>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 14:15
Spotkanie: Wade - Wright
Typ: Wade +3,5 180
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To że James Wade mimo utrzymywania się w ścisłej światowej czołówce nie jest mistrzem rzucania maksów chyba wie każdy który trochę śledzi darta. Wright raczej ponad przeciętnie rzuca maksy jednak na tym turnieju coś mu ewidentnie nie idzie ostatnia lotka i próbuje rzucać w 3x19. Zobaczmy jak się mają same statystyki James Wade w tegorocznych mistrzostwach świata rzucił 5 5 2 natomiast Peter 3 2 1. Wg mnie mecz nie powinien trwać dłużej niż 7 setów więc Wright nawet jeśli wróciłby do rzucania dużej ilości maksów nie zdążył by uciec na 4 od Wade.
✅67
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Port Vale - Chesterfield
Typ: Port Vale
Kurs:
2.38
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Wczoraj głupia ręka Cooper&#39;a, dwie poprzeczki, no i Aston Villa psim swędem znowu uniknęła porażki u siebie po karnym w końcówce meczu.
Dzisiaj dobrym typem wydaje mi się zwycięstwo Port Vale na własnym boisku. Kibice gospodarzy liczą na syndrom nowej miotły, po tym jak po porażce z Walsall trenera Bruno Ribeiro zastąpił jego dotychczasowy asystent Michael Brown (mający duże poparcie właściciela klubu i podobno świetny plan na przebudowę zespołu, na co otrzymał jak na warunki League One całkiem pokaźny budżet).
Bilans Chesterfield na wyjeździe jest bardzo słaby, żeby nie powiedzieć tragiczny (zwycięstwo, 2 remisy i 9 porażek, przy stosunku bramek 10:23); za to gospodarze na Vale Park są zespołem groźnym, osiągającym relatywnie dobre wyniki - 6 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki (z czego dwie w dwóch ostatnich meczach z Northampton i Walsall, co tym bardziej wskazuje na przełamanie w dzisiejszym spotkaniu), przy stosunku bramek 20:15.
W składzie Port Vale jest naprawdę sporo jakości (chodzi tu zwłaszcza o graczy zagranicznych sprowadzonych przez poprzedniego trenera), i potencjał na razie wykorzystany w niewielkim stopniu - to był właśnie główny zarzut kibiców do Ribeiro, że miał świetny nos do transferów, czyli był bardzo dobrym skautem, ale niestety już nie tak dobrym trenerem. Czy Brown będzie potrafił lepiej poukładać te klocki? Czas pokaże, ale ja myślę, że tak i razem z kibicami z Vale Park mam nadzieję, że odrodzenie The Valiants rozpocznie się od dzisiejszego meczu.
Statystyki, potencjał obu drużyn, efekt nowej miotły - wszystko to wskazuje dzisiaj na Port Vale. Jak dla mnie, czysta jedynka - polecam.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Premier League
21 00
Hull vs Everton
o 3.5
3.75
Bet365
Witam wszystkich. Patrząc w górę wielu kolegów idzie w stronę evertonu ja powiem szczerze ze nie byłbym taki pewien ich zwyciestwa, to ze wygrali z lester to naprawde mała niespodzianka poniewaz wygrali pierwsze spotkanie z ostatnich 5 wyjazdowych i to z zeszlorocznym mistrzem ligi który w tym roku chyba bardziej skupia się na lidze mistrzów niż na krajowej ekstraklasie. Hull to zespół który w zeszłym sezonie bardzo łądnie walczył by wejść do najwyższej klasy rozgrywkowej i muszą wkońcu coś grać by się w niej utrzymać więc dzis sądze że wyjdą otwarcie na mecz i będą atakować io strzelać.Na ostatnie 5 ich meczy rozegranych u siebie nie mają tragicznego bilansu 1-2-2. Patrząc na tabelki strzelonych bramek obu druzyn hull u siebie i everton na wyjezdzie bylo ich nawet sporo dlatego dziś typuję w wysoki overek gdyż przeczuwam tu remis bramkowy po dwa lub trzy gole a przynajmniej raz na dwa tygodnie jeden mecz z tej ligi konczy się wysokim remisem no ale zobaczymy.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: DANIA: Santander Cup Women - 3 miejsce
Godzina: 14:00
Spotkanie: Viborg K - Holstebro K
Typ: Viborg handicap( -3,5 )
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po wczorajszym pechu gdzie zabrakło mi pół punkta w koszu izraelskim dzisiaj przenosimy się na piłkę ręczną.
Jest to spotkanie o 3 miejsce w Pucharze Danii, wczoraj Viborg(1 miejsce w lidze) przegrały z Midtjylland(2) 32-21 natomiast Holsterbo(9) przegrały po dogrywce z Randers(8) 37-39.
Tutaj ogólnie odwołam się do miejsc w lidze piłkarki z Viborg są liderkami w tabeli 9-1-0 natomiast Holsterbo 3-0-7 .
Viborg u siebie 5-0-0 a Holsterbo wyjazdowo 1-0-3.
Najbardziej przemawia za moim typem ostatnie spotkanie między tymi drużynami, który odbył się dnia 30.10.2016r. i zakończył się wynikiem 24-18 dla piłkarek Viborgu ale przypomnę, że grały one wtedy wyjazdowe spotkanie.
Moim zdaniem na luzie powinny pokryć handicap i wygrać przynajmniej 4 brameczkami.
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Finał Pucharu Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: GKS Tychy-Cracovia(Mecz w Nowym Targu)
Typ: ilość goli poniżej 5.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,dziś finał PP w którym zmierzą się dwie najlepsze ekipy w naszym hokeju od lat,do tego kibicowsko sztama więc zapowiada się fajny mecz.Zwycięzcy nie będę wskazywać chociaż oczywiście mam tu swojego faworyta ale w samym typie nie ma to nic do rzeczy.Przede wszystkim swój typ opieram na samym fakcie że to Finał-w takich meczach nigdy nie pada dużo bramek,każda drużyna wie o co gra i nie będzie się odsłaniać żeby sobie &quot;postrzelać&quot;,to nie mecz ligowy gdzie wszystko można odrobić w kolejnych spotkaniach,twarda obrona to podstawa sukcesu i na to liczę w postawie obu drużyn.GKS i Pasy znają się jak łyse konie i to też ma swoje znaczenie w tym meczu,grają ze sobą po kilka razy w sezonie w lidze,zazwyczaj finały lub półfinały w PO,teraz jeszcze Puchar Polski.Trochę statystyki-w 10 ostatnich meczach między drużynami ta linia została pokryta 7 razy,co prawda 2 ostatnie mecze wygrali Tyszanie 5-2 oba ale nie wydaje mi się żeby over 5.5 został tu pokryty.Ja prawdopodobnie zagram jeszcze niższy Under 4.5(kurs 2.70) w STS ponieważ Unibet nie wystawia takiej lini ale jako że ten buk na naszym forum nie jest brany pod uwagę dlatego daje typ z Unibeta.
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: hokej , 2 liga niemiecka
Spotkanie: Laus.Fuchse - Rosenheim
Godz 19:30
Typ:1
Kurs 1,75
Witam, to moja pierwsza analiza tutaj, choc czytam juz od dawna. Na dzis wybrałam spotkanie hokejowe, bo te najbardziej lubię. Lisy podejmują dzis u siebie na lodzie słabiutką druzyne z końcówki tabeli, a poniewaz Fuchse ostatnio rosną w siłe , jestem pewna ,że siegną tu po zwycięstwo. U siebie przegrali niedawno z Frankfurtem, ktore jest wyżej w tabeli, wiec nie ma nawet co porównywac z Rosenheim. Goście kuleją, mało co strzelają a podczas gdy ostatnio podejmowali u siebie Lisy , przegrali 0:3.fajny kurs, warty pogrania, choc dziejsza oferta w hokeja pozwala wybrac jeszcze kilka ciekawych meczy. Powodzenia
Nieregulaminowy zapis typu (brak bukmachera)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: :siata: Siatkówka PlusLiga :siata:
Godzina: 18:00
Spotkanie: Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice
Typ: GKS Katowice
Kurs: 1,64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zagapiłem się troszkę z tym typem bo były dużo fajniejsze kursy.
Gospodarze czyli Łuczniczka zajmuje 15 miejsce z 10pkt na koncie. Zespoł z Bydgoszczy wygrał tylko 2 mecze a przegrał aż 13. Te dwa mecze wygrany były na swoim parkiecie ale dziś myśle że się im nie uda wygrać po raz 3.
Goście z Katowic zajmują 9 miejsce z dorobkiem 19pkt. 6 meczy wygranych - 9 przegranych. Jak na beniaminka PlusLigi to bardzo dobry wynik,grają fajną siatkówke ogrywając Resovie czyli Mistrza. Na wyjeździe wygrali 3 mecze w tym pewnie z Gdańskiem 0:3. Myśle że ten typ ma szanse wejscia,myslałem nawet nad -1,5 ale decyduje się na troche bezpieczniejsze granie i typuje na wygraną zespołu GKS-u Katowice.
Powodzenia!
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bodekstw 1

bodekstw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Championship
Godzina: 20.45
Spotkanie: Brighton - Cardiff
Typ: Brighton i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,62
Bukmacher Bet365
Analiza:
Wiatm. Jest to mój pierwszy post, jak i typ w tym temacie na forum. Śledzę angielską Championship od jakiegos czasu, zreszta angielską piłkę ogólnie i wybrałem na dzisiaj to właśnie spotkanie. Zespół gospodarzy jest moim zdaniem faworytem, chociaż walijskie Cardiff na pewno powalczy. Czy uda im się zagrozić zwycięstwu gospodarzy wątpię, jednak myślę, że może udać im się strzelić bramkę. Przy ogólnej formie i formie strzeleckiej gospodarzy, jak i chęci powrotu do elity, myślę, że mój typ nawet bez bramki gości zostanie pokryty.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 7

valesca

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Niemcy DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Munchen - Eisbaren Berlin
Typ: 1
Kurs: 1.58
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Monachium u siebie ciśnie. Na 10 ost meczy 9 wygranych. Wśród tych 9 wygranych znalazł się też jeden mecz w którym był remis, ale ostatecznie dogrywka zakończyła się pomyślnie dla Bawarczyków. Od jakiegoś czasu stawiam na Monachium i jeszcze mnie nie zawiedli - forma dopisuje. Jesli chodzi o Berlin to niestety nie radzi sobie na wyjeździe. - tylko dwa (na 10) wygrane mecze. A jeśli chodzi o H2H tych zespołów to od 1999r Bawarczycy ich prawie zawsze odsyłają ich bez punktu. Moim zdaniem typ wart rozważenia.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 7

valesca

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Niemcy DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Düsseldorf - Ingolstadt
Typ: Over 5,5
Kurs: 1.89
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Analiza będzie bardzo krótka, jest oparta na H2H tych zespołów. Obie drużyny dużo strzelają, suma bramek w ostatnich meczach tych drużyn wacha się między 7, a 12 punktami. Kurs wydaje mi się ze całkiem dobry, biorąc pod uwagę te ostatnie mecze H2H.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki Narciarskie (PŚ - Oberstdorf (T4C)
Godz : 16:45
Typ : Kamil Stoch wygra konkurs
Kurs : 4.00
Buk : Unibet
Analiza : Skoki są jedną z tych dyscyplin której po prostu nie trzeba analizować, wszystko rysuje się zwykle czarno na białym, nie przypadkowo takie legendy tego turnieju jak Hannavald, Schmitt, Małysz czy inni, mówią, że Kamil jest jednym z głównych faworytów do wygrania całego turnieju, i trudno się z tym nie zgodzić. Jego forma chyba idzie najbardziej w górę z całej czołówki, skacze płynnie, pięknie technicznie i daleko, a on sam mówi, że jeszcze w baku trochę na te najlepsze skoki zostało, dodatkowym plusem dziś jest to, że skacze w przedostatniej dziś parze, więc gdyby odpukać obniżenie belki itd. to powinno to złapać także Polaka, a jest tak naładowany, że to w zasadzie dodatkowe punkty za darmo bo i tak da, radę. Drugi w kwalifikacjach (przegrał tylko z Norwegiem Tande) dziś wygrał serię próbną skacząc 135.5m, 2 metry dalej od Krafta, czy 3 od Hayboecka i Prevca (młodego), miejsce na podium wydaje się mieć w kieszeni, a dlaczego nie zaryzykować dziś takiego typu? Dawno nie był on tak prawdopodobny jak dziś. Oby.
⛔100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Finał Pucharu Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: GKS Tychy-Cracovia(Mecz w Nowym Targu)
Typ: 2 (3-drogowo)
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kolega wyżej co nieco opisał, nie wiem czy najlepsze drużyny ostatnich lat ale na pewno w tym sezonie owszem, przechodząc do typu, przede wszystkim dwa czynniki które skłoniły mnie do grania na Pasy, to obsada bramki dla mnie Radzik jest bramkarzem lepszym od Zigardiego czy Kosowskiego i potrafi w takich meczach wejść na naprawdę wysoki poziom, Stefan jest bramkarzem solidnym, ale właśnie dla mnie tylko solidnym, a zdarzało mu się przegrywać mecz o stawkę w głowie. Druga sprawa i to oczywiście trenerzy, wiadomo oni nie grają, ale jest to różnica klas na ławce obu drużyn, Trener Rohacek potrafi on mentalnie nastawić drużynę na taki pojedynek, jest on niesamowitym taktykiem co niejednokrotnie udowadniał nam w naszej rodzimej lidze i myślę że mimo iż H2H w tym sezonie jest na korzyść GKS to jest to całkiem inna bajka, co do trenera Sejby to nie dorasta on moim zdaniem do pięt Rudolfowi pod każdym jednym względem hokejowego. Powodzenie życzę i wysokich wygranych
✅150
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:50
Al Wehda - Al Raed
Typ: Al Raed over 2,5 gola
Kurs: 4,25
Buk: betano
Dobra, albo wóz albo przewóz. Jeśli trafię to pewnie dziś rozstrzygnie się kto wygra TD w grudniu. Jeśli nie to jest jeszcze jutro. W ogóle to miałem coś innego dać na TD ale... obym nie pożałował. Znalazłem ten typ na betano, na innych bukach jest tylko over 1,5 gola na Al Raed po kursie 2,00 co wg mnie 99%. Al Wehda ostatnie mecze to jakaś katastrofa. Porażki 1-2 z Khaalej, 2-5 z Qadisyah, 0-6 z Hilal, 1-3 z Tawoon i według mnie kluczową porażka 2-4 z Fateh, które jest w tej chwili nawet za Al Wehda. 41 bramek straconych w 14 meczach, defensywa katastrofa. Al Raed w ostatnich sześciu meczach też przegrywali, no ale przegrać z trzema najlepszymi zespołami ligi 2-3 z Ittihad, 1-2 z Hilal na wyjazdach i strzelić im bramki to już spory wyczyn. Tylko z Al Ahli nie udało im się strzelić i przegrali, ale też tylko 0-1 na wyjeździe. Dwie kolejki do tyłu wygrali 3-2 z Khaalej, a cztery kolejki temu zremisowali też z mocną drużyną Al Shabab 2-2. W Al Wejdzie sami Saudyjczycy. Al Raed ma na szpicy Bangourę, który coś tam strzela, dwóch Brazylijczyków którzy też coś tam pewnie potrafią. Mecz meczowi nie równy, ale aż takie łomoty jednak o czymś świadczą.
⛔100
 
F 4

fuxpl

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy
Godzina:
19
Spotkanie:
Tubingen - Frankfurt
Typ:
2
Kurs:
2.00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam, mój pierwszy typ na tym forum, postanowiłem postawić na koszykarzy z Frankfurtu. Oglądałem ostatnie mecze tej drużyny i uważam, że gorszy okres mają już za sobą, który był związany napewno z zamieszanie na ławce trenerskiej. Po za tym pasowało by w końcu podskoczyć w tabeli, bo jednak pozycja na której teraz się znajdują, nie odzwierciedla ich potencjału, licze tu na Englisha, który umie rzucać za 3 pkt. Poprzednie mecze tych drużyn pokazuje, że Frankfurt dość spokojnie u nich wygrywał, ale jak dziś będzie zobaczymy, ja stawiam. Pozdrawiam

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rochdale - Shrewsbury
Typ: 1/1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj analiza z angielskiej League 1. Gospodarz Rochdale gra z Shrewsbury. Gospodarze są faworytem tego spotkania kurs 1,5. ja dzisiaj jednak bardziej ryzykownie myślę że nie tylko wygrają ale juz po 1 połowie będą prowadzić. W tabeli Rochdale na 4 miejscu a goście na dalekim 21. U siebie Rochdale jest najlepsze w lidze. jeśli chodzi o HT/FT to 8 z 12 zwycięstw kończyło sie tak jak mój typ czyli rochdale prowadziło juz po 1 połowie. Myślę że dziś nie będzie inaczej a biorąc pod uwagę kurs tym bardziej warto zagrać. Powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 19

ignas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hellas Verona - Cesena
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider włoskiej Serie B Hellas Verona podejmuje na własnym stadionie drużynę z 16 miejsca Cesenę. Piłkarze z Verony zdobyli 38 punktów z czego 23 w meczach u siebie 7 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka. Goście na wyjazdach słabiutko tylko 3 punkty zdobyte. Bilans wyjazdowy 0-3-7. Co tu więcej pisać? Kurs 1,8 przyzwoity nic tylko stawiać na lidera z Verony
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Raymond van Barneveld - Phil Taylor
Typ: over 31.5 lega
Kurs: 1.9
Bukmacher: unibet
Analiza:
Takie spotkanie otrzymuje dzisiaj na deser jako ostatni z ćwierćfinałów. Klasyk nad klasykami, pojedynek dwóch żywych legend tego sportu. Nie mam zamiaru się dużo rozpisywać na temat tego pojedynku, bo już wiele zostało napisane przez cały turniej oraz w dzisiejszych analizach paru kolegów. Faworytem jest Taylor, który wczoraj grał naprawdę genialnie z Kimem. Potem jednak dostał sporej zadyszki i stracił 2 sety. Barney zagrał chyba najsłabsze spotkanie jak do tej pory na tym turnieju z Lewisem i wygrał dopiero po deciderze. Nie trafił sporo prostych &quot;dabli&quot;, które mogły mu sporo ułatwić spotkanie. Jestem zdania, że obaj Panowie prezentują na tym turnieju podobny poziom i obaj powinni mieć przestoje, które będą pomagały przeciwnikowi wygrywać legi. Dla mnie ewidentny overek setowy, a do tego overek legowy. Spójrzmy na to jaką linię wystawił Unibet. 31.5 - czyli 8x4 lub 4x5+3x4 pokrywa nam ten overek. Jestem zdania, że średnio będziemy oglądać przynajmniej 4 legi w danym secie, bo rzadko zdarza się, aby na takim poziomie ktoś wygrał 3-0 seta, a nawet jeżeli tak się stanie to na pewno zobaczymy także set, w którym będzie 5 legów.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania Liga ACB
Godzina: 20:45
Spotkanie: Unicaja Malaga - Rio Natura Monbus
Typ: Unicaja Malaga -14.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Unicaja ostatni mecz w domu to porażka z silną Valencia 8 pkt. Dziś czas na rehabilitacje i zwycięstwo minimum 15 pkt.. Pokonali wcześniej w domu Barce po dogrywce czy okazałe zwycięstwo nad Bilbao 21 pkt., to pokrycie zaproponowanego handi przeze mnie jest jak najbardziej możliwe. Baskonia i Gran Canaria dostały odpowiednio po 10 i 11 pkt. Tak więc statystycznie rzecz ujmując ten typ logiczny. Goście 3. miejsce od końca w tabeli z 2 zwycięstwami na wyjeździe- nad Murcia 2 pkt. i nad ostatnią w tabeli Manresa po dogrywce. Niecałe 2 tyg. temu dostali od Realu z Madrytu 47 pkt. Bilbao ich pokonało 2 dni temu u nich w domu 6 pkt.
Malaga ma ambicje być 4. siłą ligi i takie mecze... pewnie.
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy 18-25 pkt.
Powodzenia
✅130
 
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie : Hull-Everton
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs :4.75
Bukmacher : Betsson
Piszę na ostatnią minutę bo nie mogłem szybciej . Ostatnie w tabeli Hull podejmuję 7 ekipę i co tu dużo pisać , gospodarzom pkt są potrzebne jak tlen i myślę iż może być ostro na boisku , patrząc na poprzednie mecze Hull to pod wzgledem dyscyplinarnym nałapali sporo karteczek a w dotychczasowych meczach to mają już na koncie 3 czerwienie , sędzia jest pan Jonathan Moss który w tym sezonie pokazał już 3 czerwone kartki ale były to bezpośrednie czyli jak widać to wystarczy panu Jonatanowi bardziej brutalniejsze wejście i może natychmiast pokazać czerwień i tu moja nadzieja na ten kolor kartonika , zresztą druzyna gospodarzy jest znana jeżeli chodzi o czerwone kartoniki , no muszę zakończyć bo za chwilę zaczynają !
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina :puchar Ligi, Portugalia
Godz: 22:15
Spotkanie : Sporting - Varzim
Typ: x2
Kurs :5.50
Bukmacher : unibet
Analiza: Puchary żądzą się swoimi prawami, murowanym zwycięzcą wydają się gospodarze. Ale Varzim wygrało już w tym pucharze z Setubalem, może nie za dobry prognostyk ale jednak. Jeśli myślą o wyjściu z grupy muszą przynajmniej tu zremisować, przy kupie farta może im się uda. Miesiąc temu Sporting męczył się w tym pucharze z Arouca, wygrał skromnie 1:0. Wiele zależy od tego jak do tego spotkania podejdą oba zespoły, Varzim na pewno będzie chciało się pokazać i tylko pytanie czy im się uda. Dowiemy się za 2 godzinki ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom