>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.01.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Chennai, ATP
Godzina: 14:30
Spotkanie: Vanni - Struff
Typ: over 22,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsza runda turnieju w Chennai. Zmierzą się w nim dwaj zawodnicy z bardzo dobrym serwisem i dobrym uderzeniem kończącym. Obaj nie są wirtuozami gry w defensywie, łatwo ich rozrzucić po korcie, więc swoje gemy serwisowe powinni wygrywać stosunkowo łatwo. Są to zawodnicy, których ulubioną nawierzchnią są korty twarde, ale o dziwo Vanni w zeszłym roku sprawił sporą niespodziankę i doszedł do finału turnieju ATP w Sao Paulo, gdzie przegrał po długiej walce z Cuevasem. Jeśli nie przydarzy się jakaś słaba dyspozycja któregoś z nich to linia powinna być spokojnie pokryta. Są to zawodnicy z podobnym potencjałem i ciężko tutaj wskazać faworyta, więc trzy sety również są możliwe.
✅ 80
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bala Town - Carmarthen
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet

Po raz kolejny znalazłem ciekawą ofertę w dziale piłka nożna dotycząca overu. Tym razem przenosimy się do Walii gdzie w Premier League w 15 kolejce zmierzą się drużyny Bala Town i Carmarthen. Nie będę ukrywał, że dzisiejszy typ jest ryzykowny ponieważ średnia goli zdobytych obu drużyn wynosi 1,3. Dokładnie miesiąc temu obie ekipy rywalizowały w Pucharze i na boisku Carmarthen padł wynik 1:3 dla dzisiejszych gospodarzy - czyli spełniający over, jednak wcześniej obie ekipy zanotowały bezbramkowy remis. Ciekawym paradoksem może poszczycić się drużyna gości, którzy w meczach wyjazdowych prezentują się przeciętnie, jednak ich paradoks polega na tym, że jeśli wygrywają spotkanie na wyjeździe strzelają przynajmniej 2 bramki, jednak jeśli drużyna polega na czyimś stadionie to tracą oni przynajmniej 2 gole (w ostatnich trzech przegranych meczach na wyjeździe tracili po 4 gole). U siebie Bala Town strzela - nie w każdym meczu, ale jeśli już zdobędzie gola to nie poprzestaną na jednym. Tak jak mówiłem - tym jest bardzo ryzykowny, więc jeśli ktoś chce zmniejszyć ryzyko to niech zagra over 2,5 gola, ale o znacznie niższym kursie (1,60) lub niech zagra BTS - tak, o kursie (1,80). Ja zostaje przy overku i myślę, Że to dobry wybór. Powodzenia.
⛔ 100
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka Nożna- Egipt 1 liga
Godzina. 17,00
Spotkanie. Zamalek - El Daklyeh
Typ. Goście strzelą bramkę
Kurs. 1.75
Bukmacher. Unibet


W dzisiejszym meczu rozgrywanym w Egipcie w ramach zaległego meczu zagrają ze sobą drużyny
Zamalek i El Daklyeh. Gospodarze zajmują w ligowej tabeli 6 miejsce z dorobkiem 5 zwycięstw,3 remisów i 1 porażki a ich bilans bramkowy to 18-8. Goście drużyna El Daklyeh zajmują w tabeli 2 miejsce z dorobkiem 6 zwycięstw, i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 15-7. Mój typ opieram na statystykach zespołu gości,którzy w tym sezonie nie przegrali meczu i na 10 ostatnich meczy tylko raz nie strzelili bramki.
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Finlandia - 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Karpat - Lukko
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher:Bet365
Lider fińskiej Liigi podejmuje na własnej hali zajmujące ósmą lokatę Lukko. Gospodarze są w dobrej formie. Na 5 ostatnich spotkań wygrali 4 (w tym 3 w regulaminowym czasie) aplikując przy tym aż 17 bramek. U siebie radzą sobie zdecydowanie najlepiej w całej lidze, na 18 starć wygrali 13 w regulaminowym czasie. Ich statystki bramkowe na własnej hali są naprawdę imponujące. Tak ofensywa (59 strzelonych bramek, średnia 3,2 bramki na mecz) jak i defensywa (32 stracone bramki, średnia 1,7) są zdecydowanie najlepsze w całej lidze. Lukko to z kolei typowy ligowy średniak, będący dodatkowo bez formy, czego dowodem są ostatnie 3 porażki z TPS, SaiPą i JYP. Ich ofensywa w tym momencie to jakiś dramat. Od dwóch spotkań nie mogą strzelić bramki. W tym meczu możliwe, że się przełamią ale na pewno nie będzie o to łatwo patrząc na obronę jaką dysponuje Karpat, a przecież forma raczej nie przychodzi z dnia na dzień, więc nie obawiałbym się o grad goli ze strony gości. Na wyjazdach radzą sobie przeciętnie. Ich dorobek to 6 zwycięstw, 4 remisy (dogrywka) i 8 porażek. Bilans bezpośredni niemal jednoznacznie na Karpat, który wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań. Ostatni raz udało im się urwać jakieś punkty w hali w Oulu w październiku 2014. Widać więc, że wyraźnie nie leży im tam gra, bo patrząc na dalszą historię potyczek między tymi zespołami, wygrywali tam bardzo rzadko. Sądzę, że i tym razem będzie podobnie i komplet punktów zgarną popularne &quot;Gronostaje&quot;
⛔ 100
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Zenit Kazań
Typ: Poniżej 181,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
W dzisiejszym towarzyskim meczu zmierzą się ekipy dobrze sobie znane, które rywalizowały ze sobą w finale ostatniej edycji Ligi Mistrzów siatkarskiej. Oczywiście stawka dzisiejszego meczu jest zupełnie inna, dlatego nie spodziewam się jakiejś walki do ostatniej kropli potu na parkiecie. Resovia dzisiaj wystąpi bez Pencheva, Drzyzgi, Kurka, Wojtaszka i Lyneela, a z kolei Zenit bez Michajlowa, Werbowa, Aszczewa, Salparowa i Siwozeleza. Stawiam dzisiaj na luźną siatkówkę,ze wskazaniem na Zenit, który dzisiaj powinien treningowo pokonać Resovię i pokryć zakładaną przeze mnie linię poniżej 181,5 punktów w dzisiejszym spotkaniu.
Życzę powodzenia! ????
⛔ 100
 
stanley-63 816,9K

stanley-63

Typer
⚽ Grecja Puchar
Godzina 18:30
- Veria : Iraklis
- Iraklis
- 3.40 / Bet365
Pierwszy mecz w 1/8 finału Pucharu Grecji , naprzeciwko siebie staną dwaj pierwszoligowcy ja stawiam na gości , dlaczego ? a no patrząc na ligę chociaż wiem że puchary rządzą się swoimi prawami ale spróbuję zajrzeć na ligę a tu sytuacja gospodarzy nie do pozazdroszczenie , co prawda są na bezpiecznym miejscu bo 11 ale mają zaledwie 2 pkt przewagi nad spadkowiczami a już w najbliższą sobotę 9 stycznia graja bardzo ważny mecz u siebie z Panthrakikos który zajmuje przedostatnią pozycję z 11 pkt tak więc ważny mecz dla Veria już za parę dni , co u gości ? goście wyżej w tabeli bo 8 miejsce i 22 pkt na koncie , w lidze grają o dzień póżniej bo w niedzielę , w poprzedniej edycji Pucharu Grecji Iraklis był przedstawicielem 2 ligi a doszli aż do półfinału gdzie musieli uznać wyższość Skody Xanthi przegrywając u siebie 0:1 w rewanżu 0:0 tak więc liczę że i w tej edycji Pucharu postarają się dojść wysoko a w/g mnie jest ku temu spora szansa , i jeszcze H2H które co prawda wiele nam nie podpowie bo ostatni ich mecz także tutaj na stadionie Veria co prawda odbył się nie tak dawno bo w listopadzie ubiegłego roku i zakończył bezbramkowym remisem ale wcześniejsze spotkania to wygrane Iraklisu ale bardzo odległe czasy i nie sugeruję się tymi wynikami , a jeszcze z tego sezonu mecze Verria u siebie to bilans 1-2-5 i br. zaledwie 3:10 tak więc idę w stronę gości !
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 15:30
Spotkanie: Belgia Polska
Typ: Handicap setowy Belgia +1.5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Będzie szybciutko bo mecz za chwilkę. Polki po wczorajszym meczu z Rosjankami, były bardzo blisko zrobienia niespodzianki. Niestety po wyrównanym trzecim secie w końcówce poległy, a później to już Ruskie wykonywały tylko egzekucje. Ostatnie 3 spotkania z Belgijkami Polki przegrały, więc dzisiaj uważam że raczej to się nie zmieni. Belgia jest mocno i solidną drużyną i dziwię się, że kursy są dziś tak wystawione. Jest to spowodowane chyba wczorajszym dość dobrym występem Polek w dwóch pierwszych setach. Handicap na Belgijki jest jak najbardziej do graniai ja w to wchodzę.
✅ 75
 
gosek_krul 22

gosek_krul

Użytkownik
Dyscyplina: Capital One
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stoke - Liverpool
Typ: Stoke + 0.5 HA
Kurs: 1.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, widze ze wszystkie typy juz zajete na ten mecz w strone Stoke. Wybrałem jak dla mnie typ bardzo prawdopodobny, chociaz nke wiadomo co sie w tym meczu wydarzy. Klopp zapowiada walke bo chce cos ugrac w tym sezonie (jak narazie nic mu nie wychodzi). Ogladałem ostatnio ich mecz z Młotami. Brakowalo przedewszystkim skuteczności, napastnika w dobrej formie i świeżości. Ale nie o tym teraz. Swoj typ opieram na statystykach. Przedewszystkim stadion Stoke jest jak narazie zmorą tych najlepszych. Wygrana z Man Utd 2:0, z Man City także 2:0, z Chelsea 1:0. Porazka z Crystal Palace 1:2. Co wazne hokejowy mecz z Ewertonem wygrany 3:4 na wyjezdzie i ostatnie potkniecie z West Bromem 1:2. Liverpool ma teraz maraton spotkan, w ciagu 10 dni 4 mecze. To juz 3 z nich, maja byc prawo troche zmeczeni. Ostatnie spotkania wyjazdowe Liverpoolu to porazki z Newcatle 2:0 , Watfordem 3:0, wygrana z Sunderlandem 1:0 i porazka z Młotami.
Ostatnio stawiałem podobny typ przeciw Chelsea. Nkestety był nietrafiony, mam nadzieje że Stoke mnie nie zawiedzie. Mysle że bedzie to zaciety mecz z walka w srodku pola i mała iloscia bramek.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stoke- Liverpool
Typ: Stoke i powyżej 2,5
Kurs: 5,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Patrząc na Stoke i Liverpool w 5 ostatnich meczach mają taki sam bilans wygranych remisów i porażek- 2-1-2, natomiast to piłkarze z Britannia Stadium zaskoczyli ostatnio swoich kibiców wygraną min. z Chelsea, Man. City, Man. Udt. czy Evertonem.
The Reds pod wodzą nowego menadżera nie błyszczą. Ich gra nie wygląda najlepiej głównie w obronie co w ostatnim meczu wykorzystała drużyna &quot;Młotów&quot;, a wcześniej Watford. Są nieskuteczni, a jak mają sytuacje podbramkową brak im wykończenia akcji, ogólnie cały czas im czegoś brakuje, a najbardziej chyba osoby, która przejmie władzę na boisku (Steven wróć).
Patrząc jak Stoke gra u siebie to Liverpool z obecną formą nie będzie miał łatwego życia, a tu za pasem czekają ich dwa ważne mecze z Arsenalem i Man. Udt., które nie będą należały do łatwych.
W Stoke zabraknie prawdopodobnie Marko Arnautovica, który w meczu z WBA był niewidoczny ale może to i lepiej bo po wejściu na murawę Joselu gra wyglądała troszkę lepiej.
Przewidywany wynik 3:2, strzelcy- Bojan, Joselu, Walters, Benteke, Can
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Angla Puchar
Spotkanie Stoke-Liverpool
Typ Remis i over 2.5 gola w meczu
Kurs 16.00
Buk Sportingbet
Godz: 21:00

Analiza :
Więc tak, zacznę od tego że bardzo lubie grać w tym sezonie Stoke i Liverpool z tym że czesto stawiam na wygrane dzisiejszych gospodarzy Stoke a zaś przeciwnie na Liverpool m in w ostatniej kolejce dałem na West Ham i było pięknie ???? za to Stoke musiało w końcu przegrać.
Analizując dzisiejszy mecz biorąc pod uwagę że jest to spotkanie Pucharowe i że ostatnio bardzo dużo dzieje się w Anglii... mam na myśli mecze ligowe (których intensywność daje znać piłkarzom) możemy dzisiaj zobaczyc bardzo ciekawe a zarazem szalone widowisko gdzie wszystko może się zdarzyć, ja co do remisu jestem niemalże przekonany (nawet kursy na to wskazują) ???? ????
Stoke u siebie zawsze była bardzo mocną i niewygodną drużyną z którą każdy mógł przegrać... w tym sezonie idzie im baardzo dobrze... nazwiska jakie mają w swoich szeregach też nie mogą odbić się bez echa piłkarze jak m in Bojan Krkić (były piłkarz Barcelony) czy Shaqiri (były piłkarz Bayernu czy Interu) Afellay (pare meczy w Barcelonie czy Schalke) pokazują że skład budowany jest z głową i napewno przyniesie jakieś rezultaty w przyszłości (przypomne że są to w miare młodzi piłkarze przed którymi jeszcze troszke grania)
Co do Liverpoolu szczerze mówiąc myślałem że jak przyjdzie Kloop to coś sie zmieni w tej drużynie... póki co zmieniło się nie wiele... coś tam grają coś tam kopią... skład nie najgorszy ale zespołu prawie nie ma... potencjału im nie bede odbierał ale gryść murawy to oni nie gryzą... próbują ale nic z tego nie wychodzi ????
Dzisiaj zmierzą sie z Stoke i tak... jak nie wygra Stoke to będzie 2-2 bo wyniki jakie mi chodzą po głowie to 2-2 (65% według moich obliczeń matematyczno przyrodniczo fizjologicznych) lub 2-1 wygra Stoke... ja zaryzykuje i postaram się złapać bardzo ciekawy kursik ????
Pozdrawiam i zycze wygranych
Mecz o 21:00 ????
⛔ 100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL,Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: HV71-Vaxjo
Typ: 6.5 over
Kurs: 3.67
Bukmacher: BetAtHome
Analiza:
Na dzis wybralem mecz ze szweckiej ligi hokeja pomiedzy HV71 a Vaxjo.Gospodarze zajmuja 9 pozycje natomiast rywale okupuja 4 miejsce.Zdecydowalem sie zagrac over 6.5 poniewaz ostatnie wyniki obu druzyn sa dosyc wysokie.Na ostatnie piec spotkan HV taki wlasnie over padl 3 krotnie.Z udzialem Vaxjo taki wynik padl raz ale duzo nie brakowalo zeby bylo ich wiecej.W meczach bezposrednich niezbyt czesto padaja az tak wysokie wyniki ale od czasu do czasu sie zdarzy.Ostatni taki over padl w styczniu tego roku.
✅ 267
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Capital One Cup
Spotkanie: Stoke – Liverpool
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 3.50
Buk: unibet
Godz. 21:00
Analiza:
Tylko dwa mecz dzielą Stoke i Liverpool od finału Capital One Cup, niestety na Wembley będzie mogła pojechać tylko jedna z tych ekipa. Na ten moment ciężko wskazać faworyta tego dwumeczu.
Stoke rozgrywa bardzo dobry sezon tak naprawdę jeśli by brać pod uwagę mecze czołówką to chyba by byli na pierwszym miejscu. U siebie ograli już dwa razy Chelsea, City, Manu i to naprawdę prezentując bardzo atrakcyjną piłkę. Potrafią na takie mecze niesamowicie się mobilizować i to widać na boisku a kibice tylko w tym pomagają. Szczerze to mnie taka postawa w ataku to nie dziwi Bojan jest w świetnej formie, Shaqiri miesza na skrzydle, Afellay też forma bardzo wysoka a to gracze naprawdę świetni techniczne co zaczynają wreszcie potwierdzać. Stoke u siebie to zespół potrafiący pokonać każdego w świetnym stylu. Z drugiej strony takie mecze jak z West Brom, Watford pokazują dużo słabość w defensywie. Ostatnio stworzyli świetnie widowisko z Evertonem zwycięskie 3:4 i spodziewam się tutaj podobnego nastawienia.
Liverpool jest w tej chwili chyba najbardziej nierówną ekipą w Anglii, od dłuższego czasu bardzo dobre mecze przelatają bardzo słabymi zawodami. Kilka spotkań podopiecznych Kloppa widziałem na pierwszy rzut oka defensywa wymaga dużych wzmocnień, z tymi zawodnikami to błędy są nieuniknione. Ofensywa też może nie zachwyca ale w tym przypadku brakuje szczęścia, akcji i sytuacji jest sporo i to naprawdę bardzo fajnych ale marnie z wykończeniem. Borussia Kloppa słynęła z mega kontra i widać to tutaj nie jest to jeszcze ten poziom ale jest w tym szybkość, co przy wolnych defensorach Stoke może mieć dziś znaczenie.
Stoke u siebie będzie chciało zrobić zaliczę kibice im na pewno w tym pomogą a jak wspomniałem ich ofensywa wygląda naprawdę bardzo dobrze a już na pewno przed własną publicznością nie będzie to zespół broniący się. Liverpool będzie miał szasnę na kontry o których wspomniałem ale też w atakuj pozycyjnym będzie jakość bo dla mnie w obu przypadkach najsłabsza formacja do zdecydowanie defensywa. Ważnym aspektem jest historia spotkań tych ekip otóż na tym stadionie ostatnio grają w hokej a nie piłkę przed rokiem 6:1, dwa sezony temu 3:5.
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje IO
Godzina: 20:30
Spotkanie: Serbia - Polska
Typ: Serbia Handicap(punkty) +7,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Dzisiejszym meczem Polacy rozpoczynają walkę o przepustkę do Rio. Rywal na początek trudny i nie podzielam optymizmu kolegi, który wcześniej analizował ten mecz. Z Serbami zawsze ciężko nam się grało i zazwyczaj były to 5 setowe boje. Ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa Serbii i 2 Polski. Aż w 3 z tych spotkań mieliśmy 5 setów. Podany przeze mnie handicap nie wszedłby tylko w jednym z tych spotkań. W spotkaniach sparingowych przed tym turniejem Serbowie dwukrotnie pokonali Bułgarów 3:0 i 3:1. Według mnie są w dobrej formie i nie oddadzą tak łatwo tego spotkania. Obie ekipy będą walczyły o wyjście z tej grupy kwalifikacyjnej i uważam, że będziemy oglądać wyrównane spotkanie. Podany handicap może wejść nawet w wypadku wygranej Polski 3:0, więc myślę, że jest to dobry typ na dzisiaj tym bardziej po satysfakcjonującym kursie. Pozdro ????
⛔ 100
 
P 42

polska12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Anglia - Capital One Cup)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stoke - Liverpool
Typ: Over 0.5 RR 0-10min.
Kurs: 1.44
Bukmacher: Betano
Analiza :
Witam, narazie moja skuteczność w tym temacie 50% także szału ni ma, na dzisiaj przygotowałem over 0.5 w pierwszych 10 minutach meczu. Kilka ostatnich spotkań The Reds wygląda coraz ciekawiej, co prawda z WHU zawiedli, to ich gra była już lepsza, przynajmniej moim zdaniem, zalecenia taktyczne, sposób przemieszczania zawodników po boisku uległ zmianie, co za tym idzie Liverpool traci mniej goli, z przodu natomiast zdobywają teren i nabijają rożne. Wydaję mi się że dzisiejsze spotkanie ze Stoke, będzie podobne do tego ostatniego z WHU, to goście będą prowadzili grę. Natomiast jeśli chodzi o suche statystyki, ostatnie 5 spotkań wykonaniu zawodników z Anfield to odpowiednio 3,4,5,4,1 rożnych do przerwy, a dla Stoke wygląda to tak : 5,1,1,2,4 kornery. Ponadto zawodnicy z miasta Beattels - ów pokryli mój over w 2/5 ostatnich meczy, aczkolwiek Stoke jest swojego rodzaju mistrzem tej statystyki 5/5 w ostatnich meczach. Ja wchodzę ! Życzę powodzenia.
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Polska wygra pierwszy set i wygra mecz
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rozpoczynamy zmagania o IO. Pierwszy mecz trzeba być ostrożnym w typowaniu i nie szaleć ze stawkami. Idę w stronę naszej reprezentacji bo są faworytem tego meczu. Z naszego obozu dopływają pozytywne informacji. Nie ma żadnych kontuzji, mamy szeroki i wyrównany zespół, głodny sukcesów. Jak już się czegoś doszukiwać po naszej stronie to Kurek może być trochę zmęczony, w Resovii pod nieobecność Schopsa grał dużo, ale w obwodzie jest Konarski. Co do Serbów największą ich bronią jest atak i zagrywka, to nie tylko Atanasijevic, ale trzeba też uwagę zwrócić na Marko Ivovica i Kovacevica. Uważam jednak, jeśli będziemy trzymać przyjęcie to o wynik jestem spokojny. Jeśli myślimy poważnie o Rio, to ten mecz musimy wygrać. Z Serbami trzeba przyznać że niełatwo się nam ostatnio grało, wydaje mi się że historia spotkań dziś nie będzie miała żadnego znaczenia. Liczę, że potencjał jaki mamy w drużynie zostanie wykorzystany i wygramy ten mecz za trzy punkty.
⛔ 100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje IO
Godzina: 20:30
Spotkanie: Serbia - Polska
Typ: wynik po 3 setach 0:3
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365

Analiza
W dniu dzisiejszym Polacy rozpoczynają walkę o Rio ich pierwszym przeciwnikiem będą Serbowie. Tylko zwycięzca turnieju awansuje bezpośrednio do Brazylii i z takim też postanowieniem nasi wybrali się do Berlina. Drużyna rywali to połączenie rutyny z młodością, jaką stworzył Nikola Grbic moim zdaniem największa gwiazda tej reprezentacji, a obecnie selekcjoner. Podrascanin, Kovacevic, Jovovic, Petric, Stankovic, Anatasijevic to napeno nazwiska, które nie rzucą Mistrzów Świata na kolana. Jednak na młodego Anatasijevica trzeba uważać, bo zawodnik Perugii jest w wyśmienitej formie. Ja liczę jednak na powtórkę z Narodowego i szybkie 3:0 dla podopiecznych Antigi.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Brazylia U20)
Godzina: 22:00
Spotkanie: Palmeira U20 - Flamengo U20
Typ: wynik do przerwy : 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Analiza : Po serii dwóch domowych wygranych drużyna Flamengo udaje się na wyjazd na mecz z Palmeirą, oczywiście, nie da się ukryć, że większość z nas gra takie mecze trochę na ryzyk/fizyk. Ale starałem się do maksimum podeprzeć swój typ. I tak, u siebie grali jeden mecz, w którym zebrali naprawdę srogi wpiernicz od Atletico PR 2-6, kolejkę później dostali jeszcze większe baty, z Sao Caetano 1-7, dziś mimo, że mecz mają u siebie, to Flamengo powinno szybko ustawić ich do pionu. Oczywiście wygrali swoje mecze ostatnie ledwie 2-1, ale jednak kontrolowali na tyle sytuację, że to były jednak dosyć pewne wygrane, dziś nie widzę innej możliwości niż skopanie czterech liter Palmeirze, a myślę, że już do przerwy 2-3 gole wpadną. Oczywiście każdemu życzę powodzenia ????
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom