>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.02.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 5. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrzostwa Am. Płd. U20
Godzina : 02:10
Spotkanie: Wenezuela - Argentyna
Typ: Wenezuela DNB
Kurs: 2.12
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:

Pisałem nie dawno o ekipie Wenezueli trafiając ich remis z Urugwajem na inaugurację 2 rundy rozgrywek. Od tego czasu zdążyli ograć Brazylię ( 2:0) i prowadząc w grupie zmierzają do półfinału. Ewentualna wygrana w dniu dzisiejszym mocno ich do tego przybliży ( gra na krzyż 1-4 / 2-3). Goście z kolei po porażce z Ekwadorem ( 1:2) wygrali z Kolumbią (1:0) i zajmując czwarte miejsce nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Czy w związku z tym są faworytem do wygranej?. Nie koniecznie. Ja jestem pod wrażeniem gry Wenezueli , i choć h2h wskazuje raczej szukać zwycięzców po stronie Argentyny to uważam że w grupach młodzieżowych nie zawsze ma to przełożenie a dotychczasowe zdobycze punktowe obu ekip we wszystkich rozegranych spotkaniach turnieju są po stronie Wenezueli ( 13 pkt. - 6 m. / Argentyna 10 pkt. - 6 m.). Zaryzykuję że nie zejdzie ona z boiska pokonana a dla bezpieczeństwa typ na DNB , choć czysty win @ 3.15 kusi.
⛔100
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Marseille - Bordeaux
Typ: Podwójna szansa (1poł. lub mecz ) 0-0

Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza: We wtorek na Orange Velodrome o godzinie 19:00 spotkają się ze sobą Marseille oraz Bordeaux.
Drużyny te zajmują bezpośrednio 10. i 12. lokaty, z niemal identycznym dorobkiem punktowym.
Co rzuca mi się w oczy patrząc na bezpośrednie spotkania między tymi drużynami ?
Rzucają mi się w oczy zdobycze bramkowe w tych meczach, bowiem nie jest ich za dużo i zazwyczaj pada remis lub under 2.5 bramek, co przedstawie wam poniżej :
Aktualne serie bezpośrednich spotkań

- Mniej niż 2.5 goli 7/7
- Marseille bez porażek 6
- Bordeaux bez czystego konta 3
W tym sezonie obie drużyny dużo strzelają, a przede wszystkim dużo bramek tracą, moim faworytem jest tutaj gospodarz, który oczywiście lepiej prezentuje się na swoim terenie, niż Bordeaux na terenie przeciwnika w tym sezonie, jednakże patrząc na dotychczasowe spotkania tych drużyn ( 8/10 meczy, które popierają mój typ ) jestem skłonny i tym razem postawić na taką opcję. ????
⛔100
 
Z 622,2K
Dyscyplina: Koszykowka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Samsung Thunders - Seul SK Knights
Typ: over 170,5
Kurs: 2,40
Bukmacher : Forbet
Analiza:To będzie derbowy pojedynek 2 drużyn z Seulu.Oba zespoły w tym sezonie spoisują się baqrdzo słabo i zajmują 2 ostatnie miejsca w tabeli,a przeciesz jeszcze sezon temu zaliczały się do czołówki ligi.Gospodarze tego pojedynku Seol Thunders obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabbeli z fatalnym bilansem.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 10 zwycięstw i aż 30 meczy przegrali.W ostatniej kolejce toczyli w miare wyrównaną walke na wyjeżdzie z Incheon ,ale ostatecznie przegrali 84-78.Ich rywale za między Seoul Knights zajmuje miejsce bezpośrednio przed swoim przeciwnikiem,ale mają również fatalny bilans.Na ich dorobek składa się 11 odniesionych zwycięstw i 28 razy schodzili z parkietu pokonani.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks i over 232.5 pkt OT
Kurs: 6.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszej nocy mam ochotę zaryzykować, chociaż tak szczerze mówiąc kurs według mnie trochę przesadzony. Po pierwsze nie rozumiem skąd takie faworyzowanie Wizards, oni grają słabo, obrona wciąż dziurawa jak ser, z trudnościami wygrywają, ostatnie winy to 107:89 z Indianą, która bez Oladipo tonie na dno, 91:95 z przeciętnymi Orlando, 101:87 z Detroit, które nie przegrywają z rywalami, a sami z sobą, czy chociażby zwycięstwo 101:100 ledwo, bo tylko 1 pkt z tak słabą drużyną jaką jest Knicksi. Zdarzają im się lepsze mecze, ale też kompletne wpadki, na tak niestabilną drużynę jaką są Czarodzieje kurs 1.34 to jakieś kompletne szaleństwo, nie będę mówił o ich ważnych nieobecnościach, bo bez tych zawodników grają już długo. Po drugiej stronie mamy Atlantę, również bardzo nieobliczalna drużyna, potrafią zdeklasować u siebie Oklahomę 142:126, by później przegrać z przeciętnymi Orlando 103:122. W tym roku bilans Atlanty z Wizards to 1-2, ograli ich u siebie 118:110, ale też przegrali na początku sezonu u siebie 117:131 i na wyjeździe 114:98, ale tak naprawdę tylko w tym pierwszym widać było jakąś wyraźną przewagę Washingtonu, w drugim meczu pomimo wyraźnego wyniku Atlanta toczyła bardzo wyrównany bój, na 5:16 min do końca był nawet remis, jednak później wszystko się posypało, Wizards trafili 3 trójki z rzędu, później były już tylko chybione rzuty i straty, zresztą wystarczy spojrzeć na wynik, z 94:94 zrobił się wynik 114:98, a więc aż 20 pkt straconych, przy zdobytych jedynie 4 pkt. Atlanta dobrze radzi sobie w ostatnich tygodniach, oczywiście nie wygrywają meczu za meczem masowo, ale w nowym roku mają już wygrane z takimi drużynami jak Miami, Sixers, Oklahoma, czy Clippers, u Wizards ostatnie mecze wyglądają lepiej, ale mieli po prostu łatwiejszy terminarz. Dzisiaj liczę na w miarę wyrównane spotkanie, bo Jastrzębie mają tu szanse wygrać i to nawet dosyć sporą szansę. Dodatkowo over, linia wysoka, bo 232.5 pkt, ale jak nie ofensywą, to inaczej tego Atlanta nie wygra, muszą wykorzystać słabości w obronie Wizards i po prostu rzucić więcej, sami też nie posiadają najlepszej defensywy, więc nie mają innego wyjścia niż tylko pójść na wymianę ciosów, a w ostatnim czasie ofensywa Atlanty spisuje się o wiele lepiej, niż ofensywa Wizards. Typ szalony, polecam spróbować czystego win Atlanty, albo po prostu over, bo linia powinna zostać pokryta, nawet jeśli Jastrzębie nie wygrają.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit - Denver
Typ: 2
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Denver jest obecnie najlepszą drużyną na Zachodzie, mimo że ma do czynienia z pewnymi kontuzjami. W Detroit panuje obecnie ogromny bałagan i nie widać osoby na horyzoncie która by była w stanie to posprzątać. Denver w ogromnym gazie ostatnie 6 spotkań, to 6 wygranych. Denver delikatne kontuzje, ale siła ofensywna powinna zmieść z parkietu zawodników z Detroit. Sam mój dobry znajomy które od wielu lat pasjonuje się NBA powiedział, że to powinna być łatwa przeprawa dla zawodników z Denver.
⛔100
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Phoenix - Houston
Typ: Ch. Paul - Suma asyst - Więcej niż 6.5
Kurs:
1.74
Bukmacher: etoto
Analiza:
Dzisiaj Houston jedzie do Phoenix a jedna z informacji jest ze OUT Eric Gordon HOU jest poza gra z powodu bolu kolana, Phoenix jest rowniez oslabiona a tak naprawde najwiekszym problemem tej druzyny jest obrona a nawet jej brak , dzisiaj powinnismy spodziewac sie sporo punktow nabite przez Houston.
Efektywnosc defensywy suns jest na 29 miejscu w lidze a skutecznosc ataku Houston to top 5 ligi i z tego powodu Chris Paul znajduje sie w dobrym miejscu kwestia jest tego co wybrac czy punkty czy asysty , wybiore to drugie , zazwyczaj rzadko schodzi ponizej 6 asyst na wyjezdzie a jego srednia to 7,1 na mecz/wyjazd zewzgledu ze przeciwnik jest slaby sadze ze Harden zajmie sie nabijaniem punktow a Paul dostarczanie pilek pod kosz.
Linie jakie sa ustawione to 6,5 mysle ze jest spora szansa aby przebic ta linie a kursy ze spadkiem na over sa u wiekszosci , chodz mozna znalesc nawet 1,83 co chetnie bym bral, w Bet365 jest kurs 1,66 na over. etoto -1,74.
⛔100
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit - Denver
Typ: 2 / under 209,5
Kurs: 3,03
Bukmacher: UNIBET

Detroit jest naprawdę w złym stanie. W meczu z Clippers, który oglądałem pokazali w 3 i 4 kwarcie pokaz totalnej niemocy. Mając ponad 20 punktów przewagi dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Porażka porażką nie stawiałem ich specjalnie jako faworytów z Clippers. Zważywszy na świetną wydajność niektórych graczy (Jackson29pkt Griffin24pkt czy Bullock19pkt) uzbierali w sumie tylko 101 punktów. We wcześniejszych meczach też nie osiągali wielkich zdobyczy. To uświadamia mnie, że to ograniczony zespół. Denver to pozytywna niespodzianka tego sezonu. W ostatnich meczach nawet bez wszystkich graczy notują udaną serię. Zwróciłem też uwagę, że w ostatnich meczach wyjazdowych choć wygrywali to wyniki padały raczej underowe. Liczę tutaj na niski wynik i wygraną Denver.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Le Mans - Anwil Włocławek
Typ: over 158.5

Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej. Le Mans, aby być spokojnym awansu do fazy play-off muszą wygrać. Zadanie w miarę proste patrząc na to, że grają u siebie, a ekipa z Włocławka przyjeżdża tylko odbębnić mecz. Co prawda Anwil w teorii ma chyba jeszcze szanse na awans do FIBA Europe Cup, ale ze względów finansowych mecze w tym pucharze nie mają sensu i w przypadku awansu zapewne się wycofają. Bardzo fajną opcją na ten mecz wydaje się over punktowy. Gospodarze pomimo niezbyt dobrego bilansu w pucharze i lidze to solidna ekipa. Mistrzowie Francji, budżet kilkukrotnie większy od rywala, własny parkiet, na którym trzymają poziom i spokojnie rzucają +80 punktów. Myślę, że nadal w pamięci mają tragiczny mecz z Włocławka i będą chcieli się zemścić. Anwil z kolei zagra na luzie, a jak wiadomo często tak grając wszystko wychodzi. Jedni i drudzy obroną nie grzeszą, zatem spodziewać się można ofensywnego basketu. Jedyną obawą jest niski % za 3 Le Mans i Anwilu, ale patrząc na formę podstawowych zawodników są w stanie nadrobić to w innych elementach koszykarskiego rzemiosła
⛔100
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Anglia Puchar Anglii
Godzina 20 45
Spotkanie Newport - Middlesbrough
Typ Newport
Kurs 4.15
Bukmacher Totolotek
Analiza
Myślę, że Middlesbrough olewa ten puchar. Pierwszy mecz zremisowali u siebie w trochę rezerwowym składzie
i nie sądzę żeby teraz coś się w tej kwestii zmieniło, bo za 4 dni mają ważny mecz w lidze z Leeds.
Priorytetem jest dla nich awans do Premier League, a do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem niewiele im brakuje.Zupełnie odwrotnie jest z Newport, gdzie raczej nie awansują wyżej ani nie spadną.
Zakładam, że spinają się na ten mecz, puchary żądzą się swoimi prawami a kurs zachęca.
✅315
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta(+5,5) /handicap razem z dogrywką/
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam, dziś zmiana dyscypliny sportowej na NBA. Mocno niedoceniana przez bukmacherów Atlanta zagra wyjazdowe spotkanie z Washington Wizards, które gra obecnie bez Johna Walla, Dwighta Howarda oraz bez Markieffa Morrisa. Czarodzieje bez dwójki swoich liderów radzą sobie bardzo średnio o czym świadczy ich ostatnie 5 starć: przegrali oni bowiem wysoko z Milwaukee, wygrali z bardzo słabo spisującą się Indiana /1 zwycięstwo na 5 ostatnich meczy/, przegrali z przedostatnią drużyną konferencji wschodniej Cleveland, przegrali wysoko z San Antonio, oraz wygrali 4 punktami z słabym Orlando (22 zwycięstwa na 55 meczy).
Natomiast Atlanta zaczyna się rozpędzać i w końcu widać w ich grze efekty pracy Pierce&#39;a. Atlanta kontynuuje swoją serię meczów wyjazdowych. Będzie to już ich 7 z rzędu wyjazd i jak do tej pory mają bilans 3-3. Wygrali oni bowiem z Chicago(0.200*), LA Clippers(0.556*) i Phoenix Suns(0.259*) a przegrali z drużynami, które bardzo dobrze radzą sobie na swoich parkietach, tzn. z Utah Jazz (0.615*), Sacramento (0.615*) oraz Portland (0.759*).
* - zwycięstwa u siebie /procentowo/
Na ostatnich 10 spotkań Washington wygrał 6 a Atlanta 4. Dodatkowo w jednym meczu handicap +5,5 pozwoliłby na pokrycie jednej porażki Atlanty.
Moim zdaniem koszykarze z Atlanta aktualnie są w znacznie lepszej dyspozycji niż Washington i liczę na ich zwycięstwo w meczu. Jednak dla pewności dodaję handicap +5,5pkt dla Hawks.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: N.Y Rangers - Los Angeles Kings
Typ: N.Y Rangers zwycięstwo razem z dogrywka i karnymi
Kurs: 1,70
Bukmacher: fortuna

Analiza: N.Y Rangers dla mnie jest ekipa stabilniejsza niż goście. Na własnej tafli prezentuje się naprawdę dobrze, fajnie się to ogląda. Oba zespoły swoje ostatnie mecze przegrały, uważam że grający u siebie Rangersi zwycieza w tym spotkaniu. Typ zabezpieczam dogrywka i karnymi na wszelki wypadek. Myślę że atut własnej tafli dziś będzie kluczowy. Uważam że szanse na wejście tego typu są bardzo duże. Grającym ze mną życzę powodzenia. Pozdrawiam
⛔100
 
black-star 49,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Primera B Nacional
Godzina : 00:05
Spotkanie: Sarmiento Junin - Instituto
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 6,30
Bukmacher : Totolotek
Analiza:
Gospodarze są obecnie liderami tabeli po 13 kolejkach i z pewnością nie zainteresuje ich dzisiaj nic innego niż pewne powiększenie przewagi punktowej z 2 do 5 punktów. W całym 2018 roku przed własną publicznością przegrali zaledwie jeden mecz. Instituto ma problemy z odniesieniem zwycięstwa już od 4 spotkań, w każdym z nich jego zawodnicy stracili co najmniej jedną bramkę. Jest to zespół z dolnej części tabeli, a na wyjazdach gra w ciągu ostatnich miesięcy bardzo w kratkę. Po ostatnim remisie u siebie wierzę w to, że gospodarze dzisiaj staną do tego spotkania bardzo zmotywowani i zagrają pewny mecz, w przeciwnym wypadku ich przewaga w tabeli nad Arsenalem Sarandi może rozpłynąć się w powietrzu.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dortmund - Werder B.
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
-Dortmund w tym sezonie jest w wielkiej formie, ale jeśli musimy się do czegoś doczepić, to jest to właśnie defensywa, którą na szczęście dla BVB ratuje ofensywa zdobywająca sporą ilość bramek. W ostatnich 10 meczach domowych BVB traciło gole w 7 z nich.
-Werder to typowa drużyna środka tabeli, ale warte odnotowania są ich mecze wyjazdowe w których strzelają bardzo regularnie - w ostatnich 10 meczach wyjazdowych zawsze trafiali gola, Ich rywalizacja z BVB kojarzy się zazwyczaj z BTS&#39;em który pojawiał się w aż 10 ostatnich bezpośrednich meczach.
Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 dla BVB
✅61
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 1 Liga
Godzina: 19:00

Spotkanie: Marseille - Bordeaux
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza: Początek miesiąca nie jest najlepszy w moim wykonaniu ale w końcu musi się to zmienić. Oczywiście nadal zostaje przy rzutach rożnych. Gospodarze na 5 ostatnich spotkań średnio wykonywali 5,2 rzutów rożnych a Goście 4,2. Sprawdzałem poczynania w lidze i Marseille linie 9.5 przekroczyła 54,5% wszystkich meczy a Bordeaux w 57,1. Dodatkowym argumentem jak dla mnie jest fakt, że Gospodarze w tym sezonie wykręcali sami taką linie albo bardzo sami się do niej zbliżali. Powodzenia !!
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia Północna, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dungannon Swifts - Coleraine
Typ: over 2,5
Kurs: 1,78
bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem sobie do analizy spotkanie z Irlandii Północnej pomiędzy Dungannon a Coleraine. Gospodarze sa obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli w dwunastoosobowej Premiership. Udało im się ugrać 27 oczek. Ostatnie ich pięć spotkań to tylko jedna porażka z Ards 1-2, jeden remis Ballymena Utd 2-2 i trzy wygrane Coleraine 2-1, Clifonville 3-1 i Glentoran 3-2. Jak więc widać każde z nich zakończyło się overem. Na soim obiekcie grali oni dotychcas dwanaście razy i ich bilans jest wyrównany cztery remisy, cztery porażki i tyle samo zwycięstw. Przejdę teraz do drużyny z Coleraine, są oni znacznie wyżej w tabeli na piątym miejscu z dorobkiem 42 oczek. Ich bilans ostatnich pięciu spotkań jest identyczny jak rywala, trzy wygrane (Warrepoint Town 1-0, Clivtonville 4-1, Ards 2-1), jeden remis (Glenavon 1-1) i jedna porażka (Dungennon 1-2). Jako ciekawostkę mogę podać że w drużynie gości grają sami gracze z Irlandii Północnej. Jeśli by wziąć pod lupę osiem ostatnich potkań pomiędzy tymi zespołami tylko dwa nie zakończyły się overem. Więc ja zdecydowałem się postawić na więcej niż 2,5 bramki w tym spotkaniu.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Australia - NPL Queensland
Godzina: 10:30
Spotkanie: Western Pride - Brisbane U21
Typ: Western Pride AH -2
Kurs: 4,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś taki mecz wpadł mi w oko. Mecz w australijskiej lidze stanu Queensland pomiędzy Western Pride a Brisbane. Sezon dla tych drużyn dopiero się rozpoczyna i są to ostatnie 2 drużyny, które jeszcze nie znają rezultatów po swoich pierwszych meczach więc podpierając się typem przedstawię statystyki z poprzedniego sezonu. Western Pride zajęło w nim 3 miejsce i w 26 meczach strzelili uwaga 96 bramek i stracili 33. Brisbane U21 strzeliło natomiast 35 a straciło 59 bramek. Drużyna ta dryfowała w okolicach środka i dolnej części tabeli.
Nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądać w nowym sezonie ale H2H tych drużyn to ostatnie 3 mecze dla Western Pride z rezultatami 6:0, 6:1 i 5:1. Oferta regulaminowych bukmacherów na ten mecz nie powala ale spróbuję zagrać tutaj co najmniej 3 bramkowe zwycięstwo Western Pride po bardzo przyjemnym kursie.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
isztwan 251,6K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Australia - NPL Queensland
Godzina: 10:30
Spotkanie: Western Pride - Brisbane U21
Typ: Western Pride
Kurs: 1.9
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Podpatrzywszy spotkanie, które gra silo... gram razem z nim, tylko bezpieczniej. Statystycznie dokładnie je kolega opisał to nie będę się powtarzał i lał wody niepotrzebnie. U siebie w zeszły sezonie zespół Western Pride bardzo silne i bramkostrzelne, i zawsze dominowali na swoim boisku dzisiejszego przeciwnika, jak ze składami nie wiadomo, czy ktoś odpadł czy nie ... Tak czy siak dwie drużyny z Brisbane w pierwszej kolejce wygrana i remis, czas na jakąś przegraną brisbańczyków, tym bardziej, że to młodziki i z tak solidną drużyną z jaką dzisiaj ponownie się spotkają jest bardzo duża szansa, że historia się powtórzy i zejdą po końcowym gwizdu pokonani.
⛔100
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Uganda Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Ndejje University - Uganda Revenue Authority FC
Typ: Uganda Revenue Authority FC
Kurs: 2.10
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Witam wszystkich.
Dzisiaj spotkanie 1 Ligi Ugandyjskiej.
I tu nasuwa się pierwsze pytanie...
&quot;Ziemniak człowieku nie masz co grać tylko jakąś Ugandę ?&quot;
Spokojnie wszystko wam wyjaśnię.
Na warsztat bierzemy spotkanie Ndejje University oraz Revenue Authority.
Więc zaczniemy od gospodarzy.
Ndejje to zespół zajmując obecnie przed-ostatnie miejsce w tabeli Ligi Ugandyjskiej.

Mierzą się oni z przeciętniakiem ligi Ugandyjskiej czyli Uganda Revenue Authority. w skrócie URA.
Ndejje to zespół złożony ze studentów Universytetu Technologicznego.
Niech was to jednak nie zwiedzie bo mają swoje sekcje piłkarskie basen czy chociażby bieżnie do biegania.
Może nie jest to pełnoprawna drużyna (o czym za chwile) ale na pewno nie grupa z podwórka.
Ndejje to także beniaminek 1 ligi Ugandyjskiej.
Pierwszy raz grają w obecnej lidze i nie są ograni z rywalami.
Jakie są zalety gospodarzy ?
Stadion nie jest zbytnią zaletą owej drużyny bo może nie wygląda na klepiskowy ale prezentuje poziom... 2ligi Polskiej.

Drużyna jest także złożona ze studentów więc nie jest to stricte klub typowo piłkarski chodź za taki się uważają.

Do tego grają w nie swoim mieście.
Współpracują oni z innym klubem Ugandyjskim a mianowicie Jinja SSS która zajmuje 11msc w tabeli.
Więc nie jest to jakiś wybitny pomocnik.
Stawiam jednak na gospodarzy dlaczego ?
Na początku rzuca się w oczy to że liga Ugandyjska to typowa liga underowa i bardzooooo remisowa.
W poprzednim sezonie zespół Maroons na 30 spotkań zremisował aż 19 razy !
W tym roku drużyna Revenue Authority na 16 spotkań zanotowała aż 10 remisów...
Zdecydowana większość obstawiających wybrała by under i remis.

Ale nie ja... otóż Revenue Authority to zespół prawdziwy klub z prawdziwego zdarzenia.
4 krotny mistrz Ugandy.
Do tego raz wygrał puchar (w którym notabene non stop odpadają w 1-2 rundzie)
Ma tylko 6 straconych goli (najmniej w całej lidze).
Fakt faktem ma strzelonych tylko 13 bramek (kontuzjowany jest jeden z dość dobrych napastników) ale bądźmy szczerzy... grają ze studentami.
Beniaminkiem który gra po prostu fatalnie.
Do tego drużyna Revenue Authority to klub który nie trenuje na jakimś Ugandyjskim klepowisku tylko na 45 tysięcznym Stadionie Narodowym.

Ten obiekt to nie jakiś śmiechy tylko duma narodowa Ugandy.

Tak więc profesjonalne boisko.
Profesjonalna drużyna z profesjonalna baza treningową.
4 krotny mistrz kraju kontra... drużyna złożona ze studentów.
Do tego beniaminek który jest pierwszy raz w lidze.
No chyba nie myślicie że tu może być jakiś inny wynik niż zwycięstwo gości ?
Dla ciekawości podam wam artykuł w języku angielskim oraz tłumacza (translator):
http://www.pmldaily.com/sports/2019/02/relegation-threatened-ndejje-host-tenacious-ura.html
Tłumacz:
StarTimes Uganda Premier League
Ndejje University vs URA FC
University Stadium, Bombo
Wtorek, 05-02-2018
BOMBO - Zagrożenie spadkowe Ndejje University spotka się z trudnym meczem u siebie z URA FC w StarTimes Uganda Premier League we wtorek po południu.
Po 16 rundach strona uniwersytetu zajmuje drugie miejsce od dołu z zaledwie 10 punktami, 4 z pominięciem bezpieczeństwa. Jeśli mają szansę pozostać w lidze, muszą zacząć wygrywać gry tak szybko, jak to możliwe. Ale bez prostej gry na najwyższym poziomie, strona Raymonda Komakecha będzie musiała kopać tak głęboko, jak to tylko możliwe, aby zebrać wymagane punkty, aby osiągnąć bezpieczeństwo.
We wtorek trafiają na jedną z najbardziej imponujących drużyn w lidze w tym sezonie w URA. Poborcy podatkowi są jedną z dwóch stron, które jeszcze nie doświadczyły porażki z dala od domu w lidze i mimo, że nadal nie ma głównego trenera Sam Simbwy, w tym sezonie wyglądają na dobre.
Simbwa, który jest zawieszony na 4 mecze, był na trybunach, a jego drugi numer, George Lutalo, który w poprzedniej rozgrywce poradził sobie z 1: 0 zwycięstwem u siebie z SC Villa.
Pomimo zwycięstwa i czystej kartki, Lutalo twierdzi, że w grze pojawiły się błędy, które zostały opracowane podczas treningu.
&quot;Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, jeśli chodzi o przygotowania i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zlikwidować błędy z naszej ostatniej gry, powiedział Lutalo przed wtorkowym starciem.
&quot;Mamy nadzieję na dobrą grę i mam nadzieję, że wygrywamy.
Oczekuje się, że URA nie będzie kapitanem Shafickiem Kaggimu, który utykał w wygranym 1: 0 meczu z Villa, z kontuzją. Jednak bramkarz James Alitho, który również został zastąpiony w tej samej grze, powrócił do zdrowia po kontuzji i oczekuje się, że zacznie strzelać gola.
Tax Collectors zajmują obecnie 5 miejsce w klasyfikacji generalnej z 25 punktami z pierwszych 16 gier. Dzięki wygranej w Ndejje, wspięli się na czwartą, pod warunkiem, Bul Falters na Paidha Black Angels.
Dopasuj fakty:
Będzie to drugie najlepsze spotkanie pomiędzy obydwoma drużynami, ponieważ Nyamityobora właśnie w zeszłym roku awansowało do Premier League.
Na pierwszym spotkaniu URA wygrało 1: 0 19-10-2019.
Ndejje zagra w bezdzietną grę w każdym z 12 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach (D4 L8).
W przypadku URA, stracili oni tylko jedną grę ligową w tym sezonie (1-0 w domu do KCCA). W pozostałych 15 meczach wygrali 5 i wylosowali 10.
Z dala od domu, wygrali tylko raz i wyciągnęli wszystkie pozostałe 6 do tej pory.
Statystyki zespołu URA:

Jak widać dużo remisują co faktycznie może być sporym zagrożeniem ale myśle że 2 drużyna od końca swoiści studenci są jak najbardziej w zasięgu zespołu URA.
Jedyną porażkę która zanotowali to z Kampala City.
w Poprzednim sezonie przegrali z nią aż 2-7...
Istny pogrom.
Problem polega na tym że Kampala City to:
Kampala Capital City Authority Football Club – ugandyjski klub piłkarski z siedzibą w Kampali, występujący w ugandyjskiej ekstraklasie. Po awansie do ligi w 1974 roku drużyna nigdy z niej nie spadła.
mistrzostwo Ugandy (12)
Puchar Ugandy (9)
Superpuchar Ugandy (4)

Absolutny terminator ligi Ugandyjskiej...
W poprzednim sezonie przegrali chociażby z zespołem Villa 3-0.
Ostatni zagrali właśnie z tym klubem i wygrali 1-0.
Widać duży progres drużyny.
Myślę że kurs 2,10 jest warty przytulenia.
Jest możliwość zagrożenia remisem ale sądzę że remisu tu nie będzie.
Nie z takim klubem.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Sofai
Godzina: 17:00
Spotkanie: Haase R. - Kuzmanov D.
Typ: Under 21 gemów
Kurs: 1.73
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Haase powoli wraca do wielkiego tenisa. Obecnie w rankingu ATP jest na 54 miejscu, ale już niedługo powinien znaleźć się w pierwszej czterdziestce. Ostatnio w Davis Cup pokonał Rosola 2:0. Na Australian Open odpadł w drugiej rundzie przeciwko Berdychowi. Dziś naprzeciwko niego stanie Kuzmanov - gracz kalibru ATP challenger. Ostatnio Bułgar jest w fatalnej formie, powrotu po kontuzji nie ma zbyt udanego i zdążył już przegrać dwa mecze z zawodnikami z szóstej setki rankingu. W dodatku gość ma bilans 7/18 na kortach krytych w ciągu całej kariery, mało na nich gra i wygrywa w porównaniu z Haase. Sądzę, że Holender szybko wygra to spotkanie.
✅73
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom