>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.01.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Lazio – Sampdoria (Serie A)
Godzina: 5.01.2015 – 20:45
Bukmacher: Pinnacle
Typ: Sampdoria +0.5 AH
Kurs: 2.15
Sampdoria w 16meczach odniosla tylko jedna porazke w lidze, wiec taki kurs trzeba brac z pocalowaniem monitora i kursow. Lazio ma slabsza defensywe a ich gracze przysnieci do muru piszcza jak male myszki i sa zagubieni.Tak bylo z Juve, czy z Interem gdzie strzelili pierwsze 2bramki by pozniej omal nie przegrac meczu.To efekt bezbarwnego coacha Stefano Pioliego, ktory nie potrafi zaszczepic w swoich podopiecznych mentalnosci zwyciezcow, z drugiej stronie Mihajlovic wykonuje duzo lepsza robote i jego druzyna na boisku jest duzo lepiej zorganizowana ze szczelniejsza obrona.Nie pekneli przed Roma i Juve wiec spodziewam sie znacznie ciezszego meczu niz kursy pokazuja, oslabienia sa po obu stronach a tak naprawde liczyc sie bedzie przygotwanie mentalne i fizyczne w tym meczu co jak pokazaly pierwsze mecze w nowym roku po przerwie jest kluczowe.
⛔100
 
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: FRANCJA: Puchar Francji - 1/32-finału
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier - PSG
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie?/ Typ &quot;x&quot; Remis
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Witam. Dzisiaj upatrzyłem Sobie spotkanie w Pucharze Francji. Ostatnie spotkanie zakończyło się remisem i myślę, że dzisiaj po 1 połowie będzie remis. Ze statystyk widać, że dla PSG nie gra się łatwo z Montpellier: Gospodarze odnieśli 8Z/9R/7P. Jak widać sporo remisów pada po między tymi drużynami i Ja pozostaje przy takim typie na dzisiejszy dzień. Pozdrawiam
fymlymymlym
✅105
 
M 25

manu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Godzina: 18:30
Spotkanie: Karlovic - Rosol
Typ: Karlovic -1,5seta
Kurs: 2.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam. Na dzisiaj polecam mecz w Doha pomiędzy Karloviciem i Rosolem. Początek sezonu, więc nie wiadomo w 100% w jakiej formie znajdują się obaj zawodnicy, nie mniej jednak porównując obu graczy dużo więcej atutów ma po swojej stronie Chorwat. Grali ze sobą dotąd dwa razy, oba pojedynki wygral Karlovic nie tracą ani jednego seta. Szybka nawierzchnia sprzyja największemu atutowi Chorwata, czyli serwisowi. Czech końcówkę ubiegłego sezonu miał wręcz tragiczną przegrywając spotkanie za spotkaniem i to nie z zawodnikami z najwyższej półki, Karlovic prezentował się zdecydowanie lepiej. Moim zdaniem Karlovic ze swoim serwisem powinien poradzić sobie z Czechem w dwóch setach.
✅135
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: GRECJA: Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie : Xanthi - Panthrakikos
Typ: 1.połowa / over 1
Kurs: 2,025
Bukmacher: Bet365
Wciąż pozostaję na południu Europy i po trafnych typach z piłki portugalskiej przenoszę się do Grecji. Wybrałem mecz pomiędzy Xanthi, a Panthrakikos. Zespół gospodarzy świetnie spisuje się w tej roli w obecnym sezonie - 6/7 pojedynki zwyciężyli i strzelili min. 2 gole dlatego nie widzę szans dla ich dzisiejszego rywala. Wszak zespół Panthrakikos przegrali 7 z 8 wyjazdowych spotkań + 1 remis. Xanthi oprócz tego, że ostatnio sporo strzela goli to robi to w dużej części w pierwszej połowie. Liczę, że dziś zmiotą z boiska słabego rywala i zgodnie z &quot;tradycją&quot; wynik meczu otworzy się przed przerwą.
⛔100
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina:TURCJA: Super Lig - Kolejka 16
Godzina: 19.00
Spotkanie : Mersin - Genclerbirligi
Typ: do przerwy/koniec meczu X-X
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Nikt tu nie wygra. Gospodarze u siebie niemal stuporocentowy bilansik, na horyzoncie widac wypadek przy pracy w postaci remisu tak to same winy. Goscie w dobrej formie na wyjeździe tez jak przegrywaja to z dobrymi druzynami u siebie jak np Fenerbacze czy Trabzon, no moze poza Sivas. Obie druzyny w tabeli obok siebie z taka sama iloscia pkt a na podstawie bilansu bramkowego mozna powiedziec ze Gencerbirligi jest minimalnie lepsze ale gra na wyjeździe wiec o wygrana bedzie trudno, ostatnio nie mogli zlamac defensywy drugoligowca z ktorym meczyli sie bez bramkowo przez 90 u siebie wiec w ofensywie pewni siebie nie beda.
✅400
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna /Hiszpania- La Liga
Godz: 20:45
Spotkanie: Cordoba- Granada
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.87
Buk: bet365

Analiza:
Wysoki kurs na over bramkowy który wystawili bukmacherzy wcale mnie nie dziwi oba zespoły mało strzelają i w rezultacie zajmują miejsca w strefie spadkowej.
Piłkarze beniaminka jeszcze nie wygrali na własnym stadionie a dzisiejszy rywal jest wyśmienita okazją na przełamanie tej passy dlatego wątpię żeby gospodarze zamknęli się na własnej połowie i bronili dostępu do własnej bramki tylko zaatakują już od początku. Granada ma szanse wydostać się ze strefy spadkowej jeśli wygra dzisiejsze spotkanie a żeby wygrać to coś trzeba strzelić dlatego uważam że dzisiaj oba zespoły wyjdą nastawione ofensywne co powinno przełożyć się na wynik.
Po kursie 2.87 myślę że warto zagrać over w tym meczu.
⛔100
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja,Puchar Francji
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Montpellier - PSG
Typ:
Obydwie druzyny strzela gola
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Tutaj krotko... jak dla mnie Puchar Francji rzadzi sie swoimi prawami i wcale nie bylbym taki pewny latwego i przyjemnego meczu dla PSG. Przegladnalem wczorajsze wyniki meczow takze z pucharu i kilka mocniejszych druzyn z Ligue 1 potknelo sie odpadajac ze slabszym przeciwnikiem. Przykladem moze byc chociazby Marsylia ktora przeciez w lidze spisuje sie dobrze a wczoraj po meczarniach w dogrywce i karnych odpadla z Grenoble. Nie wiem jeszcze jakie ma plany trener gosci czy wystawi mocny sklad czy da tez szanse kilku rezerowowym ale uwazam ze Montpellier moze zaskoczyc i ustrzelic chocby gola. Podsumowujac stawiam tu na gole z obu stron.
⛔
100

 
L 47

logan13

Użytkownik
Wzór podawania typów
Dyscyplina: Piłka nożna włochy Serie A
Spotkanie: Lazio - Sampdoria
Typ: over 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.72
Godz: 20:45
Bukmacher:bet365
Analiza:

Zaprazam na prestiżowe spotkanie Serie A . Gram dzisiaj over rzutów rożnych. Obie ekipy po przerwie świątecznej wypoczeły i mam nadzieje ze będą mieć sporo energii by wbijać rożne. Każda z tych ekip nabija średnio po sześc ruztów rożnych co jest kolejnym spektem by nasz typ wszedł. W ostatnim spotkaniu po miedzy tymi dowa ekipami padło 13 rzutów rożnych wiec była spora nadwyżka Lazio u siebie nabija sporo orżnych mają serie wygranych tylko Juventus zdołał ich powstrzymać. Sampdoria na wyjazdach remisuje, a nie sądze by Lazio wystarrczył jeden punkt więc powinni wziąć się do ataku. Mój drugi typ w tym roku mam nadzieje że w końcu uda się coś wygrać.
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom