>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.08.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna, LE
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sonderjyske-Zaglebie Lubin
Typ: 2 (Remis-Nie ma zakładu)
Kurs: 2.25
Bukmacher:bet365
Analiza:Witam. W pierwszym meczu drużyna z Danii pokazała swoją grą że jest absolutnie w zasięgu Zagłębia. Gdyby nie ta przespana pierwsza połowa i fakt, że Starzyński, konstruktor gry lubinian, wszedł dopiero w drugiej odsłonie, mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej. Zagłębie prowadzi w lidze, trzy zwycięskie mecze do tego bez straty gola. Bilans 8-0. Do składu na dobre wrócił wspomniany Starzyński, który w ostatnim meczu zaistniał asystując przy pierwszej bramce oraz strzelając pięknego gola. Przeciwnicy z Danii formą w lidze absolutnie nie błyszczą. Dwie porażki i remis dają im 12 lokatę na 14 ligowych zespołów. Drużyna z Lubina jako jedyna pokazuję w pucharach walkę i naprawdę przyzwoitą grę dlatego można się pokusić o taki typ. Pozdrawiam
Powtórzony typ ⛔ 100
 
L 0

lgs

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna, LE
godz: 18.00
Spotkanie: HJK Helsinki – IFK Goteborg
Typ: 1x
Kurs: 1.57
Bukmacher:bet3 65
Analiza: HJK gra ostatnio b dobrze i w lidze i w europejskich pucharach. Przykładem może być ostatni mecz z Goteborgiem – 2:1 i to na wyjezdzie. Mysle, że hjk stać na awans czyli na remis (a może nawet na win) tym bardziej ze grają u siebie(jako gospodarze mają 18 meczy bez porażki w tym 13 zwyciestw i 5 remisów) IFK na wyjezdze 5 zwyciestw 4 remisy i 2 porazki – całkiem przyzwoicie ale bez szału.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Atlanta 2016
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Zeballos H. - Kamke T.
Typ:
Kamke T.
Kurs:
2.11
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 1:2 z lat 2012-2015, wszystkie mecze rozgrywane były na mączce. Kamke trafił do drabinki jako LL, często bywa tak, że właśnie Ci szczęśliwi przegrani wykorzystują swoją szansę i grają o jeden poziom wyżej, zachodząc gdzieś daleko w turnieju. Samo pokonanie Stakhovskiego robi już na mnie wrażenie. Tobias swego czasu był zawodnikiem dość średnim (teraz spadł do poiomu Challenger), w 2013 roku bilans na hardzie w ATP miał 10-11 więc dość nieźle.
Zeballos kojarzy mi się raczej z kortami ziemnymi, w 1 rundzie pokonał kompletnie bez formy w tym roku GGL. Mecz powinien być zacięty, bo obu Panów dzieli zaledwie rok różnicy, a umiejętnościami jakoś niezbyt znacząco się różnią. Wydaje mi się też, że można w tym meczu spróbować zagrać over gemowy.

⛔ 100
 
turi13 39

turi13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy Kwal.
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Spartak Trnava - FK Austria Wien
Typ: FK Austria Wien
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pierwszy mecz - porażka Wiedeńczyków na swoim stadionie ze Spartakiem 0-1.
Patrząc na statystyki - Austria Wien przeważała znacząco w tym spotkaniu. Spartakowi udało się wyprowadzić jedną kontrę i pach - gol.
Uważam, że Austria Wien nie ma prawa odpaść. Dzisiaj Austria rzuci się do ataku od pierwszej minuty i uważam, że rozstrzygną wynik na swoją korzyść już w pierwszej połowie.
Jeżeli Austria odpadnie - będę bardzo rozczarowany.
Powodzenia !
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sønderjyske - Zagłębie Lubin
Typ: Pierwsza bramka w meczu- Zagłębie Lubin
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Witam wszystkich! To mój pierwszy typ na tym forum które przeglądam już od dłuższego czasu. Na pierwszy ogień idzie spotkanie drużyny z naszej rodzimej ligi, a mianowicie Zagłębia Lubin. Jak wiadomo miedziowi przegrali swoje pierwsze spotkanie na własnym stadionie, ale chyba każdy kto widział mecz może stwierdzić że byli w tym spotkaniu drużyną przeważającą. W naszej ekstraklasie póki co nie mają sobie równych, a co za tym idzie liderują w tabeli. Dzisiaj potrzebują co najmniej dwóch bramek żeby móc myśleć o awansie do następnej rundy, więc jestem pewny że od pierwszych minut ich taktyką na ten mecz będzie atak, atak i jeszcze raz atak. Potencjał w ofensywie mają moim zdaniem na bardzo przyzwoitym poziomie. Drużyna z Danii prezentuje się jak na razie bardzo mizernie, w lidze po 3 kolejkach mają na koncie 1 punkt, i zaliczyli już 2 porażki na własnym stadionie. Oczywiście że to dopiero początek sezonu i nie można wyciągać pochopnych wniosków, ale stadion dzisiejszego rywala polskiej drużyny nigdy nie był twierdzą. W tamtym sezonie przegrali tutaj w lidze 4 spotkania. Myślę że nawet awans Zagłębie ma dzisiaj w zasięgu ręki,ale to typ dla bardziej odważnych. Ja za to skłaniam się ku typowi że zdobęda bramke na 1-0. Pozdrawiam ????
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Challenger Liberec
Godzina: 14:00

Spotkanie: Laaksonen-Bourgue

Typ:1

Kurs:
1.67
Bukmacher:
WilliamHill
Analiza:
Bourgue Jest kompletnie bez formy. Ledwo co ograł młodziana Soderlunda. Trudno wierzyć, żeby mógł nawiązać walkę z Henrim. Który jest zdecydowanie w gazie. Notuje bardzo dobre wyniki nie przegrywa z byle kim. Jeśli chodzi o nawierzchnię obaj lubią grać na clay&#39;u. Jednak decydująca w tym starciu powinna być forma. A ta zdecydowanie promuje granie na Szwajcara. Jeśli chodzi o styl gry to FRancuz to typowy przebijak. Henri ma na pewno wiecej siły i to on powinien rozprowadzać go po korcie jak chce. Dla mnie 65-35 Henri Powodzenia !

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sonderjyske:Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie wygra i over 2.5 gola w meczu
Kurs: 4.33
Bukmacher:Bet365
Analiza :
No cóż różne są nasze opinie na temat tego meczu , z jednej strony wiadomo że nie raz nasze kluby pokazały że nie zachodzą daleko albo nawet kończą po pierwszej rundzie eliminacje , jak zagra Zagłębie ? wielka niewiadoma ale zawsze trzeba być pełnym nadziei i ja taką mam , Zagłębie do awansu wiadomo potrzebuje dwóch bramek przy 0 straconych ale czy ta sztuka się powiedzie aby zachować dziś czyste konto , trudno w to uwierzyć co do drugiej opcji że Zagłębie potrzebuje dwóch goli to na to sie piszę , po pierwszym meczu w Lubinie wiemy jedno iż Zagłębie kompletnie zawiodło w pierwszej połowie ale ta bramka do szatni trochę na nich podziałała i w drugiej połowie oglądaliśmy już dobra piłkę w wykonaniu Zagłębia a jeszcze gdyby F Starzyński wykorzystał rzut karny to kto wie jakby się zakończyło to spotkanie i powiem szczerze iż ta druga połowa znowu dała trochę nadziei że dziś mogą powalczyć a że w lidze także na dzień dzisiejszy robią różnicę to wydaje mi się i wynik jaki padł w pierwszym meczu czyli 2:1 dla Sonderjyske dziś będzie podobny tylko w stronę Zagłębia i będziemy może świadkami dogrywki albo karnych ..... oby zwycięskich dla Lubinian !
⛔ 100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dysciplina: Piłka Nożna, Eliminacje LE
Godzina: 20:15
Spotkanie: Rijeka-Basaksehir
Typ: Rijeka i under 2.5 gola
Kurs: 4.00
Buk: bet365
Analiza:
Stawiam w tym meczu na Rijeke gdyż jest to stabilna i dobrze grająca drużyna w Chorwackiej lidze. Nie widzę tego natomiast w drużynie Basaksehir, niezbyt znana drużyna, która odpaliła teraz jeden ładniejszy sezon i wydaje mi się że na tym zakończy. Patrząc na mecze przygotowujące do sezonu to zdecydowanie lepiej wypadła Rijeka (forma z ostatnich 5 meczy 3-2-0), natomiast turcy nie imponują (1-1-3). W ostanim meczu padł wynik 0:0 poza tym drużyna turecka we wszystkich ostatnich pięciu meczach pokryła under 2.5. Myślę, że warto zaryzykować. Absencje na ten mecz nieprzewidziane.
⛔ 100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Atlanta
Godzina: 21:30
Spotkanie: Fernando Verdasco - Julien Benneteau
Typ: Julien Benneteau
Kurs: 3.50
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Obaj gracze prezentują bardzo zbliżony poziom. Oczywiście Francuz wraca po kontuzji i jego ranking jest dużo słabszy niż Hiszpana, jednak jak powszechnie wiadomo to nie miejsca grają, ale zawodnicy. Julien występuje w tym turnieju dzięki protected ranking, po udanym Wimbledonie, gdzie w deblu doszedł do finały. Już sam fakt, iż Benneteau skorzystał z chronionego rankingu świadczy, że czuje się dobrze i chce nabić sporo punktów w słabiej obsadzonym niż zwykle turnieju, z uwagi na Igrzyska Olimpijskie. Potwierdzenie dobrej formy Francuza miało miejsce w pierwszej rundzie, kiedy to bez żadnych problemów odprawił z kwitkiem Australijczyka Smitha. Teraz z pewnością będzie trudniej, gdyż Verdasco to znacznie lepszy zawodnik, a w dodatku prowadzi w bezpośrednich starciach 4:0. Co więcej Hiszpan ostatnio radził sobie całkiem nieźle nawet na ceglanej mączce osiągając finał w szwedzkim Bastad. Śmiem jednak twierdzić, iż jeżeli Francuz będzie dostatecznie regularny i wywrze presje na Fernando mecz powinien być bardzo wyrównany. W tym wypadku kursy w okolicach @ 3.50 to bezsprzecznie value, które po prostu trzeba brać.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sonderjyske - Zagłębie
Typ: Pierwsze 10 minut over 0.5 gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Wiele w tym temacie zostało napisane, o tym że Zagłębie musi strzelić minimum dwie bramki, żeby w ogóle zacząć myśleć czy awansują, o tym że padnie bramkowy over, no bo goście muszą atakować, a gospodarze będą kontrować i pod wszystkim się podpisuję. Ja wybrałem na dzisiaj bet na wczesny gol, czyli przed upływem 10 minuty meczu. Zagłębie rzuci się na Duńczyków, tak samo jak robili to z Koroną- tam bramkę strzelili w 48 sekundzie, następnie z Termalicą gol w 8 minucie. To Lubinianie potrafią robić, wyjść wysoko na przeciwnika, utrzymać się długo przy piłce na połowie rywala, zmienić stronę by ostatecznie wykorzystać geniusz Starzyńskiego, bądź Vlaski do wypuszczenia sam na sam jednego ze skrzydłowych lub napastnika. Szybko strzelona bramka to priorytet, czas będzie upływał na korzyść gospodarzy, a z pewnością szybkie wyjście na prowadzenie wprowadzi dużą nerwowość w poczynaniach Sonderjyske. Co będzie jeszcze ważne moim zdaniem, to stałe fragmenty gry, rzut wolny zza pola karnego, gdzie Starzyński będzie mógł uderzyć bezpośrednio, lub dośrodkowanie za stojącej piłki gdzieś z 35-40 metra, które Miedziowi ćwiczyli tuż przed wyjazdem. Największym mankamentem w pierwszym meczu tych ekip rozegranym w Lubinie była gra w obronie podopiecznych trenera Stokowca i także dzisiaj może się okazać, że nie zagrają na 0 z tyłu. Stąd przy nawałnicy na bramkę rywala mogą się narazić na kontratak. Kurs nie jest mały, za to czasu na strzelenie bramki jeszcze mniej, ryzyko adekwatne do możliwego zarobku.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Beitar - Jelgava
Typ: Jelgava +1,5
Kurs: 1,82
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kontynuujemy passę typów na plus w miesiącu sierpniu ???? Wszyscy się dzisiaj skupiamy na eliminacjach do fazy grupowej LE i ja również to zrobię. Na tapetę biorę spotkanie Beitar Jerozolima - Jelgava. Łotysze grają w tych eliminacjach zaskakująco dobrą piłkę, w poprzednich rundach wyeliminowali islandzki Breidablik i Slovan Bratislava. Z kolei zespół ze stolicy Izraela wyeliminował Omonię Nikozję, a także Slobodę zespół z BiH. Teraz kilka ważnych aspektów. Po pierwsze powtarzalność Beitaru. Na wyjeździe swoich poprzednich spotkań Beitar nie wygrywał, robił to dopiero u siebie 1:0, co dawało w dwumeczu awans. Jelgava z kolei gra bardzo stabilnie. Po drugie temperatura w Jerozolimie w godzinach meczu wynosić będzie 33 stopnie jest to jednak różnica wobec słabej pogody w Jelgavie. Raczej nie będzie w tym meczu forowania tempa. Obydwa zespoły do tego spotkania przystąpią w najsilniejszym zestawieniu. Piłkarze Jelgavy mieli w odstępie poprzedniego spotkania więcej możliwości regeneracyjnych, gdyż nie grali spotkania ligowego, natomiast Beitar grał spotkanie w Toto Cup (rezerwowym składem dostali w czopke 1:3). Reasumując uważam, że dzisiaj ostatnia drużyna z Łotwy grająca w europejskich pucharach pokaże, że pokonanie Slovana Bratislava 3:0 w poprzedniej rundzie to nie przypadek i postawi trudne warunki w Jerozolimie.
Mój typ: 1:0
⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, 2 dywizja
Godzina: 16.00
Spotkanie: Chertanovo M. - Penza
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj proponuję mecz ligi rosyjskiej Chertanovo M. - Penza.
Jest to dopiero początek sezonu i nic nie wiemy tak naprawdę o drużynach. Chertanovo w poprzednim sezonie skończył na 11 miejscu a ich dzisiejszy przeciwnik na 7. W tym sezonie Chertanovo grał o 2 mecze na wyjeździe 2:0 i 2:1. Ale myślę, że u siebie będa w stanie zdobyć 3 punkty.
Penza grała równiez 2 mecze - oba zremisowane 0:0. Wyjazdowy mecz grali z ostatnią drużyna poprzedniego sezonu - Arsenal Tula 2 i nawet z nimi nie zdołali wygrać. Drugi mecz grali u siebie z przedostatnią drużyną poprzedniego sezonu i również nie zdołali zwyciężyć.
Myślę, że dzisiaj zwycięstwo Chertanovo jest bardzo możliwe, a kurs na 1 3.20, który wystawili bukmacherzy sporym value. Moim zdaniem powinien być 1.8-2.2
Proponuję zagrać 1 DNB za 1.90, a w dzisiejszym meczu stawiam na wynik 1:0.
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo vs Wolfsburg
Typ: Wolfsburg over 1.5 gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Sportingbet
Niby gra LE ale po ostatnich wynikach chcialo mi sie rzygac,tak wiec wole skupic sie na meczu towarzyskim.
Malmo zagra bodajze przed wlsna publicznoscia,niby bedzie to atut z ich strony,jednak dziwne,ze chce im sie grac spotkanie towarzyskie,kiedy za 3 dni graja wazny mecz z AIK...Mowie dziwne,poniewaz jak ostatnio grali w lidze u siebie z Kalmar to ruszali sie jak muchy w smole....
W lidze idzie im bardzo dobrze,jednak zawalony poprzedni sezon spowodowal,ze nie graja w europejskich pucharach,tak wiec wszystkie sily moga skupic na lidze.Po pietach depcze im mocno obecny mistrz Norrkoping,ktory mimo walki o Lige Mistrzow radzi sobie bardzo dobrze.
Patrzac na kadre gospodarzy,to praktycznie wszyscy z podstawowego skladu sa w kadrze meczowej,nie wiadomo jednak,czy zagraja pelne 90 minut,moim zdaniem raczej nie patrzac na zblizajacy sie mecz z AIK.

Wilki niestety ale nie graja juz tak pieknie jak wtedy,kiedy gromili Bayern...Jednak wciaz jest to solidny klub i nie oszukujmy sie - w starciu z Malmo to Wolfsburg bedzie faworytem.
Liga zaczyna sie 27 sierpnia,tak wiec dobijamy pomalu do ostatniej prostej.Tydzien wczesniej rozegrany zostanie mecz pucharowy z FSV Frankfurt.
Spotkania towarzyskie do tej pory byly bardzo ciekawe,glownie ze wzgledu na rywali z jakimi Wolfsburg gral a byly to kolejno - Celtic,Basel,Benfica i Sporting Lizbona.Tylko z Benfika nie udalo sie strzelic bramki.
Zdecydowanie najlepszym meczem byl ten z Baselem,gdzie padlo az 6 bramek,skonczylo sie na remisie 3:3.

Wiadomo,ze w meczach towarzyskich roznie bywa,jednak moim zdaniem Wolfsburg jest w stanie tutaj bez problemu strzelic dwa gole.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – IO, Grupa C
Godzinna: 22:00
Spotkanie: Meksyk Ol. - Niemcy Ol.
Typ: over 2.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Meksyk broni tytułu z przed czterech lat, gdzie z każdym mecze się rozkręcali i grali naprawdę bardzo atrakcyjną piłkę by w finale pokonać Brazylijczyków.
Oczywiście tych samych piłkarzy dziś nie zobaczymy ale w Meksyku jest dobra młodzież i pokolenie. Technicznie ci gracze są naprawdę świetnie przygotowani i nawet moim zdaniem to będzie ich atut w tym spotkaniu. Trudno napisać coś więcej bo takie reprezentacje grają rzadko, ale wydaje mi się że po prostu mentalność tych chłopaków będzie przypominała styl gry głównej reprezentacji – też bazujące na technice, szybkości w ataku. Co do personaliów to na pewno dwa nazwiska zasługują na uwagę doświadczony Perlata który dał złoto na ostatnich Igrzyska Olimpijskich oraz Hirving Lozanoz - świetny gracz, wróży mu się dużą karierę w Europie.
Niemcy po 28 latach wracają na Igrzyska. Tak jak w przypadku Meksyku nie za wiele o stylu do powiedzenia, ale wiadomo w Niemczech potrafią wyśmienicie szkolić młodzież do kilku lata i co chwilę pojawia się perełka. Skład ciekawy w ofensywie, wszyscy do kluczowi gracze w Niemczech w swoich klubach. Atak to doświadczonych Petersen 21 bramek w poprzedni roku oraz Selke. Pomoc to już bardzo doświadczeni gracze w poważnej piłce mimo takiego wieku Meyer, Goretzka to podstawa Schalke, Brandt to może być nawet gwiazda turnieju fantastyczne występy młodzika w Leverkusen. Tą ofensywną będą opiekować się bracia Bender, którzy swoim doświadczeniem powinni ułatwiać zadania ofensywne i defensywne. Przebojowe chłopaki w ofensywie powinni dużo mieszać. Defensywa wydaje mi się słaba dwa zawodnicy Hoffenheim które grało beznadziejne w defensywie, gracz RB Leipzig Klostermann bez doświadczenia w Bundeslidze, jedynie Ginter to znane dla mnie nazwisko ale z większymi atutami w ofensywie.
Faworytem Niemcy którzy od dawna jak wspomniałem nie grali na IO a to będzie miało znacznie. Myślę że tutaj w Brazylia będzie otwarta piłka, wszak to jest młodzież której bliżej do ofensywny niż defensywy, nie grają ze sobą często to i zgranie w tej formacji słabe a po jednej i drugiej stornie w ataku ciekawi gracze z dużymi umiejętnościami indywidualnymi to wydaje mi się że w tym pojedynku będzie decydowało. Meksyk nie ma mentalności ekipy broniącej i na pewno nie będą czekać na jedną akcję.
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 7

ptasiorex

Użytkownik
Dysciplina: Piłka Nożna, Eliminacje LE
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hajduk Split - Oleksandriya
Typ: Wynik/obydwie drużyny strzelą gola - Hajduk Split/Nie
Kurs: 2,6
Buk: Bet365
Analiza:
Hajduk Split ostatnim czasem jest w doskonałej formie. Świetnie widać to po jego ostatnich statystykach gdzie nie przegrali żadnego spotkania z dwunastu rozegranych ostatnim czasem meczów, z czego tylko 3 spotkania zakończyły się remisem. Drużyna ze Splitu widać, że ma potencjał aby powalczyć w dalszych fazach LE. Ostatnie spotkanie z łatwością wygrane 0;3 na wyjeździe. Dzisiaj scenariusz powinien być podobny bo z tego co widziałem w pierwszym meczu drużyny dzieli duża przepaść. Oleksandriya przegrała wiekszość z swoich ostatnich pięciu meczy. Pamietamy również że zostali ograni przez Jagielonię. Hajduk Split z łatwością dzisiaj wygra nad rywalem nie tracąc przy tym żadnej bramki. Pozdrawiam
⛔ 100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
No to lecimy dzisiaj z Ligą Europy ;-)
Dyscyplina: Piłka nożna kwalifikacje LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon Limassol - Grasshoppers FC Zurych
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: UNIBET

Analiza:
Moje oczy dzisiaj zwróciły uwagę na spotkanie które się odbędzie o godzinie 19 naszego czasu na południowym wybrzeżu Cypru gdzie miejscowy zespól Apollonu rozegra pojedynek rewanżowy z drużyną Grasshoppers. W pierwszym pojedynku który odbył się w Zurychu zwyciężyła drużyna szwajcarska 2:1 ale Apollon uważam mógł wywieźć stamtąd lepszy wynik. w 10 min da Silva nie wykorzystał karnego a zwycięska bramka dla gospodarzy wpadła w doliczonym czasie gry (93min) kiedy to grali w przewadze jednego zawodnika. W dzisiejszym spotkaniu obie drużyny powinny wyjść w podobnych ustawieniach. W drużynie Apollonu zabraknie tylko rezerwowego który w poprzednim meczu obejrzał czerwony kartonik abył nim Sachetti. Wierzę w to że drużyna cypryjska na swoim boisku da radę ograć zespół szwajcarski. Uważam też że Grasshoppers zdecydowanie lepiej spisuje się w meczach u siebie niż na wyjeździe. Dzisiaj o godzinie 20 czasu cypryjskiego ma być 28 stopni i wilgotność ponad 60%. Myślę że lepiej w tych warunkach poradzą sobie gospodarze. Nastroje w Limassolu są bojowe. Niewiele im brakło w pierwszym meczu więc pora udokumentować swoją przewagę u siebie
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 192

delfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna kwalifikacje LE
Godzina: 19.15
Spotkanie: Sonderjyske - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin DNB
Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dzisiaj czekają nas rewanże w rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. Pierwszy mecz Lubinianie przegrali u siebie 1-2 ale wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, a tym bardziej większych umiejętności po stronie Duńczyków. Błędem Polaków było to, że drużyna podeszła ze zbyt dużym respektem do Duńczyków zamiast dominować od początku i dyktować swoje warunki gry. Po przerwie kiedy wszedł Starzyński gra wyglądała zupełnie inaczej ale dobrych sytuacji nie wykorzystywali czy to Starzyński z jedenastki czy choćby Woźniak. W ostatnim ligowym meczu trener Stokowiec zdecydował się na ciekawy manewr z wystawieniem zarówno Vlasko jak i Starzyńskiego i ta para fajnie ze sobą współpracowała. W dzisiejszym meczu najprawdopodobniej Stokowiec zdecyduje się na ten sam sposób gry wystawiając dwóch kreatywnych rozgrywających kosztem jednego ze skrzydłowych (Janus lub Woźniak), którzy mimo iż potencjał mają to grają chimerycznie. Warto dodać, iż Duńczycy na 3 kolejki w tym sezonie zdobyli raptem jeden punkt, a dwa spotkania u siebie przegrywali. Zagłębie z kolei lideruje w naszej ekstraklasie z bilansem 8-0. W barwach Zagłębia dodatkowo ostatni mecz rozegra jeden z najlepszych środkowych obrońców w polskiej lidze, Maciej Dąbrowski i przeniesie się on do Legii. Wierzę mocno, że Lubinianom nie zabraknie motywacji i wiary w siebie i odniosą zwycięstwo. Poza typem z DNB polecam również zagranie Over2,5 po 1.90 i Zagłębie Win po 2.80. A już tak całkiem dla zabawy napiszę, że obstawiam wynik 3-1 dla Zagłębia po golach Starzyńskiego, Papadopoulosa i Piątka.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dysciplina: Piłka Nożna, Eliminacje LE
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hajduk Split - Oleksandriya
Typ: Bts -Nie
Kurs: 1,72
Buk: Bet365
Analiza:
Zostałem wyprzedzony więc pozostał mi typ w ramach konkursu bez zwycięstwa i tak jak poprzednik widzę w tym spotkaniu mocne value,ciężko po łupniu u siebie 3:0 będzie się grało ukraińcom przy fanatycznych kibicach hajduka,dlatego nic tylko stawiać.Pozdrawiam
⛔ 100
 
lordolek6 13

lordolek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europy - Kwalifikacje
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Maribor - Aberdeen
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie wicemistrza Słowenii z wicemistrzem Szkocji. W pierwszym spotkaniu wynik 1:1 po wyrównanym spotkaniu. W tym meczu Aberdeen będzie musiało naciskać od początku co będzie wodą na młyn dla piłkarzy Mariboru. Świetnie czują się w grze z kontry a na własnym boisku są bardzo mocni. Nie ukrywam też iż moim zdaniem piłkarze Mariboru będą mega zmotywowani w związku ze śmiercią 2 zawodników z ich klubu kila dni temu. Z pewnością będą chcieli dla nich wygrać i dostać się do LE. Osobiście gram ten typ za 200 pln.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
✅ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska elim.
Godzina: 20:00
Spotkanie: AEK Ateny - St . Etienne
Typ: AEK wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Idę w stronę Greków. Pierwszy mecz zakończył się 0-0, ani jedni ani drudzy nie porażali umiejętnościami. Francuzi w sparingach prezentowali się jeszcze gorzej niż z AEK, a jeżeli oni u siebie nie wygrywają to nie ma co szukać w Grecji. AEK już lepiej się prezentuje, bardziej szukali tego remisu na wyjeździe, ale na widowisko bym tu nie liczył. Jeśli nie będzie 0-0 to AEK wygra skromnie, co w pełni ich zadowoli. Ogólnie polecam grać awans AEK, ale nie znalazłem tego w ofercie bet365.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom