>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4.04.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Spotkanie: Lotos Gdańsk - Skra Bełchatów
Typ: Gdańsk (+1,5 seta)
Kurs: 2,00
Godzina: 20:30
buk: pinnacle
Analiza:
przed nami czwarte spotkanie półfinałowe Plus Ligi siatkarzy pomiędzy Lotosem Gdańska, a Skrą Bełchatów. Gospodarze dzisiejszego spotkania są rewelacją obecnego sezonu, przed jego rozpoczęciem zakontraktowali bardzo obiecujących zawodników i trenera Andreę Anastasiego. Te zabiegi kadrowe zaprocentowały bowiem Lotos zajął trzecie miejsce w fazie zasadniczej za Skrą i Ressovią. W ćwierćfinale pokonali w dwóch meczach Transfer Bydgoszcz. Skra w fazie zasadniczej PL zajęła 2. miejsce w sezonie ponosząc 4 porażki i odnosząc 22 zwycięstwa. W ćwierćfinale pokonali w dwóch meczach ZAKSE. Problemy Bełchatowa zaczęły się w meczach z Gdańskiem, z którym przegrali dwa razy u siebie. Do tego dochodzi słaby występ w F4 LM w poprzedni weekend, gdzie Skra przegrała oba mecze. Mistrzowie Polski mają ogromne problemy na przyjęciu gdzie w obliczu niedyspozycji Michała Winiarskiego musi grać Marechal, który ostatnio gra tragicznie. Również po Mariuszu Wlazłym widać powoli zmęczenie sezonem. Lotos ma wypoczętych zawodników i są obecnie w gazie i uważam, że jeżeli w składzie Skry będzie musiał pojawić się Marechal to rywalizacja półfinałowa zakończy się dzisiaj.
✅ 100
 
S 3

slived25

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia Segunda Liga
Spotkanie: Atletico - Covilha
Godz: 17.00
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Witam serdecznie. Jest to mój pierwszy typ na tym forum. Na dzisiaj mam do zaproponowania typ z zaplecza portugalskiej ekstraklasy a mianowicie spotkanie drużyn z rożnych biegunów. Atletico w tym roku odniosło zaledwie 2 zwycięstwa notując przy tym 10 porażek i 4 remisy. Jej przeciwnik znajduje się w znakomitej dyspozycji. Jest to drożyna swojego boiska na którym ma najlepszy bilans w całej lidze. W delegacji gra średnio i tu widzę szanse na poprawę tej sytuacji. Z takimi drużynami jak Atletico Covilha licząc na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej musi wygrywać ! Obecna forma wskazuje na zdecydowane zwycięstwo gości i ja tez skłaniam się ku temu wynikowi.
⛔ 100
 
G 4

grisza638

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Doubles
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bryan B./Bryan M.- Pospisil V./ Sock J.
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszy finał turnieju deblowego w Miami moim zdaniem zakończy się zwycięstwem Bryanów. Bracia bedą chcieli się zrewanżować za porażkę w ćwierćfinale Indian Wells. Światowa para nr 1 kontra światowa para nr 2 to będzie dobre widowisko, aczkolwiek obstawiam tutaj dość łatwą przeprawę Mike&#39;a i Boba. W Miami prezentują się znakomicie, ostatnio gładka wygrana z parą Isner/Querrey, wcześniej jeszcze odprawili Chardiego i Andersona. Radzą sobie zatem z łamaniem przeciwników o potężnym serwisie, z drugiej strony potrafią utrzymać swój serwis. Natomiast Sock/Pospisil już niejednokrotnie dawali okazję przeciwnikom na break&#39;i, których nie wykorzystywali. Z pewnością skarpety mają mocną głowę, nie raz przy własnym serwisie z 15-40 wygrywali gema. Jednak Bryanowie takich okazji nie zmarnują, u nich również silna głowa pracuje mocno. W tie-breaku z Isnerem/Querreyem przegrywali bodaj 4 czy 3 punktami, a i tak zdołali go ugrać, co jest niesamowitym wyczynem. Bracia muszą potwierdzić swoją klasę i ograją dziś młodszych kolegów.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Spotkanie: Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów
Typ: Lotos Trefl Gdańsk
Kurs: 3,00
Godzina: 20:30
buk: Bet 365
Moim zdaniem będą to smutne święta dla dominatorów Polskiej Plus Ligi z Bełchatowa. Lotos prowadzi 2-1 i dziś gra o finał. Skra wyraźnie nie trafiła z formą . Tydzień temu dwie porażki w Berlinie i bardzo słaba gra podobnie jak w meczach z Lotosem. Winiarski kontuzjowany co bardzo pomieszało szyki Falasce ponieważ Marechal nie potrafi go zastąpić gra tragicznie. Jednak według mnie największy błąd to nadmierne eksploatowanie Mariusza Wlazłego po Mistrzostwach Świata co odbija się czkawką w tych meczach. Natomiast Lotos to drużyna głodna sukcesu z objawieniem Ligi według mnie Troyem bardzo dobrze gra Mika ,który po mistrzostwach stał się innym zawodnikiem uwierzył w siebie i moim zdaniem to teraz numer 1 Polskiej Siatkówki. Dobrze gra Schwarz druga młodość Grzyba co zauważył Antiga powołując doświadczonego zawodnika do kadry. Na ławce Anastasi ,ktory potrafił ze słabą Hiszpanią wygrać Mistrzostwio Europy pokonując w finale Rosjan na ich terenie. Moim zdaniem dziś za Loosem świeżość, entuzjazm, lepszy trener, głód sukcesu natomiast za Skrą mimo wszystko szeroka kadra i większe indywidualne możliwości ja jednak dziś stawiam na zawodników z Wybrzeża.
✅ 200
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Spotkanie: Lotos Gdańsk - Skra Bełchatów
Typ: 0:3
Kurs: 3.10
Godzina: 20:30
buk: bet365
Analiza : Wiadomo , że forma grania skry poszła w dół co pokazał FF . Zagrali słaby turniej bez pomysłu , akcje grane w jednym tempie , beznadzieja . Uważam jednak , że Skra w dzisiejszym meczu się przebudzi w końcu muszą ten mecz wygrać . Jeśli zagrają
bardziej skupieni i Wlazły wróci na swój poziom powinni szybko załatwić sprawę . Nie będą chcieli ciągnąć tego meczu bo z seta na set są coraz większe nerwy i szanse odpadnięcia . Myślę , że skra jest zdolna by ogarnąć szybkie 0 : 3 .
⛔ 100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Winnipeg Jets - Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks ML
Kurs:
2.17
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Vancouver Canucks dziś wieczorem kończą swój 4-meczowy road trip jednocześnie próbując zamknąć sweepem tegoroczną serię przeciwko Winnipeg Jets po dwóch zwycięstwach odniesionych na własnym terenie. Zadanie wydaje się trudne choć nie można powiedzieć, że jest niewykonalne. Oba zespoły jeszcze ciągle walczą o swój udział w play-offs choć zdecydowanie bliżej tego celu zdają się być gracze z Vancouver którym potrzeba już tylko kilku punktów aby to osiągnąć. Sytuacja Jets wygląda zgoła odmiennie. Są na 9 miejscu w konferencji i pomimo tego, że mają tyle samo punktów co będący na 8 lokacie Kings to mają jednak aż 2 spotkania rozegrane więcej na swoim koncie. Pomimo tego, że ich coach mówi, że ciągle wierzą w swoją promocję do postseason i swój los mają we własnych rękach to ja nie spodziewam się aby ten awans stał się ich udziałem, nie kosztem takiego doświadczonego teamu jakim są Królowie. Aby jednak awansować muszą dziś pokonać pierwszą przeszkodę na swojej drodze a więc goszczących dziś na własnym lodzie graczy Canucks. I moim zdaniem będzie im o to bardzo ciężko. Nie od dziś wiadomo, że Orki wybitnie nie leżą graczom z Manitoby. Na potwierdzenie tego faktu niech posłuży fakt, iż potrafili wygrać zaledwie 4 spotkania z ostatnich 17 rozegranych a w ciągu 3 ostatnich lat wykręcili bilans na poziomie zaledwie 1-5-2. Powodów do optymizmu nie ma. Jeśli dodamy do tego brak kadrowy w postaci tak ważnego gracza jak Dustin Byfuglien (zawieszenie) który jest chyba ich najlepszym d-menem o zwycięstwo będzie jeszcze trudniej. Buki w roli faworyta stawiają gospodarzy ale czy sama wola zwycięstwa wystarczy? Moim zdaniem będzie o to bardzo trudno aby zapisać win na swoje konto kosztem rozpędzonych graczy Canucks. Przegrali oni co prawda ostatnio w Chicago ale wcześniej potrafili zwyciężyć w St.Louis i Nashville co z pewnością nie było dziełem przypadku. Ja wchodzę w bet na win gości bo kurs kusi a więc...Let&#39;s Go Canucks!!! Mecz o 21:00.
  • Canucks are 7-1 in the last 8 meetings.
  • Canucks are 5-2 in the last 7 meetings in Winnipeg.

⛔ 100
 
M 0

maxiu6621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chile
Spotkanie: Antofagasta – Palestino:
Typ: Antofagasta
Kurs: 2,04
Godzina: 20:30
buk: Pinnacle
Palestino oszczedza swoich najlepszych graczy przed CL w meczu z Zamorą. W czwartek pokonali ich 3-0 i z tego składu może zagrac jedynie....bramkarz Melo. Antofagasta bardzo dobra na swoim boisku w ostatnich 3 meczach wygrali wszystkie w tym z liderem Cobresal. Polecam
Kiepska analiza
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Arsenal - Liverpool
Typ: Koscielny strzeli gola
Kurs: 6,50
Bukmacher: william hill
Analiza: Zakład z góry powiazany z moim odczuciem co do tego spotkania. Pod nieobecnosc Skrtela pojawi sie na pewno luka w stalych fragmentach gry, a z faktu ze Arsenal ma graczy od wykonywania stalych fragmentow chociazby Ozil ktory zaczal wykorzysrtwac ten element, wydaje mi sie ze Koscielny bedzie aktywniejszy w polu karnym Liverpoolu. Poza tym w srodku pola bedzie ciezko przejac inicjatywe, podobne zagranie z wystawieniem Mertesackera moze miec kolosalne skutki dla obrony gospodarzy.Arsenal lubi tracic bramki z dobrymi druzynami, potem sie gubi i jestem pewien ze w tej sytuacji Koscielny wyjdzie bardziej do przodu. Giroud czeka trudna przeprawa, to samo w przypadku Sancheza wiec reszta zawodnikow musi odegrac szersza role. Mysle, ze w tego typu szlagierach nalezy szukac takich kursow jak bramka obroncy, bo spotkanie nie wiadomo jak sie potoczy jednak przypuszczam ze bedzie mocno ofensywne. Koscielny strzela czesciej od Mertesackera, przy kazdych stalych fragmentach pojawia sie w polu karnym przeciwnikiem i dlatego tez uwazam jest szansa na powodzenie.
⛔ 100
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester City - West Ham United
Typ: Wynik/Bts - West ham/Tak
Kurs: 6.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś o 16 drużyna Leicester City podejmie West ham na własnym stadionie. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli i są faworytem do spadku. ich głównym problemem jest marna skuteczność i błędy w defensywie. Po drugiej stronie drużyna młotów która w tym roku zawodzi. jest to jednak spowodowane jakością przeciwników. Młoty kochają swoich kibiców i z pewnością będą chciały pokazać że ostatnie wyniki to tylko przypadek. Grają bez żadnej presji w przeciwieństwie do gospodarzy nad którymi ciąży informacja że są ostatni w tabeli. spodziewam się bramek z obu stron aczkolwiek pewnej wygranej młotów
⛔ 100
 
V 0

vrona

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Montpellier - Bastia
Typ: Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Analiza: Montpellier ostatnio u siebie ostatnio 5 spotkań powyżej 2.5 bramek. 3 wygrane mecze i 2 porażki w ostatnich 5 spotkaniach u siebie. Bastia na wyjeździe tylko 1 spotkanie poyzej 2.5 bramki (przegrana z Monaco 3:0). Bastia bardzo kiepsko wypada na wyjazdach, tylko 1 spotkanie wygrane w tym 2 remisy natomiast Montpellier tka jak wyżej pisałem. Co prawda historia pokazuje, że Bastia wygrała ostatnio 2:0 i zaliczyli jeden remis 0 ???? . Jednak myślę że dziś Montpellier będzie się chciało odgryźć za te dwie porażki a i pewnie Bastia strzeli też na pewno bramkę ????
✅ 120
 
rzal-pl 6

rzal-pl

Użytkownik
Piłka nożna: TURCJA: Super Lig​
Godzina: 18.00
Spotkanie: Rizespor - Fenerbahce
Typ: 2 i BTS
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365

Analiza:

26 kolejka ligi tureckiej zespół Rizespor zajmujący obecnie 13 pozycje, podejmuje 3 w ligowej tabel i Fenerbahce. Można by powiedzieć pojedynek “Dawida z Goliatem” patrząc na możliwości obu ekip. I ja to tak też postrzegam drużyna Gospodarzy nie potrafi wygrać z Gośćmi od lutego roku 2007. Gospodarze ostatnio radzą sobie znakomite na 5 spotkanie ugrali 11pkt ligowych, co stanowy 40% ich całego obecnego dorobku, imponujące. Natomiast jak zobaczyłem, z kim to sprawa nieco padła, ponieważ była to praktyczna końcówka tabeli. Uważam ze ich passa się dziś skończy, nie są drużyną, która potrafi grac na takich obrotach. Goście po ostatniej ligowej porażce będą za wszelką cenę chcieli wygrać, gdyż walczą o miejsce premiowane do LM. Zaryzykuje tylko i dorzucę ze uda im się również coś strzelić. Myślę ze to realne patrząc na ich bezpośrednie spotkania na 10 ost spotkań tylko jedno zakończone na 0.
✅ 260
 
B 13

blastojz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, TURCJA 1 LIGA
Godzina: 18:00
Spotkanie: RIZESPOR-FENERBAHCE
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher:sportingbet
Analiza:Fenerbahce zajumjace aktualnie 3 miejsce w lidze podejmuje na wyjezdzie znajdujacy sie na 13 miejscu w atbeli zespol rizesporu.Faworytem sa tu oczywiscie goscie,ktorzy trace tylko 2 punkty do lidera tabeli i moga dzis zostac chwilowym liderem tabeli.Turecki zespol am w tym sezonie jeden cel-mistrzostwo kraju.Ostatni mecz na wyjezdzie zespol fener przegrał,takze mobilizacja jest podwojna.Natomiast gospodarze maja nad strefa spadkowa pare punktow pzrewagi,puchary takze im juz nie groza,takze nie powinni tu jakos nie wiadomo jak gryzc murawy.Mysle ze fenerbahce dzis zwyciezy i na 1 miejscu w tabeli bedzie oczekiwac co zrobia zespolu galatasaray i besiktasu.Powodzenia
✅ 85
 
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Serena Williams - Carla Suarez Navarro
Typ: 2
Kurs: 8
Bukmacher: bet365
Analiza: Cóż, przyszedł czas na finał i zakończenie zmagań kobiet w turnieju WTA w Miami. Z pewnością nikt by nie przypuszczał, że Hiszpanka zajdzie aż tak daleko - i choć dla niej to już sukces - z pewnością powalczy o życiowy triumf i czołową lokatę w turnieju. Swój typ opieram przede wszystkim na bardzo równej, wysokiej formie Carli. Gra solidny tenis połączony z momentami przebłysku i o ile nie zje ją trema i nie będzie popełniać głupich błędów, postawi dziś trudne warunki pani Williams. Jeśli wygra, będzie to mini sensacja, aczkolwiek dla mnie kurs 8 to duże value, z którego grzech nie skorzystać. W drabince turniejowej Carla wyrzuciła choćby drugą z sióstr, czy naszą Agnieszkę. Kibicuję jej, bo choć uroda nie stoi po jej stronie, to jest bardzo dobrze przygotowana fizycznie na długie wymiany, a ponadto odpowiednio skoncentrowana do każdej piłki. I jeszcze jeden aspekt czysto psychologiczny; Serena musi, Carla może -&gt; jeśli Hiszpanka nie da się złamać jako gracz, może nasz czekać długi i wyrównany pojedynek, który w miarę upływu czasu będzie działać na korzyść (przygotowanie fizyczne + zapach sensacji) mojego typu. ????
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: Lotos Gdańsk - Skra Bełchatów
Typ: Lotos Gdańsk
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Data i godzina: 04.04.2015 godz. 20:30
W meczu półfinałowym Plus Ligi, Lotos Gdańsk podejmie Skrę Bełchatów. W rywalizacji do trzech zwycięstw, prowadzą 2:1 podopieczni Anastasiego i mają doskonałą okazję do zakończenia tej rywalizacji. Od ostatniego pojedynku Gdańszczanie mieli 2 tygodnie na przygotowanie się do tego meczu. Świetną robotę w ataku w drużynie gospodarzy robi Troy oraz Mika. Sporym atutem jest również mocna zagrywka wspomnianego Troya oraz Grzyba. Ogólnie Anastasi dość dobrze poukładał zespół, który gra przyjemną dla oka, kombinacyjną siatkówkę. Bełchatowianie fatalnie spisali się w zeszłym tygodniu w Final Four, gdzie najpierw przegrali z Rzeszowem, by później przegrać mecz o brąz z drużyną z Berlina. Zespół jest praktycznie rozsypany. Do tego zabraknie w tym meczu Winiarskiego. Jego zmiennik - Marcheal od meczów z Perugią gra fatalnie i nie zapowiada się się na poprawę. Przemęczony sezonem jest również Wlazły, który jest mocno eksploatowany. Regres formy również przeżywa Uriarte. Jedynie Conte trzyma grę Bełchatowian. Do tego atmosfera w zespole nie jest zbyt dobra. Dlatego też Gdańszczanie mają doskonałą okazję do niespodziewanego awansu do finału. Biorąc pod uwagę dość spory wypoczynek, atut własnej hali oraz słabą formę gości, są w stanie wygrać to spotkanie. Sądzę, że po takim kursie warto zagrać na gospodarzy.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Typ: Strzelcem bramki Kamil Wilczek
Kurs: 4,0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W ostatnich meczach Legia gra bardzo słabo w defensywie tracąc w ostatnich meczach co najmniej po jednej bramce. Piast po mimo tego, że gra słabo udaję im się strzelić bramkę, a Kamil Wilczek jest najlepszym strzelcem Piasta i myślę, że przesunie się w klasyfikacji strzelców. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami ustrzelił hattricka. Piast będzie ustawiony na kontrę i długą piłkę na Wilczka.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Houston, Qualification - 1. round, clay ????
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ginepri Robby - ZVEREV ALEXANDER
Typ: ZVEREV wygra 2-0
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kto chodź troszke interesuje się tenisem napewno wie kto to jest Zverev . Młodziutki chłopaszek pokazuje nam jakim jest wielkim talentem . Na clayu będzie to jego pierwszy mecz , ale na hardzie w tym sezonie pokonał już Janowicza , Souze , de Bakkera i Grotha. Najlepsze jego osiągniecie w tym roku to 2 R w Miami gdzie odpadł z doświadczonym Rosolem .Zajmuje obecnie 129 miejsce ATP i jest to jego najlepsze osiągniecie a śmiem stwierdzić że w tym roku awansuje do pierwszej setki .
Ginepri który zajmuje 255 miejsce ATP i jest o 15 lat młodszy od Alexa to specjalista na ziemi nigdy nie był i nigdy nim nie zostanie . Amerykanin obecnie nic nie pokazuje co świadczy o jego wynikach po których mozna zauwazyc ze pacjent nie przeszedł żadnych kwalifikacji .
Dokładny wynik zawsze jest ryzkiem , do konkursu daje taki typ , ale sam pograłem czyste zwyciestwo młodego niemca , który jest w o wiele lepszej dyspozycji , jest młody i żadny sukcesów .
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zoumafan 23

zoumafan

Użytkownik
Pilka nozna
16:00
West Brom-QPR
West Brom win
1.80
Bet365

Zapraszam na spotka w ktorym West Brom podejmie QPR. Zdecydowalem sie na ten typ poniewaz QPR jest obecnie w dolku. Stracili trener, a ich gra a wyjazdach nie wyglada optymistycznie. Gospodarze od niedawna maja nowego trenera jakim jest Tony Pulis i to jego obecnosc na lawce trenerskiej skolonila mnie do zagrania tego betu. Nie da sie ukryc, ze to trener ktory nie idzie na wymiane ciosow i skupia sie przede wszystkim na defensywie dlatego nie powinien pozwolic na zbyt wiele rywalom. Mysle, ze jesli oba zespoly nie zaskocza nas niczym innym niz poziomem jaki dotychczas prezentuja to ten bet ma spore szanse powodzenia. Powodzenia.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa-Piast Gliwice
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z naszej ekstraklasy pomiędzy Legią a Piastem faworytem tego meczu jest oczywiście Legia, zespół ze stolicy w ostatnim meczu pucharowym z podbeskidziem pokazał naprawdę dobrą piłkę a Piast słaba forma w ostatnich meczach i chyba nic nie wskazuje na poprawe ich gry.
Legia zajmuje 1 miejsce 46 punktów 14-4-7 bramki 51-28 ich ostatnie mecze to wyniki 4-1, 1-2, 2-2, 3-1, 1-1.
Piast zajmuje 13 miejsce 30 punktów 8-6-11 bramki 30-38 ich ostatnie mecze to wyniki 1-2, 0-1, 1-3, 2-2, 1-2.
Bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi zespołami to wyniki 1-3, 2-1, 4-1, 0-0, 3-2.
W tym meczu stawiam na przynajmniej trzy bramki i według mnie typ ma szanse powodzenia.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Twente - PSV
Typ: 2/BTS
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczach obu ekip, jak i w ich bezpośrednich pojedynkach pada bardzo dużo goli. Dość powiedzieć, że w potyczkach z udziałem PSV pada 3,7 bramki na mecz, a z Twente 3,1. Dzisiaj upatruję podobnej sytuacji, jednak ze wskazaniem na PSV, gdyż w składzie gospodarzy zabraknie kapitana i filara obrony Andreasa Bjellanda (25/2). Nie ciekawie jest również w ofensywie, gdzie nie zagra trzech podstawowych zawodników: Luc Castaignos (29/14), Jesús Corona (27/9) oraz Hakim Ziyech (34/14/11). Ponadto w przyszłym tygodniu Twente gra mecz pucharowy z Zwolle. Gracze z Enschede, jak zapowiada trener tej ekipy, skupiają się na tamtym pojedynku, gdyż jest to już faza półfinałowa, a najgroźniejsi rywale (Ajax, PSV) już odpadli z rywalizacji. Mimo to nie skazuje Twente na pożarcie, gdyż u siebie są wyjątkowo skuteczni. W ostatnich dziesięciu meczach u siebie zawsze strzelali co najmniej jedną bramkę. Defensywa PSV w ostatnim czasie również nie jest bez skazy. W pięciu ostatnich meczach stracili oni 7 goli. Dzisiaj jednak nadrobią to ofensywą, gdyż przy brakach w Twente to oni powinni prowadzić grę i zrewanżować się za ostatnie porażki z Feyenoordem i Ajaxem.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - Kolejka 26
Spotkanie: Legia Warszawa - Piast Gliwice
04.04.2015 20:30
Typ: Rezultat meczu i obydwie drużyny strzelą gola? Typ: 1 i obydwie strzelą
Kurs: 3.70
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.30 odbędzie się spotkanie w polskiej ekstraklasie pomiędzy drużynami Legii i Piasta.Gospdoarze z dorobkiem 46 punktów plasuje się na 1 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 30 punktów zajmują 13 pozycje.Eipa Legii w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 2 zwycięstwa i dwa remisy oraz zanotowali jedną porażkę. Zawodnicy Piasta natomiast zdołali uzyskać1 zwycięstwo, i 1remis i 3 porażki. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 7 zwycięstw odnieśli gracze Berga, dwa razy padł remis i raz wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Gospdoarze zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. Przerwa reprezentacyjna zapewne dobrze zrobiłą co niektórym zawodnikom i myślę że w dzisiejsyzm spotkaniu Legia pokaże siłe. Moim zdaniem dzisiaj też odniosą zwycięstwo. Mój typ to 3:1 po pasjonującym meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom