>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 31.03.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 31. Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Wisła Kraków-Lech Poznań
Typ: over 3.5 gola
Kurs 3.45
buk Unibet
Analiza: Już jutro po przerwie powraca Polska ekstraklasa piłkarska. Spotkanie Krakowskiej Wisły z Poznańskim Lechem bedzie drugim tego dnia starciem. W tym meczu niezwykle cięzko jest wytypować faworyta, goście są w dobrej formie i wygrali praktycznie wszystkie swoje spotkania tak ligowe jak i pucharowe z jednym wyjatkiem gdzie na swoim stadionie zaledwie podzielili się punktami z najsłabszym w obecnym sezonie zespołem Górnika Łęczna. goście nie ponieśli porazki w poprzednich 10 spotkaniach, gospodarze natomiast zanotowali 2 porazki,ale oprócz tego wygrali 8 meczy , na swoim stadionie natomiast wygrali 7 poprzednich spotkań w których praktycznie w kazdym spotkaniu strzelali co najmniej 2 bramki, tutaj również liczę na bramki tak jak kolega powyżej,ale ja spróbuję zagrać to spotkanie po znacznie wyższym kursie i poszukać over 3.5 bramki po 90 minutach tej rywalizacji , obie ekipy bramki strzelać potrafią , Wisła traci ich sporo Lech na wyjazdach do tej pory miał mnóstwo szczęscia i jego mocnym punktem był bramkarz , ktory ratował Kolejorza w krytycznych momentach. Moim zdaniem w tym meczu zobaczymy ciekawe widowisko i co najmniej 3 bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj, Primera Division - Apertura
Godzina: 01:10
Spotkanie: Diaz - Sol De America
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W nocy rozegrane zostanie spotkanie w paragwajskiej Primera Division. Moim zdaniem w tym spotkaniu bardzo realnym wynikiem jest remis. W trwających aktualnie rozgrywkach Apertura drużyna gospodarzy zdobyła 11 punktów a goście zdobyli tych punktów 12, więc jak widać są to drużyny, które rozgrywki wiosenne rozpoczęły w podobnym stylu. Bilans gospodarzy jutrzejszego spotkania to 3-2-3 a gości 3-3-2. W rozgrywkach Clausura także były na podobnym poziomie - gospodarze zajęli 9 miejsce a goście ukończyli te rozgrywki na miejscu 7.
O tym, że obie drużyny są dość wyrównane może również fakt, że ostatnio zremisowały 1:1 z tą samą drużyną - Nacionalem Asuncion. Drużyna Diaz rozegrała z nimi mecz u siebie, natomiast Sol De America na wyjeździe.
Wprawdzie ostatni remis w pojedynkach bezpośrednich tych zespołów padł w 2013 roku, lecz widać dużą &#39;rotację&#39;, raz wygrywają jedni a raz drudzy. Dlatego też może paść dzisiejszej nocy remis, dlatego że tak jak pisałem w analizie ekipy te są aktualnie na zbliżonym poziomie. Gdyby to Sol De America była gospodarzem to raczej stawiałbym na nich, lecz gdy to Diaz jest gospodarzem to przewiduję podział punktów.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derry City - Bray
Typ: Derry City
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie będę się wkurzał i komentował tabeli (za1-28), którą przygotował MeFiuU oczywiście z błędami. W każdym razie on sobie &quot;nie życzy zwracania mu uwagi&quot;. Zero profesjonalizmu i walnięcia się w piersi. Dobrze, że czuwają tacy jak psotnick.
Na koniec miesiąca mecz Derry City - Bray. Derry to trzecia drużyna poprzedniego sezonu, a obecnie na ich koncie to 4 mecze i 4 zwycięstwa. Wyżej jest tylko Cork City, ale z 6-ma meczami. Derry to absolutnie faworyt tego meczu. W ciągu ostatniego roku oba zespoły rozegrały 3 mecze - dwa razy zwyciężył Derry i padł jeden remis. Poza tym Bray na 6 meczów w tym sezonie, aż 3 razy przegrał. Jestem przekonany, że mecz na swoje konto rozstrzygnie niepokonany w tym roku Derry City. Życzę powodzenia!
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka nożna - Polska I Liga⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Zapraszam do Katowic na 24kolejke I ligi gdzie kandydat do awansu czyli GKS Katowice zmierzy się z największym rozczarowaniem ligi. GieKSa zajmuje 3 miejsce mając 37pkt i do lidera raci 3pkt, Kaowiczanie maja jedno spotaknie mniej rozegrane,nie grali ze Zniczem z powodu dwóch powołań Jóźwiaka i Garbacika.
Podbeskidzie zajmuje dopiero 11 miejsce w tabeli mając 7pkt straty do Katowic, Niby nie dużo a miejsce w tabeli odległe. Ogolnie liga w tym roku jest bardzo ciekawa-wyrównana ale znając specyfike za kilka kolejek góra zacznie remisowac i przegrywać, zostaną się pewnie 4-5 zespołow które będą walczyc.
Na razie ta walka idzie w kratke GieKSie, druzyna która gra bardzo ładne,na poziomie Ekstraklasowym I połowy,nie przekładają się na wyniki bo II połowy grają po prostu totalne dno. Ja nie wiem jak można tak grać w każdym meczu że I połowa piękna a na II nie da się patrzeć. Trener Brzęczek w tej rundzie zrobił niezły atak,mimo koszmarnej gry Goncerza i nieskutecznosci całej drużyny w rundzie jesiennej,natomiast mając najlepszą obrone w lidze w ubiegłej rundzie,zrobił bardzo słabą obrone min. sprowadzając Wisio który gra od początku a nie zagrał dobrze nawet kilku minut,ale znając trenera ,Wisio wyjdzie w podstawie a słaby Goncerz wejdzie za bardzo dobrego Prokica lub Lebedyńskiego.No ale cóż,mam nadzieje ze trener przestanie świrować.
O gościach za wiele nie będe się tu rozpisywał,rozczarowują mnie nadal,uważałem ich za faworytów do awansu,oczywiscie szanse są ale nie wierze w nich.
Podbeskidzie lepiej gra na wyjazdach i myśle że strzelenie bramki GieKSie jest bardzo możliwe.
Faworytem oczywiście jest GieKSa i ja tu widze jakieś 2:1 - 3:1 ,jeżeli chcą walczyć dalej,a na boisku widac że chcą to muszą to wygrać.
Polecam też typ GKS over 1,5gola 2.20
Powodzenia!!!!
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
swizzair 0

swizzair

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves : Los Angeles Lakers
Typ: 2
Kurs: 5.80
Bukmacher: Unibet
Są sąsiadami w tabeli, kurs na Lakers bardzo wysoki i już wygrali z Minnesota.
Powodzenia ;)
kiepska analiza
 
R 0

reznov

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers(-9.5)
Kurs: 2,67
Bukmacher: Unibet
Analiza: Czas zemsty kawalerzystów!
Cleveland przegrało 2 ostatnie mecze i czas obudzić się i iść po swoje. Po wstydliwej porażce z Wizards i wręcz upokorzeniu przez Spurs w głowie Jamesa na pewno zapanowała złość. Chicago jest idealnym rywalem na przełamanie. Byki zagrają bez Wade&#39;a a to obok Butlera ich główny konstruktor ataku i obrony. Chęć zwycięstwa Kawalerzystów powinna być tym większa, że przegrali z zespołem z Chicago ostatnie 5 meczów! Tym razem jednak będzie inaczej. W ekipie z Ohio nie wystąpi na pewno Korver, ale mimo wszystko trio Irving-James-Love wspomagani Thompsonem czy Williamsem tym razem powinno pokonać osamotnionego Butlera. Powodzenia!
⛔100
 
G 0

groszekmarchew

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Brazil
Godzina: 00:30
Spotkanie: Bauru
Typ: 1
Kurs: 1.69
Bukmacher: 1xbet
w mojej opinii Bauru jest ekipa mocniejsza kadrowo, sa bardzo mocni w swojej hali i to w nich widze faworyta tego spotkania
Zły zapis typu (jakie to spotkanie?)
kiepska analiza

⛔100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Detroit Pistons - Brooklyn Nets
Typ: 2 (razem z dogrywką)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Warriors znowu wchodzą, tak samo Milwaukee, noc mocno na plus, nawet Atlanta z Charlotte wygrali czyli tak jak mówiłem 2 z 3 tych spotkań weszło (oprócz Indiany, ale tak jak pisałem jeden z trzech nie wejdzie), tylko niestety Wizards na minus. Idzie dobrze, wiec gramy znowu NBA, tym bardziej, że nie widzę jutro ciekawych spotkań piłki nożnej. Idę dziś w Brooklyn. Drużyna z Detroit ma fatalną passę, przegrali 5 ostatnich spotkań!, a z ostatnich 10 wygrali zaledwie 2. Pistons są w ewidentnym dołku, mieli być w PO, a sprawiają wrażenie jakby nie chcieli się tam dostać (bo i tak na nic powyżej 1 rundę nie mieliby szans, tym bardziej w tej formie) i chcieli przy tankować pod koniec sezonu. Brooklyn natomiast ostatnio na fali wznoszącej, z ostatnich 5 spotkań wygrali 3, a last 10 mają na poziomie 0,500. Wrócił Lin, zdrowy jest Lopez i drużyna wygląda nieżle. Dodatkowym argumentem jest to, że Nets ograli Pistons niedawno, bo 23 marca i to w hali The Palace. Mało tego Nets są z Detroit 3:0 w tym sezonie, ta drużyna im leży nawet gdy grali największą padakę w lidze. Dalej, w Pistons nie zagra największa gwiazda i rozgrywający czyli Reggie Jackson. W Nets nie zagrają Harris czy Acy, ale są to kontuzje tak mało znaczące jak Gbinije czy Bullock w DP, którzy tez nie wystąpią w dzisiejszym spotkaniu. Nets grają na zupełnym luzie, nie grają o nic, Pistons teoretycznie walczą o PO, ale chyba nie mają do tego żadnej motywacji albo zjada ich presja, ta drużyna jest ostatnio tragiczna i przegrywa z każdym. Właśnie te ostatnie 5 przegranych było z drużynami słabymi bo: Nets, Orlando, Knicks czy Bulls to drużyny spoza PO i zupełnie poza formą (tylko porażkę z Miami można wytłumaczyć i Nets jak na nich są w formie). Mam nadzieję, że zła passa ich nie opuści, a Brook i spółka zagra dobre spotkanie i skończą serie w regularze z Detroit sweepem (czyli 4:0). Miejmy nadzieję, że Pistons się dziś nie przełamią, a trener Van Gundy celowo przegrywa (tankuje po jak najwyższy pick w drafcie). Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 0

zizoe3

Użytkownik
Dyscyplina: a-league
Godzina: 10:50
Spotkanie: ADELADE UNITD - PERTGH GLORY
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: UNIBET
Spotkanie Austrialian League
9 a 5 miejscem. Pomimo słabego miejsca gospodarzy. Stawiam dziś na nich, ponieważ potrafili wygrywać w tym sezonie z lepszymi do tego grają w tamtejszej lidze mistrzów aczkolwiek idzie im to średnio. ale ostatnie dwa spotkania w lidze wygrali. Co innego goście od trzech spotkań nie odnotowali wygranej. Będą na pewno chcieli wygrać ten mecz i tu widzę szanse dla gosp. którzy będą grali z kontry. Jeśli gospodarze szybko strzela gola to wtedy dla mnie wynik 2-1
⛔100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Wisła Kraków-Lech Poznań
Typ: 1
Kurs : 3,2
buk: bwin
Na początek zacznę przewrotnie - od tego, że typuję w tym meczu remis, rezultat jakiego wiosną Wisła nie odniosła.
Druga kwestia nie zamierzam specjalnie długo tego meczu analizować, ostatnio się napisałem a Wisła nie pokryła dwubramkowego handicapu (3:2 z W.Płock). Dziś stawiam na swoich z kilku powodów: Jest w klubie pełna mobilizacja na ten pojedynek, gramy u siebie (bilety zeszły jak świeże bułeczki - komplet ponad 30k), mamy niezłe morale (niezłe wiosenne wyniki), wraca motor napędowy po kartkowej pauzie - Małecki, była przerwa na reprezentacje a wiadomo jak po niej bywają zaskakujące wyniki (kilku kadrowiczów Kolejorza było na zgrupowaniach) , to jest liga że każdy wygrywa z każdym (Lech u siebie zatrzymany z Łęczną), mamy rachunki do wyrównania za PP, w razie wygranej wskakujemy na 5. pozycję (po pierwszych 8. kolejkach mieliśmy na koncie 7 porażek z rzędu... warto marzyć ;-)
PS/ Panowie: Kamil7600, Baku193, Chyczy - dzięki za ostatnie typy i analizy, do nich dorzuciłem kilka swoich typów i w naprawdę niezłym stylu zakończyłem przygodę z całorocznym. Powodzenia ;-)
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AUSTRALIA: A-League
Godzina: 10:50
Spotkanie: ADELADIE UNITED - PERTH GLORY
Typ: 1+BTS
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Zacznę od tego, że jeżeli jesteś w Polsce, to nie skorzystasz z tego tak wysokiego typu - bo Bwin już zamknął swoją ofertę dla tego regionu ! ????
Inne buki daja jeszcze mniej - np. też zamknięty w Polsce Bet365 ! daje 3,60, a Unibet 3,50, o bet-at-home nie wspomnę.
Oczywiście rozwijam tu temat zizoe3, który typuje zwycięstwo Adelaide.
Ja uważam podobnie - Adelaide wygrało ostatnie dwa spotkabnia u siebie i wygląda, że wraca do formy, a Perth przegrał dwa ostatnie na wyjęździe i wyraźnie zniżkuje - to że kurs na jedynkę jest tak wysoki sądzę, że dlatego, że ostatnie spotkanie między nimi Perth wygrał 0-5 co było sensacyjnym wynikiem - jeszcze nigdy Adelaide nie upadło tak nisko, i teraz chyba chcą wrócić do gry, więc sądzę że pociągna dobrą passę.
A BTS? Otóż w tej lidze zawsze pada sporo bramek i jeżeli nie padnie jak to się często zdarza 0-0 to obie zazwyczaj coś ustrzelą.
Powodzenia ????
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chalon Reims - Strasbourg
Typ: Strasbourg (-11,5)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu w który oferta jest bardzo bogata
i można wyszukać ciekawe pozycje, dlatego jedną z nich chciałbym wam zaprezentować. Wczorajsza analiza zakończyła się sukcesem i tak jak myślałem sporą niespodzianką ze strony Kiel. Dzisiaj jednak zdecydowałem się na koszykówkę i mecz z ligi francuskiej mężczyzn. Spotkanie pomiędzy przeciętnie ostatnio grającym Chalon Reims, a jednej z najbardziej utytułowanej drużyny w francuskim koszu z Strasbourga. Moja propozycja dotyczy opcji handicapu do połowy dla drużyny gości, którzy w ostatnim czasie wygrywają mecz za meczem i pną się w ligowej tabeli. Ostatni mecz wysoko wygrali z trzecią siłą ligi Chalone/Saone 84:60, następnie wygrali z Antibes 72:81, pokonali na własnym parkiecie bardzo mocne w tym sezonie i obecnego wicelidera Pau-Orthez 67:58 oraz wygrali łatwy mecz z czerwoną latarnią ligi Nancy 71:80. Natomiast gospodarze ostatni mecz wygrali z ligowym średniakiem Le Portel 77:68, przegrali z liderem w Monako 81:72, ulegli słabo dysponowanemu w tym sezonie Dijon aż 86:73, wysoko przegrali z czwartą siłą Nanterre we własnej hali 73:93. Gospodarze obecnie plasują się w końcówce stawki gdyż są na dalekim dwunastym miejscu, natomiast goście są na szóstym i wszystko wskazuje na to że ich wyborna seria będzie trwać dalej. Ciekawostką jest to, że w ostatnich bezpośrednich meczach górą byli zawsze goście, a zespół z Reims dostawał od nich srogie lanie, na dowód kilka przykładów, ich ostatni pojedynek gdzie na parkiecie w Strasbourgu zostali zmiażdżeni 106:78, wcześniej 92:80 oraz 66:87. Warto dodać, że Strasbourg pierwsze połowy gra zawsze lepiej nie drugie odsłony. Zachęcam również do grania możliwości 2/2 zapewne po podobnym kursie, który tak naprawdę chciałem grać lecz niestety na Bet365 nie można już grać, więc przejrzałem kilka buków ale też nic nie znalazłem stąd podobna i moim zdaniem również mocna propozycja w handi która jak najbardziej może zostać pokryta przez gości.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: X
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie lubię stawiać remisów, bo moim zdaniem one są najcięższe do grania. Jednak jaki inny typ w tym spotkaniu będzie równie interesujący?
Pomimo naprawdę dobrej formy Lecha w rundzie wiosennej, dziś na pewno łatwo im nie będzie. Wisła Kraków to aktualnie druga najlepsza drużyna pod względem spotkań u siebie. W dodatku nie wiem czy można tak powiedzieć, ale Lech zaczyna chyba dostawać lekkiej zadyszki. Z Łęczną u siebie zagrali naprawdę słabo i mogę się mylić, ale nie widziałem by mieli w tamtym spotkaniu jakieś 100% okazje. No może poza jedną z pierwszej połowy. Poza tym grali jakby na pół gwizdka, a momentami popełniali głupie błędy w defensywie. Formy Lechowi odmówić nie można, bo na 5 ostatnich spotkań wygrali oni 4, a tylko jedno zremisowali - właśnie to ostatnie z Łęczną. Jedna rzecz przy okazji ostatnich spotkań Lecha bardzo rzuca się w oczy. W tym roku biorąc pod uwagę wszystkie mecze poza sparingami, to Kolejorz tylko raz nie zachował czystego konta. Był to mecz z Arką (4-1 dla Lecha). Wygląda to imponująco.
Jednak czy będą oni w stanie zagrozić dzisiaj Wiśle? Zagrozić na pewno, a czy będą w stanie wygrać? No tutaj nie byłbym taki pewny. Dużo osób zakładało, że po przyjściu Hiszpańskiego trenera do Wisły ich gra raczej się nie odmieni. Jednak jak się okazało, Krakowanie aktualnie są na zupełnie innym biegunie niż to było pod koniec ubiegłego roku. W tym roku Wisła jak dotąd rozegrała 6 spotkań w ekstraklasie, 4 z nich wygrała, a dwa przegrała. Co ważne, obie te wygrane były na wyjazdach. Dlaczego to ważne? Ponieważ tak jak wspomniałem na początku, Wisła to głównie drużyna własnego boiska. W tabeli meczów u siebie zajmują oni pozycje vicelidera, ale jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to są oni uplasowani na 14 miejscu. Ostatni ich mecz był szalony. Wygraną zapewnili sobie w doliczonym czasie gry. Nie wiem co się stało z Wisłą Kraków po zmianie stron, ale w pierwszej połowie grali oni naprawdę ładnie. W drugiej połowie to się odmieniło. Jednak jeśli Wisła wyjdzie i zaprezentuje się w meczu z Lechem tak jak w Płocku w pierwszej połowie, to może to być naprawdę ciekawe spotkanie.
Dla mnie to będzie spotkanie dwóch drużyn, które prezentują się naprawdę solidnie na wiosnę. Ciężko mi jest wskazać faworyta tego spotkania, dlatego tym bardziej skłaniam się ku remisowi. Zresztą H2H również pokazuje, że remis między tymi zespołami padał dosyć często. Co jest kolejnym atutem dla mojego typu.
Trener Wisły będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy, natomiast Lech przyjedzie bez 3 piłkarzy. Do Krakowa nie przyjedzie Łukasz Trałka (nadmiar kartek), Dawid Kownacki i Elvisa Kokalovicia
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Slask Wroclaw – Korona Kielce
Typ:
Slask Wroclaw
Kurs:
2.20
Bukmacher:
unibet

Analiza:

Witam, w dzisiejszym dniu dojdzie do ciekawego spotkania w naszej polskiej Ekstraklasie, najsłabszy zespol grajacy u siebie, majacy tylko 2 zwyciestwa na 13 meczy, czyli Slask Wroclaw podejmie najslabsza drużynę grajaca na wyjezdzie i również majaca 2 zwyciestwa na 13 meczy, czyli Korone Kielce. Klub ze stolicy Dolnego Slaska trenuje bardzo dobry trener jak na polskie warunki Jan Urban. Bardzo szanuje tego szkoleniowca, pamiętam jak był trenerem Legii i uzyskiwal z nia dobre wyniki. Slask bardzo chce grac w grupie mistrzowskiej, wspomina przed meczem Urban i bardzo im zalezy na zwycięstwie w tym spotkaniu, bo jeśli straca punkty szanse na awans będą już tylko minimalne. Ostatnio gra Wroclawian jest coraz lepsza i widac progres. Korona Kielce to zespol wlasnego podworka, gdzie zdecydowanie zwycieza i zdobywa punkty. Na wyjazdach już tak ladnie nie idzie, ostatnie 2 mecze na wyjezdzie to zdecydowane porazki po 1-4 z Arka Gdynia i Jagielonia Bialystok. Slask bez Lukasza Madeja, zawieszonego za czerwona kartke, Korona w optymalnym skladzie. Stawiam tu na zdecydowane zwycięstwo Slaska Wroclaw. Slask musi wygrac jeśli mysli o pierwszej osemce, Korona ma przewage punktowa i przy porażce nadal zachowa szanse na grupe mistrzowska. Rozwazal bym granie Slaska handicap -1.5 po kursie 4.40 tez z unibetu. Powodzenia.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Nurnberg - SC Karlsruher
Typ: 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Bardzo ważny mecz dla gości, bo ich sytuacja w tabeli robi się bardzo nie ciekawa i musza zacząć wygrywać. Zespół z Norymbergi z kolei ma narazie w miarę ustabilizowaną pozycję w środku tabeli ale pewnym bytu jeszcze też nie może być, bo jak przegrają kilka meczy a drużyny z doły powygrywają to zrobi się też groźnie więc trzeba też zbierać punkty i powiększać przewagę nad zespołami ze strefy spadkowej. Gospodarze u siebie mają bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek, natomiast ich rywal na wyjeździe zanotował 1 zwycięstwo, 5 remisów i 6 porażek. Ja tutaj idę w stronę wygranej FC Nurnberg, bo goście mają duże problemy kadrowe przed tym spotkaniem. Wprawdzie w obu drużynach sporo absencji na ten mecz ale w Karlsruher wygląda to dużo gorzej.
Absencje w Nurnberg:
obrońcy Sepsi (18 występów w tym sezonie), Parker (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Lippert (6 występów w tym sezonie), pomocnicy Leibold (10 występów w tym sezonie), Sabiri (5 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Erras (bez występu w tym sezonie) i napastnik Teuchert (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Karlsruher:
obrońcy Kempe (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Jordi (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnicy Stoppelkamp (23 występy w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), Promel (21 występów w tym sezonie), Kom (15 występów w tym sezonie), Torres (10 występów w tym sezonie) i Barry (7 występów w tym sezonie) i napastnicy Diamantakos (24 występy w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Hodder (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Goście dzisiaj bez swoich 2 najważniejszych strzelców, do tego wiele innych absencji i wątpię, że będą dzisiaj w stanie coś ugrać. U gospodarzy też wiele absencji ale nie wygląda to tak źle jak w Karlsruher. Drużyna z Norymbergi wygrała z tym rywalem u siebie ostatni raz 1 lutego 2004 roku a więc dość długi czas temu. Dziś jest bardzo dobra sytuacja aby wreszcie ich u siebie pokonać, bo tak osłabiony przeciwnik jest z pewnością łatwiejszym do pokonania i ja myślę, że gospodarze zdobędą dziś te 3 punkty. Więcej o sytuacji kadrowej gości na to spotkanie można wyczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
https://www.ksc.de/profis/saison/spielberichte/vorberichte/show/article/start-in-die-englische-woche-ksc-gastiert-in-nuernberg/
Jedyne czego można się tutaj obawiać to tego, że może tutaj iść masówka a wiadomo jak z nimi bywa ;) ale liczę mimo wszystko, że Nurnberg to wygra.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 0

samil-kamsel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy 1 liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Mlada Boleslav - Jablonec
Typ: X/2
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, seria 5 spotkań Jablonca jest niezła, zdobyli 10pkt w ostatnich 5 meczach, w porównaniu do Mlady z 6 punktami w 5 ostatnich meczach. Jabloniec jest niżej w tabeli tylko o 3 pozycje, pokazal że umie strzelać bramki wygrywając ostatnio 5:0 u siebie, chociaż słabo im idzie na wyjazdach. Ale jest jeden czynnik który może dać Jabloncowi wygraną, tj. zawieszenie za kartki czołowego piłkarza obrony Mlady, środkowego obrońcy z brazylii który rozegrał do tej pory 18 meczów. Nowy nabytek, kupiony w 2016 roku zagrał pełne 90 min w ostatnich 5 spotkaniach ligowych (nie licząc czasu kiedy wyleciał za czerwoną kartę). Nie jestem przekonany czy Mlada będzie potrafiła sobie bez niego poradzić w starciu z bramkostrzelnym ostatnio Jabloncem. Dla bezpieczeństwa wybrałem opcje X/2 z całkiem niezłym kursem.
⛔100
 
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Polska 1
Godzina 18.00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher Unibet
Analiza:
Śląsk zajmuje 13 miejsce i zdobył 29 punktów. Korona jest 8 miejsce i ma na swoim koncie 35 punktów.
Śląsk w meczach jako gospodarz ma bilans 2-5-6. Korona w meczach wyjazdowych ma bilans 2-1-10.
W ostatnich pięciu meczach - Śląsk zdobył 6 punktów (2-0-3), a Korona 9 punktów (3-0-2).
Mecze bezpośrednie obydwu drużyn są bardzo wyrównane. Ostatnie pięć bezpośrednich meczy to bilans 1-3-1, bramki 7-7. Natomiast w meczach w stolicy Dolnego Śląska bilans ten wygląda następująco: 2-1-2, bramki 5-4.
Śląsk ma serię bez remisów wynoszą 5 meczy, a Korona - 23. Biorąc pod uwagę, że w ekstraklasie w tym sezonie - średnio co czwarty mecz kończy się remisem(a także formę obydwu drużyn i historię bezpośrednich spotkań) - dzisiejszy mecz powinien zakończył się podziałem punktów.
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Dania, Superliga,
Spotkanie: AC Horsens – Odense BK
Godzina: 18:00
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: po podziale na grupę mistrzowską i 2 grupy spadkowe, Horsens i Odense znalazły się w grupie spadkowej 1 (drużyny z miejsc 7, 10, 11, 14). Dwie pierwsze drużyny tej grupy zagrają play-offy o miejsce w Pucharze UEFA, 2 ostatnie play-offy o uniknięcie degradacji. Do rozegrania jest 6 meczy. Tabela tej grupy wygląda tak:
1. (7) Randers 33 pkt.
2. (10) Horsens 29 pkt. | 26 7-8-11 br. 29:45, u siebie 13 4-4-5 br. 15:22, śr. 2,85 (2,84) u/o 15:11, ten zespół ma 3 najgorszą defensywę w lidze, a 8/9 ofensywę.
3. (11) Odense 28 pkt. | 26 7-7-12 br. 26:32, wyjazd 13 2-5-6 br. 12:21, śr. 2,23 (2,54), u/o 14:12, mają 2/3 najgorszą ofensywę w lidze, a 4/5 najlepszą defensywę (tylko za zespołami Top-3)
4. (14) Esbjerg 24 pkt.
Historia H2H: 28 9-7-12 br. 36:45, w Horsens 16 6-5-5 br. 21:20, śr. 2,89 (2,56). W tym sezonie w Odense było 0:1, a w Horsens 1:1. Oba mecze toczyły się przy wyraźnej przewadze Odense, dotyczy to posiadania piłki 66% w obu meczach, wyraźnie większej liczby strzałów i rogów.
Forma: Horsens na wiosnę nie wygrało meczu: 0-2-3 br. 2:10, u siebie 0–1-1 br. 1:3.
Odense: na wiosnę jest w dobrej formie: 3-1-1 br. 10:3, wyjazd 1-1-0 br. br. 3:2 (w tym remis 1:1 z Horsens). Odense jest obecnie 3 drużyną w tabeli formy w całej lidze, po Brondby i Kopenhadze.
Kadra Horsens: wyceniana jest na 6,13 mln. euro (14 ranking w lidze), w tym meczu nie zagra stoper i kapitan Nielsen (22/0) – nie gra od 12 marca, ale w też pomocnik Mensah (5/0) – nie gra od września, pomocnk Mehl (12/0) – nie gra od lutego, obrońca Albrechtsen (2/0). W klubie trenerem jest 42-letni Henriksen, od 2014 roku. Strzelcy: Aabech (25/7), na wiosnę bez bramki, Finnbogason (25/7) – 1 bramka na wiosnę, 3 dni temu grał z reprezentacją Islandii przeciw Irlandii, Hansson (24/4) – grał 8 dni temu dla Wysp Owczych przeciw Andorze, Sanneh (26/4), Bjerregard (25/3). trzej ostatni są bez bramki na wiosnę.
Kadra Odense: wyceniana jest na 7,30 mln. (9/14), w dzisiejszym meczu nie zagra nominalny kapitan i stoper Petersen (16/2), nie grał od listopada, wrócił na ostatni mecz z Aarhus i złapał kartkę. Top-strzelec Edmundsson jest w kadrze meczowej, wbrew doniesieniom o jego nieobecności. Uderzony ostatnio w nos, być może będzie grał w masce ochronnej Trenerem jest 55-letni Nielsen, od 2015 roku. Najlepsi strzelcy: Edmundsson (23/8) na wiosnę 4 bramki, grał dla Wysp Owczych, Jonsson (26/5) – na wiosnę 4 bramki ( w tym przeciwko Horsens!), Festersen (22/3), Petersen (16/2), dwaj ostatni na wiosnę bez bramek.
Podsumowanie i wnioski: dzisiaj w porze meczu będzie pochmurno, ale raczej bez opadów, niewielki wiatr, 16’C. Odległość z Odense do Horsens to ok. 100 km., ok. 1,5 godziny jazdy autokarem. Na ten stadion o pojemności 10.000 miejsc przychodzi średnio 2.500 widzów, jest to najmniejsza publika w tej lidze. Spodziewana jest spora grupa kibiców gości. Statystyki wskazują na przewagę gości, którzy powinni zdominować to spotkanie. Poważną wątpliwość stwarza jednak kontuzja (niedyspozycja) ich czołowego strzelca, przy relatywnie słabej zdolności zdobywania goli całej ekipy. Podczas udanej wiosny 8 z 10 bramek zdobyli Edmundsson i Jonsson. Warto z kolei pamiętać, że gospodarze ponad połowę bramek (24) stracili z drużynami Top-5, za to goście w sezonie zaliczyli aż 12 meczy bez trafienia! Prawdą jest, że nieobecność Nielsena (stopera i kapitana) w Horsens osłabia tę formację, ale nawet bez niego np. w meczu z Lyngby potrafili oni zachować czyste konto. Dlatego pobrałem typ na under 2,5, który najbardziej, ze wszystkich wartych uwagi betów na to spotkanie, przystaje do informacji statystycznych i kadrowych.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby - QPR
Typ: 2
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
10 w tabeli Derby podejmuje 15 QPR. Różnica punktowa między tymi drużynami to tylko 3 punkty, więc spotkanie powinno być bardzo wyrównane, a typ taki ze względu na próbę awansu w rankingu. Poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Derby, ale tylko 1-0, mimo iż więcej szans mieli gracze QPR. Należy pamiętać, że wtedy gracze Queens byli w niesamowitym dołku. Obecnie wszystko się zmieniło, Derby zaczęło grać słabiej, ostatnie 10 meczy to tylko 1 zwycięstwo i aż 5 porażek. Z kolei Rangers w ostatnich 10 meczach to 5 zwycięstw i 3 porażki. Nieobecności w obu drużynach nie powinny mieć wpływu na wynik, aczkolwiek być może nie zagra w drużynie Derby Bradley Johnson, podstawowy środkowy pomocnik. Liczę na skromne zwycięstwo QPR 1-0.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom