>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.12.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 30. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: National Hockey Game
1:30
Ottawa Senators - Buffalo Sabres
E, Karlsson to score @ 4,35 Betsson
Pozwolę sobie zacytować mój opis na temat tego zawodnika, z mojego kilka tygodni wcześniej betu.
Jeden z lepszych defensorów w lidze, który tych bramek ma już siedem. Strzałów ostatnio namnożył kapitalnie dużo, a linia jest 4,5 i nie zdziwię się jak ją też ogarnie. Ostatnio nawet powyżej 5 sięgał lekką ręką. Ja uważam, że i tym razem ukuję bramkę. Gra najwięcej minut ze wszystkich graczy. Podczas powerplay jest &#39;&#39;geniuszem&#39;&#39; który oddaję bardzo trudne do odbioru &#39;&#39;snapshoty&#39;
Co powiem więcej, jest młody i bardzo głodny zdobycia bramki. Z Szablami już wielokrotnie grywał i strzelał i to właśnie na swoich śmieciach. Dziś to ostatni mecz w tym roku więc trzeba zapieczętować ten mecz jakaś bramką, a że Karlsson to zawodnik który ma to do siebie że dostaję najwięcej minut to jego power w ręku da o sobie znać. Z pewnością w pierwszej piątce najlepszych defensorów w NHL się łapię i z pewnością będzie tu walczył o best defense. Jest zawzięty, chytry i co najważniejsze nieuległy! Dlatego liczę że dziś sprezentuję i zapieczętuję bramką i wejdzie w nowy rok już z ośmioma bramkami na koncie. LICZY SIĘ DOGRYWKA, bo betsson wlicza dogrywki ;)

⛔100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Z 18

zipp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ANGLIA: Championship 24 kolejka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby - Leeds
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Derby County to zespół o dużym potencjale, którego jedynym celem na ten sezon jest awans. Nic więc dziwnego, że drużyna prowadzona przez doświadczonego Steva McClarena zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli, z zaledwie dwupunktową stratą do lidera. Zespół pozbawiony jest co prawda wielkich nazwisk, ale posiada w swoich szeregach zawodników tj. C.Martin(14 bramek, vice lider w tabeli strzelców) czy nadzieja tego klubu Will Hughes, który swoją techniką i przeglądem pola bardzo przypomina mi Davida Silvę. Sposób gry gospodarzy jest bardzo prosty. Wysoki pressing na połowie rywala i nacisk na posiadanie piłki oraz atak pozycyjny. W kilku meczach, w których widziałem The Rams
właśnie na taką taktykę stawiał McClaren. Gra była intensywna, składna i miła dla oka. Jeśli chodzi o formę Derby to ostatnio wyglądato różnie. W 5 ostatnich ligowych meczach, drużyna zaliczyła dwie
porażki, remis i dwa zwycięstwa, przy czym jedno w ostatniej kolejce z Birmingham(0:4). Na własnym boisku prezentuje się całkiem przyzwoicie, zajmując 4 miejsce w tabeli tzw. meczach u siebie. Bilans przedstawia się następująco: 6-4-1, bramki 25-10.
Drużyna gości z kolei w innym miejscu tabeli ze zdecydowanie innymi celami. Cel nadrzędny to utrzymanie, bo ciężko liczyć na coś innego gdy na 10 ostatnich spotkań notuje się aż 6 porażek, przy zaledwie dwóch remisach i dwóch zwycięstwach. Ostatnia wygrana to mecz na własnym terenie z...Derby! Ale panowie, nic dwa razy się nie zdarza. Po tym meczu zespół wpadł w dołek, przegrywając z Ipswich(1:4), Fulham(0:1) remisując z Nottingham(1:1), by przegrać w ostatniej kolejce
z Wigan(0:2), które notowało serię kolejnych porażek. Forma wyjazdowa to również nie powód do dumy. Leeds jest drugim najgorzej punktującym zespołem w lidze, na 11 delegacji zaledwie 6pkt. Składa się na to następujący bilans: 1-3-7 przy stosunku bramek 11-23!
Reasumując, faworyt w tym meczu jest tylko jeden. Gospodarze cały czas muszą punktować by utrzymać się w czołówce ligi, a ten mecz jest do tego idealną okazją. Na pewno w głowach Baranów jest chęć rewanżu za ostatnią porażkę. Dlatego właśnie stawiam 1.
✅53
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks
Typ: Kemba Walker over 19.0 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kemba ostatnio jest w bardzo dobrej formie, a świadczy o tym fakt, że w ostatnim meczu rzucił 42 punkty (najwięcej w karierze). W zespole Hornets dziś nie zagra Stephenson oraz nie pewnym gry jest Gary Neal. W przypadku, gdy Neal nie zagra, więcej minut na parkiecie powinien dostać drugi PG Charlotte Brian Roberts, a to dla Walkera dobrze, bo powinien dostać około 40 minut na parkiecie. Kemba dziś zagra przeciwko Knightowi, a wiadomo, że ten zbyt dobrym obrońcą nie jest. Ponadto problemy (tak jak kolega wyżej wspomniał) zdrowotne ma Al Jefferson, więc teoretycznie większy ciężar gry na siebie powinien wziąć właśnie Walker. Rozgrywający Charlotte w ostatnich ośmiu spotkaniach linie pokrywał sześć razy. Hornets w tym sezonie grali już dwa razy przeciwko Bucks. Oba te spotkania były wyrównane (w jednym nawet była dogrywka) a Walker, wtedy rzucił odpowiednio: 26 i 27 pkt. Dziś zapowiada się również wyrównana walka. Osobiście gram w BetCity z racji tego, że linia jest niższa (18.5) w Unibecie dla przykładu (19.0).
✅85
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A-League )
Spotkanie: Brisbane Roar F.C. - Sydney F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 30.12.2014
Godzina: 10.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Australii gdzie odbedzie się 13 kolejka ligowa tamtejszej A-League.
W australijskim mieście Brisbane liczącym ponad dwa miliony dwieście trzydzieści osiem tysięcy mieszkańców na Lang Park mogącym pomieścic pięćdziesiąt dwa i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Brisbane Roar Football Club założonym w 2005 roku o barwach pomarańczowych a w gości z miasta Sydney liczącego ponad cztery miliony siedemset pięćdziesiąt siedem tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 2004 o barwach błękitno-niebieskich a mianowice Sydney Football Club.
Brisbane Roar F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 11 spotkań w których zdobyło 11 punktów po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 14-16.
Sydney F.C. zdobyło 17 oczek w swoich 12 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 5 remisach oraz 3 porazkach co daje obecnie 5 lokatę w tabeli australijskiej A-League, bilans bramek 15-15.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 4 razy zdobywając 1 oczko po 1 remisie oraz 3 przegranych, bilans bramek na swoim Lang Park 3-8.
Goście zdobyli 9 punktów w swoich 5 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 wygranych oraz 3 remisach, bilans bramkowy w delegacjach 8-5.
Mecz zapowiada się ciekawie chociaż oba zespoły dzielą obecnie aż 6 oczek lecz większość ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty wygrywali gospodarze.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Brisbane Roar Football Club w tym sezonie u siebie gra bardzo słabo lecz ostatnio ogólnie zaczeli lepiej grać w lidze i potrafią grać z zespołem z miasta Sydney a Sydney Football Club w tym sezonie ligowym gra nieźle ale ostatnio przydarzają im się przegrane i do tego raczej nie potrafią grać w mieście Brisbane i moim zdaniem 3 oczka zostaną na Lang Park.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A-League )
Spotkanie: Brisbane Roar F.C. - Sydney F.C.
Godzina: 10:00
Typ: X2
Kurs: 1,68
Bukmacher: expekt
Analiza:
Hmmm, cóż ja mogę napisac po tak wyczerpującej analizie kolegi maera.
Jednak postaram się obronic swoją wersję tego wydarzenia ???? Otóż:
Burmistrzem Brisbane, które znajduje się w stanie Queensland jest Graham Quirk. Z tego co donosi tamtejsze ptactwo, nie jest on wielbicielem piłki kopanej lecz &quot;palanta&quot;, a tak na serio to pewnie rugby ???? . Miasto to położone jest w klimacie subtropikalnym z gorącymi, wilgotnymi latami i ciepłymi, łagodnymi zimami. Bardzo ważną statystyką dotyczącą tego spotkania, o której zapomniał wspomniec mój przedmówca, jest gęstośc zaludnienia, która wynosi 504 os./km².
Kolejną &quot;mega&quot; zaletą tego miasta jest fakt, iż urodzili się tam sportwcy: Samantha Stosur oraz, Robbie Mc Ewen. Co niesamowicie działa na morale piłkarzy z &quot;miasta Brisbane&quot;, ale te argumenty to nic przy tych, które przemawiają na korzyśc zawodników z &quot;miasta Sydney&quot; ????
W Sydney burmistrzem jest Clover Moore, który ponoc według najstarszych kangurów jest wielbicielem Australijskiego soccera!!
Sydney ma ciepły subtropikalny klimat. Średnia temperatura roczna wynosi 17,9 °C. Najcieplejsze miesiące to styczeń i luty, najzimniejszy jest lipiec. Średnia opadów wynosi 1173 milimetrów w skali roku, najobfitszy w opady jest marzec z 148 milimetrami.
Gestośc zaludnienia to zaledwie 384 os./km², tak wiec pikarze z &quot;miasta Sydney&quot; nie są zmuszeni w codzienności do ściskania się z innymi obywatelami na ulicy tak jak to maja grajki z &quot;miasta Brisbane&quot;, a na boisku przecież nie jest, aż tak ciasno ????
Niestety nie posiadam statystyk na temat emisji spalin, oraz rozmiaru biustonoszy kobiet z wyżej wymienionych miast. Mam nadzieję, że bez tego mój typ się obroni ????
Zapomniałem dodac ???? , że &quot;mecz zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ ja stawiam na zdobycie przez gosci z miasta Sydney choc jednego punktu&quot; ???? Jest to bardzo istotne i nie podlegające dyskusji.
Goście, są wyżej w tabeli, mają lepszy bilans bramkowy i w tym meczu, poprostu się przełamią.
P. S
Podziwiam osoby, które kierują się takimi analizami i wystawiają reputację.
Masło jest maślane, ale najważniejsze jest, że tak uważam i już ???? ... bo mecz jest zawsze ciekawy...
Pozdrawiam i Powodzenia!!
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A-League )
Spotkanie: Brisbane Roar F.C. - Sydney F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 30.12.2014
Godzina: 10.00
typ remis
kurs 3.51
buk pinacle
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż dwaj wytrawni typerzy przeanalizowali go powyżej bardzo dokładnie.Ja się wyłamie i zagram REMIS ponieważ byłem zarówno w Sydney jak i w Brisbane i miałem okazję osobiście sprawdzić , rozmiary kobiecych biustonoszy w obu miastach sprzedają się w takich samych wartościach i nie odbiegają średnim dla całej Australi wartościom.Mam 33% szans na wygraną a pinnacke oferuje całkiem fajny kurs 3.51 , jeśli wygram to kupię swoim kochankom po biustonoszu :)
Zły zapis
kiepska analiza

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 17.00
Spotkanie: Real Madrid (Esp)-AC Milan (Ita)
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Typ &quot;1&quot;
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Witam.
Dzisiaj Real zagra z dość nie typowym rywalem który nie gra w Europejskich pucharach, choć w nowym sezonie 2014/15 radzi Sobie dość dobrze.
Ekipa z Madrytu jest w nietypowej formie 22 spotkania pod rząd bez porażki. Co skłania mnie do takiego typu ? Myślę, że Trener Carlo Ancelotti nie odpuści tak do końca tego spotkania i mimo wszystko będzie chciał zwyciężyć mecz który wprawdzie jest o nic. Jako kibic Realu sledze ich poczynania na bieżąco i większość spotkań Real wygrywa w 1 połowie. Na 22 spotkania które są passą królewskich w wygranych jedynie Barcelona i Ludogorets potrafili osiągnąć remis w pierwszej części gry. Więc jestem niemal pewny, że dzisiaj będzie identycznie i 1 połowa zakończy się prowadzeniem dla Realu.To tyle z Mojej strony mogę jedynie dodać, że prawie wszyscy z podstawowego składu polecieli na mecz do Dubaju, zabraknie Ramosa, Marcelo i Modrića.
Pozdrawiam i powodzenia Thx for +
fymlymymlym
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: PDC DART WORLD CHAMPIONSHIP
Godzina:
15:15
Spotkanie:
Anderson - Reyes
Typ:
180 - over 10,5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
William Hill
Analiza:
Reyes już się zapisał, tym co tu osiągnął, na trwałe w historii hiszpańskiego darta. Po gładkiej wygranej w rundzie &quot;wstępnej&quot; 4-0 z Perezem, w turnieju głównym ograł dwa &quot;duże&quot; nazwiska. Najpierw Wesa Newtona a potem po niezwykle zaciętym meczu byłego finalistę (co prawda wieki temu, ale jednak ;)) tych mistrzostw, czyli Kevina Paintera. Patrząc na jego statystki na &quot;maxach&quot; nie rzucają one na kolana - 4 w formacie do 3 wygranych setów z Newtonem oraz 9 w meczu do 4 wygranych z Painterem. Dodać jednak należy, że w obu meczach rozegrano maksymalną liczbę setów (odpowiednio 5 i 7). Dziś przyjdzie mu się zmierzyć z &quot;latającym szkotem&quot; Garrym Andersonem, który kiedy wpadnie w &quot;trans&quot; potrafi sypać maxami seryjnie (rzadko mu się zdarza schodzić na triple 19). Garry rzucił tutaj 3 maxy w meczu z Kirchnerem (do tego aż 14 x 140) oraz 14 !!! (plus 17 x 140) w niezwykle widowiskowym i zaciętym meczu z Jelle Klaasenem. Jeśli &quot;młody&quot; (jak na średnią &quot;starszych panów&quot; w tych mistrzostwach) Hiszpan wytrzyma ciśnienie to ten mecz wcale nie musi być spacerkiem dla Andersona i na to liczę bo ustawiony pod ścianą Garry potrafi walić maxami jak natchniony. W meczu w formacie best of 7 taka linia jest jak najbardziej do &quot;pokrycia&quot;.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
elmayakos 28

elmayakos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - towarzyskie
Spotkanie: Real Madryt vs AC Milan
Typ: 1. połowa over 1,5 goli
Kurs: 2.0
Godzina: 17:00
Bukmacher: Bet365
Towarzyski meczyk, powinien obfitować w dużą ilość goli tym bardziej, że jest to mecz rozgrywany w Dubaju więc wydaję mi się, że oni już zadbali o dobre widowisko. Kurs kuszący a wiadomo, że Real lubi strzelać dużo goli. Druga sprawa, że Milan będzie dużo walczył gdyż dla nich jest to mecz przede wszystkim o prestiż. Polecam.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 163

santi90

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Bułgaria NBL
Godzina: 17.00
Spotkanie: Yambol-Levski
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam.
Moim zdaniem bet dnia .
Koszykarze z Yambol podejmuja u siebie koszykarzy z Sofi.Według bukmacherów faworytem tego spotkania sa gospodarze niewiem dlaczego tak sadza.Levski zajmuje 3 miejsce w tabeli Yambol 7 .Do tego levski moze pochwalic sie bilansem 8-2 a yambol 3-7 .Levski jest druzyna ktora co sezon walczy o najwyzsze cele.Dodam jeszcze ze Yambol ostatnio wygrał z levski 14.05.2012!!!!! Juz kolejke temu bukmacherzy zlekcewazyli levski ktory podejmował chernomorec kurs był podobny na levski i oczywiscie wygrali ten mecz przewaga 30 pkt !!!!!
Polecam
⛔100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Ligi Trzecia Runda
Spotkanie: Rio Ave - FC Porto
Typ: FC Porto
Kurs: 1.5
Godzina: 20:15
Bukmacher: Bet365
Łapać kurs bo ciągle spada! Na dziś znalazłem fajny typ z Pucharu Ligi Portugalskiej. Mianowicie drużyna FC Porto zajmująca 2 miejsce w tabeli Ligi Portugalskiej, przyjeżdża do średniaka ligi, zajmującego dopiero 8 miejsce w tabeli, co prawda dziś nie jest to spotkanie ligowe a pucharowe, ale miejsce w tabeli tych drużyn ma na pewno znaczenie.
Krótko i na temat, dlaczego FC Porto?
Dla FC Porto drużyna Rio Ave jest po prostu wymarzonym przeciwnikiem, dlaczego? Bilans spotkań od 1998 roku do dziś : Zwycięstwa Porto - 22, Remisy - 6 , Zwycięstwa Rio Ave - 1
Drugi argument: do drużyny Porto na dzisiejsze spotkanie wraca 6-ściu zawodników: Helton, Marcano, Carlos Henrique Casimiro, José Ángel Ricardo Pereira i Ivo
✅50
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka BBL
30.12 18:30
Bayreuth (2,5)- Brose Baskets
typ: 2
1,44
WilliamHill
Analiza
Dziś spotkania ostatniej kolejki w tym roku w niemieckiej ekstraklasie, Bayreuth na wlasnym parkiecie podejmie Brose Baskets. Zdecydowanym faworytem spotkania beda przyjezdni, przede wszystkim zdecydowanie mocniejsi kadrowo. Brose Baskets w Eurocupie awansowali do kolejnej rundy rozgrywek, rowniez w lidze radza sobie bardzo dobrze. Po 15. rozegranych kolejkach zajmuja 3. miejsce z bilansem 12-3. Wydaje sie rowniez ze sa w swietnej dyspozycji i szkoda na pewno dla nich ze ten rok sie juz konczy, w ostatniej kolejce ograli aktualnego lidera - Albę, zdecydowanie bo roznica az 29 punktów! W ostatnim czasie ogrywali rowniez na parkietach rywali mocne Gottingen i Artland. Bayreuth wydaje sie byc slabsza ekipa od wyzej wymienionych. To aktualnie 9 druzyna ligi i zapewne do ostatniej kolejki beda walczyc o miejsce w pierwszej ósemce. Rowniez bilans bezposrednich spotkan przemawia zdecydowanie za Brose, którzy wygrali dziewięć ostatnich pojedynków, dzis powinno byc podobnie.
✅44
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PSG - Inter
Typ: PSG over 2,5gola
Kurs: 4,10
Godzina: 20:00
Bukmacher: unibet
W spotkaniu towarzyskim rozgrywanym w Marakeszu mistrzowie Francji PSG zmierzą się z włoskim Interem. Na stadionie ma zasiąść ponad 40 tys. dziczy marokańskiej spragnionych wielkiej piłki. Wiadomo to tylko mecz towarzyski, lecz ktoś tym dwóm ekipom zapłacił za rozegranie tego meczu i zapewne wymogiem było to aby drużyny zagrały w swoich w miarę najmocniejszych składach. PSG nie trzeba nikomu przedstawiać, potencjał ofensywny tej ekipy jest ogromny, Zlatan, Cavani, Lavezzi, Pastore czy Lucas, a na ławce również wielu znakomitych piłkarzy. Z Interu to w ostatnich sezonach pozostała tylko nazwa. To przeciętna włoska drużyna, w jej składzie nie ma wielkich nazwisk, to dobrzy solidni zawodnicy lecz nie ma ta drużyna potencjału nawet na walkę o eliminacje LM. To drużyna balansująca między środkiem tabeli a miejscem pozwalającym grać co najwyżej w eliminacjach LE. Tacy zawodnicy jak Nagatomo czy Kuzmanović w dawnym Interze nie łapaliby się nawet na ławkę rezerwowych a obecnie są podstawowymi zawodnikami. Jesli piłkarzom będzie się chciało to w tym meczu może paść dużo bramek, over 1,5 gola w wykonaniu PSG po kursie 1,95 bym grał w ciemno.
⛔100
 
Q 1

qlim6i

Użytkownik
Dyscyplina: PUCHAR ZEA
Spotkanie: Al Shabab – Al Ain
Typ: Al Shabab wygra obydwie połowy
Kurs: 3,25
Godzina: 17:30
Bukmacher: Bet365
W Al Ain brakuje na jutro 17 ZAWODNIKÓW !!!! Jest to spotkanie pucharowe. Zawodnicy pojechali na zgrupowania reprezentacyjne związane z nadchodzącym Pucharem Azji.
W tabeli pucharu ligi Al Shabab zajmuje 1 miejsce z bilansem 3-0-1, goście ostatnie, a ich bilans to 0-0-3.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Ligi
Spotkanie: Rio Ave - FC Porto
Typ: Rio Ave HA 0.00
Kurs: 5.25
Godzina: 20:15
Bukmacher: Bet365

Porto dzisiaj bez kilku podstawowych graczy. Nie zagrają: Fabiano, Danilo, Maicon, Jackson Martínez, Herrera i Alex Sandro. Jak widać będą eksperymenty w defensywie, a przód został pozbawiony najlepszej z armat.
W takim razie szanse na niespodziankę są, mimo że w lidze Porto pogoniło Rio Ave 5:0.
To tylko Puchar Ligi, początek spotkań grupowych. Porto ma pole do eksperymentów, a te kończą się różnie.
Po takim kursie postawię lekko w stronę gospodarzy. Zwłaszcza, że u siebie nie prezentują się tragicznie.
Przy remisie zwrot.
Za DNB bulą 4.5, to tak w ramach ciekawostki ;)
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ipswich - Charlton
Typ: X/1
Kurs: 4.40
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Mecz wyzej (Fener) przełożony.
Na zastepstwo mecz z 2 ligi angielskiej. Zakonczenie kolejki numer 24.
Ipswich w ktorym gra Bartosz Białkowski zajmuje 2 miejsce zaraz za Bournemouth Boruca. Ciekawie sie ten sezon dla naszych 2 bramkarzy układa, bo powiedzmy sobie szczerze. Te druzyny raczej nie miały aspiracji na awans bezposredni, Ipswich szczegolnie (od wielu wielu lat błądzi miedzy 2 a 3 ligą, a Bournemouth dopiero chyba od 2 sezonów gra w Championship). Ipswich jest najlepsza druzyna domową - 26 pkt na 11 meczów i tylko 7 straconych bramek przy az 20 strzelonych. Goscie z kolei na pewno sa sredniakiem (31 pkt) ktory moze bedzie sie liczył jeszcze w play-off (jesli Brentford zajmuje to miejsce, to oni takze by mogli) ale raczej jest to druzyna tylko solidna. Na wyjazdach 2 zwyciestwa na 11 spotkan. Ciezko przewidziec tu niespodzianke. Mysle, ze Ipswich spokojnie da sobie radę, a Charlton dosc długo pobroni - wiekszosc ich wynikow to jednak remisy od 0:0 do 2:2. Ostatnie mecze bezposrednie?
0:1, 1:1, 0:1. Charlton nie wygrał od 2,5 roku, a wczesniej... te druzyny spotkały sie w Premier League, ale to ponad 10 lat temu.
⛔100
 
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Anglia Championship
godz. 20:45
- Derby : Leeds
- Derby wygra obydwie połowy
- 3.75 / Bet365

Tak jak już kolega powyżej w swojej analizie opisał że Derby niewątpliwie są faworytem w tym pojedynku i osobiście się z tym zgadzam chociaż wiadomo w sporcie różnie bywa ale przewidywać wolno , gospodarze przy ewentualnym zwycięstwie maja szansę na drugą pozycję w tabeli a statystyki z tego sezonu dla Derby są dobre bo na swoim terenie bilans 6-4-1 i gole 25:10 natomiast goście na wyjazdach tragicznie bo 1-3-7 i bramki 11:23 tak więc już po tym w/g mnie 3 pkt powinni zapisać sobie gospodarze , no i bezpośrednie pojedynki też ze wskazaniem na Derby 11-4-5 i br. 25:18 a na swoim to w tej parze Derby ma prawdziwą twierdzę bo goście wygrali to zaledwie jedno spotkanie i to miało miejsce w sezonie 2001/2 tak więc dziś myślę że będzie podobnie i Derby powinny wygrać zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie a kurs kusi !
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Austria
Godzina:19:15
Spotkanie: Linz - O.Lubliana
Typ: over 5,5
Kurs: 1,81
Bukmacher: unibet
Analiza
Spotkanie z gatunku mocna drużyna kontra dół tabeli, ale to tylko pozory . Bo wiele się dzieje w lidze m.in po pierwsze przez małą ilość drużyn po drugie, zespoły są dość wyrównane i nie odstają tak bardzo od siebie żeby ktoś zdobywał seriami 4-5 wygranych z rzędu punkty.
Dlatego bardziej skłaniam się grać wtedy typ na ilość bramek. Cóż Linz to bardzo bramkostrzelna drużyna 114 bramek w 32 spotkaniach a traci 85 bramek, daje im to 3 lokatę w takim porównaniu co do zdobyczy bramkowych. Goście stracili 99 bramek strzelili 64 to traca średnio ponad 3 bramki na mecz strzelają 2... źle nie jest co do ilości bramek szczególnie straconych ;)
Linz w październiku na słoweńskim lodowisku pokazał siłę i wygrał 8:1 ,wcześniej było 4:0 u siebie,jednak obecnie w ostatnich meczach nie było meczu bez straty mało tego z tzw dołem tabeli tracą sporo i ich dobry dorobek punktowy bierze się z siły ofensywnej , muszą nastrzelać więcej niż przeciwnik , bo defensywa kuleje.
Spodziewam się że gospodarze będa się chcieli odkuć po fatalnym występie z Innsbrukiem, dziś jest okazja i trzeba po pierwsze udowodnić że ostatnia wpadka to wypadek, po drugie że są drugą siłą w lidze i takie miejsce jest obecnie ,tyle że wiedeńczycy są za plecami i nie mogą sobie pozwolić na straty, trzeba jakoś udobruchać kibiców po ostatnim meczu a wiadomo że najlepszym lekiem na serce są bramki a najlepiej duża solidna ilość !
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina:
22:15
Spotkanie: Benfica-Nacional

Typ: Benfica 1 poł

Kurs:
1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, już za godzinę obejrzymy spotkanie w którym benfica podejmowała będzie na swoim stadionie ekipe Nacional. Jest to pierwsze spotkanie tych drużyn w 3 rundzie pucharu ligi w Portugali, w tej grupie znajdują się również ekipy Moreirense oraz Arouca. Naturalnie zdecydowanym faworytem w tej grupie jest Benfica, która właśnie w tym spotkaniu chyba będzie miała najcięższą przeprawę ponieważ Nacional w poprzednich spotkaniach potrafił punktować,ale jak pokazują statystyki robił tak tylko na swoim stadionie , w meczach wyjazdowych tracił bardzo dużo ze swojej jakości , przegrywał praktycznie wszystko co tylko można było przegrać, uważam że w tym spotkaniu będzie podobnie i to gospodarze spokojnie wygrają , już do połowy zapewniając sobie prowadzenie, poza tym statystyki są strasznie niekorzystne dla zespołu Nacional w starciach z zespołem Benfiki, która na 15 spotkań wygrała aż 12 i tylko trzykrotnie dzieliła się punktami, Nacional nie wygrał tutaj nigdy , strzelając w 15 spotkaniach tylko 6 goli, myślę żę jest to tragiczna statystyka, która na pewno gościom nie pomoże w tym spotkaniu, uważam zę Benfica spokojnie wygra tutaj do 0, a do połowy strzeli już ze dwa gole.
✅70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom