>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.10.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 30. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Holandia
Godzina: 14:30
Spotkanie Feyenoord-Heerenven
Typ; Feyenoord WYGRA DOKŁADNIE 2 GOLAMI
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza Kolejne spotkanie w dniu jutrzejszym rozegra ekipa Feyenoordu, który na razie pewnie idzie po tytuł mistrza kraju w sezonie 2016-2017 , gospodarze po rozegraniu 10 ligowych kolejek mają na swoim koncie ugrane 28 punktów, oznacza to iż wpadkę zaliczyli tylko w 1 spotkaniu ligowym w tym czasie zanotowali 9 wygranych oraz właśnie jeden remis, w starciu z zespołem z Heerenven są niekwestionowanym faworytem do dopisania sobie po 90 minutach tego spotkania kompletu punktów, rywal co prawda zaczął również bardzo dobrze,ale moim zdaniem Feyennord, który u siebie nie zalicza raczej wpadek i ich bilans wygląda bardzo obiecująco nie powinien tutaj stracić punktów , do tej pory gospodarze w poprzednich 20 meczach na swoim stadionie tak ligowych jak i pucharowych zdołali zanotować 1 porażkę 3 remisy oraz aż 16 wygranych , goście natomiast ostatnie 4 mecze wyjazdowe wygrali,ale kiedyś ich passa skończyć się musi bowiem Feyenoord pod względem piłkarskim spokojnie powinien ich ograć , stawiam tutaj na wynik 1:eek: po pierwszych 45 minutach oraz na 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Singapur, WTA Finals
Godzina: 09:00
Spotkanie: Mattek-Sands/Safarova-Makarova/Vesnina
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: b365
Analiza:
Mega ciekawa sytuacja już przy samej ofercie na ten mecz. Bet daje 1.66 na Betki i 2.10 na Rosjanki. Ruskie buki za to dają 1.91 na te pierwsze i 1.94 na te drugie. ogólnie kurs na Czeszkę i Amerykankę oscyluje w granicach 1.66-2.00, a na Rosjanki 1.80-2.10. Po raz kolejny buki nie zgadzają się ze sobą, co do rozkładu szans w meczu deblowym w Singapurze. Podobnie było wczoraj przy kursach na mecz Makarovej i Vesniny z Jedynkami. Bet dał 3.25 na Rosjanki, gdzie ruskie wystawiły coś w okolicach 2.50. Tam też czułem, że to oddsmakerzy Marathonu mieli rację. Drugi raz się już nie zawaham i podaję tutaj moje spostrzeżenie. Ten mecz można uważać za 50/50, a mam nawet odczucie, że lekkimi faworytkami są tutaj Ekaterina z Eleną. Dlaczego? Każdą z tych zawodniczek podobnie oceniam, jeżeli chodzi o return i wymiany. Stać je na wiele, potrafią niemożliwie odebrać serwis rywalki, nieźle zagrać na siatce, jak i z linii końcowej. W głowie tkwi mi jeszcze słaba forma Betki, która bardzo męczyła się przy breakpointach na serwisie Babosek. Moim głównym argumentem jest jednak forma na serwisie. Rosjanki postrzegam jako dwie równo serwujące zawodniczki. U Betki z Lucką widzę to troszkę inaczej. Moim zdaniem Mattek lekko odstaje w tym aspekcie od pozostałej trójki, potrafi dość łatwo tracić punkty w gemach ze swoim podaniem. Liczę też, że Makarova z Vesniną nie rozpoczną meczu od takiego falstartu jak w półfinale, a wtedy powinno być dobrze. Gdy weszły już na swój poziom, to Sania z Martiną miały niewiele do powiedzenia. W drugim pojedynku o finał Garcia z Mladenką za krótko zagrały na dobrym poziomie. Pierwszy set cienki, w drugim udało im się wyjść na 5-2 i tylko na tyle było je stać. Później ich gra się zawaliła, a Czeszka z Amerykanką to wykorzystały i zrobiły z tego 7-5. Tutaj myślę, że Rosjanki zagrają przez dłuższy okres na swoim poziomie, a wtedy to właśnie one mogą się cieszyć z ostatecznego triumfu w WTA Finals.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: AC Milan - Pescara
Typ: Suma goli w meczu pierwszego zespołu over 2,5.
Kurs: 2.40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Milan w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze.
W meczach u siebie są waleczni. San Siro to ciężki teren dla przyjezdnych. Beniaminkowi będzie się grało bardzo ciężko. Na wyjazdach Pescara nie zachwyca ( może poza meczem z Sassuolo). Jednak beniaminki dobrze zaczynają sezon. Potem gra im się coraz cięzej. Myślę, że 3 gole dla Milanu są pewne. Kurs też fajny więc można poszaleć.
⛔100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina E sport
Godzina: 1 : 15
Spotkanie Samsung Galaxy - SK Telecom T1
Typ; Samsung Galaxy
Kurs 3.20
Buk Unibet
Analiza : Witam wszystkich na dziś postanowiłem zagrać zdarzenie w dyscyplinie mało rozpowszechnionej w Polsce to znaczy w E sporcie czyli grach komputerowych z dokładniej w grze &quot; z polskiego &quot; Liga Legend. Postanowiłem zagrać ten typ ponieważ kurs jaki wystawili bukmacherzy jest dość dziwny i dla mnie niezrozumiały. Dlaczego taki duży kurs na Samsung Galaxy? Oba zespoły pochodzą z Korei Południowej a to można powiedzieć kraj najlepszych zawodników w tą grę, i wcale mnie nie dziwi że oba te zespoły dotarły do finału. W półfinale SSW pokonało H2K czyli drużyną z Europy która w swoim składzie ma 2 Polaków 3 : 0. A T1 po 5 mapach pokonała ROX - ów 3 : 2. Naprawdę dobry półfinał wiele osób liczyło na Rox w tym spotkaniu &quot; ROX zajęło 1 miejsce w letniej rundzie w Korei Południowej &quot;. Oczywiście drużyna T1 to same znakomitości i nie ma co tu dużo mówić z Fakerem na czele ale to są mistrzostwa świata i myślę że SSW pokarzą na co ich stać. Mistrzostwa Świata rozgrywane są w USA dlatego taka późna pora meczu. Niech wygra lepszy. Do zobaczenia na Summoner&#39;s Rift ????
⛔100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Everton - West Ham
Typ: West Ham
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Polecam jutro zagrać na West Ham. Moim zdaniem po kiepskim początku rozgrywek zaczynają łapać lepszą formę i myślę, że zaczną w końcu grać na miarę oczekiwań. Ostatnie trzy spotkania gości to zwycięstwa, skromne co prawda, ale dające na pewno ogromną motywacje zawodnikom. Dobrym prognostykiem jest także ostatnia wygrana z Chelsea w pucharze ligi. Everton w kiepskiej formie ostatnie 5 spotkań to 3 porażki i dwa remisy. Dla mniej odważnych polecam zagrać X2.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
makaveli23 154,5K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka
Godzina: 01:00
Spotkanie: Belen - U.C.R.
Typ: X
Kurs: 3.42
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Ryzykowny mecz na remis ale jakos nie widze innego rozwiazania w tym meczu niz remis, ponieważ obie druzyny stoją na równo z punktami, majac ich 19 co daje pozycje odpowiednio UCR 9 i Belen 10tą z 12 druzyn, wiec cienko. Bramkowo rowniez obie druzyny wiecej zatem tracą niz strzelają i jest to 9 bramek w plecy dla Belen a 5 dla UCR. Byc moze troszke lepsze wydaje sie byc wiec UCR, ale w ostatnich 5 meczach to Belen ma wiecej wygranych bo 2, natomiast UCR w ostatnich 5 meczach ma jedna wygrana 0-3 na wyjeździe z Sao Carlos, czyli druzyną ktora ewidentnie lubi rozdawac punkty, bo i Belenowi tez podarowala 3 punkciki przegrywając z nimi 0-1. Belen z remisami stoi na sredniej krajowej czyli 4 (ale az 3 z nich byly u siebei!) natomiast goscie to juz klasa panów bo razem z Cartagines mają ich najwiecej bo 7 z 18 meczów (tu jednak tylko 2 z nich byly na wyjeździe). Jak wiec widac dosc ryzykownie ale nie bez szans zresztą jak zawsze.
⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga Santander
Godzina: 13:00
Spotkanie: Eibar - Villarreal
Typ: Villarreal powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.53
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Już jutro żółta łódź podwodna Villarreal będzie grała na wyjeździe z Eibar i według bukmachera są minimalnym faworytem do zgarnięcia 3 pkt. Jednak ja stawiałbym tu na gole a nie na bezpośrednie zwycięstwo przyjezdnych bo można strzelić 2 gole a meczu nie wygrać. Jak już zacząłem od gości to zajmują oni świetną 5 pozycję i mogą ją sobie już tylko poprawić, ponieważ Sevilla i Atletico mają po 21 pkt a Villarreal 19 i w przypadku wygrania mogą wskoczyć zaraz za Barcelonę zrównując się punktami i myślę, że jest to plan na jutro a tym samym uciec Ekipie z Realu Sociedad na 6 pkt. Myślę, że jest to wymarzony start sezonu ekipy z Villarreal i jutro będą chcieli potwierdzić swoją dobrą formę. W dodatku będą mieli okazję do poprawienia swoich statystyk meczy wyjazdowych bo na chwilę obecną to 1 zwycięstwo i 3 remisy. Wiedzą o co grają a rywal jest wymagający.
Eibar ekipa, która zajmuje 10 pozycję z 12 pkt - w domu grają całkiem poprawnie 2 wygrane 1 remis 1 porażka. Potrafili wygrać u siebie z Valencia 1-0 i zremisować z Sevilla 1-1 ale również przegrać z 2 od końca Osasuną 2-3. Ostatnie 5 meczy to remis przegrana wygrana remis wygrana a więc grają bardzo w kratkę. Piłka jest tak piękną dziedziną, dziś wygrywasz i jesteś w dobrej formie i wszystko Ci wychodzi by za tydzień przegrać i czuć, że dałeś z siebie wszystko ale to nie wystarczyło bo przeciwnik w tym dniu był lepszy lub miał więcej szczęścia.
Mecz meczowi nie równy i jutro boisku zweryfikuje formę obu zespołów a mam nadzieję, że oba zespoły pokażą się z dobrej strony i dostarczą wielu emocji. Przede wszystkim liczę tu na gole.

Podsumowując: stawiam tu na przyjezdnych, mają formę stabilną nie przegrali jeszcze ani jednego meczu w Laliga(tak samo Real Madryt). Ekipa Villarrealu na chwilę obecną ma najlepszą defensywę w Lidze i ofensywnie też dają rady 16 goli strzelonych 5 straconych. Jeżeli chodzi o Eibar to prawie na równo 14/13 więc ofensywnie jest poprawnie ale obrona pozostawia wiele do życzenia. To właśnie przekonuje mnie do typowania 2 goli dla gości a jak to będzie wyglądać to przekonamy się około godziny 15 kiedy sędzia gwizdnie po raz ostatni.
⛔100
 
T 0

themrsiedlo123

Użytkownik
Dyscyplina: Dania - Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Midtjylland - FC Copenhagen
Typ: Ponad 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Przeglądając dzisiejsze spotkania natknąłem się na bardzo ciekawe zdarzenia mecz pomiędzy 3 a 1 drużyną Duńskiej Superligi. H2H zespołów miewa się jako tako z lekką przewagą na Kopenhagę a aczkolwiek nie to mam zamiar grać. Po 14 kolejkach obie drużyny strzeliły po 30 goli tracąc przy tym średnio o połowę mniej. Over 2.5 Midtjylland u Siebie pokrywało aż 8/9 ostatnich spotkań co odrazu przekonało mnie do grania tego. Ani jedna ani druga drużyna nie może odpuścić tego meczu bo w czołówce dosyć ciasno, Kopenhaga z wiekszym dorobkiem punktowym jak narazie nie może odpuszczać takich spotkań. W H2H tych drużyn wyniki w stylu &quot; 2-1 &quot; to chleb powszedni, dlatego patrzac na statystyki uważam że kurs lekko ponad 2 na to zdarzenie jest stosunkowo przesadzony. Jestem spokojny o to zdarzenie obie drużyny sa bardzo bramkostrzelne, gospodarze walczą o punkty by wskoczyć na 2 miejsce w lidze ( aktualnie zajmują 3 ) za to goście na pewno bedą chcieli podtrzymać passe trzeciego zwycięstwa nad gospodarzami z Danii. Ja z racji tego że ostatnio poszalalem gram trochę spokojniej lecz jeśli ktoś chce zaryzykować może pokusić sie nawet o jakiś over 3.5. Ja zostaje przy moim wyborze i mam nadzieję że nic mnie nie zaskoczy. Pozdrawiam!
✅105
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Finał WTA
Godzina: 11:30
Spotkanie: Karber - Cibulkova
Typ: Karber 2-0
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet 365
Wreszcie finał. Karber w Singapurze w wybornej formie wygrane wszytskie mecze i stracony tylko jeden set (właśnie z dzisiejszą rywalką w grupie). Ten turniej jest zwieńczeniem świetnego sezonu niemki polskiego pochodzenia. pewne wygrane w grupie, łatwa wygrana z radwańską w półfinale i myślę że dzisiaj rozgromi Cibulkovą, która rzutem na taśmę wyszła z grupy (1 wygrana, 2 porażki).
co przemawia za tym typem ? po pierwsze mecze półfinałowe: Karber zjadła na śniadanie Radwańską, natomiast Cibulkova męczył się długo z Kuznetsovą przez co będzie bardziej zmęczona. Kolejną rzeczą wręcz naturalną jest po prostu forma obu zawodniczek.
Dla mnie bet dnia. sam gram i Wam też polecam
⛔100
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kerber - Cibulkova
Typ: Cibulkova Total Double Faults over 3.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:
Z Kerber w tegorocznym turnieju mistrzyń, jest jak z Na Li podczas Australian Open 2014. Końcowe zwycięstwo należy się jak psu buda. Co ciekawe, podczas wspomnianego finału w Melbourne Park, rywalką Chinki też była Cibulkova. Dodatkowo, Słowaczka w turniejowych finałach jest nieobliczalna. Pamiętamy chociażby tak zdecydowane przegrane, jak:
2/6 2/6 z Errani w Barcelonie 2012
0/6 0/6 z Radwańską w Sydney 2013
6/7 0/6 z Na Li (w/w)
I tegoroczne 2/6 4/6 z Halep w Madrycie i 1/6 1/6 przeciwko Kvitovej w Wuhan. Dla mnie Doma jest wyjątkowa z jednego powodu. Ona nie ma &quot;swoich dni&quot;, czy lepszych pojedynczych spotkań. Jeżeli już, to ma swoje turnieje i gra w nich wspaniale. Do czasu meczu finałowego, w którym zdarzyć się może wszystko.
Jedno jest jednak pewne - nie zabraknie ogromnego zdenerwowania. Reakcja jej samej jak i jej obozu, czy to po zwycięstwie z Halep i wyjściu z grupy, czy też awansu do finału pokazuje wszystko. To wyjątkowe spotkanie w jej karierze. Postawie na to, że nie obejdzie się bez stresu, a rączka kilka razy mocniej zadrży.
Jeśli chodzi o poprzednie spotkania przeciwko Kerber, Keys, Halep i Kuzniecowej, to odnotowała w nich kolejno 4, 4, 0 i 5 podwójnych błędów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga - 9. kolejka
Godz: 17:30
Spotkanie: 1. FC Koln - HSV
Typ: Anthony Modeste strzeli
Kurs 2,1
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie w ten leniwy, niedzielny poranek. 9 kolejka Bundesligi. Szósta Kolonia kontra ostatni Hamburg. Po raz kolejny stawiam na Anthonego Modeste. Dlaczego? Bo to lider klasyfikacji strzelców? Bo to napastnik, który strzelił w tym sezonie 10 bramek w 10 meczach(8 w lidze, 2 w pucharze)? Tak! Właśnie dlatego. Praktycznie wszystko napisałem przed dwoma tygodniami o tym zawodniku. Myslę, że drużyna Źrebaków nie za długo utrzyma Antonego w swoim składzie. Przy takiej skuteczności, któryś z bogatszych klubów upomni się o francuza. Niesamowicie Modeste odpalił. Jak to napisał klasyk: &quot;stawiajcie domy, samochody, żony(dziewczyny) jak kto ma&quot;!;). Dla ryzykantów dubelek Modeste po 6,75! Ja osobiście pogrywam ten typ w dublu z Adurizem(Bilbao) po baaardzo przyzwoitym kursie (4,14).
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kerber - Cibulkova
Typ: Cibulkova
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wielki finał, dla mnie sprawa jest dość prosta, zdarzyć może się w nim dosłownie wszystko. Cibulkova pokazała już w grupie, że jako jedyna urwała Kerber seta i wie jak z nią grać. Niesamowicie waleczna Cibulkova może to spotkanie spokojnie wygrać, to wielki finał. Pamiętacie historię Radwańskiej rok temu? Ta Cibulkovej jest wręcz toćka w toćkę podobna. Tak samo jak Aga po dwóch meczach grupowych miała 0 zwycięstw, tak samo jak Radwańska musiała wygrać swój trzeci mecz 2:0 i liczyć, że liderka grupy (w tym przypadku Kerber) też wygra swój mecz 2:0. Udało się, weszła do półfinału który wygrała. Radwańska w półfinale i finale nie była faworytem ale mimo to wzniosła puchar. Tutaj to Wielki Finał, każda może wygrać, tym bardziej, że to są kobiety, nie rozumiem ludzi którzy ryzykują po 1.33 na Kerber... Cibulkova stoi przed swoją wielką szansą. Szczerze pierwszy półfinał był wczoraj o wiele lepszy niż ten drugi z udziałem dwóch &quot;polek&quot;. Liczę na tą malutką ambitną Słowaczkę! ???? Polecam i pozdrawiam! Powodzenia!
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia Kraków- Jagiellonia Białystok
Typ: over 2,5 gola +btts
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się dwie najbardziej bramkostrzelne drużyny w Ekstraklasie. Obie ekipy mają po 22 gole strzelone w tym sezonie. Cracovia podczas ostatnich 5 meczy strzelała co najmniej jedną bramkę, a dziś grają u siebie zatem na pewno będą atakować. Jagiellonia lubi grać z kontry, mają Vassilieva, który potrafi sam wygrać mecz chociaż ostatnie spotkanie na pewno nie należało do udanych w jego wykonaniu. Jest to jednak zawodnik, który jest niewątpliwym Asem w drużynie z Białegostoku, drużynie, która nie wygrała żadnego z pośród ostatnich 4 meczy, zatem motywacji z pewnością im nie zabraknie. Spodziewam się dziś zaciętego meczu obfitującego w bramki. Zatem over 2,5 gola i obie drużyny strzelą wydaje się jak najbardziej zasadnym typem.
Powodzenia
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Rzeszów vs Radom
Typ: Pierwszy set Radom
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 30.10.2016/14:45
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/U9JV2WOb/#szczegoly-meczu
Analiza:
Kolejne spotkanie w Plus Lidze. Niezaprzeczalnymi faworytami są gospodarze, ale czy słusznie? W ostatniej kolejce zespół z Podkarpacia przegrał na wyjeździe z Cuprum Lubin 0-3 dość niespodziewanie patrząc po kursach. Tomasz Tycel prezes Cuprum Lubin mówił, że jego zespół zagrał genialnie. Rzeszów przegrywał odpowiednio do 20, 20 i 22. Asecco w ostatnim meczu popełniło aż 15 błędów w zagrywce. Zespół z Radomia ma inne cele na ten sezon. Po czterech rozegranych kolejkach mają bilans trzech porażek i zaledwie jednej wygranej. Wygrali na początku sezonu z Częstochową 3-0. Później już tylko przegrywali, wszystkie mecze na własnym parkiecie, czas przełamać złą passę. Po ostatnim meczu z Zaksą, przegranym 1-3 Robert Prygiel mówił, że były elementy dobrej gry, pomimo braku punktów. Uważa, że pokazali się z niezłej strony. Dziś do Rzeszowa przyjechali walczyć, nie mają nic do stracenia. W ostatnich bezpośrednich spotkaniach Rzeszów prowadzi 4-1. Prawie w każdym ze spotkań radomianom udało się ugrać przynajmniej jednego seta. Zdaję sobie sprawę z tego, że typ jest ryzykownym ponieważ Rzeszów jest mocny w swojej hali, lecz kto nie ryzykuje, ten ... Dla mnie odważnych handicap dodatni +5,5 pkt-a na pierwszy set lub np. handicap +2,5 seta-powodzenia
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Bazylea 2016 - FINAŁ
Godzina: 14:30
Spotkanie:
Cilic M. - Nishikori K.
Typ:
Cilic M. +1,5 seta
Kurs: 1.53
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 4:7 z lat 2008-2016. Tylko dosłownie w 2 meczach Cilic nie urwał seta, było to w Barcelonie 2014 gdzie Nishikori od kilku sezonów gra tam kapitalnie i w Memphis 2013 które wygrał bodajże już 5 razy? Pozostałe ich mecze były bardzo zacięte, jednak najważniejszym meczem było ich spotkanie w finale US Open gdzie japońska Toyota straciła moc, zawieszenie padło, zaczęły się awarie, lampka od oleju zaczęła się świecić. Wynik to oczywiście 6:3 6:3 6:3 i zawód Keia, był bez szans tak samo jak wcześniej Federer czy Berdych, wszyscy od Cilica dostali 3:0, a Marin udowodnił federacji, że ta banicja na tenis tylko go jeszcze bardziej zmobilizowała.
Tak jak już wcześniej pisałem, Cilic to taka cicha woda, nigdy nie wiadomo co wygra, a w tym roku nieoczekiwanie, wręcz sensacyjnie wygrał Masters 1000 w Cincinnati pokonując 2:0 w finale Murraya. Skoro zrobił to w finale ze światowym #2 rankingu, to teraz mamy też duże szanse na to, aby zobaczyć Cilica jako zwycięzcę turnieju. Nishikori wiadomo klasa sama w sobie, pokonał tutaj w gazie JMDP, ale Argentyńczyk miał 0 z 8 wykorzystanych BP.
Gram to w AKO z Murrayem, kurs 1,74:
H2H 13:3 z lat 2004-2016. Dla Murraya widać, że cel jest prosty, zostać światowym numerem jeden. Gdyby było inaczej to bardzo prawdopodobnie odpuściłby sobie Wiedeń, jednak jest inaczej. Wygrał Pekin, Szanghaj i teraz chce zdobyć 500 w Wiedniu. Ranking wygląda tak: Djokovic 10 600 punktów, Murray 9,985 więc jeżeli wygra Andy to ma +500. Kluczowym turniejem powinien być Paryż o ile wszystko pójdzie po myśli Murraya.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 16

kaniado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Fc Koln - HSV
Typ: Koln
Kurs: 1.54
Bukmacher: Bah
Witam !
Mój pierwszy typ na tym forum a zarazem typ dla mnie to wygrana Fc Koln. Drużyna z Kolonii świetnie rozpoczęła sezon i nie przegrała jeszcze meczu u siebie. Argumentami za pewność Tego typu uważam :
1) Świetną formę zespołu z Kolonii
2) Chęć pokazania się z dobrej strony , po ostatniej porażce z Herthą Berlin
3) Słaba , niepoukładana gra HSV
4) Brak dwóch czołowych zawodnik HSV z powodu czerwonych kartek ( Diekmeier i Cleber Reis ).
Życzę owocnych wygranych ????
✅54
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Holandia
Godzina: 14:30
Spotkanie Feyenoord-Heerenven
Typ; remis
Kurs 4.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapowiada się ciekawy mecz, w którym prowadzący w tabeli Feeyenoord zmierzy się z będącym tuż za Ajaxem i PSV Heerenveen.
Feyenoord idzie jak burza. Tylko jeden remis z Ajaxem. Reszta to 9 wygranych. Stracili tylko 4 bramki.
Ale Heerenveen gra w tym sezonie również dobrze, przegrali tylko 1 mecz, 3 ostatnie wyjazdowe spotkania wygrane po 3-0, co prawda z drużynami z 2 połowy tabeli, ale jednak przekonująco. Nie przegrali 8 ostatnich meczów.
Jak dla mnie kurs 1.4 na wygraną gospodarzy za niski.
Drużyny zmierzyły się w styczniu w Rotterdamie, a zwycięzcą okazał się zespół Heerenveen wygrywając 2-1.
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga - 9. kolejka
Godz: 17:30
Spotkanie: FC Koln - HSV
Typ: Koln over 5,5 rożnych
Kurs 1.7
Bukmacher: Betano
Analiza:
Kolonia nadspodziewanie dobrze radzi sobie w Bundeslidze, czego nie można powiedzieć o ich dzisiejszym rywalu z Hamburga który na ostatniej pozycji dzierży zaledwie 2 pkt, gospodarze potencjalnym zwycięstwem zbliżą się do podium.
Faworytem tego spotkania oczywiście są gospodarze co podkreśla kurs na zwycięstwo Koln które oscyluję w granicach poniżej 1.6, jednak spacerku tutaj nie będzie i żeby odnieść zwycięstwo będzie trzeba włożyć sporo zdrowia w pojedynek.
Goście na gwałt potrzebują punktów i muszą ich szukać w każdym spotkaniu gdyż powoli odpływają od brzegu.Spotkanie w Koln nie jest wyjątkiem na kolejną stratę punktów, jeśli bundesliga nadal jest celem w Hamburgu w takich meczach trzeba szukać punktów i nie ważne że po 8 kolejkach rywala puka do najlepszych, praktycznie jest to początek ligi i dużo jeszcze się zmieni, jak i dyspozycja Koln.
Jak już wspomniałem faworytem w tym meczu jest Koln, ale o zwycięstwo będą musieli dużo powalczyć, więc idę w ich stronę stałych fragmenty których powinni trochę nabijać w swoich atakach.
✅70
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Southampton - Chelsea
Typ; Chelsea + bts
Kurs: 5.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Southampton ma niezły bilans spotkań na własnym boisku, ale tak na prawdę jeszcze nie podejmował drużyny z czołówki.
Dwa remisy na początku z Watfordem i Sunderlandem oraz wygrane ze Swansea i Burnley.
Dzisiaj zmierzą się z ekipą Antionio Conte -Chelsea.
Przez wcześniejsze porażki z Arsenalem i Liverpoolem oraz remisem ze Swansea zajmują dopiero 6 pozycję, ale w ostatnim czasie prezentują wysoką formę, pokonali zdecydowanie MU 4-0 zaczynając strzelaninę już w pierwszej minucie.
Pokonali również 3-0 z mistrza kraju Leicester 3-0 i na wyjaździe z Hull 2-0.
Southampton gra w europejskich pucharach. Grają praktycznie od 4 spotkań co 3 dni. Chelsea przez fatalny ostatni sezon może się skupić na meczach ligowych, nie gra w Europie. W dodatku ma szerszy skład od dzisiejszego rywala.
W bezpośrednim ostatnim spotkaniu wygrali 2-1. Typuję dzisiaj podobny wynik. Powinni to wygrać, ale nie do zera,
Southampton strzelał na własnym boisku gola w 20 ostatnich spotkaniach!!!
Dobrym typem i pewnym wydaje się bts. Ja obstawiam wysoki kurs
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom