>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.08.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 4. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Waszyngton 2015
Godzina: 1:30
Spotkanie:
Young D. - Haas T.
Typ:
Haas T.
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
Young pokonał raz Haasa w 2008 roku na turnieju w Los Angeles. Jednak ja o Donaldzie mam wyrobione zdanie o czym już pisałem. Facet jest kompletnie bez formy, dla mnie to zwykły przeciętniak który powinien grać na poziomie Challengerów. Ostatnio w Atlancie z Mullerem wygrał zaledwie 3 gemy. Typ jest obarczony delikatnym ryzykiem ponieważ Young broni tutaj punków za półfinał z przed roku.
Haas pomimo, że ma 37 lat nie stracił werwy do gry w tenisa. Wybiera tylko te turnieje na których chce grać, dlatego liczę na to, że będzie tutaj na ATP 500 dobrze przygotowany. Wrócił po długiej przerwie od tenisa z powodu kontuzji i w ostatnich meczach wcale nie grał tak źle. Walczył z zawodnikami lepszymi niż Donald Young jak np. Tomic, Seppi (finał Halle), Raonic (urwany set) na Wimbledonie, Mannarino (3 sety).
Dzisiaj udało mi się trafić perełkę po kursie 8,95 :cool:, a na wieczór 22:00 znalazłem ciekawy mecz z również fajnym kursem i argumentacją za.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna - El. LM
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ajax - Rapid
Typ: 1
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
El Ghazi, Milik, Schone, Sinkgraven, Sanogo, Klaasen: te nazwiska gwarantują jakość w ofensywie, jest siła rażenia. Tydzień temu zremisowali w Wiedniu choć prowadzili. W pierwszej połowie byli lepsi niestety po 2 golach Klaasena pan El Ghazi nie wykorzystaj swojej szansy na dobicie rywala. Rapid natomiast wykorzystał ich rozluźnienie i potrafił w 10 doprowadzić do wyrównania. Myślę, że taka sytuacja, zlekceważenie rywala ze strony Ajaxu się nie powtózy, tym bardziej u siebie gdzie wspierać ich będzie 50k widzów.W Rapidzie pauzuje Schwab, który jest ważnym ogniwem defensywnym a taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
⛔ 100
 
adam540 67

adam540

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Debel - Waszyngton 2015
Godzina: 3:00
Spotkanie: Bopanna R. / Mergea F. - Murray A. / Nestor D
Typ: Bopanna R. / Mergea F.
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na dziś postanowiłem wybrać mecz tenisa ziemnego między parą Bopanna R. / Mergea a Murray A. / Nestor D. Typuje tutaj jedynkę opierając się na dwóch argumentach. Para która według mnie odniesie zwycięstwo jest to para już bardzo doświadczona i ograna. Nie jestem ekspertem ale nie sposób zauważyć że jest to jedna z par wiodących w męskim deblu. Potwierdza to ostatni półfinał w Wimbledonie który przegrali 3:2 z późniejszymi zwycięzcami tego słynnego i prestiżowego turnieju. Kolejnym argumentem który przemawia za typem jest to że w parze Murray A. / Nestor D ten drugi jest już starszym zawodnikiem. Nestor mający 42 lata jest już raczej u schyłku kariery. Para rywali zagra ze sobą pierwszy mecz nigdy wcześniej razem nie grali co według mnie może zaważyć w decydujących piłkach. Stawiam tutaj na doświadczenie ogranie i zgranie pary Bopanna R. / Mergea F która myślę że nie po łatwym meczu ale powinna odnieść zwycięstwo.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 02:10
Spotkanie: Banfield - Arsenal Sarandi
Typ: Ponizej 2.5 gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Banfield przegrali w czwartek w Copa Argentina z Boca Juniors 0:3, dodatkowo czerwoną kartkę w tym spotkaniu zobaczył Bianchi. Wczesniej w lidze zremisowali wyjazdowy mecz z Union Santa Fe 0:0.
Ich przeciwnikiem w 19 kolejce będzie przedostatni w tabeli Arsenal Sarandi, drużyna, która miała fatalny początek, jednak ostatnio coraz częściej zaczyna wygrywać. W ostatnim meczu piłkarze tego klubu pokonali Argentinos Jrs. 3:2.
Banfield nie ma dużej straty do czołówki, zajmujący obecnie 13 lokatę zespół do szóstego Belgrano traci 8 punktów
Co ciekawe ostatnie pięć pojedynków pomiędzy tymi drużynami kończyło się wynikiem 1:0 (trzy razy wygrywał Arsenal, dwa razy Banfield). Ostatni raz więcej niż dwie bramki w starciu tych drużyn padło aż 7 lat temu, wtedy 3:2 wygrali piłkarze z Sarandi. Sprobuje wiec isc za ciosem i stawiam under w meczu.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski, Audi Cup
Spotkanie: Real Madryt – Tottenham
Typ: Real Madryt over 2.5 bramki
Kurs: 2.25
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
Jednym z ostatnich turniejów towarzyskich jakie przed sezonem rozegrają najmocniejsze ekipy to Audi Cup do którego udziału zostali zaproszeni – oczywiście Bayern Monachium, AC Milan, Tottenham oraz Real Madryt. Turniej rozpocznie starcie Anglików z Hiszpanami.
Real odwiedził w tym roku Australię wygrywając tamtejszy turniej towarzyskich 0:0 z Roma, 4:1 z City, następny etap to Chiny i 0:0 z Milanem oraz 3:0 z Interem. Z każdym meczem jednak widać po ekipę że łapie nową filozofię gry jaką narzucił Rafa Benitez – jedno się na pewno nie zmieni Real znowu będzie zabójczy w ofensywie a być może nawet jeszcze lepszy bo trener ma większy wybór zawodników z odpowiednią jakością.
Dla ekipy z Londynu to ostatni test przed startem w weekend sezonu i niezwykle wymagający. Sprawa jest prosta skończył się etap rotacji i dziś przynajmniej od pierwszych minut wybiegnie podstawowa jedenastka. Po zakończeniu sezonu ekipa nie miała urlopu zespół najpierw rozegrał mecz w Malezji a następnie w Australii oba zakończone zwycięstwami bo golach Harrego Kane’a i to dla nich był koniec sezonu. Po wakacjach, Tottenham zagrał w kilku sparnigach w centrum treningowym. Z Southend, które pokonali 4-0, Reading 1-0 i Brentford 2-1. Przedostatnim etapem przygotowań był mecz w USA z gwiazdami tamtej ligi przegrany 2:1.
Jaki tutaj widzę scenariusz Real Madryt mimo że bez Benzemy oraz Ronaldo będzie tutaj prowadził grę i dominował a z każdym meczem widać że łapią świeżość i ich niektóre akcje w ofensywie wyglądają świetnie szczególnie Isco oraz James który dopiero zaczął treningi wyglądają świetnie. Z drugiej strony brak wspomnianej dwójki to plus dla typu bo wobec tych absencji tacy graczy jak Jese, Lucas Vázquez, Czeryszew czy Asensio będą mogli się pokazać a w przypadku ostatniej dwójki ważą się losy zostać czy wypożyczyć. Myślę że gra ekipy Beniteza będzie jeszcze płynniejsza a to zwiastuje mnóstwo problemów w defensywie Tottenhamu a nie ma co ukrywać ta formacja mimo ze wzmocniona przed sezonem dla mnie nadal będzie najsłabszym punktem tego zespołu. Hiszpanie bardzo dobrze wyglądali też w defensywie ale dziś będzie najtrudniejsze zadanie dla tej formacji bo grają zespołem który ma za sobą okres przygotowawczy no i z kontry jest naprawdę świetny zresztą polityka trenera jest taka by szukać zawodników szybkich. Obstawiam tutaj otwarty mecz z przewagą Realu który jednak też powinien coś stracić bo rotacje na pewno będą.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: el LM
Godzina: 19:00
Spotkanie: APOEL - Midtylland
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie 3 rundy kwalifikacji Ligi Mistrzow w ktorym spotykaja sie APOEL Nikozja i FC Midtylland. Pierwszy mecz zakonczyl sie zwyciestwem APOELu, choc nie byli faworyzowani. Midtylland slynie z bardzo dobrej gry obronnej. 12 bramek straconych w poprzednim sezonie, pozniej tylko 1 w 4 spotkaniach tego sezonu. I co sie stalo? W 1 polowie APOEL mial 4 sytuacje z czego 2 wykorzystal. 1 samoboj. W 2 polowie Midtlylland cisneli, ale strzelili tylko gola. APOEL bedzie trudnym rywalem na swoim terenie sadze. Bardzo goracy klimat. Raczej gry w grze bedzie niewiele, a jesli juz to ze strony APOELu. Goscie musza grac ofensywnie, choc na wyjazdach nie sa silni, APOEL nie musi. Moze grac konsekwentnie i mysle ze wygraja, choc tym razem gole nie padna tak szybko
⛔ 100
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. LM
Godzina: 20.15
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń
Typ: Ajax Amsterdam
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Ajax tydzień temu w sposób niewytłumaczalny wypuścił z rąk dwubramkowe prowadzenie, tym bardziej, że od 60min grali z przewagą jednego zawodnika i w tym czasie stracili dwie bramki. Mimo wszystko i tak zawodnicy Ajaxu są murowanym faworytem do awansu.
Ajax jest bardzo groźnym zespołem dla każdej drużyny u siebie, tym bardziej, że piłkarze Rapidu, jeżeli chcą awansować będą musieli zaatakować, a przeważnie drużyny które atakują Ajax na własnym boisku narażone są na kontry. Jedynym argumentem który może przemawiać za Rapidem jest to, że są już w trakcie sezonu ligowego, ale wątpię żeby zdołali wywieźć z Amsterdamu korzystny wynik, Ajax mimo iż jest to młody zespół to już z doświadczeniem w Lidze Mistrzów, i to doświadczenie zaprocentuje w jutrzejszym spotkaniu.
W drużynie Rapidu bardzo dużym osłabieniem jest brak pauzującego za czerwoną kartkę Stefana Schwaba, a jest jednym z najlepszych w Rapidzie, więc jego brak będzie mocno odczuwalny w środku pomocy.
Sądzę, że w tym meczu młodość i doświadczenie wygrają.
Powodzenia! ????

Powtórzony typ ⛔ 100
 
ledwos 14

ledwos

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna - El. LM
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ajax - Rapid
Typ: Liczba goli strzelonych przez gospodarzy over 1.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tak jak pisał Sirocco - bramkostrzelna ofensywa Ajaxu jest gwarantem dużej ilości bramek strzelonych we wtorkowym meczu. Będzie to pierwszy oficjalny mecz Ajaxu u siebie w rozpoczynającym się sezonie co za tym idzie piłkarze będą chcieli z pewnością przywitać się w dobrym stylu ze swoimi kibicami. Wsparcie kibiców + osłabiona defensywa Rapidu + El Ghazi, Milik i Klaassen = grad bramek. W meczu wyjazdowym (2:2) udało się strzelić dwie bramki - i tym razem będzie tak samo. Ajax jest zespołem o klasę lepszym od Rapidu i w tym spotkaniu z pewnością to udowodni.
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

koksikski

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis - ATP kitzbuhel
Spotkanie - vesely - almagro
Godz - 13:00
Typ - 2
Kurs- 1,57
Bukmacher - bet365
Analiza :
Duzo przemawia za almagro, bardziej utytulowany i znany zawodnik niz vesely, z przed kontuzji zawodnik top20 , wciaz wierze ze wroci do formy z przed kontuzji, uwazam go za solidniejszego zawodnika niz vesely stad moj typ
Kiepska analiza
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów El.
Godzina:20;15
Spotkanie: Ajax Amsterdam- Rapid Wiedeń
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam, na wtorek wybrałem najciekawszy pojedynek eliminacji ligi mistrzów. Ajax Amsterdam podejmie u siebie Rapid Wiedeń. Poprzedni mecz tych druzyn zakończyl sie remisem 2:2. I nie jest to wazne w jakich okolicznościach padł ten wynik. Waże jest to co jutro sie wydarzy w Amsterdamie. Ajax nie zachwyca formą, w sparingach ekipa z Amsterdamu spisywała sie w kratke, gdy doszlo do meczu o lige mistrzow zakonczył sie on remisem, i sprawa awansu wciaż jest otwarta. Ekipa Rapidu najwyrazniej dostała wiatru w żagle, po meczu z przed tygodnia, sprawdzili na własnej skórze ze Ajax nie taki mocny jak go maluja, w meczu ligowym pokonali kolejną ekipe nie anonimową w europie, Salzburg, wygrywajac na ciezkim terenie, jak pokazuja statystyki są mocni i napewno nie beda chłopakami do bicia w jutrzejszym pojedynku. Jestem gotów nawet zaryzykowac ze to oni awansuja dalej. Ale decyduje sie tu na bezpieczniejszy typ, obydwie druzyny strzela gola, mecz jutro wszytsko zweryfikuje.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
iwan711 4

iwan711

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. LM
Godzina: 19:00
Spotkanie: APOEL -
Midtjylland
Typ: X2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza
:

Krótko i na temat - tydzień temu, gdy mecz rozgrywany był w Dani zdecydowanym faworytem byli gospodarze. Niestety wszystko potoczyło się inaczej. Pomimo znacznej przewagi duńskiej drużyny musieli uznać wyższość rywala. Dzisiejszy mecz będzie na pewno bardzo ekscytujący i pełen walki. Goście z pewnością wyjdą w ofensywnym ustawieniu, ponieważ interesuje ich tylko zwycięstwo.
✅ 75
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Robi się masówka w typie na Ajax Amsterdam, a w takich sytuacjach lubią się dziać bardzo dziwne rzeczy. Ja nie widzę w nich jakiegoś murowanego faworyta. Uważam Eredivisie za słabą ligę, już dawno żadna holenderska drużyna w pucharach nie namieszała. Kiedyś było mocne PSV, Ajax, a teraz oba te kluby to zwykłe średniaki. Ajax Amsterdam ma naprawdę mocny atak, ale defensywnie najlepiej nie wyglądają. Statystyki mówią co innego, bo w końcu stracili najmniej goli w Eredivisie w zeszłym sezonie, ale kilka spotkań z ich udziałem widziałem i ta ich obrona robi czasem spore błędy. Rapid Wiedeń zaliczył bardzo dobry start w lidze. Najpierw było zwycięstwo 3:0 z Ried, a potem wygrana z Salzburgiem na wyjeździe 2:1, gdzie już w pierwszej połowie Rapid strzelił dwie bramki. Wynik pierwszego meczu nie jest korzystny dla Rapidu, gdyż zremisowali u siebie 2:2. W związku z tym muszą strzelić gola, a znając życie to więcej niż jednego gola, by awansować, bo Ajax u siebie zapewne strzeli. Ajax w ataku mocny, więc już w pierwszej połowie strzelić powinni. Nie ufam jednak ich defensywie, a Rapid Wiedeń ma kim straszyć z przodu, więc BTS już w pierwszej połowie meczu nie będzie dla mnie zaskakujący.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Piłka Nożna - Lige Europejska
20:15
Ajax - Rapid
Klaassen strzeli
@ 3,40 Unibet !
Taki kurs, na niemal najlepszego zawodnika Ajaxu?! Biorę w ciemno i nawet jak nie wejdzie, to nie będę żałował że to zagrałem bo takie kursiwa na takiego playerka, trzeba grać i korzystać. Klaassen w ostatnim meczu z Rapidem zainkasował dwa gole. Był wszędzie do tego efektywny i bardzo nieobliczalny. Jest wysuniętym pomocnikiem ale jest wiecznie głodny bramek. Niezależnie od pozycji. Gra bardzo solidnie i trener może być z niego zadowolony, z jego poczynań jak sobie boryka z przeciwnikami. Szczęśliwa # Dziesiątka gra praktycznie całe mecze i rzadko kiedy schodzi. Więc i tu kolejny plus, aby w meczu z Rapidem, znowu poniżył bramkarza Austriackiego. Na pewno do dzisiaj ma w pamięci te dwa gole. Rapid zagrał nieźle, ale mógł ten mecz przegrać, lecz nie wydaję mi się żeby Ajax miał taką łatwą przeprawę w tym meczu rewanżowym. Nie miej jednak Klaassen to klasa sama w sobie i swoje szanse będzie miał, liczę że i tym razem nie zawiedzie. Lekko warto pograć, bo kurs pyszny!
⛔ 100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie: Washington Nationals : Arizona Diamondbacks
Typ: Arizona
Kurs: 2.23
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Gdzieś przeczytałem, że Doug Fister + Nationals to jeden z najbardziej przecenionych betów w baseballu. Jest na prawdę wiele rzeczy które podpowiadają aby dziś znów uciekać od Douga. Beznadziejne 42 K&#39;s podczas 80 Innów. Fastball który osiąga tragiczne ~~84.4MPH. Swing and miss rate na poziomie 6%, a ostatnie starty to tylko 3%. 4.39 ERA. Rywale biją .299, a co lepsze to pozwala na aż .367 w 146 przeciwko praworęcznym odbijającym. Fister ma tylko 4 wygrane w 14 startach, a team wygrał 2 z jego ostatnich 8 meczów. W domu jego ERA to 3.80. W 42.2 IP oddał 47 hitów, 21 R i 3 HR. Ma tylko 20 SO, rywale biją .281, a jego WHIP to 1.34. Co ciekawe Fister ledwo dociera do 6 inningu. W ostatnich startach zupełnie się mu to nie udaje. Na pewno będzie potrzebował pomocy Bullpenu.
Godrey jest świeżakiem i na prawdę mało o nim wiadomo. W 1 starcie pozamykał Brewers, w kolejnym już tak kolorowo nie było. W 2 startach dał 11 hitów, 3 runy i ma na prawdę swiętny GB którym broni się aż w 55% sytuacji. Ma o wiele lepszy swing and miss rate bo wynosi on 14%.
Ważną rzeczą jaką należy przypomnieć jest to, że Diamondbacks mają jedną z lepszych ofensyw w MLB. Obecnie to 7 ofensywa ligi. Wygrali 6 z ostatnich 8 spotkań na wyjazdach gdy byli dogiem. Nationals natomiast od kilku tygodni mają problemy z odbijaniem. Na pewno widzieli wielu elite pitcherów, ale .194 na ostatnich 5 gier to bardzo słaby wynik.
Po takim kursie zupełnie nie ma sensu grać Nationals. Ja widzę tu lekkie value po stronie drużyny z Arizony i liczę na ich wygraną.
The Diamondbacks are 11-0 since May 06, 2015 as a dog vs a team that has lost at least their last three games
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Spotkanie Ajax-Rapid
Typ: Ajax dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Bet 365
Godz: 20:00
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Ajaxu Amsterdam podejmowała będzie na swoim stadionie ekipę Rapidu Wiedeń . W pierwszym spotkaniu rozegranym w Austrii padł remis 2:2 , pomimo tego iż ekipa z Holandii prowadziła już 0:2 po pierwszych 45 minutach, gospodarze jednak pokazali że nie można ich lekceważyć ponieważ najpierw zdobyli bramkę kontaktową natomiast kilka minut później po stracie zawodnika zdołali doprowadzić do remisu, wynik jest zdecydowanie lepszy dla ekipy gospodarzy, który wystarczy w tym spotkaniu remis bezbramkowy,ale Ajax nie jest druzyną , która będzie tutaj grała o remis tym bardziej że ekipa Ajaxu była już w tym pierwszym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym czego wynik nam nie pokazuję , myślę że w tym spotkaniu drużyna Ajaxu zdecydowanie sobie poradzić z dużo mniej doświadczonym rywalem, poza tym nie wyobrażam sobie żeby ekipa z Holandii nie występowała w tym sezonie w tych elitarnych rozgrywkach , mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy dokładnie 1 golem , oraz dokładny wynik 1:0 dla Ajaxu.
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Azji
Godzina: 16:30
Spotkanie: Iran-Korea Południowa
Typ: under 177.5 punktów
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
ANALIZA:
W Azji trwa obecnie siatkarskie święto i chociaż ten sport tylko w niektórych krajach tego kontynentu cieszy się niezłą popularnością, to śmiało można powiedzieć że kibice mają co oglądać. Dzisiejsze starcie Iranu z Koreą Południową zapowiada się ciekawie i z tej okazji ja zaproponuje mój typ. Tyczy się on punktów, a ściślej mówiąc ja zagram w tym spotkaniu over 177.5.
Iran to drużyna doskonale znana polskim kibicom z występów w Lidze Światowej, ekipa która wyróżnia się na tle przeciętnych rywali z grupy. W fazie mistrzowskiej zarówno Iran jak i Korea musiały powalczyć o awans z reprezentantami Tajlandi i Tajwanu. Bez niespodzianek Irańczycy oba spotkania wygrali bez straty seta, zaś Koreańczycy stracili dwa sety w meczu z Tajlandią. Dzisiejsze spotkanie według mnie będzie pod względem sportowym troche bardziej ciekawsze. Co prawda o awans z grupy obie drużyny mogą być spokojne, ale taki mecz to dobry sprawdzian przed dalszymi zmaganiami w turnieju. Irańczycy klasą przewyższają rywali, nie tylko klasą, a i doświadczeniem. Mecze w Lidze Światowej pokazały że ta drużyna wygrywać może i z najlepszymi. Typ na under 177.5 moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny, bo czy Koreańczycy są w stanie urwać rywalom aż 2 sety? (zakładam tutaj oczywiście wygraną Iranu) Wątpie. Jeśli drużyna Iranu nie odpuści sobie tego meczu to typuje ich łatwe zwycięstwo 3:0, albo 3:1. Z tym że przy wyniku 3:1 trzeba liczyć na wysokie różnice punktowe w setach. Na koniec jeszcze statystyka h2h, ktòra tylko potwierdza moje przewidywania. 4 mecze, wszystkie na korzyść Iranu, 2 razy 3:1 i 2 razy po 3:0. Powodzenia!
⛔ 100
 
R 3

rekkles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ajax - Rapid Vienna
Typ: Obie drużyny strzelą gola i Ajax wygra
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już dziś dojdzie do ciekawego pojedynku w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Ajax, uczestnik fazy grupowej LM ubiegłego sezonu przed własną publicznością podejmować będzie drużynę Rapid Wiedeń. Tydzień temu starcie tych ekip zakończyło się remisem 2-2. Ajaxowi pomimo prowadzenia 2-0 do przerwy nie udało się wygrać tego spotkania. Gospodarze w tym meczu radzili sobie lepiej, lecz Rapid, który od 59 minuty grał w 10 pokazał na co go stać i w 76 minucie strzelił wyrównującego gola. Drużyna z Wiednia udowodniła w ostatnim spotkaniu ligowym, że obecnie jest w bardzo dobrej dyspozycji pokonując 2-1 Salzburg. Warto też dodać, że Rapid nie przegrał od 20 spotkań. Niestety w meczu rewanżowym nie zagra Schwab, który pauzuje za czerwoną kartkę.
Moim zdaniem to właśnie w Amsterdamie, niepokonany od bardzo dawna Rapid przerwie tę dobrą passę. Ajax mający niewielką przewagę dzięki 2 bramką na wyjeździe oraz atucie własnego boiska może grać spokojniej, natomiast goście, aby myśleć o awansie muszą strzelić bramkę. Uważam, że może im się to udać, lecz mający bardzo silną ofensywę Ajax okaże się lepszym zespołem i strzeli wiecej bramek.
⛔ 100
 
stanley-63 811K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Szwecja / Superettan /
Godzina 19:30
IFK Varnamo : Jonkopings Sodra
Typ - over 4.5 gola
Kurs - 5.00 / Bet365
Dokończenie 18 kolejki w 2 lidze Szweckiej i pojedynek pomiędzy IFK Varnamo a Jonkopings wzbudził moje zainteresowanie , gospodarze aktualnie na miejscu 12 czyli ostatnim bezpiecznym ale są tu dlatego że mają lepszy stosunek bramkowy niż Utsiktens z miejsca 13 tak więc punkty dziś są mile widziane ale o nie może być dziś niezwykle trudno bo goszczą u siebie lidera rozgrywek Jonkopings które w tym sezonie ma szanse awansować do Allsvenskan no ale droga jeszcze daleka i na pewno trzeba ten awans wywalczyć , Jonkopings bardzo dobrze radzi sobie w meczach wyjazdowych gdzie na 8 pojedynków ich bilans to 6-1-1 i br. 15:8 , w ostatniej kolejce także grali mecz wyjazdowy i rozgromili AFC United 5:1 tak więc dziś myślę że także na parę goli z ich strony możemy liczyć , co do gospodarzy to ci akurat większość swoich punktów wywalczyli u siebie i tak na swoim ich bilans wynosi 4-1-3 a br. 10:12 czyli na 18 pkt w sumie zebranych 13 zarobili u siebie co może dawać jakąś nadzieję w dzisiejszym meczu z liderem , moim zdaniem gospodarze powinni wysoko postawić poprzeczkę liderowi i z ich strony także liczę na gole bo sięgając do H2H to mecze pomiędzy nimi są bardzo wyrównane 4-2-5 a tu na boisku Varnamo 3-0-2 tak więc trudno wytypować dziś zwycięzcę co prawda na papierze są nim goście ale boisko pokaże jak będzie , w meczach gospodarzy co prawda rzadko pada wysoki over bramkowy jednak w ostatniej kolejce kiedy podejmowali na swoim terenie Assyriska FF chłopaki wygrali 3:1 natomiast w meczach z udziałem gości to wysokie overy bramkowe padają dosyć często no i sięgając do historii H2H to były tu wyniki takie jak 1:5 czy 2:4 dlatego liczę że i dziś kibice zobaczą sporo bramek !
⛔ 100
 
dmktv 1

dmktv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. LM
Godzina: 19:00
Spotkanie: APOEL - Midtjylland
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam serdecznie, na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie pomiędzy Cypryjskim APOELem a Duńskim Midtjylland. Swój typ kieruję dzisiaj w stronę zwycięstwa gospodarzy. Jak wiadomo na Cyprze bardzo ciężko kopie się piłkę, i bardziej doświadczone ekipy miewały problemy z ugraniem pozytywnego wyniku z APOELem. Ekipa z Dani, pozwoliła wyjechać Cypryjczykom ze zwycięstwem, przez co można przypuszczać iż dzisiejszego wieczoru to zawodnicy Midtjylland będa podkręcać tempo gry, goniąc wynik. A Cypryjczycy grając spokojną piłkę, i tak i tak wymęczą swoich rywali samym klimatem hehe Dzisiaj naprawdę spokojnie stawiam pieniążki na APOEL,
Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom