>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.11.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie
Typ: Jastrzębie nie strzeli
Kurs: 2.33
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Zgodzę się z tym co pisze kolega wyżej o tym meczu, chociaż nie liczę tutaj na zwycięstwo gospodarzy lecz po prostu na awans, a zapewni im to albo chociażby zwycięstwo 1:0 czy też remis.
Piłkarze z Jastrzębia zrobili już bardzo dużo w tej edycji pucharu Polski i myślę że nie stać ich dzisiaj będzie nawet na strzelenie bramki, uważam że mecz będzie bardzo nudny i spokojny, Wigry będą kontrolować spotkanie i przecinać wszystko co będzie lecieć w ich stronę, a przy okazji szukać jakiejś kontry aby jeszcze dodatkowo coś ustrzelić, piłkarze GKS-u u siebie strzelili tylko z rzutu karnego.
Dzisiaj nie będą też sprzyjać warunki atmosferyczne gdyż na tamtejszej ziemi zapowiadane są opady śniegu co na pewno będzie przekładało się na zachowawczą grę z obydwu stron.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna , Francja
Spotkanie: Tuluza - Montpellier
Godz: 19:00
Typ: Tuluza wygra
Kurs: 2.15
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Zespół Toulouse złapał zadyszkę. Jeszcze niedawno przed własną publiką byli nie do pokonania. Z kwitkiem odprawiali m.in. Monaco (3-1), PSG (2-0) czy Bordeaux (4-1).
W chwili obecnej od 4 spotkań nie wygrali, mało tego zdobyli tylko 1 punkt. U siebie przegrali dwa ostatnie spotkania.
Drużyna Montpellier w tym sezonie jeszcze w delegacji nie wygrała. Na 7 rozegranych wyjazdowych meczów 4 zremisowali i 3 przegrali. Mało tego, obok Caen i Lorient maja najgorszą defensywę w Ligue 1 z 27 bramkami straconymi.
Liczę na przełamanie Fioletowych w dzisiejszym meczu, że wkroczą na tory którymi pewnie jechali na początku sezonu. Jeśli chcą uniknąć sytuacji z zeszłego sezonu, gdzie jeszcze w 78 minucie ostatniego meczu ligowego byli w drugiej lidze i tylko wygrana z Angers w ostatniej kolejce dała im upragnione utrzymanie.
Jeśli nie wrócą do formy z początku sezonu, to złe demony mogą szybko wrócić i na nic się zdadzą wygrane z Monaco, Psg.....
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 35

wygraj.ubuka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: Lech Poznan i over 2.5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jest to rewazowe spotkanie Pucharu Polski. Pierwszy mecz zakonczył sie remisem 1:1. Dla Lecha Puchar Polski to jeden z priorytetów na ten sezon. Szczegolnie biorac pod uwage fakt ze Legia została juz wyeliminowana. Wisła ma swoje problemy finansowe wiec do pucharów im sie nie spieszy. Wyniki z ostatnich dni skłoniły mnie do tego takiego typu.
Wisła przegrała w Szczecinie 2:6 i wygrałą u siebie z Arka 6:1. Lech wygrał dwa razy po 3:0 ze Ślaskiem i Zagłebiem. W ostatnich meczach miedzy tymi druzynami nigdy nie było wiecej niz 2 bramki jednak kazda seria kiedys sie konczy i patrzac na forme strzelecka obu zespolów twierdze ze bedzie to wlasnie dzis.
Stawiam na 1:3 dla Poznaniaków. Pozdrawiam!
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Wisła - Lech
Godz: 20:30
Typ: over 2,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jestem szczerze zdziwiony, że nikt jeszcze nie pobrał tego typu. Nowy kolega na forum nie dość, że napisał 3 posty to jeszcze posłużył się h2h, które moim zdaniem nie ma tu żadnego znaczenia. Wisła po odejściu Wdowczyka to dla mnie zagadka nie z tej ziemi. Najpierw najwyższa porażka w Szczecinie od nie wiadomo ilu lat (nie chce mi się dokładnie sprawdzać ale w &quot;erze Cupiała&quot; nic takiego nie miało miejsca), a w ten weekend zlali Arkę u siebie. Szok i niedowierzanie. Ostatnie 5 meczy Wisły to średnia bramek 5.00!!! Zarówno strzelali jak i tracili bramki w każdym z tych meczy. Szczerze mówiąc to Wiślacy ostatnio grają radosny futbol a wyniki są iście hokejowe.
Teraz nieco o gościach. Janek Urban przed swoim zwolnieniem zdołał trochę poukładać zespół dzięki czemu Bjelica miał moim zdaniem dużo łatwiej. Ostatnie 4 mecze to pewne zwycięstwa bez straty bramki (nawet z karnego nie dali się pokonać). Sam Lech aplikuje rywalom po kilka bramek w meczu a biorąc pod uwagę statystyki to średnia jest imponująca bo wynosi 3.00 bramki na mecz. Ktoś zaraz powie, że to puchar, że będzie asekuracja itp. Lech jest blisko podium, a po podziale punktów będzie jeszcze bliżej. Sytuacja Wisły nie wygląda tak kolorowo (pamiętajmy, że połowę rundy szorowali po dnie tabeli), są na 9 miejscu i szczerze wątpię żeby im się udało zakwalifikować do el. LE poprzez wysoką lokatę w lidze. Awans do górnej 8 będzie dobrym osiągnięciem, na które Wiślaków stać. Jedyną szansą by pokazać się w Europie i zarobić sporą kasę jest PP, a więc powinni gryźć dzisiaj trawę żeby wygrać.
Zarówno jedni i drudzy ofensywnie wyglądają bardzo dobrze, w ich meczach pada sporo bramek i nawet jeśli Lech wyjdzie rezerwami to Wiślacy powinni poczuć szansę i docisnąć rywala aplikując im kilka bramek. Oczywiście podstawą mojego typu jest BTS ale i bez tego może się udać zgarnąć over 2,5. Szczerze to liczę na to już po 1 połowie ???? powodzenia grającym i obyśmy kolejny raz zobaczyli &quot;radosny futbol&quot;.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 36

piniundz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Ligue 1
Godzina: 19;00
Spotkanie: Nantes vs Lyon
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza;
Witam. Omawiając dzisiejszy mecz pragnę przedstawić sprawę krótko i na temat. Liga francuska ogólne jest dość nieprzewidywalna jednak ja dzis stawiam jej czoło i obstawiam na zespół Lyon . Nantes wśród wszystkich drużyn ma najmniej punktow grając na własnym boisku 7 meczy - 6 punktów . Lyonu nie trzeba przestawia każdy kto sie orientuje piłka widzi ze zespół jest w dośyc optymalnej formie na 4+ albo 5 szkolnie mówiąc. Lyon ostatni mecz na własnym boisku przegrał 1:2 z psg ale !!! Po jak wyrównanym meczu... statystyki podobne jak i gra. Wynik mógł zakończyć sie odwrotnie kto oglądał ten wie. Psg to główny kandydat do mistrzostwa wiec Lyon mógł mieć wkalkulowane przegranie z nimi. Jednak , jeśli zespół na prawdę myśli o wysokich miejsca a sadzać po nich na pewno conajmniej o lidze Europy myślą wiec musza wygrywać . 7 miejsce tak jak maja ich nie zadowoli. MUSZĄ to wygrać inaczej liga im odjedzie ... jeśli chodzi o ligę mistrzów to miejsce 3 czyli liga Europy juz pewna wiec teraz główne siły na ligowe mecze. Na 7 meczy wyjazdowych 10 pkt. Nie jest to rewelacja ale dzis dołożą kolejne 3 jestem tego pewnien! Wynik obstawiam niski prawdopodobnie 1 bramką. 0:1 lub 1:2 ... Lyon wygra , powodzenia !!!

Dyscyplina: piłka nożna - puchar króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Guijuelo vs Atletico Madryt
Typ: handicap azjatycki: -2,5 atl. Madryt
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam ponownie. Prawne od razu przedstawić drugi typ. Jak widać jest to atl. Madryt -2,5.
Nie oszalałem chociaż wiem ze atletico nie lubi wygrywać więcej niż jedna bramka :p. Dzis uważam ze wygrają 0:3 lub wyżej poniewaz nie bada chcieli tracić sił na rewanż i do rewanżu po wysokiej wygranej wyjdą rezerwami. Atl.M. Ligę mistrzów ma juz ogarniętą pewnie 1 miejsce na kolejkę przed. Co do rywali to mizerna passa na 16 meczy 16 pkt są jedno miejsce nad strefa spadkowa dlatego bedą pilnować ligi a puchar odpuszcza bo jest to bardzo ryzykowane walczyć na 2 frontach. Pomadto zdają sobie sprawę z klasy rywala i sadze ze odpuszcza ten mecz jak i cały puchar. Na własnym boisku 8 meczy 8 pkt mało... rywal mocny nie ma szans. Trzeba odpuści i skupić sie na swojej lidze. Atl. Madryt dzis pociśnie. Powodzenia !!!
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - WSM Liga (Czechy)
Godzina: 17:30

Spotkanie:
HC Most - LHK Jestrabi Prostejov
Typ:
Prostejov z handicapem -1.5 gola
Kurs: 2.88

Bukmacher:
Sportingbet

Analiza: Co by nie mówić, w listopadzie Prostejov złapał zadyszkę. Na dziewięć rozegranych spotkań, aż siedmiokrotnie przegrywał. Czarna seria na wyjeździe musi jednak kiedyś ustąpić na rzecz zwycięstwa. Wówczas rywale byli z górnej półki, dzisiaj trafiają na przeciwnika do poprawy statystyk. Biorąc pod uwagę, że Prostejov posiada ogromny potencjał w szykach ofensywnych jest także spora szansa na pokaz strzelecki. Rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli z najbardziej dziurawą obroną na własnej tafli w całej lidze. Formą w ataku również nie olśniewają. Zespół gości wyjedzie na lód z najsilniejszą bronią. Obecni będą bowiem wszyscy kluczowi zawodnicy z liderem zespołu Venkrbecem. Długa lista hokeistów na czele z Novakiem, Moskalem czy Krejcikiem szukać będzie okazji na gola. Co prawda Most przełamał serię 3 porażek u siebie wygrywając z silnym Usti, ale na drugą z rzędu taką niespodziankę nie liczyłbym. Most nie jest w jakiejś fenomenalnej formie, aby punktować z taką regularnością z drużynami znacznie lepszymi od siebie. Wręcz przeciwnie, przeplata w miarę dobre występy z meczami w których gra poniżej oczekiwań. W ostatnich latach w bezpośrednich starciach Prostejov nie zwykł przegrywać z Mostem, mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.
⛔100
 
P 0

pseudo905

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Wisła - Lech
Godz: 20:30
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wisła Kraków jest bardzo nie stabilna, wprawdzie ostatni mecz wygrała wysoko, ale za to tydzień wcześniej przegrali aż 6:2 z Pogonią w Szczecinie. Dariusz Wdowczyk nie jest już trenerem Wisły od 2 tygodni, a jak wiadomo odejście trenera, kiedy zaczyna się układać nie jest najlepsze. Wisła ma problemy z obroną. W ostatnim meczu Ekstraklasy omal nie stracili na początku 2 bramek. Lech Poznań w odróżnieniu od Wisły jest teraz stabilny, porównując do Lecha z początku sezonu do tego obecnie, jest to przeskok ogromny, gdyż skuteczność jest naprawdę dobra. Ostatnia rzecz, która przekonuje mnie, że Lech wygra, jest to, że od dwóch lat są w finale, a patrząc na to z kim grali (Legia) i przegrywali (Legia już odpadła), nie odpuszczą sobie takiej szansy. Takie jest moje zdanie pozdrawiam ;)
✅115
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maccabi Rishon Lezion - BK Khimik Yuzhny
Typ: 2
Kurs: 6,03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj mocny typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów. Tabela tej grupy wygląda następująco:

Dla mnie kursy w tym spotkaniu są mocno przesadzone i spróbuję tutaj pograc na wygraną gości. Owszem gospodarze są faworytem, owszem zespół ukraiński nie należy do silnych zespołów i owszem spodziewam się tutaj raczej wygranej Maccabi, jednak myślę, że dzisiaj za łatwo nie będzie i jest cień szansy na wygraną gości. Liczę w tym spotkaniu na dobrą skuteczność rzutową ich najlepszego gracza Amerykanina Smitha. Napewno drużyna ukraińska będzie tutaj skupiać się przede wszystkim na defensywie i grze z kontry a Maccabi w tej Lidze Mistrzów nie sprzyja tak szczęście jak w lidze izraelskiej, gdzie plasują się narazie na 2 miejscu. W tych europejskich rozgrywkach coś im się nie wiedzie tak jak by sobie tego życzyli i myślę, że może dzisiaj być nerwowo pod wpływem presji. Na Khimik nikt nie liczy oni tutaj mogą grać sobie spokojnie, natomiast od Maccabi dziś wszyscy wymagają aby wygrali i myślę, że ta presja może ich dzisiaj zgubić. Często jest tak, że jak się bardzo chce to prawie nie wychodzi i tak też jest z grą w Lidze Mistrzów drużyny dzisiejszych gospodarzy. Ja tutaj widzę cień szansy na wygraną gości i tak polecam grać.
⛔100
 
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - West Ham United
Typ: West Ham United (+1.0,+1.5 gola)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Generalnie pucharu w KAŻDEJ lidze rządzą się swoimi prawami. I pomimo tego, że United może wyjść najmocniejszym składem to nie widzę podstaw do tego by skazywać West Ham na pożarcie. Oglądałem ostatnio mecz ligowy z udziałem tych drużyn, który zakończył się remisem 1:1. I nawet pomimo tego, że United cisnęło dość mocno to nie widzę podstaw do tego by skazywać West Ham na pożarcie. Są dobrę ekipą, potrafią wygrywać - pokazali to w poprzedniej rundzie EFL wygrywając z Chelsea.
ManU to ekipa mocna nazwiskami, ale gra jeszcze nic nie pokazali.
Liczę, że udą się Młotom przynajmniej zremisować to spotkanie, a już na pewno nie wierzę, że przegrają to bardzo wysoko.
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Pilka Nozna ; Francja
Godzina ; 19.00
Spotkanie ; Nantes-Lyon
Typ; rzuty rozne under 7.5
Kurs ; 2,65
Bukmacher ; unibet
Analiza ;
15 kolejka Ligue 1. Do stoliy Bretanii zjezdza Lyon. Cele obu druzyn rozne , gospodarze ciulaja punkty w walce o utrzymanie , goscie jeszcze widza czolowke tabeli. Nantes sie nie otworzy , nie maja takiego komfortu i nie maja takiego potencjalu by tak zagrac z taka ekipa jak Lyon. Najwazniejsze punkty , najwazniejsze nie przegrac. Lyon tez nie szarzuje , srednie gry na wyjazdach , potyczki co 3 dni wymuszaja rotacje w skladzie , nieraz i znuzenie. Dzis Lyon bedzie polowal na ta jedna jedyna szanse. Mecz bedzie zamkniety i pojde w strone rzutow roznych.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka /Eurocup
Godzina :18:30
Spotkanie: Murcia -Zenit
Typ: (-5,5) Zenit win
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet
Witam,
Każda passa się kiedyś kończy.Trudno, trzeba liczyć na powrót na właściwe tory.
Koniec miesiąca więc pozwalam sobie na grubszą armatę. Mecz zaczyna się za 20 min więc bardzo krótko bo w pracy jestem.
Dwie drużyny o zbliżonym poziomie, jednak z różnicą formy. Zenit rozpoczął słabo sezon,ale zaczął się rozkręcać, i ostatnie mecze są tego dowodem. Wygrana Nizhnym, Enisey bardzo wyraźnie i przede wszystkim z Bayernem w niemczech.
Hiszpanie grają w kratkę, ostatnio wręcz dołują, a porażka u siebie z Obradoiro, słabiutko.
Także liczę na aktualną formę i pewną wygraną Zenita w Hiszpani.
Sory że tak uboga ta analiza.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 9

radekk1233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Angers
Typ: PSG wygra obie połowy
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Jest to mój pierwszy typ na tej stronie , dlatego też mam nadzieję , że będzie on udany. Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy PSG a Angers. Drużyna z Paryża obecnie zajmuje 3 miejsce , a Angers jest na 10 miejscu z dorobkiem 18 punktów na 14 meczy.
Paryżanie , aby zająć pierwsze miejsce muszą liczyć na potknięcie Monaco (które już straciło punkty z Dijon we wczorajszym meczu) oraz drużyny z Nicei. Do składu Paryskiego klubu po kontuzji wraca Angel Di Maria. PSG w ostatnich 5 meczach u siebie wygrali 3 razy obie połowy , a Angers na wyjeździe nie gra zbyt obiecująco , dlatego też decyduje się na taki typ.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Hiszpania Liga ASOBAL
Godzina : 20:30
Spotkanie: Huesca- Granollers
Typ: Huesca
Kurs: 2,35
Bukmacher: BET365
Analiza:

Huesca dzielnie tydzień temu walczyła u siebie z przedstawicielem LM- La Rioja przegrywając tylko 1 golem. To tym bardziej będą walczyli z zespołem, który ostatnio poniżej formy. Granollers bilans ostatnich 5 spotkań to 1-1-3. Remis w domu z 8. w tabeli Anaitasuna i porażka na wyjeździe z 12. Puente Genil ( którego Huesca pokonała ponad 2 tyg. temu w domu) nie wróży dziś nic dobrego. Gospodarze u siebie bilans 4-0-2 sprzyja ryzyku postawienia dziś na nich. Goście poza domem mają 3 zwycięstwa w tym sezonie, ale z 3 drużynami , które zajmują 3 ostatnie miejsca w tabeli. Goście grali 4 dni temu ważny mecz w pucharze EHF na Ukrainie i mogą odczuwać jeszce trudy tego pojedynku.
Dla odważniejszych handi [email protected]
Typuję tu 3-4 bramkowe zwycięstwo Huesca.
Powodzenia
⛔100
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dyscyplina: CS GO - Eleague
Godzina :20:00
Spotkanie: dignitas - SK Gaming
Typ: SK wygra 2-0
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś zaczynają się ćwierćfinały w których wystąpią drużyny SK i team dignitas.
Dignitas są pod formą, odpadli w pierwszej rundzie w zeszłotygodniowym DreamHack&#39;u (którego byli faworytami do wygranej) z polskim Kinguinem oraz Flipsid3. Grają bardzo nierówno, raz dominują jako underdogi, drugi raz przegrywają mecze które teoretycznie były nie do przegrania.
SK natomiast są &quot;w gazie&quot;, cały czas poświęcają na przygotowania do Eleague, gdzie bukmacherzy widzą ich w finale razem z VP. Jest to drużyna utalentowanych graczy, doskonale grających zespołowo.
Wygrana SK wydaje się być tylko formalnością, uważam, że nawet na nie swojej mapie SK powinno dać radę, ponieważ oba te zespoły dzieli spora różnica umiejętności. Kursy na ich wygraną spadły od wczoraj z 1.55 do 1.32
⛔100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , puchar
Spotkanie : Cordoba - Malaga
Godzina : 21:00
typ: Malaga i over 2,5
Kurs : 3,8
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Piłkarze Malagi dziś spotkają się z ekipą Cordoby która będzie gospodarzem w tym spotkaniu. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Malagi 2:0 ale dziś kilku zawodników odpoczywa więc sądzę, że Cordoba coś strzeli a sama Malaga musi grać tak by zajść w pucharze jak najdalej ze względu na fakt, iż to jedyne rozgrywki w których może coś wygrać. W lidze radzą sobie świetnie a przede wszystkim strzelają coraz więcej goli. Liczę na to iż w tym spotkaniu będzie podobnie
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna , Anglia, EFL Cup
Spotkanie: Arsenal - Southampton
Godz: 20:45
Typ: Arsenal
Kurs: 1.94
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Gratuluje typu na Zenit koledze emdex. Wyprzedził mnie i to w tej chwili on wygrywa w typach dnia.
Ale mi pozostaje ostatnie słowo. Potrzebuje dosłownie 77 punktów.
Ostatni decydujący typ. Wybór ubogi. Pomyślałem, że wybiorę coś dla nas atrakcyjnego, abyśmy mogli to obejrzeć wszyscy ???? A czy wejdzie? Mam nadzieję ????
Liverpool już awansował do półfinału pucharu.
Prawdopodobnie ich rywalem będzie Manchester United, który dzisiaj zmierzy się z West Ham.
W drugiej połówce wczoraj Hull wygrało z Newcastle i to oni będą rywalem zwycięzcy dzisiejszego meczu pomiędzy Arsenalem i Southampton.
Wygląda na to, że jeżeli Arsenal wygra dzisiaj, to powinien zagrać w finale.
Tytuł przydałby się trenerwi Wengerowi, który od dawna nic nie zdobył.
Fakt, to nie to co mistrzowstwo Anglii, ale na tytuł w lidze będzie niezwykle ciężko, Chelsea i Manchester City będzie niezwykle ciężko pokonać, a do gry wszedł Liverpool pod wodzą Jurgena Kloppa.
Arsenal znajduje się obecnie na 4 pozycji w ligowej tabeli (za wyżej wymienionymi drużynami).
Chciałoby się powiedzieć, jak zwykle poza podium.
Występ przed własną publicznością niewątpliwie będzie atutem ekipy z Londynu.
Arsenal ma na własnym boisku 3 bilans w lidze, ustępuje tylko Chelsea i Liverpoolowi.
Bilans 4 wygranych, 2 remisów i 1 porażki.
Southamptonowi udało się na wyjeździe tylko raz wygrać,2 razy zremisować i doznali aż 4 porażek.
H2H to ostatnia wygrana Arsenalu 2-1, gdzie padł samobój na kontro Petra Cecha.
Drużyny wystąpią zapewne w nienajsilniejszych składach, ale wydaje się, że jeżeli nawet, to drużyna z Londynu ma solidniejszych dublerów.
Arsen, to szansa dla Ciebie, aby zdobyć jakieś trofeum w tym roku i uciszyć chociaż trochę krytyków.
Łap to stary, a ja wygram (jeżeli wszysto dobrze obliczyłem) typy dnia w listopadzie ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom