>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.07.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 30. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Wisła Płock-Legia
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Płockiej Wisły na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Warszawskiej Legii. Ekipa gospodarzy dobrze rozpoczęła obecny sezon ekstraklasy wygraną przed swoja publicznością z zespołem Gdańskie Lechii, następnie jednak poniosła porażkę z Piastem w Gliwicach,ale była w tamtym spotkaniu zespołem znacznie lepszym od ekipy Piasta, w pucharze polski też ekipa Wisły Płock się nie popisała , przegrała z zespołem Stali Mielec tracąc w tamtym meczu aż 4 bramki, Legia w lidze gra na razie słabo 2 spotkania u siebie i ani jednej wygranej, teraz będzie na pewno ciężko zdobyć punkty,ale Legia moim zdaniem jest w stanie w tym meczu szybko objąć prowadzenie i ustawić sobie spotkanie pod siebie, ja myślę że bramkę w pierwszej połowie zobaczymy , poza tym zagrałbym na to iż obie ekipy zdobęda tutaj minimum po bramce i Legia wygra dokładnie 1 golem, stawiam na wynik 1:2.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami hit tej kolejki. W Gdańsku na Stadion Energa Gdańsk Lechia Gdańsk podejmuje Wisłę Kraków. Po 2 kolejkach obie ekipy zdobyły po 3 oczka.
Lechia Gdańsk na własnym stadionie gra świetnie. Na 17 ostatnich meczy w Ekstraklasie ponieśli tylko 2 porażki 4 remisy i 11 zwycięstw 34:12 w bramkach. Do tego zwycięstwo w meczach towarzyskich 2:1 z APOEL 2:1 z Drutex Bytovia remis 0:0 ze Stomilem Olsztyn i porażka z Partizanem 0:3.
Co do Wisły to zdecydowanie gorzej grają w meczach na wyjeździe gdzie już w tym sezonie zostali rozbici 0:3 z beniaminkiem Arką Gdynia. W meczach towarzyskich padało dużo goli - ze Śląskiem remis 3:3, z Karvina porażka 1:2, z Ruchem remis 1:1 i zwycięstwo 3:1 z Zagłębiem Sosnowiec.
W tym meczu zdecydowanym faworytem jest moim zdaniem Lechia Gdańsk która ma dużo lepszych piłkarzy dodatkowo pozyskali najlepszego piłkarza w tamtym sezonie Wisły Kraków R. Wolskiego który coraz bardziej będzie się rozumiał ze swoimi partnerami co za tym idzie będzie coraz częściej asystował.
Obie ekipy zdecydowanie gorzej prezentują się w obronie a co ciekawsze obie ekipy grają 3 obrońców.
W tym meczu stawiam na zwycięstwo Lechii Gdańsk lecz przy słabej obronie Lechii Wisła ma szanse na strzelenie bramki co za tym idzie powyżej 2,5 gola w meczu również.
Pozdrawiam.
✅
170
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:baseball MLB
Godzina:eek:ne:10
Mecz:Cleveland Indians-Oakland Athletics
Typ:Cleveland -1.5
Kurs:2.35
Buk:Bet365
Analiza: Indians po serii wielkich meczów zaczęli przegrywac jeden za drugim spotkaniem mam nadzieje ze dzisiaj sie wreszcie przebudzą. Rywale ostatnio grają jak znut więc też sznasa na to że wreszcie przegrają-szanse w tym meczu upatruję także ja i liczę na minimum dwu bramkowe zwycięstwo gospodarzy. Mecz w Ohio bedzie wielkim widowiskiem liczę na wiele runów mojej faworyzowanej dziś ekipy gospodarzy. Stac ich na wygraną tymi dwoma runami na pewno mecz zaraz po godzinie 1 można dać na wygrana jakies pieniadze jak ktos chce zarobic. Polecam.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Toronto
Godzina:two:00
Spotkanie:M.Raonić-G.Monfils
Typ:Raonić -5 gemów
Kurs:4,63
Bukmacher:pinnacle
Analiza: Dziś o 2:00 w Toronto gospodarz tego turnieju czyli Milosz Raonić spotka sie z Francuzem Gaelem Monfilsem.Panowie w tym roku już sie spotkali dwa razy i górą w obydwu pojedynkach był Kanadyjczyk.Monfils wygrał turniej w Waszyngtonie w poprzedniej rundzie wygrał z Goffinem 2:1 gdzie już grał słabo widać było jego zmęczenie.Swoje podanie w meczu z Goffinem wyglądało bardzo słabo.Z kolei Milos w tym turnieju nie miał jeszcze wymagającego przeciwnika szybkie 2:0 wygrał z Donaldsonem i Lu.Monfils w meczu z Goffinem stracił aż 5 swoich podań to jest według mnie bardzo dużo.Milosz przy swoim podaniu jest niemal do przełamania.Ja gram ryzykowiejszy typ.Widze tu szybkie 2:0 bo Raonić bedzie chciał jak najlepiej zagrać przed własną publicznością.Myśle ,że Raonic dziś gładko wygra ze zmęczonym rywalem.W tej formie Raonić będzie dla Monfilsa nie do przełamania.Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
⛔ 100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Toronto
Godzina: 0:30
Spotkanie: Djokovic - Berdych (+4,5 gema)
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365.com
Analiza:
Typ opieram na zaobserwowanej wczoraj świetnej dyspozycji serwisowej Tomasa. Mimo tego że blokuje jakoś mu się psychika jak ma grać z kimś z TOP5 to uważam że jest tu w stanie wykręcić jakiś numer. Djokovic lubi grać na Kanadyjskich kortach w dwóch ostatnich latach zaliczył finał raz w Toronto raz w Montrealu ale wydaje mi się że jakoś szczególnie nie będzie się forsował w tym meczu. Wczoraj Harrison postawił wysoko poprzeczkę Berdychowi a ten mimo to sobie poradził. Wydaje mi się że handicap do pokrycia a ponieważ dzisiaj coś już zarobiłem i zamierzam oglądać to spotkanie więc zagram to spotkanie
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paulix 61

paulix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe mecze towarzyskie
Godzina: 11:00
Spotkanie: LGKS 38 Podlesianka - MKS Siemianowiczanka
Typ: Over 2.5
Kurs 1.50
Bukmacher: Bet365
Szósty poziom rozgrywkowy w Polsce, mecz towarzyski : Podlesianka - Siemianowiczanka. Kurs na over 2.5 gola - 1.50... Co my to mamy? Czy to typ dnia? Tyogdnia? Może się tak okazać, ale też nie musi. Oczywiście ten mecz nie bedzie rozgrywany do czasu aż któraś z drużyn nie strzeli jako pierwsza trzech bramek ale panowie... 1.50 na over w meczu towarzyskim amatorów? Ja pobrałem i nie chce mi się wierzyć w niepowodzenie dzisiejszego typu. Mecz rozgrywany w pełnym słońcu. Jak na amatorów przystało nie wszyscy zawodnicy będą dziś do dyspozycji trenerów. Powinniśmy zobaczyć kilku młodych, nastoletnich juniorów wchodzących do pierwszych zespołów. Jak przystało na mecz towarzyski (takiej rangi) zawodnicy nie będą się zabijali o zapobiegnięcie utraty bramki. Powinniśmy zobaczyć otwarty mecz z mnóstwem sytuacji z których choć część zostanie wykorzystana.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia
Godzina: 12:00
Spotkanie: Yokohama-Nagoya
Typ: -1.75 Yokohama
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Yokohama do tej pory 3 pierwsze mecze wygrane: wyjazdowe z Shonan 3-0 i dwa u siebie: z Avispa 3-0 i Kobe 3-2.
Potem dwa remisy: na wyjeździe z Hiroszimą 2-2 i na własnym boisku z Iwatą 1-1.
Dzisiaj pora na przełamanie po dwóch niewygranych meczach, spotkanie grają na własnym boisku z Nagoyą, która w 5 spotkaniach zdobyła tylko 1 pkt (w ostatnim meczu wyjazdowym z Tosu mimo przewagi przeciwnika) i 1 gola (u siebie), tracąc aż 10.
Beznadziejna forma, przegrane, brak goli.
W ostatnim bezpośrednim spotkaniu przegrali 0-2.
Typuję, że w dzisiejszym meczu przegrają kolejny raz pokrywając mój handi.
⛔ 100
 
W 11

weissewolf

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna- 3 liga Niemcy
Godzina: 14:00
Spotkanie: Chemnitzer Fc- Sonnenhoff
Typ: 1
Kurs:1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszej kolejce trzeciej ligi niemieckiej spotkaja sie chemnitzer z sonnenhoff. W tym meczu obstawiam wygrana gospodarzy, ktorzy nowy sezon rozpoczna na nowym obiekcie przy gallerstasse i zapewne beda chcieli sie pokazac publicznosci z jak najlepszej strony. Druzyna z miasta chemnitz jest uwazana przez specjalistow za czolowke 3 ligi. Potral transfermarkt z kolei wylicza , ze jest to &quot;najwartosciowsza&quot; druzyna ligi. W sondzie przedsezonowej wsrod kibicow , chemnitzer oprocz spadkowicza z duisburga, rowniez jest uwazany jako jeden z faworytow mogocych ubiegac sie o awans szczebel wyzej. Zeszloroczny sklad zostal zachowany, zostali najwazniejsi zawodnicy , do tego postarano sie o dadtkowe wzmocnienia. Za to z sonnenhoff w oknie transferowym odszedl trener jak i paru znanych w taamtejszej lidze zawodnikow, spowodowane to bylo zapewne niespodziewanie wysokim szostym miejscem w lidze w ubieglym sezonie. Ojciec tego sukcesu - trener Rehm, jest juz w Arminii, a Sonnenhoff znow przystepuje do rozgrywek w roli druzyny bijacej sie do konca o utrzymanie. Nowy stadion w Chemnitz, nadzieje kibicow, ustabilizowany sklad+ kilka wzmocnien jedna z silniejszych ekip ligi, kontra klubik z prowincji po zmianach kadrowych i trenerskich, skazywany w analizach przedsezonowych na tulanie sie w ogonie tabeli. Stawiam pewnie na gospodarzy.
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J.League
Spotkanie: Jubilo Iwata - Kashiwa Reysol

Typ: Obie strzelą (1 połowa)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Unibet
Godzina: 12:00

Analiza:

Na dziś japońska J-League.
Iwata rozpoczęła sezon od przegranej a kolejne 4 mecze z rzędu to same remisy. Obecnie nie przypisała sobie kompletu punktów i na dzisiejszy mecz nie wiadomo czego się spodziewać z ich strony czy na własnej trawie się ogarną i zarobią pierwsze czy punkty czy też się nimi podzielą.. Mają ciężko i też nie bo zagrają z Kashiwą Reysol, która to sezon zaczęła od skromnej wygranej 1:0 z Albirex Niiagata po samobójczym trafieniu. Bilans przyjezdnych na 5 spotkań to 3:eek:ne:1 natomiast Iwata 0:4:1.
Bezpośrednie pojedynki pokazują iż głównie w spotkaniach dominowali gospodarze.. Przytoczę ostatnie 5 spotkań jakie razem grali i tak:
3 wygrane zanotowała Iwata padł również jeden remis a Kashiwa wygrała jeden raz.. W tych pięciu spotkaniach już do przerwy aż 4 razy prowadziła Iwata.
Ostatnie występy obu drużyn to do przerwy 3 wyniki na remisy. Myślę, że dziś obie drużyny na pewno zdobędą przynajmniej po jednej bramce a wydaje mi się nawet, że stanie się to już do przerwy.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ICC
Godzina: 19:00
Spotkanie: Barcelona- Celtic
Typ: over 4.5
Kurs: 4.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jak podaje jedna z gazet, na dzisiejszy mecz spodziewana jedenastka, która wybiegnie od pierwszej połowy w barwach FCB to: Masip – Aleix Vidal, Marlon, Mathieu, Sergi Roberto – Arda Turan, Sergi Samper, Denis Suárez – Messi, Luis Suárez, Munir.
Na pewno warto zwrócić uwagę, że Barca na tę chwilę nie ma nominalnego PO, a więc Vidal na bank da z siebie wszystko. Wykazać także będzie się chciał Denis Suarez oraz Turan, aby udowodnić, że jego słowa nie szły w las i naprawdę zależy mu na graniu w Barcelonie. Inaczej pożegna się z klubem, bo jest chyba pierwszy do odstrzału. Najbardziej zmotywowany będzie Messi, który ma za sobą wiele rozczarowań i będzie chciał pokazać światu, że grać potrafi. Przegrany puchar Copa, zrezygnował z gry w Argentynie, wspominał o końcu z Barceloną. Ale zapewnia, że wrócił silniejszy. Dzisiaj koledzy będą go szukali, aby nabrał wiatru w żagle. W drugiej połowie zobaczymy część Barcy B, dlatego myślę, że ze strzelaniem długo nie będziemy czekać. Celtic na pewno nie puści podstawowej jedenastki z uwagi na eliminacje do LM. Mają drugi trudny mecz przed sobą i ICC jest tylko i wyłącznie kulą u nogi w ich przypadku.
⛔ 100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina:piłka Nożna: Rosja- Premier Liga
Godzina:16.30
Spotkanie: Zenit Petersburg - Lok. Moskwa
Typ:Zenit Petersburg
Kurs:1.8
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dziś startuje 1 kolejka Rosyjskiej Premier Liga. Od razu na początek bardzo interesujące spotkanie pomiędzy Zenitem a Lokomotiv. Dzisiejszy gospodarz tego meczu będzie reprezentować Rosję tylko w LE, natomiast ich rywal w ogóle nie przystąpi do rozgrywek europejskich ponieważ zajęli dopiero 6 miejsce w końcowej tabeli , z taką samą ilością punktów jak Spartak Moskwa. Przygotowania drużyny gości nie były aż tak intensywne jak ma to miejsce w przypadku drużyny Zenitu, rozegrali oni aż 7 sparingów z takimi rywalami jak: Monaco, Basel, Sporting Lizbona oraz Lyon przy 3 sparingach drużyny gości. Chociaż początkowe wyniki sparingów nie były imponujące, im dalej w przygotowania tym forma i wyniki zdecydowanie się poprawiły. Zenit St. Petersburg zdobył nawet ostatnio Superpuchar przeciwko ubiegłorocznemu mistrzowi Rosji drużynie CSKA. Po h2h od razu widać , że w meczach pomiędzy tymi drużynami bramek jest jak na lekarstwo, na 10 spotkań aż 8 z nich kończyło się wynikiem poniżej 2.5 bramki. Zwykle o zwycięstwie decydowała 1 bramka. Wydaję mi się że Zenit jest w lepszej pozycji startowej w tym meczu , ponieważ ich przygotowania były bardziej intensywne, więc zapewne są w lepszej dyspozycji fizycznej oraz zdobycie Superpucharu przeciwko drużynie CSKA napewno podniosło morale drużyny. Zaletą gospodarze jest także to że mecz rozgrywany jest na ich terenie gdzie spisują się dobrze. Uważam że Zenit wygra to spotkanie, jednak nie zobaczymy w nim wielu goli. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Niemiec - kwalifikacje, sobota 14:00
Valteri Bottas- Nico Hulkenberg
Typ: Bottas
Kurs: 1.85
Buk: Expekt
Kursik bardzo przyjemny bo buk nie widzi tutaj zadnego faworyta za to ja i owszem widze w nim Bottasa.W 3 treningu ktory jest najbardziej reprezentatywny Valteri pol sekundy przewagi nad Hulkiem. Po za tym uwazam ze Williams jest tutaj na tym torze 4 sila i powinien sie tutaj bic z Red Bullem i Ferrari. Hulkka tutaj nie widze. Force India bedzie toczyc boj z Torro Rosso. Do Williamsa raczej na tym torze podjazdu nie powinni miec. Stawiam na Bottasa
⛔ 100
 
odrzut 54

odrzut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa -Polska
Spotaknie: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Godzina: 18:00
TYP: Wisła Kraków lub Remis
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Według mnie najciekawszy mecz 3 kolejki, obie ekipy mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. Gospodarze naszpikowani podwórkowymi gwiazdami i trenerem z ciekawym CV ale co z tego skoro już 3 sezon nic nie potrafią ugrać. W sezon też nie weszli najlepiej przegrywając w Płocku w ostatnich minutach z beniaminkiem, później wygrana 1:2 w Łęcznej. Jest potencjał ale co z tego jak nie ma pomysłu. Wisła z nowym właścicielem który zapowiada powrót do elity. I myślę, że z tym składem spokojnie aspirują do grupy mistrzowskiej. Wisła za Wdowczyka gra bardzo ofensywnie i widać, że gość ma pomysł na drużynę. Po ostatnim blamażu w Gdyni ulegając Arce aż 3:0 będą chcieli zmazać plame na honorze i punkt jak najbardziej jest w zasięgu a nawet pełna pula. Jak dla mnie kursy mocno zawyżone i trzeba korzystać. Remis z lekkim wskazaniem na Wisłę.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godz;18,00
Spotkanie;Znicz Pruszków-Bytowia Bytów
Typ;2
Kurs ;2,75
Bukmacher;Winmasters
Analiza
Po 6 latach Znicz powrócił na zaplecze ekstraklasy.Po euforii nastąpiły ciężkie czasy.Odeszli z klubu....prezes A.Krużyński i główny sponsor firma Nice.Trener A.Banasik i piłkarze,kapitan Arkadiusz Jędruch i najlepszy napastnik Tomasz Chałas.Zakupiono tylko 3ch pierwszoligowych zawodników.Kadra uboga,a nowy trener z Ursusa bez licencji.Ostatnie 5 sparingów bez zwycięstwa.
Zespół z Bytowa w ub.roku zajął 8me miejsce,a w tym jak zapowiada trener Kafarski mają zagrać o wyższe cele.
Wzmocnienia ,między innymi Michał Efir/Legia,Ruch Ch/Lukas Bielak,Michał Szromnik/Dundee United/,Alen Ploj,czy Martin Cseh.
Ostatnio wygrali na wyjeżdzie w Pucharze Polski z Błękitnymi Stargard 2-1.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Czech
Godzina: 17.00
Spotkanie: Brumov - Vitkovice
Typ: over 5.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Dzisiejszy mecz to puchar Czech i mecz Brumov - Vitkovice.
Brumov to 4-ligowy zespól, który w poprzednim sezonie radzil sobie raczej slabo w poprzednim sezonie(skonczyl na 11 miejscu). POtrafili przegrac z 6 w tabeli 7:0 czy z 9 w tabeli 5:0. Dzis o wiele trudniejszy przeciwnik niz Ci ligowi, Vitkovice awansowaly wlasnie do 2 ligi.
Awansowali z 3 ligi w bardzo dobrym stylu z 2 miejsca z bilansem 17-6-7 i bramkowym 50-32. Widac wielki progres w druzynie z Vitkovic. Jeszcze 1.5 roku temu grali w 4 lidze.
W dzisiejszym meczu stawiam na wynik 5:1 dla Vitkovic. Oczywiscie polecam over 3.5 za 1.67.
⛔
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Liga Polska
Spotkanie: GKS Bełchatów - Olimpia Zambrów
Godzina: 17;00
TYP: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

Jako jeden z moich kolejnych typów wybrałem mecz w naszej 2 lidze kopanej gdzie zmierzy się ubiegłoroczny spadkowicz z Bełchatowa oraz Olimpia która w ubiegłym sezonie zajęła 14 miejsce broniąc się przed spadkiem. Nowy sezon GKS będzie chciał zacząć od pewnego zwycięstwa pokazując że w tym roku będą się liczyć, choć zarząd Bełchatowian nie jest nastawiony na awans, na pewno będą chcieli wygrywać swoje mecze budując morale zespołu, które nie oszukujmy się ale po 2 spadkach z rzędu są niskie.. Czy Olimpia ma papiery żeby zatrzymać GKS, który przed własną publicznością będzie napędzony? Według mojego uznania gospodarze wygrają pewnie ten mecz, przemawia za nimi kadra oraz doświadczenie choć ostatni mecz w Pucharze tego nie pokazał... Ja stawiam na remis. A jeżeli ktoś chce coś pewniejszego to może zagrać na spokojnie under 2,5 gola i liczyć pieniążki ; )
⛔ 100
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscplina. Pilka nozna Mecz towarzyski
Godzina. 16:30
Spotkanie. Freiburg - Munich1860
Typ. Freiburg powyzej 1.5 gola w meczu
Kurs. 1.91
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, dzisiaj szybciutko bo mecz juz za pare minut a wiec tak; mecz towarzyski dwoch niemieckich klubow beniaminka 1Bundesligi Freiburga a takze Munich 1860 grajacego na jej zapleczu. Jescze w poprzednim sezonie oraz wczesniejszych ekipy te rywalizowaly w 2 Bundeslidze i widac po doychczasowych starciach ogrmna dominacje ekipy z wyzszej klasy rozgrywkowej. Obydwa zespoly rozegrywaly juz mecze sparingowe przed nowym sezonem i tak o to pilkarze z Freiburga rozegrali 4 spotkania w ktorych strzelili 24bramki, moze i rywale nie byli z najwyzszej polki ale skutecznosc i latwosc zdobywania goli kluje w oczy. Tymczasem dzisiejszy przeciwnik w swoich siedmiu potyczkach sprawdzajacych strzelil ich tylko i az 15, tylko dlatego ze wyglada to mizernie na tle rywali a to ze az to fakt iz widac ze szukaja drogi do bramki strzelajac dwa gole Werderowi i jedna bramke Monchengladbach a to moze tylko pomoc w powodzeniu typu jesli nie beda murowac swojego pola karnego. Podsumowujac wydaje mi sie iz zawodnicy ktorzy w ubieglym sezonie awansowali do &quot;niemieckiej ekstraklasy&quot; swa gra przewyzszaja zespol Munich przynajmniej o klase i wpakuja im minimum dwie brameczki...
⛔ 100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Wisła Płock-Legia
Typ: 2/2
Kurs 3.40
Buk Unibet
Analiza: Witam serdecznie. Dzisiaj gramy mecz Płocka z ekipą Legii Warszawa. Gramy , że Legia wygra pierwszą połowę i mecz. Kurs jest zachęcający. Legia z dwoma remisami musi wkońcu wygrać zdecydowanie w naszej lidze. Niby są puchary ale jednak nie można odpuszczać ligii. Płock to beniaminek który z polotem zaczął ligę i w dwóch meczach strzelił już 3 bramki. W tym meczu czas na przegraną, Legie a Wisłę dzieli różnica klas i doświadczenia dlatego ten typ po 3.40 jest warty zagrania, widzę tutaj value. Legia wyjdzie najmocniejszym składem i potwierdzi fakt,że szykuję się do powtórki z tamtego sezonu i beniaminek nie stanie im na drodze.
Przypuszczalne składy:
Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Bozić, Stępiński - Furman, Rogalski - Gemega, Iliev, Reca - Lebedyński
Legia: Malarz - Broź, Pazdan, Lewczuk, Brzyski - Moulin, Kopczyński, Jodłowiec - Prijović, Nikolić, Hamalainen
⛔ 100
 
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga brazylijska
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sport Recife - Atletico-PR
Typ: Sport Rcife wygra
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Przed nami kolejna kolejka ligi brazylijskiej. Swój wzrok kieruje ku Recife. Miejscowe Sport podejmuje zespół Atletico. Zespoły zajmują odpowiednio 14 miejsce (gospodarze) i 5 (goście). Stawiam na Sport - a dlatego, że mam ku temu kilka przesłanek:
- Sport Recife ucieka przed strefą spadkową
- Ich ostatnie mecze u siebie to: 4:2 z Gremio, 1:3 z Palmeiras, 5:1 z Chapecoense, 2:1 z Fluminense
- Zespół z Recife najprawdopodobniej zagra w tym samym składzie co w 3 ostatnich meczach (2 wygrane i 1 porażka)
Atletico - niby wysokie miejsce w tabeli ale ma potężne problemy kadrowe. Najprawdopodobniej nie zagrają podstawowi gracze - Hernani, Vinicius, T. Heleno, Otavio. Na pewno nie zobaczymy Leo i Waltera - kartki oraz Nikao i Deivida - kontuzje. A to oznacza, że w zespole Atletico muszą zagrać głębokie rezerwy.
Ja tutaj widzę zwycięstwo będącego na fali Sport.
Pozdrawiam
m
✅ 75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom