>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.09.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Polska
Typ: 2/2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym przygotowałem najbardziej interesujące nas spotkanie z meczy kwalifikacyjnych do Mistrzostwa Świata. Kazachowie w poprzednich eliminacjach do wielkiej imprezy grali w bodaj najtrudniejszej grupie, w której Holendrzy zajęli w końcu czwarte miejsce, a z kolei Kazachstan wygrał zaledwie jeden mecz, zdobył pięć punktów i w tabeli był lepszy wyłącznie od Łotwy.
Potencjał kazachskiej piłki nie jest jednak wielki choć mistrzowie ligi Astana po wyeliminowaniu dużo wyżej notowanego BATE Borisow dostała się do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Kazachowie jednak jeszcze nigdy nie awansowali do wielkiej imprezy zawsze zajmując jedno z dwóch ostatnich miejsc.
23-osobowa kadra drużyny z Kazachstanu na najbliższe mecze jest oparta głównie na graczach z dwóch najlepszych zespołów lokalnej ligi Astany i Kairatu. Dwóch graczy występowało wcześniej w polskiej Ekstraklasie: Abzał Biejsiebiekow i Siergiej Chiżniczenko, obaj zdobyli w lidze po jednej bramce.Drużyna Adama Nawałki we Francji zakończyła imprezę na ćwierćfinale co uznano za wynik niezły choć przebieg spotkania z Portugalią zakończonego rzutami karnymi, a także trafienie do łatwiejszej części drabinki sprawiło, że oczekiwania po fazie grupowej były jednak nieco większe.
Sukces we Francji sprawił, że latem Polacy bili rekordy transferowe co dotyczy szczególnie Grzegorza Krychowiaka, który trafił do PSG, a także Arkadiusza Milika, który trafił do Napoli. Zarówno Milik jak i Robert Lewandowski świetnie zaczęli sezon zaliczając w ostatniej kolejce w sumie pięć bramek, a z dobrej strony pokazał się w Anderlechcie Łukasz Teodorczyk.
Teodorczyk został dokooptowany do składu w ostatniej chwili, w której wcześniej znalazł się pokazujący się z dobrej strony w Brondby Kamil Wilczek. Po za tym w kadrze nie ma wielkich niespodzianek, wracają do niej wcześniej kontuzjowani Rybus i Wszołek.Sądze że dziś nasza reprezentacja w tym meczu będzie rozdawać karty, gdyż potencjał naszej drużyny jest nieporównywalnie większy od Kazachstanu, również dochodzi doświadczenie które nabyli w najlepszych klubach na świecie.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nozna el
Data: 4.09/18;00
Spotkanie: Kazachstan - Polska
Typ: Kazachstan over 3,5 rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher:betano
Analiza:
Pierwszy mecz eliminacji mistrzostw świata, jakby nie patrzeć bardzo istotny dla naszej reprezentacji tzn z tej serii gdzie trzeba zdobyć 3pkt, teoretycznie jeden z najsłabszych rywali w naszej grupie, ale czy ekipa Kazachstanu będzie takim dostarczycielem punktów jak Wyspy Owcze?Nie sądzę, Kazachstan nie jest żadną piłkarską potęgą ale w ostatnim czasie piłka z tego kraju poszła w lepszym kierunku i (przynajmniej) na swoim terenie powinni stawiać jakimś opór swoim rywalom, tym bardziej w tym meczu z naszą drużyną gdzie każdy zaczyna od zera i jakieś tam swoje marzenia o sukcesie na pewno gdzieś mają.Nasza drużyna dosyć solidnie pokazała się na turnieju Euro, ale czy to oznacza że w tym spotkaniu też będziemy tak wyglądać?Euro już jest za nami, wszystko co z nim związane to przeszłość, stoimy przed innymi celami.Oczywiście jesteśmy w tym meczu niepodważalnym faworytem, ale ja tu bym tak znowu nie liczył na łatwą, gładką przeprawę, nasi piłkarze przecież nie podejdą do tego spotkania jakby grali właśnie na euro.Kazachy na pewno nam trochę poprzeszkadzają i przeprowadzą niejedną groźną akcję.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna
godzina 18
mecz Dania-Armenia
Typ Dania -1
kurs 1.80
buk unibet
analiza
Wszyscy grają mecz Polski więc niestety muszę wziąść inny typ. Dania dla mnie jest faworytem obok naszych piłkarzy do awansu. Po tym jak Ibra ich upokorzył mają kolejny argument by coś udowodnić. Ostatnie lata słabiutkie ale myslę że te elimincaje będą należeć właśnie do duńczyków którzy pierwszy mecz zagrają z Armenią. Wcale nie lekceważe Armeni ale to drużyna o półkę niżej od dzisiejszych gospodarzy.Armenia na ostatnie 10 spotkań wygrała dwa i to z naprawdę słabymi natomiast Dania dwa ostatnie mecze to koncert i bilans bramek 9:0.Są w gazie i dziś to potwierdzą wygrywając minimum dwoma bramkami.
⛔ 100
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina tenis stołowy
godzina 11:30
mecz
Yuto Muramatsu vs Seungmin Cho
Typ 1
Kurs 1,61
buk: Bet365
Yuto wicemistrz świata juniorów, zawodnik z aktywną obroną vs zawodnik atakujący topspinem który jest ze szkoły mocniej szybciej- lepiej. TO nie zagra w tym meczu, bo zawodnicy grający na obrone muszą być cierpliwi i widziałem jak gra Cho i nie jest ostoją spokoju. Yuto wygrał już kategorie u21 i wg mojego mniemania po tym jak gra od 2 dni stawiam, że dzisiaj też wygra i buki przesadziły z kursem, jest to związane pewnie z tym, że ciężko ocenić 130 zawodnika w rankingu który ogrywa paru lepszych zawodników ale sposób gry w tym przypadku jest bardzo ważny, średni czop Yuto dzisiaj będzie tak niemiłośiernie irytować Koreańczyka, że obstawiam 4:2 dla Yuto.
✅ 61
 
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Polska
Typ: Polska -2 (azjan)
Kurs: 4,4
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj idę patriotycznie. Nikt chyba nie wyobraża sobie innego wyniku dzisiaj jak wygrana Polaków. Kursy moim zdaniem pomylone nawet biorąc pod uwagę sztuczną murawę w Astanie. Nawałka pokazał na Euro jakim jest taktykiem, dzisiaj przede wszystkim będzie mu zależało na zwycięstwie. Lewy od początku sezonu zachwyca, Milik prawdopodobnie też już się zaaklimatyzował we Włoszech. Brak Grosickiego jest osłabieniem, jednak na jego pozycji najprawdopodobniej zobaczymy Kapustkę. Przebojowy, młody chłopak pokazał już we Francji, że może być przyszłością naszej kadry i nie widzę powodu żeby dzisiaj tego nie potwierdził ze słabymi w mojej ocenie Kazachami. Wszystko przemawia za Polską. Doświadczenie, wyszkolenie techniczne piłkarzy, zgrany zespół (prawdopodobnie 3 zmiany w podstawowym składzie). Ja dzisiaj idę nieco odważniej bo jeśli nasi strzelą szybko pierwszą bramkę to możemy zobaczyć na serio dużo bramek. Skoro Kirgistan mógł ostatnio wygrać w Astanie 2:0 to nie ma powodu żeby nasze chłopaki nie wygrały dzisiaj różnicą 3 bramek. Daję podpórkę, że przy różnicy zwycięstwa tylko 2 bramkami buk zwróci stawkę bo to jednak pierwszy mecz i może być różnie. Z drugiej jednak strony uważam, że Polacy będą chcieli udowodnić swoje coraz większe aspiracje do zaistnienia na arenie międzynarodowej i dzisiaj pokaźnie zaspokoją nasze oczekiwania. Osobiście uważam, że będzie 0:3 lub 1:4. Oby bo kurs jest wysoki na to zdarzenie. Grającym życzę powodzenia, grają w końcu nasi i nie musimy trząść portkami przed nikim. Do boju POLSKA!
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna el
Data: 4.09/20.45
Spotkanie: Norwegia - Niemcy
Typ: Niemcy -1 azjan
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Świetny typ moim zdaniem. Aktualni mistrzowie świata zagrają dziś na Skandynawii z reprezentacją Norwegii. Niemcy w swojej grupie wydają się być zdecydowanymi faworytami gdyż oprócz Norwegii zagrają jeszcze z Czechami, Irlandią Północną, Azerbejdżanem oraz San Marino. Norwegom pozostanie jedynie walka o drugą pozycję. Nie zdziwię się, jeśli nasi zachodni sąsiedzi zdobędą w tej grupie komplet punktów.
Oba zespoły kilka dni temu rozegrały mecze sparingowe. Niemcy pokonali u siebie 2-0 Finlandię żegnając tym samym Bastiana Schwaistangera, którego był to ostatni występ w kadrze. Norwegowie natomiast nie zdali egzaminu przed rozpoczęciem eliminacji i przegrali w Oslo z Białorusią 1-0. Typuję dziś 2-0 dla gości.
✅ 83
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Pilka nozna el
Data: 4.09/20:45
Spotkanie: Norwegia-Niemcy
Typ: Niemcy i obie nie strzelą
Kurs: 2,30
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Dzisiaj swoją eliminacyjną przygodę rozpoczynają również mistrzowie świata, którzy jako obrońcy trofeum po prostu muszą znaleźć się w Rosji, a biorąc pod uwagę grupę, oni tam już są.
Na początek wyjazd do Skandynawii, do ekipy, która w niedawnym meczu towarzyskim przegrała z niżej notowaną Rumunią, odpadła w barażu o Euro z niżej notowanymi Węgrami i jest wprost idealnym przeciwnikiem, by Muller wreszcie coś strzelił, a okazji powinien mieć aż nadto.
Defensywa dzisiejszych gości to praktycznie Bayern Monachium(alternatywa to poukładany Mustafi) plus odkrycie Euro czyli Hector, co daje nam duży spokój dla kolejnej ściany w postaci Neuera, a siła ofensywna Norwegów po odejściu Carew, po prostu nie istnieje.
Kursy wywindowano z powodu ostatnio słabszej postawy Niemców, ale z kim się przełamać, jak nie z najsłabszą od lat reprezentacją Krainy fiordów
✅ 130
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Polska
Typ: dokładny wynik 0:2
Kurs: 7
Bukmacher: Betsafe
Dzisiejszego dnia w Astanie odbędzie się pierwsze spotkanie naszej reprezentacji w ramach eliminacji do MŚ 2018. Niewątpliwie na EURO drużyna Polski pokazała, że możemy pokładać w nich większe nadzieje aniżeli było do tej pory. Mamy zawodników w czołowych klubach, a ostatnio w bardzo dobrej formie jest chociażby Arek Milik, Lewandowski czy Glik. Jesteśmy absolutnie na fali i będziemy celowali w pierwsze miejsce w tej grupie, ale żeby to osiągnąć musimy wygrywać właśnie z takimi rywalami na ich terenie.
Kazachstan jest niewątpliwie słabszym zespołem, jednak nie możemy zlekceważyć rywala - o powtarzają nasi reprezentanci, a także sam trener - dlatego wierzę, że tak będzie i podejdą do spotkania w stu procentach skoncentrowani. Trzy bezpośrednie mecze między tymi zespołami to trzy zwycięstwa Polaków - 3:0, 3:1 i 1:0 - jednak h2h nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, bo ostatni mecz rozgrywany był w 2007 roku, a jak dobrze wiemy nasza reprezentacja z tamtych czasów znacznie się różniła od tej, którą mamy teraz. Mimo wszystko uważam, iż będzie to trudne spotkanie i zdołamy je wygrać 0:2.
PS. Proszę o usunięcia mojego posta powyżej.
⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: F1 GP Włoch - niedziela
Godzina: 14:00
Spotkanie: Zostanie sklasyfikowany?
Typ: Esteban Ocon NIE @ 3,00 b365
Zachwalałem bolidy Manora wczoraj, owszem mają tutaj szansę na punkty co pokazał Pascal Wehrlein, który wystartuje z P13 dziś do wyścigu.
Esteban Ocon jednak ma w ten week problem z elektryką w swoim bolidzie przez co wczoraj w kwalifikacjach nawet nie potrafił rozpocząć walki.
Esteban Ocon (P22): Bolid po prostu umarł w trakcie jazdy. Ekran na kierownicy wyłączył się, a silnik zgasł, nie miałem po prostu żadnych informacji. Wygląda to na powtórkę problemów z elektryką, jakie miałem wczoraj, aczkolwiek planujemy dobry przegląd, by ten problem nie powtórzył się jutro. Mimo to takie sytuacje powodują, że kwalifikacje są dla mnie frustrujące.
W piątek był identyczny problem, zatem skoro coś dzieje się w piątek i powtarza w sobotę to coś jest nie tak.
To już daje spore nadzieje, że i dzisiaj coś może nawalić.
A nawet gdyby nie brać pod uwagę problemów z elektryką to Monza ma jeszcze żwirowe pułapki w niektórych miejscach. Ponadto skoro Manor jest konkurencyjny tutaj to Ocon może toczyć jakies pojedynki z innymi kierowcami, a to tez zawsze szansa na jakieś kolizje.
Po takim kursie wobec problemów z bolidem myślę, że nie wypada nie spróbować.

Więcej pewek! -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f47/14-grand-prix-wloch-2-4-wrzesnia-2016-a-137246-2.html#post6102233
⛔ 100
 
G 6

gelko

Użytkownik
Eliminacje do MS
San Marino-Azerbejdzan
Typ: 2 druzyna strzeli gola w pierwszej polowie- nie
bukmacher- sts- kurs- 2,30

San Marino u siebie z reguly muruje dostep do wlasnej bramki. Dla druzyn pokroju Azerbejdzanu jest to istna meka przedrzec sie przez 11 graczy broniacych wyniku. Wg mnie Azerbejdzan wygra spotkanie ale gol padnie miedzy 60-90 minuta spotkania gdy gracze San Marino beda juz wymeczeni. Dobry typ to tez pierwsza polowa/koniec x/2. Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
Nieregulaminowy zapis
Nieregulaminowy bukmacher
Kiepska analiza

⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Armenia (handicap 0:2)
Typ: 1
Kurs: 3,46
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Chciałem zaproponować handicap 0:1 ale już mnie inny użytkownik ubiegł więc jest handicap 0:2, bo myślę, że Dania dzisiaj rozgromi Armenię i spokojnie nawet te 2 gole pokryje. Wprawdzie to pierwszy mecz o punkty a towarzyskich jakoś specjalnie poważnie nigdy nie traktuję ale Dania jest dla mnie przynajmniej o klasę lepszym zespołem niż Armenia, a dzisiaj goście zagrają jeszcze bez swej największej gwiazdy, najlepszego strzelca i kapitana reprezentacji Mkhitaryana co jest bardzo dużym osłabieniem. Oprócz niego nie zagrają również obrońcy Hayrapetyan i Hovhannisyan oraz napastnik Manucharyan. Są to duże straty dla reprezentacji Armeni i bez tych piłkarzy reprezentacja ta traci bardzo dużo. W kadrze Dani na to spotkanie napewno zabraknie obrońców Okore i Dalsgaarda, pomocników Falka i Krohn-Dehli i napastników Braithwaite, Vibe i Rasmussena a niepewny występu jest pierwszy bramkarz kadry Schmeichel. Dania jednak ma dużo większe pole manewru niż Armenia i napewno to nie są jakieś wielkie ubytki w ich zespole no może poza Krohnem-Dehli i Braithwaite ale spokojnie mają ich kim zastąpić. Ja tutaj spodziewam się dziś pogromu. Liczę na 4-0 albo 5-0 co spokojnie pokryje ten handicap. Wszystko zweryfikuje boisko i zobaczymy czy moje przewidywania się sprawdzą ale liczę tutaj na to, że gospodarze rozgromią swoich przeciwników tutaj.
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, PORTUGALIA: Primeira Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nacional - Chaves
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gdy większość zajęła się typowaniem meczy międzynarodowych, Ja znalazłem perełkę w lidze portugalskiej. Dzisiejszy gospodarz ma nie małe problemy z kadrą na ten mecz, a mianowicie nie zagra praktycznie cała podstawa defensywy, nie zagrają: Figueiredo (df 2/1) powołany do kadry U21, Garcia (df 2/0) powołany do kadry Wenezueli, Sequeira (df 1/0) i nie pewny występu jest drugi środkowy obrońca Ghazal (mf 2/0), bardziej jest zmuszony na występowanie na tej pozycji. Do tego nie zagrają: Gomes (fw 2/0), Bonilla (fw 2/0), Witi (fw 1/0), Bolat (gk 0/0), Cadiz (fw 1/0), Geraldo (), Victor Hugo (), nie pewni występu są: Correia (df 0/0), Willyan (mf 1/0). Nie mają nawet pełnej 11 na ten mecz, na pewno będą musieli wspomóc się młodymi zawodnikami, co do drużyny gości, nie mają takich problemów, jedynym kontuzjowanym zawodnikien jest Ramos (mf 0/0), nie pewny gry jest Fall (fw 1/0). Gospodarze do tej pory rozegrali dwa mecze i dwa przegrali, tylko że grali z silnymi zespołami, goście dwa remisy ze średniakami, trzeba też podkreślić że goście to beniaminek, przy dzisiejszych problemach gospodarzy, goście mogą przynajmniej zremisować ten mecz.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sporty, LoL, IWC Qualifiers
Godzina: 21:00
Spotkanie: Albus NoX Luna - Lyon Gaming
Typ: Lyon Gaming wygra 3-2
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365

Na wstępie zaznaczę, że tak jak sugeruje kurs jest to typ dosyć ryzykowny jednak według mnie jest kilka istotnych przesłanek, które sugerują taki wynik. Po pierwsze mecze na turnieju o dziką kartę na mistrzostwa świata rządzą się swoimi prawami. Grają ze sobą drużyny z różnych zakątków świata, z rożnymi stylami, często mecze są bardzo niechlujnie rozgrywane przez drużyny lub jedna gra od drugiej różni się diametralnie. Lyon powinien być zdecydowanym faworytem w tej serii. Mieli za sobą wyjątkowo udany sezon w swoim regionie nie przegrali żadnej serii. Pierwsza porażka w turnieju nastąpiła dopiero podczas gier grupowych IWQ a ich katem był ich dzisiejszy rywal. Rosjanie są drużyna bardzo nieprzewidywalną jednak bardziej w negatywnym tego słowa znaczeniu. Często podejmują dziwaczne i nieopłacalne decyzje zarówno przed meczem jak i w jego trakcie. Mimo iż są bardziej doświadczeni na scenie międzynarodowej niż Meksykanie, uważam że to zespół z Południowej Ameryki jest lepszy, bardziej powtarzalny oraz lepiej zorganizowany taktycznie co w serii gier do 3 wygranych map powinno przynieść efekt w postaci ostatecznego zwycięstwa, jednak jestem pewien, że ANL dzięki swojej niekonwencjonalności ugra minimum jedną a może i dwie gry.
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger
Godzina: 14:30
Spotkanie: Cecchinato M.-De Schepper K.
Typ ???? e Schepper K
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Analiza Płatna
Spotkanie w ramach Challengera Como we Włoszech. Cecchinato ranking 140, 23 lata kontra Francuz Schepper 165 pozycja,29 lat. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują do zwycięstwa Włocha,jak dla mnie dlatego że gra u siebie i jest value. Jak dla mnie dziś wygra francuz. 29-latek doświadczony gracz w takich rozgrywkach na ziemi. Uważam też że miał trudniejszych zawodników do pokonania na swojej drodze,między innymi młodego ruska Rubleva którego pokonał 2-1 oraz Mayera również 2-1 który nie tak dawno wygrał challengera we Włoszech. Natomiast Włoch wczoraj przeszedł do kolejnej rundy pokonując Daniela T. w 3 setach w końcówce wygrywając w TB 7-6 (7-1).Od samego początku Francuz gra dobrze i widać że chce w tym roku coś ugrać. Jak na razie w tym roku nie zdobył żadnego tytułu nawet w challangerach. Na pewno dziś będzie chciał to wygrać i w moim odczuciu może odprawić młodego nawet w 2 setach. Co do włocha,rzeczywiście gra u siebie co na pewno dodaje mu sił,ale ma już zdobyty tytuł w tym roku w Czerwcu na challengerze MILAN wygrywając wtedy w finale z Djere 2-0.Jak dla mnie doświadczenie tutaj zwycięży,francuz ma szansę na zdobycie tytułu i wątpię żeby sb tak to odpuścił.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata - UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Polska
Typ: Wynik/Obie drużyny strzelą gola 2/NIE
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po znakomitych eliminacjach do Mistrzostw Europy oraz samego turnieju głównego Euro czas rozpoczać kolejny etap - Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji. Przez ostatnie dwa lata trener Adam Nawałka zmienił całkowicie postrzeganie Naszej Reprezentacji. Franciszek Smuda szukał na siłę możliwie najlepszych piłkarzy kosztem &quot;Zespołu&quot;, natomiast Waldemar Fornalik to bardzo słaby trener, który mimo dużego potencjału kadrowego nie potrafił stworzyć monolitu. To co nie udało się poprzednikom udało się Adamowi Nawałce. Z zawodników wydobył 100% umiejętności i korzysta tylko z tych zawodników, którzy zawsze oddają całe serce dla Kadry.
Dziś na inaugurację walki o Mundial zmierzymy się z Kazachstanem. Jest to zespół targany wielkimi problemami. Sa to problemy tego typu, iż związek pcha stosunkowo dużo pieniędzy dla zespołów, aby te zaistniały na arenie międzynarodowej, choćby Astana, która zagra w Lidze Europejskiej po wyeliminowaniu BATE, a w ubiegłych latach zespół ten zagrał w Champions League. Wszystko to jest kosztem rozwoju Reprezentacji. Od dawna w Kazachstanie nie inwestuje się w rozwój młodziezy, dlatego z roku na rok kadra jest coraz to słabsza. Dowodzi temu ostatnia porażka. Starsi zawodnicy, którzy stanowili o sile (to &quot;sile&quot; trochę na wyrost) zespołu po nie udanych eliminacjach do Euro we Francji zakończyli kariery w kadrze narodowej. Kazachstan sromotnie przegrał przed własną publicznoscią z amatorami z Kirgistanu 0:2 i to w bardzo kiepskim stylu.
Polska według mnie dzisiaj pewnie i bezproblemowy zainkasuje 3 punkty i dobrze wejdzie do walki o Mundial. Mój typ składa się z dwóch członów i oprócz zwycięstwa biało-czerwonych stawiam iz Polska nie straci bramki w dzisiejszym spotkaniu. Siła rażenia w zespole Kazachstanu jest mizerna. Z Kirgistanem stworzyli sobie tylko dwie sytuacje po których mogli strzelić gola, z Chinami zwycięstwo 1:0 po rzucie karnym. Natomiast Adam Nawałka postawił na defensywe i absolutnie to zdało egzamin. W obronie graliśmy fenomenalnie, według mnie najlepiej na całym Euro. Kamil Glik i Michał Pazdan tworzą znakomitą pare stoperów, która zapewnia nam duży pokój z tyłu. Boczni obrońcy: doświadczony Łukasz Piszczek i w zależnosci czy to będzie Artur Jędrzejczyk czy Maciek Rybus jest to pewny punkt zespołu. A przecież tuż przed stoperami zagra Grzegorz Krychowiak, w tym momencie obok N&#39;Golo Kante, Sergio Busquetsa i Casemiro najlepszy zawodnik na pozycji numer 6 na świecie. Swoją drogą fenomenalny pomysł Nawałki na postawienie na defensywę. Grając na &quot;0&quot; z tyłu zawsze z przodu pownno coś wpaść. Bardzo mocne skrzydła, dobrze właczający się boczni obrońcy dostarczają dużo piłek do super-snajperów Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika co zapewnia nam bramki po stronie Polaków. Powodzenia!
⛔ 100
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: San Marino - Azerbejdżan
Typ: Azerbejdżan -2,5 ( Azerbejdżan musi wygrać co najmniej 3 bramkami)
Kurs: 3.1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ten bet to promo dnia. San Marino u siebie podejmuje Azerbejdżan. Na jakim poziomie znajduję się ekipa gospodarzy wie każdy, są to amatorzy. Dziś zagrają z reprezentacją, która w ostatnich latach zaliczyła spory skok do przodu.Jest to zasługą silnych lig krajowych, w drużynie Azerbejdżanu zawodnicy są ze sobą zgrani, ponieważ na codzień ze sobą trenują. Grupa trudna, jednak żelazna defensywa Azerów nie jednej drużynie sprawiła juz problem i jak dla mnie nie odpuszczą oni łatwo walki o awans.Pierwszy mecz rozgrywają z amatorami, nawet jeżeli szanse na ich awans są niewielkie, to na pewno żyją wciąż marzeniami i podejdą mega skupieni do tego meczu. W ostatnim meczu towarzyskim SM uległo aż 10:0 Chorwacji. Azerowie ekipie chorwackiej może nie dorównują, ale gładkie 3:0 powinni stąd wywieźć.
⛔ 100
 
polake89 37

polake89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Nord
Godzina: 15:00
Spotkanie: Germania Egestor/Langreder - Lünebürger SK Hansa
Typ: (-1) Lünebürger SK Hansa
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam i serdecznie zapraszam ponownie do Niemiec. Wczoraj typowalem pare meczow ale nie znalazlem zadnego godnego polecenia tutaj na stronie. Z trzech, ktore mialem na oku weszly dwa wiec dalej 66% skutecznosci. Dzisiaj jednak znalazlem pewna perelke.
Prezentuje spotkanie Regionalligi Nord miedzy zespolamy Egestor/Langereder (EL) z Lüneburg.
Co do zwyciestwa gosci nie mam zadnych watpliwosc ale nie bylbym soba gdybym nie chcial czegosc wiecej i tak oto ide dzisiaj (-1) na ich wygrana. Czym popieram swoja teze?
Ostatnie mecze EL

EL 2:3 Meppen
EL 0:6 Hoffenheim (DFB Puchar)
EL 0:1 Drochtersen
EL 2:1 Vfl Wolfsburg II
Lübeck 4:0 EL
Ktos moze powiedziec, ze rzadko przegrywaja dwoma golami i przyznam im nawet racje. Przegladajac ich prase czytalem o tym, ze ten mecz ma byc eksperymentalny jesli chodzi o taktyke. Ryzyko jest spore ale takie eksperymenty na tym poziomie rozgrywek zle sie koncza.
Ostatnie mecze Lüneburg&#39;u:

Hildesheim 1:1 Lüneburg
Lüneburg 3:1 Rehden (druzyna wedlug mnie lepsza od EL)
ETSV Weiche 0:1 Lüneburg
Lüneburg 3:2 Braunschweig II
Lüneburg 1:0 U.L.M Wolfsburg
Tutaj mamy druzyne, ktora potrafi strzelic sporo bramek ale czesto przy ciezszych przeciwnikach wola cofnac sie do defensywy i wychodzic z kontra. W tym meczu raczej to nie grozi. Lüneburg jest drugi w tabeli a EL drugi od konca z roznica bramek -7 wiec mysle, ze Lüneburg bedzie chcialo ich sporo strzelic wiedzac, ze juz na tym etapie pierwsze w tabeli Meppen ma +12.
Prezentuje jeszcze spotkania miedzy EL a L:
EL 1:4 L
EL 1:2 L
EL 0:4 L
EL 2:2 L
Ostatni remis miedzy tymi druzynami byl w roku 2012... A smak zyciestwa EL poszukuje juz latami.
Kto chce pewniaka to typuje na wyjazd gosci. Kto gra na ryzyko cisnie handi -1, a kto jeszcze sie wacha tak jak ja w tym momencie czy nie zagrac -2, za tego to bede sie modlic.

Typ napewno na moim kombi. Zycze zwyciestwa wam i sobie!
⛔ 100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Włoch wyścig - niedziela 14:00
Verstappen - Bottas
Typ : Bottas
Buk: Bet at home
Kurs: 1.95
Biore ten kurs z pocalowaniem reki. Nie dosc ze Bottas startuje 2 pozycje wyzej niz Max to jeszcze Williams tutaj bedzie naprawde mocny. To jest najgorszy tor dla Red Bulla i te proste na pewno beda zabojcze dla nich. Mysle ze tutaj Williams nie powinien miec problemow z byciem w scislym topie i szybko powinni uciekac Bykom. Kurs bardzo dobry i ja go gram.
✅ 95
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - PGE Ekstraliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra
Typ: 1 (-2.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz w najlepszej żużlowej lidze na świecie, w którym udział wezmą drużyny z Torunia i Zielonej Góry. Według mnie zwycięzca tego półfinału sięgnie po końcowy triumf. Przy taśmie startowej staną dzisiaj przed sobą jedni z najlepszych zawodników na świecie. Na swoim torze Herbi i spółka zrobią wszystko by wygrać jak największą liczbą punktów. Minimalne zwycięstwo lub porażka bardzo ogranicza szanse na finał. Pierwszy mecz tych drużyn w fazie zasadniczej zakończył się 51-39 dla dzisiejszych gospodarzy, jednak obie drużyny troszkę się zmieniły i forma zawodników też jest już nieco inna. Obie drużyny mają wyrównane składy. Myślę, że w formacjach seniorskich powinno być dosyć wyrównana walka o punkty, Hancock, Vaculik, Holder, Miedziński i Gomólski kontra Dudek, Protasiewicz, Hampel (wracający po ciężkiej kontuzji), Doyle i Karpow. Natomiast w formacji juniorów Przedpełski powinien dołożyć kilka punktów więcej niż Pieszczek. Dodając do tego przewagę własnego toru, myślę, że wynik będzie oscylował w granicy 48-42.
✅ 85
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽, Europa - El. do MŚ 2018
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Polska
Typ: Arek Milik strzeli bramkę i Polska wygra
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Polacy dzisiaj rozegrają swoje pierwsze spotkanie w ramach meczów eliminacyjnych do mundialu w Rosji. Pierwsza kolejka i dosyć trudny teren, bo mimo wszystko mecz w Astanie łatwy nie będzie i Kazachowie tanio skóry nie sprzedadzą. Wiemy już, że nie zagra Grosicki. Na pewno Kamil po tym całym zamieszaniu z transferem do Burnley dzisiaj pokazałby się z bardzo dobrej strony, żeby udowodnić coś przede wszystkim włodarzom swojego obecnego klubu. Wg przewidywanych &quot;11&quot; w mediach społecznościowych nasza kadra wyjdzie na boisko w takim składzie:
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty, Kapustka - Lewandowski, Milik
Jeśli ten skład się sprawdzi, to nie będzie miało miejsca żadne zaskoczenie. No może poza brakiem &quot;Ziela&quot; w pierwszym składzie, ale jeśli na boisko wyjdzie Linetty, to jasne, że Nawałka mimo wszystko trochę się Kazachów obawia. Kapustka ma zastąpić wspomnianego &quot;Grosika&quot;, a w ataku ujrzymy dobrze znany już w całej Europie duet napastników Lewy &amp; Milik. Obaj napastnicy są w wysokich formach. Lewy w pierwszej kolejce ligowej strzelił hat-tricka, a Milik dublet mediolańskiemu Milanowi. Zamierzam się skupić właśnie na tym drugim napastniku. Arek dla kadry strzelać potrafi, co udowadniał już nie raz. Euro miał słabsze, z tym trzeba się zgodzić. Mógł zostać bohaterem, a poza bramką z Irlandią i asystą z Ukrainą marnował 100% sytuacje do potęgi. No trudno, zdarza się. Ważne jednak, że piłka go szukała. Myślę, że dzisiaj będzie chciał pokazać, że turniej we Francji był tylko przypadkiem. Nie ma co się nad nim pastwić, bo to wciąż młody zawodnik. Zrobił duży krok w karierze przechodząc do zespołu z Neapolu i chwała mu za to. Dzisiaj swoje sytuacje będzie miał, tego jestem pewny. Podobnie jak Lewandowski. Ta dwójka lubi i potrafi ze sobą współpracować, a do tego Arek jest na tyle uzdolnionym graczem, że potrafi wykreować sytuację także sobie samemu. W meczach eliminacyjnych do Euro był niezawodny. Razem z Robertem byli najgroźniejszą parą napastników w eliminacjach. Strzelili najwięcej bramek. Fakt, mieliśmy w grupie Gibraltar, ale jednak w meczach z lepszymi drużynami też wyglądało to bardzo dobrze. Myślę, że reprezentacja Polski w &quot;kopaną&quot; przywiezie z Astany ważne 3 punkty, a Arek zostanie wpisany do protokołu meczowego jako ten, który zdobył bramkę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom