowych meczach Beijing drużyna ta zdobywała prawie zawsze ponad 100 oczek (raz zdobyła 99 ;) ) Mimo tego, że Shenzhen jest tutaj skazane przez buków raczej na porażkę, to ja myślę, że 100 pkt spokojnie wykręcą i liczę na to, że gospodarze dotrzymają kroku.
W chińskiej koszykówce często padają wyniki ponad 110/120 na drużynę, więc wydaję mi się, że buki odrobinę za nisko wystawiły linię.
Jak zwykle, może być jakiś aspekt o którym mi nie wiadomo, jednak ja ten kurs pobieram i liczę na to, że się uda. Stawkę proponuję ostrożną ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska / 2 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stal SW - Skra Częstochowa
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Stal u siebie ciśnie każdego preferują ofensywna piłkę pod nowym trenerem, remisy to rzadkość. Albo w te albo we w te. Na wyjazdach gdzie zazwyczaj mają grać inaczej bardzo często przegrywają. Widać że pasuje im styl gospodarzy i atak pozycyjny. Cała czołówka tabeli wyjechała stąd z workiem goli i zerowym dorobkiem. Goście są moim zdaniem za wysoko w tabeli na to co grają. Lwi dorobek punktowy zdobyli u siebie...na sztucznej murawie. Nie wiem kto dopuścił taką możliwość. Gra sie zupełnie inaczej i większość ekip traci tam punkty. Kpina. Dziś myślę że ich argument został w domu a Stal przeciśnie od początku i skończy się 2-0 3-0. Powodzenia
⛔100
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - FAME MMA 3
Godzinna: Możliwość obstawiania do 19:00
Spotkanie: Dawid Malczynski vs Amadeusz &quot;Ferrari&quot; Roslik
Typ: Walka zakończy się w pierwszej minucie - TAK.
Kurs: 2.50
Bukmacher: lvbet
Analiza: Wydaje mi się, że powyższa walka zakończy się już w pierwszej minucie, ponieważ biorąc pod uwagę to, jakim zawodnikiem jest Amadeusz, oraz pewność obydwóch zawodników, a w szczególności underdoga ( Ferrariego ), ciężko mi wierzyć, że dojdzie do drugiej rundy, a nawet do drugiej minuty walki..
Dawid Malczyński od początku przygotowań wkłada 110% siebie, ma przewagę wzrostu, oraz nieznacznie wagi nad swoim przeciwnikiem, ale zasięg ramion powinien być odczuwalny dla Ferrariego, ponieważ Malczyński bardzo dobrze potrafi wykorzystać ten atut.. Malczyński stawia na technikę i wytrzymałość, natomiast przeciwnik, wchodząc do klatki jest tak nabuzowany adrenaliną, że chociażby w pierwszej jego walce ( wygranej ), nie było wcale techniki, jak i przy atakach, jak i przy obronie, jednakże widać w nim tą adrenalinę wyraźnie bardzo, co zaowocuje również i dziś bardzo szybkim pojedynkiem. To będzie wojna ????
⛔100
 
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: Polska Hokej Liga - Play Offy
Godzina: 15:15
Spotkanie: GKS Tychy - Podhale
Typ: GKS Tychy wygra oraz poniżej 5,5 gola w meczu
Kurs: 2.48
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Decydujące starcie o finał.
GKS Tychy po blisko 6 godzinnym meczu wygrał z Podhalem i teraz w Tychach zagrają o awans do finału.
Ten mecz typowałem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-27-03-2019-sroda.155824/#post-6824982
Myślę, że Tyszanie dzisiaj zagrają w pełni skoncentrowani i udowodnią, że są zespołem lepszym.
Już ze Stoczniowcem byli w podobnej sytuacji, gdzie w walce o półfinał nadrobili stan rywalizacji z 2:3 na 4:3.
O tych meczach pisałem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-03-2019-niedziela.155453/#post-6812203
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-03-2019-sroda.155456/#post-6813548
GKS Tychy gra na własnym lodowisku skutecznie i myślę, że mecz może się ułożyć podobnie jak pierwszy pojedynek obu ekip w play-offach.
O tym meczu oraz o statystykach domowych Tyszan pisałem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-03-2019-wtorek.155462/page-2#post-6817698
Dzisiaj mecz o finał, który będzie zacięty. Jednak uważam, że Mistrzowie Polski mają więcej argumentów, żeby wejść do finału.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Celta Vigo - Villarreal
Typ: Celta / BTS
Kurs:
4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dla Celty Vigo jest to bardzo fundamentalny mecz w kontekście ich utrzymania w lidze. Ewentualna porażka może mocno skomplikować i tak złą sytuacje w klubie. Na ten moment mają 4 punkty straty do bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie (Villarrealu). Dobrym omenem przed tym meczem jest niewątpliwie powrót Iago Aspasa, który wrócił już do treningów z zespołem i bardzo prawdopodobne, że pojawi się choćby na ławce w tym meczu.
-Villarreal w ostatnim czasie radzi sobie bardzo dobrze, jednak mecze wyjazdowe w tym sezonie to głównie remisy i porażki. Dla gości dobrym wynikiem będzie nawet remis, który pozwoliłby utrzymać komfortowy dystans nad Celtą, a przy okazji odhaczyć kolejny trudny mecz wyjazdowy w tym sezonie. Warto mieć na uwadze, że drużyna gra też w Lidze Europy, co także wymusza na trenerze gości większe rotacje.
Przewidywany wynik 2-1 dla Celty
✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Miami
Godzina: 20:05
Spotkanie: Bryan/Bryan - Koolhof/Tsitsipas
Typ: Bryan/Bryan -1,5gema
Kurs: 1.54
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Duet Tsitsipas/Koolhof i tak odniósł już sukces dochodząc aż do finału sam nie wiem jak ale prześlizgiwali się co rundę, ostatnie 3 spotkania to 3 setówki które były bardzo bliskie, bracia po wygranym meczu z Kubot/Melo zapewnili sobie według mnie wygraną w turnieju grają bardzo dobrze i mają ogromne doświadczenie. Uważam, że limit szczęścia się wyczerpał i Holendersko-Grecki duet zostanie sprowadzony na ziemię. Można próbować grać 2:0 ale ja wybrałem takie rozwiązanie. Pozdrawiam.


✅54

 
Otrzymane punkty reputacji: +20
R 637,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia Tweede Divisie
Godzina: 18:00
Spotkanie: VVSB - Spakenburg
Typ: powyżej 5,5
Kurs: 6,00
Bukmacher: Unibet


Już w poprzedniej kolejce liczyłem na wiele bramek w meczach VVSB. Wtedy skończyło się 0:0, Nie wierzę, żeby w dwóch kolejnych spotkaniach była taka mizeria bramkowa. Dziś wysoko ustawiam poprzeczkę, ale nie jest to typ bez szansy powodzenia. Linia wysoka, ale kurs w Unibet zacny. Dla porównania 1xBet daje tylko 4,10, forbet 4,80. Może oni cos wiedzą, że będzie więcej bramek. Dla przypomnienia gospodarze w 26 meczach z bilansem 40:70, goście 49:40. Czyli bramki wpadają często. Linię 5,5 bramki gospodarze przekroczyli w tym sezonie 6-krotnie, a goście 4 krotnie, w tym 3 krotnie w ciągu ostatnich 5 meczy i to zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Czuję, że dziś będzie strzelanina, żeby tylko wystarczyło amunicji na 6 goli.
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy
Godzina : 20;30
Spotkanie: Sampdoria - Milan
Typ: Milan
Kurs: 2.48
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Samdoria jak i Milan w ofensywnie wyglądają ostatnio na prawdę bardzo dobrze. Drużyna z Mediolanu po przegranych derbach będzie chciała wrócić na drogę zwycięstwa, ale teren do najłatwiejszych nie należy. Drużyna gospodarzy osłabiona Barreto (10/0) i Caprari (16/5). Będzie to wyrównane spotkanie i kto pierwszy zdobędzie tutaj bramka powinien zabrać całość, ale ofensywa Milanu zdecydowanie bardziej mi się podoba niż Sampy.
⛔100
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami
Godzina: 18:00
Spotkanie: A.Barty - K.Pliskova
Typ: over 20.5 gemów
Kurs: 1.45
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj finał turnieju kobiet w Miami, w którym dojdzie do starcia między Barty, a Pliskovą. Starcie zapowiada się o tyle wyrównane, ponieważ w poprzednich latach obie zawodniczki mierzyły się ze sobą cztery razy i za każdym razem były to spotkania które obfitowały w wiele gemów, minimum 20. Z racji tego, że jest to finał i kursy są naprawdę wyrównane, to myślę że istnieje szansa na trzy sety. Barty gra dobry tenis, tak jak jej przeciwniczka. Pliskova trzykrotnie traciła jednego seta w całym turnieju. Jeżeli dodamy do tego jej wyrównane spotkania z Barty na przełomie ostatnich sezonów, to można wyynioskować że to nie bedzie dla niej łatwie starcie. Finały turniejów kobiecych są zazwyczaj mocno wyrównane i jeżeli zarówno jedna i druga zagrają na wysokim poziomie, to myślę że ujrzymy sporo gemów.
✅45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom