>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.11.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Los Angeles - Pittsburgh Penguins
Typ: Penguins -1.5 AH
Kurs: 3.64
Bukmacher: Pinnacle
Nade miar logiczny typ. Królowie mają na koncie trzy kolejne porażki, w których na dodatek nie strzelili nawet bramki. Z kolei Pingwiny niedość, że wygrały cztery ostatnie starcia to ich ofensywa zdobywała w nich średnio 4.25 gola na mecz. Dzisiaj Pittsburg co prawda będzie back-to-back po meczu w Anaheim, jednakże wynik tam został szybko przesądzony i Crosby, czy Małkin spędzili na lodzie raptem po 17 minut. Jednocześnie przyjezdni nie mają żadnych znaczących kontuzji, podczas gdy u gospodarzy z powodu takowych w bramce znów wystąpi Budaj, nominalnie trzeci bramkarz. Ponadto jakby tego było mało sporo pisze sięna temat konfliktu na linii trener Sutter - zawodnicy. Wygląda więc na to, że pewna formuła w eLej się wyczerpała. Reasumując stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo drużyny, która jest w lepszej formie.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder
Godzina: 03:30
Typ: Oklahoma City Thunder (+12,5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu wczorajszy typ okazał się plusem, więc przejrzałem poszczególne dyscypliny na których głównie się skupiam i dostrzegłem spotkanie które każdy koneser koszykówki powinnien obejrzeć, mimo tak późnej pory, a mianowicie Golden State Warriors na własnym parkiecie podejmie ekipę Oklahomy. Spotkanie które będzie za pewne wisienką na torcie piątkowych meczy. Dziwi mnie tak naprawdę wysoki kurs na Oklahome, która jest jedną z najsilniejszych ekip w NBA i nie zdziwi mnie jeśli dziś sprawią ogromną niespodziankę pokonując faworyzowanych Warriorsów. Każdy dobrze wie, że Golden State na własnym parkiecie śrubowało wielkie serie odniesionych zwycięstw z rzędu, mimo że potencjał jest olbrzymii między innymi dzięki Durant i Curry, to Thunder nie jest wcale gorsze i nie raz udowodnili, że są wstanie nawiązać walkę z gospodarzami czy nawet odnieś zwycięstwo. W meczach pomiędzy tymi zespołami pada bardzo duża liczba punktów dlatego zastanawiałem się nad opcją overu, jednak zdecydowałem się na zagranie handicapu, gdyż zazwyczaj obydwie drużyny nie dzieliła jakaś przepaść, a różnica kilku punktów, chodź zdarzały się wyjątki. Porównując formy obu ekip i to co dotychczas prezentowali nie skazuje wcale gości na porażkę, bo mają świetnych zawodników jak Rusell Westbrook czy Adams którzy potrafią zrobić przewagę. Wygrali z Minnesotą 112:94, Denver 97:87, Philadelphia 97:103, Phoenix Suns 113:110, Lakersami 113:96, i ostatni mecz gdzie też byli stawiani na pożarcie z Clippersami gdzie wygrali na ich parkiecie 83:85. Kolejnym przykładem, że z Warriors da się wygrać na ich terenie jest San Antonio Spurs które nie zostawiło suchej nitki na Golden Stare deklasując ich 100:129 dawno nie pamiętam żeby gospodarze przegrali tak wysoko u siebie. Osobiście uważam ten mecz za otwarty i daje każdej stronie 50% szans na wygraną, a linia która obecnie widnieje jest bardzo atrakcyjna i szkoda by było to zmarnować.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Francja, ATP Paryż Deble
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kontinen/Peers-Bryan/Bryan
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Jakoś nie czuję grania na Klony, ale już w Wiedniu pisałem, że buki ich przeceniają i tak faktycznie jest. Jak było z Melo i Kubotem? Niby wygrany pierwszy set, ale już w drugim od razu na początku się połamali i nie potrafili odrobić tej straty do końca seta, a do tego stracili serwis po raz kolejny i polegli w tej partii 6-2. Super taj pod dyktando Klapka z Melo, wprawdzie pod koniec Braciaki wrócili do gry, ale i tak polegli. Tam kurs na przeciwników Klonów podchodził pod 3.00 i set po 1.80 to było coś. Tutaj tak łatwo nie ma i buki już bardziej realnie podchodzą do sytuacji. Ale czy Kontinen z Peersem mają niecałe 42% szans? Myślę, że tutaj rozkład procentowy jest bardzo zbliżony do 50/50. Tak jak pisałem, Kontinen z Peersem potrafią z każdym wygrać, jak i z każdym przegrać, to jedna z bardziej nieprzewidywalnych par w tourze, ale oceniając tutaj realnie szanse trzeba zauważyć, że na hali czują się bardzo dobrze. Kangur w statystykach wygląda nieźle, aczkolwiek z jego umiejętnościami i potencjałem mogłoby być coś więcej, niż to 35/25. Jednak prawdziwym wymiataczem w hali jest tutaj Kontinen. Bilans 84/23 wręcz powala na kolana. Ktoś powie &quot;eee tam, sporo challków i itfów w tym&quot;. Tak jest, ale jak się przyjrzeć dokładnie, to już w tych challkach potrafił ogrywać solidne pary, w których byli m.in. Dodig, Bopanna, czy chociażby Tecau. W samym ATP na przestrzeni ostatnich trzech sezonów ma 4 tytuły i 2 finały, co jak na niedużą ilość turniejów na tej nawierzchni jest dla mnie czymś imponującym. W tym roku zagrali dobry turniej w Rotterdamie własnie z Peersem, gdzie ograli Beretów i Dodigów, a ulegli dopiero późniejszym triumfatorom, czyli Vaskowi i Mahutowi. Fin po drodze jeszcze zgarną tytuł w St.Petersburgu w parze z Inglotem. Klony 2 i 3 lata temu tutaj w Paryżu tytuł, jednak w tamtym sezonie już tylko ćwierćfinał, czyli porażka w drugim meczu. Ulegli Skarpetom późniejszym finalistom, jednak moim zdaniem to także pokazuje zmierzch Legend. Pisałem już o tym, że Braciaki są na krzywej pochyłej, ale lecą już w dół i nie spodziewam się już powrotu na szczyt. Kontinen z Peersem za to dopiero zaczynają swoją historię z ATP. Przed nimi sporo gry w tourze, a pierwszy sezon ich współpracy wyszedł nieźle, skoro załapali się do Mastersa. Po tym, co Kangur grał w parze z Murrayem każdy jednak oczekuje od niego jeszcze więcej, bo jak pisałem, to materiał na przyszły numer 1 rankingu deblowego i nie musi to być w jakiejś dalekiej przyszłości.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENISOWEGO! SPORO ANALIZ, TROCHĘ DOBRYCH TYPÓW I MERYTORYCZNA DYSKUSJA!
FORUMKOWY FP CZEKA NA TWOJEGO LAJKA ????
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Dyscyplina: Australia (A-League)
Godzina: 9:50
Spotkanie: Brisbane Roar vs Melbourne City
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Brisbane zmierzy się z Melbourne w 5 kolejce. Kurs na gospodarzy 2,87. Faworytem wg mnie jest zespół MC który jest wiceliderem tabeli (3W-0R-1P) Brisbane na 5 miejscu (2W-1R-1P). H2H pomiędzy drużynami wyrównane 8-3-7 na korzyść Melbourne City. Na pewno typ ryzykowny i mecz będzie wyrównany ale w drużynie City liczę tutaj bardzo na ich ofensywę i najlepszego strzelca oraz gwiazdę zespołu Bruno Fornaroli ( 4 bramki) natomiast Brisbane w 4 meczach strzeliło 4 gole które strzelało 4 różnych zawodników po razie, City strzeliło 10 goli. Z informacji wyniki że MC zagra w pełnym składzie, ostatnie ich 3 mecze wyjazdowe to 3 zwycięstwa na pewno zagrają ofensywnie 4-3-3 lub 3-5-2, tracą 3 punkty do lidera z Sydney, nie mogą pozwolić żeby już na początku ekipa SFC wyrobiła sobie dużą przewagę.
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: wynik meczu/obie zdobędą bramki – Lech Poznań/Tak
Kurs: 3,90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś zagram na ten podwójny typ, już tłumaczę dlaczego. Ruch dzisiaj będzie miał przewagę własnego boiska, co jest bardzo ważne z tak wymagającym rywalem. Zawodnicy zgodnie podkreślają, że trybuny będą ich dzisiaj niosły. Chcą zaprezentować się tak jak w meczu z Koroną, pokonując ich pewnie 4-0. W przypadku wygranej Ruch może znacznie poprawić swoją pozycję w tabeli przed nadchodzącą, dwu tygodniową przerwą. Drugim ważnym czynnikiem jest to, że piłkarze ze stadionu przy ulicy Cichej chcą zrewanżować się graczom z Poznania, za to co wydarzyło się we wrześniu w Pucharze Polski, mianowicie przegrali wtedy 0-3, grając w nieco zmienionym składzie, ale wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami. Ruch gra lepiej, aniżeli wygląda ich sytuacja w tabeli. Po ostatnich, bardzo kiepskich wynikach, na pewno na zakończenie rundy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznością, mimo wszystko uważam, że nie uda im się pokonać powracającego na właściwą ścieżkę Lecha Poznań, jednak myślę, że przynajmniej raz pokonają bramkarza drużyny przeciwnej. Trzeba zaznaczyć, że Lech, traci w tym sezonie dużo bramek. Ich bilans w tym sezonie po 14 meczach wynosi 15:16, więc póki co więcej stracili niż strzelili, dlatego uważam, że dziś na wyjeździe również nie uda im zachować się czystego konta. Bilans Ruchu – 18:24. Sporo tracą, ale potrafią także strzelać.
Jeśli chodzi o drużynę Lecha, grają w kratkę. Na 5 ostatnich spotkań przegrali tylko raz i to z Legią w Warszawie, chyba wszyscy wiemy w jakich okolicznościach. Legia ostatnio gra fajną piłkę po zmianie trenera, pokazali to ostatnio w meczu z Realem, a Lech prawie wywiózł punkty z Łazienkowskiej. To pokazuje, jak są silni i zmotywowani przed ważnymi meczami. Oprócz tego zanotowali 2 zwycięstwa i dwa remisy. Wygrali u siebie w Wisłą Płock (2-0) oraz na wyjeździe z Górnikiem Łęczna (1-2), zremisowali u siebie dwa mecze z coraz lepiej grającą Wisła Kraków (1-1) i Arką Gdynia (0-0).
Myślę, że dziś Lech po raz kolejny zgarnie 3 punkty, ale nie będzie to dla nich spacerek. Ruch z tyłu głowy ma ostatnią porażkę w pucharze. Bardzo chcą się zrewanżować za upokorzenie u siebie, które miało miejsce ponad miesiąc temu i będą bardziej ostrożni. Typuje wynik 1-2 na rzecz zespołu gości.

Zagrałeś, wygrałeś? Daj dzięki, będzie motywacja do dalszych typów. Mam nadzieję, że dziś będzie na plus, ostatnio znowu brakowało mi tylko, aby Nicea pokonała bramkarza rywali. Powodzenia!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League
Godzinna: 09:50
Spotkanie: Brisbane Roar – Melbourne City
Typ: over 3.5
Kurs: 2.42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze jak do tej pory mnie nie przekonują swoją grą ale oni mogą się z każdym tygodniem rozkręca bo nie ma co ukrywać to ekipa bardzo mocna która potrafi grać bardzo intensywnie do przodu zresztą w poprzednim sezonie byli drugą najskuteczniejszą ekipą w lidze zaraz po swoim rywalu. Szczególnie u siebie imponowali z bilansem bramkowym 34:16. Na otwarcie bardzo szczęśliwie zremisowali z Melbourne Victory 1:1 – bardzo kiepskie widowisko obu ekipa, następnie Newcastle rozbija ich 4:0 pokazując tragedie ekipy w defensywie zresztą to samo było w pierwszym meczu tylko rywal nie potrafi przyspieszyć gry. Trochę po tym spotkaniu drgnęło w ofensywie bo zaczęli strzelać i wygrali dwa mecze w tym z Perth 2:1. To może oznaczać lepsza szybszą ciekawą grę w ofensywie bo na jakość w defensywie to bym dzisiaj nie liczył przy tym rywalu. Melbourne podobnie jak przed rokiem świetnie wygląda w grze do przodu, jest kombinacja, szybkość, kontry po prostu mnóstwo wariantów do strzelania bramek już mogą się pochwalić 9 trafieniami. Ograli już dwa razy w derbach Vicotry 1:4 oraz 0:2 gdzie właśnie była mobilizacja na całego i w ofensywie robili co chcieli. Mają zastoje w grze defensywnej co wykorzystała ekipa Perth Glory wygrywając na wyjeździe 2:3 – to był mega otwarty mecz w którym tych bramek mogło być więcej. Zresztą ta ekipa swoją moc czerpie z ataków a nie defensywy i tylko na otwarcie sezonu zachowali czyste konto. Mecz meczowi nie równy jak pokazują wyniki ale jeśli faktycznie forma gospodarze idzie w górę to w ofensywie powinni być kreatywni, bo goście swój poziom w ataku cały czas utrzymują a przy dobrym dniu są naprawdę nie do zatrzymania.
⛔100
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach
Typ: PONAD 3,5 KARTKI W MECZU
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam Wszystkich :) wczorajszy typ okazał się trafiony , a więc na.dzisiaj szukalem rowniez jakiegos ciekawego typu , ktorym moglbym sie z wami podzielic . Wydaje mi soę ze znalazlem perelke na dziś , czytajac wasze typy zauwazylem ze sporo osob zainteresowalo to spotkanie a mowa tu o meczu Herty z Borussia Monchengladbach jednak wszyscy zainteresowani do tej pory celowali w overy bramkowe tego meczu . Ja rowniez ide w over , ale kartkowy . Wydaje mi sie ze prog 3,5 kartki jest do gry , licze na ostre zagrania . Herta obecnie 5ta druzyna Bundesligi (jest to nie mala sensacja na chwile obecna) ma male problemy kadrowe poniewaz 4 zawodnikow jest kontuzjowanych oraz jeden pauzuje za kartki to z minusow plusy to na pewno gra przed wlasna publicznoscia, mieli rowniez wiecej czasu na odpoczynek po ostatnim meczu . Borussia natomiast poki co zawodzi w lidze zajmuja dopiero 11 miejsce w lidze(duzo ponizej oczekiwan) grali we wtorek ciezki mecz w LM zakonczony remisem , a wiec mieli tylko 3 dni na odpoczynek a w zasadzie 2 bo dzisiaj juz graja. W ich kadrze rowniez zabraknie 3 pilkarzy na ktorych trener nie bedzie mogl postawic . Mam rowniez w pamieci mecz kilka kolejek wczesniej gdzie Herta grala wyjazdowy mecz w Dortmundzie zakonczony spora iloscia kartek w tym padly dwie czerwone ???? licze na podobne emocje w dzisiejszym meczy gdzie Herta bedzie chciala wykorzystac zmeczenie w szeregach rywala i wygrac 5 mecz w tym sezonie w lidze przed wlasna publicznoscia , natomiast Borussia postara sie przelamac zla passe bez wygranych w lidze i zacznie piac sie w gore w tabeli . Mysle ze bedzie sporo walki co sie z tym wiaze sporo fauli. Przepraszam za bledy - pisane na tel w pracy :)
Pozdrawiam i powodzenia!
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Arka Gdynia
Typ: X
Kurs: 2,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczorajszy mój typ na remis Astana - Olympiakos był trafny i myślę że dzisiejszy mój typ będzie tak samo trafny. Dlaczego akurat taki typ ? Jak spojrzymy na H2H tych drużyn jak ze sobą grały to ostatnie dwa spotkania wygrała Wisła Płock a jeszcze poprzednie dwa Arka i po tych 4 spotkaniach był remis więc myślę ze po takim długim czasie musi byc wkońcu ten remis. W sumie to nw co mam jeszcze dodać na temat mojego typu. Bardziej pewniejszym typem może byc 1X na Wisłe Płock tylko mały jest kurs ( 1,38 ) choć można też zagrać under 2.5 a kurs jest nawet przyzwoity 1,66.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: suma rożnych : powyżej 12,5
Kurs: 3,40
Bukmacher bet365
Pojedynek Ruchu i Lecha na pewno nie powinien być nudny.Niebiescy zajmują przedostatnie spadkowe miejsce w tabeli, jednak nie ma co tego brać w pryzmat bezradności, liga jest bardzo wyrównana, ostatnia drużyna w tabeli dzierży 14pkt, a zespół otwierający część Mistrzowską ma tych punktów 19 i teoretycznie w kilka kolejek można się znaleźć na drugim biegunie.
Ruch ostatnio co prawda przegrał w Szczecinie z dobrze ostatnio dysponowaną Pogonią, ale wcześniej u siebie przełamał się na Koronie wygrywając aż 4-0, dzisiaj z pewnością Ruch ma apetyt na kolejne punkty i zrobi wszystko by ograć Lecha u siebie, co oczywiście jest do zrobienia.
Lech gra dobrze, ale często jest problem z zawiązywaniem obiecujących akcji, trzeba też zaznaczyć że nie mieli w ostatnim czasie najłatwiejszych rywali.
W dzisiejszym meczu w Chorzowie obie ekipy będą dążyły do zgarnięcia pełnej puli, Lech plasuje 8 pozycję, przy potencjalnej porażce zlecą ze strefy mistrzowskiej, Ruch z kolei małymi kroczkami chciałby powalczyć o pierwszą ósemkę, na dzień dzisiejszy się do niej przybliżyć zwycięstwem opuszczając strefę spadkową,Myślę że obustronnych akcji dzisiaj nie braknie i idę w meczu na rożne.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Kobiecy - Kwalifikacje Olimpijskie Astana Kazachstan
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kazachstan - Meksyk
Typ: -4.5 handi Kazachstan win
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Jak dla mnie promocja dnia ten kurs. Nie oszukujmy się Meksyk w hokeja to totalny kopciuszek. Wczoraj co prawda napsuły krwi Brytyjką ale ostatecznie i tak przegrały 2:3 prowadząc na minutę przed końcem 2:1. Kazachstan wczoraj pewnie ograł Polskę 4:1 dzisiaj powinien lekko pokryć handi w 2 tercjach. Kazachstan gra na swoim terenie i dzisiaj zapewne urządzą sobie festiwal strzelecki. Biorę ten temat grubo.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Paryż 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsonga - Raonic
Typ: Tsonga +1,5 seta
Kurs: 1,52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:2 z lat 2012-2016. Najciekawsze ich spotkanie było w Londynie na IO 4 lata temu, 3 set to rekordowy wynik 25:23. Liczę na zacięty mecz, jednak fakty są takie, że Raonic po finale Wimbledonu mocno przygasł, wyniki beznadziejne jak na niego. Tutaj miał ogórków typu Cuevas czy Busta z którym zawsze dobrze mu się grało.
Tsonga był 1 nogą poza turniejem, 2 meczowe obronione i pełne gacie Nishikoriego. Nic dziwnego bo Japończyk kto jak kto, ale on typerów zawodzi chyba najczęściej. Liczę, że Francuska publiczność poniesie swojego, finał w Wiedniu dla Tsongi to również jakiś dobry wyznacznik.
Gram to w AKO z Djokovicem i Murrayeme, kurs 2,00 łącznie:
H2H 6:9 z lat 2005-2016, od 2013 roku Berdych wygrał tylko jednego seta rok temu na Australian Open i to jeszcze po tie-breaku. W pozostałych meczach był &quot;masakrowany&quot;. Andy zmobilizowany by zostać #1, od bodajże 17 meczów jest niepokonany. Berdych ma iluzoryczne szanse na Londyn, w tym roku gra mocno przeciętnie.

H2H 14:0 z lat 2008-2015. Ich ostatnie 4 spotkania to masakry Cilica, rok temu US Open półfinał, wynik 6:0 6:1 6:2 chyba nie trzeba komentować. Dla Cilica wydaje mi się, że nawierzchnia jest tutaj zdecydowanie za wolna. Liczę na 15 zwycięstwo Serba, te 14 porażek musi na pewno siedzieć w głowie.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Chiny CBA
Godzina: 12:30
Spotkanie: Beijing- Bai Rockets
Typ: under 190,5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wpadło mi w oko spotkanie z ligi chińskiej gdzie gospodarze będą podejmować słabych Rockets. Linia wg mknie zawyżona i warto wejść w underka. Dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi ekipami mocno underowe kolejno 168 i 155 pkt. Wiem niby początek sezonu ale nie upatruje tutaj absolutnych szans dla ekipy gości i dlatego przewiduję tutaj underek. Nie wierzę w moc ofensywy ekipy Bai i liczę na duża kontrolę wyniku ze strony gospodarzy co mój typ sprawia bardzo fajna opcją na to spotkanie.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Zhuhai
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bertens-Wiesnina
Typ: Powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie o nic, o 2 miejsce w grupie. Lecz obie zawodniczki będą walczyć o zwycięstwo za które dostają pieniądze i to wcale nie takie małe.
H2H, nie grały żadnego meczu, ale widać, że to zawodniczki o zbliżonym potencjale.
Vesnina WTA-19 miejsce, Bertens-22 miejsce.
Obie przegrały ze Switoliną, Bertens 1:2, Vesnina 0:2, lecz to Vesnina miała więcej BP bo 8 a Bertens tylko 6, lecz to po prostu Svitolina w tym meczu grała lepiej niż w pierwszym, szykuję się tu mega wyrównane starcie, nikt nie odpuści żadnej piłki, tym bardziej nie wyobrażam sobie zwycięstwa żadnej z zawodniczek 2:0. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours - Brest
Typ: over 2.5
Kurs: 2,60
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Pod względem wyników druga liga we Francji przypomina mi troszkę naszą Lotto Ekstraklasę. Nieważne które zespoły ze sobą grają, kursy zazwyczaj dość wysokie.
Dziś lider Ligue 2 Brest pojedzie po 3 punkty na stadion przed ostatniego Tours. Kurs na czystą dwójkę? Wysokie, bo aż 2.70. Dlatego wolę grać na over bramkowy.
Tours to drużyna, w której meczach pada najwięcej goli. Ich średnia wynosi 3.2 gola na mecz. Brest nie wypada dużo gorzej gdyż w ich średnia na mecz do 2.5 gola.
Ciężko pokusić się o wytypowanie wyniku gdyż spojrzeć na H2H obu drużyn, to mało jest zielonychsymboli oznaczających zwycięstwo.
Ścisk jest dość wielki w czołówce i przy niekorzystnych wynikach dla gości Brest może po tym weekendzie być już za pudłem ligi.
Mimo wszystko stawiam na gości 2-1. Zapewne będą chcieli się zrewanżować kibicom za ostatnią domową porażkę 2-1 z Lens.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Arka Gdynia
Typ: X/X
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Witam, wczoraj Teodorczyk nie zawiódł więc typ na plus.
Dzisiaj miałem zagrać Wisła Arka czysty X ale mnie kolega wyprzedził więc próbuję X/X z lepszym kursem.
Wisła Płock u siebie co prawda nie miała w tym sezonie jeszcze remisu ale kiedyś w końcu musi być ten pierwszy raz. Bilans u siebie 3-0-4. Arka na wyjazdach nie spisuje się zbyt dobrze, tylko jedno zwycięstwo dwa remisy i trzy porażki.
Ani Wisła ani Arka w ostatnich pieciu meczach nie zdobyły kompletu oczek, albo remisy albo porażki, wiec dlaczego by dzisiaj takze nie mieli się podzielić punktami. Wisła na 5 meczy 4 porażki 1 remis, Arka 3 porażki 1 remis.
W ubiegłym sezonie to Arka była górą w potyczce tych drużyn i u siebie i na własnym boisku, jednak dzisiaj stawiałbym tutaj czysty X w meczu, a nawet dokładny wynik 1:1., więc i btts.........powodzenia
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Niemcy-Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Alba Berlin-Phoenix Hagen
Typ: (-19,5) Alba win
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś odpuszczam Euroligowe potyczki, jakoś te 3 mecze to dla mnie &#39;no bet&#39;.
Dlatego Bundesliga i z mojego punktu widzenia arcy ciekawe spotkanie z kilku powodów. Jednym z nich kwestia czy zespół Hagen jest w stanie podnieść się z kolan , mimo problemów finansowych które dotknął klub. Wydaje mi się że nie, mocno wierzyłem w to że dojdzie do takiej sytuacji w poprzedniej kolejce gdy rywalem był Wurzburg, ale druga połowa zabiła moje nadzieje 42-65.
Gospodarz zaś to drużyna grająca chyba najbardziej w kratkę patrząc na cały Europejski kosz. Na przykład, Porażka z Bayernem 58-97, po czym jadą do Bilbao i wygrywają 85-77. Tyle że Hagen nie jest marką zbliżona do owych drużyn. Alba już zaliczyła wpadki w lidze, więc nie ma już miejsca na kolejne, i takie spotkanie muszą wygrywać w cuglach. Wykorzystać problemy rywala i odnieść wysokie zwycięstwo, a z Phoenix w ostatnich sezonach udawało się przekraczać 100 PTK, myślę że dziś będzie podobnie.
Chciałem pobrać wyższy handicap, ale nie warto być pazernym. Stawiam na regularności i liczę w 4 dniu miesiąca na 4 trafiony typ. Polecam.

Powodzenia ????
⛔100
 
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - Acer Predator Masters
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kinguin - Euronics
Typ: liczba map - over 2.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Euronics to typowa drużyna &quot;nołnejmowa&quot;, która nigdy jeszcze nie mierzyła się z zespołem Kinguin. Kinguin to drużyna która jest bardzo dobra, ale zdarza im się słabsza mapa, mecz. Dlatego stawiam że będzie więcej niż 2.5 mapy. Takie drużyny jak formacja Niemiecka mimo że są słabe to mają swoją, wytrenowaną mapę na której mogą pokazać co potrafią i ją ugrać. Kinguin dosyć często wygrywa lub przegrywa 2-1, dlatego według mnie warto postawić over 2.5. Pozdrawiam i powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Bourg Peronnas - US Orleans 45
Typ: 1
Kurs: 2,54
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Dzisiaj proponuję ten mecz z 2 ligi francuskiej. Jak siądzie to połowa strat będzie odrobiona w typach dnia ;) Listopad dla mnie słabiutki, po dobrej formie z października nie został już ślad :razz: Jednak liczę, że ci którzy korzystają z moich typów w miarę regularnie dzisiaj mogą tym typem odrobić listopadowe straty. Jednak do sedna. Tabela przed tą kolejką prezentuje się następująco

Gospodarze tego spotkania u siebie mają bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, drużyna US Orleans z kolei na wyjazdach jest najgorzej grającą do tej pory drużyną z całej ligi, gdzie zanotowali 1 remis i 5 porażek. Kiedyś być może wkońcu zgarną 3 punkty na wyjeździe ale ja uważam, że dzisiaj jeszcze nie. Oba zespoły w swej grze są do siebie dość podobne, gdyż i jedni i drudzy w swych meczach oddają inicjatywę przeciwnikom (z małymi wyjątkami) i to im dają prowadzić grę a sami głównie czają się na kontry. Dzisiaj jednak, któryś z zespołów będzie musiał przejąć inicjatywę i narzucić swoje tempo przeciwnikowi. Jestem przekonany, że będzie to zespół gospodarzy i myślę, że o wiele więcej szans na strzelenie goli to oni będą mieć. Dziwią mnie kursy na to spotkanie. Na wygraną gospodarzy spodziewałem się raczej kursów w granicach 1,90-2,10 a tutaj dużo większy na ich wygraną. Zespół gości jak narazie kompletnie sobie na wyjazdach nie radzi, a jak już trochę lepiej gra to i tak brakuje im szczęścia i dostają gola w momencie ich lepszej gry i wkońcu i tak przegrywają. Może gospodarze też bez większej rewelacji ale jednak trochę lepiej im się wiedzie a do tego dochodzi aspekt absencji na to spotkanie. U gospodarzy nie zagrają dziś pierwszy bramkarz Fabri (11 spotkań w tym sezonie), oraz obrońcy Martin (5 występów w tym sezonie) i Abdoulaye (9 występów w tym sezonie) ale myślę, że piłkarzy tych bez problemu mogą w klubie zastąpić. Dużo więcej problemów kadrowych jest u gości i to dużo trudniejszych do zastąpienia. U nich dzisiaj nie zagrają obrońcy Youssouf (12 meczy rozegranych w tym sezonie), Pagerie (7 meczy rozegranych w tym sezonie) i Sami (11 meczy rozegranych w tym sezonie) i napastnicy Ayari (9 meczy rozegranych w tym sezonie, 3 gole na koncie, najlepszy strzelec w zespole), Armand (9 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gola na koncie) i Dupuis (1 mecz rozegrany w tym sezonie). U gości napewno dużo więcej osłabień i to w formacji defensywnej, gdzie i tak popełniali dużo błędów i tracili sporo bramek i w ataku, gdzie i tak im nie szło to zdobywanie goli i mało ich strzelali a tutaj jeszcze nie zagra ich najlepszy strzelec. Jak dla mnie faworytem do wygrania w tym spotkaniu są gospodarze, którzy na to spotkanie na papierze są według mnie jednak mocniejszym zespołem. Przed własną publicznością z tak słabo grającym rywalem na wyjazdach i z tak osłabionym na to spotkanie wypadałoby wygrać i zgarnąć 3 punkty. FC Bourg Peronnas na to spotkanie wydaje mi się być zespołem mocniejszym i atut własnego boiska powinni dziś wykorzystać.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier HSC - Olympique Marsylia
Typ: under 2.5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na początek 12. kolejki Ligue 1 na Stade de la Mosson dojdzie do pojedynku pomiędzy Montpellier HSC a Olympique Marsylia. Gospodarze to zespół których mecze w ostatnich tygodniach ogląda się najlepiej, dlaczego? Wystarczy spojrzeć na wyniki tych spotkań: 3:3 z Djion, 2:6 z Monaco, 3:2 z Caen i 2:2 z Lorient. Nic więc dziwnego, że Montpellier to obecnie jedna z najbardziej overowa drużyna we Francji, w tabeli u/o ma 6 overów i 5 underów, średnia bramek w meczach - 3.7 (lepszy wynik ma tylko Monaco). Patrząc tylko na to warto jest zagrać, ja jednak idę w drugą stronę i typuję tutaj under. oli
Po pierwsze tylko jeden z tych overów miał miejsce na Stade de la Mosson, a same statystyki domowe u/o już takiego wrażenia nie robią w wykonaniu Montpellier - 1 over i 4 undery. Dodatkowo dodajmy do tego dzisiejszego rywala Olympique Marsylia, które statystyki u/o ma dość kiepskie (4 overy i 7 underów) oraz średnia bramek 1.9 gola na mecz. Statystyki OM nie są więc powalające nawet jeśli 3 z 4 overów zanotowali w meczach wyjazdowych.
Druga sprawa w ekipie gospodarzy dziś nie zagrają Ninga, Sylla i Remy, ten pierwszy to obecnie najlepszy strzelec drużyny (5 bramek na koncie). W drużynie gości natomiast nie zagra Diaby ale również mało prawdopodobny jest występ Bafetimbi Gomisa, który dla odmiany jest najlepszym strzelcem OM w tym sezonie ( 6 bramek w lidze). Myślę, więc, że warto tutaj zagrać under 2.5 goli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sportinguista 0

sportinguista

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga NOS
Godzina: 21:30
Spotkanie: Guimaraes - Nacional
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rozpędzona Vitoria Guimaraes podejmuje dziś Nacional z Madery. Stawką meczu dla gospodarzy może być nawet podium. Warunek? Zwycięstwo przewagą minimum 2 bramek. W ostatnich tygodniach &quot;Conquistadores&quot; prezentują bardzo przyzwoity poziom i nic nie wskazuje na to, żeby przeciętny Nacional mógł urwać im punkty. Remis w meczu ze Sportingiem sprzed tygodnia, jest bardziej wynikiem mizernej dyspozycji Lizbończyków, niż efektem dobrej gry ekipy z Funchal. Moussa Marega i spółka powinni zadbać dziś o korzystny wynik. Przewiduję, że siatka w bramce Rui Silvy zatrzepocze więcej niż raz, nie spodziewam się natomiast odpowiedzi ze strony &quot;Alvinegros&quot;.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom