>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia FAI Cup
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Derry - Dundalk
Typ:
Dundalk
Kurs:
2.10
Bukmacher:
bet365
Analiza:
No to lecimy.... Dundalk nikomu nie trzeba przedstawiać... drużyna która o mały włos nie wyeliminowała Legii z LM.... przynajmniej nie było by takiego blamażu sportowego jak i organizacyjnego mistrza Polski....
Powiem od razu że wolałbym zagrać Dundalk strzeli wiecej niż 1,5 gola ale nie umiałem znaleść... po prostu bezpieczniej
Do rzeczy dlaczego Dundalk ? jak wiemy liga Irlandzka do najmocniejszych nie należy... pomimo tego że Dundalk to niekwestionowany mistrz kraju grają tam półamatorzy, często zajmujący się nie tylko piłką ale dorabiający w normalnej pracy... aż dziw bierze że nadzwyczaj dobrze chłopaki radzą sobie w Lidze Europy ????
Także widać potencjał zespołu... wygrana z Tel Aviv 1-0 i remis na wyjezdzie z Alkmar 1-1 i 2 miejsce za Zenitem w trudnej grupie...
Tabela ligi Irlandzkiej również pokazuje siłę zespołu 26 meczy (20-2-4 br.57-17) także widać jak mocny jest to zespół na tle drużyn z tegoż kraju...
Praktycznie już w pierwszym meczu (bo to jest powtórka) powinno być po sprawie Dundalk wygrywało 2-0 w 1 połowie i nic nie wskazywało na niespodziankę ale 2-1 w 65 min i gol na 2-2 w 83 minucie rozwiał nadzieje na awans do finału przed własną publicznością.
Derry City kiedyś mistrz kraju... teraz bardzo ciężko jest im walczyć chociażby o 2 miejsce w tym sezonie może uratować już praktycznie tylko puchar, ale los chciał że spotykają się z drużyną którą bardzo nie lubią grać !
Derry u siebie na ostatnie 10 meczy z Dundalk 2-2-6
a ostanie 3 mecze to wygrane Dundalk bez straty gola !
Myśle że dzisiaj Dundalk postawi ciężkie warunki zespołowi Derry City i wygra jak czynił to zazwyczaj ????
Jeszcze kapeczka statystyk H2h ostatnie 20 spotkań (nie ważne gdzie rozgrywane, puchar czy liga)
Dundalk 12-5-3 wiec widać jak ciężko zespołowi Derry się gra....
dzisiaj będzie podobnie, bo to już półfinał Dundalk nie odpuści
✅110

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia - First Division
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Limerick - Athlone TownLimerick - Athlone Town
Typ:
HT/FT - Limerick/Limerick
Kurs:
1.50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Prosta sprawa. Goście zajmują ostatnie (8) miejsce w tabeli z dorobkiem jedynie trzech wygranych oraz pięciu zremisowanych spotkań co daje w sumie 14pkt w 20 meczach. Bilans bramkowy 26/56. To daje średnio 2,8 straconego gola na spotkanie. Gospodarze są na pierwszym miejscu z dorobkiem 57pkt. Przegrali tylko raz, zaliczyli jedynie 3 remisy. Bilans bramkowy to 82/25, co daje nam średnio 4,1 gola na spotkanie. Każdy inny wynik jak wygrana gospodarzy w przedziale 3-0 oraz wyżej będzie dla mnie niespodzianką.
⛔100

 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nożna Irlandia
Godz: 20:45
Spotkanie Sligo-Finn Harps
Typ: Sligo -1 HA
Kurs 1.90
Bukmacher: bet365
analiza
Najwyższa klasa rozgrywkowa w Irlandii. Typ swój opieram na słabej formie gości. Notują oni serię przegranych 9 meczów z rzędu. Niedawni przegrali nawet z ostatnim Longford, które wygrało dopiero drugie spotkanie w całym sezonie (28 meczów rozegranych). Są oni co prawda cały czas w strefie bezpiecznej, ale przewaga wynosi już tylko 4 punkty nad przed ostatnim Wexford.
Sligo Rovers plasują się na piątym miejscu. U siebie radzą sobie całkiem dobrze. W ostatnich kilkunastu spotkaniach u siebie przegrali tylko raz i to nie z byle kim, bo z Dundalk, które jest liderem. W całym sezonie ich bilans meczów przed własną publicznością, to 6-6-2. Przypomnę, że jest to zaległe spotkanie, które zostało przerwane ze względu na silne opady.
Nie widzę tutaj innej możliwości jak wygrana gospodarzy minimum dwoma bramkami.
Link do H2H:
http://www.flashscore.pl/mecz/8tYOUy6d/#szczegoly-meczu
⛔100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Checkatrade Trophy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Peterborough - Milton Keynes
Typ: Peterborough
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Duże value na gospodarzy. Jak pisze oficjalna strona klubu Militon Kynes ich menadżer Karl Robinson decyduje odpuścić to spotkanie i dać szanse zmienniką oraz młodzieżowcom. Trener gości postanowił dać odpocząć ważnym graczom i nie zabrał ich na to spotkanie: David Martin (11/0,GK) , Dean Lewington (11/0) orazDarren Potter (10/0) ale to nie koniec osłabień bo Nicky Maynard oraz najlepszy strzelec Ryan Colclough (6/4) nie znalezli się w kadrze. Śmieszne jest to że Karl Robinson postanowił zostawić graczy zdrowych, a na mecz powolał graczy którzy narzekają na lekkie urazy, są to: Chuks Aneke (0/0, George Williams (7/0), George Baldock (11/0), Daniel Powell (7/1), Scott Wootton (1/1). Trener gospodarzy zapowiada że nie przewiduje żadnych roszad w składzie i ich celem jest zwycięstwo w tym spotkaniu, w spotkaniu z Norwich dał odpocząć kilku zawodnikom jednak dziś nie ma taryfy ulgowej, liczy się zwycięstwo z Militon Keynes, a raczej REZERWAMI Militon Keynes. W ostatnim spotkaniu drużyna Peterborough pokonała Militon 0-2 na ich terenie, śmiem sądzić że wynik tego spotkania również będzie korzystny dla dzisiejszych gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Medevescak Zagrzeb – CSKA Moskwa
Typ: over 5.5
Kurs: 3.29
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Lider na Zachodzie pozostaje po za granicami Rosji, po starciu w Bratysławie dzisiejszym rywalem CSKA będzie Medevescak Zagrzeb. CSKA to oczywiście wielka siła w grze defensywnej i na bramce, nie ma zespołu który by tracił tak mało bramek to oczywiście w kontekście typu może martwić ale moim zdaniem oni dziś powinni zluzować po serii dość underowych gier bo nie da się też ukryć trzech spraw po pierwsze CSKA w ataku jest też świetna tylko SKA może pochwalić się lepszą zdobyczą bramkową w Konferencji, po drugie jak już tracą to w delegacji i to ze średnią dwóch bramek na mecze, po trzecie ostatnio nie tracili bo zespoły typu które nie maja dużo w ofensywie do zaoferowania i też nie chciały iść w otwarte karty. Dziś to powinni zrobić gospodarze którzy ostatnio grają hokej jak się patrzy Ufa 4:5, Slovan 6:0, SKA 5:4, jeśli do tego dodamy wcześniejsze lania od Magni 6:1, Novogrodu 1:6 to widać ze ten zespół nie ma jakości na tyłach, nie miał jej też na początku sezonu w ofensywie ale te trzy ostatnie mecze wygrane z taką ilością bramek (to w sumie prawie więcej niż w pozostałych spotkaniach) pokazują że ten problem nie jest już tak dużym problemem a nawet go już nie ma. Tak jak wspomniałem myślę że CSKA dziś trochę zluzuje a wówczas pójdą na wymianę ciosów, nawet bez tego ten mecz pachnie bramkami.
✅229
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej-Liga Mistrzów
Data: 17:30/4.10
Spotkanie: Sparta Praga-Karpat Oulu
Typ: Sparta over 2,5 gola
Kurs: 1.97
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pierwszy mecz 1/16 finału hokejowej ligi mistrzów między ubiegłorocznym finalistą fińskim Karpat, a Spartą rozegrany zostanie na czeskim terenie.Generalnie w dwumeczu ciężko wskazać faworyta do awansu, delikatnym a może nawet minimalnym jest drużyna fińska ale dobrze wiadomo że na tym poziomie ma to małe znaczenie, awans do dalszej rundy mogą rozstrzygną takie detale jak dyspozycja dnia czy zapał drużyny w danym pojedynku.
Ja uważam że mimo wszystko więcej tego zapału muszą mieć dzisiaj gospodarze, własna hala to ich ogromny atut i jeśli chcą realnie myśleć o awansie muszą sobie wypracować tutaj dobrą zaliczkę bo w Finlandii będzie im piekielnie ciężko o czym zresztą przekonali się w ubiegłym roku.
W ubiegłorocznej edycji Sparta odpadłą z Karpat w dwumeczu na poziomie 1/8 finału stosunkiem 5-6 ogrywając u siebie finów 4-2, niestety dla Czechów to było za mało by awansować.Dzisiaj dla Sparty rzec można weryfikacja za lekcje sprzed roku i na tym etapie muszą przynajmniej wykonać to co przed rokiem.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama Nacional League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Bromley - Woking
Typ:
over 2.5 &amp; BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 20:45 odbędzie się mecz 14 kolejki angielskiej Vanarama Nacional League. Bromley obecnie 18 pozycja z 14 punktami na koncie. Drużyna przeciwna (Woking) 20 pozycja 12 oczek na ich koncie. Typowy mecz zespołów, które bardziej walczą o utrzymanie się niż o awans. Skąd typ? Przede wszystkim bezpośrednie spotkania na terenie Bromley:
Bro - Wok 2:1;
Bro - Wok 2:4;
Bro - Wok 2:2;
Bro - Wok 3:1;
W meczu między zainteresowanymi drużynami zazwyczaj wpada mnóstwo bramek.
Bromley u siebie:
1:3 z Dagenham;
0:1 z Macclesfield;
0:5 z Eastleigh;
3:2 z Gateshead;
2:2 z Aldershot;
Woking na wyjeździe:
3:1 z Tranmere;
1:1 z Guiseley;
3:1 z Maccesfield;
4:1 z York;
2:1 z Southport;
Woking nie najlepiej wygląda na wyjeździe jednak zazwyczaj znajduje drogę do bramki swoich rywali. Ostatni mecz w którym mieli zero na swoim koncie odbył się w lutym 2016r. z Grimbsy.
✅83
Statystyki pokazują, że w dzisiejszym meczu powinno paść sporo bramek i tak też gram. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - European Masters 2016
Godzina: 19:00 CET
Spotkanie: David Gilbert v Ronnie O’Sullivan
Typ: David Gilbert
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza: Przesadzone te kursy aż do imentu. Ronnie na razie wygląda przeciętnie jak na jego możliwości. W Szanghaju szybki wylot, wczoraj też bez błysku, dość powiedzieć, że najwyższy brejk O’Sullivana to 51, a wynik meczu z Wellsem (4-0) zakłamuje to co się działo na stole. Walijczyk zagrał całkiem dobrze, ale też w każdym dosłownie frejmie dostawał od O’ Sullivana kilka szans i przynajmniej 1-2 frejmy powinien z tego ugrać. Pewnych ograniczeń Wells jednak już się chyba nie pozbędzie i skończyło się jak się skończyło. No więc dzisiaj taka forma Rakiety nie zda się na nic, bo rywal ze światowej czołówki. I szczerze mówiąc dziwią mnie takie kursy na niego. Poprzedni tydzień z 3 wygranymi (Walker, Lisowski, Allen) w których oddał ledwie 3 frejmy. Forma dobra, umiejętności też spore, co zresztą pokazał parę miesięcy temu w MŚ dając O’ Sullivanowi zacięty mecz (7-10), a wtedy Anglik był w zdecydowanie wyższej formie niż teraz. Dlatego takie kursy na jego 2 czy 3 frejmy to jakieś nieporozumienie. Jeśli Ronnie nie podniesie znacznie swojego poziomu gry to dzisiaj będzie miał bardzo ciężki wieczór i nawet wygrana nie jest poza zasięgiem Gilberta.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godz: 19:00
Spotkanie: Hoffenheim II - FC Nottingen
Typ: Hoffenheim II HA -1.5
Kurs 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Druga drużyna Hoffenheim gra dość nisko, na poziomie niemieckiej IV ligi - i od zeszłego sezonu zadziwia wysoką skutecznością. Teraz, od kilku kolejek, też się rozstrzelała: na wyjeździe 3:0 z Homburgiem i 3:1 z Kassel, u siebie 6:0 z Primasens i 5:0 z Watzerbornem (choć zdarzyło się i 0:3 na wyjeździe z TSV Steinbach). Łącznie nastrzelała już 27 bramek, podczas gdy następne w kolejności ekipy mają co najwyżej goli 19.
FC Nottingen jest na przedostanim miejscu w tabeli, ostatnie mecze to strata odpowiednio 4, 3 i 4 bramek. Ostatni wynik to 0:4 na wyjeździe z Watzerbornem, z którym z kolei Hoffenheim II chwilę wcześniej wygrało 5:0. Żadna passa nie trwa wiecznie, ale sądzę, że różnica dwóch goli w tym meczu to bardzo bezpieczna opcja. Tym bardziej, że Bundesliga ma przerwę na mecze reprezentacyjne i niewykluczone, że w składzie zobaczymy kogoś z pierwszego garnituru &quot;Wieśniaków&quot;.
Pozostałe opcje: czysta 1 do AKO, gospodarz wygra obie połowy, 1/+2.5 gola
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina - Koszykówka:Europa ABA League
Godz: 19:00
Spotkanie: FMP - Mega Leks
Typ: 2/2
Kurs: 2,15
Buk: OddsRing
Witam wszystkich w dniu dzisiejszym mimo, że oferta nie rozpieszcza udało się znaleść bardzo ciekawe zdarzenie z koszykówki, a konkretnie mecz pomiędzy FMP a Mega Leks.
Mój typ ma dzisiejszy mecz to wynik do przerwy jak i w całym meczu na korzyść ekipy Leks
która w ostatnim czasie znacznie polepszyła swoją grę i jest w stanie grać jak równy z równym z takimi zespołami jak Crvena Zvezda która jest czołową drużyną ligi i z roku na rok notuje występy w Eurolidze, również w ostatnim meczu pokonali jeden z lepszych zespołów ligi Union Olimpije 86:85 która nie gra w ostatnim czasie nic wyjątkowego ale występy na arenie międzynarodowej już ma. Przypomniały mi się też dwa mecze które miałem przyjemność oglądać gdzie na bardzo gorącym terenie w Buducnost odnieśli sensacyjną wygraną 81:85 , natomiast drugi mecz był pomiędzy kolejnym czołowym zespołem ligi, króty nie raz już występował w Eurolidze, a mianowicie Cedevita gdzie na własnym parkiecie Mega Leks pokazało wielką klasę i grę wygrywając bardzo wysoko 100:93. Te spotkania były dość dawno rozgrywane bo w pierwszym kwartale tego roku, ale miały swój zalążek w budowaniu tej drużyny. Jeśli chodzi o drużynę FMP jest to ligowy średniak który gra bardzo w kratkę i przeplata swoję występy dobrą i słabą grą. Ostatnim czasy grały te drużyny w play offach o zajęcie trzeciego miejsca w lidze i górą było Leks pokonując ich 3:2 w serii.Uważam że w obecnej formie goście będą prowadzić mecz od początku do końca.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina Tenis Challenger Mohammedia
Godz: 13:00
Spotkanie Tsitsipas S.-Safwat M.
Typ: DW 2-1
Kurs 4.50
Bukmacher: Bet365
analiza
Jak nie wejdzie to kończę zabawę z DW. Wczoraj Ignatik wygrał do jaja szkoda. Ale przejdźmy do dzisiejszego spotkania na ziemii w Maroko. Faworytem jest oczywiscie moim młodziutki Grek. Moim zdaniem ma on coś w sobie i będzie graczem czołowej setki. Technikę ma siły trochę mu brakuje ale z wiekiem powinien jej nabrać. Gra jednoręcznym backhandem może się podobać jego gra. Rywalem jego będzie Egipcjanin Safwat. Co można o nim powiedzieć? Mianowicie to że nie ma sylwetki sportowej. Za to ma więcej siły niż młodziak. Ale mam nadzieję, że jedynie w jednym secie będzie trafiał celnie i mocno w kort. Jeśli utrzymałby taką grę przez więcej niż jeden set Grek będzie miał problemy. Ale wątpie Safwat bywa rozregulowany jak nie powiem co. Mój scenariusz na to spotkanie to: Safwat mocno wchodzi w mecz ugrywa pierwszego seta i gra jego się kończy. Grek powoli ogarnie sytuację w drugim i secie i pieczętuje mecz w ostatniej partii. Polecam win Greka oraz 2-1 w setach dla niego. Pozdrawiam oby dziś było z fartem ????
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ogoras20 67

ogoras20

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Pekin
Godz: 13:00
Spotkanie: Cibulkova - Cornet
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj proponuję mecz tenisa pomiędzy Dominiką Cibulkovą a Alize Cornet. Myślę, że obu Pań nie trzeba nikomu przedstawiać. Mój typ skłania się ku zwycięstwu Cibulkovej 2:0, ponieważ Cornet to już nie ta sama tenisistka co kilka lat temu jak była liczącą się zawodniczką. Dodatkowo w moim odczuciu filigranowa Francuzka ma raczej nikłe szanse na urwanie choćby seta w starciu z mocno uderzającą Cibulkovą. Bilans spotkań obu pań to 5:1 dla Słowaczki. Dodatkowo Dominika dotarła ostatnio do finału w Wuhan, także można wnioskować że jej forma jest na dobrym poziomie. Także podsumowując analizę w moim odczuciu wszystkie statystyki i znaki na niebie wskazują na wynik 2:0 dla Cibulkovej.
⛔100
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA 500 - Beijing, China - Hard
Godz: 13:00
Spotkanie: Lisicki Sabine - Svitolina Elina
Typ: wygra Lisicki Sabine
Kurs: 3.65
Bukmacher: PINNACLE
Analiza:
Czekałem na tą konfrontacje. Jest to trochę moja osobista &quot;zemsta&quot; na Pani Svitoline, jednak nie jest to żaden argument. Ilość argumentów jest ogromna które przemawiają za tym wyborem. Czekałem na konkretny matchup ! Pannie Lisicki przyglądałem się bardzo w starciu w pierwszej rundzie z Lucic. Wytrzymałem się od typowania , a skupilem się na obserwacji. Przede wszystkim jej zwycięstwo to ogromne value a szanse są na nie przeogromne. Jest to typ zawodniczki który wygra, jak i przegra z kazdym. Zależy to od dnia, formy i jak wejdzie owa Pani w mecz. W końcu forma Lisicki ma jakiś poziom. Dziś liczę na jej serwis, że bedzie dawał szybkie, łatwe punkty i co najwazniejsze będzie regularny. Spodziewam się mocnych uderzeń z końcowej lini jak i szerokiej plaskiej gry. To ona ma dziś dyktować warunki i wywierać presję na rywalce. Obrona to agresja i szybka gra z kontry i wykorzystanie swoich atutów. To ma grać Lisicki ! Za to Svitolina irytuje mnie głównie na tych turniejach w Azji, wygra co musi, a raczej minimum i nie porywa swoją grą. Jest regularna, ale za dużo pasywna. Jej serwis jest bardzo mięciutki i jest to najczęściej wprowadzenie piłki do gry. Ona ma zero asów ! Z glebi kortu niby jest regularność ale to są długie bezpieczne wymiany. Rzadkim zachowaniem u niej jest szeroka agresywna gra i efektowny winners. Obecnie jak zaryzykuje to z negatywnym skutkiem. Ona nie prowadzi wymian na zepchniecie rywalki do głębokiej defensywy. Brakuje tu efektywności a zarazem efektownych zagrań. Niegdyś wychwalalem Svitoline, a obecnie zasługuje ona jedynie na słowa krytyki. Jest to ogromne value i duże szanse na powodzenie. Kurs rośnie na Lisicki, więc inwestorzy popełniają wielki błąd. Mimo tego zdaje sobie sprawę że Lisicki sama może się wystrzelac i szybko odnieść porażkę po serii niewymuszonych błędów. Jednak uważam że jest to dobry matchup dla niej i w tych warunkach będzie bardzo skuteczna. Agresja i gra z kontry to argumenty przemawiające za Sabine Lisicki @ 3.65. Polecam ten typ !
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godz: 19:00
Spotkanie: Hoffenheim II - FC Nottingen
Typ: Hoffenheim II HA -2,5
Kurs : 2.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam dziś próbuje podtrzymac passę w tym miesiącu i zaliczyć 4 trafiony typ. Niestety kolega wyżej trochę pokrzyżowal mi plany i przez chwilę musiałem zastanawiać się co z tym fantem zrobić. Po chwili na mamyslu wubieram ten sam mecz tylko z wyższym AH i stawiam na -2.5 i liczę na skuteczność gospodarzy. Atut własnego boiska i dobra passa powinny im w tym pomóc. Dodatkowo jak napisał wyżej inny uzytkownik bardzo mozlwie ze w tym mecz zagra kilku zawodników z 1 zespołu co może stanowić dodatkowy atut drużyny gospodarzy...
Polecam też na dziś 2 mecze w Anglii
1. Dagenham &amp; Red typ 2 @2
2. Tranmere typ 1 @ 1.73
Z Fartem ....
✅185
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Węgry
Godz: 18:30
Spotkanie: Vaci - Pick Seged
Typ: Pick -9,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kontynuujemy miesiąc październik na sportach dobrze mi znanych, dzisiaj piłka ręczna. Zapraszam na spotkanie ligi węgierskiej pomiędzy Vaci, a Pick Segedyn. Unibet daje nam na dzień dzisiejszy &quot;promocję&quot; (bo jak inaczej to nazwać, jeżeli na handicap -10,5 w Bet365 był kurs 1,90). Dlaczego tak? Pick jest na fali. W LM wygrali na ciężkim terenie pierwszy raz w swojej historii z RK Zagrzeb, przedtem &quot;tylko&quot; zremisowali z mistrzem Niemiec Rhein Neckar Loewen u siebie. Są w tym sezonie jak dotąd niepokonani. Ligę Mistrzów znakomicie łączą z ligą rodzimą. Wszystkie spotkania z drużynami odstającymi chociaż od poziomu Tatabany, czy Csurgoi KK wygrywają różnicą +10 bramek. Będzie to moim zdaniem przełomowy sezon dla drużyny prowadzonej przez trenera Juana Carlosa Pastora. Pick opisywałem w swoim poprzednim typie w konkursie typów dnia właśnie na mecz z RK Zagrzeb, gdzie podsumowałem transfery w tym sezonie dokonane przez włodarzy klubu, które mimo utraty Bombaca są jak najbardziej in plus. Cóż więcej można dodać. Następny swój mecz Pick gra dopiero w niedzielę z Iskrą (będzie to bardzo ciekawe spotkanie, zapraszam już teraz do obejrzenia), więc nie sądzę, żeby Pastor dzisiaj dawał odpoczynek swoim kluczowym zawodnikom, aby podtrzymać fenomenalną formę. Moim zdaniem zapakują dzisiaj worek bramek zespołowi Vaci (h2h również bardzo korzystne dla typu, często Pick wygrywał różnicą +10 bramek). Powodzenia!
✅85
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Szkocja - Development League
Godz: 19:00
Spotkanie: Ross County - Partick Thistle
Typ: Ross Country
Kurs: 1,95
Bukmacher: OddsRing

Analiza: Wczorajszy ,,wynalazek,, trafiony :grin: Tak więc dziś również pójdę w niecodzienność i zainteresowałem się meczykiem Ross Country - Partick Thistle. Gospodarze do tej pory z bilansem 4 zwycięstwa i 1 porażka co daje im obecnie drugą lokatę w tabeli. Drużyna gości również nie przedstawia się zle gdyż jej bilans meczowy 3 zwycięstwa 1 remis 1 porażka. Ostatni mecz tych ekip odbył się w lutym tego roku i ekipa z Ross Country wygrała przed własną publicznością 2:1. Co ciekawe w ostatnich dwóch latach w ich czterech spotkaniach Ross przegrał obydwa mecze na wyjeździe po 1:0 ale u siebie nie pozostawił złudzeń wygrywając 2:1 oraz 3:1.
✅95
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart gran Prix
Godz: 19:00
Spotkanie: Jenkins - Van de Pas
Typ: Jenkins
Kurs: 2,22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Według mnie kurs nieco zawyżony na Jenkinsa, szanse są 50 do 50 w mojej opinii. Fakt Van De Pas ostatnio złapał wysoką formę i jak już przegrywa to przegrywa z czołówką gdzie Jenkins na pewno się znajduje. Sam fakt że Jenkins w pierwszej rundzie zdołał odrobić straty i wygrać z Wadem mówi mi że Terry jest też w nie najgorszej formie. Obaj rywalizowali między sobą raz i wygrał właśnie Jennkins.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Spotkanie: Czarni Radom vs AZS Częstochowa
Typ: AZS Częstochowa +1,5 seta
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 04.10.2016/18:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Ms3PUoDF/#szczegoly-meczu
Analiza:
Czas rozpocząć siatkarskie zmagania w Radomiu. W dniu dzisiejszym zagrają ze sobą drużyny z Radomia i Częstochowy. Faworytami zdaniem bukmacherów są gospodarze, ale czy rzeczywiście tak jest? W obu drużynach doszło do znaczących zmian kadrowych, spore roszady miały miejsce w drużynie z Mazowsza, którą opuścili Artur Szalupuk, Patryk Szczurek, Bartłomiej Grzechnik, Igor Grobelny, Zack La Cavera, Lukas Kampa, Daniel Pliński, Neven Majstrović i Adam Kowalski. Jak widać połowa drużyny odeszła, jak w takiej sytuacji radomianie się odnajdą. W drużynie pojawili się nowi zawodnicy: Jakub Ziobrowski, Tomasz Fornal, David Smith, Dustin Watten, Emanuel Kohut, Łukasz Wiese, Kacper Gonciarz, Jakub Urbanowicz, Bartosz Kędzierski. Jak widać znaczące zmiany, a więc spójrzmy jak zawodnicy przygotowywali się do sezonu. W ostatnim turnieju rozegrali trzy mecze, dwa wygrali, jeden przegrali, ostatni mecz z zespołem Barkom, dwa wygrali z przedstawicielami polskiej ligi siatkówki to jest Będzinem i Suwałkami. Trener Częstochowy Michał Bąkiewicz mówił, że w Częstochowie też zaszły znaczące zmiany, jednak dobrze przepracowali okres przygotowawczy, mają dobą atmosferę w zespole. Bąkiewicz z szacunkiem wyraża się o rywalach, zwraca uwagę na Żalińskiego, jak również i obcokrajowców. W drużynie Akademików wystąpi dziś Adam Kowalski, który przez ostatnie trzy sezony bronił barw drużyny z Radomia. Pomimo tego, że kursy na to nie wskazują uważam, że głównie z tego względu, że jest to początek sezonu siatkarzy z Częstochowy stać na postraszenie radomian i ugranie dwóch setów-powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: TPS Turku - IFK Helsinki
Typ: TPS Turku (handicap -1,5)
Kurs: 3.08
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj &quot;pod lupę&quot; biorę starcie w hokejowej Lidze Mistrzów. Zmierzą się dwie drużyny z Finlandii. Gospodarze dzisiejszego meczu w lidze radzą sobie rewelacyjnie. Turku w tym sezonie poniosło tylko jedną porażkę i zajmuje drugie miejsce.
Ostatnie 5 spotkań to komplet zwycięstw:
TPS Turku -
Lukko 2:0
Tappara - TPS Turku 1:2 (Rzuty karne 0:2)
TPS Turku -
Jyväskylä 3:2 (dogrywka)
Sport -TPS Turku 1:2 (dogrywka)
TPS Turku -
Kookoo 8:2
Goście zajmują dopiero 8 miejsce w lidze. Ostatnie 5 spotkań to aż 3 porażki:
IFK Helsinki - Tappara 2:4
IFK Helsinki - Jukurit 1 : 2
IFK Helsinki - KalPa 2 :1
KooKoo - IFK Helsinki 2:1 (dogrywka)
Kärpät - IFK Helsinki 1:3
W sierpniu obie drużyny zmierzyły się towarzysko gdzie górą byli gracze z Turku:
TPS Turku - IFK Helsinki 5:2
Dzisiaj stawiam na podobny wynik i co najmniej dwubramkowe zwycięstwo TPS Turku.
⛔100
 
scary 21

scary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: North Ferriby - Chester
Typ: Chester
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze zaimują dalekie 21 miejsce w tabeli i na 8 ostatnich spotkań przegrali 7. Drużyna gości to 12 drużyna, która na 8 ostatnich meczy wygrała połowe, które były rozgrywane u siebie. Należy zauważyć fakt że wszystkie mecze miedzy tymi drużynami a było ich 3 wygrała drużyna Chester a były to zwycięstwa przynajmniej dwubramkowe:
6:0 5:1 3:0. Kurs na dzisiaj troche spadł ale nadal myśle że wart jest zagrania. Powodzenia
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom