>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.11.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 30. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nice I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Typ: 2 / over 2,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Ostatnie spotkanie na zapleczu Ekstraklasy w tym roku. W zdecydowanie lepszej dyspozycji zespół gości, który w 5 ostatnich meczach zdobył 11 punktów i strzelił 11 goli tracąc zaledwie 4 bramki. Gospodarze zdobyli tylko 3 punkty w 5 ostatnich spotkaniach, stracili aż 10 bramek i strzelili 5. Zdecydowanie spadek formy Stomilu - 3 porażki w 3 ostatnich meczach domowych. Goście z Suwałk natomiast nie przegrali żadnego z ostatnich meczów na wyjeździe (3 spotkania wygrali) w każdym strzelając co najmniej jedną bramkę. Wszystkie mecze rozegrane w Olsztynie od 2011 roku między tymi zespołami zakończyły się overami - tak samo jak trzy ostatnie starcia ekipy z Suwałk, więc stawiam na gości i wynik conajmniej trzy-bramkowy.
zwrot - mecz przełożony
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: LA Lakers - Golden State
Typ: 1/2 (połowa/koniec)
Kurs: 5.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Ostatnio słabsza passa więc mam nadzieję że dzisiaj się to zmieni i wejdzie mój ulubiony typ. Tutaj nie ma zbytnio co analizować, ten typ jest typowo na czuja a w podobnych przypadkach często wchodził. Goldeni mają to do siebie że zazwyczaj mecze wygrywają w końcówce mimo że do przerwy czasami przegrywają nawet 20 pkt. Myślę że podobnie będzie dzisiaj, Lakersi umieją napsuć krwi u siebie lepszym drużynom i mogą prowadzić do połowy ale na koniec Goldeni wygrają, tak mi się przynajmniej wydaje. W tym sezonie ten typ w meczu Goldenów już wszedł mi 3 razy ale tylko raz podałem go na stronie ;) Zbliża się koniec miesiąca więc głównie będę podawać szalone ale prawdopodobne typy. Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100 - wygrana GSW dopiero po dogrywce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Ottawa Senators
Typ: Montreal Canadiens
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jako, że w nocy same ciężkie spotkania i nie jestem tym razem przekonany do zwycięstwa Tampy to wybieram mecz kanadyjskich ekip. 13 w tabeli Konferencji Wschodniej podejmuje u siebie 14 drużynę - Senators. Senators czeka wciąż na przełamanie passy 6 porażek z rzędu ale chyba jeszcze nie teraz. Przede wszystkim do typu skłoniła mnie skuteczność wygranych meczy gospodarzy na własnej tafli. Na wyjazdach kiepsko ale u siebie nadrabiają. co prawda przegrali kilka jakiś czas temu kilka spotkań u siebie ale to były mecze z Toronto Maple Leafs, nieprzewidywalną Arizoną Coyotes czy Minnesotą Wild. Ottawa natomiast ostatnio w dołku. Porażki: 1-2 z Islanders, 5-2 z Blue Jackets, 5-2 z Capitals, 3-0 z Rangers, 2-3 z Coyotes i 1-3 z Penguins. Co prawda mieli dwa dni więcej na odpoczynek niż Canadiens ale mecz derbowy to ważna sprawa, zwłaszcza jeśli okupuje się miejsca w dolnej części tabeli a szanse na zwycięstwa z lepszymi drużynami nie są już tak wysokie. Biorąc pod lupę mecze bezpośrednie z tego roku (marzec, wrzesień i październik) - na 6 meczy 5 razy wygrywał Montreal. Zwłaszcza biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze z października: 9-2 i 3-8 dla Canadiens. Trochę miazga. Tym razem nie przewiduję tak wysokich wyników ale liczę na zwycięstwo Candiens w regulaminowym czasie gry.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Belgii 1/8 finału
Godzina: 20:45
Spotkanie: Waregem - Club Brugge
Typ: Club Brugge
Kurs: 1.73
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kurs w ciągu dwóch dni spadł ze 1.95 na 1.73.
Zeszłoroczny zwycięzca pucharu czyli zespół Waregem podejmie będącego aktualnie w wyśmienitej formie nowego mistrz kraju sezonu 2017/18. Oczywiście to tylko moje przewidywania odnośnie tego mistrzostwa ale nie widzę innej możliwości na ten sezon. Zbawienne dla zespołu z Brugii było szybkie odpadnięcie z pucharów europejskich. Na swoim podwórku dzielą i rządzą.
Spodziewam się wystawienia rezerw przez trenera zespołu Waregem. Między 19.11 a 10.12 mają do rozegrania aż 7 meczów – 22 dni i 7 meczów, średnio co 3 dni mecz. Będzie im ciężko. Nie widzę innej możliwości jak w tej chwili skorzystanie z zawodników mniej grających. Akurat w najgorszym okresie trafił im się ten mecz i najgorszy z możliwych rywali.
W 1/16 Waregem z ledwością pokonało amatorski RFC Liege 3-2 podczas gdy Club Brugge rozniosło na wyjeździe KSV Roeselare 5-1. O awansie decyduje tylko jedno spotkanie.
⛔ 100 - wygrana gości po dogrywce.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 18:00
Spotkanie Udinese-Perugia
Typ: 1/1
Kurs 2.09
Buk fortuna
Analiza: Spotkanie pucharowe w którym pierwszoligowe Udinese jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Perugia w tej chwili zajmuje dopiero 14 miejsce we włoskiej serie B i na pewno w tym spotkaniu goście faworytem nie są , gospodarze natomiast są na 14 pozycji w ligowej klasyfikacji ,ale jest to najwyższa klasa rozgrywkowa. Gospodarze na swoim stadionie niezwykle rzadko dzielą się punktami, zazwyczaj wygrywają lub ponoszą porażki. Goście natomiast nie wygrali spotkania wyjazdowego od 8 meczy i w tym czasie ponieśli 5 porażek i 3 podziały punktów. Co prawda udinese nie ma jakiegoś dobrego bilansu z zespołem przyjezdnych ,ale tutaj powinno spokojnie sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, tym bardziej iż ich forma ostatnio rośnie, znaczy ich gra wygląda lepiej bo nawiązali walkę z zespołem lidera z Neapolu. W tym meczu myślę że Udinese wygra dwiema bramkami , postawiłbym na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę żę goście nie strzelą tutaj nawet gola honorowego.
✅ 109
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Baskonia - Fenerbahce
Typ: Baskonia (handicap -3.5)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Chyba dziś ryzykuję bardziej, ponieważ Baskonia według bukmacherów nie jest faworytem tego spotkania. Klub w zeszłym sezonie był zauważalny tak w Europie (ćwiećfinał play off w Eurolidze) jak i w Hiszpani (2 miejsce w sezonie zasadniczym i półfinał play off w walce o mistrzostwo Hiszpani). Jednak kiedy latem trenerem został debiutujący w tej roli, niedawny jeszcze zawodnik Pablo Prigioni, zespół zaczął przegrywać prawie wszystko. Na szczęście dla klubu 25.10.2017 Pablo ustąpił ze stanowiska, a wraz z nowym trenerem (Pedro Martinez) w zespół wstąpił nowy duch. Od początku listopada Baskowie grają dużo lepiej i powoli odbudowują swoją pozycję na parkietach Europy. W każdym razie to już nie jest ten sam zespól, który w październiku przegrywał większość meczy. Po przyjściu nowego trenera Baskonia potrafiła pokonać Real Madryt 30-ma punktami (!) czy Zargilis na wyjeździe 20-ma punktami. Zespół wrócił na właściwe tory i jestem przekonany, że w meczu z faworyzowanym
Fenerbahce postawi wysokie warunki i poprostu wygra ten mecz. Dla zasady przedstawię sytuację w tabeli Euroligi, ale z przyczyn podanych powyżej nie są one wymierne i adekwatne do obecnej chwili. Baskonia, po 9 kolejkach jest na 11 miejscu w tabeli (4-0-0-5). Fenerbahce obecnie 3 miejsce (4-2-1-2), jest aktualnym mistrzem Euroligi. Niemniej jednak Baskonia w poprzednim sezonie dwukrotnie pokonała Turków (11.11.2016 - 86:52(!) i 09.03.2017 - 74:79). Mam nadzieję, że i tym razem gospodarze nie zawiodą mnie i ponownie wygrają. Powodzenia!
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: czwartek, 30 listopada 2017 r., godz. 10:30
Dyscyplina: snooker, UK Championship, runda 1 (Last 128)
Zdarzenie: Fergal O&#39;Brien - Akani Songsermsawad
Typ: Akani Songsermsawad
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 2,33
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 6 wygranych frames. W rankingu jednorocznym O&#39;Brien jest na 51 pozycji z dorobkiem 29.600 punktów, a Songsermsawad ma 52 ranking, 28.500 pkt.
45-letni Irlandczyk O&#39;Brien jest profesjonalistą od 1991 r. Zagrał dotąd 349 turniejów, wygrał 1. Na koncie ma 204 brejki 100+, średnio 1 na 32 partie. Ma w dorobku jednego &quot;maxa&quot;. W głównej klasyfikacji snookera, World Rankings 2017/2018 ma obecnie 45 pozycję, zgromadził 105.887 pkt.
22-letni Taj Songsermsawad
jest profesjonalistą od 2015 r. Zagrał dotąd w 26 turniejach, wygrał 0. Zbudował dotąd 14 brejków 100+, średnio 1 na 35 partii. Ma obecnie 84 ranking, zgromadził 28.500 pkt.

H2H: brak spotkań.

Sezon 2017/2018:
O&#39;Brien
zagrał 19 mecze 9:10, 130 partii 62:68. Uczestniczył w 10 turniejach, 6 razy odpadł w 1 rundzie, raz w 2 rundzie, 2 razy w trzeciej, raz w 1/4 finału. Najlepszy wynik miał w drugiej dekadzie sierpnia. Skonstruował 36 brejków 50+, 5 brejków 100+.
Songsermsawad zagrał 21 meczy 12:9, 144 frames 76:68. Wziął udział w 8 turniejach, przegrał 2 razy pierwszy mecz, 4 razy w 3 rundzie, 2 razy w 1/8 finału. Najlepszy wynik osiągnął 2 razy we wrześniu. Skonstruował 24 brejki 50+, w tym 5 razy 100+.
Forma O&#39;Brien: od początku września wygrał 2 z 7 meczy, tydzień temu odpadł w 1 rundzie turnieju w Irlandii, też w listopadzie szybko odpadł z turnieju w Szanghaju. W ciągu tego nie najlepszego dla niego sezonu budował regularnie 2-3 wysokie brejki w meczu, nawet przegranym. W dwóch ostatnich spotkaniach tego już nie było. Obawiam, się, że jest w najtrudniejszym momencie sezonu jak dotąd.
Forma Songsermsawad: w październiku i listopadzie 4 razy pod rząd dotarł do 3 rundy turniejów. Pomógł mu 2 razy walkower: Binghama i Vafaela. Z 8 ostatnich meczy wygrał 4 (bez walkowerów). Dwa razy przegrał wysoko 1:4 i 0:5 z Williamsem i Gouldem. Regularnie buduje średnio 2 brejki w meczu.
Podsumowanie i wnioski: O&#39;Brien obniżył osiągane rezultaty w tym sezonie, przy tym ostatnie tygodnie sugerują, że sytuacja się pogarsza. Taj z kolei buduje się jako zawodnik, w trakcie obecnego sezonu jest powtarzalny. Przegrał wysoko tylko z dwoma graczami ścisłej czołówki, dla innych był co najmniej równorzędnym rywalem. W rankingu jednorocznym wyżej jest Irlandczyk, ale po aktualizacji będzie o blisko 2.000 pkt. za Songsermsawadem. Porównując formę obu rywali wyraźnie widać lepszą po stronie Taja. W moim przekonaniu to na niego należy postawić. Rynek daje przewagę O&#39;Brienowi, a więc widzę wartość w kursie na Songsermsawada. Stawka średnia.

✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura - Play Offy - Ćwierćfina
Godzina: 01:45
Spotkanie:

Millonarios - La Equidad
Typ: X
Kurs: 3,7
Bukmacher: UNIBET
Analiza:

Witam,
tym typem żegnam listopad z &quot;Typami Dnia&quot;, który nie mogę zaliczyć do udanych. W grudniu planuję zastąpić wysokie kursy wysoką skutecznością ;) heh...

... za typem przemawia statystyka mianowicie to, że w ostatnich 5 spotkaniach gości oraz 5 gospodarzy padło 6 remisów.
Dodatkowo goście nie tracą bramek na wyjazdach w ostatnich 5 meczach wyjazdowych stracili 1 bramkę.
Z kolei gospodarze radzą sobie ostatnio u siebie super, lecz jak będzie z najlepszą drużyną wyjazdową tabeli ostatnich pięciu spotkań?
Pachnie mi tu remisem 0-0.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Typ: Nikita Kucherov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,15 fortuna
O meczu:
No i kolejny klops. Tak więc zapowiedziana przerwa od KHLa staje się faktem. Ale zostaje przy hokeju. Szukałem perełki w NHL i wydaje mi się, że ją znalazłem. Nikita Kucherov! Legenda (mimo młodego wieku) Tampa Bay. Zawodnik ten w obecnym sezonie zdobył już 17 goli i dołożył 18 asyst (w 24 meczach!). Przyblokował się coś ostatnio i nie zdołał pokonać bramkarza już w 5 meczach z rzędu. Dzisiaj musi się to zmienić. Najlepiej będzie jak przypomni sobie mecz kwietniowy, kiedy to 3 razy pokonał bramkarza Bostonu (tego samego). Powodzenia!
PS. Do dubla za rozsądną stawkę polecam, że strzeli przynajmniej 2 gole (kurs 5,50)
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Puchar Belgii
Godzina: 01:30
Spotkanie: Waregem - Club Brugge
Typ: Club Brugge over 1.5 bramki

Kurs: 1.93
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam.Na jutro wybrałem spotkanie 1/8 finału pucharu Belgii, w którym zmierzą sie Waregem z Club Brugge. Faworytem tego spotkania są goście. Gospodarze nie prezentują sie ostatnio zbyt dobrze, kontynuując passe 4 porażek z rzędu w różnych rozgrywkach. Na 10 ostatnich spotkań rozgrywanych na własnym stadionie, czy to w lidze Krajowej czy Lidze Europy wygrali tylko 3 spotkania, 2 zremisowali i aż 5 przegrali (3-2-5). Zespół z Brugii radzi sobie zdecydowanie lepiej na 10 ostatnich spotkań wygrali 8 przegrali tylko jedno i jedno zremisowali (8-1-1). Na 5 ostatnich spotkań wyjazdowych też całkiem nieźle 3 wygrane, 1 remis i porażka (3-1-1).
W poprzedniej rundzie Club Brugge pewnie wyeliminował drugoligowy zespół KSV Roeselare wygrywając z nimi na wyjeździe 1:5, za to Waregem z problemami awansował do 1/8 wygrywając z drugoligowym zespołem RFC Liege 2:3.
✅ 93
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: St Louis Blues - Anaheim Ducks
Typ: Vladimir Tarasenko strzeli gola
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
Na dzisiaj wybieram zakład na strzelca gola w meczu St Louis Blues - Anaheim Ducks.
Vladimir Tarasenko - jeden z trójki mega ofensywnego tercetu St. Louis, zdobył 12 bramek w 24 meczach.
Ostatnio trochę się zaciął, na 5 meczy tylko 2 bramki.
Dzisiaj nadaża się idealna okazja aby się odblokować.
St Louis Blues - 24 mecze, bramki: 84-63, średnia: 5.9 bramki na mecz.
Anaheim Ducks - 24 mecze, bramki: 65-73, średnia: 5.5 bramki na mecz.
St Louis ostatni mecz grali 26.11, Anaheim z kolei 28.11.
To powinno mieć duży wpływ na przebieg dzisiejszego meczu.
Liczę, że dzisiaj wypoczęci i głodni bramek zawodnicy St. Louis nastrzelają z 5 brameczek, a przynajmniej jedną z nich wbije Vladimir Tarasenko.
Powodzenia
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie:New York Knicks - Miami Heat
Typ: New York Knicks/ Porzingis 25pkt lub więcej
Kurs: 3
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiejszą noc w NBA bukmacherzy widzą podobnie do mnie więc ciężko było wyszukać jakiś ciekawy typ po niemałym kursie. Trochę na siłę, ale mam nadzieje, że szczęśliwie...
Spróbuję podjąć się tematu meczu w Madison Square Garden gdzie zawitają Miami Heat. Drużyny o zbliżonym potencjale o czym świadczy również stosunek wygranych do porażek obydwu zespołów (10WIN - 10 LOSS). Mnie do grania na gospodarzy skłania kilka składowych: na początek - banał - wypełniona własna hala plus bardzo żywiołowi kibice. Kolejna sprawa to ostatni blowout z PTB, a zazwyczaj po jakimś srogim laniu nastaje lepszy mecz. Miami b2b, wczoraj zupełnie bez szans w starciu z Cleveland. Najważniejsza sprawa dla mnie, czyli absencje i powroty. Do NYK wraca podstawowy center - Enes Kanter po trzech meczach pauzy. Na ostatnich 5 spotkań Knicks wygrali 2 i przegrali 3 ostatnie. Seria porażek pokryła się z pauzą środkowego. Natomiast drużyna Miami dzisiaj traci swoją gwiazdę - Hassana Whitesidea (4 miejsce pod względem zbiórek), który zmaga się z kontuzją kolana. Uważam, że to zaważy na przewadze NYK pod koszem i zwycięstwie.
Odnośnie Porzingisa, nieco obniżył loty, ale wiąże się to z tym, że z początku sezonu znalazł się na niebotycznym poziomie. Co mecz ponad 30 pkt? Teraz zdolny do tego jest tylko pewien brodacz z Houston ;). Dokładam over pkt Łotysza, ponieważ jest on najlepszym strzelcem drużyny, który zazwyczaj dostaje najwięcej rzutów. Dobrze układa się jego współpraca z Kanterem. Po powrocie środkowego będzie mógł bardziej skupić się na punktowaniu niż zbieraniu piłek, a brak Whitesidea powinien dodatkowo ułatwić wjazd pod kosz &quot;Wielkoludowi&quot; z Łotwy.
powodzenia
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Boliwia
Godzina: 23:15
Spotkanie: Nacional Potosi-Guabira
Typ: 2/1
Kurs: 23.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moja ulubiona para ostatniego sezonu ???? Licze ze podtrzymaja serie i zrobią coś takiego ponownie ????
Tym bardziej,że w tym sezonie obie ekipy grają dość czysto,więc mają otwartą drogę,aby zrobić taki schemat i w tym spotkaniu.
Ponadto Nacional Potosi zwyczajnie potrzebuje również pieniążków jak zresztą ich sąsiad z Potosi-Real.
A więc i to mnie skłania ku temu aby zagrać ten typ.
Ponadto Guabira raczej już też o nie wiadomo jakie cele w lidze walczyć nie będzie,ostatnio faktycznie-pokonali Strongest,ale u siebie-u siebie mogą wygrać z każdym,a na wyjazdach z reguły remisują/oddają mecze. Nie zdziwię się jak i ten mecz przegrają,tylko w stosunku takim jak podałem w typie.
Bodajże dwa ostaenie mecze tej pary w Potosi zakończyły się wynikiem 2:1 i HT/FT 2/1. Ja próbuję dziś ponownie ???? Można rownież spróbować zagrać na dokładny wynik 2:1.
Typ do gry za mniejsze pieniądze.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robertbce 21

robertbce

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykòwka Australia NBL
Godzina: 9:30
Spotkanie: Sydney Kings - Cairns Taipans
Typ: Zwycięstwo Cairns Taipans
Kurs : 2.35
Bukmacher: forBet

Analiza : Dziś pod analize biore spotkanie o wczesnej porze czyli mecz Australijskiej NBL .Drużyna Sydney jest obecnie w dołku ponieważ przegrała ostatnie 5spotkań , zmierzy sie z ostatnią drużyną ktòra wygrała ostatnio z melbourne united oraz Illwara Hawks I to jest czynnik który myśle że podziała dopingująco na tą drużyne .Mecze między tymi drużynami często obfitują w dosyć niskie wyniki jak na tą lige I często są bardzo zacięte .Co prawda za Sydney przemawia atut własnej hali ale myśle że nie tym razem I drużyna Cairns wywiezie komplet punktòw z Sydney.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Króla
Godzina: 19:30
Spotkania: Espanyol - Tenerife
Typ: Espanyol i under 2.5
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni typ miesiąca jest jeszcze minimalna szansa wskoczyć na pudło a tu jak na złość nie ma nic ciekawego do grania. Miałem podać wysokie handi na Houston, ale nie potrzebnie wydygałem i przeszła kasa koło nosa. Wracając do typu wybrałem mecz pucharowy i pojedynek pierwszo ligowca z drugo ligowcem. Pierwszy pojedynek skończył się remisem 0:0 i to też można było zagrać. Goście strasznie tankują ostatnie 10 meczy to aż 7 remisów, z drugiej strony Espanyol także drużyna underowa lubiąca remisy. Obie drużyny lubią własne boisko gdzie czują się znacznie lepiej chociaż ich styl dużo się nie zmienia to jednak punkty dopisują sobie na własnych śmieciach. Goście na wyjazdach 1:3:4 i bramki 7:12 jest to wynik jeden z najgorszych w drugiej lidze. Gospodarze u siebie 4-1-2 bramki 8:5 w tym przegrana w drugie kolejce z Leganes 0:1 i dopiero ostatnio z Valencia 0:2 co nie dziwi zresztą. Dzisiaj gościom nie daje żadnych szans wygrana gospodarzy wydaje się pewna aczkolwiek pierwszy wynik sprawił że nie rzuca się na rywala bo bramka na 0:1 praktycznie przekreśla ich szanse. Goście przyjadą autobusem licząc na remis i ewentualne karne, styl gry bardzo podobny u obu ekip ale to Espanyol gra w pierwszej lidze i mają lepszych piłkarzy liczę wynik w okolicy 1:0 2:0.
⛔ 100
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka nożna
Godz-18.00
Spotkanie-Udinese-Perugia
Typ-Awans Perugia
Kurs-3.5
Bukmacher-Fortuna
Analiza.
Witam,czarna seria trwa,wiec dobrze by było przerwać tą serię.Na dziś wybrałem Puchar Włoch,uważam że kursy są przesadzone i za 1.5 na gospodarzy nie ma co się w to pchać,tym bardziej że w dziejach ich bezpośrednich spotkań były same remisy w 5 ostatnich spotkań,fakt że dawno temu ale moze Perugia nie leży gospodarzom.Gram to na czuja,bo często tak mam że nie zagram na faworyta,bo coś tam śmierdzi,ale nie gram tez przeciwko i potam żałuje bo nos podpowiadał dobrze ale strach kazał omijać takie spotkania.
Więc dzisiaj gram odważnie a jak będzie to zobaczymy po meczu.
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 23:15
Spotkanie: San Lorenzo - Atletico Tucuman
Typ: 2
Kurs: 6,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję kolejnego wariacika, tym razem z Argentyny. Na początek tabela:

Gospodarze słusznie są faworytem w tym spotkaniu ale ja myślę, że łatwej przeprawy w dzisiejszym spotkaniu mieć nie będą. U siebie San Lorenzo ma na koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast ich rywal na wyjeździe ma bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 3 porażek. Zespół Atletico Tucuman ma bardzo ciekawy kadrowo i zgrany ze sobą zespół i to jest chyba ich największa broń to zgranie, przynajmniej w moim odczuciu. W pucharze Argentyny zespół ten awansował do finału gdzie zmierzy się 9 grudnia z River Plate. Z pewnością na ten moment priorytetem jest dla nich ten finałowy mecz ale myślę, że tego dzisiejszego meczu jeszcze odpuszczać nie będą, bo do finałowego starcia jeszcze trochę czasu jest i te spotkanie może być dla nich ostatnim testem przed spotkaniem z River Plate. Kolejny mecz ligowy grają 4 grudnia u siebie z Colon i myślę, że w tym kolejnym spotkaniu trener już da odpocząć najważniejszym graczom w drużynie. Dziś spodziewam się, że goście tego meczu wystąpią z pełnym zaangażowaniem tak jakby to dzisiejsze spotkanie było tym finałem. Oczywiście to tylko takie moje gdybanie i wróżenie ale gdybym to ja był trenerem to dzisiejszy mecz potraktowałbym jak ostatni test przed tym meczem w pucharze Argentyny a w kolejnym spotkaniu z Colon zagrałbym rezerwowym składem ;) Zobaczymy jak to będzie, nie mniej spodziewam się, że dziś San Lorenzo będzie miał kłopoty w tym spotkaniu. Gospodarze zagrają bez kilku ważnych graczy i ja próbuję pograć tutaj w stronę niespodzianki. Mniej odważni mogą spróbować typu X2, bo kurs też fajny i wysoki
Absencje w San Lorenzo:
obrońca Salazar (5 występów w tym sezonie), pomocnicy Belluschi (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Mercier (8 występów w tym sezonie), Castro (5 występów w tym sezonie), Merlini (3 występy w tym sezonie) i Mussis (2 wystepy w tym sezonie) i napastnik Cerutti (8 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Absencje w Tucuman:
pierwszy bramkarz Lucchetti (7 występów w tym sezonie), obrońca Sbuttoni (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik Molina (bez występu)
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Puchar
Godzina: 15:30
Spotkanie: ErzurumBB-Trabzonspor
Typ: powyżej 4,5 gola
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Pucharu Turcji. Ostatni typ w tym miesiącu więc postanowiłem się zabawić i zaryzykować wysoki kurs. Dlaczego taki typ? A no dlatego, że w Tureckim pucharze padają bardzo ciekawe wyniki. Do tej pory rozegrane jest 12 meczów tej rundy pucharu i w 11 były przynajmniej 3 gole. Teraz jak pisze tę analizę w jednym meczu jest właśnie wynik 4:2. Fajne wyniki padały w meczach tych lepszych drużyn: Galatasaray wygrał 5:1 Fenerbahce 6:0, a Besiktas 9:0. Trabzonspor może nie jest, aż tak dobrą drużyną, ale strzela też troche bramek, bo ma już 25 strzelonych. Liczę, że nie tylko oni będą strzelać. Mam nadzieję, że dalej w kolejnych meczach będzie taka ilość bramek jak w poprzednich dniach. Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiejszy mecz pomiędzy słabo spisującym się u siebie Stomilem, dobrze sprawującymi się na wyjeździe Wigrami. Gospodarze przegrali ostatnie 3 mecze u siebie, kolejno z Chrobrym (1:2), Bytovią (0:1) i Chojniczanką (0:1), natomiast goście zremisowali z Chrobrym w Głogowie (3:3), zwyciężyli z Tychami (0:3) i zremisowali z Ruchem Chorzów (2:2). Wcześniej potrafili wygrać z Zagłębiem Sosnowiec (0:1) i GKS&#39;em Katowice (0:1). Duma Warmii nie zremisowała u siebie jeszcze żadnego meczu, więc stawiam DNB, gdyby nagle zachciało im się przełamać tą passę (5:zero:4). Zespół z Suwałk najczęściej zwycięża, albo remisuje swoje wyjazdowe spotkania (3:3:2). Patrząc na zdobycz 15 pkt u siebie gospodarzy i 12 na wyjeździe gości, przy podobnym bilansie bramkowym Gosp: 13:9 Gość: 11:9 i nieprzewidywalność polskich lig, remis wcale nie będzie czymś wyimaginowanym.
zwrot - mecz przełożony
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom