>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.08.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja, Fortuna Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Podbrezova - Trnava
Typ: 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: fortuna
Analiza:

2.6 na Mistrza Słowacji? Biorę bez zastanowienia. Może czegoś nie wiem, ale jak dla mnie kurs przesadzony. Podbrezova po dwóch kolejkach zajmuje ostatnie miejsce stosunkiem bramek 1-5 i nie sądzę, aby zdołali poprawić swoją pozycję po dzisiejszym meczu. Tak jak wspomniałem przyjeżdża Mistrz Słowacji i nie ma co tu więcej pisać. Obie ekipy są na różnych biegunach jeśli chodzi o możliwości piłkarskie i Trnava powinna dziś spokojnie wygrać. Trzeba dodać, że w zeszłym tygodniu zespół ten wyeliminował Legię z LM, zwyciężając w dwumeczu 2-1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Sebia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Radnik-Zemun
Typ: Radnik win
Kurs: 2,07
Bukmacher:1xbet

Witam,
głównym argumentem jest fakt ,że Radnik to drużyna swojego boiska , która zdobycz punktową opiera głównie na występach u siebie....Z drugiej strony podobnie Zemun -na wyjazdach przeważnie porażki .
Tak więc statystyki jednych u siebie a drugich na wyjeździe spowodowały ,że zdecydowałem sięzagrać ten typ.
Przytocze troche statystyk :
Radnik u siebie w ostatnich 10 spotkaniach 8 winów ( w tym ostatni z Partizanem) remis i porażka,
Zemun ostatnie 10 wyjazdów - 6 porażek 2 remisy i dwa winy...
Więc idę w stronę zwycięstwa gospodarzy.
Pozdrawiam.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia Serie B
Godzina: 21:30
Spotkanie: Villa Nova – Sao Bento
Typ: powyżej 1,5
Kurs:
1,62
Bukmacher 1xBet
Analiza:

Obie ekipy należą raczej do mało bramkostrzelnych, więc niska linia 1,5 zachęca do overa Gospodarze w 18 kolejkach ustrzelali bilans 16:13, a goście 20:20, co daje średnią około 2 bramek w meczy licząc zdobycze obu ekip razem. W historii nie spotkali się ze sobą, więc H2H nie będzie pomocne. Ale patrząc na ostatnie mecze to widać przełamanie Villa Nova w 5 ostatnich meczach przekraczała linię 1,5 gola 3 krotnie, a Sao Bento 4 krotnie. Kurs w okolicy 1,6 dla mnie wystarczający aby postawić na więcej niż 1,5 bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom