>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.03.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Benevento – Verona
Typ: powyżej 9.5 rożnego
Kurs: 1.70
Bukmacher: forbet
Witam. Zapraszam na jeden z najważniejszych spotkań dla obu ekip. Dla Benevento to ostatnia szansa zeby chociaż utrzymać te niewielkie szanse na utrzymanie w tym sezonie. Goście natomiast tracą 4 punkty do miejsca bezpiecznego więc trzy puknty to dla nich mus .Statystyki tych drużyn pod względem rożnych nie wygladają oszałamiająco. Gospodarze wykonują średnio 4.04 rożnego na mecz, a goście 3.88 rożnego na mecz. Jednak te statystyki są bardzo mylące.Benevento na początku sezonu było poprostu gwałcone i przegrywali wszystko jak szło, lecz jak spojrzymy po transferach i lepeszej grze w drugiej połowie sezonu zobaczymy ze gra sie już znacznie poprawiła . Spojrzymy ostatnie spotkania gospodarzy u siebie to nabijali sporo rożnych :7,4,6,7,6 i jak spojrzymy na mecze z drużynami z dołu tabeli to w tych meczach jest gra o wszystko i obie ekipy atakuja czym nabijaja sporo rożnych w meczu. O gościach można powiedzieć to samo niby niska średnia liczba rożnych ale jak zobaczymy spotkania z drużynami z dołu tabeli ta liczba wygląda już bardzo dobrze. Podsumowując mecz o wszystko dla obu drużyn, gra o tylko trzy punkty bo jeden punkt nikogo nie interesuje, sporo nabijanych rożnych z druzynami z dołu tabeli przez obie drużyny i lepsza gra gospodarzy w drugiej rundzie daje duże szanse że ten typ wejdzie.
▶ZWROT
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Puchar Świata w Lahti
Godzina : 15:30
Spotkanie: PŚ w Lahti
Typ: Kamil Stoch - Zwycięzca zawodów
Kurs: 1.60
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam Serdecznie
Myślę , że nie ma co długo analizować tego typu.
Dziś w Lahti zapowiada sie bardzo fajny konkurs w co wazne sprawiedliwych warunkach.
Kamil Stoch po IO znów w Lahti skacze jak mistrz.Wygrywał treningi i Kwalifikacje.
Wczoraj biorąc wyniki indywidualne był najlepszy wyprzedzając drugiego skoczka o ponad 10 punktow.
Sam Kamil mówił przed zawodami , ze lubi skakać w Lahti, na dodatek popracował s trenerem nad kilkoma blędami m.in nad spóźnionym odbiciem/
Co było mozna zauważyć.Kamil w Lahti nie spóźnia tak skoków jak to było na Igrzyskach co od razu powoduje dalekie skoki.
Sam Kamil przyznał ze w Lati zdarzyło mu sie nawet za wcześnie odbic co było u niego rzadkością.
Myśle że dziś mozemy spokojnie liczyc na Biało-Czerwone zwyciestwo !
POWODZENIA !
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Hiszpania liga 1
Godzina: 18:30
Mecz: Real Sociedad – Alaves
Typ: Alaves wygra (remis=zwrot)
Kurs: 3,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Czwarty dzień naszej zabawy i podejmuje pierwszy atak na wysoki kurs. Moim zdaniem próbę, która ma duże szansę powodzenia, co za chwilę spróbuje wam udowodnić. Spotykają się drużyny z 15 i 16 miejsca w ligowej tabeli. Pierwsza myśl – walka o utrzymanie, mecz słabeuszów, nudne widowisko – otóż nic bardziej mylnego! Szesnasta drużyna z San Sebastian ma aż 10 oczek przewagi nad strefą spadkową co pozwala na pewien komfort psychiczny. Dla przeciętnego kibica faworyt tego spotkania może być tylko jeden. Sociedad to uznana marka, grają u siebie z małym klubem z Alaves. Podobnie myślą bukmacherzy. Dlaczego więc stawiam odwrotnie? Posłuchajcie! RSSS jest dalekie od dobrej dyspozycji. Odpadli z Ligi Europy i to nie z jakąś potęgą, a z Austriackim Salzburgiem. W lidze grają bardzo przeciętnie, z czego wzięła się tak niska pozycja w tabeli. Ostatnio potrafili wygrywać tylko z outsiderami takimi jak Levante czy La Coruna, choć trzeba przyznać, że były to zwycięstwa efektowne. Pod znakiem zapytania stoi występ Xabiego Prieto, a na pewno nie zagra najlepszy snajper William Jose. Jednak to nie słabość Sociedad, a siła Alaves przekonuje mnie najbardziej. W ostatnich pięciu spotkaniach odnieśli, aż cztery zwycięstwa, a ulegli jedynie Realowi Madryt. Gdy wydaje się, że słabo sobie radzą na wyjeździe (4 porażki w 5 ostatnich meczach wyjazdowych), okazuje się, że grali na niewiarygodnie trudnych terenach – Real Madryt, Barcelona, Valencia i Bilbao. Piłkarze Deportivo za to świetnie sobie radzą z drużynami z dołu tabeli, z tymi chodzącymi w ich wadze, a najczęściej potrafią takie spotkania wygrywać 1:0. Uważam, że osłabiony i pozbawiony formy Real można zakwalifikować jako drużynę takiego typu, a kurs wystawiony przez bukmacherów wydaje się wręcz promocją. Dlaczego więc by nie spróbować?
⛔100
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Brighton - Arsenal
Typ: handicap 1:0 - Arsenal
Kurs: 3.35
Bukmacher: eFortuna
Witam wszystkich,
dziś pod lupę spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, w której to dzieją się najciekawsze rzeczy. Dziś tylko dwa mecze w PL, więc wybrałem Brighton - Arsenal, gdyż uważam, że za moim typem przemawia sporo argumentów. Zacznijmy od początku. Arsenal ostatnio niezbyt wysoka forma, gra przeciętna no i momentami brakuje pewnych punktów zespołu, aczkolwiek oglądając ich ostatni mecz z Obywatelami byłem naprawdę zadowolony z ich gry, choć skuteczności i kluczowych sytuacji brakowało. Mimo wszystko, starali się i było to widać. Brighton natomiast ostatnio świetnie sobie radzi - ale nie ukrywajmy, nie grali z tak wymagającym i topowym zespołem jakim jest Arsenal. Są w gazie, ale uważam, że dziś sobie nie poradzą podobnie jak w październiku w Londynie i doznają porażki. Kanonierzy na pewno przeleją swoją sportową złość na wynik tego spotkania, ostatnio u siebie było 2:0, dziś uważam, że podobnie strzelą przynajmniej dwie bramki, jeśli nie więcej, ale przede wszystkim wygrają różnicą przynajmniej dwóch bramek. Kurs ciekawy, spotkanie na pewno ciekawe, dlaczego by nie zaryzykować. Arsenal powinien właśnie dziś udowodnić, że potrafi grać w piłkę. Pozdrawiam.
⛔100
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Barcelona - Atletico
Typ: BTS
Kurs:
1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ostatnie 3 dni to typy z hokeja, w którym idzie całkiem nieźle bo z wynikiem 3/3. Dzisiaj natomiast muszę ruszyć to spotkanie. Spotkanie dwóch gigantów, które moim zdaniem będzie pełne walki i gry mimo wszystko ofensywnej. Ktoś powie atletico i gra ofensywna? Uważam, że tak znajdują się w takim położeniu, że dzisiaj będą gryźć trawę, żeby ustrzelić pierwszego gola, a potem następnego. W ostatnich 5 spotkaniach między tymi drużynami zawsze padł BTS. Dzisiaj uważam, że będzie tak samo. Barcelona wiadomo mają zawodników z takiej półki, że o gola w dzisiejszym spotkaniu jestem pewny, mimo dobrej obrony atletico. Co do gości to mają w świetnej formie Griezmanna, który na pewno nie raz dziś postraszy barcelonę. Kurs jest naprawdę przyjemny i warty zagrania. Powodzenia ????
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: City poniżej 64.5% posiadania piłki
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Każdy kolejny mecz dla drużyny Antonio Conte to mecz o wszystko. Ich sytuacja w lidze nie jest zaciekawa i awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów stoi pod dużym znakiem zapytania. The Bluse w pięciu ostatnich ligowych potyczkach aż trzykrotnie tracili komplet punktów, porażkę z United na wyjeździe można byłoby im jeszcze wybaczyć, ale wysokie przegrane z takimi drużynami jak Watford czy Bournemouth całkowicie nie przystoi aktualnemu mistrzowi Anglii.
Gospodarz tego meczu, Manchester City ma już praktycznie zapewnione mistrzostwo i mogą podchodzić sobie do każdego kolejnego meczu na dużym luzie, nie mają na sobie żadnej presji, jednak w takich prestiżowych spotkaniach jak dzisiaj każdy chce wygrywać. Z tym podopieczni Guardioli w tym sezonie nie mają zbyt dużych problemów - wygrali trzynaście z czternastu spotkań na swoim stadionie tego sezonu i obecna forma Chelsea nie pozwala twierdzić, że ta niesamowita passa może się teraz zakończyć. Podsumowując aktualną sytuację w tabeli nie jest trudno wywnioskować, że ten mecz ważniejszy jest dla gości i to oni muszą postawić wszystko na jedną kartę i atakować. W ekipie Guardioli nie zagra dzisiaj dwóch podstawowych boczny obrońców Walker i Delph oraz ważny zawodnik z środka pola Fernandinho co z pewnością straci na grze Manchesteru. W drużynie Chelsea nie ma większych absencji i podejdną oni do tego meczu w najmocniejszym składzie.
Zakładam, że Conte postawi wszystko na jedną kartę, bo porażka w dzisiejszym spotkaniu chyba już całkowicie oddali ich od możliwości awansu do Ligi Mistrzów i jedyną drogą żeby tak się stało będzie zwycięstwo w tegorocznej edycji, gdzie musieliby ograć po drodze chociażby Barceloną na Camp Nou. Zbierając do kupy wszystkie za i przeciw idę dziś w kierunku posiadania piłki gospodarzy. Uważam, że goście będą w stanie utrzymać się przy piłce przez co najmniej 36% czasu - muszą stwarzać okazje, muszą grać ofensywnie i muszą po prostu wygrać, a to że mają piłkarzy, którzy są w stanie grać piłką, grać atak pozycyjny nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Można dodać na koniec, że Chelsea na wyjazdach utrzymuje się średnio 55.36% czasu przy futbolówce, jednak City w tej klasyfikacji jest absolutnym liderem.
OKIEMTYPERA!
⛔100
 
petrcechfan 16

petrcechfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Cypryjska Pierwsza Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Omonia Nikozja vs APOEL Nikozja
Typ: 2/+1,5
Kurs:
1,73

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Aupa!
No to zaczynam przygodę z typami na tym forum. Do tej pory obserwowałem, uczyłem się, coś tam typowałem. Dziś postanowiłem skupić się na lidze Cypryjskiej. Zainteresował mnie mecz grupy mistrzowskiej pomiędzy drużynami z Nikozji. Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji wydaje się być drużyna APOEL&#39;u. I jeśli spojrzymy na tabelę oraz w statystyki, to faktycznie tak jest. APOEL walczy o mistrza. Jego główny rywal (Apollon) pewnie wygrał wczorajszy mecz 5-1. Dzięki temu znalazł się o jeden punkt przed faworytem dzisiejszego meczu. No i mamy pierwszy powód, dla którego APOEL zagra dziś na 100%. Drugi argument to wyniki. APOEL wygrał ostatnie 5 spotkań na wyjeździe. Za każdym razem strzelał przynajmniej 2 gole.
Ostatnie 5 wyjazdowych spotkań APOEL&#39;u:
Ol. Nicosia - APOEL 2 : 3
Paphos - APOEL 2 : 3
FD Apollon - APOEL 1 : 2
FD Doxa - APOEL 0 : 8
Anorthosis - APOEL 0 : 3
AEL Limassol - APOEL 0 : 0
Kolejny argument to mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami. Ostatni raz drużyna Omonii urwała punkty swojemu dzisiejszemu rywalowi w Listopadzie 2015! Jak dla mnie, są to wystarczające argumenty aby postawić na wygraną APOEL&#39;u. Dodatkowo, dla podbicia kursu, stawiam, iż w meczu padną przynajmniej 2 bramki. A to dlatego, że na Cyprze albo mamy nudny mecz i 0-0, albo jak już zaczną strzelać to nie potrafią skończyć ???? Mój typ na dziś to 1-3 ????
✅73
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manchester City-Chelsea
Typ: spotkanie/bts - 1/tak
Kurs: 3.0
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.Ostatnim czasy mi nie idzie,ale w końcu musi się udać i czuję, że będzie to dzisiaj.City to maszyna tego sezonu i wątpię,że ktoś tutaj nie wierzy w ich wygraną.Na pewno wygrają ten mecz 2 albo 3 bramkami,ale ja dokładam,że Chelsea walnie gola,a dlaczego? w meczu z Arsenalem popełnili błąd i Arsenal mógł trafić tą 1 bramkę ,ale Ederson wyjął piłę.W chelsea Hazard albo William wykorzystają taka szansę i trafią bramkę.Stawiam tutaj na pewną wygraną gospodarzy 3-1 i wejście mojego typa.Pozdro i na +++,co? ;) ????
⛔100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chalon - Le Mans
Typ: Le Mans (-3.5)
Kurs:
2.29
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiaj dostrzegłem dość ciekawe spotkanie w 1 lidze francuskiej gdzie miejscowe Chalon podejmować będzie ekipe Le Mans. Gospodarze to dopiero 18 miejsce w lidze z dorobkiem zaledwie 6 zwycięstw i aż 14 porażek - są na dobrej drodze do spadku z ligi. Ich ostatnie 10 spotkań to 4 zwycięstwa oraz 6 przegranych. Jeśli chodzi o dorobek punktowy to posiadają 1591 punktów rzuconych na 1633 straconych.
W ekipie gości natomiast wręcz przeciwnie. 3 miejsce Le Mans z 14 zwycięstwami i 6 porażkami oraz niewielka strata do wicelidera Monaco i aktualnego lidera Strasbourg. Oczywiście playoffy zapewnione, lecz chodzi tutaj też o pozycję wyjściową, gdzie najlepiej zająć 1 miejsce w sezonie zasadniczym,aby trafić na drużynę teoretycznie najsłabszą, także jest o co walczyć. Na ostatnie 10 meczy, 8 zwycięstw i 2 porażki. Jeśli chodzi o bezpośrednie 5 pojedynków to ekipa Chalon wygrywa 3:2, jednak były to wtedy inne zespoły o nieco zmienionych składach. Myślę, że ostatni przegrany mecz z Monaco nie zdołał popsuć dobrej atmosfery panującej między zawodnikami i dzisiaj spokojnie wygrają różnicą minimum 4-5 punktów. Dla ludzi który nie lubią zbytniego ryzyka polecam zwycięstwo Le Mans wraz z ewentualną dogrywką @1.81. Spodziewałem się tutaj kursu na Le Mans w granicach 1.35-1.40. Aż żal nie wykorzystać pomyłki bukmacherów.
⛔100
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/ Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia Krakow-Arka Gdynia
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 2,68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejszego popołudnia na przeciwko siebie staną dwie bardzo defensywne drużyny. Cracovia na ostatnie 3 mecze zanotowała na swoim koncie tylko jedną bramke, natomiast Arka dwie, myślę, że bedzie to mecz w którym padnie maksymalnie jedna bramka. Moja teza jest poparta przede wszystkim statystykami które pokazują jakie problemy w ofensywie mają oba zespoły. Swoją drogą w meczach tych zespołów zawsze pada bardzo mało bramek. Dzis będzie podobnie, gra Cracovii obecnie wyglada bardzo słabo, grają przysłowiową lagę na Piątka, gra Arki też na wiosnę się nie klei. Można próbować jeszcze czysty remis po kursie 3,20. Powodzenia
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaRosja, Premier Liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa – Spartak Moskwa
Typ: Lokomotiv Moskwa
Kurs: 2,81
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Derby Moskwy i bardzo ważne spotkanie. Lokomotiv z pewnością ma w głowie czwartkowy mecz przeciwko Atletico w Lidze Europy, ale powiedzmy sobie szczerze, tam będzie bardzo trudno o wygranie dwumeczu a w lidze są aktualnie przecież na pozycji lidera, co pozwoliłoby im na grę w Lidze Mistrzów. Piłkarze gospodarzy po prostu nie mogą odpuścić takiego meczu i myślę, że wejdą w te spotkanie bardzo zmotywowani, a nie rzucą wszystkiego z powodu LE.
Wiadomo, że mają aż 6 punktów przewagi nad wiceliderem i jeden mecz mniej, ale myślę, że zdobędą tutaj kolejne 3, aby ze spokojem zagrać w LE nie musząc martwić się już o mecze ligowe, które odbędą się w międzyczasie do rewanżu z Atletico. Spartak podejdzie do meczu w pełni skoncentrowany na lidze, odpadli już w dwumeczu z Bilbao, gdzie zaprezentowali się całkiem dobrze, oni również bardzo będą chcieli wygrać to spotkanie. Mam nadzieję, że Lokomotiv zgarnie tutaj komplet u siebie, a przynajmniej spróbuję zagrać coś takiego. Kurs jak na gospodarzy bardzo zachęcający, może się uda ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Koeln - Stuttgart
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Znów idę w Bundeslidze nieco wbrew ostatnim wynikom i stylowi gry (choć raczej tylko jednej drużyny z tych dwóch). Koln po wygranej w Lipsku, złapało jeszcze ostatni powiew nadziei i w przypadku wygranej po raz pierwszy od pewnie okolic trzeciej kolejki opuści ostatnie miejsce w tabeli i będzie miało 5 punktów straty do Mainz - także do odrobienia. A Stuttgart u siebie jest do ogrania. Zespół ten co prawda w ostatnich meczach znakomicie grał w obronie, Eintracht przed tygodniem nie oddał celnego strzału na ich bramkę, ale ile to może trwać. Na wyjazdach nie jest już tak różowo, choćby Mainz wbiło im trzy gole parę kolejek temu. Już trzy mecze z rzędu Stuttgartu wyglądały identycznie , strzelali gola na 1:0 i murowali. Dwa z tych spotkań były u siebie, jeden na wyjeździe. O ile niemoc Eintrachtu nieco zdziwiła, to Augsburg i Monchegladbach akurat nie były w formie. Inna sprawa, że także Lipsk w drugiej połowie przeciwko Koeln stanął w miejscu, ale naprawdę determinacja gości w drugiej połowie była godna podziwu. Po remisie z Hannoverem wydawało się, że już stracili nadzieje na utrzymanie. Koeln w ostatnich ośmiu meczach zdobywał co najmniej gola, a u siebie ogrywał Wolfsburg, Monchegladbach, pechowo zremisował z Hannoverem 1:1 i przegrał 2:3 z Dortmundem. Gospodarze po prostu muszą wygrać i zaskoczą. Dzisiaj moim zdaniem defensywa Stuttgartu zostanie przełamana i wtedy powinny posypać się bramki, także coś ze strony gości, którzy również nie są pewni utrzymania.
✅98
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr - First Division
Godz: 16:00
Spotkanie: Ermis - Alki
Typ: Ermis
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Cypr gdzie w tamtejszej First Division w 27 kolejce ligowej na Antonis Papadopoulos Stadium zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Ermis Aradippou a w gości przyjedzie drużyna Alki Oroklini.
Ermis w tym sezonie ligowym w swoich 26 meczach zdobyło 30 oczek co daje obecnie 2 miejsce w grupie spadkowej natomiast Alki plasuje się na na przedostatniej 5 pozycji w cypryjskiej First Division grupa spadkowa zdobywając 23 oczka w swoich 26 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 7 zwycięstw oraz 6 przegranych i bilans bramek 21-24 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 3 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 16-24.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którym ta wygrana zapewni praktycznie pewne utrzymanie na kolejny sezon najwyższą ligę na Cyprze do tego u siebie po podzieleniu na grupy mistrzowską i spadkową będzie im jeszcze prościej wygrywać mecze na swoim terenie u siebie a goście na wyjazdach niby lepiej niż u siebie lecz moim zdaniem z dobrze dysponowanymi gospodarzami na swoim Antonis Papadopoulos Stadium zaliczą porażkę co spowoduje utrzymanie gospodarzy na kolejny sezon.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18;00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Legia strz. +1,5
Kurs:
2,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kolejka nie rozpieszcza nas bramkami ale i emocjami na boisku, mecze są nudne i czesto konczyły się 0:0 liczę, że dziś obejrzymy kawał dobrego meczu jak przystało na dwie najlepsze drużyny w Polsce.
Legia u siebie jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem mimo, że w ostatnim meczu nie istnieli z Jagiellonią 0:2.
Lech na wyjazdach gra ostatnio koszmarnie nie wygrali Oni meczu od uwaga.... 10 spotkań! 20 Sierpnia 2017 wygrali ostatni mecz na wyjeździe 3:1 z Bruk-Betem.
Jeśli chodzi o braki kadrowe to w Legii nie zagra jedynie Antolić i Vesović - za czerwone kartki
W Lechu od dłuższego czasu brakuje Makuszewskiego, do tego kontuzji nabawili się Koljić i Rogne a pod znakiem zapytanie stoi występ Jevtica.
Ogólnie moim zdaniem to kadra Lecha wygląda dużo gorzej niż w poprzedniej rundzie.
Licze, że Legia będzie chciała w pełni zrehabilitować sie kibicom jak i przede wszystkim sobie... i strzelą minimum 2 bramki a mają kim strzelać ... Jest w świetnej dyspozycji Niezgoda i Hamalainen.
Ogólnie licze na zwycięstwo Warszawian 2:0
✅151
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kolonia - Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Kolega wyżej opisał już to spotkanie idąc w stronę bramek, a ja ze względu na krótki czas do meczu nie będę się rozpisywał. Kolonia to ostatnia drużyna Bundesligi, i jeśli chce w niej pozostać, musi zacząć zwyciężać. Przed tygodniem ograli na wyjeździe Lipsk i myślę, że złapali wiatr w żagle i dziś powinni znów zgromadzić komplet punktów. Jak będzie, zobaczymy.
⛔100
 
nike93 53

nike93

Użytkownik
NIEMCY: BBL - Kolejka 23
Giessen - Bamberg
04.03.2018 17:30
Typ : 1 Zwycięstwo
Kurs: 3.4 efortuna
Cześć wszystkim ;) Wracam mam nadzieję z fartem! i od razu odpalając listę meczy narzuca mi się taka perełka. Goście w tym sezonie w jakichkolwiek rozgrywkach są bardzo gościnni gdyż zawsze oddają punkty gospodarzom ???? . Jak widać ostatnie 16 meczy na terenie krajowym jak i Europejskim nie wychodziły im za bardzo:
01.03.18 EUR Valencia Bamberg 86 : 70
16.02.18 BBL Jena Bamberg 85 : 68
09.02.18 EUR Fenerbahce Bamberg 77 : 69
04.02.18 BBL Alba Berlin Bamberg 81 : 75
28.01.18 BBL Bonn Bamberg 106 : 69
26.01.18 EUR CSKA Moskwa Bamberg 81 : 72
21.01.18 CUP Bayern Bamberg 101 : 97(86 : 86)
18.01.18 EUR Barcelona Bamberg 81 : 66
11.01.18 EUR Maccabi Tel Aviv Bamberg 90 : 88
02.01.18 BBL Bayreuth Bamberg 85 : 75
29.12.17 EUR Anadolu Efes Bamberg 69 : 58
19.12.17 EUR Zalgiris Kaunas Bamberg 88 : 84
17.12.17 BBL Oldenburg Bamberg 81 : 74
30.11.17 EUR Chimki M. Bamberg 82 : 73
19.11.17 BBL Bayern Bamberg 77 : 68
17.11.17 EUR Milano Bamberg 71 : 62
Jak dodatkowa widać nie są to porażki przypadkowe tylko dosyć znaczące ;) Ktoś śledzi moje typy przypomni sobie że już 2x grałem przeciwko Bambergom i wygrałem ????
Co do gospodarzy to są ewidentnie na fali wznoszącej. Wygrali 2 ostatnie swoje mecze ligowy i to wyjazdowe na Gotha oraz Ulm. Oby dwie drużyny walczą o 8 miejsce dające grę w play offach. Gospodarze zajmują 11 miejsce z 21pkt natomiast goście z takim samym dorobkiem 10 miejsce. Oby dwa zespoły tracą po 3pkt do Ulm oraz s.Oliver Wurzburg. Gospodarze jeżeli wierząc statystyką dokładnie muszą to spotkanie wygrać gdyż ostatnio u siebie grają w kratkę zwycięstwo porażka i ostatni mecz zakończył się porażką także czas na ZWYCIĘSTWO!
Dodatkowym autem gospodarzy jest to że od początku roku zagrali tylko 5 razy a goście aż 16 razy!
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Barcelona - Atletico
Typ: Atletico lub remis do pierwszej polowy
Kurs: 1,61
Bukmacher: unibet
Analiza: Zapowiada sie wyrownane spotkanie. Barcelona zreszta jak kazda druzyna meczy sie z Atletico. Wiadomo, ze to niewygodny rywal dla kazdej ekipy. Wydaje mi sie, ze spotkanie bedzie nastawione raczej na obrone, Atletico wiadomo musi sie bardziej starac bowiem traca kilka punktow do Barcelony. Dlatego też, powinni dzisiaj pokazac z jednej strony zbalansowana obrone ale też muszą atakować. Wszystko zalezy kiedy strzela bramke. Mam nadzieje, ze dosc szybko i potem totalnie wroca do obrony. W kazdym razie mecz bedzie raczej wyrownany.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Francja
Godzina:17.00
Mecz: Montpellier-Lyon
Typ:eek:bie strzelą i plus2,5/TAK
kurs;2,33
Buk;Fortuna
Analiza



Przewidywane składy:

Montpellier (3-4-1-2): Lecomte - Mendes, Hilton, Mukiele - Congre, Lasn, Skhiri, Aguilar -Mbenza, Ikone, Sio
Lyon (4-3-3): Lopes - Mendy, Morel, Marcelo, Tete - Ferri, Tousart, Ndombele - Aouar, Traore, Cornet
Nie zagrają:
Montpellier: Roussilion (występ niepewny)
Lyon: Fekir, Rafael (zaw.)
Montpellier 6miejsce i 12 remisów,co prawda z bramkami cienko,/24-21/ Lyon 4 w tabeli dużo strzela,ale i dużo traci,bramki 57-33 na 27meczy./strata więcej jak 1gol na mecz.Grają na wyjeździe i liczę na otwarte spotkanie.
Gospodarze na ostatnich 5 spotkań nie doznali żadnej porażki.Lyon odpadł z Caen z Pucharu Ligi.
Widać zależy im na podium w lidze.Troszkę zdrowia zostawili również na spotkaniach z Villareal.
Trzy bramki powinny paść i niekoniecznie zdobędzie wszystkie Lyon.
⛔100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech
Typ:Legia o poniżej 2.5 gola
Kurs: 4.4
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Legia u siebie stanowi siłę nie do przejścia dla większości zespołów. Po tym,co zobaczylem w meczu Lecha z cienkim Śląskiem,gdzie do wygranwj potrzebowali gola ze spalonego wygrali (mimo varu sedziowie uznali gola co dla mnie jest rekordem świata i pokazem,że nadal walki mogą krecic). W tym meczu już takie coś nie przejdzie. Lecha zagrał cienko. Mój typ nie przewiduje gola dla nich A wygrana Legii 1 lub 2 do zera.
⛔100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań
Kurs: 3.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wszyscy stawiają na Legie ale jak dla mnie szansę są 50:50. W ostatnim meczu Legia nie pokazała się zbyt dobrze i nie zganial bym winy na szybką czerwoną kartkę. Jagiellonia była lepsza. Lech myślę uporal się w końcu z atakiem. Nowe ustawienie na 2 napastników dało dobry efekt w meczu ze slaskiem zwłaszcza w 2. połowie. Liczę na bardzo ciekawe spotkanie i wygraną Kolejorza.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom