>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.10.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna - Anglia, Championship , 15 runda
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cardiff City FC - Ipswich Town FC
Typ: Ipswich Town AH (+0,5)
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
Analiza: we wtorek w w Walii jest częściowe zachmurzenie, szanse opadów wynoszą 5-7%, temperatura w porze meczu wyniesie 12 stopni C,wiatr 8-10 km/h. Na liczący 33.280 miejsc Cardiff City Stadium przychodzi średnio w tym sezonie 20.505 widzów. Ipswich Town ma mecz zaległy.
Tabela Championship (24 drużyny):
3. Cardiff:
14 8- 4- 2 br. 18:10, w domu 7 4-3-0 br. 11:3. Zarówno u siebie, jak i na wyjeździe mają średnią bramek 2,00.
10. Ipswich: 13 7-0-6 br 22:19, wyjazd 6 3-0-3 br. 11:11. Na wyjeździe zawsze tracili bramkę, raz nie zdobyli gola.
Statystyka H2H z lat 2005-2017: 28 meczy 7-7-14 br. 27:44, w Cardiff 14 5-3-6 br. 17:21. W ostatnim sezonie w Cardiff 3:1, w Ipswich Town 1:1. Cardiff wygrał 3 ostatnie mecze u siebie, wcześniej były 2 remisy, a w marcu 2011 r. zwycięstwo gości 2:0.

Forma Cardiff: w ostatnich 5 meczach 2-2-1 br.4:2, aż 3-krotnie nie zdobyli bramki. W domu seria 5 meczy nie przegranych 2-3-0 br 6:3, ostatnio 2 bezbramkowe remisy.
Forma Ipswich:
ostatnio przerwali serię 3 porażek, w ostatnich 5 meczach: 2-0-3 br. 8:8. Na wyjeździe przerwali serię 4 porażek (w tym w Pucharze Ligi z Crystal Palace): 5 1-0-4 br. 6:9.
Kadra Cardiff: wyceniana jest na 39,75 mln. euro, liczy 27 graczy, w tym 1 Walijczyk. Piłkarz warto jest średnio 1,47 mln. euro. Wyróżniający się strzelcy: Mendez-Laing(14/4), Zohore (12/3)), Hoilett (14/3), Ralls (13/3). Absencje: lewy obrońca Bennett (12/0), , środkowy pomocnik Gunnarson (10/0)-1 asysta , środkowy napastnik Zohore (12/3). Występ tych 3 wymienionych, wycenianych łącznie na 8,75 mln. euro jest wątpliwy, niepewny. Na pewno nie zagra też 4 innych ważnych graczy, którzy w tym sezonie nie grali lub grali niewiele. Łącznie nie zagrają gracze o wartości od 1,50-10,25 mln. euro?!!
Kadra Ipswich:
warta jest 21,10 mln. euro, liczy 28 graczy, w tym 9 obcych. Piłkarz tej kadry wyceniany jest średnio na 754 tys. euro. Snajperzy Ipswich: Waghom (11/7), Garner (12/4) , McGoldrick (12/4), Celina (9/3). Absencje: niepewny jest występ stopera Smith (1/0), nie zagra środkowy pomocnik Adeyemi (5/0), nie zagra też 4 innych pomocników, rezerwowych lub nie grających. Łącznie nie zagra 3,60-5,10 mln. euro.
Podsumowanie i wnioski: Cardiff jest uzasadnionym faworytem. Potwierdza to wyższa pozycja w tabeli, wyraźnie wyższa wycena kadry, brak porażki w tym sezonie u siebie, lepsze statystyki domowe niż wyjazdowe Ipswich Town, najsolidniejsza defensywa w tej lidze (tracą prawie 2 razy mniej bramek niż goście), znajdują się wyżej w tabeli formy, trwa seria 3 wygranych meczy u siebie z Ipswich. Ale Ipswich Town też ma argumenty za sobą: statystyki H2H, również w Cardiff, są korzystne dla gości, ma w swoich szeregch jednego z czołowych strzelców ligi Waghoma, ma skuteczniejszy atak (+22,22%), wygrali co drugi mecz na wyjeździe. Gospodarze mają ostatnio problemy ze zdobywaniem bramek, gdy goście jedynie raz nie zdobyli bramki w ostatnich spotkaniach. W związku z podanymi informacjami uważam, że typ na to, że goście nie przegrają meczu ma wartość przy obecnych kursach: w tym sezonie Cardff wygrał 4 z 7 meczy domowych (57,14%), Ipswich wygrał 3 z 6 meczy wyjazdowych (50%). Musimy też pamiętać, że gospodarze są zagrożeni absencjami sięgającymi 1/4 wartości kadry, w tym możliwy jest brak 3 ważnych graczy obecnego sezonu, absencje te dotyczą wszystkich formacji. Goście będą także osłabieni, ale żaden z nieobecnych lub potencjalnie nieobecnych nie grał wiele w tym sezonie. Mój wybór uważam za matematycznie uzasadniony. Przy tym zawiera element spekulacyjny, związany z absencjami Cardiff, który może mój typ wzmocnić. Ryzykuję stawkę średnią - 5/10.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:
20.45
Spotkanie: Celtic-Bayern M
Typ: 1
Kurs:
8
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Witam.
Nie wiem czy wy nie oglądacie chociażby Bundesligi? Nie wiedzieliście ostatniego meczu Bayernu z Lipskiem, albo wcześniej z słabym Hamburgiem? I co z tego, że Bayern wygrał u siebie 3:0 z Celtickiem? Jeszcze wcześniej remis z Hertą, u siebie ze słabym Wolfsburgiem ...Oglądałem ostatnie mecze ligowe i w LM... I co? Prędzej widzę tutaj niespodziankę niż wygraną Bayernu.. Bez Lewego, Mullera i Neuera ta drużyna przejdzie przez wielkie męczarnie dzisiaj.. Celtick wie o tym... i to wykorzysta.. Kto jeszcze będzie się nabierać na te same zwody Robbena? No chyba nie twardo grający Brown? Ja po prostu węszę tutaj niespodziankę.. Czy dużą? Nie wiem..
Ogólnie moje typy na wtorek - środa:
AS Roma - Chelsea: X
Atl. Madryt - Qarabag 1
Celtic - Bayern 1
Sporting - Juventus 2
Napoli - Manchester City X
Tottenham - Real Madryt 1
Besiktas - Monaco 2
Może coś z tego sobie koledzy weźmiecie, na jakiegoś &quot;wariata&quot;.. Ale jak będzie? Zobaczymy wieczorem.. Ja po prostu zaufam swojej intuicji.. Podobnie jak wczoraj, każdy myślał, że Lechia się przełamie, a tu zonk... i to jaki... Powodzenia.
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagrodzonych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostaną dodani 2 nowi bukmacherzy:
    - BetrallyZaktualizowana lista, wraz z nowymi bukmacherami, jest już do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany uatrakcyjnia zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Dyscyplina: Esport: Counter Strike - Polska Liga Esportowa
Godzina: 18:00
Spotkanie: CheckPoint - InetKox
Typ: 1
Kurs: 4
Bukmacher: STS
Analiza:
Według mnie drużyna CheckPoint powinna wygrać ten mecz. Dziwi mnie tutaj kurs, który jak dla mnie jest dużym value. Drużyna CP przegrała do tej pory wszystkie swoje mecze, ale samo zakwalifikowanie się do tej ligi jest jakimś tam osiągnięciem. Z drugiej strony drużyna inetkox, która dostała zaproszenie albo slota do tej ligi (nie pamiętam szczerze mówiąc) w składzie z izakiem, pago, easy, saju i tudsonem też nie radzi sobie dobrze w tej lidze. Jak wiadomo są to już tzw. emeryci i nie przykładają jakiegoś wielkiego zaangażowania w treningi itp. Skillowo na pewno drużyna CP jest lepsza, ale jak wiadomo kanter jest nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć. Mój bet ląduje na drużynę gospodarzy.
Pisane na szybko, sorry za błędy.
⛔ 100
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS ROMA - CHELSEA
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: forbet
Witam! Pod lupę wziąłem według mnie najciekawsze dzisiejsze spotkanie. Obie drużyny po ostatnim spektakularnym meczu w Lidze Mistrzów (3:3) dziś będą walczyć o pierwsze miejsce w grupie.
Na Stamford Bridge był to jeden z najlepszych ofensywnych meczów Romów, mimo iż już w pierwszej połowie przegrywali 2-0 byli w stanie odrobić straty i nawet wyjść na prowadzenie 2-3, według mnie to właśnie Roma przeważała w sytuacjach bramkowych jak i w posiadaniu piłki.
Chelsea pomimo spadku formy kilku piłkarzy z trzech ostatnich spotkań wychodzili zwycięsko, ważną informacją na konferencji prasowej jest fakt iż do składu Conte może wrócić N Gol Kante który odgrywa kluczową role w schematach włoskiego trenera.
Roma podobnie jak Chelsea również w trzech ostatnich spotkaniach wychodziła zwycięsko nie tracąc przy tym ani jednego gola, co potwierdza fakt że w serii A ma najmniej straconych bramek.
W Romie kontuzje Schicka i Bruno Pereza pod znakiem zapytania stoi występ Manolasa i Defrela.
Sądzę że trenerzy poukładali swoją defensywę i dziś nie zobaczymy gradu bramek stawiam w tym meczu na remis
@1:1
bardziej bezpiecznie BTS
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Celtic Glasgow-Bayern Monachium
Typ: Bayern &amp; poniżej 2,5
Kurs: 4,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bayern bez Lewandowskiego,który zawsze skupia na sobie uwagę obrońców, robiąc miejsce dla pozostałych.
Poza tym Bayern od czasu wygranej z Celtic u siebie 3-0 zanotował słabsze mecze, wygrał skromnie 1-0
wyjazdowe spotkanie z HSV, po karnych wygrał z Lipskiem i w lidze 2-0.
Celtic w LM wygrał z Anderlechtem. Z PSG dostali do zera.
Dzisiaj Bayern powinien to wziąść, bo ma tylko 3 punkty przewagi nad dzisiejszym przeciwnikiem i przydałoby się tą przewagę powiększyć.
PSG raczej nie wyprzedzą (wysoko przegrali z nimi na wyjeździe), ale dzisiejszą wygraną zapewnili by sobie spokój w dalszej części fazy grupowej.
Nie podziewam się gradu goli. Celtic mając przed sobą tej klasy przeciwnika nie powinien zbytnio rwać się
do ataku, czekając raczej na kontrę i zwycięskiego gola, który zrównałby ich w tabeli z Bayernem.
Takie zwycięskiej kontry jednak nie będzie, bo jak widać po ich ostatnim meczu z Kilmarnock 1-1, brakuje skuteczności.
Bayern będzie grał uważnie w obronie, wiedząc,że ich ofensywa jest osłabiona brakiem najlepszego strzelca i nie straci gola (skoro Paryż nie stracił).
Celtic to nie ta półka. Skoro Bayern wygrał u siebie 3:0... to dzisiaj 1 lub 2-0? Zobaczymy...
Taki sobie scenariusz ułożyłem po kursie 4,5 w ostatni dzień rywalizacji w typach dnia ????
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Brazylia Serie B
Godzina: 22:30
Spotkanie : Goias vs Criciuma
Typ: remis
Kurs: 3,32
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Oba zespoly sasiaduja ze soba w srodkowej czesci tabeli . Awans im nie grozi , a nad strefa spadkowa tez maja stosunkowo bezpieczną przewagę.
Faworytem jest Goias . Oba zepsoly maja prawie identyczny stosunek bramek.
Goias jesli juz wygrywa to jedna bramka. Goscie natomiast 4 mecze z rzedu przegrali ,ale grali z zespolami lepszymi jak Parana itp , ktore walcza o awans , maja jeszcze jakies cele . Nie grali zle w tamtych meczach , zabraklo szczescia w niektorych . Dzis powinni urwac punkty gospodarzom , tym bardziej , ze Goias wygrywa czesciej z zepsolami slabszymi tylko.
⛔ 100 - Typ był na plus. Ale jak mawia regulamin, Typ podajemy najpóźniej minutę przed jego rozpoczęciem. Tu post jest dodany o 22:30, a o tej samej godzinie rozpoczął się mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom