>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.03.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:30
Spotkanie: Skoki drużynowe
Typ: Wygra Polska
Kurs: 1.61
Analiza:
Na dzisiaj wybieram kolejny pewniejszy typ ale dzisiaj z kursem poniżej 2. Skoki drużynowe w Lahti to ostatnia szansa na medale mistrzostw świata dla naszej ekipy. Jak wiadomo na razie zdobyliśmy tylko brąz za pomocą Piotrka Żyły. Wybieram dzisiaj ten typ gdyż Polacy są najbardziej stabilną ekipą z pośród wszystkich narodowości. Co prawda Austriacy mają Krafta, Niemcy Wellingera ale na tym ich domena się kończy. Te drużyny mają indiwidualistów lecz brakuje im drużyny. Polacy powinni poczuć sportową złość po dość pechowych miejscach na mistrzostwach i dać z siebie wszystko by na ich szyjach zawisło złoto. Pragnę dodać że gdyby skoki rozgrywane na małej i dużej skoczni były brane pod uwagę jako drużynowe to dwa razy Polacy byli by na pierwszym miejsu. Nie liczę dzisiaj na niespodziankę dlatego też taki typ z mojej strony. Powodzenia!
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - konkurs drużynowy
Godzina: 16:15
Typ: Norwegia będzie prowadzić po I serii
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na konkurs drużynowy Mistrzostw Świata w skokach narciarskich mężczyzn, w fińskim Lahti, który zostanie rozegrany na Salpausselkä (HS130). Przed nami ostatni konkurs na skoczni w Finlandii. Niewątpliwie możemy być zawiedzeni wynikami naszych rodaków na tych mistrzostwach, bowiem oczekiwania były znacznie wyższe a wyszło jak wyszło. Aczkolwiek trzeba pochwalić Piotrka Żyłę za życiowy sukces i trzecie miejsce. Co do dzisiejszego konkursu o podium będą walczyć przede wszystkim cztery nacje Polska, Niemcy, Austria oraz Norwegia, po słabszych występach z grupy faworytów wypadła Słowenia. Jak dla mnie o złoto powalczą nasi rodacy z Norwegami, którzy nota bene po zmianie kombinezonów na nowe zaczęli skakać znacznie lepiej. Cała sytuacja z tymi kombinezonami budzi sporo kontrowersji. Niegdyś świetny trener z Finlandii Mika Kojonkoski a teraz przewodniczący Komitetu Skoków Narciarskich FIS jest mocno zaniepokojony walką na kombinezony, gdyż jak twierdzi stroje coraz bardziej balansują na granicy przepisów, niejednokrotnie ją przekraczając. Czyżby Norwegowie mieli jakiś trik ze strojami, którego nie zauważyli kontrolerzy? Całkiem możliwe bo od tak zaczęli skakać zdecydowanie lepiej. Wracając do konkursu o ile o złoto powalczą Polacy z Norwegami to o trzecie miejsce będą bić się Niemcy z Austriakami, a to wszystko dlatego, iż nie mają tak równej czwórki skoczków jak nasi rodacy czy Skandynawowie. Sercem wiadomo będę za Polakami, jednakże Norwegowie mogą tu namieszać, dlatego też stawiam, że to oni nieznacznie będą prowadzić po pierwszej serii, jednakże w ostatecznym rozrachunku Polacy powinni odnieść zwycięstwo. Konkurs rozpocznie się o godzinie 16:15.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGLES: Kuala Lumpur (Malaysia), hard - Semi-finals
Godzina: 10:30
Spotkanie: Hibino N.-Linette M.
Typ: Hibino
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mathieu mnie zawiódł. A może nie MAthieu a może bardziej jego rywal, który nie ugrał seta. Dziś idę trochę pod prąd. Ale ja nie ufam Polce. Gra tu może i bardzo dobrze. Ale w końcu musi przyjść słaby mecz. W każdym turnieju przychodzi słaby mecz. Magda to zawodniczka, która pewnego poziomu poziomu nie przeskoczy. Może być tam 70-90 w rankingu ale to wszystko. Jedynie w słabszej obsadzie ATP 250 może coś zwojować. Po takim kursie to idę w stronę Hibino. We wczorajszym meczu pokazała charakter. Lubię grać na Azjatki. Są bardzo regularne i bardzo dobrze poruszają się za końcową linią. Po takim kursie trzeba grać po prostu Hibino. Przyjdzie mecz, gdzie Magda nie będzie trafiać w kort. Myślę, że dziś właśnie zaczną się poważne problemy Magdy. Stawiam na Hibino ale ostrożnie ze stawką. Powodzenia !
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina:
16:15
Spotkanie:
Eibar - Real Madryt
Typ:
Gole gospodarzy powyżej 1.5
Kurs:
3.00
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Ostatnie 3 dni w moim wykonaniu to jakaś masakra pora podnieść się z gleby. Stawiam dzisiaj na przynajmniej 2 bramki gospodarzy dlaczego? choćby dlatego że dzisiejszy gospodarz radzi sobie dobrze w 5 ostatnich spotkaniach 3/1/1 strzelił 13 goli i stracił 4. Jeżeli obserwujemy ligę hiszpańską to wiemy że Real Madryt ma ostatnio jakieś kłopoty, traci głupio bramki później goni wynik. Na 5 ostatnich spotkań Eibar strzelił 4 razy powyżej 2 bramek tylko raz nie udała się ta sztuka. Mam nadzieję że Goście znów zaczną się bawić dostaną szybką bramkę a później to już pójdzie. Pozdrawiam

⛔100
 
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina:
16:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - Wisła Puławy
Typ:
Bytovia Bytów Handicap -1.5
Kurs:
3.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj po przerwie zimowej wracają na boisko drużyny pierwszoligowe. W jednym ze spotkań 20 kolejki drużyna Bytovii Bytów podejmować będzie Wisłę Puławy. Gospodarze dzisiejszego spotkania z 24 punktami zajmują dziesiątą pozycję w tabeli, Wisła natomiast jest piętnasta z 19 puntami na koncie. W przerwie zimowej w obydwu drużynach doszło do kilku zmian w postaci wzmocnień i ubytków ale czy one będą trafione zweryfikuje boisko i osiągane wyniki. Patrząc na dzisiejszy pojedynek myślę, że dużo większy potencjał prezentuje drużyna Bytovii. Pozycja w tabeli drużyny gospodarzy nie jest wysoka ale sądzę, że ulegnie ona znacznej poprawie w rundzie wiosennej. Piłkarzy z Bytowa stać na bardzo dobrą grę taką jaką pokazali w Pucharze Polski rywalizując z zespołami z ekstraklasy. Stawiam na zwycięstwo Bytovii Bytów różnicą co najmniej dwóch bramek.

⛔100
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: BPL
Godzina: 13:3
Typ: United -1.5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Diabły wreszcie na dobrej drodze. Zdobyty puchar EFL, kolejna tura w Lidze Europy.
Teraz zmierzą się ze średniakiem - Bournemouth.
Jedyne co pamiętam w grze gości to wygrana 4-3 z Liverpoolem po ostrej wymianie.
Ostatnie mecze wisienek same przegrane, nawet te u siebie z Crystal Palace!
United własny stadion + może prześcignąć*liverpool i mieć tyle samo punktów co Aresnal, jeżeli na Anfield będzie podział punktów.
Bilans goli Manchesteru nie jest najlepszy, ale mecze u nich są niesamowicie ciężkie.
Mamy 12 a nawet 13 zawodnika w postaci kibiców.
Manchester nie przegrał u siebie od około 20 kolejek!!
Jeżeli Mourinho chce myśleć o Lidze Mistrzów to dzisiaj to wygrają ;)
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj mecz na szczycie 1 ligi, wczoraj Górnik ograł tyszan 1:0 i zbliża się do czołówki, dzisiejszy mecz myślę zagrać X/X jeszcze oprócz tego z kursem 5,00 bo wydaje mi się że tam padnie wynik 0:0 lub 1:1. Kolega wcześniej już opisywał składy, braki kadrowe itd więc nie będę się powtarzał, ale liczę że typ z tym kursem wejdzie i grający będą na plus......powodzenia
✅240
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea - Burnley
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotkanie 11 w tabeli Burnley z 16 drużyną Swansea. Wybrałem ten typ ze względu na to, iż pod wodzą nowego trenera łabędzie wydostały się ze strefy spadkowej i prezentują solidny futbol. Wygrali oni dwa ostatnie mecz na własnym stadionie. Drużyna Burnley to wciąż najgorzej spisujący się zespół na wyjazdach w całej lidze. W 12 spotkaniach w delegacjach zdobyli zaledwie 2 punkty. Pewniakiem wydaje się 1 draw no bet po kursie 1,48, ale ja zagram odważniej i liczę na wygrana gospodarzy.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Mecz: Piast Gliwice - Wisła Kraków
Typ: Wisła wygra do 0
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznijmy od Wisły - z każdym kolejnym meczem widać postęp w grze. O ile pierwsze zwycięstwo z Koroną było efektem pięknej bramki Małeckiego, która pozwoliła Wiśle kontrować (tak padł drugi gol), o tyle mecz ze Śląskiem to progres pod względem ataku pozycyjnego, a spotkanie z Jagiellonią to prawdziwy popis krakowskiego zespołu. W formie jest ofensywne trio Małecki-Brożek-Boguski, a na ławce czekają kolejni zawodnicy, którzy mogą wnieść sporo jakości. Jednocześnie pod wodzą nowego trenera poprawie uległa organizacja w grze obronnej. Jagiellonia stworzyła sobie bodaj jedną okazję po stałym fragmencie gry (a wiemy, że Probierz zawsze świetnie je przygotowuje). Stracona bramka to efekt nieuwagi po idiotycznej czerwonej kartce nowego, skądinąd świetnego środkowego obrońcy - Ivana Gonzaleza.
Natomiast Piast jest zupełnie bez formy. Męczą się niemiłosiernie grając w piłkę. Nie da się praktycznie przewidzieć jak zagra wicemistrz Polski, bo zespół objął Dariusz Wdowczyk. Co prawda dał się poznać jako świetny motywator (rok temu odmienił Wisłę jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki), ale mimo wszystko różnica w potencjale obu zespołów oraz fakt, że odbędzie z zespołem raptem 1-2 treningi przed meczem nie daje sporych nadziei na znaczną poprawę w organizacji i jakości gry Gliwiczan.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea-Burnley
Typ: Swansea i poniżej 2.5 gola
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Swansea 16 w tabeli Premier League, ledwie 2 punkty przewagi nad będącym w strefie spadkowej Crystal Palace.
U siebie bilans 4 wygranych 2 remisów i 7 porażek, ale dwie ostatnie wygrane, z Southampton 2-1 i Leicester 2-0 pozwalają mieć nadzieję, że i dzisiaj ich rywal wyjedzie z Liberty Sadium bez punktów.
Burnley zdobyło do tej pory 7 punktów więcej od Swansea, ale głównie na własnym boisku.
Na wyjeździe jeszcze nie udało im się wygrać, mało tego, z 12 stpotkań tylko 2 zremisowali i aż 10 przegrali, a 6 zdobytych bramek mowi wszystko.
Jeżeli Swansea chce uniknąć spadku,a na to liczę (Fabian) musi takie mecze wygrywać.
Mój typ to 1 lub 2 do zera.
⛔100
 
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina : Skoki narciarskie, Lahti
Godzina : 15:15
Typ: Norwegia podium -NIE
Kurs : 2.62
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Na wstępie wspomne tylko, ze dzisiejszy dzień będzie bardzo szczęśliwy dla naszych skoczków, stawiam na zwycięstwo naszych, tak na marginesie ????
Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów na dzień 16.02.2017 :
1. Polska
2. Austria
3. Niemcy
4. Słowenia
5. Norwegia
Miedzy Norwegia, a TOP3 jest spora strata punktowa, tak więc według mnie, nie ma szans, aby dzisiaj Norwegia jakimś cudem stanęła na podium konkursu drużynowego..
Przypatrzmy sie samym skoczkom :
Pozycje w klasyfikacji generalnej PŚ : Tande 3, Stjernen 13, Johannson 21, Fannemel 26, a wiec 1 norweg w dziesiątce, a dwóch w 3ciej dziesiątce, porównując do podium jaki wg mnie jest dziś oczywisty : Polski przedstawiac nie trzeba , Niemcy 6 w 30stce, ba, nawet 20stce! Austria : 4 w 20stce, a aż 3ch w pierwszej 8mce..
Reasumując : Norwegia w tym sezonie, dokładniej w tym konkursie NIE MA SZANS stanąć chociażby na najniższym stopniu podium.. Podium wg mnie przedstawiac sie będzie Nastepujaco:
1.POLSKA
2.Niemcy
3.Austria
Austria z o wiele mniejsza strata punktowa niż Niemcy do Polski ! ????
Pozdrawiam.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Sampdoria – Pescara
Typ: over 3 azjan
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dla ekipy Pescary każdy mecz jest o życie, musza do końca wszystko wygrać tak naprawdę by pozostać w elicie to jest zadanie nie do wykonania ale próbę tego podejmą. Stawia ich to w takiej sytuacji że od pierwszej minuty muszą grać otwarte zawody i atakować a ich gra w aspekcie defensywnym jest beznadziejna aż 57 bramek straconych w tym 30 w 13 meczach wyjazdowych. W ofensywnie z ekipy z dolnych rejonów są najlepsi czyli potencjał w ataku jakiś jest. To już świadczy o tym że to ekipa bardzo overowa a dodajmy do tego że dwie kolejki temu do ekipy zamykającej ligową tabelę we Włoskie Seria A wróciła legenda czyli Zdenek Zeman. Jest to trener zawsze prezentujący ultra ofensywną piłkę to on jako jeden z pierwszych we Włoszech postawił na ustawienie 4-3-3, tego stylu przez wszystkie lata nie zmienił – każdy klub opierał się na ultra grze ofensywne. Dla niego jest to powrót na stare śmieci. Doświadczony szkoleniowiec prowadził już Pescarę w sezonie 2011/12 i to ze sporym sukcesem bo skończyło się awanse do najwyższej klasy rozgrywkowej. Tak więc jestem pewien że Pescara będzie dziś ustawiona bardzo ofensywne dodając do tego fakt że każdy mecz to walka o „życie”. Zaprocentowało to rozgromieniem rywala w walce o ligowy byt Genoa 5:0.
Sampdoria ekipa środka tabeli której nic nie grozi tak więc w tej ekipie jest spory luz który odzwierciedla się w wynikach niepokonani od pięciu kolejek a na rozkładzie mają zwycięstwo z Milanem 1:2, oraz Romą 3:2. Szczególnie dobrze to wygląda w ataku gdzie trener ma trzech strzelców którzy biorą na siebie odpowiedzialność z zdobywanie bramek, miejsca na poszalenie w ataku im nie braknie. Zresztą u siebie jest nastawienie ofensywne o czym przekonała się świetna ostatnio Roma tracąca trzy bramki. Jeszcze do tego dodam fakt ze w ostatnim starciu na tym stadionie gospodarze wygrali 6:0 a taki hokej z Zemanem na ławce może się powtórzyć zawsze, zresztą bez tego trenera Pescara grała już wiele razy w hokej a nie piłkę.
✅75
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, Tauron Basket Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polpharma Starogard - Polski Cukier Toruń
Typ: Polski Cukier Toruń
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dziś lider tabeli zmierzy się z 13 drużyną ligi. Idę w tym meczu zdecydowanie w stronę przyjezdnych, którzy są tutaj faworytem. Gibson, Cummings oraz Wiśniewski ostatni w bardzo dobrej dyspozycji. Są zdecydowanie na fali wznoszącej a w ostatnim meczu potrafili zaaplikować siarce 111 punktów przed własną publicznością. Na wyjazdach mają serię 4 porażek i myślę że dziś jest dobry dzień aby ją przełamać. To że Pierniki potrafią grać na wyjazdach mogliśmy zobaczyć na początku seozonu gdzie wygrali 7 kolejnych meczy na wyjeździe i są pod tym względem liderem tabeli.
Jeżeli chodzi o h2h również na korzyść Twardych Pierników 3-1. Szykuje się wyrównany mecz, z przełamaniem złej wyjazdowej passy przyjezdnych, którzy mają coś do udowodnienia tutaj w Starogardzie.
⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sheffield Wed - Norwich
Typ: Sheffield over 0,5 gola w 2 połowie
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie sąsiadujących w tabeli druzyn, z których faworytem dla mnie jest drużyna gospodarzy. Wahałem sie miedzy 1 draw no bet, ale ostatecznie poszedlem w bramke dla gospodarzy w 2 polowie. Po 2 porazkach z rzedu, w tym jednej na wlasnym stadionie, gdzie trudno odebrac punkty gospodarzom, oczekuje, że wyjdą oni pełną parą i dadzą z siebie wszystko w tym spotkaniu. Kanarki z Norwich preferują otwarty football, grają w kratke, 5 ostatnich meczy to tylko 1 zwyciestwo, wczesniej 3 wygrane, jeszcze wczesniej znowu klapa. Nie sądzę, żeby weszli chociaz do playoff po zakonczeniu sezonu. Sheffield czesto trafiaja do siatki rywali w 2 polowie, a Norwich traci duzo bramek na wyjazdach, do statystyk zajrzyjcie sobie sami. Stawialbym tutaj max 1 gola do przerwy i minimum 1 gola po przerwie, nie odważe sie wytypowac wyniku, bo mimo wszystko goście potrafią sprawiac niespodzianki. Ten meczyk bardzo dobrze wpisuje mi sie w over 0,5 Sheff w 2 polowie, scenariusz, którego sie obawiam to wynik 2/3 - 0 do przerwy, ale raczej w to wątpie ;)
✅75
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty zimowe, Narciarstwo Biegowe
Godzina: 13:30
Spotkanie: 30 km Styl Dowolny kobiet ze startu wspólnego. Kto wygra, bez Marit Bjoergen?
Typ: Charlotte Kalla
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Charlotte Kalla perfekcyjnie przygotowała formę na Mistrzostwa Świata w Lahti. Podczas sezonu Szwedka ewidentnie nie błyszczała, jednak od lutego gdzie się pojawi tam staje na podium. Najpierw wygrała 2 złota w mistrzostwach Szwecji, potem była druga na 10 km klasykiem w Otepaa, aż w końcu podczas trzech startów na Mistrzostwach Świata w Lahti zgarnęłą trzy medale. Dzisiaj powinna dołączyć kolejny po biegu na 30 kilometrów techniką dowolną. Oczywiście bezsprzeczną faworytką do zwycięstwa jest Marit Bjoergen. Jednak już o pozostałe dwa medale liczyć się bedzie ok 5-6 zawodniczek. Weng, Jacobsen, może Ostberg, Parmakoski no i Kalla właśnie. W mojej ocenie to Szwedka dysponuje najlepszą formą spośród tych biegaczek. Na finiszowych metrach moze nie jest tak szybka jak Jacobsen, czy Ostberg, jednak uważam, że na trasie porobią się różnicę i Charlotte raczej przybiegnie niezagrożona druga na metę, jako jedyna przez najdłuzszy czas utrzymując tempo Marit.
⛔100
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 15:15
Spotkanie: HS 130 Lahti Drużynowy
Typ: Austria miejsce na podium
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza : Według mnie Austria w tym konkursie może z Polską spokojnie bic się o pierwsze miejsce, a już napewno powinna być na podium. Przede wszystkim dlatego, że mają stabilną czwórkę skoczków zanjmujacych miejsca odpowiednio w klasyfikacji : 2,7,8,18 wiec wszyscy sa w czołowej 20 co powinno gwarantować równe długie skoki, a trzech w top 10 co w drużynówce jest najważniejsze ich rywale, Norwegia którą bukmacherzy po jednym konkursie przeceniaja : 3,13,21,26 a wiec widzimy, że conajnmiej 2 skoczków nie gwarantuje systematyczności. Najlepiej prezentuje się Polska ale zaraz a nia w Pucharze Narodów jest Austria która ma 3126 PPŚ a Norwegowie przepaść 2161 PPŚ, według mnie pierwsze trzy miejsca zajmą Polacy, Niemcy i Austriacy, tylko upadek skoczka czy bardzo zmienne warunki na skoczni moga coś zmienić. Kurs 1,61 w TOP 3 na Austrie to według mnie dobry typ do dubla. Bo o pierwszą trójkę może jeszcze powalczyć Norwegia i jakimś cudem Słowenia ale oni z samym Domen Prevc nie sądzę by wskoczyli na podium. Podsumowując w drużynówce liczy sie systematyczność i powtarzalność a Austria według mnie to gwarantuje i po takim kursie warto spróbować tym bardziej że oni jako jedyny zespół maja reprezentacje aż 3 skoczków w TOP 10. Powodzenia.
✅61
 
K 1

kanye1878

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: AS Roma - Napoli
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
To i ja zacznę wskazywać typy publicznie. Włochy. Mecz na szczycie. AS Roma podejmuje na własnym stadionie Napoli. Gospodarze są naprawde w gazie. Napoli ostatnio porażka na własnym stadionie z Atalanta. Teraz czeka ich jakże ważne spotkanie z Realem w Lidze Mistrzów. Moim zdaniem nie będą dziś forsować tempa licząc na ugranie coś jeszcze w LM. Stawiam czystą 1. Myślę,że Roma jest w stanie ograć ogólnie dobrze spisujące się Napoli
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 12

areckin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godz: 18:30
Spotkanie: Villarreal - Espanyol
Typ: over 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo atrakcyjny kursik na to spotkanie, myślę że siądzie bez problemu. Villarreal po porażce z Romą u siebie 4:0, podniósł się i gra coraz lepiej. Wygrana z Real Sociedad, wysoko 1:4 z Ossasuna i bardzo blisko sensacji w meczu z Realem Madryt gdzie prowadzili 2:0, tracąc potem 3 bramki i przegrywając mecz 2:3 tylko to potwierdzają. Na przeciwko Espanyol, który zajmuje 9 miejsce w tabeli i ostatnio gra różnie. Gra średnio, ale strzela bramki co w tym zakładzie jest najważniejsze. Zapowiada się ostra walka, faworytem jest zółta łódź podwodna, goli nie powinno zabraknąć bo obie ekipy ostatnio są bramkostrzelne. Kursik moim zdaniem bardzo wysoki
⛔100
 
michal9678 0

michal9678

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Liverpool - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal + 4,5 rzutu rożnego w całym spotkaniu
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W najciekawiej zapowiadającym się dzisiejszym spotkaniu zawodnicy Liverpoolu gościć będą drużynę Arsenalu. Arsenal co prawda ma do rozegrania w najbliższym czasie spotkanie z Bayernem w Lidze Mistrzów, ale nie oszukujmy się, awans jest już rozstrzygnięty, dlatego zdecydowanie istotniejszym spotkaniem dla ekipy Wengera bedzie to dzisiejsze. Arsenal na pewno nie może pozwolić sobie dziś na porażkę, ponieważ to oznaczałoby możliwy spadek nawet na 6 pozycję ( przy wygranej ManUtd). Nie będe próbował typować wyniku bo jak wiadomo w takich spotkaniach każdy wynik jest możliwy, po raz kolejny skupię się na rzutach rożnych ponieważ oferta jest ciekawa. Zwracając uwagę na skrzydłowych Arsenalu ( Walcot , Oxlade-Chamberlain) oraz szalenie ambitnego Sancheza, którego wszedzie jest pełno można spodziewać się sporej ilości dośrodkowań co może skutkować rzutami rożnymi dla ekipy z Londynu. Ofensywa na pewno będzie wspierana przez grających ofensywnie Bellerina oraz Monreala. Spodziewam się w tym spotkaniu,że to Arsenal będzie utrzymywał sie przy piłce a Liverpool skupi się na kontrach przez co to Arsenal powinien częsciej strzelać i dośrodkowywać.
W 4 z 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami, Arsenal miał przynajmniej 5 rzutów rożnych w całym spotkaniu.
⛔100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sao Paulo, Półfinał
Godzina:17.00
Spotkanie: Joao Sousa - Albert Ramos-Vinolas
Typ: Joao Sousa
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym półfinale na ceglanych kortach Sao Paulo zmierzą się Joao Sousa oraz Albert Ramos-Vinolas. Zapowiada się bardzo zacięty mecz, obaj zawodnicy przeszli przez wcześniejsze rundy prezentując solidną formę, kto dziś będzie górą? Moim zdaniem będzie to Portugalczyk. Sousa w tym roku bilans na cegle 5/2. W drodze do półfinału odprawił 2 Argentyńczyków: Olivo i Delbonisa, szczególnie szybkie 2-0 z tym drugim zrobiło na mnie dobre wrażenie. Albert Ramos bilans 9-3, na tutejszych kortach pokonał najpierw Eliasa oraz wczoraj bo ciężkim boju Pelle. Oglądałem te drugie spotkanie i muszę przyznać, że gdyby nie dobry serwis w 3 secie, to Ramosa moglibyśmy wcale nie oglądać w półfinale. Obaj zawodnicy grają obecnie na porównywalnym poziomie, ten mecz oceniałbym 50-50,jednak bukmacherzy wyższe kursy wystawiają na Souse trzeba to wykorzystać. Wydaję mi się, że decydującym aspektem przesądzającym o zwycięstwie jednego z nich może okazać się również zmęczenie. Sousa spędził na korcie 2 h 19 min, Ramos 4 h 43 min a więc dwa razy dłużej dodatkowo Portugalczyk miał ponad 8 h więcej na regeneracje bo rozegrał swoje spotkanie dużo wcześniej. Nie twierdzę, że o wyniku tego spotkania będzie decydować tylko czas spędzony na korcie ale myślę, że w decydujących momentach to Ramosowi może zabraknąć oddechu. Moim zdaniem Sousa win.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom