>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.09.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 30 września

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga ACB
Spotkanie: Gran Canaria - Bilbao
Typ: Bilbao(-1.5)
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle

W pierwszej kolejce wzmocnionej drużynie basków odrazu przyjdzie sie zmierzyć z niewygodnym rywalem.Od zawsze ciężko sie gra na wyspach ale też wtedy kanarki dysponowały nieco większym budżetem i lepszą paczką.W tym roku Gran Canaria znowu nieco przeobrażona.Kilku graczy w tym nawet Savane który grał kilka lat w tej ekipie opuściło drużyne.Coach Martinez starał sie pozyskać doświadczonych graczy i niejako to uczynił ściągając do zespołu m.in Slokara czy Scheyera z Maccabi.Pozyskano też australijczyka Newley&#39;a z Valencii i Toolsona któy nie może sie na dobre zakorzenić w żadnym klubie.Kanarki nigdy nie miały nie wiadomo jak wypasionej paki,zawsze nadrabiali świetną dyspozycją we własnej hali.W tym roku wydaje mi sie że skład wystarczy na prowadzenie gry u seibie ze słabszymi ekipami i to wszystko.Na więcej ich niestety nie stać choć bardzo lubie tą drużyne.O baskach pisałem przy okazji sparingu z Lagun Aro
Katsikaris zrobił w tym roku małe wietrzenie kadry pozbywając sie czwórki czołowych graczy.Aaron Jackson wybral oferte CSKA,D&#39;or Fisher wzmocnił i tak już mocny kadrowo Donieck,Janis Blums wybrał Lietuvos a Banic Unics.Ciężko zastąpić tą czwórke i wobec kryzysu który sięgnął również ACB sklad będzie nieco słabszy od tego z poprzedniego sezonu.Skorzystano z zapaści w Sienie i ściągnięto doświadczonego Zizisa.Z LNB pozyskano kluczowego dla Lavallois w poprzednim sezonie Lamnta Hamiltona a z Nancy Moermana.W zastępstwie za Fishera przyszedł Rakovic a z Arisu przywedrował Verginis co raczej nie dziwi bo Katsikaris bardzo chetnie sięga po graczy z Grecjii.Wymieniłem najważniejsze transfery ale nie można zapomnieć jeszcze o przyjściu Pilepica i Dario Sarica z KK Zagrzeb.
Nie zdziwie sie jak Bilbao wyląduje w tym roku w pierwszej czwórce.Wobec słabszej niż co roku Caji Laboral realna wydaje sie top4.Co ciekawe Bilbao ostatnio ograło Caje w przekonywującym stylu.Podumowując kanarki zawsze będą grozne u siebie ale w tym roku Bilbao przeszło transformacje w role kandydata do czołówki i Katsikaris prowadzący trzeci rok tą drużyne wkońcu dopnie swego.Szereg wzmocnień jakie dokonali baskowie to za dużo na obecną forme ich rywala.Pierwsza kolejka powinna być udana.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie - GKS Tychy : Arka Gdynia
Typ - (-1) Arka Gdynia
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :

GKS Tychy zmierzy się u siebie z Arką Gdynia. Będzie to jedenasty pojedynek tych zespołów w historii.Gospodarze po złym początku sezonu kiedy to w pierwszych 5 spotkaniach zdobyli 3 pkt teraz są na fali i od 4 pojedynków są niepokonani zwyciężając wszystkie 4 mecze , dzisiaj jednak za przeciwnika mają zespół z Gdyni z którym nie maja zbyt dobrego bilansu na 10 spotkań tylko 3 zwycięstwa 1 remis i aż 6 porażek i jeszcze jedna ciekawa sprawa związana z tą statystyką GKS grając u siebie nigdy z Arką nie wygrał . Arka natomiast w tym sezonie też może nie błyszczy bo ostatnio zanotowała fatalną serię 3 porażek pod rząd no ale to już mają za sobą bo potem 2 z kolei wygrane , trzy dni temu Arka rozgrywała mecz z Termalica B-B.w ramach zaległego meczu z 6 kolejki no niestety po zaciętym spotkaniu ostatecznie przegrała 3:2 . Na dzisiejszy mecz do składu po odcierpieniu kary za czerwona kartkę wraca Piotr Kukis , ja jednak w tym spotkaniu upatruję zwycięstwo Arki gdy popatrzymy na te 4 mecze wygrane w tym sezonie przez Arkę to w trzech z nich Arka pokryła handicap dlatego myślę że beniaminek z Tychów jest słabszym zespołem w porównaniu z Arką co podpowiada nam statystyka . Pozdrawiam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie: Silkeborg - Aalborg
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Expekt
Analiza: Gospodarze jak dotychczas zamykają tabelę ligi dunskiej . Drużyna gości natomiast ustępuje tylko ekipie FC Kopenhaga . Warte zauważenia jest , jak dobrze Aalborg spisuje sie na wyjazdach . O ile porażka z liderem 0:3 wielkiego wstydu nie przynosi , o tyle zwycięstwa w rozmiarach 4:0 , 4:0 i 4:1 świadczą , że nie przypadkowo drużyna jest wiceliderem po dziesięciu dotychczas rozegranych kolejkach . Silkeborg z kolei nie ma powodów do radości . Jedyne 7 punkcików na koncie i stosunek bramek -16 ( Aalborg 20pkt +14 ) . Nie sądzę by jakieś przełamanie miało nastąpić w meczu z dobrze dysponowaną drużyną gosci . Kurs jest przyzwoity . Typ myślę dobry i na singla i do kombinacji . Pozdrawiam
⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Premiera Division
Spotkanie: Espanyol - Atletico Madryt
Typ: Remis - Espanyol (+2 bramki) vs Atletico Madryt (-2)
Kurs:6.00
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Przed nami ostatni dzień typów na wrzesień czyli może się jeszcze wiele wydarzyć ja swoją szanse na zwycięstwo straciłem zbyt pochopnymi typami ale w październiku zamierzam z pewnością powiększyć swoją skuteczność typów niż jej ilość bo nie sztuką jest podać 20 typów i trawić z nich jedynie 10 a sztuką jest z tych 20 trafić min 16-18 .Dlatego w październiku nowy system typowania i zapraszam do tematu na październikowe jesienne typy . A więc przejdzmy do meczu drużyna Atletico czyli jedyna która w moich oczach może dojść Real i Barce jedzie na wyjazd do Barcelony gdzie Espanyol jest totalnie bez formy drużyna ta ma wiele problemów w defensywie i nie daje rady tego nadrobić w ataku co przynosi jedynie 1 remis w tym sezonie a reszta to same porażki jutro przewiduję kolejny mecz w stylu Falcao show Kolumbijczyk może być naprawdę realnym zagrożeniem w walce o tytuł króla strzelców w lidze Hiszpańskiej .Drużyne gości czeka w czwartek mecz w Lidze Europy ale wątpie żeby odbił się on zbytnio na formie w ich jutrzejszym spotkaniu gdyż grają z Czeskim klubem u siebie i powinni oba te spotkania wygrać jutro przewiduję zwycięstwo dwoma bramkami pozdrawiam i zachęcam nowych forumowiczów do pisania analiz i brania udziału w konkursie październikowym .
⛔100
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J2-League Japonia
Spotkanie - Tokushima Vortis : Kyoto Sanga FC
Typ - handicap 1:0 Kyoto Sanga FC
Kurs - 4.50
Buk - Sportingbet
Analiza :

Na dzisiaj zainteresowało mnie spotkanie w Japońskiej 2 lidze pomiędzy Tokushimą Vortis a Kyoto Sanga , wydaje mi się że zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są goscie którzy walczą w tym sezonie o awans do najwyższej ligi J-League , na dzis zajmują 3 miejsce ( a dwie drużyny wchodzą bezposrednio ) jednak ich strata do drugiego miejsca to zaledwie 2 pkt. . Gospodarze są na dalekim 14 miejscu i już żaden awans czy też spadek im nie grożą a widać to po wynikach które drużyna ostatnio osiąga w 4 ostatnich spotkaniach 2 remisy i 2 porażki , goscie natomiast po fatalnej serii 4 porażek znowu zaczęli wygrywać i dwa ostatnie spotkania to dwa zwycięstwa a dzisiejszy przeciwnik im poprostu leży na 11 dotychczasowych spotkań obu ekip bilans 2-2-7 w bramkach 9:22 na korzysc Kyoto Sanga gdy spojrzymy na statystykę meczy na terenie Tokushima to i tutaj nie potrafią się za bardzo poradzić z Kyoto bo bilans to 1-0-4 i 4:14 , tak więc liczę na przynajmniej dwu bramkowe zwycięstwo gosci . Pozdrawiam .
0
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Udinese - Genoa
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Genoa to zdecydowanie inna drużyna niż w tamtym sezonie, kiedy to zajęli miejsce tuż nad strefą spadkową. Grają ciekawy futbol a ich skład również wygląda całkiem okazale. Mimo wszystko jeszcze grają trochę nie równo. Potrafią wygrać na wyjezdzie z Lazio, by przegrać z Catania bądź zremisować u siebie z Parma. Brakuje im również koncentracji. Potrafią sobie stworzyć akcje, jednak mają problemy w ich wykończeniem. Tam było w środe z Parma czy z Juventusem. Tylko że w obu tych meczach grali u siebie co jest istotną sprawą, bo na pewno na Stadio Frulli stworzenie sobie sytuacji podbramkowych nie przyjdzie im z łatwościa. Udine jest znane z solidnej defensywy i wyczekiwania na błędy rywala, które zawodnic Genoi popełniają dość często. Uważam zatem, że tak jak to zazwyczaj bywa w Udine, gospodarze wypunktują rywala grając cierpliwie cały mecz.
Warto również dodać, że w dzisiejszym meczu Może zabraknąć Kucki oraz Jankovica co byłoby ogromną stratą. Na pewno natomiast nie zagrają Rossi i Vargas, a w drużynie gospodarzy Muriel i Domizzi (ale o obrone nie ma się co bać - są godni zastępcy).
⛔100
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik-Śląsk
Typ: Górnik
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:Górnik zajmuje 8 miejsce w tabeli mimo iż kalendarz ich nie rozpieszczał. Grali z bardzo silnymi zespołami i potrafili z nimi walczyć jak równy z równym i wywozić 1 punkt. Śląsk jest w tym sezonie bez formy. Zmiana trenera wyraźnie im nie służy. Mimo iż są wyżej w tabeli od górnika uważam iż nie odzwierciedla to prawdziwych umiejętności obu drużyn. Mecz odbędzie sie w Zabrzu co z pewnością pomoże gospodarzom. Górnicy powinni wygrać bez większego problemu.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Ekstraklasa

Spotkanie: Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Dokładny wynik (wiele opcji)
Typ: 0-1, 0-2 lub 0-3

Kurs: 3,30

bwin



Dzisiaj wybrałem do analizy pojedynek, jak prawie zawsze z naszej Ekstraklasy. Konkretnie zaczynający się o godzinie siedemnastej mecz Lechii Gdańsk z Lechem Poznań. Gospodarze zajmują obecnie dwunaste miejsce w tabeli. Na swoim obiekcie jak dotąd spisują się fatalnie. Najgorzej ze wszystkich ligowców. Rozegrali dwa spotkania i dwa razy ulegli. Z Piastem Gliwice jeden do dwóch i z Polonią Warszawa aż jeden do trzech. Jak widać w tych dwóch spotkaniach tylko dwukrotnie pokonali bramkarzy rywali. Z kolei podopieczni Mariusza Rumaka jak dotąd wyjątkowo dobrze czują się na wyjazdach. Zgromadzili komplet punktów strzelając rywalom trzy bramki i tracąc jedną (Polonia Warszawa 2-1 i GKS Bełchatów 1-0). Gdańszczanie raczej nie wystąpią bez z trzech kontuzjowanych zawodników: Senastiana Małkowskiego, Levona Ajrapetjana i Marko Bajicia. Z kolei &quot;Kolejorz&quot; też nie zagra w najsilniejszym składzie. Z powodu kontuzji niebędzie w kadrze meczowej Gergo Lovrencsicsa i wracające do formy Łukasza Trałki. Ostatnie spotkanie tych drużyn na PGE Arena zakończyło się bezbramkowo. Ciężko wytypować dzisiaj faworyta, podopieczni &quot;Bobo&quot; Kaczmarka grają słabo, Lech też w ostatnim meczu z Portowcami nie zachwycał. Gdańszczanie od czasu powrotu do Ekstraklasy w 2008 roku wygrali z Lechem tylko raz, w sezonie 2010/2011. Wszystko więc wskazuje na gości. Ja stawiam na ich skromne zwycięstwo.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Kuala Lumpur
Spotkanie : Benneteau - Monaco
Typ : Monaco -1,5 seta
Kurs : 3,71
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :


Finał turnieju w Malezji. Pewnie niektórzy się zdziwią dlaczego nie typuje na Francuza, po tym jak wyraźnie faworyzowałem go w meczu z Ferrerem, ale zaraz to wyjaśnię..


Benneteau miał w moich oczach większe szanse z Ferrerem, ponieważ Hiszpan zagrał w tym sezonie niesamowitą ilość spotkań w singlu i jest już bardzo zmęczony. Po drugie zagrał słabe spotkanie w meczu z Sijslingiem.

Wczorajszy półfinał widziałem w całości. Francuz dobrze wszedł w mecz, nawet biorąc pod uwagę straty serwisu, potem z jego kondycją było coraz gorzej. &quot;Benek&quot; wyglądał jak cień samego siebie i wydaje mi się, że zwycięstwo dowiózł na adrenalinie i woli walki.
O jego umiejętnościach pisałem już w poprzednich analizach, także zapraszam.


Juan Monaco ten sezon na pewno zaliczy do udanych. Niektórzy śmieją się, że raz na 5 lat, Argentyńczyk ma formę życia. W tym roku faktycznie można coś takiego odnotować.
Monaco należy do tej samej grupy co David Ferrer, ogromne serce do walki, nigdy się nie poddaje, bardzo dobrze biega.
W meczu z Nishikorim dobrze serwował i to po części dzięki serwisom jest teraz w finale, a nie w domu. Nie odstępował Japończykowi na krok, jeśli chodzi o bieganie, a wiadomo jak szybki jest Kei.
Monaco potrafi grać crossy obojętnie czy z forehandu czy z backhandu w bardzo trudnych sytuacjach, gdzie zepchnięty jest do defensywy. Całkiem nieźle mija, myślę, że na podobnym poziomie, który wczoraj prezentował Ferrer.



Podsumowując. Benneteau jest w słabiej dyspozycji fizycznej, wczoraj słaniał się na nogach. Monaco lubi grać długie wymiany, także powinien Francuza zamęczyć.
Serwisy mają podobne, ale wygra ten kto lepiej wytrzyma tempo meczu i mam nadzieję, będzie to Juan Monaco.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Polska I Liga
Spotkanie : Kolejarz Stróże-Cracovia Kraków
Typ : Cracovia DNB
Kurs : 1.72
Bukmacher : bet365.com
Analiza :

Już dzisiaj o 12:15 Kolejarz będzie podejmował na własnym boisku drużynę z Krakowa. Gospodarze jak na razie grają przeciętnie i zajmują 9 msc ( 3-4-2 ) , przeciwko drużynie z Krakowa ma nie zagrać 3 podstawowych zawodników , podobno panuje grypa żołądkowa .
Teraz może coś o drużynie z Krakowa , spadkowicz jak na razie 4 msc ( 5-2-2) i jeżeli chcą wrócić do ekstraklasy musza zacząć wygrywać mecze bo Flota i Zawisza co raz bardziej uciekają rywalom . W drużynie z Krakowa zero kontuzji , chłopaki są zmotywowani by wyjechać z 3 pkt i zacząć liczyć się w walce o 1-2 msc. Polecam zagrać to spotkanie DNB lub dla odważnych czysto Cracovię.

✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Frankfurt - Freiburg
Typ: 1
Kurs:
1,85
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:
Piłkarze z Frankfurtu stoją przed ogromną szansą na umocnienie się w górze tabeli. Podejmą oni dzisiaj na własnym stadionie graczy z Freiburga. Gospodarze są rewelacją obecnych rozgrywek początku rozgrywek. W tym sezonie nie zaznali smaku porażki, wygrali 4 razy, tylko i wyłącznie raz remisując. 2:1 u siebie z Leverkusen, 0:4 na wyjeździe z Hoffenheim, 3:2 u siebie z HSV, 1:2 na wyjeździe z Nurnberg i ostatni mecz u siebie 3:3 z Borussia Dortmund. Mecze nie z byle z kim, tylko z zespołami mającymi doświadczenie na niemieckich boiskach, a szczególnie wygrana z Bayerem czy remis z Borussią muszą robić wrażenie. Obecnie 2 miejsce w lidze z 1 zaległym meczem i bilans bramkowy 14-7. Ich dzisiejsi goście - drużyna z Freiburga ma na koncie 5 oczek i zajmuje lokatę 13. Ich wyniki to 1:1 u siebie z Mainz, porażka na wyjeździe z Leverkusen 2:0, wygrana u siebie z Hoffenheim 5:3, remis na wyjeździe z Fortuną 0:0 i porażka u siebie z Werderem 1:2. Ich wyniki nie zachwycają. Uważam, że gracze z Eintrachtu odniosą dzisiaj zwycięstwo. Gracze z Freiburga na wyjeździe nie strzelili co prawda jeszcze bramki, a każda seria się kiedyś kończy, jednak strzelając dziś choć jedną i tak nie są w stanie zagrozić Frankfurtowi. Ofensywa gości jest w tym sezonie bardzo mocna, a u siebie strzelili w 3 spotkaniach 8 goli. Liczę na gospodarzy, pozdrawiam.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna , Bundesliga

Eintracht Frankfurt - SC Freiburg

typ: Eintracht -1,5
kurs: 3
bukmacher: bet365



analiza :



Eintracht oczarował mnie swoją grą,w szczególności na własnym stadionie. Przekonali mnie mimo,że zawsze sceptycznie patrzę na beniaminków..ale jak ich gra może nie porwać ? Nie ma kalkulacji,jest parcie non stop na bramkę rywala,szaleńcze próby stłamszenia przeciwników, wysoki i agresywny pressing,który nie wyklucza koronkowego rozgrywania akcji. W dodatku ten bilans..4 wygrane i remis z BVB. Freiburg miał ogromne problemy finansowe w poprzednim sezonie,sprzedano Cisse,po tym wydarzeniu wielu skazywało ich na pożarcie,w tym ja,aż nagle nastąpiła zmiana szkoleniowca,okazało się,że we Fryburgu jest całkiem niezła szkółka młodzieży,drużyna zaczęła ciułać punkty bo z polotem to raczej oni nie grali (i dalej nie grają). Freiburg nie ma finezyjnego stylu,ale nadrabiają to zaangażowaniem , z tym ,że w tym meczu to będzie za mało. Eintracht ma kolejna okazje na dopisanie 3 punktów ,w moim mniemaniu ta drużyna jest tak napędzona sukcesami ,że nie pozwoli Fryburczykom wywieźć jakichkolwiek punktów z Frankfurtu.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Bundesliga 15:30
Spotkanie : Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
Typ : Eintracht Frankfurt
Kurs : 1.80
Bukmacher : bet365
Analiza :

Po udanym trafieniu Cracovii teraz typuje pierwszy mecz niemieckiej Bundesligi.
Beniaminek tegorocznej edycji Bundesligi spisuje się znakomicie , na jakie boisko by nie weszli na takim zdobywają bramki i grają piękny futbol. W tabeli gospodarze plasują się na 2 msc z dorobkiem 13 pkt. Chłopaki z Frankfurtu pokazali że u siebie potrafią grac w piłkę i np. drużyna z Dortmundu się o tym przekonała na własnej skórze. Ekipa gości jak na razie slabu spisuje się w tym sezonie , ale czego się tu spodziewać , ekipa z Freiburgu to drużyna której plany na sezon są takie by jedynie się utrzymać , jednak wydaje mi się że dzisiaj nic nie zdziałają i Eintracht gładko sobie z nimi poradzi. Dla odważnych polecam handikap. Powodzenia

______________________________________________________
Skorzystałeś z mojego typu ? Siadło ? Daj dzięki

&quot;Każdy medal ma dwie strony , żeby wygrać trzeba grać&quot;

drugi typ nabijacza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
FK Goverla Uzhgorod - Metalurg Donetsk
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs: 3.50
SportingBet

Analiza: Gospodarze dzisiejszego spotkania to drużyna okupująca dół tabeli ukraińskiej ekstraklasy. W obecnym sezonie zdobyli jedynie 4 punkty w 9 spotkaniach, stracili aż 21 bramek, strzelając ich tylko 8. Ich spotkania są mocno overowe, ale niestety przez ich słabą defensywę. Za przeciwnika mają dziś drużynę z górnej części tabeli, jaką jest Metalurg. Goście spisują się całkiem dobrze, spotkania bez bramek przeplatają wysokimi zwycięstwami, chociażby niedawnym 5:0 z Arsenałem Kijów. Metalurg nie chcąc odczepić się od peletonu drużyn w czubie tabeli musi dzis zwyciężyć ze słabą Goverlą. Uważam, że już w pierwszej połowie podkreślą swoją dominację na boisku, a my zobaczymy minimum dwie bramki.
⛔100
 
krzychurogs 1

krzychurogs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia-Lech
Typ: Lech
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin

Analiza: O godzinie 17 dojdzie do starcia między 3 drużyną ekstraklasy Lechem Poznań,a dwunastą w tabeli Lechią. Gdańszczanie w tym sezonie zaliczyli juz dwie porażki u siebie co napewno nie napawa optymizmem Lechitów. Poznaniacy odwrotnie do tej pory zaliczyli
dwie wygrane na wyjezdzie. Uważam ze drużyna Mariusza Rumaka odniesie dość pewne zwycięstwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Monaco - Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 1.47
Bukmacher: Betfair

Ligue2 serwuje nam na dzisiaj spotkanie Monaco - Ajaccio. Monaco, po ciężkich bojach w Pucharze Ligi przeciwko Valenciennes miało wystarczająco dużo czasu na zregenerowanie sił. W tamtym spotkaniu pokazali charakter, z resztą nie pierwszy raz w tym sezonie, wychodząc ze stanu 0:2 na 4:2. Swoją drogą Valenciennes dzisiaj zagrało zupełnie inną piłkę, demolując na własnym stadionie lidera z Marsylii. Monaco na własnym boisku spisuje się bardzo dobrze, wygrywając trzy spotkania oraz jedno remisując. Bilans bramkowy na własnym stadionie 11-3. Swoje spotkania w tej kolejce wygrały inne zespoły walczące o awans do Ligue 1 - Angers, Istres i Nantes, tym samym gospodarze nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w dzisiejszym spotkaniu. Sytuację ku temu mają dzisiaj bardzo dobrą. Goście zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, a w ośmiu dotychczasowych spotkaniach zgromadzili zaledwie 6 punktów, tylko raz zwyciężając.Strzelili przy tym 5 bramek, tracąc 9. Wydaje mi się, że Monaco będzie w tym sezonie takim &quot;PSG drugiej ligi&quot;; wszyscy będą oczekiwać na potknięcia drużyny &#39;skazanej&#39; na zwycięstwo w całych rozgrywkach.
⛔100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Segunda Division
Spotkanie: Almeria - Hercules
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


Mecz 7. kolejki hiszpańskiej Ligi Adelante. Gospodarze zajmują 6. pozycję w tabeli, lecz jeżeli dziś zwyciężą zajmą pozycję 3. Goście jak na razie przędą bardzo cienko, w 6 meczach zanotowali tylko jedno zwycięstwo (2:1 w meczu u siebie z Gironą) i aż pięć porażek. Almeria co prawda w poprzedniej kolejce zremisowała na wyjeździe z przeciętną Ponferradiną 2:2. ale wszystkie dotychczasowe spotkania rozegrane przed własną publicznością wygrała tracąc tylko jednego gola. Nic nie wskazuje na to, by Hercules Alicante przerwał tę dobrą passę. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Początek spotkania o 20:30.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pazerny 1

pazerny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy Serie A.
Spotkanie: Inter - Fiorentina
Typ: x2
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam, dziś rozpoczynam przygodę z tym forum, na swój pierwszy typ wybrałem mecz z ligi włoskiej Inter vs Fiorentina. Piłkarze z Florencji podejmą dziś na wyjeździe nieoczekiwanie słabą w tym sezonie drużyne z Mediolanu, mozna by pomysleć, że Inter przebudził się w meczu z Chievo, nic bardziej mylnego ;P Inter ograł pewnie drużyne która dostaje od wszystkich &quot;bęcki&quot; a dziś to już szczyt.
Fiorentina to drużyna dużo silniejsza co pokazała w ostatnim meczu z Juve gdzie goście scześliwie utrzymali bezbramkowy remis. Inter jeszcze w tym sezonie u siebie nie wygrał co też jest zaskoczeniem, myśle że kompletu punktów nie zdobędą także i dziś a to za sprawą między innymi Jovetica mającego już na koncie 4 trafienia, a jeśli będzie nieskuteczny mamy podpórkę. Krótko mówiąc nie widze dziś szans Interu, dla odważneijszych polecam czystą 2. Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera División
Spotkanie: Real - Deportivo
Typ: Real HT/FT
Kurs: 1,44
Bukmacher:


Real na chwilę obecną po sobotniej serii spotkań traci do Barcelony już 11 punktów i nikt w stolicy nie wyobraża sobie, by dziś piłkarze Mourinho grając przed własną widownią po raz kolejny się potknęli. Gospodarze pojedynek z Deportivo rozpoczynają w bardzo ofensywnym zestawieniu. Po długiej przerwie na prawą stronę obrony wraca Ramos, który w ofensywie daje zdecydowanie więcej niż Arbeloa. Ponadto kosztem Xabiego Alonso zagra bardziej zorientowany na grę do przodu Modrić, natomiast w ataku zobaczymy Higuaína i wspierających go na skrzydłach Di Maríę oraz Ronaldo. Moim zdaniem Real jest w tym momencie na tyle zmotywowany, że bez problemów powinien objąć prowadzenie jeszcze przed przerwą i wygrać spotkanie z Deportivo.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom