>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.04.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy

na wtorek - 30. Kwietnia










Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League

Godzina: 22:00

Spotkanie: Adelaide - Sydney

Typ: Over 2.5

Kurs: 1.80

Bukmacher:  Nazwa bukmachera

Analiza:


Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100 punktów.



Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ.



Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:

- nieregulaminowy zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)

- nieregulaminowy bukmacher

- powtórzenie typu z uwzględnieniem 

- nieuzasadnione zawyżenie kursu

- podanie typu po rozpoczęciu zdarzenia

- drugą i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu



Kurs musi być wzięty z oferty bukmacherów z poniższej listy:

- Fortuna

- forBet

- Totolotek

- Lvbet

- eTOTO



▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.



W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.

W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!



Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer


Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 21:00

Spotkanie : Tottenham -Ajax

Typ:  Ajax +1.5 gola

Kurs : 2.54

Bukmacher : Fortuna

Analiza :



Muppet Show?..., nie to Ajax Show....To co młodzież z Amsterdamu wyprawia w tej edycji LM budzi podziw. Wyeliminowanie Realu i Juve to jedna sprawa , a styl w jakim to uczynili to osobny wątek. Zero kalkulacji w grze , za to głęboka wiara we własne możliwości i brak respektu dla utytułowanych  rywali to znak firmowy amsterdamskiej dziatwy.



Czy w związku z tym stawka tego meczu i szansa na wielki finał spęta nogi gościom i wpłynie na zmianę stylu gry w meczu w Londynie?...Nie sadze.Mysle ze dalej będą grać swoje.



Po drugiej stronie Tottki po bratobójczej walce w ćwierćfinale z City , nadal z kłopotami kadrowymi .Kluczem do awansu tak jak myślałem w tej potyczce bylo zachowanie czystego konta w pierwszym domowym spotkaniu w moim odczuciu , czy zdołają to koguty powtórzyć ? Mysle ze będzie im o to ciężko i bardziej spodziewam wymiany ciosów niż wyniku 1:0 czy 2:0, głównie ze wzgledu na styl gry Ajaxu.



Reasumując liczę na ciekawe spotkanie w którym padną gole z obu stron a goscie znów podejdą bez respektu do rywala.



⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 309

wonsu1910

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 21:00

Spotkanie : Tottenham -Ajax

Typ:  Ajax i powyżej 1,5 

Kurs : 3,65

Bukmacher : Fortuna

Analiza : Jak tu nie próbować na Ajax kiedy grają taka piękna piłkę w tegorocznej edycji LM, zachwycili juz nie jednego fana piłki noznej, wiele osób kibicuje im, zeby doszli do finału a nawet i wygrali go. 



Nic dziwnego, klub zlozony w większości z młodych zawodników wspartych przez 'stare wygi'. Moim zdaniem Ajax miał najtrudniejsza drogę w drodze do polfinalu i przeszedl ja, jest to jedyna taka szansa od wielu wielu lat by w koncu zobaczyć finał LM dla kibiców Ajaxu, gdzie zagrają ich ulubieńcy. Przebrneli przez ciezka grupę z Bayernem, z ktorym zremisowali 2 razy, Benfica i AEK, następnie wyeliminowali wielki Real Madryt wygrywając na Santiago Bernabeu aż 1:4, ćwierćfinale ograli Juventus, gdzie rowniez wygrali na bardzo ciężkim terenie w Turynie 1:2. Te chłopaki juz nie boja sie nikogo! W LM pokazali, ze wola grac na wyjazdach niz na wlasnym stadionie. Zwycięstwo w Londynie przyblizylo by ich w duzym stopniu do finału LM, gdzie mogą spotkać się z Barceloną lub Liverpoolem .



Co do Tottenhamu, również na prawdę szanuje za drogę którą przeszli w drodze do LM, bo grupy wcale nie mieli łatwej (Barca,Inter i PSV), potem pokonali w łatwym stylu Dortmund by na koniec rozprawić się z jednym z pretendentów do tytułu LM - City. Uważam jednak ze w pierwszym meczu jak i w rewanżu z City mieli sporo szczescia, sklada się na to niestrzelonu karny przez Augero, kontrowersyjna bramka strzelona przez Llorente i minimalny spalony przy nieuznanej bramce Sterlinga w 90+ minucie .



Uważam że limit szczescia został wyczerpany, w dodatku wypadl Harry Kane, a człowiek który go do tej pory godnie zastępował również nie wystąpi w tym spotkaniu, mowa tu o Koreańczyku Son'ie. 



Gwoli scislosci, rozpędzony Ajax, ekipa ktora nie boi sie już nikogo, ktora cały czas mimo korzystnego wyniku gra ofensywna, fajna dla oka pilke podejmuje dosyc osłabiony Tottenham, bo tak mozemy nazwac druzyne która występuje bez dwóch swoich najlepszych strzelcow. W dodatku Totki na weekendzie przegrały u siebie 0:1 z West Hamem, grajac zwyczajnie slabe spotkanie, nie stwarzajac sobie sytuacji bramkowych



 



Wiele osob mowi o finale Ajax-Barcelona, szczerze powiedziawszy sam chcialbym zobaczyc te dwie ekipy w wielkim finale, ekipy o podobnych stylach gry, o podobnej tematyce pilkarskiej. To bylbu na pewno ciekawy mecz, godny finału LM, dlatego tez w dzisiejszym spotkaniu stawiam na Młode Wilki z Ajaxu, na kuponie 'wariacie' gram Handicap w stronę Ajaxu po kursie 6.60, ktory rowniez goraco polecam! Tutaj jednak gramy troszkę bezpieczniej na zwyciestwo gosci i powyżej 1,5 gola w spotkaniu.



⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP


Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 21:00

Spotkanie : Tottenham -Ajax

Typ:  Tottenham over 2,5 gola

Kurs : 5,5

Bukmacher : Fortuna

Analiza :



Nie dawałem Holendrom szans z Królewskimi (uznałem jako wypadek przy pracy) z Juve nie dałem im jeszcze większych, nie powiem teraz że nie dam im szans ale to może być mecz bardzo szalony, tak czy siak te dwa awansy Ajaxu niczego mnie nie nauczyły.W meczu w Madrycie widziałem Real który chcę swoje wykonać po dobrej zaliczce, w Turynie podobnie po korzystnym wyniku z wyjazdu, widziałem już lepszy Juventus, skutki tych wszystkich wydarzeń to oczywiście brożka Ajaxu ale takie historia w końcu mają swój finał, nie zawsze szczęśliwy w najmniej oczekiwanym momencie.Teraz pojedynek teoretycznie z łatwiejszym rywalem niż wcześniej, no ale też trochę inny styl bo Angielski.Kurs trochę jakby tu Ajax był faworytem (podobne zestawienie przed meczem Juve i Realem to by na Tottenham dało by pewnie kurs 1.7 na Tottki) no ale każdy wie co Ajax zrobił w Madrycie potem Turynie.Nie zapominajmy jednak że Koguty wyrzuciły w poprzedniej rundzie Manchester City wygrywając u siebie 1-0, tak więc tutaj Ajax nie może wcale mieć lekko.Real i Juve to wyjadacze dla których Ajax to tylko kolejna przeszkoda, Tottenham raczej bez większych sukcesów w europie, zaczęli się liczyć dopiero parę lat temu i właśnie pukają do tych upragnionych bram którym jest finał LM dla zwycięscy dwumeczu tak więc Koguty raczej nie potraktują ich z góry, zreszta to pierwszy mecze i trzeba zrobić najlepszy wynik, myślę że wynik może oscylować 3-1, 3-2.



⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik


Dyscyplina : Hokej - Szwecja



Godzina : 20:00



Spotkanie : Frolunda - Djurgarden



Typ:  1/+4.5



Kurs : 2.52



Bukmacher: fortuna



Final w Szwecji stan meczow 2-2, zadna z druzyn nie potrafi przelamac drugiej na jej lodzie,Frolunda wygrala dwa razy u siebie 5-2 i 5-3, Djurgarden u siebie 5-1 i 3-2 jak widac gospodarze oba mecze wygrali pewnie a padalo w nich odpowiednio 7 i 8 bramek, mysle, ze tym razem tez zobaczymy sporo goli a Frolunda po raz kolejny wykorzysta atut wlasnego lodu a poniewaz w zadnym z czterech meczow do tej pory rozegranych nie padalo mniej niz 5 goli, zakladam to jako absolutne minimum.Podsumowujac jedynka i przynajmniej 5 goli w spotkaniu.



✅152
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 21:00

Spotkanie : Tottenham -Ajax

Typ:  Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli

Kurs : 5,5

Bukmacher : Fortuna

Analiza : Mecz w którym może się wydarzyć absolutnie wszystko. Sam fakt, że przed półfinałem, najczęściej przewidywanym scenariuszem był dwumecz Manchesteru City z Juventusem - pokazuje potencjał Ajaxu i Tottenhamu, które bezapelacyjnie dzierżą status "czarnych koni" turnieju. Scenariuszy na to spotkanie jest sporo, a szanse na awans jak najbardziej wyrównane. Ajax to drużyna żyjąca z ofensywy, której model piłkarski jest bardzo zbliżony do tego barcelońskiego - oczywiście zachowując odpowiednie proporcje w stosunku co do kadry, budżetu itp. Zdobywają bardzo dużą ilość goli, ale też stosunkowo dużo tracą, co wynika mimo wszystko z nie najlepszej defensywy i przeciętnym bramkarzu Onanie, który popełnia sporo błędów. Tottenham miewa różne mecze w tym sezonie - ostatnie tygodnie to sporo porażek w Premier League, ale także piękny dwumecz i ostatecznie awans z Manchesterem City. Biorąc pod uwagi braki kadrowe Tottenhamu - trudno mi sobie wyobrazić, by zachowali w tym meczu czyste konto - Ajax w większości spotkań ligowych zdobywał minimum dublet, a zdarzały się i większe rezultaty. W przypadku Tottenhamu - ich szans doszukuje się w stałych fragmentach, a także w geniuszu poszczególnych zawodników, jak np. Eriksena i jego strzały z dystansu/rzuty wolne. Spodziewam się overowego rezultatu w którym obie drużyny pokryją minimum w postacie wyniku 2-2.



⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer


Dyscyplina : Piłka nożna / Francja

Godzina : 19:00

Spotkanie :
Montpellier : Paris SG

Typ :  czerwona kartka

Kurs : 4.95

Bukmacher : ETOTO



PSG pomimo iż po raz kolejny z rzędu zdobyło mistrzowski tytuł to to jest jedyne trofeum które w tym sezonie osiągnęli i chyba nie tylko takie były ich oczekiwania co do tego sezonu , ogólnie to w zespole już od jakiegoś czasu żle się dzieje a po tym sezonie zespół ma przejść prawdziwą rewolucję , nie tak dawno bo 27 kwietnia przegrali walkę o Puchar Francji choć mecz dla PSG zaczął sie można powiedzieć lekko łatwo i przyjemnie bo już w 21 minucie gry prowadzili 2:0 jednak Stade Rennsis strzeliło kontaktowego gola w 40 minucie co prawda gol samobójczy ale liczy się że piłka była w siatce , w drugiej połowie zdołali wyrównać na 2:2 i dopiero w rzutach karnych pokonali PSG , w dogrywce czerwoną kartkę ujrzał Mbappe , w ostatnim meczu w lidze mecz wyjazdowy PSG z Lille polegli aż 5:1 i również czerwień i to juz w 34 min gry tak więc nic dobrego się nie dzieje a wrecz przeciwnie sporo nerwowości w grze , sędzią w tym dzisiejszym mecz jest pan Mikael Lesage , w meczach z udziałem Montpellier pokazał ten pan 8 czerwieni natomiast z udziałem PSG  zaledwie 2 czerwone , ja jednak liczę na dosyć brutalne spotkanie ze sporą ilością fauli no i może pan M . Lesage wyciągnie czerwień !



⛔100



 



 
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 21:00

Spotkanie : Tottenham -Ajax

Typ:  powyżej 9,5 strzałów w światło bramki 

Kurs : 1,80

Bukmacher : Fortuna



Dzisiajszy mecz LM to najciekawsze spotkanie w piłce nożnej od paru miesięcy. ecz będzie mega fajnie się oglądało, dla mnie Ajax to drużyna XXI wieku młodzi ambitni zawodnicy z dużym potencjałem. Natomiast Tottenham to moja ulubiona angielska druzyna :) 



Dzisiaj obie druzyny beda chciały wygrać spotkanie więc nie objedzie się bez strzałów na bramkę :) Tottenham ma kilku zawodników co potrafi uderzyć celnie :) Erikssen dużo ma strzałów w świało bramki. Średnio Londyńczyce odnoszą około 5 strzałow w światło bramki na spotkanie taką samą średnia mają chłopy z ajaxu) 



⛔100
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis, Praga

Godzina: 10:00

Spotkanie: Świątek - Korpatsch

Typ: Korpatsch

Kurs: 6,20

Bukmacher:  Forbet

Analiza:



Dziś o godzinie 10:00 zostanie rozegrany zaległy mecz kwalifikacji pomiędzy Świątek, a Korpatsch. Wczorajszego dnia niestety pogoda nie pozwoliła na rozegranie żadnego meczu, mam nadzieje, że dziś już wszytko pójdzie zgodnie z planem. Przechodząc do meritum, Nasza najlepsza tenisistka jest jeszcze bardzo młoda i nie zawsze radzi sobie gdy spotkania są na styku. Gra bardzo dobrze, ale w turniejach WTA potrzebuje jeszcze ogrania. Korpatsch nie jest jakąś wybitną zawodniczką, ale poprzednie dwa spotkania w Pradze zagrała bardzo dobrze i prowadziła grę. Spodziewam się dzisiaj zaciętego meczu i uważam, że Korpatsch może sprawić dziś niespodziankę i ograć Świątek.



⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis, WTA Rabat

Godzina: 13:15

Spotkanie: Sorribes Tormo Sara - Varvara Lepchenko

Typ: Lepchenko

Kurs: 2.49

Bukmacher:   forBet

Analiza:



Bedzie to 4 mecz pomiedzy tymi zawodniczkami. Poki co Lepchenko wygrala 2 z nich, jeden na nawierzchnie ziemnej. Lepchenko ma za soba 3 mecze kwalifikacyjne, wszystkie wygrane bez utraty seta. Co prawda zawodniczki byly nie zbyt znane, czyt. wymagajace, no ale jednak z tego co zaprezantowala, pewna gra jest. W tym sezonie na nawierzchni ziemnej Lepchenko prezentuje sie nie zbyt dobrze i tutaj jest szansa na pokonanie tej 1 rundy. Sorribes Tormo dobrze wystapila w Stuttgarcie, gdie polegla dopiero Petkovic, ale watpie by kondycyjnie byla lepsza od Lepczenko. W tym meczu Lepchenko moze spokojnie zaprezantowac ta gre, ktora pokazala w kwalifikacjach.



✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna

Godzina: 14:30

Spotkanie: Salvatore Caruso - Pablo Cuevas

Typ: 1

Kurs: 3,15

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Spotkanie 1 rundy turnieju głównego w Estoril. Co ciekawe obaj panowie grali w kwalifikacjach i spotkali się ze sobą w 2 rundzie tych kwali, gdzie lepszy okazał się Włoch Caruso wygrywając 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-4).Cuevas w turnieju głównym pojawi się jako Lucky Loser. Kursy w tym spotkaniu są podobne do tych z kwalifikacji i buki dość mocno faworyzują Urugwajczyka Cuevasa. Według mnie jednak skoro Caruso umiał sobie z Pablo poradzić w kwalifikacjach to nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobił to również w turnieju głównym. Owszem bardziej utytułowanym zawodnikiem jest Cuevas ale ma już na karku 33 lata i w ostatnim czasie grał bardzo dużo co było widać właśnie w tym spotkaniu w kwalach, gdzie po prostu zabrakło mu "paliwa". Teraz odpoczął trochę przed tym pojedynkiem ale według mnie górą znów będzie Salvatore. Przy tych kursach wolę iść w stronę Włocha, bo on po tej wygranej 2 dni temu nad Cuevasem ma pewną przewagę psychologiczną. Jasne, że Pablo będzie chciał się zrewanżować ale myślę, że spotkanie będzie w miarę wyrównane i znów zakończy się zwycięstwem Włocha w 3 setach.



⛔100
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna / Francja

Godzina : 19:00

Spotkanie : Montpellier : PSG

Typ :  Montpellier over 2 bramki azjan

Kurs : 4.85

Bukmacher : LV BET



Paryzanie w ostatnich 5 meczach stracili az 13 bramek,widac ze ten sezon juz dawno odpuscili,stracili kompletnie motywacje do grania na swoim wysokim poziomie i do wygrywania kolejnych meczow a po porazce 3 dni temu w pucharze Francji morale druzyny jeszcze bardziej sie pogorszyly dlatego licze ze dzisiaj bedzie podobnie i straca kilka bramek.Montpellier co ciekawe ostatnie 5 spotkan u siebie strzelalo zawsze po 2 gole,do tego mieli az 10 dni przerwy wiec sil im nie zabraknie na podmeczone po pucharze PSG.O motywacji nie bede za duzo pisal bo na taki mecz na pewno wyjda nabuzowani tym bardziej ze walcza o europejskie puchary a do konca sezonu zostalo juz tylko kilka kolejek.Ciekawą opcja jest rowniez wygrana Montpellier po kursie 3.75...rano placili ponad 4



✅385
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 21:00

Spotkanie : Tottenham -Ajax

Typ: Tottenham

Kurs : 2.35 

Bukmacher : lvbet



Analiza: Dziwi mnie, ze nikt jeszcze nie spróbował po prostu czystej wygranej Kogutów. Wg mnie trzy takie wały jakie zrobił Ajax sie nie wydarzą, a jeśli tak to raczej ten dwumecz załatwia u siebie. Tottenham z rywala zadowolony, bo na pewno jest przychylniejszy niż Barca czy Liverpool. Z reszta jeśli wyrzucili z turnieju City(które było dla mnie jednym z faworytów) to Ajax nie powinien siać większego postrachu. Szczególnie u siebie, no ten mecz jest po prostu "must to win" jeśli chcą myślec o wielkim finale, bo Ajax u siebie i z 12 zawodnikiem, którym bedą kibice, z pewnością postawi jeszcze większy opór. Wszyscy mówią jaki Ajax ma skład i czego to nie zrobili. Fakt, sam jestem pod wielkim wrażeniem i z całym sercem im kibicuje, ale patrząc prawdzie w oczy Totki u siebie są niesamowicie groźnym zespołem, na papierze rownież lepszym od Ajaxu. Son, Dele, Lucas czy nawet Eriksen(Kane kontuzja), ofensywa jest naprawdę z najwyższej polki i nie wiem czy obrona gości jest w stanie trzeci raz taka potęgę zatrzymać. Wielki finał jest w zasięgu ręki i kluczowe bedzie wygrac dzisiejszy mecz, najlepiej bez straty bramki. Gospodarze na meczu z West Hamem nie dawali z siebie 100%(chociaz i tak pokazali kawał dobrego futbolu), aby wlasnie dzisiaj byc pełni sił. Mam dziwne przeczucie ze ten rajd Ajaxu sie dzisiaj skończy i zejdą na ziemie. Koguty są bardzo niedocenione, kurs wysoki, chociaz trudno sie dziwić skoro rywal jest bez dwóch zdań sensacją roku. Ja tu jednak widzę wygraną Tottenhamu, raczej bez gradu bramek, jak bedzie zobaczymy wieczorem, powodzenia!



⛔100
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina : 21:00

Spotkanie : Tottenham -Ajax

Typ: poniżej 2.5 gola

Kurs : 1.88

Bukmacher : fortuna



Jak wyglądały ostatnie poczynania Ajaxu z rywalami wszyscy widzieliśmy, przeważnie kończyły się wynikiem overowym, natomiast przed nimi była seria gdzie mecze kończyły się underem. I taki wynik dzisiaj typuję. Totenham w lidze na pięć ostatnich spotkań cztery razy kończył mecze underem w LM na cztery spotkania tylko dwa razy under. Ostatni szalony mecz zakończył się równie szalonym wynikiem ale dziś myślę będzie inaczej i po analizie stylu gry Ajaxu nie pozwolą sobie na szaleńczą grę bo jaką siłę rażenia mają holendrzy wszyscy wiemy. Priorytetem będzie nie dopuścić do strzelenia gola a że z napastnikami dzisiejszych gospodarzy pojawił się mały problem, również to będzie wyznacznikiem na niewielką ilość goli w tym spotkaniu i skupieniu się na obronie oraz zapewne zdobyciu choć jednego gola u siebie. Ten mecz "śmierdzi" underem i tak też typuję. 



✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik


Dyscyplina: Hokej - Szwecja, Elitserien

Godzina: 20:00


Spotkanie: Frolunda - Djurgardens

Typ: Frolunda oraz poniżej 6,5 gola w meczu

Kurs: 2.67

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Stan finału 2:2. 

Gospodarze dzisiejszego meczu posiadają niesamowitą serię 16 meczy wygranych pod rząd na własnym lodowisku. 

Jest to spory ewenement, ponieważ Elitserien jest ligą mocną i wyrównaną poziomem.

Stawiam na wygraną gospodarzy oraz, że nie padnie więcej niż 7 goli w meczu.

W prawdzie w wszystkich 4 meczach finału padało więcej niż 7 goli. Jednak pomimo tego uważam, że dzisiaj oba zespoły będą na tyle skoncentrowane, że o bramki będzie dużo ciężej, niż w pierwszych meczach finałowych.

Bardziej bezpieczniej można zagrać w 1xbet 1X/-6,5 po kursie 1.79 jednak żaden polski bukmacher nie ma kursów na takie zdarzenie, dlatego dla potrzeb konkursu ryzykuję tutaj typ na 1/-6,5




⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom