>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.04.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
Typ: Stal Gorzów wygra bieg juniorski
Kurs: 4.25
Bukmacher: eWinner
Analiza:

Myślę, że warto spróbować pograć dzisiaj taki typ, co prawda moje wcześniejsze propozycje w tym miesiącu nie były najlepsze, ale jeszcze próbuję coś zmienić. Unia jest tu niekwestionowanym faworytem, myślę, że dzisiaj wygrają zdecydowanie, ale w biegu juniorskim nie będą mieli łatwo. Nie ma co się oszukiwać, że Stal nie ma jakiś znakomitych juniorów, w Jasiński w poprzednim sezonie notował średnio 0.585 pkt na bieg, Nowacki w barwach Rybnika, do którego był wypożyczony 0.614, ale w Unii mamy debiutantów, którzy w pierwszym meczu, na własnym stadionie mogą za bardzo chcieć. W sparingach formacje juniorskie w obu ekipach radziły sobie całkiem przyzwoicie, dlatego według mnie zapowiada się naprawdę ciekawa walka i 4.25 to jak dla mnie za dużo na juniorów Stali w tej rywalizacji.

325
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +435
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan
Godzina: 15:30
Spotkanie: Sabah Baku - Gabala
Typ: powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.32
Bukmacher: forBET
Analiza:

Powracam po długiej przerwie i zamierzam teraz podawać typy w granicach kursu 2-3, które według mnie są bardzo prawdopodobne i upatruję tutaj dobrą okazję do zarobienia. Na pierwszy ogień uderzam w Azerbejdżan i pojedynek pomiędzy ekipą Sabah Baku, która aktualnie znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i musi zacząć punktować, aby nie zaliczyć spadku do niższej ligi, a drużyną Gabala zajmującą obecnie piąte miejsce w tabeli, które jest już raczej bezpieczne, a patrząc na to iż do końca pozostało 8 kolejek to mogą pokusić się o walkę o miejsce dające możliwość kwalifikacji do Ligi Europy. A więc widzimy, że obie drużyny mają o co grać i widzę tutaj zacięty mecz z przynajmniej trzema bramkami. Potwierdza to również fakt, iż ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami począwszy od 2019 roku obfitują właśnie w bramki. Drugi typ o jakim myślałem to oczywiście wygrana Huberta Hurkacza, ale widzę że koledzy już mnie w tym uprzedzili ⚽ Z FARTEM ✌

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: cadiz vs Valencia
Typ:
Over 2.5 plus Over 9.5 rzuty rozne
Kurs: 5.04
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Typ typowo na konkurs. Już w temacie ligi hiszpańskiej opisałem ten mecz. Klasyczne 4-4-2 z klasycznymi 9 w ataku. Będą chodzić skrzydła i moim zdaniem mecz będzie otwarty z dużą ilością sytuacji. Walencja po serii porażek na wyjeździe a cadiz u siebie mocno bezkompromisowe. Pogoda ok... Sprawdziłem po wczorajszych nawałnicach więc nic nie powinno przeszkadzać zawodnikom. Pozycje w tabeli w miarę bezpieczne po obu stronach... Tylko grać.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +457
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Szkocja puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Rangers - Cove Rangers
Typ: Rangers -2.5
Kurs: 1.47
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Na dziś proponuję dość pewny według mnie typ do jakiegoś dubelka. Nowy mistrz Szkocji zagra dziś mecz w rozgrywkach które są jeszcze do zdobycia czyli w pucharze Szkocji. Mają jeszcze do rozegrania dla formalności parę meczów w grupie mistrzowskiej w swojej lidze natomiast myślę że dziś pełna koncentracja i pewny awans do kolejnej rundy. Rangers to wiadomo świetna gra przez całe rozgrywki ligowe, pewny tytuł mistrzowski kontra przeciwnik grający dwie ligi niżej. Przewidywane składy zakładają rezerwowego bramkarza, pierwszy skład w obronie, prawie pierwszy linii pomocy, brak morelosa i jermaina defoe za niego także myślę że są duże szanse na sukces.

47
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +190
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - Dijon
Typ: 1 (Handicap 0:1)
Kurs: 2,69
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Wczoraj ŁKS się nie popisał, dziś jeszcze jedna próba w handi...

Marsylia nie zachwyca z formą, ale mecz z ostatnią drużyną w tabeli jest z gatunku tych, które trzeba wygrać. Gospodarze zajmują 6 miejsce i wciąż walczą o miejsca pucharowe.
Dijon jest już raczej skazany na spadek, bo do bezpiecznego miejsca goście tracą już 14 punktów.
Marsylia czterokrotnie w historii podejmowała Dijon, dwukrotnie wygrywając (2:0 i 3:0), remisując jeden mecz (1:1) i przegrywając jedno spotkanie (1:2).

Wobec powyższych statystyk zaryzykuję wygraną Marsylii dwiema bramkami.

169
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +377
maniek81 328,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - PGE Ekstraliga
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra
Typ: P. Dudek najlepiej punktujący w meczu
Kurs: 2.70
Bukmacher: forBet
Analiza:


Ruszamy z rozgrywkami Ekstraligi. Na początek biorę pod lupę spotkanie w Toruniu. Pierwsza kolejka, a stawka już spora, bowiem obie ekipy muszą szukać punktów gdzie tylko jest szansa, bowiem obie są skazane raczej na walkę o ligowy byt. Gospodarze z pewnością mają bardziej wyrównany skład, lepszą formację juniorską, no i Lamberta, który w decydujących momentach z pewnością dołoży swoją cegiełkę. Uważam, że Apator zwycięży w dzisiejszym spotkaniu. Goście natomiast bedą robić wszystko, by strata punktowa była jak najmniejsza, chcąc zachować szanse na bonus w dwumeczu. Niemal pewne jest, że Patryk na tor wyjedzie dziś sześć razy, a to daje sporą szansę, że jego zdobycz punktowa będzie spora. Jeśli pojedzie na swoim poziomie, to przy sześciu startach powinien być najlepiej punktującym zawodnikiem meczu.

170
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +401
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL Miami (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hurkacz H. - Sinner J.
Typ: Hurkacz wygra mecz i zaserwuje minimum 2 asy więcej od Sinnera
Kurs: 3,00
Bukmacher: betfan
Analiza:

Wielki finał turnieju w Miami. Hubert Hurkacz zmierzy się w nim ze swoim dobrym kolegą, Jannikiem Sinnerem. To tenisiści młodej generacji. Polak imponuje w tym turnieju. Prócz pierwszego meczu z Kudlą w każdym następnym spotkaniu nie był faworytem, a mimo to wyeliminował Shapovalova, Raonicia czy ostatnio Rubleva. Polak gra wielki tenis, śmiało można zaryzykować tezę, że najlepszy w karierze. Hurkacz gra ofensywnie, jest bardzo pewny na swoim podaniu. Tenisista z Wrocławia znakomicie serwuje, w poprzednich meczach zaliczył 8,15 i 14 asów serwisowych. Serwis to jego wielka broń. Sinner to wielki talent. W tym turnieju wyeliminował mniej wymagających rywali niż Hurkacz. Włoch serwuje zdecydowanie mniej asów. W poprzednich meczach było to konkretnie 5,4,2. Nigdy ze sobą wcześniej nie grali, ale znają się znakomicie. Hurkacz wg bukmacherów jest tutaj underdogiem, a ja uważam że kursy powinno być podobne więc to duże value. Hubert gra najlepszy tenis w życiu i mam nadzieję, że potwierdzi to sukcesem w Miami.

200
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +345
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Sevilla – Atletico Madryt
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.68
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Obie kipy przegrały już swoja przygodę w Lidze Mistrzów, pozostała im walka tylko w Hiszpanii. Sevilla tym ostatnim dołkiem straciła tak naprawdę szansę na walkę o podium a nawet o coś więcej, nie wytrzymali tego tempa wielkiej trójki, jeśli chodzi o czwarte miejsc to tutaj wszystko wydaje się być już załatwione choć do końca jeszcze daleko. Ekipie pozostaje budowanie swojej pozycji i nadrabianie doświadczenia by walczyć do samego końca z tymi wielkimi. Ekipa ostatnio na pewno straciła na jakości w defensywie widzieliśmy w tych spotkaniach w których rywal był aktywny, szybki w ataku wiele problemów i bardzo dużo indywidualnych błędów. Widzieliśmy także problemy ze skutecznością bo Sevilla na pewno należy do ekip które sytuacji potrafi tworzyć bardzo dużo i to się raczej nie zmieni tym bardziej grając u siebie gdzie zawsze grają z ogromną intensywnością i po tej przerwie reprezentacyjnej czuje że odpoczęli by tutaj naprawdę narzucić wysoki rytm gry a wówczas w meczach Sevilli naprawdę dużo się dzieje pod obiema bramkami. Atletico Madryt natomiast cały czas pod presją i tak to już będzie do końca, zobaczymy jak sobie z tym poradzą, na pewno ostatnie mecze wybitne nie są tak jak to było na początku ale jak zawsze potrafią być do bólu skuteczni. To co nowego w tym sezonie to też indywidualności które potrafią zrobić różnicę a przyjście Suareza dodało wiele jakości w ofensywie, ogólnie w tym sezonie w tej ekipie widać o wiele więcej pomysłu w ataku. Ekipa Simeone musi wygrać i trzymać ten swój dystans, nie raz było i nich widać że pod presją potrafią się gubić w tej swoje taktycznej, mądrej grze a dziś nacisk Sevilli będzie duży i zobaczymy jak sobie z tym poradzą. Kursy na bramki wysokie i to nie dziwi, ale po tej przerwie i sytuacji w tabeli liczę że ten mecze będzie bardzo intensywne nie tylko w środku pola ale także pod obiema bramkami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia
Godzina:20,30
Spotkanie: MU - Brighton
Typ: over 2,5 / +2,5 kartki żółtej /+3,5 rożnego Brighton
Kurs: 4,90
Bukmacher: fortuna

Liczę na podobny mecz jaki oba zespoły rozegrały we wrześniu zeszłego roku. Wtedy oprócz bramek, to mieliśmy rożne oraz kartki. Pamiętam doskonale tamten mecz. Przy stanie 1-2 dla Manchesteru Brighton wyrównało w 95 minucie meczu i gdy wydawalo się, że Spotkanie zakończy się remisem wtedy United w dziesiątej minucie doliczonego czasu dostało karnego, którego na fola zamienił Fernandes.
Brighton wciąż nie może być pewne utrzymania. Dziś łatwo skóry nie sprzedadzą. Mają 6 oczek przewagi nad strefą spadkową i dwa mecze zaległe.
Manchester inny biegun. Walczą o utrzymanie drugiej pozycji. W tej kolejce Lisy przegrały wiec, jest szansa zwiększyć przewagę. Liczę na dobre Spotkanie.

390
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +232
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Manchester United - Brighton
Typ: Manchester United (-1,0), wygrana jedną bramką = zwrot
Kurs: 2,3
Bukmacher: LV Bet
Analiza:

Na dziś wybieram pojedynek między 2 w tabeli Manchesterem United a 16 Brighton. Muszę przyznać, że typ ten chodził mi po głowie już od wczoraj, bo kurs 1,7 na Czerwone Diabły jest kuszący. Wstrzymałem się jednak, ponieważ United miało podejść do meczu w znacznym osłabieniu. Znamy już jednak składy i tych braków w drużynie z Manchesteru nie jest tak wiele. Co prawda pisałem w jednej z analiz, że gra United mnie nie przekonuje i zdanie podtrzymuję. Oglądając kilka spotkań Czerwonych Diabłów stwierdziłem, że nie mają oni szans na mistrzostwo i rzeczywiście to już chyba odjechało. Walka o 2 miejsce w tabeli przypomina mi trochę wyścig ślimaków, ale wszystko wskazuje, że to właśnie piłkarze z czerwonej części Manchesteru zdobędą wicemistrzostwo. United rzadko wygrywa dwiema bramkami do tego nie imponuje mi ich styl. Dlaczego więc stawiam dziś ich zwycięstwo dwiema bramkami? Ponieważ posiadają oni piłkarzy o wielkich umiejętnościach indywidualnych. Pogba, Fernandes, Rashford to na nich dziś liczę najbardziej. Do tego młody nieszablonowy Greenwood oraz Cavani, czyli zawodnik ze snajperskim instynktem. Na papierze recepta przynajmniej na dwie bramki, jednak wszystko zweryfikuje boisko. A po jego drugiej stronie piłkarze Brighton, którzy zwyciężyli dwa ostatnie spotkania. Drużyna posiadająca zdecydowanie gorszych piłkarzy, ale w tym sezonie pokazali już, że tworzą niezła ekipę. Szczególnie dobrze spisują się w spotkaniach z czołówką. Liczę, że dziś będzie inaczej i przegrają oni z United co najmniej dwiema bramkami. Argumentacja może słaba, ale kieruję się tu intuicją.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Lique1
Spotkanie: Marsylia - Dijon
Typ: Marsylia/Marsylia (1 połowa/mecz)
Kurs: 2,29
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna

Marsylia w ligowej tabeli ma szanse już na maksymalnie 5 miejsce a jest to miejsce gwarantujące grę w Lidze Europy i gwarantowane pieniądze do kieszeni, które są tak naprawdę bardzo potrzebne temu klubowi.
Potencjał kadrowy obu drużyn jest zgoła odmienny, Marsylia bije na głowę 2/3 ligi jednak dużo nie gra w tym zespole.
Jeśli chodzi o zespół Dijon są na ostatnim miejscu w tabeli i są już praktycznie w II lidze, już raczej nikt w klubie nie ma nadziei aby utrzymali się w lidze, mają za dużą stratę punktową.
Myślę, że Marsylia ma wszystko w swoich nogach aby to spotkanie wygrać i zgarnąć ważne dla nich 3 punkty. Stawiam, że gospodarze wygrają pierwszą połowę i całe spotkanie.

129
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +232
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marseille - Dijon
Typ: powyżej 24,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Wydaje się, że jest to mecz bez stawki ale nie do końca tak jest. Co prawda ekipa gości nie ma już żadnych szans na utrzymanie, przegrywa mecz za meczem ale w każdym starają się i walczą o jak najlepszy wynik. Ostatnie 5 wyjazdów to 5 porażek ale nie przechodzą obok spotkania: 17, 7, 14, 12 i 13 fauli to nie jest wynik świadczący że odpuszczają sobie mecze.
Marseille cały czas jest w grze o europejskie puchary ale już tylko o kwalifikacje do nowych rozgrywek bowiem strata do drużyn mających szansę na ligę mistrzów czy ligę europy jest za duża. Co do ich statystyk z ostatnich 5 spotkań domowych to wygląda to tak: 12, 10, 13, 15 i 15. Średnie fauli obu drużyn pozwala mieć nadzieję na korzystne rozstrzygnięcia tego typu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Sevilla Atletico
Godzina 21.00
Typ remis, Sevilla wygra zwrot
Kurs 1.90
Bukmacher forbet
Mocno wyrownane kursy, obydwa zespoly przed przerwą reprezentacyjną złapały kryzys. Dzisiaj w obydwu składach widoczne nastawienie defensywne. Atletico bez kontuzjowanego JaoFelixa i też bez Carasco. W h2h ostatni mecz wygralo Atletico ale wczesniej byla seria 4 remisow.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom