>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.10.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
M 8

maget

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - VVV Venlo
Typ: Jong Ajax over 1,5 gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie jest już opisane kompletnie ale tego typu tu jeszcze nie widziałem. Zapowiada się sporo bramek i dominacja Ajax&#39;u więc ten Over 1,5 gola gospodarzy jest chyba bardzo bezpieczny a za taki kurs nie sposób nie skorzystać. Obie drużyny bramkostrzelne, zwłaszcza gospodarze na własny podwórku gdzie w ostatnich 5 spotkaniach u siebie nie przegrali ani jednego a najmniej bramek ile zdobyli to właśnie 2. Inne spotkania u siebie wygrywali sumami 4,7,5 bramek
⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stoke - Swansea
Typ: Stoke wygra do zera
Kurs: 3.60
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Swansea nie zaznało smaku zwycięstwa od dziewięciu spotkań i niewiele zapowiada by miało się to zmienić po dzisiejszym spotkaniu. Stoke wyraźnie jest bowiem w trendzie wzrostowym, czego najlepszym potwierdzeniem są dwie ostatnie wygrane bez straty braki oraz wyjazdowy remis na Old Trafford z Manchesterem United. W szeregach gospodarzy szczególnie może imponować Szwajcar Shaquiri, który nie tylko strzela bramki, ale jest również motorem napędowym akcji Stoke, jak również egzekutorem rzutów wolnych. Z kolei Swansea na papierze prezentuje się nawet nie najgorzej. Strzelone bramki Arsenalowi, Liverpoolowi, Chelsea czy Manchesterowi City bramki zdają się świadczyć o potencjale ofensywnym Łabędzie. Prawda jest jednak taka, że o ile w grze z kontry prezentują się całkiem nieźle, tak w ataku pozycyjnym nie wygląda już to tak dobrze. Dlatego też uważam, iż z dobrze zorganizowaną i skuteczną obroną Stoke goście nie strzelą bramki w przeciwieństwie do gospodarzy. Jednocześnie wątpię by gospodarze byli w stanie ustrzelić dzisiaj aż trzy bramki.
⛔100
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Paryż
Godzina: 19:30
Spotkanie: Gilles Simon - Julian Benneteau
Typ: Ilość setów - powyżej 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Witam.W dniu dzisiejszym pod lupę wziąłem spotkanie w Paryżu pomiędzy dwoma Francuzami. Pierwszy z nich - Gill młodszy, będący w wyższej formie, potrafiący zawalczyć z Murrayem, ale i potrafiący przegrać mecz z niżej notowanym przeciwnikiem. Jego styl opiera się długich wymianach i zmuszaniu przeciwnika do błędu - konsekwencja, opór, wybijanie przeciwnika z rytmu - często już przynosiło to skutki. Po drugiej stronie siatki stanie starszy, zbliżający się już do tenisowej emerytury Benneteau, który gdzie jak gdzie, ale na pewno będzie chciał się jeszcze pokazać przed swoją publicznością i to w prestiżowym pojedynku ze swoim rodakiem.Zresztą od września gra turnieje wyłącznie we Francji i ma całkiem dobry bilans 7-3. Jego przeciwnicy byli w większości mocno średni, ale wygrał jeden z dwóch pojedynków z &quot;niemieckim&quot; serwismanem z Jamajki Brownem, przejechał się po chimerycznym Klizanie oraz nawiązał trzy setową walkę z młodą nadzieją francuskiego tenisa - Lucasem Pouille. I ten ostatni mecz jest dla mnie największym zachęceniem do zagrania tego typu - nie ma odpuszczania. H2H 3-3, jednak ostatni mecz w 2014r.
Reasumując:-większa chęć gry i zaangażowanie po stronie Benneteau, wyrównane h2h może świadczyć o tym, że nie mają na siebie patentu, a na aktualnym etapie kariery lepszym tenisistą jest Simon. Gdyby od tego pojedynku coś zależało dla Simona to stawiałbym na niego, jednak to będzie moim zdaniem zacięty mecz dwóch Francuzów na własnej ziemi, ze zwrotami akcji i wielkim prawdopodobieństwem, że niezbędny będzie trzeci set i ja pobieram taką opcję, jednak za niewygórowaną stawkę.
Pozdrawiam.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lublin - Wisła Kraków
Typ: Over 3,5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Patrząc na ostatnie wyniki Zagłębia u siebie i Wisły na wyjazdach na usta ciśnie mi się tylko jedno słowo - masakra.
Z drugiej strony patrząc na H2H widzę wyniki rzędu 3:1, 3:1, 4:1, 2:2, 3:0, a kiedyś to nawet i padły wyniki 7:1, czy 4:3 między tymi zespołami. Jak więc widać obie ekipy lubią sobie postrzelać. Ciekaw jestem czy obecna forma spowoduje, że ani jedni ani drudzy nie będą w stanie zdobyć bramki, czy będzie zupełnie w drugą stronę i kolejny raz padnie jakiś spory wynik, bo co strzał to będziemy oglądali bramkę ????
Nie da się tego przewidzieć, jednak nachodzą mnie jakieś takie dziwne myśli, że i tym razem zobaczymy sporo goli. Lubinianie po ostatniej wygranej z Jagiellonią na wyjeździe z pewnością mają wyższe morale, ale z drugiej strony Wisła już bardzo blisko półfinału pucharu, muszą tylko wygrać za miesiąc u siebie z Lechem.
Ehh, uwielbiam typować Polską ligę, gdzie nigdy nie wiadomo co się w meczu stanie, toć to istne.... LOTTO ????
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Venlo
Typ: Azjatycka liczba goli over 5
Kurs: 6.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni typ miesiąca więc kurs wysoki, dla zabawy. Na dzisiaj podaję wysoki over w meczu 2 ligi holenderskiej. Czy uważam, że typ może wejść? Jest taka szansa, aczkolwiek często bywa tak, że w meczu, który ma być kanonadą goli pada zaledwie kilka albo w ogóle. Kurs jest wysoki, więc można za grosze rzucić. Młodzi z ajaksu u siebie demolują, na 5 ostatnich meczy tylko w jednym nie pokryli tego overa. Aczkolwiek, żeby być uczciwym trzeba przyznać, że venlo jest w czołówce i niekoniecznie sobie pozwolą na wbicie 5 goli. Venlo na wyjazdach grywa różnie, aczkolwiek jak do tej pory nie zremisowali żadnego meczu, co tym bardziej skłania mnie ku graniu wysokiego overa.
Drużyna ajaxu oprócz tego, że dużo strzela to zazwyczaj też sporo traci. A skoro traci bramki ze słabszymi zespołami, to tym bardziej powinni stracić z drużyną z czoła tabeli. Żaden wynik w tym meczu mnie nie zdziwi, aczkolwiek po takim kursie warto zagrać over.
⛔100
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jonkopings - AIK
Typ: AIK i under 2,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Witam. Dzisiaj również odwiedzam ligę szwedzką, po wczorajszym udanym typie tylko 4 punkty dzielą mnie od podium ale liczy się dobra zabawa więc celuję w pełną pule.
Zakończenie 29 kolejki a więc przed drużynami jeszcze 2 mecze. AIK zajmuje 3 pozycję i traci punkt do 2 pozycji, zajmująca 2 miejsce drużyna aktualnego mistrza kraju Norrkoping rozegrała już swój mecz, dlatego dzisiaj przed piłkarzami AIK okazja do awansu na fotel wicelidera dlatego zachęcam do zagrania czystej 2 bo wydaje mi się że AIK zgarnie pełną pule.
W zeszłym sezonie AIK stracił wicelidera w ostatniej kolejce dlatego wydaje mi się, że piłkarze wyciągnęli wnioski i w tym sezonie nie dadzą się na finiszu ligi.
Gospodarze 12 pozycja w lidze i zapewnione utrzymanie w lidze. NA ostatnie 5 spotkań 3 bramki strzelone i 4 stracone.
Uważam, że AIK nie może pozwolić sobie na stratę bramki bo odrobić straty będzie trudno dlatego obie drużyny nastawione defensywnie i z biegiem czasu przyjezdni muszą się otworzyć. Po zdobyciu bramki przez AIK ponownie defensywa. (hehe niezły scenariusz wymyśliłem- oby się sprawdził)
powodzenia i pozdro
⛔100
 
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jonkopings - AIK
Typ: handicap -2 AIK
Kurs: 5,00
Bukmacher: Sportingbet
AIK tym meczem zapewni sobie II miejsce w tabeli. A to bardzo ich przybliży do vicemistrzostwa. Myślę, że będą naładowani i nie poprzestaną na jednej bramce. Wygrają wysoko. Jonkopings o nic nie walczy.
⛔100
 
D 20

danielm16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania,LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo la Coruna - Valencia
Typ:X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:Witam dziś zapraszam do Hiszpanii na ostatni mecz
10 kolejki. Oba zespoły są na dole tabeli i będą chciały w dzisiejszym meczu powalczyć o komplet punktów, ale La Coruna u siebie gra bardzo słabo na 9 kolejek zdobyła tylko 6 punktów i zaledwie tylko 5 bramek strzeliła co jest bardzo marnym wynikiem na swoim stadionie .Valencia znowu gra bardzo slabo na wyjazdach gdzue zdobyła 6 punktów i zdobyła 5 bramek .Dziś stawiam na remis bez bramkowy i podział punktów. :razz:
✅220
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: St. Pauli - Nurnberg
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gości: Ponad 1.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zagościmy na niemieckiej murawie w spotkaniu pomiędzy St. Pauli ( 18 mce w lidze ) a Nurnberg ( 10 mce w lidze ). Zdziwiły mnie kursy na ten mecz, sama wygrana Nurnberg jest kusząca a tym bardziej 2 gole strzelone przez ten zespół. Zacznijmy zatem od ekipy Gości - w ostatnich 5 meczach ligowych strzelili 11 goli co daje średnią ~2.2gole/mecz. Wyniki z tych spotkań to dwukrotnie 2:0 wygrane w domu i 3:0 oraz zwycięstwa 3:1 na wyjeździe, także w tym momencie są ekipą która zdobyła najwięcej punktów w ciągu ostatnich 5 spotkań. Sezonowo strzelili 19 goli w 10 spotkaniach ze średnią ~1.9gola/mecz. Z drugiej strony mamy ekipę Gospodarzy która w tym sezonie jest najgorsza w lidze a w ostatnich 5 spotkaniach stracili 11 goli ze średnią ~2.2gola/mecz. Dwa ostatnie mecze u siebie przegrywali po 0:2.
Podsumowując, Goście są na fali i czują się wyśmienicie zatem liczę na co najmniej 2 gole w ich wykonaniu a dyspozycja St. Pauli jest w stanie im to umożliwić.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Dep. La Coruna – Valencia
Typ: over 3.5
Kurs: 3.90
Buk: unibet
Analiza:
Gospodarze w ciężkim okresie, rywale z najwyższej półki i tylko trzy punkty zdobyte w ostatnich pięciu starciach co spowodowało spadek do strefy spadkowej. Problemem jest na pewno defensywa na tle zespół technicznych, grający szybką piłkę Vigo, Barcelona wbijała po cztery bramki a mogli zdecydowanie więcej. Po takiej serii jestem przekonany że przed własną publicznością (dwa wyjazdy z rzędu) będą szukać ofensywnej gry a na pewno personalnie źle ten atak nie wygląda szczególnie w kontrze a już poprzedni rok pokazał w domu ze defensywną grą nie są wstanie ugrać za wiele punktów u siebie byli najgorszą ekipą z najgorszym wynikiem bramek straconych, to będą chcieli zmienić. Valencia przyjeżdża do La CoruĂąa bardzo wkurzona po ostatnim meczu, świetnym w ich wykonaniu ale głupi błąd w końcówce spotkania pozbawił ich punktu w starciu z Barceloną. Te wściekłość będzie moim zdaniem dziś widoczna, bo widać że goście problemy z początku mają już za sobą i widać też rękę Prandelliego, który to co zrobił najpierw to obudził ofensywę. Nawet w tym słabym okresie „Nietoperze” nie mieli problemów z kreatywnością a skutecznością były spotkania gdzie marnowali sytuację których nie powinni. Valencia ma ogromne indywidualności oraz technikę w ofensywie w młodych graczach i to widać na boisku Munir – Rodrigo - Mir – Mina – Medran czy już bardziej doświadczeni Nani, Parejo. Tą ruchliwość i kombinację widzieliśmy w ostatnich starciach co dawało bramki – pięć ostatnich starć to tylko mecz z Atletico Madryt w którym nie strzelili dwóch bramek. Do poprawy cały czas gra w defensywie bo w tych pięciu starciach w żadnym nie zachowali czystego konta a oprócz Barcelony oraz Atletico byli to dwa beniaminkowie oraz Gijon, widać że przyciśnięta ta formacja bez wsparcia graczy ofensywnych ma wiele problemów, a tego nie zabraknie dziś bo jak wspomniałem gospodarze dziś bardzo zmotywowani i raczej ofensywni bo ostatnio szukanie tylko gry z kontr nic nie dawało.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Paryż 2016 Masters 1000
Godzina: Po 21:30, po meczu Simona Gillesa z Julianem Benneteau
Ramos A. - Robert S.
Ramos A.
1,72 w Pinnacle

H2H 0:1 z 2014 roku. Obaj grają wbrew pozorom swój sezon życia, Robert w wieku 36 lat, do tego gra u siebie. Jednak dla mnie to zawodnik z pogranicza Challenger któremu w tym sezonie wyszło parę turniejów, poza tym to zaliczył takie &quot;kompromitacje&quot; jak np. ze Stepankiem gdzie ugrał zaledwie 3 gemy. Czy można liczyć na to, że uda mu się u siebie coś ugrać? To tak jakby liczyć na los na loterii, to jest 1 runda i wbrew pozorom Ramos jest słusznym faworytem tego meczu. Przynajmniej w mojej opinii.
Hiszpan już rok temu udowodnił wszystkim w Szanghaju, że potrafi na kortach szybkich ograć samego Federera. Więc gra na hali na pewno nie jest mu obca. Do tego jest leworęczny więc to na pewno jakiś handicap w jego stronę. Niedawno w Chengdu zaliczył genialny turniej gdzie o mały włos otarł się o zwycięstwo, niestety przegrał. Mecz wieczoru dla francuskiej publiczności, ale moim zdaniem Ramos o wiele więcej osiągnął w ATP niż Robert który jak już wyżej wspomniałem, jego sukcesy w ATP to jedna wielka loteria. Presja na pewno po stronie gospodarza, a to nie sprzyja nigdy dobrym wynikom.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom