>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.02.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Grecja 1, 18:30
Panthranikos - Kalloni
Goście over 1.5 gola
5.00
Bet365
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadający się mecz z ekstraklasy greckiej. W zaległym meczu 22 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą Panthranikos i Kalloni. Gospodarze po 21 meczach plasują się na 14 pozycji w tabeli, a goście są o 4 oczka wyżej. bukmacherzy faworyzują dzisiaj ekipę gospodarzy. Ja skłaniam się ku zespołowi przyjezdnych. Typuję, że zdobędą dzisiaj co najmniej 2 gole. Po pierwsze ekipa gości jest wyżej notowaną drużyną. Są na 10 miejscu w tabeli, a ich ostatni mecz ligowy zakończył się zwycięstwem. Są w dobrych nastrojach przed dzisiejszym pojedynkiem i tanio skóry nie sprzedadzą. Gospodarze z kolei ostatni mecz przegrali, a więc morale w zespole spadkowe. Po drugie bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami w ostatnim czasie przemawia za Kalloni. Wygrali oni 2 ostatnie mecze i co ciekawe były to wyniki 2:0 i 2:0, a więc w obu meczach zdobyli over 1.5 gola. Dzisiaj typuję, że również strzelą gospodarzą co najmniej 2 gole. Mój typ to Kalloni strzeli powyżej 1.5 gola.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Dallas
5.02 20:00
Kuznetsov - Trungelliti
typ: 2-0
1,80
Bet365
Analiza
Dzis cwiercfinaly w Dallas, reprezentant gospodarzy Kuznetsov spotka sie z Argentynczykiem Trungellitim. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że Argentyńczyk to spec od gry na kortach ziemnych. Jego dotychczasowy rekord w karierze na kortach twardych wynosi zaledwie 2-5, Marco nawet nie probuje grac na hardzie, tym bardziej dziwi mnie jego obecnosc tu w Dallas, ale widac ze wybrał dobrze. Pomogło trochę losowanie i jest juz w cwiercfinale, co jest na pewno dla niego sporym sukcesem. Amerykanin juz nie raz osiagał bardzo dobre wyniki w challengerach na wlasnej ziemi, wiec jego obecnosc tu chyba nie dziwi, choc drabinka była trudna, ograł dobrego w ostatnim czasie Kukushkina oraz rodaka, Buchanana, naprawde niezlych grajkow na hardzie. Argentynczyk do takich nie nalezy i jesli tylko Alex nie zlekcewazy rywala, to powinien szybko zwolnić kort i przygotowac sie do polfinalu.
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Narodów Afryki - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ghana - Gwinea Równikowa
Typ: X
Kurs: 3.76
Bukmacher: Pinnacle
Kurs na Ghane oczywiscie zanizony, jak glosi podstawowa zasada nie gra sie przeciwko gospodarzom.Zwlaszcza takim ktorym perfidnie pomaga nawet sedzia.Gwinea rozegrala juz 4mecze w zadnym nie byla faworytem i przegrala tylko pierwszy.Jestem przekonany, ze beda w stanie sie postawic Ghanie przez 90minut noszeni dopingiem neutralizujac jej przewage techniczna a kurs na remis w turnieju gdzie pada mnostwo remisow jak najbardziej zacheca do gry.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Narodów Afryki - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ghana - Gwinea Równikowa
Typ:Ghana strzeli w obydwu połowach
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wczoraj poznaliśmy pierwszego finaliste PNA. Wybrzeże Kości Słoniowej pokonało 3-1 Demokratyczną Republikę Kong.
Dziś Ghana zagra z gospodarzem turnieju - Gwineą Równikową. Półfinał dla gospodarzy to i tak wielki wyczyn. W ćwierćfinale pokonali po dramatycznym meczu i bramce w 92&#39; faworyzowaną Tunezję. W grupie zajęli drugie miejsce wyprzedzając Burkina Faso i Gabon. Natomiast Ghana wygrała w swojej grupie, pokonując Algierie i RPA. Przegrali tylko z Senegalem. W ćwirćfinale pokazali już swoja klasę i to, że mają chrapkę na złoto odprawiając z kwitkiem Gwineę 3-0. A do przerwy prowadzili juz dwoma bramkami.
Oboje Ayew w pomocy razem z Atsu, w ataku Gyan. Nie widzę innej mozliwości jak pewny awans Ghany, a gospodarzą pozostanie gra w meczu o trzecie miejsce.
Stawiam na 2-0. Pozdrawiam
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Holandia / Eredivisie /
Godzina 20:45
Spotkanie - Ajax : AZ Alkmaar
Typ - rzuty rożne AZ Alkmaar +2.5
Kurs - 1.80
Buk - bet365
Skorzystam z szablonu kolegi ;) Mecz p rzewałkowany na wszelkie sposoby dzisiaj bo oferta marna, więc nie będę pisał poematów. Ajax gra piach, to fakt. I dzisiaj to taki mecz że nie wiadomo czego się spodziewać. Zwróciłem uwagę na ten bet, bo Ajax w dwóch ostatnich meczach wykonywał aż całe DWA rożne.
W meczu z Vitesse przegrał w rożnych 2-12, w meczu z Feyenoordem 0:8.
Jak widać skrzydełka chodzą słabo i żadnych korzyści z tego nie ma. AZ to też nie są jakieś tuzy w rogalach, ale 2.5 zapasu myślę, że może wystarczyć by wygrać dzisiaj rywalizację z Ajaxem chociaż w tym aspekcie gry.
✅ 80
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Kolejka 5 piłka nożna
Spotkanie: Malacateco - Marquense
05.02.2015 21:00
Typ: x2
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w Lidze Gwatemalskiej pomiędzy zespołami Malacateco a Marquense. Gospdoarze po czterech kolejakch mają na swoim koncie 5 punktów i zajmują 8 pozycje w tabeli, natomiast dzisiejsi goście mają 3 punkty i plasują się na 11 pozycji. Moim zdaniem mecz ten będzie wyrównany i najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być remis. Gospdoarze ostatnie dwa spotkania zremisowali, natomiast goście na dotychczas rozegrane 4 mecze, zanotowali 3 remisy i jedną nieznaczną porażkę. Gospdoarze nie strzelają zbyt wielu bramek, dlatego uważam, że może to być korzystne dla ekipy gości, którzy też mają problem z tą statystyką. Jeśli gospodarze pragną zachować szansę na walkę o jak najwyższe lokaty, muszą w dzisijeszym spotkaniu dołożyć wszelkich starań, aby pokusić się o zdobycie kompletu punktów. Moim zdaniem mają na to szansę,mimo, że goście mieli spore trudności ze zdobywaniem bramek w dwóch ostatnich spotkaniach, dziś czuję, że wreszcie zagrają skutecznie w ataku i zobaczymy akcje godne najlepszych lig oraz bramki. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym widowisku.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom