>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.08.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 31. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych

W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. Mundial 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bułgaria - Szwecja

Typ: BTTS (Obie strzelą)
Kurs: 1.70

Bukmacher: fotBet
Analiza:
Witam! Wracają kwalifikacje! Jutro meczy trochę jest, jednak według mnie ta opcja zagrania jest najlepsza. Zacznijmy od gospodarzy. Bułgarzy u siebie w formie, pokonali Holendrów 2:0, Białotuś 1:0, Luksemburg 4:3 czy Azerów 2:0. Bardzo dobra defensywa, bramek też całkiem sporo. Goście, Szwedzi towarzysko pokonali Portugalię czy Węgrów, są także liderami grupy A w kwalifikacjach, mając 13 pkt, tyle samo co Francuzi. W starciach H2H (biorąc pod uwagę, iż Bułgaria jest gospodarzem), to w dwóch ostatnich spotkaniach to Szwedzi byli lepsi. Powiem krotko, nie wiem kto wygra, mecz będzie zaciekły, ale wiem jedno, będą bramki i to po obu stronach.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. Mundial 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja- Holandia
Typ: 2 drużyna 1 bramka minuta 1-72
Kurs: 2.19
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś typ na + Czechy piękny mecz tak jak mówiłem Francuzi nie poradzili sobie z emocjami
Typ jutrzejszy wybrałem z eliminacji
Holandia po ostatnich kiepskich meczach w reprezentacji (brak kwalifikacji do mistrzostw itp) wszystkie złe chwile ma już chyba za sobą. Kadra się wyklarowała ,chłopaki się zgrali i każdy mecz wygląda coraz lepiej w ich wykonaniu. Jutro grają z mocną Francja naszpikowana jeszcze większymi gwiazdami ,ale ja bym ich nie skreślał myślę ,że pokażą dobry futbolu jak za dawnych lat ( Seedorf, bergkmap .Henry itp. ) Bramkę napewno strzela a kurs do 72 min jak najbardziej do gry. Stawiam w tym meczu na remis ,ale pewniejszym typem jest gol dla Holandii.
Powodzenia.
⛔100
 
C 3

cules666

Użytkownik
Dyscyplina: EuroBasket 2017
Godzina: 12:45
Spotkanie: Słowenia-Polska.
Typ: wygrana Polski
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam.
Wczoraj typ na slowenie w siatkę tak jak się spodziewałem wszedł pięknie.Chodz myślałem że ugramy chociaż seta.
Dziś te same reprezentacje Ale inna dyscyplina i inny zwycięzca.
Mecze kontrolne pokazały że jesteśmy w formie.A graliśmy z silnymi rywalami.
Przeczucie i właśnie fOrma zespołu jest wyznacznikiem mojego typu.
Mamy kilku naprawdę dobrych grajkow.
Myślę że mecz będzie wyrównany i nie skończy się wysokim zwycięstwem.Ale po ostatnim gwizdku ręce naszych zawodników powedrują w górę.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. Mundial 2018
Godzina: 14:00
Spotkanie: chiny : uzbekistan
Typ: Chiny
Kurs: 2.41
Bukmacher: fortuna
Analiza:
siadamy płytko w fotelach i rozpinamy pasy, ostatnie chiny podejmują trzeci w grupie uzbekistan. Miejsce to daje awans do kolejner rundy zmagan o mistrzostwa świata. Uzbekistan kowie zgromadzili dotychczas 12 o 6 mniej mają reprezentanci chin. Oznacza to ze jak dotąd ostatniebmiejsce wcale nie oznacza ze juz pożegnali się z szansą wyjazdu na mundial. Jest to dla nich mecz o wszysko i powrót do realnej walki o awans.
Atut własnego boiska uważam za bardzo wazna kartę przetargową. Gospodarze w ostatnich trzech mecZach odnosili 3 zwyciestwa(liczac sparingowa wygrana z chorwacja). Wręcz odwrotnie sprawa sie ma u uzbekow. Przegrali 4 z ostatnich 5 meczy tylko raz odnoszac skromne zwyciestwo nad katarem 1:0&#39;
Uważam ze szansa na powrot do walki o awans i atut boiska poniosą Chiny po 3 pkt.
Bo w końcu jak to mówi klocuch &quot;niezniszczalnw Chińczyki&quot; dadzą radę ???? z fart!!
P.S przepraszam za czcionkę i ewentualne bledy, ale piszę z tel i mam mocno ograniczona możliwość edycji.
✅141
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 14

triatlonic

Użytkownik
Dyscyplin: Piłka nożna-Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie:Luxemburg-Białoruś
Typ: 10
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Uważam ze Luxemburg nie przegra tego meczu.To juz nie jest druzyna az takich ogorkow jak kiedys sie ich postrzegalo.U siebie z Bialorusia grali 4 razy i zawsze byl remis.Ich pierwsze spotkanie na Bialorusi w tamtym roku skonczylo sie tez remisem 1-1 gdzie cala druga polowe Luxemburg gral w 10 strzelajac gola Bialorusinom. ps.warto zaryzykowac i postawic na dokladny wynik 1-1 kurs 6.5
✅145
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ, Azja
Godzinna: 12:35
Spotkanie: JaponiaAustralia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.06
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Mocno mnie zaskoczyła wtorkowa porażka ekipy Arabii Saudyjskiej, ale mimo to nie zmieniło się moje nastawienie do hitu czyli starcia Japonii z Australią. Sprawa jest prosta gospodarze liderem i jeśli dziś zgarną komplet punktów mają awans na MŚ tak więc lepszej motywacji nie ma, nie będą się bawić w remis który nie byłby zły ale u siebie przy 60 tys. ludzi na stadionie nie mogą tak zagrać, tym bardziej że w ostatniej kolejce grają z Arabią i łatwy to pojedynek nie będzie, jakiś słabszy dzień porażka i spadają na trzecie miejsce. Japończycy to oczywiście zespół który z kreatywną grą problemu nie ma, szybkość, technika w ataku to jak zwykle ich atuty. U siebie w 4 meczach strzelili 9 bramek ale zdecydowanie nie ustrzegli się sporej liczby błędów w defensywie bo na pewno przy silnych graczach, wysokich ma problemy cały zespół z bronieniem. Szybko będą się w ataku przemieszczać z tą piłką i grać na wysokie intensywności zresztą ich opiekun Halilhodžić to trener z aspiracjami ofensywnymi, ta ruchliwość mocno będzie gubiła defensywę Australijczyków wolną i po prostu słabą jak dla mnie przy takie grze jaką ta reprezentacja preferuje a jest to wysoki pressing, agresywna gra, wysoka linia obrony czyli cos z czym Japonia dużego problemu nie powinna mieć nie takie zespoły potrafiły sobie radzić z taką grą. Ostatni mecz ekipy „Kangurów” to zwycięstwo 3:2 u siebie z Arabią gdzie ten mecz mógł pójść także w inną stronę bo okazji nie brakowało, obie ekipy zagrały na bardzo niskim poziomie w defensywie ale imponowali w ataku. Zresztą przyjezdni na wyjazdach w eliminacjach nie popisują się grą w destrukcji słaba Tajlandia remisuje 2:2 czyli mega ruchliwi gracze dali radę, defensywny Irak też strzela. Goście mają też dość klarowną sytuację w ostatniej kolejce grają z Tajlandią nie powinno to być problemem mimo remisu w pierwszym meczu i potrzebują tutaj przynajmniej punkt by wszystko zależało od nich, jednak gra na remis im nie wyjdzie, nie wierze w to że trener zmieni tok myślenia tej ekipy, cofną się czekają na kontry ale by tu coś ugrać będą potrzebowali bramek bo nie wierzę tej defensywie nie z takim rywalem i na wyjeździe. Szybka bramka myślę że nam rozwiąże worek z bramkami.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, El. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Grecja - Estonia
Typ: 1 handicap (-2) (zwycięstwo Grecji 2 bramkami – zwrot)
Kurs: 4,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Zespół Grecji podejmuje u siebie na Stadio Georgios Karaiskaki w Pireusie rywali z Estonii, którzy na wyjeździe nie radzą sobie tak dobrze jak u siebie. Jak do tej pory Estonia w eliminacjach na wyjeździe rozegrała 3 mecze, remis 0:0 z Cyprem, porażka 8:1 z Belgią i 5:0 z Bośnią, a więc stosunek bramek 1:13 jest zdecydowanie bardzo słaby, nawet Gibraltar ma mniejszy bo 1:12. W całych eliminacjach jest tylko kilka zespołów, które straciły więcej bramek niż Estonia (17): Luksemburg (17), San Marino (30), Liechtenstein (24), Gibraltar (24) i Kosowo (18), a więc jak widać same „potęgi”. Grecja może nie miała żadnego spektakularnego występu w tych eliminacjach, ale jak do te pory nie przegrali żadnego meczu, stosunek bramek 10:3. Grecy liczą na awans z drugiego miejsca, bo zapewne są świadomi, że Belgii już nie dogonią, a zwycięstwo z Estonią na pewno zbliży ich do baraży i walkę o jedno z 4 miejsc pozostałych do awansu. Pierwszy mecz między tymi drużynami rozegrany w Tallinnie zakończył się zwycięstwem Greków 2:0, choć tamten mecz był przynajmniej dziwny, w pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko opuściło 2 obrońców greckich i 1 estoński. Podstawowy napastnik Grecji, Mitroglou strzelił jak do tej pory 3 bramki, ale dziś może ten wynik znacznie poprawić. Grecja z dorobkiem 12 punktów zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli, z kolej Estonia jest 5 i ma zaledwie 4 punkty. Liczę dziś na nawałnicę ze strony Greków i wysokie zwycięstwo, choć świadomy jestem tego, że Grecy nie zdominują Estonii tak jak zrobiła to Belgia. Kibicuję dziś Grekom i stawiam na wysokie zwycięstwo 3:0 lub nawet 4:0.
⛔100
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Dyscyplina: ME w siatkówce mężczyzn
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rosja vs Słowenia.
Typ: Rosja -2,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po wczorajszym meczu Słowenii z Polską uznałem, że żaden z zespołów nie pokazał niczego wielkiego. Polska nie pokazała zupełnie nic, więc odrobina wystarczyła, by nasz kompletnie niepoukładany zespół ograć. Rosjanie mają świetnych środkowych (coś, czego nie miała wczoraj Polska). Do tego znacznie lepsza zagrawka, która utrudni grę Słowenii, a blok dokończy sprawę. Słowania to moim zdaniem jeden z nasłabszych zespołów na tych ME - chociaż tak, doskonale pamiętam, wygrali z mistrzami świata 3:0. Ale Jak tu nie wygrać meczu, kiedy przeciwnik gra bez atakującego, bez skuteczego ataku przyjmującego i bez możliwości stawiania się. Prawdą jest, że Słoweńcy postawili się Rosji na tych ME, ale nie spodziewali się tak łatwego meczu wczoraj. Może wydawać się paradoksem, ale tak łatwe zwycięstwo nie służy psychyce siatkarzy i uważam, że 2,50 na wygraną Rosji bez straty seta to propomocja. Ja gram.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: ME w siatkówce mężczyzn
Godzina: 17:30

Spotkanie :
Niemcy(-1.5s) - Czechy
Rosja - Słowenia
Serbia - Bułgaria
Włochy - Belgia

Typ : 1 , 1 , 1 , 1
Kurs:
3.84

Bukmacher: STS
Koniec fikcji, zaczyna się poważne granie. Stawka jest wielka, bo półfinały, czyli strefa medalowa.
Po komicznym wczorajszym dniu, dzisiaj niespodzianek już nie będzie. 4 pojedynki, 4 murowanych faworytów
Niemcy(-1.5s) - Czechy 1
Rosja - Słowenia 1
Serbia - Bułgaria 1
Włochy - Belgia 1
kurs @3.84
Niemcy z Czechami spotkali się już w fazie grupowej. Był to zwyczajny pogrom i szybkie zwycięstwo 3:0. W każdym secie ogromna bardzo znacząca przewaga ( do 19,14,20 ). Czesi grają bardzo dziwny turniej, ograli Słowaków, których brał każdy, przegrali do 0 z Włochami i Niemcami. Teraz nagle zwycięstwo z Francuzami, ale z Trójkolorowymi, którzy na tych ME grają beznadziejnie. Mecz skończyli przed 23, mało czasu na regenerację, do tego drugi dzień konia z rzędu im się nie przytrafi. Niemcy grają za to wybornie od początku. Grozer, Kaliberda. Fromm, Kampa, wiedzą o co walczą i ten mecz biorą bez problemu.
Rosja - Słowenia
Rosjanie typowani jako faworyci całego turnieju. Rosjanie na pewno nie zagrają tak prymitywnie w polu serwisowym jak Polacy wczoraj. Do tego Słoweńcy bez Cebulja, czyli motoru napędowego. W fazie grupowej Rosjanie wzięli mecz 3:0. Teraz turniej wkracza w decydującą fazę, więc odpuszczania tym bardziej nie będzie. Michajłow, Grankin, Wolwicz, Wolkow i spółka tworzą ekipę o klasę lepszą od Słoweńców. Do półfinału wskakują Rosjanie, którzy na tym turnieju nie stracili nawet seta.
Serbia - Bułgaria
Jak dla mnie Serbowie to główny kandydat na mistrza Europy. Najmocniejsza pierwsza szóstka, Atan/Luburic, Kovacevic, Petric, Lisinac, Podrascanin bez problemu powinni pokonać Bułgarów. Sam Sokołow nie przeciwstawi się Serbom. Bułgarzy grali w grupie ciężki mecz z Rosjanami i zostali szybko odprawieni do 0. Serbowie wiedzą, że idą na mistrza, na turnieju nie ma już Francuzów, więc przed nimi autostrada
Włochy-Belgia
Włosi co prawda bez Zaytseva i Juantoreny, ale grają na prawdę dobrze. Zagrywka jest fantastyczna, Lanza, Gianelli, Antonov robią fantastyczną robotę. Zgrani są doskonale bo grają razem w Trentino. Do tego dochodzi bardzo mocny blok w postaci Mazzone( takzę w-mistrz Włoch z Trentino) i Piano. Przegrali po zaciętym boju z Niemcami, ale Czechów, Słowaków i Turków odprawiali bez kłopotów w 3 szybkim setach. Grę Belgii ciągnie Deroo, ale obok niego brakuje znanych nazwisk. Oni już swoje osiągnęli na tych ME. W LŚ Belgowie ograli Włochów, ale tam zawodnicy z półwyspu Apenińskiego byli kompletnie bez formy. Do tego grali bez aktualnie największej gwiazdy czyli bombardiera Filippo Lanzy. Ogólnie na tym turnieju Włosi grają na prawdę dobrą siatkówkę i z Belgami nie będą mieć problemów.
4 mecze, 4 faworytów, prosta sprawa ;)
Więcej niż jeden typ
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
Polecam szybko zapoznać się z Regulaminem Typów Dnia, oszczędzi to wszystkim zachodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Pilka nozna - Kwalifikacje MS-Afryka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Uganda - Egipt
Typ: 2
Kurs: 2.21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po wczorajszej udanej analizie meczu Pena Sport - Mirandes, pora na to, na co czekałem dobre 3 dni - mecze reprezentacji. Kolega wyżej uprzedził mnie z typem &quot;Holandia strzeli gola 1-72&quot;, dlatego został mi jedynie ten typ, który uważam za pewny - przejdźmy do rzeczy.
Uganda w ostatnich meczach radziła sobie nieźle - jak na swój potencjał, w samym 2017 roku ich bilans to: 2 ZW - 4 REM - 4 POR (w tym właśnie 0-1 z Egiptem), 4 ostatnie mecze w ich wykonaniu to bilans 1 ZW / 3 REM (warty odnotowania remis z Senegalem na wyjeździe).
Drużyna Egiptu, czyli faworyt w tym meczu - to przede wszystkim niesamowity potencjał ofensywny - w swojej grupie jak na razie są na 1 miejscu z 2 ZW i bilansem bramkowym 4-1. Nie spodziewajmy się w tym meczu goleady, myślę że maksimum to 1-2, no może 3 gole - wszystko może wyznaczyć szybki gol dla Egiptu, po którym reprezentacja Ugandy raczej się już nie podniesie.
Przy okazji ostatnie wyniki:
Pomogłem? Zapropsuj.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Elite League U-20
Godzina : 17:00
Spotkanie : Polska U-20 : Szwajcaria U-20
Typ : Polska U-20 over 1.5 gola
Kurs : 2.30
Bukmacher : Unibet
Turniej 8 narodów w którym zobaczymy naszą młodzież , gramy u siebie bo mecz odbędzie się w Rzeszowie gdzie z tego co doczytałem mać komplet widzów , jak wiemy nowym trenerem U-20 został Dariusz Gęsior i myślę że tak jak to się często mówi nowa miotła dobrze zamiata stąd liczę że Polacy zagrają dobry mecz i pokonają rówieśników ze Szwajcarii z którymi ostatnio dosyć często wychodzą zwycięsko ale osobiście liczę że nasze orły powinni zdobyć dziś jakieś bramki stąd u mnie over 1.5 w ich stronę , na samo zwycięstwo biało-czerwonych także nie zły kurs bo 2.28 ale pójdę w bramki !
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Eurobasket
Godzina: 20:30
Spotkanie: Włochy-Izrael
Typ: Włochy Wygrają różnicą 6ściu punktów lub więcej
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie mogę dzisiaj znaleźć nic dla siebie z siatkówki lub nawet ręcznej :eek: Mecze z tych dyscyplin mnie nie przekonują,a więc sięgam do koszykówki i Eurobasketu.
Powiem szczerze-wiedziałem,że kursy na Włochów będą rosnąć,a na Izrael spadać,jednak wyższe już nie będą-kurs 2.05 na wygraną Italii to Value,które trzeba spróbować.
Czym te wzrosty i spadki są spowodowane? A no to pewnie każdy większy lub mniejszy fan basketu powinien wiedzieć-przez idiotyczne zachowanie gwiazdy reprezentacji Włoch oraz zawodnika NBA- Danino Gallinariego,który w sposób durny złapał kontuzję wdając się w szarpanine w jednym z meczy kontrolnych przed Eurobasketem. Jednak nie wydaję mi się,aby było to osłabieniem-wręcz przeciwnia-chemia między zawodnikami powinna być teraz dużo lepsza ( przypomne tylko kompleks Gortata w polskiej kadrze,a bez Niego niewiele brakowalo a ogralibysmy mocno Slowenie,niedawno ogralismy Rosje,Niemcy )
Izrael to ekipa oczywiście zawsze groźna i waleczna. Nie będę przytaczał dziś nazwisk bo czas mi na to nie pozwala,jednak mają kilka bardzo mocnych stron. Potrafią być groźni na dystansie-niepilnowani,bądź źle pilnowani potrafią zdobywac punkty seryjnie. Natomiast mają spore problemy z defensywą,często są zagubieni w tej formacji,dużo faulują czym dają ,,darmowe&#39;&#39; okazję na punkty swoim przeciwnikom i w dogrywkach bądz ,,close games&#39;&#39; często przez te faule przegrywają.
Mimo wielu atutów Izraela,ich waleczności i zaangażowania,ja dziś postawie na zwycięstwo drużyny Italii,która zawsze jest stawiana w roli faworytów do półfinałów. Również i ja widzę ich w tej roli w tegorocznym turnieju. Jest to druzyna o żelaznej taktyce,bardzo dobrej defensywie i poukładanych schematach taktycznych ,,do przodu &#39;&#39;. Rzadko kiedy gotuję im się głowach,potrafią szybciutko odrobic 7-10scio punktową stratę. Kąsają wejściami pod kosz,akcjami ,,pod faul&#39;&#39;,również potrafią zagrać na dystansie. Są bardzo zwrotni i szybcy. Oraz mają to czego nie ma Izrael-na ławcę mają znakomitego trenera Messine,który prawcował chociażby w San Antonio.
Również przed samym Eurbasketem w turnieju towarzyskim Włosi zagrali rezerwowym garniturem. Trener dał odpocząć podstawowym zawodnikom,przez co głód gry na pewno będzie dawał dziś o sobie znać ???? I o chęci i motywację nie musimy się martwić ????
Moja stawka: 3/10
Pomoglem? Daj proszę ,,Reputację&#39;&#39; ????
Typującym i Grającym Życzę Powodzenia !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Magdeburg - Ludwigshafen
Typ: Magdeburg powyżej 34,5
Kurs: 2,64
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym przygotowałem jeden z kilku bardzo ciekawie zapowiadających się spotkań w szerokiej ofercie jakiej mamy dzisiaj do dyspozycji. Będzie to druga kolejka jednej z najsilniejszej lig handballa, a mowa o Bundeslidze i meczu pomiędzy jednym z czołowych zespołów Magdeburgiem, a beniaminkiem Ludwigshafen którego nie widzę aby poradził sobie w najwyżej lidze rozgrywkowej i zapewne po sezonie spadnie niżej. Magdeburg od zawsze był jednym z silniejszych drużyn w Bundeslidze plasował się blisko stawki z Top pięć, a poprzedni sezon skończył z identycznym dorobkiem co czwarta drużyna Fuchse Berlin 51 pkt. Natomiast przed nimi była sama śmietanka Bundesligi czyli jak zawsze najmocniejsze trio Flensburg, Kielc i Rhein Neckar. W ten sezon weszli wyśmienicie, najpierw nie dając żadnych szans w 1/32 pucharu Niemiec Rhein Vikings rozbijając ich 20:33, następnie w 1/16 ograli Wilhelmshavener 26:33, a na otwarcie nowego sezonu pokonali drugiego beniaminka Huttenberg aż 33:26. Jest to zespół piekielnie silny w ofensywie i uważam, że dzisiaj goście zderzą się ze ścianą i dostaną kolejny wysoki wynik jak w pierwszej kolejce, gdzie ulegli u siebie z Göppingen 25:32 dlatego uderzam w najwyższa linię jaka jest dostępna na Fortunie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom