>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.01.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 31. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / 2 Bundesliga
Godzina 20:30
Spotkanie : Union Berlin : FC Koln
Typ : FC Koln wygra / obie strzelą
Kurs : 4.50
Bukmacher : Unibet
Mecz na szczycie bo chyba tak możemy to określić , gospodarze co prawda za pudłem bo na miejscu nr 4 ale gdy wygrają wskakują na pudło 3 miejsce i strata do drugiego FC Koln zmaleje do 2 pkt tak wiec obie drużyny walczą o Bundesligę , Union u siebie rewelacyjne , bez porażki , bilans 6-3-0 i br 19:5 czyli twierdza jak na razie nie do zdobycia , FC Koln na miejscu nr 2 , mecze wyjazdowe u nich to 6-1-1 i br 19:7 no i tu chyba nic dodać nic ująć , ja jednak liczę na zwycięstwo gości bo historia pokazuje iż dla Unionu FC Koln to dosyć niewygodny rywal , stąd win po stronie gości a że Union nie ma problemów ze zdobyciem gola to stawiam że i w tym meczu powinni strzelić , liczę na 2:1 dla koziołków !
⛔100
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy / 2 Bundesliga
Godzina : 20:30
Spotkanie : Union Berlin - FC Koln
Typ : Koln over 2.5 gola
Kurs : 4.80
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Ruszyła wiosenna karuzela w 2 Bundeslidze. Na wstępie od razu bardzo ciekawy pojedynek ze względu na tabelę , w którym Union ( 4 m - 31 pkt.) podejmuje Koln ( 2 m - 36 pkt.). Jak widać obie ekipy z realnymi szansami na awans . Gospodarze to niekwestionowany lider domowych potyczek 6-3-0 br. 19:5 ,tak więc wywieźć choćby punkt z Berlina nie jest łatwo , a kompletu nie udało sie póki co nikomu w tym sezonie. Tyle że patrząc na postawę drużyny z Kolonii w delegacjach odniesiemy podobne wrażenie. Bilans 6-1-1 br. 19:7 wskazuje że dojdzie dzisiaj do pojedynku herosów w sensie gry dom - wyjazd i ciężko stwierdzić która z tych ekip wyjdzie zwycięsko. Ja zaryzykuję opcję w kierunku gości jako tych którzy po raz pierwszy ograją Union na jego śmieciach , a ze gospodarze łatwo skóry nie sprzedadzą sądzę że i oni ustrzelą coś lecz zejdą z boiska pokonani .
Ponieważ kolega powyżej ubiegł mnie z typem musiałem swój zmodyfikować i zaryzykować inny. Goście strzelali juz po 3 gole na wyjeździe takim drużynom jak Regensburg , Darmstadt , Bielfeld , czy St. Pauli. Mogą tego dokonać więc również w Berlinie. Typ b. ryzykowny ale wart gry.
⛔100
 
isztwan 251,6K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Towarzyskie Klubów
Godzina: 11:00
Spotkanie : New England Revolution - FC Shanghai Shenhua
Typ : Powyżej 2.5 bramki
Kurs : 1,60
Bukmacher : ForBet
Analiza:

Nie ma to jak być pewnym typu i to jeszcze w nhl, no cóż pokarało, więcej pokory trzeba do tej dyscypliny. No nic lecimy dalej, na jutro powyższy typ. Towarzyskie spotkania często obfitują w bramki, ostatnie jemu podobne gdzie grały dwie drużyny, jedna z Azji a druga z USA skończyło się wynikiem 0:0. Jutro myślę, że będzie inaczej. Chińska drużyna z Szanghaju lubiła ostatnimi czasy postrzelać, na pięć rozegranych spotkań cztery z nich kończyło się wynikiem powyżej dwóch i pół bramki, w przypadku ekipy ze Stanów Zjednoczonych na pięć ostatnich meczów trzy razy padał powyższy over. Nie ma co tu dogłębniej analizować tego spotkania, gdyż na chwilę obecną ani jedna ani druga drużyna nie są w trakcie ligowej batalii lecz szykują się do niej i jak to często bywa w towarzyskich meczach mam nadzieję, iż jutro padnie kilka bramek.
⛔ 100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, St. Petersburg
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ostapenko - Pavluchenkova
Typ: Ostapenko wygra 2:0 w setach
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie ukrywam, że to kurs aby podreperować sytuację w konkursie, a jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to chyba najlepszy taki typ jaki mi się rzuca w oczy. Jelena Ostapenko zawodniczka, na której dobre występy lubię polować, jest to trochę jeździec bez głowy, ale czasem jak trafi z formą, nie popełnia błędów to z rywalek nie ma co zbierać. Tak było w ubiegłym sezonie choćby w Miami i na Wimbledonie, reszta sezonu raczej słaba. W St. Petersburgu grała, przegrała w ćwierćfinale z Kvitovą, późniejszą zwyciężczynią. W tym sezonie wygrała dopiero pierwszy mecz, pokonała Mladenovic, czyli finalistkę sprzed roku i zawodniczkę, która na pewno nastawiała się na ten turniej. Mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie, trzy sety, gdzie zawodniczki wygrywały do zera lub do jednego. W Australii Ostapenko przegrywała z będącą w znakomitej formie Barty, z Niculescu, z którą mało kto lubi grać, a także z Sakkari w pierwszej rundzie AO, gdzie już powalczyła i urwała seta. Rosjanka to ćwierćfinalistka Australian Open, ale moim zdaniem nie było tu jakiejś wybitnej formy, więcej szczęścia i doświadczenia. Tutaj pokonała Cornet, gdzie mecz szczególnie w pierwszym secie mógł się potoczyć inaczej. Wydaje mi się, że Pavluczenkowej też musi się w końcu trafić słaby mecz. Co ciekawe, obydwa mecze między tymi zawodniczkami zakończyły się wygranymi Ostapenko w dwóch setach. Obstawianie Ostapenko wiąże się z tym ryzykiem, że ona przy gorszym dniu może gładko przegrać, ale przy trafieniu z formą dnia może wymiatać. Nie ma zbyt wielu tak niestabilnych zawodniczek, ale dzięki temu czasem mamy dobry kurs na jej wygraną i tak jest dzisiaj. Może to być jeden z tych turniejów, gdzie Ostapenko coś pokaże, tym bardziej, że już nie ciąży na niej passa porażek i może być większy luz.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Cleveland (USA), twarda (w hali)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Darian King - Roy Smith
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o ćwierćfinał, mecz 3 rundy. W 1 rundzie barbadoski tenisista Darian King dzięki rozstawieniu miał wolne i zmagania zaczął od rundy 2, w której pokonał Serba Petrovicia 2-0 (6-3 , 6-4). Amerykanin Roy Smith z kolei w 1 rundzie wygrał z Holendrem Bouwerem 2-0 (7-6 , 6-3) a w 2 rundzie pokonał swego rodaka Donalda Younga 2-1 (6-4 , 0-6 , 7-6). W tym spotkaniu idę w stronę niespodzianki, bo kursy wydają mi się być tutaj przesadzone. Owszem King jest tutaj faworytem ale nie aż takim jak wskazują liczby buków (takie jest moje zdanie ktoś może się z nim oczywiście nie zgadzać). Obaj panowie grają bardzo dużo na amerykańskim hardzie i na tych kortach obaj można powiedzieć, że są u siebie. Dziś myślę, że zadecyduje dyspozycja dnia w tym spotkaniu i ja tutaj wolę iść w stronę zawodnika na którego jest wyższy kurs. Smith według mnie nie jest tutaj bez szans co pokazał pod koniec tamtego roku, kiedy obaj panowie spotkali się na turnieju challengerowym w Houston i wówczas wygrął Roy 2-1 (6-3 , 3-6 , 7-6). Dzisiaj również spodziewam się podobnego scenariusza i także 3 setowego pojedynku, z tym, że od Houston Smith bardziej się rozwinął. Wówczas kurs wynosił w granicach 6,00 na wygraną Roya, teraz dużo mniejszy ale i tak uważam, że jeszcze ciut za wysoki i próbuję tutaj pograć w jego stronę i liczę, że w bezpośrednich pojedynkach będzie po dzisiejszym spotkaniu 2-0 dla Amerykanina ????
⛔ 100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Grecja
Godzina 16:15
Spotkanie : OFI Kreta - Atromitos
Typ : bts/+2.5 gola
Kurs : 2.85
Bukmacher : fortuna
Dzisiaj wypatrzylem mecz z greckiej ligi, 14 Kreta podejmuje 4 Atromis w meczach jednej i drugiej druzyny zazwyczaj pada sporo bramek z bts,zwlaszcza goscie na 10 ostatnich spotkan 7 tego typu zdarzen,z kolei Kreta mimo ,ze jest w dole tabeli u siebie potrafi zaskoczyc, niedawno pokonali np Panathinaikos 3-1, licze, ze dzisiaj tak sie stanie,ze moj typ wejdzie, bardzo dobry kurs jest na takie zdarzenie, warto sie zainteresowac.
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania
Godzina 21:30
Spotkanie : fortuna
Analiza: W pierwszym spotkaniu tych dwóch drużyn był wynik 4-2 dla Realu Madryt, co nie jest wcale tak krytyczne dla piłkarzy Girony, którym 2-0 daje awans. Real w ostatnich meczach prezentuje się nieźle, ale ich mecze wyjazdowe od początku sezonu są bardzo szarpane. Goście nie lubią, gdy ich rywal dominuje i posiada piłkę, idealnym przykładem na to jest mecz z Eibar, który wypunktował Real pressingiem.
Próbką siły Girony był mecz z Barceloną, który pokazał ogromny potencjał tej ekipy - mimo że przegrali 0-2, to wypracowali przynajmniej 3-4 100%-owe sytuacje, które powinny, a w zasadzie to nawet musiały skończyć się golem dla nich. Dodatkowo Real lubi zagrać przeciętny mecz rewanżowy, gdy w pierwszym ich zaliczka jest &quot;bezpieczna&quot;, co pokazał mecz z Leganes, które wygrało 1-0 przy porażce w pierwszym meczu 3-0.
Patrząc na dotychczasowe ćwierćfinały Copa del Rey nic mnie nie zaskoczy w tym meczu. Przewiduje, że Girona powalczy i nie przegra w tym meczu, a czy uda im się wygrać/awansować zależy od szczęścia i dyspozycji Realu.
Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 dla Girony
⛔100
 
maq1980 41

maq1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania
Godzina 21:30
Spotkanie : fortuna
Analiza :

Witam.
Dzisiaj mamy rewanż drużyn które walczą o półfinał . Girona,która wyeliminowała już jeden zespół z Madrytu w tych rozgrywkach w tym sezonie.Piłkarze Realu ze względu że mają przewagę dwóch bramek,nie wyjdą jakoś specjalnie zmotywowani do tego meczu,w porównaniu do zawodników Girony którzy potrafili typ pokryć i strzelając dwie bramki grając na wielkim Estadio Santiago Bernabéu. A do tego dochodzi absencja Ramosa który zawsze coś tam wybije spod swojej bramki.Dal mniej odważnych gol drużyny z Girony ale to tylko 1,3 do podbicia w sam raz.pozdrawiam i zieloności.
⛔100
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Primera B Metropolitana
Godzina 21:00
Spotkanie : Barracas Central - Almirante Brown
Typ :Barracas win
Kurs : 1,71
Bukmacher : LvBet
Mecz w lidze argentyńskiej.
Mało znane kluby pewnie nikomu nic nie mówią więc postanowię wam je trochę opisać.
Na początku gospodarze.
To prawdziwe rekiny w świecie tej mało znanej argentyńskiej ligi.
Barracas Central bo o nich mowa to klub z Buenos Aires zajmujący obecnie 2 msc w tabeli za znany myślę każdemu CA Estudiantes.

Obecnie po 19 meczach nabrał trochę &quot;zadyszki&quot; w swojej formie.
Dlaczego ?
Po 15 spotkaniach jego bilans wyglądał imponująco:

Spostrzegawcze ludziska od razu zauważyli że coś tu nie gra w tej tabeli.
Otóż tak.
Na FlashScore czasem się pojawi taki błąd że nie pokazuje dokładnie wyników na tabeli.
Długo by wyjaśniać.
Więc wkleję wam wszystkie ostatnie mecze tego zespołu:

I jak zauważyliście dobrze widzicie jedyna przegraną jaką zanotowali to... z Almirante Brown.
Dokładnie z tym samym zespołem z którym maja obecnie rewanż.
Według mnie Barracas weźmie rewanż za tamten blamaż i wręcz zmiażdży rywala.
Co przemawia za gospodarzami ?
Przede wszystkim atut boiska.
A także forma.
Są zespołem dużo lepszym od pozostałych klubów w lidze. Do tego kiedyś świecili triumfy (1932 roku byli nawet vice-mistrzami Argentyny).
Ale to prehistoria.
Na dzień dzisiejszy mają dużo lepszy skład i są drużyna zdecydowanie bardziej ograną niż ich rywal.
Do tego mają coś do udowodnienia a jednocześnie rewanż będzie smaczkiem dla kibiców.
Otóż Almirante Brown to zespól z metropolii Buenos Aires.
Fakt faktem jest on w niewielkiej miejscowości San Juan ale na Polskie warunki to tak jak by Sopot grał z Gdańskiem.
Niby osobny ale jednak Trójmiasto.
Więc można mówić o derbach.
Rywale to w ogóle dość ciekawy klub.
Posiadający sekcje w praktycznie każdej dziedzinie sportu:
Mają sekcje koszykówki:
Tenisa:
Hokeja na trawie:
Prowadzą szkoły artystycznego tańca:
Judo:
Futsala dla dzieciaków:
Boks:
Piłki nożnej dla kobiet:
Rugby, Szermierki i jeszcze paru innych ciekawych zajęć.
Generalnie wszystko w jednym.
Pewnie się zastanawiacie jak Almirante który ma taki rozgardiasz jaki prowadzi mógł wygrać z Barracasem ?
Otóż tak:


Generalnie bez komentarza.
Skład Barracas na mecz z Almirante:

Dla tych którym to nic nie mówi, może do nich przemówi wartość tych zawodników.
Barracas:
https://www.transfermarkt.pl/club-atletico-barracas-central/startseite/verein/25184
Almirante:
https://www.transfermarkt.pl/club-almirante-brown/startseite/verein/12672
No według mnie zwycięzca może być tylko jeden !
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Coppa Italia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter - Lazio
Typ: 2/-3,5
Kurs: 4,10
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatnie dwa spotkania Interu pokazały, że gospodarze dzisiejszego spotkania złapali &quot;zadyszkę&quot;. Pierwsze bezbramkowo zremisowali oni u siebie z Sassuolo, a następnie przegrali na wyjeździe 1:0 z Torino. W obydwu tych spotkaniach Inter zaprezentował się dość mizernie. Lazio co prawda zanotowało w dwóch ostatnich meczach dwie porażki, lecz ich postawa na boisku była zgoła inna niż Nerazzurrich. Przegrali oni pierwsze po zaciętym boju na wyjeździe z Napoli 2:1, a następnie przegrali na swoim podwórku 1:2 z Juve, choć byli stroną przeważającą przez większą część spotkania i zasłużyli na wygraną.
Lazio na ostatnich 5 wyjazdowych konfrontacji do Mediolanu, dwa razy wyjeżdżało zwycięsko, dwa razy padał remis i raz górą byli gospodarze. W poprzednim sezonie obydwie drużyny spotkały się dokładnie na tym samym etapie rozgrywek Coppa Ilatia i wtedy zwycięsko z tej potyczki wyszli piłkarze ze stolicy Włoch (1:2) - zostali jednak pokonani w finale przez Juventus.
Lazio ostatnio prezentuje wysoką formą a dwie poprzednie porażki z Napoli i Juve powinny na nich podziałać jak płachta na byka. Inter nie potrafił w dwóch ostatnich meczach strzelić nawet bramki i liczę, że Lazio wykorzysta chwilową niemoc gospodarzy i odprawi ich z kwitkiem jak to miało miejsce rok temu. Dodatkowo podbijam kurs dodając poniżej 3,5 bramki w meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kinguin - OpTic
Typ: OpTic z handicapem (-3,5) rund
Kurs: 1.80
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Jest to ćwierćfinałowy mecz w ramach kwalifikacji na IEM Sydney 2019. Poziom jaki pokazuje Kinguin oznacza, że faworytem tego spotkania jest OpTic. Duńczycy wczoraj pokonali pro100 16:8 na inferno, tych samych od których Kinguin dostało niezłą lekcje CS&#39;a przegrywając 16:3 na cache.
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie, aby z młodym, niedoświadczonym zawodnikiem o nicku &quot;Dycha&quot; awansować na turniej tej rangi. Prędzej czy później odpadną. Ja stawiam na to, że raczej prędzej bo Duńczycy to naprawdę silna ekipa. Kwestia map jest dla mnie mało ważna. Teoretycznie najwięcej procent wygranych Polacy mają na trainie, ale nie wiadomo jak przygotowywali się na niej z Dychą. Ciekaw jestem, czy Optic zdecyduje się na mirage. Oglądając teraz mecz Kinguin z Gamibit, pomimo sporej przewagi Polaków ich gra mnie jakoś nie przekonuje. Bardzo ospałe wejścia na BS&#39;y no i przejmowanie środka. Raczej to Gambit słabo gra po CT, stąd ten wynik 11:4. Polecam każdy handicap w stronę Optic, ja preferuję dość bezpieczny (-3,5) rund. K0nfig i spółka powinni zrobić robotę.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU E-SPORT:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-2019-typy-i-analizy.154828/page-5#post-6792745

⛔ 100
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Girona – Real Madryt
Typ: Over 2 bramki, over 3 żółte kartki i over 10 rzutów rożnych
Kurs: 4.90
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na dzisiaj rewanżowy mecz w Pucharze Króla w Hiszpanii pomiędzy Gironą z Realem Madryt, gdzie stawiam na zakład łączony, jaki oferuje nam forBet. Zaczynając od początku, Real wygrał pierwszy mecz z Gironą u siebie 4:2, więc nie mogą być niczego pewni przed rewanżem, Girona, chociaż nie zachwyca w ostatnich tygodniach, to u siebie są bardzo solidną drużyną, a trzeba też powiedzieć, że w poprzedniej rundzie wyeliminowali Atletico Madryt, więc zespół z Realu musi tu atakować, co za tym idzie raczej będą tu nabijane rzuty rożne, a że Real jest maszynką do nabijania rożnych wszyscy wiedzą, Girona choć pod tym względem nie jest zbyt mocna, to jednak tu nie mają nic do stracenia, a są w stanie kilka rożnych ugrać. Jeśli chodzi o bramki to ta sama historia, Girona z beznadziejną defensywą, ale w ofensywie coś potrafią pograć, Real przeplata lepsze mecze z gorszymi, ale ostatnio radzą sobie dobrze, oni sami są tu w stanie trafić 3 bramki, a sądzę, że Girona bez bramki z tego boiska nie zejdzie. Ostatnią sprawą są kartki, linia niska, choć liczą się tylko żółte kartki, a więc nie ma mowy o dwóch żółtych za czerwoną, mimo wszystko w tym meczu powinno się dziać, 4 kartki to nie tak dużo, biorąc pod uwagę, że mecz jest w tej chwili otwarty i wszystko może się wydarzyć, już w pierwszym spotkaniu były 4 żółte i to 3 żółte dla Realu, tu może być podobnie. Patrząc na statystyki, ten zakład by wszedł przy okazji pierwszego meczu, tutaj musiałby się scenariusz powtórzyć, a według mnie może się tak wydarzyć.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
black-star 49,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Grecja Superliga
Godzina 18:00
Spotkanie : Xanthi - Aris
Typ : Over 2,5
Kurs : 2,95
Bukmacher: LVBet
Moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie. Obydwa te zespoły znajdują się w ostatnim czasie w bardzo przeciętnej formie nie notując na swoim koncie ani dłuższej serii zwycięstw, ani remisów, ani porażek. Xanthi jednak u siebie ponosi porażkę tylko w 1 spotkaniu na ostatnie 9. W ich ostatnim spotkaniu przed własną publicznością padły 3 gole. Aris ma za sobą 4 mecze bez zwycięstwa na wyjazdach, a z takim zespołem jak Xanthi stać ich na walkę o przełamanie tej niekorzystnej serii. Obydwa zespoły mają praktycznie równy bilans zdobytych i straconych bramek. Myślę, że trzy łącznie gole są dzisiaj bardzo prawdopodobne. Drużyny są na ten moment bardzo wyrównane.
⛔ 100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Coppa Italia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter - Lazio
Typ: Lazio powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj wziąłem pod lupę spotkanie Pucharu Włoch, które zapowiada się interesująco, bo myślę, że może być bardzo wyrównane. Obie drużyny nie błyszczą formą i wygrana którejś z nich, nie będzie wielką niespodzianką. Dlatego też, nie podejmuje się obstawiania wyniku meczu, ale skupiam się na rzutach rożnych drużyny przyjezdnych.
Przyjrzałem się sumie rzutów rożnych drużyny Lazio i moim zdaniem, jeżeli naprawdę Rzymianie potraktują to spotkanie bardzo poważnie i zagrają na 100 procent swoich możliwości, bardzo prawdopodobne, że typ wejdzie. A to, że potraktują też mecz poważnie, jest niemal pewne. Odpadło Napoli, odpadł Juventus, odpadła Roma. Obojętnie która drużyna dzisiaj by nie wygrała, będzie miała spore szanse na końcowy triumf w rozgrywkach.
Wracając do kornerów.
Juventus - 8, Napoli - 8, Atalanta - 7, Torino - 7, Milan - 9, Sampdoria - 10, Roma - 9, Bologna - 7, Chievo - 10, Sassuolo - 6, Cagliari - 7, Spal - 8, Inter - 7, Parma - 8, Fiorentina - 5, Udinese - 4, Empoli - 7.
Jak widać, nie ma różnicy czy grają z mocnych rywalem czy ze słabym, za każdym razem nabijają dużo rożnych. Na początku sezonu nie pokryli linii z Fiorentiną, Udinese i z Juventusem w 2 kolejce.
Myślę, że patrząc na te liczby, można śmiało zaryzykować i zagrać ten typ.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Francja
Godzina 20:45
Spotkanie : Le Mans vs Conca fc
Typ : 2:0 dokładny wynik
Kurs : 7
Bukmacher : Expekt
Nie ma co owijać w bawełnę, typ tylko i wyłącznie pod konkurs ze względu na ostatni dzień miesiaca.
Gospodarze biją się o awans, są bardzo blisko ale żeby to osiągnąć muszą pokonywać takie drużyny jak dzisiejsi goście. Ci na kompletnie innym biegunie i byt w lidze na następny sezon uznają jaki sukces. Dlaczego 2:0? Jeśli miałbym obstawiać przebieg meczu to sadze, że Le Mans rzuci się do ataku od początku i strzeli gola już w pierwszej połowie, goście będą starali się gonić wynik i Le Mans po kontrze dorzuci drugą bramkę;) scenariusz bardzo optymistyczny, dużo bezpieczniej Le Mans 1/1.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom