>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.01.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 5. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 811,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia FA Cup
Godzina 13:30
Spotkanie : West Ham United : Birmingham
Typ : obie strzelą
Kurs : 1.72
Bukmacher : Unibet
W Anglii czas na FA Cup , ja zaglądam na London Stadium gdzie West Ham podejmuje Birmingham , myślę że pomimo iż to pojedynek przedstawiciela Premier League z przedstawicielem Championship to liczę na wyrównane spotkanie zresztą jak od dawna wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami , zaglądając jednak do ligi to West Ham pomimo iż zajmuje bezpieczne 10 miejsce to jednak bilans nie zbyt zadowalający 8-4-9 i br 29:32 , u siebie 4-2-5 i br 16:18 , co do gości to ci w lidze 9-12-5 i br 38:28 a wyjazdy 4-5-4 i br 17:16 tak więc wygląda to całkiem nie żle , patrząc do H2H to ta para raczej wyrównana i nie ma jakiegoś zdecydowanego faworyta bo na 14 mecze 5-5-4 i br 21:18 stąd liczę że w dzisiejszym meczu będzie ciekawie no i bramek nie powinno zabraknąć i to z obu stron !
⛔100
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Godzina 02:00
Spotkanie : Miami- Waszyngton
Typ : Josh Richardson over 17,5
Kurs : 1,95
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Miałem czekać czy zagra Wade, ale stwierdziłem że bez sensu, bo w przypadku outu jeszcze zdejmą. A w sumie z Wadem czy bez, uważam że powinien rzucić, aczkolwiek bez Wade dostanie te 2-3 minut więcej, więc teoretycznie łatwiej. Dlaczego over i dlaczego Josh? Over dlatego, że grają przeciwko Wizzards, a więc jednej z najgorszych defensyw, bodajże 27 miejsce. A Josh dlatego, że ma często piłkę w łapie, i przy tak złej defensywie rywali, podejrzewam że będzie często podejmował decyzję o rzucie. Powinien też mieć kilka czystych pozycji. W tym sezonie już dwa mecze przeciw Wizz zagrał, i zanotował odpowiednio 28 i 24 punkty.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Valladolid - Vallecano
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam, Zapraszam na 18 kolejke LaLiga gdzie zmierzą się Valladoid i Vallecano.
Gospodarze zajmuja 12 pozycje (5-6-6) mając 21 pkt , w środku tabeli jesr dośc ciasno więc jedno zwycięstwo moze pozwolić o kilka pozycji.Goście natomiast znajdują się w strefie spadkowej (3-4-10) mając tylko 13pkt , wyprzedzają tylko Huesce która walczy,ale według mnie to pewny kandydat do spadku.W ostatnich meczach Valladolid padało sporo bramek,obie druzyny strzelały,wyniki były na styku. Vallecano musi uciekac ze strefy spadkowej,muszą strzelać gole.
W zespole Gospodarzy nie zagra Luismi , u gości Gorka Elustondo i Imbula Gianelli
W ostatnich meczach bezposrednich między obiema drużynami o pkt jedna i druga drużyna strzelała bramki.
Valladolid - Vallecano 1 : 1
Vallecano - Valladolid 4 : 1
Valladolid - Vallecano 1 : 1
Valladolid - Vallecano 2 : 1
Powodzenia!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 1:30
Spotkanie : Cleveland Cavaliers - Utah Jazz
Typ : Utah Handi - 8
Kurs : 1.68
Bukmacher : Unibet
Analiza : Witajcie Panowie . Sporo Kontuzji w Cleveland , po odejsciach Irvinga i LBJ została jedna strzelba ktora jest aktualnie kontuzjowana , Kevin Love. NIe zagra równiez JR Smith. Obejrzałem mecz Utah z Toronto na wyjeździe . Sędziowie nie byli przychylni wobec gości w dodatku Leonard oszalał w 3 kwarcie i rzucił 24 pkt. Ogólnie to spotkanie było do wygrania z byłymi już liderami NBA. Ostatnie mecze Kawalerzystów czyli -25 Heat , -20 Bulls nie napawają optymizmem. W Utah nie zagra tylko Rubio, ALe jest tam MItchell, Crowder Favors , Gobert. Jest komu zdobywac punkty. Ja gram . Powodzenia ????
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : NHL
Godzina : 4:05
Spotkanie : Anaheim - Las Vegas
Typ : LasVegas -6,5
Kurs : 3.15
Bukmacher : efortuna
Analiza:
Stawiam na rycerzy którzy są w dobrej dyspozycji 4 wygrane pod rząd a między słupkami prawdopodobnie zagra Marc-Andre Fleury który jest świetny czysty mecz z LAK czy jedna stracona bramka z Arizoną. W wygranym meczu w listopadzie z Ducks 5:0 Fleury zakończył mecz z również z czystym kontem. Nie licząc jednej dogrywki to drużyny grając ze sobą nigdy nie przekroczyły linii 6,5. Pozdrawiam.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Valladolid - Vallecano
Typ: powyżej 5 żółtych kartek ( 5 żółtych kartek = zwrot )
Kurs: 2.01
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Ogromnie ważne spotkanie dla obu ekip. Gospodarze po bardzo dobrym początku sezonu grają coraz słabiej i coraz ciężej zdobywa im sie punkty. Goście natomiast bardzo słabo zaczeli sezon tylko 7 punktów w 13 spotkaniach sprawiało ze byli razem z Huesca najsłabsza drużyną w lidze, lecz widać powoli małe światełko w tunelu w ostatnich 4 spotkaniach zdobyli 6 punktów co zbliżyło ich do strefy bezpiecznej na jedyne 3 punkty. W poprzednim sezonie obie ekipy występowały na zapleczu hiszpańskiej LaLiga i padło między tymi drużynami aż 14 żółtych kartek w 2 spotkaniach. Dodając że sędziuje Pan który lubi pokazywać kartki w spotkaniu pełnej walki do ostatnich minut nie powinno zabraknąć żółtych kartek.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
Typ: Łączna liczba punktów: poniżej 229,5 (w tym dogrywka)
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To chyba sposób typowania, który mi najbardziej wychodzi (nie twierdzę że zawsze) tym bardziej, że prywatnie ostawiam dużo &quot;ostrzej&quot;.
Oba zespoły grają w Konferencji Zachodniej, Portland po 38 meczach na miejscu 5-tym (22-16), natomiast Oklahoma po 37 na miejscu 2-gim (24-13). Nie wiem dlaczego bukmacherzy obstawiają tak dużą ilość punktów w tym meczu, gdzie moim skromnym zdaniem obie drużyny aż tak dużo nie rzucają. Gospodarze w tym sezonie zdobywają średnio 111.3 punktów na mecz, natomiast goście 111.9 punktów. Matematycznie daje nam to sumę 223 punktów które powinny wpaść w tym meczu. Po za tym w 4-ech ostatnich spotkaniach pomiędzy nimi padało mało punktów (213, 208, 223, 202), przy czym te z najmniejszą ilością (208, 202) to mecze w których gospodarzem był Portland. Dodam jeszcze, że w 21 wieku w meczach pomiędzy nimi tylko 2 razy padł wynik wyższy, niż prognozowany przeze mnie. Oczywiście w meczach z innymi rywalami w tym sezonie, zdarzały się wyniki przewyższające mój typ, ale działo się to dość rzadko (Portland 11x na 38 meczy, Oklahoma 9x na 37 meczy). Powodzenia!
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Koszykówka, Nba
04:30
Los Angeles Lakers vs New York Knicks
Typ: NYK wygra 6 cioma lub wyżej
Kurs:5.45
Etoto
Nowojorczycy muszą coś wreszcie wygrać! Bezapelacyjnie brak Króla u Jeziorowców wyrównuje szanse przed meczem. Kurs w granicach 3.45 nie jest zły ale za niski jak na konkurs Typ Dnia. Liczę że po ostatniej porażce pomimo dobrej gry do przerwy Knicks będą zmobilizowani by wreszcie wygrać. Że sportowa złość przełoży się na co najmniej 6 punktowe zwycięstwo. Wyjazdy temu sprzyjają bo z Nowego Jorku dochodzą wieści że gracze w domach koncentrują się na grach komputerowych. :p Pozdrawiam serdecznie
✅400
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 4:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers vs Oklahoma City Thunder
Typ: under 227,5 punktu (bez dogrywki)
Kurs: 1,6
Bukmacher: Forbet
Analiza: Spotykają się dwa zespoły z mocną defensywą, a linie wysokie więc trzeba korzystać. Poza obroną, zarówno Blazers jak i Okc grają wolno. Nie forsują tempa. Ich ofensywa opiera się ataku pozycyjnym i izolacjach liderów. Po stronie Blazers są to wiecznie niedoceniani Lillard i McCollum a po stronie Thunder grający życiowy basket w obecnym sezonie Paul George oraz Russell Westbrook. Ponadto za typem przemawiają liczby. W 7 ostatnich spotkaniach grzmotów nie padało więcej niż 230 punktów. Blazers w 8 ostatnich meczach nie pokryli tej linii wraz z przeciwnikami. Do tego 4 spotkania bezpośrednie z zeszłego sezonu to także undery. Składy obu drużyn pozostały w tym sezonie niemal niezmienione także dziś ponownie wszystko przemawia za underem.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 95

beerek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja , League One
Godzina: 16:00

Spotkanie: Abroath - Brechin
Typ: 1 (hc 0:3)
Kurs: 5,4
Bukmacher: Unibet
Utkwiło mi w głowie jak to w poprzednim sezonie ligowym ktoś ujął - &quot;Brechin - najgorszy ligowiec Europy&quot;. Po spektakularnym spadku z 2 poziomu rozgrywkowego (0-4-32), w tym sezonie jeśli zaczęli jakoś w miarę i trochę punktów uciułali, tak teraz znowu jadą na czerwono i już spadli do strefy spadkowej.
Dziś grają na wyjeździe ze zdecydowanym liderem tabeli - Abroath, który u siebie na 9 meczów wygrał 7, 1 remis i ostatnio porażka z wiceliderem tabeli.
Ostatni mecz między sobą grali w listopadzie 2018. Brechin - Abroath 1:5.
Liczę na powtórkę i zdecydowane zwycięstwo gospodarzy
⛔100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : NHL
Godzina : 2:00
Spotkanie : Dallas Stars - Washington Capitals
Typ : 2 zwyciestwo z dogrywką i karnymi
Kurs :1.96
Bukmacher : efortuna
Analiza:
Drużyna Washington po wczorajszej porażce przerwała passę 5 zwycięstw na wyjeździe pod rząd. Z pewnością będzie chciała wrócić na właściwe tory i pokonać trapiaca kontuzjami drużynę Dallas Stars. Pojedynki bezpośrednie na korzyść gospodarzy, jednak uważam że dziś to przyjezdni wyjda zwycięsko z tego pojedynku. Dallas złapalo zadyszke i nie jest już tak mocne jak na początku sezonu, natomiast gra Washington wygląda bardzo dobrze w każdym elemencie. Kurs zachęca więc myślę że warto spróbować. Pozdrawiam
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina : NBA
Godzina : 1:30
Spotkanie : Cleveland - Utah
Typ : + 205.5 pkt
Kurs :1.80
Bukmacher:Expekt
Ostatnio fajnie wchodzą mi wyskoki kursu, czas troche spuścić z tonu i zagrać coś &gt;3.00 ;)
Myślę, że obie ekipy sporo porzucają. Gospodarze mają naprawde dobrą skuteczność, gorzej z obroną co powinni wykorzystać goście którzy grają szybki, skuteczny basket. Myśle, że będzie to otwarte spotkanie jak zazwyczaj bywa w przypadku Clevland którzy zazwyczaj rzucają te 100~ punktów na mecz. Utah mimo ostatnio nienajlepszej formy są faworytem tego spotkania i te 100+ punktów w ich wykonaniu traktuje jako obowiązek. Moim zdaniem buki troche pomyliły się z tą linią, ja wystawiłbym na taki kurs linie 209.5. Spróbuje to wykorzostać.
Z ważniejszych graczy prawdopodobnie nie zagra Rubio który w spotkaniu z Raptors mocno zawodził więc nie uważam jego absencji jako mocne osłabenie ofensywy Utah.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 8:00
Spotkanie: Kunlun - Admirał
Typ: Admirał +1.0
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Zespoły mierzyły się ze sobą dwa dni temu, również w Pekinie gdzie górą byli goście. Dzisiaj mamy rewanż, a kursy ponownie wystawione tak jakby Kunlun był w czołówce ligi... Nie wydaje mi się, aby wiele się zmieniło w ciągu tych dwóch dni - może oprócz chęci odwetu u gospodarzy. Mógł bym spokojnie skopiować poprzedni wpis bo moje zdanie na temat tych drużyn się nie zmieniło. Obie prezentują podobny poziom. Wynik prawdopodobnie znowu będzie krążył wokół remisu i tak jak to miało miejsce ostatnio może pójść w jedną lub drugą stronę, ale myślę, że różnicą maksymalnie jednej bramki. Mając do wyboru dwie drużyny z &quot;jednej półki&quot; wolę wybrać tą na którą kurs jest wysoki. Powodzenia!
▶zwrot
 
Z 658,5K
Dyscyplina: Koszykowka Turcja męzczyzni
Godzina: 11:00
Spotkanie:Besiktas JK - Sakarya Bsb handocap [0-22,5 ]
Typ: 1
Kurs : 3,20
Bukimacher :Fortuna
Analiza:W tym pojedynku zdecydowanym faw0orytem jest zespoł gospodarzy Besiktas i każde inne rostrzygnięcie niż ich wysokie zwycięstwo byłoby bardzo dużą niespodzianką.Besiktas to drużyna która basrdzo dobrze gra w obronie i mocną ich strony są również rzuty za 3 punkty.Obecnie zajmują oni 6 miejsce w tabeli z 19 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni m7 zwycięstw i 5 spotkań przegrali.Szczególnie są grożni na swoim parkiecie i powinni bardzo wysoko wygrac z przeżywającym kłopoty finasowe Sakarya BB.Goście którzy są w tarapatach finansowych przeżywają trudny okres i zajmuja teraz 13 miejsce w tabeli z 4 odniesionymi zwycięstwami i przegrali 8 pojedynków w tym sezonie.
⛔100
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia FA Cup
Godzina 18:30
Spotkanie : Blackpool- Arsenal
Typ : Arsenal strzeli w obydwu połowach
Kurs : 1.77
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Na dziś nie mogłem znaleźć nic ciekawego bez przekonania wybrałem ten mecz i taki właśnie typ ale do rzeczy. Blackpool 10 drużyna League one na własnym stadionie zmierzy się z Arsenalem. Gospodarze dotychczas uzbierali 35 punktów bramki 26:25. U siebie w lidze przegrali tylko 4 mecze a we wszystkich ligowych spotkaniach w domu stracili 16 bramek. Dziś zmierzą się z Arsenalem czyli z zespołem z o wiele wyższej półki niż rywale z którymi grają w lidze. Na niekorzyść Blackpool może zadziałać konflikt pomiędzy kibicami a zarządem klubu. W zespole Blackpool nie zagra trzech podstawowych zadodników obrońcy Curtis Tilt i Olivier Turton oraz pomocnik Jordan Thompson. Arsenal 13 krotny zwycięzca FA Cup ma przystąpić do spotkania w silnym składzie nie wiadomo do końca jakim ale Unai Emery na konferencji prasowej powiedział że skład będzie mocy i do szansę młodzieży. Nowy szkoleniowiec Kanonierów powiedział również że FA Cup nie jest mu obojętny. Teraz rzut oka na liczby. 5 miejsce 41 pkt. Ostatnie spotkanie wygrane 4:1 z Fulham. Bramki 46:31. Arsenal na wyjeździe strzelił 22 gole co daje mu drugą pozycję w Premier League w tej statystyce razem z Liverpoolem i United. Jeśli chodzi o kontuzje to lista kontuzjowanych jest tak długa jak w ostatniej kolejce PL jednak to nie powinno być wielkim problemem zważywszy na klasę przeciwnika. Obie ekipy mierzyły się w zeszłym roku na Emirates Arsenal w mocno rezerwowym składzie wygrał 2:1. Powodznia.
✅77
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Alavés-Valencia
Typ: over 5.5 żółtych kartek
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza: Rewelacja sezonu podejmie u siebie Valencie. Spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane, ze względu na defensywną taktykę obu drużyn, które preferują szybkie kontry. Z reguły w meczach tych drużyn pada mało bramek, więc jest sporo walki i stałych fragmentów - szczególnie żółte kartki.
Valencia i Alaves obok Getafe czy Villarrealu jest jednym z liderów żółtych kartoników. Ich średnia to ok 3-4 kartki na mecz. Sędzia Jimenez pokazywał sporo żółtych kartoników w ostatnich meczach - powyżej 5.5 padło w 5 z 7 takich przypadków. Spodziewam się tutaj wyniku underowego i sporej ilości fauli.
Przewidywany wynik 1-1
✅107
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja - Dywizja 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dundee Utd - Patrick Thistle
Typ: Dundee Utd
Kurs: 1,70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W drugiej lidze szkockiej mierzy się łącznie 10 zespołów. Dziś zajrzymy na spotkanie drużyny z miejsca 3 z ekipą numer 9. Dundee Utd podchodzi do tego spotkania jako faworyt, jednak sam mecz nie powinien być aż taki łatwy. Dundee u siebie z bilansem 4-2-3 i o dziwo ujemnym bilansem bramkowych 16:19. Dundee przegrało 3 starcia na własnym obiekcie, jednak to 2 z nich są powodem tego bilansu - 0:5 z wiceliderem Ayr i 1:5 z liderem Ross. Zdecydowałem się zagrać tutaj &quot;jedynkę&quot; ponieważ Dundee wydaje się radzić sobie dosyć dobrze w starciach z trochę słabszymi rywalami. Dodatkowo, Patrick to najgorzej grająca ekipa na wyjazdach. w 9 meczach przegrali 8, jeden udało się zremisować, jednak strzelili w nich tylko 5 bramek i stracili aż 19. Myślę, że Dundee może tutaj wykorzystać okazję i tak zagram.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea-Nottingham
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie pucharowe pomiędzy ekipami Chelsey Londyn, która obecnie zajmuje 4 miejsce w Premier League z Nottingham Forest , które natomiast na zapleczu Ligi Angielskiej 7 pozycję i ostatnio niespodziewanie ograło lidera League One. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do uzyskania awansu do następnej rundy , pomimo tego że grają ostatnio troszkę słabiej co pokazało spotkanie z Southampton w którym Chelsea tylko podzieliła się punktami i porażka na swoim stadionie z zespołem Leicesteru, tak więc kibicom po prostu to zwycięstwo się tutaj jak najbardziej należy i gospodarze muszą jak najwyżej ograc ekipę z zaplecza Premier League. Goście czesto na wyjazdach bramki strzelają więc myślę że w tym spotkaniu też mogą powalczyc o chociażby gola honorowego bowiem nie mysle że mogą tutaj awansować do kolejnej rundy , ostatnio bowiem nie mieli za dobrych wyników, nie licząc właśnie wyżej wymienionego zwycięstwa z Leeds. Patrząc na poprzednie spotkania obu klubów to Chelsea zawsze kilka bramek aplikowała zespołowi przyjezdnych i myślę że tutaj będzie bardzo podobnie, tak jak mówilem wczesniej gospodarze maja spory problem ze strzelaniem goli i jest to dobry mecz na odblokowanie się napastników The Blues. Mój typ na ten mecz to wygrana 3:1 po 90 minutach spotkania.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania 1 Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Alavés - Valencia
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wczoraj nowy rok zaczęliśmy dobrze bo z plusem, zobaczymy jak będzie dzisiaj. Standardowo rzuty rożne ???? Gospodarze wykonali średnio na 5 ostatnich meczy 3,8 rzutów rożnych a Goście 6,2. Przyglądałem się meczom bezpośrednim tych drużyn na 5 ostatnich w 3 linia została pokryta. Jeszcze przeglądałem wszystkie mecze w tym sezonie w lidze: Alaves linię 9,5 przekroczyło w 52,9% i Valencia w 52,9%. Dziś liczę na to, że Goście będą wykonywali sporo tych stałych fragmentów a Gospodarze też coś dorzucą od siebie a my będziemy liczyć kasę ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom