>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.09.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 4. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia / Vanarama National League
Godzina : 20:45
Spotkanie : Boreham Wood - Chesterfield
Typ: 1
Kurs : 2.10
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Spotkanie dwóch zbliżonych drużyn biorąc pod uwagę pozycje w tabeli i zdobycz punktową , jednak patrząc na ostatnią serię kilku spotkań ekipa gości wygląda fatalnie. Chesterfield po spadku z League Two rozpoczęło sezon obiecująco od 3 wygranych , jednak to co wydarzyło sie później budzi duży niepokój.
Goście doznali 5 - ciu porażek z rzędu i jadą na dzisiejszy mecz z duszą na ramieniu.
Gospodarze odwrotnie niz rywal rozpoczęli sezon nie najlepiej , ale w 3 ostatnich meczach dwu krotnie wygrali i zanotowali jeden remis.Daje to nadzieję na dobry występ przeciw drużynie będącej w dużym dołku. Oczywiście specyfika tej ligi nakazuje podchodzić do tego typu wniosków z dystansem , niemniej uważam, że w dniu dzisiejszym Boreham Wood wyjdzie z tej potyczki zwycięsko i zainkasuje komplet punktów.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet Kwalifikacje Druga Runda
Godzina : 17:00
Spotkanie : Belgia - Włochy
Typ: 1
Kurs : 1,65
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Witam !
Szczerze mówiąc to posucha nieco w wyborze na dzisiejszy dzień. Z racji, że wybieram się na mecz Polska-Szwajcaria to zainteresowałem się sytuacją w innych tabelach w tych kwalifikacjach. Zaznaczę, że nie śledzę tego turnieju zbytnio i mogę tylko zaufać tabeli i instynktowi ???? Belgia-Włochy (fajny mecz byłby u Panów ???? ) Włoszki mają pewny awans. Pierwszy mecz wygrały 2-1 z Belgijkami. Jak wygląda kadra Włoszek na ten mecz tego niestety nie wiem, ale podejrzewam, że skoro jest awans to może trenerka sprawdzić inne ustawienie lub jakieś rezerwy. Bardziej chodzi mi o sytuację Belgijek. NIGDY nie awansowały na Mistrzostwa, a teraz jest mega blisko. Kiedy jak nie z przeciwnikiem, który gra o pietruszkę? Wystarczy dzisiaj wygrać ! Bo 4 drużyny wychodzi z drugich miejsc. Belgia jest obecnie 4 i może ją przeskoczyć dwie drużyny. Z kolei jak wygra na bank przeskoczy Walię i awans będzie pewny. Mecz u siebie, zatem widownia pomoże. Kadra Belgijek to głównie kadra Anderlechtu więc zgranie powinno być. Wygrały mistrzostwo kraju w tym roku. Na ataku nawet takiemu laikowi jak ja dobrze znana z Wolfsburga (teraz transfer do City) Tessa Wullaert, która jest mega skuteczna w kadrze (na 59 meczy 32 goli)
Stawiałbym na skromne 1-0 nawet ????
Pozdrawiam
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Argentyna Superliga
Godzina : 00:00
Spotkanie : Newells- CA Tucuman
Typ : rzuty rożne 3drogowo więcej niż 9
Kurs : 2,15
Bukmacher : etoto
Analiza : Ponad 33% meczy Newells i prawie 45% meczy Tucuman w zeszłym sezonie kończyło się pokrywając ten over. Może nie są to bardzo imponujące statystyki, ale gdy popatrzymy na bezpośrednie mecze między tymi drużynami widzimy, że pada tych rożnych więcej. W dwóch ostatnich spotkaniach między tymi drużynami padało 13 i 15 rzutów rożnych. Myślę, że zdobycie 10 rzutów rożnych nie będzie nieosiągalne a kurs na to jest całkiem przyzwoity, więc go pobieram.
Powodzenia.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina PIłka nożna Niemcy
Spotkanie Kiel-Magdeburg
Typ: 2
Kurs 3.60
Buk Fortuna
Godz: 20:30
Analiza: Ekipa Kiel w tej serii spotkań drugiej bundesligli podejmowała będzie ekipę Magdeburga. Gospodarze po trzech rozegranych kolejkach zajmują 9 miejsce z dorobkiem 5 punktów na swoim koncie, wygrali jedno spotkanie i dwa zremisowali stracili zaledwie 1 bramkę strzeli ich 4 , wygrali również spotkanie pucharowe z 1860 Monachium, w tym meczu również sa stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, ale moim zdaniem nie będzie to dla nich łatwe spotkanie bowiem goście potrzebują punktów , do tego nieźle radzili sobie do tej pory na wyjazdach patrząc na spotkania w poprzednim sezonie w tej niższej klasie rozgrywkowej. Magdeburg nie przegrał ani jednego spotkania wyjazdowego od 1o meczy , wygrali 8 razy oraz zanotowali 2 podziały punktów , są zespołek który dobrze sobie radzi w grze z kontry i moim zdaniem w starciu z Kiel będzie próbował to wykorzystać, tym bardziej iż potrafi sobie tworzyć sytuację podbramkowe . Nie wygrali ani jednego spotkania w tym sezonie więc myślę że to może być to pierwsze . Mój typ to wynik 1:2 dla ekipy gości.
⛔100
Mecz był w poniedziałek 03.09.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Argentyna Superliga
Godzina : 00:00
Spotkanie : Newells- CA Tucuman
Typ : CA Tucuman over 0.5 gola
Kurs : 1,50
Bukmacher : etoto
Analiza :
Atletico imponuje formą w tej rundzie. Przegrali tylko 1 z 7 meczy i tylko w tym jedynym spotkaniu nie strzelili gola. Jednak można zrozumieć bo był to rewanż na wyjezdzie z Nacional w ramach rozgrywek Copa Libertadores i bronili dwubramkowej zaliczki którą wypracowali na swoim boisku. W pozostałych meczach strzelali 1-2 bramki i to znacznie lepszym drużynom niz Newells Old Boys. Gospodarze źle weszli w sezon , nie wygrali jeszcze meczu i zajmują przedostatnie miejsce w lidze. Co więcej w każdym spotkaniu tracili minimum 2 gole. Defensywa jest bardzo niepewna do tego sporo kontuzji w zespole. Tucuman będzie miało swoje szanse i na pewno coś wpadnie.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - 1/8 finału
Godzina: 01:00
Spotkanie: Carla Suarez - Navarro - Maria Szarapowa
Typ: Szarapowa handi -3,5 gema

Kurs: 1.78
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Dzisiaj po raz pierwszy zanalizuję ( hihi ! ) kompletnie inną dziedzinę niż piłka nożna , a mianowicie tenis !
Rosjanka , jak wiadomo każdemu fanowi sportu , jest wielokrotną mistrzynią angielskiego Wimbledonu , ale liczne skandale z jej udziałem oraz coraz bardziej zaawansowany wiek przeszkadza już coraz bardziej w osiąganiu wielkich sukcesów , takich jak wygrywanie wielkich turniejów czy szlemów .
I tym razem Szarapową czeka trudne spotkanie z Hiszpanka , która co wprawdzie nie wygrywała gładko meczy jak jej przeciwniczka , jednak jakby nie patrzeć jest tylko dwa miejsca w rankingu WTA za Marią .
Jednak , pomimo , że spotkanie być może nie będzie tak proste do wygrania dla zwyciężczyni US Open z 2006 roku , to pomimo tych faktów , które przedstawiłem powyżej , to obstawiam handi na Marię Szarapowa .
⛔100
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Jekaterynburg - CSKA Moskwa
Typ: 1 Tercja - Suma goli drużyny CSKA więcej niż 0.5
Kurs: 1.71
Bukmacher: etoto
Analiza: Ostatni typ na SKA z linią 3 bramek na plus, więc jedziemy dalej, choć przyznam sam szczerze że czekam na rozpoczęcie niższej ligi MHL, a co do samego meczu wiedziałem że dobrze zaczną, a to co się działo w końcówce jak dla mnie przegrana na własne życzenie, kto oglądał to wie.
Wracając do kolejnego typu, na celownik wziąłem spotkanie pomiędzy Jekaterynburgiem a moskiewską CSKA i tym razem nie będzie typowania zwycięzcy, choć nie ukrywam że CSKA jest typowana przez większość jako faworyt tego spotkania i tak zapewne będzie ????
Wracając do samego typu, czemu akurat tak? Jak wiemy, ostatnio po dość głośnym skandalu wyszły plotki, że zespół z Moskwy jak i z Petersburga są faworyzowani i to przez samego Putina. Wiem, że może wydawać się to śmieszne, gdyż trzeba zwracać uwagę na umiejętności poszczególnych zawodników, zgranie zespołu i tym podobne. Ale jak wiadomo, jeżeli mamy za sobą plecy w postaci sędziego, bogatych i wpływowych ludzi to gra się łatwiej ???? Taki mój mały wywód, patrząc co się tam działo na przykład z lekkoatletami.
CSKA ubiegłoroczny finalista rozgrywek, jak dla mnie jeden z czwórki najlepszych klubów rosyjskiej KHL. Jekaterynburg również jeden z top10 zespołów, ubiegły sezon a w zasadzie play-offy zakończyli w 1/8 trafiając na Magniogorsk, teraz z Dawesem robią na prawdę ogromny postęp.
W ubiegłorocznym sezonie rozegrane były 2 mecze, 3:2 4:3 dla CSKA, gdzie zespół z Moskwy zdobywał 2 krotnie bramki w pierwszej tercji.
Reasumując liczę na wygraną CSKA, a patrząc na ich atak w postaci Shalunova czy Kaprizova liczę na szybkie otwarcie meczu, więc z tego taki typ ????
Dla bardziej ryzykownych 1 tercja - obie drużyny strzelą golą po kursie 3.65, patrząc na formę Jekaterynburga bardzo możliwe że się odkąszą.
GL
⛔100
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20;45
Spotkanie: AFC Fylde - Salford City FC
Typ: Liczba goli strzelonych przez gospodarzy over 1.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Drużyna gospodarzy posiada drugi najlepszy atak w swojej lidze. Ekipy lubią bardzo ofensywny styl grania i będzie to otwarte spotkanie, ostatnie ich dwa spotkania to wynik 0-5 i 3:3. Gospodarze nie przegrali u siebie jeszcze w tym sezonie, a zaliczyli tylko jeden mecz remisowy. Rowe Danny powinien coś ustrzelić jutro, bo jest w bardzo dobrej formie.
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa na 6-ciu czerwonych
Godzina: 13:30
Spotkanie: Mark Selby - David Gilbert
Typ: Mark Selby
Kurs: 1.51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Drugi dzień zmagań Mistrzostw Świata na 6-ciu czerwonych w snookera, myślę, że system rozgrywek bardzo ciekawy, dużo nieznanych zawodników, także promocja sportu i doświadczenie dla tych amatorów jak najbardziej na plus. Wczoraj takie mogli zdobyć reprezentanci ZEA - M.M Shehab czy Taj Thirapongpaiboon. Zagrali oni kolejno z Markiem Selby (5:3) oraz Davidem Gilbertem (5:3). Wyniki mogą dziwić, tym bardziej, że Selby to numer 1 na świecie, a Gilbert ostatnio w dobrej formie doszedł do finału World Open, przegrywając w nim 10:9 z Markiem Williamsem. Dziś pojedynek Selby-Gilbert - można szukać niespodianek, wysokie kursy na byłego Mistrza Świata, jednak ja uważam, że Mark w końcu pokaże swoją klasę i nawet w takich Mistrzostwach, które odbywają się w Tajlandii zagra na miarę swoich możliwości. z Gilbertem ma dobry bilans - 3 wygrane, jedna porażka. W tym sezonie Selby doszedł tylko do 3 rundy World Open przegrywając z Nopponem 5:4, a poza tym wszystkie mecze - głównie kwalifikacyjne wygrał. 5:3 z Simmondsem, 4:3 z Mei Xiwen, 5:2 z J.White i ten wczorajszy z Shehab 5:3. Oczywiście jest to mecz tzw. o pierwsze miejsce w grupie, także myślę, że warto się postarać i wygrać ten mecz, a Selby przewyższa Gilberta o klasę w pełni sił i zaangażowania. Powodzenia!
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 18:30
Spotkanie: Virtus Pro - Bpro
Typ: Bpro
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: dzień przed majorem Virtusi zagrają w barażach ESEA. Polacy już są w Londynie i to stamtąd, oprócz morelza zagrają przeciwko Bułgarom. No właśnie dlaczego morelz a nie snatchie? Otóż muszą zagrać tym starym składem, który był zgłoszony do ESEA.
Liczę tutaj bardzo, że Bpro wykorzysta fakt, że VP jest w kryzysie. Odrazu po majorze odchodzi byali więc trudno oczekiwać po nim, że będzie chciał za wszelką cenę wygrać. Myślę, że Polacy potraktują to spotkanie na luzie i spróbują coś ugrać, przetestować jeszcze na ostatniej prostej jakieś taktyki czy różne zagrania, bez jakiegoś większego zaangażowania.
PS. Po więcej info na temat sytuacji w Virtus Pro oraz jutrzejszego turnieju FACEIT Major zapraszam do tego tematu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-faceit-major-2018.153377/
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Puchar
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pisek - Dukla
Typ: awans Pisek
Kurs: 4.25
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: 3-ligowy Pisek podejmie u siebie klub z 1 ligi. Drużyna gości przechodzi ogromny kryzys w ostatnim czasie - w tym sezonie ligowym na 7 meczy... przegrali 7 z beznadziejnym bilansem bramkowym 4-19. Drużyna jest kompletnie posypana i ma problemy ze zdobywaniem goli - nie mówiąc już o zdobywaniu punktów. Pisek natomiast to przeciętna drużyna w 3 lidze - na obecną chwilę nie wyróżniają się na tle pozostałych drużyn i zajmują 7 miejsce ze stratą 7 punktów do lidera. W tym spotkaniu ich atutem będzie stadion i kibice, bo argumenty piłkarskie mimo wszystko po stronie gości, którzy na papierze dysponują lepszą kadrą. Poza tym puchary rządzą się swoimi prawami - szczególnie na tak wczesnych etapach i szczególnie gdy drużyna jest zupełnie bez formy i na ten moment są murowanym kandydatem do spadku. Przewiduje awans 3-ligowca.
⛔100
 
Z 620K
Dyscyplina Pilka ręczna męzczyzni Niemcy
Godzina 18:00
Spotkanie : Leipzig - Bietigheim
Typ : under 51,5
Kurs : 2,88
Bukmacher:Fortuna
analiza: Dzisiaj typuje pojedynek w piłce ręcznej męzczyzn w Niemczech.Sezon dopiero sie rozkręca i forma drużun jest niestabilna.Oba zespoły które spotkają się w tym meczy rozpoczęły te rozgrywki bardzo słabo i zajmują miejsca w kocówce tabeli przegrywając wszystkie swoje pojedynki.Gospodarze tego spotkania drużyna Leipzig dotychczas przegrala nispodziewanie na swoim terenie z Stuttgartem 26-27 i w 2 spotkaniu wysoko na wyjeżdzie z SC Magdeburg 28-20.Ich rywale drużyna Bietigheim naqjpierw uległa Wetzlar na wyjeżdzie 24-21 by w następnym pojedynku na swoim boisku wysoko przegrać 24-33 z MT Melsungen.Myśle że ten pojedynek rozegra się przedewszystkim w sferze mentalnej i grze obronnej.Drużynom będzie napewno zależało żeby nieprzegrać kolejnego meczu i padnie mało bramek.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gefle-Orgryte
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 1,64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przed nami pojedynek Gefle z Orgryte, drużyny z ostatniego miejsca z drużyną z samego środka tabeli. Gospodarze po 20 meczach w tym sezonie mają aż 12 porażek i i 44 stracone bramki, tracą je zarówno u siebie jak i na wyjeździe więc myślę, że własne boisko nie jest tutaj argumentem do wygrania czy przegrania meczu. Co do gości, to może nie prezentują w tym sezonie rewelacyjnej formy ale potrafią strzelać gole, w tym też takie na meczach wyjazdowych. W trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach, dwa razy mój typ byłby trafny bo Orgryte wygrało cały mecz, w jednym zarówno pierwsza połowa jak i cały mecz zakończył się remisem. Najlepszym argumentem przemawiającym za słusznością mojego typu jest to, że pierwsza drużyna &quot;lubi&quot; tracić gole a druga lubi je strzelać. Nie przewiduję tutaj dużej ilości goli, choć oczywiście mogę się mylić. ;)
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia / Vanarama National League
Godzina : 20:45
Spotkanie : Hartlepool - Barrow
Typ: podwójna szansa ( 1 połowa lub mecz ): 1-1
Kurs : 1,67
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Ciekawy mecz w niższych szczeblach rozgrywkowych w Anglii. Hartlepool podejmuje u siebie Barrow. Gospodarze kiepsko weszli w sezon, bo najpierw były 2 remisy, później domowa porażka a później znowu remis, ale to co stało się po tamtej kolejce zdziwiło chyba wszystkich - 4 zwycięstwa w 4 meczach. Umówmy się, że przeciwnicy nie byli najwyższych lotów ale takie coś musi zadziałać na zespół motywująco, Odnośnie dzisiejszego rywala, to również nie jest to ligowy gigant, do tego w kiepskiej formie bo doznał 2 porażek z rzędu a ich gra na wyjazdach nigdy specjalnie nie zachwycała. Ogólnie bardzo fajny kurs wystawiony na czyste &quot;1&quot; jednak ja poszukam tutaj kosztem kursu czegoś innego. Zdarzało się w tym sezonie, a ostatnio nawet w 2 ostatnich meczach z rzędu, że Hartlepool to przerwy prowadzi, jednak w drugiej połowie gra się rozkręca i o zwycięstwo trzeba zadziornie walczyć lub nawet nie da się go dowieźć. Wymarzonym rezultatem byłoby dla mnie jakieś 1-0 w stronę Hartlepool do przerwy, a później niech się dzieje wola nieba ;)
Jak zwykle zweryfikujemy po meczu ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Czerepowiec - Ufa
Typ: Ufa powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1,93
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Ponownie Hokej i KHL ,wczoraj typ na plus ,dzisiaj idziemy w podobnym kierunku również na bramki. Gospodarze w meczach towarzyskich przed rozpoczęciem sezonu nie imponowali, porażki u siebie z Jokerit , Omsk , Kunlun i wygrana z Nowosybirsk. Ufa to faworyt dzisiejszego spotkania. Dobrze prezentowała się przed sezonem i liczy na udaną inaugurację. W kazdym spotkaniu strzelili przynajmniej 3 bramki , dzisiaj przeciwnik jest spokojnie w ich zasiegu i powinni ten over pokryć .
Grasz ? Daj ????
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, US Open - Debel, Kobiety
Godzina : 17:05
Spotkanie : Hradecka/Makarova - Babos/Mladenovic
Typ: Babos/Mladenovic
Kurs : 1.74
Bukmacher : Milenium
Analiza: Dzisiaj zapraszam na spotkanie ćwierćfinałowe debla pań między parą Lucie Hradecka/Ekaterina Makarova, a parą Timea Babos/Kristina Mladenovic. Zarówno jedna, jak i druga para to wspaniałe deblistki i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Czeszka i Rosjanka mają znakomity bilans na betonie gdzie nie przegrały jeszcze żadnego spotkania. Uważam, że moment ich porażki nadejdzie dzisiaj, gdyż trafiły na godne siebie rywalki. Co prawda w Cincinnati lepsza okazała się para Hradecka/Makarova, ale mecz był bardzo zacięty i o wyniku zdecydował super tie break. Dzisiaj Węgierka i Francuzka będą podwójnie zmotywowane za poprzednią porażkę, wiedzą już jak grają rywalki i podejdą do meczu z bojowym nastawieniem. Do tej pory w turnieju nie straciły jeszcze seta, po porażkach w gemach serwisowych błyskawicznie potrafią odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Para Czesko-Rosyjska natomiast nie jest tak mocna na serwisie, mało brakowało a wyleciałyby z turnieju w meczu z parą Aoyama/Duan, jednak parze Japońsko-Chińskiej brakowało zimnej krwi.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Mecz towarzyski - Siatkówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: (Handicap setowy -2.5 seta Polska)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Polacy na wali wznoszącej. Widać to było na Memoriale Huberta Wagnera. Zwycięstwo w trzech setach z Kanada. Zwycięstwo po dwóch tie-brekach z Francją oraz Rosją. Polacy na swoich obiektach grają naprawdę bardzo dobrą dla oka siatkówkę. Z tego co dowiedziałem się z reprezentacji Belgii za Heynena będzie nowa miotła w postaci Anastasiego. Znanego głównie z prowadzenia przed laty naszej reprezentacji a ostatnio występował jako trener w Trefl Gdańsk. Belgia z Heynenem potrafiła zaskakiwać wielu względach pokonując faworytów w swoich spotkaniach. Ostatnia forma Belgów pozostawia wiele do życzenia. Porażka z Estonia w czterech setach. Zwycięstwo z Słowacją w dwóch meczach. oraz ponowny mecz z Estonią tym razem wygrany w trzech setach. Ostatni mecz z tego co patrzyłem w pełnym składzie przegrany bardzo gładko z reprezentacją Szwecji w trzech setach, sety m.in do (22,15,18). Reprezentacja Szwecji nigdy nie słynęła jako potęga siatkówki. Pierwsze spodziewałem się jakiś roszad w zespole z Belgii ale patrząc na składy Belgowie w tym meczu ponieśli klęskę w czołowym ustawieniu. Polacy są w znakomitej formie. Dzisiaj mecz także na swoim terenie w Szczecinie. Heynen pracując w Bydgoszczy oraz w Gdańsku bardzo dobrze zna tą halę a co najważniejsze tak jak mówiłem wcześniej reprezentacje Belgii zna bardzo dobrze co nie można odebrać także tego Anastaziemu. Dzisiaj według mnie Heynen nie będzie rotował tak składem. Mistrzostwa za parę dni myślę ,że konsekwentnie będzie trzymał się tego ustawienia jakim wystąpi w pierwszym spotkaniu na MŚ. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open - 1/4 finału
Godzina: 19:30
Spotkanie:
Juan Martin Del Potro - John Isner
Typ: Set z najmniejszą liczbą punktów powyżej 8.5

Kurs: 2.06
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Powariowali z tym kursem i wchodze w to zdecydowanie. Od wczoraj polowalem na to zdarzenie i czekalem az w koncu dodadza do oferty to zdarzenie ale spodziewalem sie, ze kurs bedzie max 1.30 przez co bede musial zrezygnowac z grania tego. Okazuje sie jednak, ze wystawili tutaj kursik ktory jest dla mnie nie lada gratka z czego skorzystam. Dwoch serwismenow ktorych bedzie bardzo ciezko tutaj przelamac a co dopiero zeby w jednym secie takich przelamac bylo az dwa? Moim zdaniem malo prawdopodobne. Bomby na serwisie beda leciec jedna za druga bowiem obaj Panowie mierza odpowiednio Del Potro - 1.98m a Isner - 2.08m i sa typowymi graczami ktorzy opieraja swoja gre na wielkiej mocy serwisu i na asach. Zeby typ nie wszedl to ktorys set musi zakonczyc sie wygrana ktoregos z nich roznica dwoch przelaman. Na to sie jednak nie zanosi. Dla przykladu na over 1.5 tie-breaków w meczu mamy kurs 1.66 a o wysokich overach gemowych nawet nie wspomne dlatego gram moim zdaniem o wiele bezpieczniejszy typ.
⛔100
 
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger- Sevilla
Godzina: 18:30
Spotkanie: De Schepper K. - Djokovic M.
Typ: DW 2:0

Kurs: 1.72
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Przeglądając dziś oferte natrafiłem na powyższe spotkanie. Wydaje mi się,że znalazłem coś w miare pewnego po fajnym kursie. Otóż spotkanie w którym wystąpi młodszy brat Nole. Przeglądając jego statystyki to w roku 2018 rozegrał 3 spotkania singlowe(wszystkie przegrał). Sądze,że w spotkaniu z Kennym(które może mistrzem tenisa nie jest ale nazwisko znane jest tym którzy choć troche się tym sportem interesują) marne szanse aby Marko zdobył choć jednego seta.Jego częstotliwość gry raczej nie daje wielkich nadziei na to.
Z tego typu zawodnikami Francuz powinien sobie radzić na spokojnie.
Jak będzie zobaczymy wieczorem.Ja licze na szybkie 2:0 dla De Scheppera.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom