>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.10.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 4. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W niedzielne popołudnie odbędą się wielkie derby Dolnego Śląska. W Lubinie spotkają się Zagłębie Lubin ze Śląskiem Wrocław. Drużyna gospodarzy jest beniaminkiem i bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie zajmując wysokie 5 miejsce, natomiast goście w tym sezonie zdecydowanie rozczarowują. Zagłębie bardzo dobrze sobie radzi na własnym boisku, ostatnie 3 spotkania na własnym stadionie Zagłębie wygrało (Lech,Ruch,Cracovia). Śląsk za to w tym sezonie na wyjeździe wygrał w lidze tylko 1 raz! Ostatni mecz wyjazdowy wrocławskiej drużyny to fatalna porażka z Górnikiem w Zabrzu. Oczywiście derby rządzą się swoimi prawami, jednak myślę że Zagłębie jest obecnie w lepszej formie, tym bardziej grając u siebie będzie faworytem tego spotkania. Goście nie będą mogli również liczyć na wsparcie swoich kibiców ukaranych przez Komisję Ligi. Stawiam w tym meczu na Zagłębie.
⛔ 100
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: 1/1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już jutro derby Dolnego Śląska ,Zagłębie Lubin mierzy się ze Śląskiem. Jestem wiernym kibicem klubu z Lubina i w meczu derbowym choćby Śląsk miał w składzie L.Messiego i C.Ronaldo postawiłbym na Zagłębie . W tym meczu dla mnie liczy się tylko zwycięstwo Miedziowych. Patrząc również obiektywnie piłkarze z Lubina wydają się być w lepszej formie od strasznie nierównego w ostatnich meczach Śląska. Zagłębie będzie miało też przewagę własnego boiska i właśnie przede wszystkim kibice na &#39;Przodku&#39; mogą ich ponieść do zwycięstwa. Miedziowi mają na tą chwilę jedną z najlepszych formacji defensywnych w Polskiej lidze . Środek trzymają Dąbrowski i Guldan- oby dwoje doświadczeni i solidni w swoich zadaniach. Po bokach ofensywnie grający Cotra i Todorovski . Mocną stroną Zagłębia są również skrzydła ,na lewej stronie dobrze grający Janoszka ,na prawej Krzysiek Janus który potrafi dorzucić piłkę jak mało kto,dryblować i dysponuje dobrym uderzeniem które już nie raz pokazał w tym sezonie. Patrząc neutralnie na oby dwa zespoły faworytem jest Zagłębie , w sercu nie mogę się doczekać kiedy zobaczę smutne miny piłkarzy z Wrocławia , niestety nie kibiców Śląska których nie będzie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Everton-Liverpool
typ: everton dokładnie 1 golem
Kurs 4.40
buk Unibet
Godz: 04.10.2015 / 14:30
Analiza: Jutro wybrałem do gry derbowe spotkanie pomiędzy ekipami Evertonu oraz Liverpoolu. W chwili obecnej pomiędzy tymi dwiema ekipami jest tylko 1 punkt różnicy, gospodarze są jednak wyżej w ligowej klasyfikacji , ponieważ zajmują 5 pozycję z bilansem bramkowym 11:7, na swoim stadionie mają już zaliczone remis porażkę oraz zwycięstwo. Goście są kilka miejsc niżej ze względu przede wszystkim na ujemny bilans bramkowy 7:9, tutaj moim delikatnym faworytem jest drużyna gospodarzy, która obecnie jest w bardzo dobrej dyspozycji szczególnie w spotkaniach ligowych udowodniła to zdobywając komplet punktów na swoim stadionie z zespołem Chelseay oraz wygrywając na niezwykle trudnym terenie z west Bromwich Albion, gospodarze jeżeli wliczymy wszystkie rozgrywki są niepokonani od 6 kolejnych spotkań , goście natomiast od 5 , poprzednie 3 spotkania ligowe na tym stadionie kończyły się remisami, natomiast ostatni 5/6 meczy to też podziały punktów , myślę zę w tym spotkaniu oba zespoły pokażą się z dobrej strony i albo gospodarze wygrają dokładnie 1 golem albo znów obejrzymy remis,ale stawiałbym jak najbardziej na wynik ze sporą ilością bramek, np: 2:1 może 2:2, czuję że bramki dla zespołów z takimi ofensywami są tylko kwestią czasu.
⛔ 100
 
R 0

rybczan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekwador Serie A
Data: 04.10.2015
Spotkanie: Deportivo Quito- U. Catolica
typ: U.Catolica
Kurs: 1.7
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie Ekwadorskiej Serie A pomiędzy Dep. Quito a U. Catolica. Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie ostatnie 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 pkt. Na 13 spotkań udało im się wygrać zaledwie raz. Ostatnie 10 meczy deportivo to dwa remisy i 8 porażek. Zespół gości aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli z 23 pkt na koncie. Zespół Deportivo przystąpi do spotkania bez swoich 6 kluczowych zawodników. Mocno osłabiona została formacja defensywna. Do tego klub od dawna zmaga się z ogromnym kryzysem kadrowym i finansowym. Catolica jest zespołem gości w tym meczu tylko na papierze. Obydwa kluby graja na codzień na tym samym stadionie. Spore value na zwycięstwo U. Catolica. Kursy napewno spadną dlatego warto zagrać wcześniej.
Zły zapis (brak godziny)
⛔ 100
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Atletico Madryt - Real Madryt
Typ:
Poniżej 6.5 kartki
Kurs:
2.10
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Pierwsze w tym sezonie derby Madrytu.Według mnie będzie to jeden z &quot;łagodniejszych&quot; meczów pomiędzy tymi drużynami, mianowicie gram na liczbę kartek. Analizując poprzednie mecze, oraz zdobywców kartek w tamtych meczach zauważyć można że kilka nazwisk się powtarza niemalże w każdym meczu. m.in Raul Garcia, Koke, Arda Turan, Diego Costaczy chociażby Pepe po stronie Królewskich. Jeżeli dzisiaj spojrzymy na składyzespołów to zobaczymy że wielu z tych &quot;niegrzecznych&quot;, już w Madrycie nie gra. Z wyżej wymienionych zawodników, w swoich zespołach zostali tylko Koke oraz Pepe. Jednak tutaj należy rzucić na prognozowane składy obu zespołów.O ile niemalże pewne jest że portugalski obrońca nie zagra (Zagrać ma para stoperów Ramos - Varane), o tyle wciąż nie wiemy czy w szeregach Atletico wystąpi Koke. Ponadto patrząc na gre obu zespołów na początku tego sezonu, widać że ich najmocniejszymi formacjami są defensywy, więc w teorii nie powinniśmy być świadkami żadnych, kosztownych błędów z tyłu. Za moim typem przemawia również sędzia jutrzejszego spotkania - Alberto Undiano Mallenco - prowadził w tym sezonie 4 mecze w Hiszpańskiej Ekstraklasie. Pokazał w nich 14 żółtych kartek (Co daje nam średnią 3.5 kartki na mecz).
(((Tak nawiasem mówiąc, według mnie będą to jedne z najnudniejszych derbów w ostatnich latach)))
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia – Lech Poznań
Typ: over 3.5
Kurs: 3.95
Buk: unibet
Godz. 18:00
Analiza:
Jedenastą kolejkę Ekstraklasy zakończymy w Krakowie gdzie Cracovia będzie podejmować mistrz Polski Lecha Poznań. Cracovia po świetnej końcówce poprzedniego sezonu gdzie wygrywali niemal wszystko w grupie spadkowej grając bardzo atrakcyjną piłkę tak samo rozpoczęli nowe rozgrywki. Ostatnio był kryzys i cztery spotkania bez wygranej ale mimo to nadal była to bardzo otwarta gra. Zdecydowanie nowy trener poprawił konstruowanie akcji w ofensywie i naprawdę jest to naprawdę wysoki poziom. Do tej pory w żadnym z meczów nie widziałem by się męczyli w konstruowaniu akcji ofensywnych. Defensywa też była mocną stroną ale w tym aspekcie stracili jednak jakość Termalica oraz Zagłębie w sumie zdobyli aż siedem bramek. Na ten moment Cracovia to zespół grający bardzo otwartą piłkę i taką też dziś zaprezentują. Cóż powiedzieć o Lechu to na pewno można nazwać powoli tragedią, ostatnie miejsce w lidze z zaledwie pięcioma punktami. Problemem za chwilę nie będzie brak szans na obronę tytuł ale co gorsza trzeba gonić pierwsza ósemkę. Ja problem Lecha widzę tak moim zdaniem większości piłkarzy brakuje dynamiki i świeżości. Oczywiście nie jest tak że ich gra przez 90 minut wygląda tragicznie, naprawdę momentami oglądaliśmy najlepsza wersję zespołu jak chociażby ostatnio z Górnikiem gdzie naprawdę cisnęli strasznie ale co z tego jak z tylu sytuacji ile mieli strzelili tylko jedną bramką a że defensywa w każdym dosłownie każdym meczu zalicza jakąś klapę to to że stracą bramkę jest niemal zawsze pewne nawet prowadząc i kontrolując mecz coś lub ktoś zawali. Zespół potrzebuje impulsu i po prostu meczu w którym musza strzelić kilka bramek, rywal mega ciężki szczególnie dla defensywy ale na pewno będą mogli tutaj pójść na wymianę ciosów a w tej chwili wydaje mi się że tego trzeba spróbować.
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Shenzhen 2015
Godzina:
7:00
- Mecz przełożony z soboty z powodu opadów.
Spotkanie:
Garcia-Lopez G. - Cilic M.
Typ:
Garcia-Lopez G. +1,5 seta
Kurs:
1.75
Bukmacher:
Pinnacle

Analiza:
H2H 2:1 z lat 2008-2015. GGL wygrał w tym roku podczas turnieju rangi Masters w Rzymie 6:4 6:3, Chorwat bardzo dawno bo aż w 2008 roku na turnieju przed własną publicznością w Zagrzebiu 6:2 6:2. Moim zdaniem ten mecz będzie bardzo zacięty, Hiszpan od początku tego roku prezentuje się świetnie czego świetnym przykładem są wygrane przez niego dwa turnieje ATP. GGL mocno walczy w każdym meczu, urywa często sety i jest na korcie bardzo zawzięty, a tutaj w drugim meczu turnieju miał &quot;fajrant&quot; spowodowany walkowerem Mannarino.
Cilic w 2015 roku na pewno nie jest tym samym zawodnikiem co rok temu, a przede wszystkim podczas turnieju US Open który wygrał. Jest mocny, ale nie aż tak by faworyzować go aż tak bardzo. Tutaj w Chinach w pierwszym meczu stracił set z Millmanem, a z 19 letnim Chungiem zagrał zacięte 2 setowe spotkanie. Wydaje mi się, że GGL to jakiś 1-2 poziom wyżej niż Ci rywale i wcale nie zdziwiłoby mnie jego ewentualne zwycięstwo w tym meczu.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: Bayern Monachium
Kurs: 1,55
Buk: Otobet
Godz. 17:30
Analiza:
Bardzo fajna promocja od bukmacherów. Borussia super początek sezonu, kiedy wszystko im żarło i wiele błędów w defensywie uchodziło im płazem. Teraz złapali zadyszkę, co widać po ostatnich wynikach. Ostatni super mecz zagrali z Leverkusen, wcześniej wymęczone zwycięstwo z Krasnodarem, a potem 3 remisy, choć do tego ostatniego nie przywiązywałbym wagi. Ważna informacja - jutro nie zagra Schmelzer, a na lewej obronie powinniśmy obejrzeć Parka. To oznacza autostradę dla Costy i Comana, którzy w ostatnich tygodniach napędzają grę Bayernu. Jestem pod wrażeniem ich gry, przy mało zwrotnym Ginterze po drugiej stronie będą mieli pole do popisu. O Lewym czy Müllerze nie trzeba wspominać, wiadomo, klasa. Od pierwszej minuty ma zagrać Martinez, co oznacza przesunięcie na lewą stronę Alaby = jeszcze większa siła rażenia Bayernu. Kurs na gospodarzy zdecydowanie zawyżony, pobieram z przyjemnością.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia – Lech Poznań
Typ: Cracovia DNB
Kurs: 2.17
Buk: Pinnacle
Godz. 18:00
Analiza:
Mecz słabych z beznadziejnymi. Lech na wyjeździe 4 porażki, Craxa u siebie gorzej niż w delegacjach. Z czego to wynika? Wg mnie ze słabego zbilansowania składu Cracovii - ma za słabą obronę do grania przeciw kontrom przeciwnika (szczególnie boki). Na wyjazdach tego nie widać, u siebie ładują im wszyscy.
Skąd więc ten typ? Po pierwsze Lech ma jeszcze bardziej beznadziejną obronę. Po drugie trener Zieliński specjalnie spina się na mecze z Lechem. Po trzecie Lech ostatnio zdobył punkty na wyjeździe w sierpniu, z Videotonem. Są po meczu w pucharach i do tej pory, zawsze wracając z Europy tracili na wyjeździe punkty.
Dlaczego więc DNB - bo wygląda na bramkowy remis. Dlatego, że jak sobie wyobrażam, to oba kluby byłyby zadowolone z remisu. Craxa zremisowałaby z mistrzem a Lech przywiózłby jakieś punkty wreszcie.

✅ 117
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MLS
Godzina:
01:30
Spotkanie:
Orlando City -Montreal Impact
Typ:
over4 kartki (azjan)
Kurs:
1.85
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Bez wątpienia jeden z ważniejszych pojedynków tej nocy. Starcie dwóch drużyn, które swoje 3 ostatnie mecze kończyły zwycięstwami. Stawka i presja są ogromne, gdyż Montreal i Orlando to sąsiedzi w tabeli. Drużyna z Kanady w tej chwili zajmuje miejsce 6. we wschodniej konferencji co jest premiowane awansem do playoffów. Orlando oczko niżej i ich występ w dalszej części rozgrywek MLS będzie zależny właśnie od tego meczu. Jeżeli przegrają, ich rywal odskoczy na 7 punktów, wygrana podtrzymuje nadzieje na awans. Tu nie ma kalkulacji, Orlando jest u siebie, są na fali i muszą mocno zaatakować! remis nie wchodzi w grę, trzeba tu zdobyć 3 punkty. Oczywiście łatwo powiedzieć, bo wg mnie drużyna z Montrealu jest lepszą i z pewnością postawi trudne warunki gospodarzom. Jedno jest pewne, dużo walki i nerwów.


Sędzią spotkanie pan Edvin Jurisevic

http://www.football-lineups.com/referee/983/

nie wyciąga jakieś porażającej ilości kartek, ale kiedy trzeba to potrafi. całkiem ładna statystyka jeśli chodzi o czerwone.

Jeśli chodzi o oba kluby to w klasyfikacji przyznanych kartek plasują się na wysokich pozycjach.

Orlando City :
1. miejsce w lidze w klasyfikacji przyznanych czerwonych kartek (9)
6. pod względem żółtych (59)

Montreal Impact:
2. pod względem czerwonych (8)
3. pod względem żółtych (67)

( http://www.foxsports.com/soccer/stat...OVERALL&amp;team=1 )


jak widać wszelkie znaki na niebie wskazują na over kartkowy w tym meczu. Pobranie azjana 4 w szczwanym jest tutaj najlepszym wyborem. Gorąco polecam.
✅ 85
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Pekin
Godzina:
11:00 lub później
Spotkanie:
Radwańska - Vandeweghe
Typ:
poniżej 19.5 gemów
Kurs
1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Podając ten typ łamię 3 podstawowe obietnice, które kiedyś sobie postawiłem. Mianowicie - nie obstawiam tenisa, nie obstawiam sportu z udziałem kobiet, nie obstawiam Agnieszki Radwańskiej.
Dlatego mimo baaaardzo przekonywujących statystyk otworzę oczy ze zdumienia jeżeli ten typ jutro mi wejdzie.
Oto te statystyki. Panie grały ze sobą 3 razy w karierze. Ostatnie dwa razy zdarzyły się w przeciągu ostatnich 5 tygodni. Wszystkie trzy mecze wygrała nasza Aga, każdy w stosunku 2:0. Średnia liczba gemów w tych meczach to 17.
Na chłopski rozum mecz znowu skończy się 2:0 i potrwa max 1,5 godziny ale wszystko się w tej dyscyplinie zdarzyć może.
Aga na pewno do tego turnieju podchodzi zmotywowana, bo musi zajść w nim jak najdalej a także wypoczęta, bo cały tydzień miała wolny od meczów.
Zwrot
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2,35
Buk: Bet At Home
Godz. 20:30
Analiza:

Witam! W ostatnio w typowanej przeze mnie lidze chilijskiej Universidad De Concepcion nie udało się wygrać 2 bramkami z drużyną San Luis,a to przez czerwoną kartkę w 40min przy stanie 0:0 dla gospodarzy,mimo to i tak zdobyli gola,wygrali 1:0, zabrakło drugiej bramki, trudno, czerwa, to czerwa, porafią nam napsuć krwi.
Postanowiłem wrócić do Europy.
Na tapetę biorę derby Madrytu. Atletico podejmuje Real.
Jak dla mnie wielkim zaskoczeniem była ostatnia przegrana Atletico z Benficą. Wcześniejszy mecz przegrali z Villareal. Czyżby się zacieli? Wielka nadzieja, nowo pozykany Jackson Martinez nie wszedł jeszcze do gry.
A Real jak to Real, ma Krystynę i całą masę gwiazd, mają wtopy jak z Malagą 0:0, czy Gijon (nie udało się strzelić gola), ale ogólnie prą do przodu.
Typowanie ich jako zwycięzcę po kursie 2.35 uważam za value.
Atletico przegrali niedawno z jak się dzisiaj okazało bez formy Barcą. Myślę,że i jutro przegrają z Realem.
A tak przy okazji, będzie mi się fanie ten mecz oglądało ????
Zastanawiałem się nad meczem Romy, która ostatnio poległa z .... Bate ???? ,jest osłabiona, nie zagra z Rosanero bez kontuzjowanych Francesco Tottiego, Edina Dzeko, Seydou Keity, Antonio Ruedigera oraz Kevina Strootmana, tyle, że Palermo gra kiepsko, to mnie odwiodło od typu.
Typ na Yung Boys też mnie kusił (pokonali ostatnio u siebie lidera Basel,z Grass u siebie wygrali w lutym tego roku 4-2, także i teraz powinni sobie poradzić.
Ale ja pozostanę przy Realu ????

⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPOrtugalia 1liga
Spotkanie: Sporting-Vitoria Guimares
Typ: Vitoria +1 AH
Kurs: 2.85
Buk: Bet365
Godz. 21.30
Analiza:

Kurs na Sporting zanizony, ostatnio nie zachwycaja forma w ostatnich 4meczach tylko 1zwyciestwo, w ostatnich 11meczach tylko raz wygrali wiecej niz 1bramka, do tego wciaz odstawiony od druzyny jest ich najlepszy ofensywny zawodnik bez ktorego atak nieco kuleje-Carrillo, ktory nie chce przedluzyc kontraktu.W czwartek grali ciezki mecz na drugim koncu Europy w LE z Besiktasem i wiekszosc zawodnikow na pewno bedzie podmeczona wiec na fajerwerki raczej sie nie zanosi a goscie beda gryzc trawe bo potrzebuja punktow, zeby dosc niebezpieczne rejony tabeli w ktorych sie obecnie znajduja...
⛔ 100
 
A 24

aligancki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: over 1.5 gola drużyna 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie derbowe, jedno z najważniejszych jak nie najważniejsze spotkanie dla Zagłębia. Piąte Zagłębie podejmie trzynasty w ligowej tabeli Śląsk. Gospodarze są w przyzwoitej formie, szczególnie dobrze wypadali na własnym stadionie gdzie trzy mecze wygrali i po jednym zremisowali i przegrali. W meczach u siebie strzelili 10 goli tracąc 7 (ogólny bilans wliczając mecze wyjazdowe to 17-16). Daje to średnią dwóch goli na mecz. W trzech meczach na 5 u siebie strzelili przynajmniej 2 gole. Śląsk w 4 wyjazdowych meczach zgromadził 4 punkty, jedna wygrana, remis i dwie porażki. Bilans bramkowy to 6 goli strzelonych i 9 straconych. Średnio tracą zatem przynajmniej dwa gole na mecz (biorąc pod uwagę mecze u siebie wychodzi niewiele lepiej bo 1,7 gola na mecz, bilans goli 14-17). Z 4 wyjazdów tylko Pogoni nie udało się wbić Śląskowi więcej niż 1 gola. Śląsk nawet w swoim jedynym wygranym meczu na wyjeździe stracił dwa gole z Górnikiem Łęczna. Biorąc zatem pod uwagę statystyki i odważną grę Zagłębia myślę że całkiem prawdopodobne jest strzelenie przynajmniej dwóch goli, szczególnie jeżeli po drugiej stronie jest Śląsk, który w dotychczasowych meczach wyjazdowych ani razu nie zachował czystego konta. Ostatnio skuteczny Papadopulos z kolegami Janusem i Piątkiem mogą skutecznie pomóc w strzeleniu kilku goli dla Zagłębia w tym meczu.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: HOLANDIA: Eredivisie - Kolejka 8
Spotkanie: Graafschap vs Feyenoord
Typ: Feyenoord -1,5 win
Kurs: 2,15
Buk: Bet365
Godz: 12:30
Analiza:
Po siedmiu kolejkach nowego sezonu, Graafschap ma tylko jeden punkt po remisie w poprzedniej rundzie u siebie z przeciętną drużyną Willem II (2:2).
Mimo, że punkt przez nich zdobyty był w dość szczęśliwy sposób.
Jako że, gospodarze wyrównali w ostatnich momentach gry.
Mimo że, zespół od 65. minuty grał w 10, kiedy Bannik dostał drugą żółtą kartkę.
Goście objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy kiedy Falkenburg strzelił dwa gole w ciągu dwóch minut.
Jednak zawodnicy de Graafschap poszliśmy na wszystko albo nic w ostatnich trzydziestu minutach gry i zasłużenie wyrównali poprzez Peters (rzut karny) i Vermeij.
Maja 18 straconych goli do tej pory, a zaledwie 4 gole strzelone.
Są zdecydowanie najgorszą atakująca i najgorszą grającą w obronie drużyną w lidze i nie ma wątpliwości że, oni będą miec bardzo duże problemy aby pozostać w lidze.
Chyba że, drastycznie przebudują drużynę w okienku transferowym.
Zabraknie: środkowy obrońca Ted van de Pavert (1/0), prawy obrońca Thijs Bouma (4/0), pomocnik Dean Koolhof (2/0) oraz środkowy napastnik Erik Quekel (4/0).
Feyenoord przystępuję do tego meczu po profesjonalnym zwycięstwie w ostatni weekend przed własną publicznością z Zwolle 2:0.
Oni byli lepszym zespołem, kontrolowali grę od pierwszej minuty, ale linię obrony udało się sforsować doszczętnie dopiero w 2 części spotkania, dzięki bramkom Kuyt w 54 i Elii w 82 minucie.
W drużynie gości nie zagra obrońca Eric Botteghin (4/0) z powodu kontuzji.
Mają na swoim koncie już 5 zwycięstw w 7 spotkaniach, Feyenoord ma w tym momencie trzecią pozycję i trzy punkty mniej od prowadzącego Ajaxu i na pewno ich celem przed spotkaniem jest łatwe oraz przekonujące zwycięsto z zajmującym dno tabeli rywalem. Atak działa przyzwoicie, więc myślę że, chłopaki postrzelają a mają w swoich szeregach bardzo uznane marki np: Kuyt.
Chociaż na wyjazdach mają bilans 1-1-1 to 2 z tych meczy były z wymagającymi rywalami.
Feyenoord wygrał 5 z ostatnich 6 meczy wyjazdowych przeciwko De Graafschap.
Feyenoord wygrał ostatnie 2 mecze z nimi 3, oraz 4 bramkami.
De Grafschap nie pokazał prawie nic pozytywnego w pierwszych siedmiu kolejkach.
A przyjdzie im się zmierzyć z jedną z najmocniejszych firm w lidze.
Feyenoord ma wszystkie atuty do uszczelniania trzech punktów tutaj.
A w moim odczuciu chłopaki zdobędą zwycięstwo paroma bramkami.
⛔ 100
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Bundesliga, Niemcy
Godzina: 13.30
Spotkanie: Karlsruher - Freiburg
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Freiburg - rewelacja sezonu - gra na wyjeździe z 14. zespołem ligi. Wicelider ma korzystny bilans bramkowy (21:11), głównie dzięki Petersonowi (autor 8 trafień). Gospodarze nie wygrali od 5 meczy. Warto zaznaczyć, że przegrali aż 6:0 z Braunschweig oraz 0:3 z Union Berlin. Mają spore problemy zarówno z przodu, jak i z tyłu (7:17). Freiburg idzie po awans i jak dla mnie spokojnie ten mecz wygra, a kurs jest tak wysoki prawdopodobnie z powodu H2H między tymi klubami (w maju w towarzyskim Freiburg przegrał 0:5!) Powodzenia!
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 12:00
Spotkanie: Vallecano - Betis
Typ: over 3.5
Kurs: 2,63
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnie pięć meczów tych ekip to overy 2,5. Ja natomiast próbuję wyżej. Rayo to jednak z najbardziej ofensywnych drużyn w lidze. A już na pewno u siebie. Wychodzą bardzo wysoko obroną, dzięki czemu mają sporo sytuacji bramkowych, ale wystarczy dobra kontra by im coś wcisnąć do bramki. Betis 2 lata temu w Primera także ofensywna ekipa. Tu raczej będą kontrować, bo grają na wyjeździe co na Rayo jest dobrym rozwiązaniem. Liczę na prostopadłe piłki Betisu i kontrolowanie gry przez Rayo no i sporo wrzutek, które oni lubią. Szkoda, że już nie ma Leo Baptistao, który uwielbiał te wrzuty. Ale jest Manucho i Guerrera, dwaj wysunięci napastnicy. Na pewno będzie dużo akcji, a tylko kwestią szcześcia zostaje ile z tych akcji wpadnie goli.
⛔ 100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Preseason
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Nashville Predators
Typ: over 5,5
Kurs: 1,95
Buk: Unibet
Godz: 01:00
Analiza:
Krótko i na temat: jedno jedyne w tym roku spotkanie tych zespołów odbyło się 5 dni temu wynik 2:5 (over 6,5). Pomimo, że to preaseason to zespoły te notują w ostatnich meczach sporo goli. Sumarycznie, gospodarze: 10, 7, 6, 7, 7 Goście: 7, 7, 5, 5, 7. Nie widzę, więc opcji, żeby w meczu nie padł overowy wynik. Tym bardziej, że Predatorzy są wypoczęci, i czując smak porażki z ostatniego meczu będą chcieli się odegrać. Ja osobiście gram również wygraną CBJ po ładnym kursie 2,35, trochę ryzykownie, ale patrząc na formę gospodarzy jest spora szansa na zarobek ???? Powodzenia
✅ 95
 
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, BPL, Anglia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Manchester United
Typ: Manchester United i powyżej 2.5
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem bardzo dobra okazja. Wybrałem ten typ, ponieważ w ostatnich meczach wyjazdowych Manchesteru United pada 2.5 albo więcej goli w meczu, w dodatku myślę, że wygrają to starcie bo za wszelką cenę będą chcieli utrzymać pierwsze miejsce w tabeli. Chyba zaczynają łapać dobrą formę - szczególnie Juan Mata, który rozgrywa świetny sezon co potwierdzają statystyki. Arsenal w tym sezonie gra bardzo średnio u siebie, właściwie jak na klasę tego zespołu na 3 dotychczasowe mecze u siebie na Emirates mają bilans 1-1-1, wygrana z 14 obecnie w tabeli Stoke, remis z Liverpoolem (który United pokonali 3;1 u siebie) oraz przegrana 0:2 z West Hamem, który ogrywa wszystkich dotychczasowych pewniaków.
United notują dobrą passę trzech z rzędu wygranych meczów (3:1 z Liverpoolem, 2:3 z Soton i 3:0 z Sunderlandem) - wszystkie trzy ostatnie mecze pokrywają mój typ. Poza tym Arsenal średnio w tym sezonie radzi sobie z rywalami z górnej półki (przegrana z Chelsea 2:0 oraz remis z Liverpoolem).
W składach obydwu drużyn zabraknie paru graczy. W drużynie United będzie to Luke Shaw, Marcos Rojo i Ander Herrera. Większy powód do bólu głowy ma Arsene Wenger, który nie będzie mógł skorzystać z usług swojego podstawowego środkowego obrońcy - Kościelnego, Flaminiego, Rosickiego, ważnego ogniwa w środku pomocy jakim jest Wilshere oraz Welbecka. W dodatku jakoś odnaleźć w tym sezonie nie potrafi się Ramsey, a Wenger ciągle wystawia go na prawym skrzydle gdzie kompletnie się nie odnajduje.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom